Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Kas galėtų paneigti, kad Sergejus Lavrovas paprasčiausiai perskaitė Lietuvos Šeimų maršo iniciatorių pasisakymus?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 1 d. 10:29

24     

    

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Kas galėtų paneigti, kad Sergejus Lavrovas paprasčiausiai perskaitė Lietuvos Šeimų maršo iniciatorių pasisakymus?

Dalijamės Seimo nario Andriaus Navicko pastebėjimais „apie vieną sutapimą“.

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, vienas iš Vladimiro Putino ištikimiausių bendražygių,  ruošiamas tapti būsimos Dūmos lyderiu, paskelbė tekstą, kuriame išdėstė programinį požiūrį į teises, Vakarus ir vertybes.

Jis paskelbė, kad Rusijas yra svarbiausia tradicinių vertybių gynėja, kuri apgins Bažnyčią ir šeimą.

Jis paskelbė, kad Vakarų mokykklose mokoma, kad Jėzus Kristus buvo biseksualus.

„Bandymai nutraukti LGBT propagandą sulaukia karingo atkirčio. Vyksta genetinio visų religijų sluoksnio naikinimas. Sąmokslas prieš Bažnyčią“.
Įdomus sutapimas ar ne? Kas galėtų paneigti, kad jis paprasčiausiai perskaitė Lietuvos Šeimų maršo iniciatorių pasisakymus? Ar gali būti kitokių paaiškinimų? Gal egzistuoja koks nors bendras šaltis Q, kuris įkvėpė tiek Lavrovą, tiek lietuviškus „tradicinių vertybių“ gynėjus…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Storulis       2021-07-2 14:29

O man patinka, kai Navicko foto įdeda, nes man sako kad esu storulis, bet pasižūriu į Andriuko abrozdėlį ir pagalvoju, o koks vis tik aš laibas.smile))

gerai paėdęs komsomolcas       2021-07-2 14:25

Kuo primityvesnę insinuaciją pakartos, tuo daugiau soroso rublių gaus

išvada       2021-07-2 14:03

Šlykštu!

šiaip jau       2021-07-2 13:55

Navicko demagogiją drąsiai galima interpretuoti ir kitaip. Homoseksualus Rusijos Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas, jau seniai Maskvos homoseksualų tarpe žinomas “Vaclavo” pravarde, yra pasakęs, kad “(kol)yra Putinas, yra ir Rusija, nėra Putino, nėra ir Rusijos”. Tai Navicko demagogiją galima interpretuoti ir taip, kad visi, kas pasisako už LGBT+ ideologiją, yra prisiekę putinistai ir imperialistinės Rusijos gerbėjai. smile
Beje, neseniai paaiškėjo, kad tas pats Volodinas, kaip ir homoseksualus dainorėlis F.Kirkorovas, buvo vienos Maskvos surogatinės motinystės klinikos, skirtos vienišiems vyrams, klientas.

Įdomu       2021-07-2 11:58

kaip navickas(negerbiamas) interpretuoja žpovilionio nuoširdų bendravimą su rusų kgbistais, kurie jį išdūrė? Kuom kvep tuom ir kitus tep

Al.       2021-07-2 1:40

Komunosatanistai ir jų tarnai verčiasi per galvą išgalvodami bet kokius savo pūvančios dorovės pateisinimus. O kremliaus čekistai šimtą metų dėjo pastangas razlažit zapad. Ir pagaliau jiems pavyko. Vaidinot demokratus, o dabar išsimėšlinot gražiau mes. Subtilesnis Rainių variantas. O navickas, apsimetęs idiotu, vaizduoja pažangiai katalikišką patriotą.

Vi tąnetu - atleisk       2021-07-2 0:17

Paskaitęs komentuotojus ryžausi:
Nesidirginkit dėl išorės/išvaizdos - tai tiesiog primityvų. Išvaizda tik luķštas. Sielos veidrodis yra tai kas mąstoma-sakoma-rašoma (taigi daroma, elgiamasi).
Jei seimūnas A. Navickas ryžosi panaudoti
išmanujį “kas gali paneigti” tai pastebėsiu, kad nepaneigė daug kam žinomos tiesos: kvailos mintys visiems į galvą ateina bet protingi garsiai (viešai) jų neišsako.
Kadangi pamenu tai ką Jis sakė,rašė (darė) prieš daugel metų, manau,kad nėra kvailas. Tiesiog susipurvino.
Gal atmenate tą smagią istoriją apie mokinuką “teisingai” atsakiusį į klausimą apie svarbiausią asmenį,o po to patyliukais ištąrusį - atleisk vade Vinetų, bet biznis yra biznis.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2021-07-1 22:14

Nu ir durnas tas Andrius Navickas, nu ir durnas neišpasakytai.

