Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, toks esu – užingridas landsbergistas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 7 d. 23:28

17     

    

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, toks esu – užingridas landsbergistas

Antakalnio apygarda – Ingrida Šimonytė

Prieš ketverius metus Antakalnis buvo vienintelė apygarda didžiuosiuose miestuose, kur rinkimai baigėsi jau pirmajame ture. Ingrida Šimonytė debiutavo rinkimuose trankia pergale. Kiek žinau, tuo labiausiai nepatenkinti buvo rinkimų komisijos nariai, nes, kiek suprantu, jiems tai reiškė – mažesnį apmokamų valandų skaičių. Taip pat ir laikraščiuose buvo aprašytas pagyvenęs žmogus, kuris piktinosi, kad negali balsuoti antrame ture, nors visi jo giminės balsuoja, o štai Antakalnio žmonių teisės esą pažeidžiamos.

Kas pasikeitė per ketverius metus? Pirmiausia Prezidento rinkimai. Tie patys, kur skeptikai aiškino, jog Ingrida neturi šansų patekti į antrą turą, o po to ją kritikavo, kodėl tame antrame ture pralaimėjo. Per Prezidento rinkimų kampaniją Ingridai pavyko įnešti gaivaus vėjo į Lietuvos politinį gyvenimą. Todėl taip viltingai laukiau jos apsisprendimo, ar ji sutiks būti TS-LKD sąrašo lyderė, ar nepasitrauks iš politinio gyvenimo, kuriame tiek mažai vietos sveikam protui. Puikiai žinau, koks sunkus jai tai buvo sprendimas, bet Ingrida prisiėmė atsakomybės kryžių. Ir tada nutiko pandemija, karantinas ir melo-purvo vonios politikoje..

Nepaisant visko, Ingrida išlieka populiariausiu kandidatu į Lietuvos premjero postą. Jei į šią poziciją būtų vienasmeniai rinkimai, beveik neabejoju jos pergale. Tačiau dabartinėje sumaištyje bus labai sunku suformuoti darbščią, drąsią ir protingą koaliciją.

Tačiau grįžkime prie Antakalnio. Lyginant su tuo, kaip buvo prieš ketverius metus, šios apygardos ribos kiek pasikeitė ir, panašu, Ingrida įgijo dar daugiau šalininkų.

Tiesa, lyginant su tuo, kas buvo prieš ketverius metus, konkurentai tikrai rimtesni. Tikrai sunku atsakyti, kuris jų iškovos „paguodos prizą“ – antrą vietą. Kitoje apygardoje tai būtų itin reikšmingas pasiekimas, tačiau labai abejoju, ar prireiks antrojo turo Antakalnyje, tad ir antroji vieta jau nėra tokia strategiškai reikšminga.

Antakalnis buvo ta teritorija, kurioje Ingrida nenusileido Gitanui Nausėdai ir antrame Prezidento rinkimų ture. Kitas dalykas – Ingridai tikrai rūpi Antakalnis ir šios apygardos žmonių rūpesčiai ir lūkesčiai. Politikė sugebėjo sustabdyti Sapiegų parko niokojimą, tarpininkavo, sprendžiant apygardos žmonių problemas.

Grįžtant prie konkurentų, man nuoširdžiai imponuoja liberalų kandidatas Vytautas Tamošiūnas, tikrai išmintingas yra socialdemokratas politologas Liutauras Gudžinskas. Girdėjau, kad čia ketina kandidatuoti ir Nacionalinio susivienijimo lyderis Vytautas Radžvilas. Gal visai įdomu būtų klausytis jų visų diskusijos su Ingrida, tačiau, spėju, pastaroji daugiau laiko skirs diskusijoms su kitais kandidatais į Premjerus. Nemanau, kad kovojant dėl antakalniečių simpatijų, itin aktualu diskutuoti apie tai, kas laukia Europos Sąjungos ateityje? Tuo labiau, kad tie, kurie įdėmiau sekame politinį gyvenimą, Radžvilo atsakymą mokame atmintinai.

