Dienos aktualija, Nuo bačkos, Partijos

Nuo bačkos. Andrius Navickas bendrapartiečiams: šiandieniniai gebelsai bando įtikinti, kad mes nebeturime moralinio stuburo

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 26 d. 16:45

27     

    

Nuo bačkos. Andrius Navickas bendrapartiečiams: šiandieniniai gebelsai bando įtikinti, kad mes nebeturime moralinio stuburo

Brangūs bendrapartiečiai,

Norėjau Jūsų pasiteirauti, ar iš tiesų išsižadėjote Tėvynės meilės, pagarbos asmens orumui, šeimai, bendruomeniškumui? Jums nebesvarbus teisingumas ir bendrasis gėris?

Klausiu, nes vis girdžiu kartojant, kad TS-LKD „nusisuko“ nuo pamatinių vertybių. Bandžiau su taip teigiančiais aiškintis, kuo paremtos jų „diagnozės“, ir išgirdau, jog esą tai akivaizdu, patys jūsų partijos nariai taip esą tvirtina.
Brangūs bendrapartiečiai,

Žymiausias XX a. propagandistas Josefas Gebelsas mokė, kad melą reikia kartoti ir kartoti, kol jis įaugs į žmonių sąmonę. Taip pat jis mokė, kad kuo įžūlesnis melas, tuo lengviau juo įtikinti.

Šiandien mus naujieji propagandistai bando įtikinti, kad mes nebeturime moralinio stuburo. Įtikinėjimui metamos didžiulės pajėgos. Kodėl? Nes yra daug nepatenkintų, jog Lietuva išlieka atvira Europai, jog joje vis dar yra TS-LKD, visaip skandinta, bet nenuskendusi. Esame labai nepatogi partija, nes siūlome alternatyvą visokio plauko populizmui, nes reikalaujame principingos ir vertybėmis grįstos užsienio politikos, pasisakome už atsakingą socialinę politiką ir nuosekliai giname laisvę ir orumą.

Mus kaltina, jog turime jaunus lyderius, Mums primeta nepagarbą šeimai. Įtaigauja, kad esame multikultūrizmo ir globalizmo propaguotojai. Tačiau iš visų tų priekaištų tiesa tik ta, kad iš tiesų mūsų lyderis santykinai jaunas, gerokai jaunesnis už Gediminą Kirkilą. Taip, jis turi Lietuvos politiniame gyvenime nepatogią pavardę. Kritikų siaubui, turi tvirtą šeimą ir keturis vaikus. Nepatogu kritikams ir tai, kad mes patys jau du kartus jį išsirinkome abejonių nekeliančiose rinkimuose.

Neįsakysi žmonėms mylėti ar gerbti mūsų politinės bendruomenės lyderį. Tačiau labai norėčiau, kad bent jau nebūtų meluojama dėl to, kuo mes tikime, ką giname ir ko siekiame.

Ar mums nebesvarbi šeima? Net ir būdami opozicijoje, esame pateikę daug svarbių pasiūlymų, kaip realiai padėti šeimoms, stiprinti kartų solidarumą. Kritikams kliūva, kad mes teigiame, jog kiekvieno žmogaus orumas turi būti puoselėjamas, jog valstybė privalo sudaryti galimybes teisiškai apibrėžti santykius ir tiems žmonėms, kurie nesiryžta santuokai, bet gyvena kartu. Tačiau toks įteisinimas – tai elementarus visų lygybės prieš įstatymą principo įgyvendinimas. Jis niekaip neprieštarauja krikščioniškai antropologijai ir nepretenduoja perkonstruoti šeimos sampratos. Dar daugiau, tai svarbi priemonė ginti silpnesniuosius, nes, kai santykiai nėra teisiškai apibrėžti, pirmiausia kenčia būtent labiau pažeidžiami, silpnesni.

Mus kaltina, kad mes atsisakėme daug amžių gyvavusios lytiškumo sampratos. Tai elementarus melas. Tačiau mes, kaip ir Katalikų Bažnyčia ką tik pasirodžiusiame dokumente, siūlome skirti „genderizmo ideologiją“ nuo labai svarbių socialinių, psichologinių tyrimų lyčių lygybės ir kovos su stereotipais srityje.