Gal       2021-07-1 21:05

tiktai perkaitai.Todėl pailsėk, nes niekam tavo pataikųniški paistalai neįdomūs

> Nekeista       2021-07-1 20:05

Taigi iš nuotraukos matosi priežastis- košę valgo, bet nenuryja, viskas galvoje lieka…

Nekeista       2021-07-1 19:34

Navickui, kaip ir siaip valdantiesiems, protas gerokai pavaziavo. Tik nezinia, kodel

karšta       2021-07-1 18:27

Perkaito smegenėlės.

aga       2021-07-1 18:14

Bet KOKIO slykstumo reikia buti, kad tokia demagogija rasyti? Hitleris gre vandeni, tu geri vandeni - vadinasi esi nacistas. Sitam storam kuiliui i sikna praeinant reiketu ispirti.

Žemyna       2021-07-1 17:48

Taip ir norisi pasakyti Seimo jaunimėliui - apie Kristų tai ir kitkas skleista nuo senų laikų. Mano karta tai netrukus po Stalino mirties išgirdo.

DD plius DD       2021-07-1 17:40

Vienu atžvilgiu gerokai arčiau Lavrovo nei maršininkai yra pats A.Navickas. Tuo, kad menamas sąsajas ir keisčiausias interpretacijas pateikia už gryną pinigą. Ir dar tuo metu, kai apie “sąmokslo teorijas” jau gerus metus griaudėte griaudėja visa pavyzdingoji žiniasklaida. Navicko logiką gėda ir preparuoti. Maždaug- “Hitleris buvo su ūsais, Stalinas taip pat, vadinas jei su ūsais- totalitaristas”. Arba jei norit lietuviškesnio kolorito- Sniečkų, kurio ūsai buvo kaip Hitlerio, Navickas ko gero priskirtų naciams hitlerininkams. ( aš kiek sutirštinau, bet iš esmės būtent tokios minties eigos jis ir laikosi)
Dabar apie Lavrovo “įžvalgas”. Rusų režimo oponentai jas sumalė į miltus. Jie labai greitai atkapstė, kuo ministras rėmėsi teigdamas,kad mokyklų programose įtraukta mokymai apie tai, kad Išganytojas buvo biseksualus. Pasirodo, kad tai “tik-tok” platformoje patalpintas vienos australų mamytės vaizdo įrašas, kur jos vaikai kalba apie Jėzaus biseksualumą, kadangi jis “buvo su suknele”. Australijos švietimiečiai atsakė, kad jų mokymo programos yra griežtai pasaulietiškos ir religinio turinio ten apskritai nėra. Nei apie Jėzų, nei apie Mahometą, nei apie dar ką.
Plius dar jis sužibėjo lingvistiniais išvedžiojimais, kad anglosaksų kalboje “teisė” ir “taisyklės” yra skirtingos kilmės, o štai pas rusus tai beveik tas pats.
Žodžiu, prirašė kvailysčių, bet rusų viršūnėlėse tai yra kone norma…
Tiek Navickui ir palinkėčiau- nenorit atsidurti Lavrovo komanijoje, nešnekėkite kvailysčių.