Kas gali „pakišti koją“ Ingridai? Jei Antakalnio gyventojai nuspręs, kad kadangi rinkimų baigtis praktiškai aiški, tai nėra reikalo juose dalyvauti. Tai būtų tragiška klaida. Neabejoju, kad spalio rinkimai bus nepaprastai svarbūs ir kiekvienas balsas bus „aukso“ vertės. Solidi parama Ingridai būtų kartu simbolinis gestas ir Prezidentui, kuris turės pasirinkti, kam siūlyti iniciatyvos teisę sudaryti Vyriausybę.

Jau rašiau, kad nėra tobulų politikų, bet yra tokių, kurie įkvepia, kuriais pasitiki, iš kurių mokaisi ir su kuriais sutinki eiti per vandenį ir ugnį. Todėl man garbė, kai mane pašiepia kaip „užingridą“. Taip, toks esu – užingridas landsbergistas grin

Neatlygintina politinė reklama?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kokia       2020-08-10 13:04

neapykanta nesioja Askelis valstiecius vadindamas “Zaltieciais”.Ar cia tokia kalbejimo maniera.

Jeigu       2020-08-10 12:58

Navickas yra uz Ingrida, reiskia jis yra uz gejininku teisiu virsenybe lyginant su tradiciniais, sveikais zmonemis, uz geju ir lygiu lyciu santuokas su teise isivaikinti, pries tradiciniu seimu smaprata, virsenybe ir ju remima, uz leftizma, genderizma, liberalizma visose gyvenimo srityse ir valstybes valdyme, uz palaipsni Lietuvos kaip valstybes funkciju perleidima Briuseliui.Kas prives prie tapimo siaures vakaru sritimi ES federacijoje.Ar jusu mylima Ingrida visus savo prioritetus yra ivardinusi savo rinkejams.Jeigu taip, tai man tokiu rinkeju gaila.Lietuvo taip pat.

Arvydas       2020-08-10 8:17

Kaip ten bebūtų labai žema tyčiotis iš žmogaus išvaizdos.
Tai veda į tolesnes patyčias, pradeda tyčiotis ir „stasys”, kitaminčius vadindamas patvoriniais ir panašiai.
Kalčiausi tie, kurie pradeda patyčias, gal net kiti specialiai tai išprovokuoja, paskui užverda patyčių katilas ir net nebeaišku, kas pirmas pradėjo…

T. Aškelis       2020-08-9 20:45

Antakalnio UŽINGRIDAI matyt jau gyvena Gerovės Valstybės sąlygomis,tad ir tie 200 eurų papildoma išmoka prie pensijų  Žaltiečių iniciatyva, kaip ir nekabai reikalingi. Vistiek vieną gražią dieną ims ir išgaruos. INGRIDA- patyrusi sumani buhalterė žinanti būdus ir kelius į pinigines.Tikriausiai dar nevisi pamiršo NAKTINĘ REFORMĄ. Tad pirmyn UŽINGRIDĄ!!

T. Aškelis       2020-08-9 20:26

Antakalnio UŽINGRIDAI sočiai gyvena Gerovės Valstybės sąlygomis,tad ir tie 200 eurų prie pesijų atsiradę Žaltiečių pastanga, gali išgaruoti. INGRIDA- patyrusi buhalterė žinanti kelius ir būdus kaip patekti į pinigines.Gal dar nepamiršot? Pirmyn UŽINGRIDĄ...

stasys        2020-08-9 8:16

Tvirtas žmogus . Ji durnina , tyčiojasi iš jo išvaizdos , niekina už pažiuras ..patvoriniai gatavi jam perkasti gerklę už viena gera žodį apie V.Landsbergį . Na tai nieko naujo jam , bet puikiai motyvuoja tęsti kovą už savo pažiuras .smile)

leons       2020-08-8 14:29

Nebuvo būtina girtis ir taip kvapas sklinda…

Paulius       2020-08-8 11:15

tam žmogeliui aiškiai ne tik su fizine sveikata, bet ir su psichine rimtos bėdos. ir, ko gero, daug rimtesnės nei pirmosios…

anupras       2020-08-8 10:29

Užingrido landsbergisto kliedesiai, bet šis žmogysta ko gero nori “užsitarnauti” aukštą postą būsimoje “šlovingosios” panelės vyriausybėje.

Vilnietis       2020-08-8 10:24

storas durnas idiotas.

Kas siuniui       2020-08-8 9:54

uodega pakels…....