Mes nemylime šeimų, nes teigiame, kad būtina užtikrinti, jog kiekvienas vaikas būtų saugus ir nepatirtų nei fizinių, nei psichologinių traumų? Taip, esame įsitikinę, kad valstybės institucijos ir šeimos turi bendradarbiauti, ir manome, kad būtent mūsų kritikai, susivilioję momentiniu populiarumu, šį bendradarbiavimą bando griauti.

Jie įdeda į mūsų lūpas teiginį, kad mes abejojame, jog šeima yra palankiausia aplinka kiekvienam vaikui augti, ir ignoruoja popiežiaus Pranciškaus perspėjimą, kad net palankiausioje aplinkoje būtina stebėsena, nes gyvename netobulame pasaulyje.

Esame aiškiai pasakę, kad norime būti žmonių partija, kuri visada yra žmonių pusėje, kuri saugo valstybę nuo toksiško populizmo ir įgyvendina tik atsakingą socialinę politiką.

Melagingus kaltinimus galima būtų vardinti dar ilgai. Ypač skaudu, kai prie kritikų prisišlieja ilgą laiką mūsų bendruomenėje buvę politikai. Tačiau šiandien mums svarbiausia prisiminti, kad tie, kas nepatogūs, visada sulaukia daug kritikos, kad svarbiausias teisėjas yra ne mūsų kritikai, bet mūsų sąžinė, kuri yra paties Kūrėjo balsas kiekviename žmoguje.

Kiekvienas išbandymas kartu yra ir dovana. Jis stiprina, parodo, kas ko vertas, paskatina daugiau dėmesio skirti pamatiniams klausimams. Net neabejoju, kad šiandien, artėjant Seimo rinkimams, mums labai svarbi plati ir gyva diskusija apie mūsų programinius akcentus, strategiją. Svarbiausia – patys būkime atsparūs propagandiniams bandymams priversti mus nuolat teisintis.

Kiekvienas esame unikalus ir papildome vienas kitą. Kai svajojame po vieną, tesame vizionieriai, kai svajojame kartu – esame Lietuvą kurianti politinė bendruomenė, vardan tos Lietuvos drįstanti žengti ir per kritikos erškėčius.

Pagarbiai,
Bendrapartietis Andrius Navickas

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ema       2019-07-1 7:44

Krikščionys klauso Šv. Rašto, kreipia dėmesį, ką taria kunigai, girdėjome jų žodį, o tokie navickai tegu triūbyja ką tik nori, man tai panašu į suokalbį su pačiu šėtonu, nes jis melo tėvas.

Nėra didesnių ir storesnių melagių       2019-06-28 10:59

nei šitas štai gebelsas iš tvartelio

Pone Raigerdai,       2019-06-28 10:09

garbingas barnis žalos nedaro, nes mes esame žmonės ne be nuodėmių, ne be nuopuolių, esame riboti ir, deja, turime prigimtį. Nieko asmeniško, bet Dagys taip pat tylėdavo su dabita Abramikiene ar politine pamaiva Ožkelyte, jau nekalbant apie naglas VU Kolchozų plėtros docentes ar profesores, kai kitus skriaudė ir kur kas skaudžiau, nes reikėdavo gelbėtis užsieniuose, na, kad ir toje pačioje Vokietijoje nuo kai kurių išnaglėjusių konservatorių. Aš moku gerbt ir priešą. Su juo galima vėliau taiką sudaryti ar net draugais tapti, o su padlaižiais, skundikais, cinikais, demagogais ir išdavikais ne. Geros dienos!