Raigerdas        2021-07-1 16:20

Kada Paršai ateina į valdžią, tai jie vienodai kiauliškai elgiasi tiek Venesueloje, tiek Rusijoje, tiek Lietuvoje. Jų elgsenos ypatybes labai tiksliai aprašė G. Orwell “Gyvulių ūkyje”. Štai ir komunistkonservatorių manipuliatorius Andrius Navickas ieško Lietuvoje “priešų”. Ir kas tie Lietuvos “priešai”? Tai yra “tradicinių vertybių” gynėjai. Ir jeigu tu pasisakai už “tradicinę šeimą” Lietuvoje, reiškia tu jau esi susijęs su Putino bendražygiu Sergejumi Lavrovu. Kas mus gelbsti? Tai tik tas skirtumas, kad dabar ne 1937 m. ir mes gyvename ne Stalino laikais. Tikriausiai įsivaizduojate, ką veiktų A. Navickas 1937 metais? Grįžkime į “Gyvulių ūkį”. Jeigu jau Andrius Navickas prakalbo apie “sutapimus”, tai tokiais sutapimais gali manipuliuoti ne vienerius metus. Kokių “sutapimų” nepastebi Andrius Navickas? Jis nepastebi “sutapimų” tarp komunistkonservatorių valdymo metodų ir Paršų valdymo metodų “Gyvulių ūkyje”. Jūs žinote, kad revoliucijos metu išsryškėjo du lyderiai:Sniegis ir Napoleonas. Skirtingai nei Napoleonas, Sniegis nuoširdžiai tiki kurdamas lygių gyvūnų visuomenę ir, dėka savo oratorinių bei karinių sugebėjimų, turi didelį pasitikėjimą tarp gyvulių. Savaitės susitikimuose jis visada ginčijasi su Napoleonu namų tvarkymo klausimais. Sniegis teikia visokius projektus bei pasiūlymus, o šie Napoleono būdavo griežtai atmetami bei sumalami į miltus. Apgaule Napoleonas įgyja viršenybę kovoje su savo priešininku, o Sniegis išmetamas iš “Gyvulių ūkio”. Sniegio planą fermoje pastatyti vėjo malūną, kurį iš pradžių pašiepė Napoleonas, naujasis ūkio valdovas įgyvendina ištrėmęs varžovą. Komunistkonservatoriai jau įsitvirtino Seime, pajuto savo valdžią, todėl dabar jau galima bus dalinti sau apdovanojimus ir pirmas kandidatas yra Napoleonas, kuris bus apdovanotas Prezidento titulu. Savotiškas „blogietis“ - Rusija tampa komunistkonservatorių badymo pirštu objektu, todėl viskas, kas nepatinka komunistkonservatoriams yra tapatinama su Rusija. Aha, tu esi “tradicinių šeimų gynėjas” ir gali pasisakyti prieš partnerystės įstatymą, reiškia tu esi susijęs su Sergeju Lavrovu. Ir šitas Žvieglys tuoj pat apkaltins kiekvieną, kas išsakys bet kokią savo nuomonę už “tradicinę šeimą”. Išeina taip, kad kunigas Robertas Grigas, kuris ištvėrė tremtį ir tardymus, dabar laisvai gali būti aplkaltintas ryšiais su S. Lavrovu. Marazmų marazmas. Klausykite, ir už tai šitas rubuilis gauna 2,500 Eu ir naudojasi privilegijomis? Kokio velnio žmones stovėjo prie Seimo, gynė TV bokštą ir aukojo gyvybes, kad paskiau išgirstų tokias patyčias iš šito rubuilio? Sakykite prašau, jeigu tada V. Landsbergis būtų pralemenęs, kad Lietuvoje yra nepageidautini “tradicinių šeimų gynėjai”, tai, kas būtų susirinkęs prie Seimo? Kas būtų stojęs į tą žūtbūtinę kovą prie TV bokšto? Gal LGBT su A. Navicku priešaky? Ir ta jo prilipdyta nuotraukoje Baltarusijos vėliava yra toks VEIDMAINIŠKUMAS, toks įžūlumas, ir tokia gėda prieš baltarusius, kad norisi garsiai sušukti: “Ukš nuo lovio”.

Tam storam       2021-07-1 15:30

zmogui,smegeneles visai istirpo.

ah1       2021-07-1 13:22

religija tai etikos normos, ginant religiją pirmiausia ginamos etikos normos.
Kas yra 10 dievo įsakymų? - ogi etikos normos; kas yra LR Konstitucijos 38 str. ? - ogi etikos normos. Tai va, ginant etikos normas ginama ir LR Konstitucijos str. 38 ir LR Konstitucijos str. 7., ir Lavrovas paprasčiausiai pritaria LR Konstitucijos 38 str. etikos normoms ir
šeimų maršas gina etikos normas net neabejoju, ir dievas JAHVĖ/VIEŠPATS su Ješua Žydų karalium gina etikos normas per 10 dievo įsakymų. OT.

Na,        2021-07-1 13:03

ką gi padarysi, kai šitas zmogenas serga veidrodine liga.

Nepasirašysiu        2021-07-1 12:42

Ačiū p. Navickui už 99% Lietuvos katalikų bažnyčios dalies ir Vatikano nuomones įgarsinima.

Ar ir dabar       2021-07-1 11:22

jam nepaskelbs Anatemos???

to Ačių redakcijai 11:02       2021-07-1 11:16

Prisiprašei.

Info       2021-07-1 11:06

Tikrai verta pažiūrėti (per filtrą!), ypač tiems, kas dar į neomarksizmą žiūri pro rožinius akinius.
——
https://20min.lt/straipsnis/20754/mes-privalome-maisytis

Ačių redakcijai       2021-07-1 11:02

Kad neįdėjo nuotraukos, o tai vėl bandyčiau mintyse apversti.

Rekomenduojame

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.