Raigerdas        2020-08-8 9:43

“Užingridintas landsbergistas” - pirmiausia yra tipiškas gyvas personažas iš G.Orwell “Gyvulių ūkio”.  Vis dėlto menas yra didelis dalykas. Knyga išėjo 1945 metais, o lietuvių kalba 1952 metais. Knygoje pavaizduota tipiška bolševikinė revoliucija ir kaip kiaulės apmauna visus gyvulius ir įveda savo kiauliškais principais grįsta valdžią. Viskam vadovauja Napoleonas. O šalia yra Žvieglys, kuris giriasi, kad gali parašyti baltai arba juodai. Tai tokias Žvieglio savybes įsisavino ir ““užingridintas landsbergistas”. Apie konservatorius jis rašo panašiai, kaip ir panašūs veikėjai Rusijoje apie Putino partiją “Jedinaja Rosija”. Atitinkamai juos vadina ne “užingridintais landsbergistais”, o “putinistais”. “Putinistai” irgi suokia apie Putiną panašiai, kaip ir A.Navickas apie Šimonytę, nes jam nėra lygių visoje Rusijoje. Ir vatnikai tiki tokiais propagandistais. Ne išimtis ir Lietuva, nes ir pas mus yra pilna vatnikų, kurie nubalsuos už bet kokį velnią. Vatnikams patinka Melas ir jie be jo gyventi negali. Tik, kai jiems pradeda rėžti pensijas, tada jie verkia ir pradeda keiksnoti tą, kurį jie patys išrinko ir iškėlė ant pjedestalo. “Užingridintas landsbergistas” atrado savo nišą Seime, kur jis gali suokti apie Šimonytę ir konservatorius. Jam Seime taip patinka, jam ten taip gera, kad parašai ditirambus kokiai nors konservatoriams vadovaujančiai personai, ir priėjimas prie lovio garantuotas. “Užingridintas landsbergistas” tikisi būtent to, kad jam bus atlyginta už jo uolią subinlaižystę ir jį paliks Seime dar 4 metams darbuotis liežuviu.

jonas       2020-08-8 9:35

Ir iš kur tokie konservatoriniai “proto bokštai: atsiranda?

Gulbės giesmė       2020-08-8 9:31

Mūšis dar neįvyko, o konservatoriai jau grobį išsidaliję... Jau konservai praktiškai laimėjo rinkimus, jau paskirtas premjeras, ministrai, matyt ir ministrų patarėjai ir jų sekretorės, ir prezidentas tuoj tuoj pasirašys įgaliojimus formuoti vyriausybę! Trūnijimas ir parazitavimas opozicijoje konservų arogancijos ir puikybės nesupūdė nė per nago juodymą. Kažkoks profesorius Radžvilas per menkas diskusijų oponentas buhalterei Šimonytei. Profesorius Radžvilai juk tikrai nemoka praskolinti valstybės už 10 procentų palūkanų, nei patirties užgrobiant ir ištaškant kokį nors Snorą tikrai neturi, nei Independence iš ofšorų už penkiagubą kainą nemokėtų nupirkti, nei pensijų iš pensininkų atiminėti tikriausiai nemoka, tai apie ką su juo diskutuoti, ar ne, Navickai? Jei Lietuvoje egzistuotų teisėsauga, ta jūsų be 5 minučių premjerė sėdėtų už grotų. Navickai, pavažinėk po Lietuvą ir paklausinėk žmonių, kur Šimonytės vieta - premjero kėdėj ar už grotų kartu su Kubilium?

varge varge       2020-08-8 7:47

antokolis tvartelinis tarybinis, užingridintas-užlanzbergintas

Kis       2020-08-8 7:00

nebutu trintuku,nebut konservatoriu,juk ju tiesiogine priderme viska apversti aukstyn kojomis.Idiote,kur gyveni,negi uzaugines barzda manai tapai protingesniu?Lietuva jums niekada neatleis uz aferas,manau su laiku visi kas nusipelne “gyventi"kaip jus busite ne pakarti,bet ivertinti ilgam.Juk jusu nuopelnai pries Lietyuvos zmones-aferos,p[askutine is ju Austejos geseftas valstybes biudzeto deka.Amzino nera.

darwin       2020-08-8 5:51

Ar šis sniego žmogus yra bezdžionžmogis, ar žmogbezdžionė?
Kažkoks orangutangas.


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.