Raigerdas>Jules        2019-06-28 9:39

Ponas Jules, tu čia per daug ant manęs pavarei. Tik, jeigu aš ir suklydau, tai tu čia dėl manęs perdėjai. Ar tu neapsirinki, Jules, su tuo savo komentaru?  Turiu prisipažinti, kad aš apsirikau dėl Rimanto Dagio. Patikėjau jo žodžiais, bet nepatikrinau jų darbų. Dabar matau, kad tiek tas krikščionis A. Navickas, tiek krikščionis A.Dagys yra vienas kito verti. Aš palaikiau A.Dagio pusę, nes man pasirodė, kad jis lyg ir siekia tiesos, bet apsirikau. Nei vienam, nei kitam jokia tiesa nereikalinga. Bet po šito balsavimo Seime dėl Romuvos, tai mane R.Dagys papiktino. Ką gi, turime Aukščiausiąją katalikų valdžią Lietuvoje, ir todėl Lietuvos laukia neišvengiama tragedija, kaip tai buvo su Žečpospolita. Lietuviai savo valdžios nebeturi, nes anksčiau buvo siųsta komisarų valdžia iš Maskvos, dabar iš Vatikano. Be pagonių Žalgirio mūšis būtų pralaimėtas. Be pagonių nebūtų jokios LDK. Be pagonių nebūtų ir šitos valstybės, kurioje gyvename. Ir krikščionis, deja, nejaučia jokios pagarbos mūsų praeičiai, mūsų kultūrai. Ir žiūriu dabar į tą rūpintojėlį ir pagaliau pradedu suprasti, kad tai panašu į krikščionių kerštą lietuvių tautai: erškėtrožių vainikas ant galvos uždėtas, tai dabar sėdėk ir kentėk. Matau, kad žydai liko teisūs, nes jie nepatikėjo, kad Kristus yra Dievo sūnus, o lietuviai patikėjo. Žydai, būdami apsupti arabų gerai gyvena ir klesti, o mes sėdime su erškėtrožių vainiku ant galvos ir dūmodami skurstame ir laukiame mūsų tautos išnykimo. Ar kunigai skursta? Ar Andrius Navickas skursta? Ar Rimantas Dagys skursta? Ot, apsuko galvas lietuviams. Mums iki žydų tikrai toli.

Dovanokit,       2019-06-28 8:44

turėjo būti ponui Raigerdui. Suklaidino prieš tai rašęs komentatorius, dovanokit.

Jules p.Reigerdui       2019-06-28 8:27

Nepusk čia patobulintos, modifikuotos miglos, apsimesdamas, kad nesi perskaitęs būtent Propagandos tėvo, pasaulio propagandos meistro, kilusio iš Rusijos imperijos, pagrindinį propagandos veikalą pasaulio istorijoje - Edward Bernays “Propaganda”. Vis suki ir suki, čirlini ir čirlini tą seną plokštelę kartu su Dagiu ir tuo katalikų mulkintoju, kritikuojančiu Dagį. O kur tas Dagys buvo, kai kitus padorius Tėvynės Sąjungos narius skriaudė, nepagrįstai skundė, žemino? Tylėjo, nes pats ten viršūnėje, aukštybėse tūnojo ir mėgavosi gera alga ir saugia socialine padėtimi, o dabar, kai išmetė, pastūmė į šoną, pradėjo apeliuoti į sąžiningumą, moralumą, dorovę, net į Krikščionybę. O kur anksčiau buvo, kai, sakykime, Paksių į padanges kėlė per kitų galvas ir likimus? Kai keliais aplink Vagnorką ir jo chebrytę šliaužiojo? Kai partiją drapalino į tris dalis, į tris partijas? Kokia pasikėlusia, pasipūtusia dabita ir nepriekaištinga, ypatinga aukštuomenės dama vaizdavosi ta Madame Abramique, kai kitus aplink lupo ir žlugdė, mėtė iš partijos ir darbų, vijo iš Lietuvos, vijo iš Tėvynės, a? Neapsimetinėk čia durneliu, juk esi gana intelektualus ir negadink sau reputacijos - negadink telifono. Nerašyk, neskambink i nigadink telifono, kol tebeturi švarią reputaciją. Negadink jos ant durniaus. Pagarbiai, - Jules.

oho       2019-06-27 23:16

Čia net Gebelsas netektų žado. Ką ten Gebelsas! Erenburgas netektų žado. smile

Komentaras Reigerdui        2019-06-27 22:58

Aciu uz Jusu subtilu humora. Navickas krikscionis:) aciu, skaniai pasijuokiau:)

...       2019-06-27 22:13

TS-KGB

Raigerdas        2019-06-27 19:18

Stebiuosi, kaip krikščionis kartais gali būti visiškai akli. Štai A.Navickas meluoja:“Melagingus kaltinimus galima būtų vardinti dar ilgai”. Ir štai šitas “kuklutis” melagis lygina savo oponentą ar žinote su kuo? Su pačiu Gebelsu:”Žymiausias XX a. propagandistas Josefas Gebelsas mokė, kad melą reikia kartoti ir kartoti, kol jis įaugs į žmonių sąmonę. Taip pat jis mokė, kad kuo įžūlesnis melas, tuo lengviau juo įtikinti”. Na tipiškas bolševikas su savo kaltinimais, gerai, kad dar nepripaišo savo oponentui, kad jis yra šnipas, atsiųstas iš Kremliaus. Štai Vikipedijoje Šėtonas yra apibūdinamas šitaip:”Šėtonas žydų mitologijoje suprantamas kaip „kaltintojas“, terminas priskiriamas žmonėms ir angelams”. Prisiminkite jo agitacijas už Šimonytę ir kaltinimus visiems kitiems, kas nebalsuos už Šimonytę. Nesuprantu tik vieno, kodėl šitas velnio apsėstas žmogysta turi būti išlaikomas iš mokesčių mokėtojų kišenės? Gal todėl, kad supranta, kad negaudamas maitinimo iš valstybės jis ne išgyventų iš savo melo. Štai jums pavyzdys, kas lenda į valstybines įstaigas - būtent tie, kurie nori meluoti ir gauti už tai labai gerą atlyginimą. Tame yra viena iš mūsų tautos nykimo priežasčių, kad mes maitiname ant savo sprando parazitus. Mūsų tautai trūksta proto ir sąžinės higienos, todėl ji taikstosi su tais “nieko tokio” įsisiurbusiais į jos kūną parazitais.

Iki šio skauda       2019-06-27 14:52

nuo to Šimonytės budulis prie budulio. Kuo reikia būti, kad liežuvis taip apsiverstų, kad toleruotų tai partija, kuri save “žmonių” vadina? Lietuva - buvusi Didžioji Kunigaikštystė, dar likęs gyvas tikras, neiškreiptas garbės ir orumo supratimas.

komentaras       2019-06-27 14:27

navickas yra mastantis zmogus, jis zino, kad gali ir jam panasiai nutikti, na gal ne taip baisiai, bet pastumti pvz., sarase zemiau plintuso tikrai gali:)juk jis save pristato krikscioniu demokratu, nesvarbu, kad ne visada kriscioniskai elgiasi, o tai ju partijoje jau savaime yra neigiama etikete. todel stai taip tokiu padlaizunisku stiliumi praso is anuko-vado malones ir prisiekia istikimybe. neskanu, sakyciau bjauru. bet daznai veiksminga. paziuresim, kaip bus si karta

Navickai, čia ne tikėjimas, o žinojimas       2019-06-27 11:20

Tikrai konservatoriai nebeturi stuburo. dauguma tuo įsitikinę, bet kodėl jums tai nesuprantama…

kad tik nenuvytų nuo lovio       2019-06-27 9:56

prasidėjo ištikimybės fiureriui atnašavimas, jau jungiasi kasčiūnas, laukiam ir kitų.

stasys        2019-06-27 8:49

Na toks gavosi formalus pareiškimas , kaip tas priminas ka kas turėtu galvoti . Truputis minties lankstumo padėtu tuos pareiškimus padaryti labiau patraukliais akiai . ..o ir tie nuolat “prunkščiantis” čia mažiau vapėtu nesąmones.

Nusipenėjęs burundukas       2019-06-27 7:03

Kaip gali turėti stuburą asaba, kurios ilgis lygus pločiui. Tai greičiau medūza.

Maskvos       2019-06-27 6:41

projektas ir yra šis gražuolis kartu su žaliaisiais kolchoznikais ir VU Kolchozų plėtros docentėmis partijoje. Koks dar gestapas, kai tebėra NKVD palikuonys ir jos dvasiniai, ideologiniai darbų tesėjai, tik kiek kitokia forma, Lietuvoje arba kraustosi Briuselin - bėga kuo toliau nuo Lietuvos. Mus žada vėl grąžint Maskovijon taip tyčia didindami skurdą ir socialinę atskirtį, dezuodami prastuomenę, plėsdami ubagyną, kviesdamiesi rusakalbius iš Rytų į Lietuvą ir versdami mus Vilniuje ruskai darbe kalbėt, ypač statybose, poliklinikose, ligoninėse, vaistinėse. Vilniuje įvesta nelegali, slapta dvikalbystė Lietuvių kalbos nenaudai. Paprastas žmogelis be rusų kalbos Vilniuje yra niekas.

O Viespatie su viespaciukais       2019-06-27 1:26

koks saldus tas lovio maistas.Partijos pirmininkas tamstai gales ,,isskirti"dvi kedes-juk i viena netelpate ...

Al.       2019-06-27 0:52

Balsavot, Navickai, net sukaitę už gestapą šeimoms, o tuos, kas atsisakė, metat iš partijos ir vadinat gebelsais. Šlykštu.

Parteigenosse       2019-06-26 22:18

O kur Maskvos projektas?

Jie dirba       2019-06-26 19:29

LDDP naudai ir sudarinėja nepalankias sąlygas lietuviams Tėvynėje gyvent, žodžiu, veja lauk ir keičia mus rusakalbiais iš Rytų.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-06-26 19:08

Sąrašinis Andrius Navickas bando įrodyti, kad turi MORALINĮ STUBURĄ. Taip,  tikrai turi tą moralinį stuburą veikti ANTIKONSTITUCIŠKAI ir būti Seime NELEGITYMIAI, tai yra būti konstituciniu NUSIKALTĖLIU. Tai kur tas tamstos STUBURAS??? Tas pats lie2ia ir kitus Seimo narius. Jūs vykdote antikonstitucinę veiklą, naikinate Lietuvos valstybės teisinius demokrainius pagrindus. Kur ta jūsų moralė ar tik gebelsiškai propagandiškai siekiate apsiginti?

Superinis       2019-06-26 18:38

dezistas vėl apsireiškė, prisiskaitęs Bernays “Propagandos”(Edward L.Bernays “Propaganda”) veikalo triukų nusprendė toliau runkelyną ir politikos davatkyną balamutyt. Gal ruošiasi mums ant galvų atominę bombačką užmest, kad nebūtų kitos nuomonės, nebūtų Tiesos siekiančiųjų. Mano draugelis, kad mes visi idiotai ir nežinome, kad gyvename Melo epochoje?

> 18:13       2019-06-26 18:34

Taikliai. Šis veikėjas - uoliausias Lietuvoje Gebelso mokinys. Tik visiškai netalentingas.

Iš Lenkijos       2019-06-26 18:28

Tamsta A.Navickai,labai Jumis nusivyliau.Pateiktas šis straipsnis skirtas TS-KD partijos bendrapartiečiams yra melagingai ir suktai argumentuotas,deja.Išties TS-KD partija jau tapo liberalmarksistiniu politiniu sambūriu,deja,-o tai nepripažinti yra moralinis nuopuolis.Apgailėtina ir tai,kad daugeliu atveju liberalkrikščionys lengvai tampa liberalmarksistais.Tad,raginčiau TS-KD partijos eilinius narius ir jos remėjus iš pagrindų vertybiškai keistis ir grįžti prie pirminių šios partijos pasaulėžiūrinių nuostatų.

Pats jis       2019-06-26 18:13

Ir į jį panašūs yra gebelsai.

Vilnietis       2019-06-26 18:04

Pvz Tamkevičius ar Kauneckas anot šito išprotėjusio, degradavusio ir iškrypusio chamiako yra gebelsas. Čia yra visiškas koncervatnikų dugnas.
Tie kas juos renka ar remia yra tiesiog arba pederastai arba pedofilai.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.