Europarlamento rinkimai 2019

Nuo bačkos. Andrius Navickas: „Tai nėra rinkimasis tarp gero ir geresnės, tai lemiama kova, ar mes ir toliau eisime naisiop, ar pradėsime atsigauti“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 24 d. 22:55

41     

    

Nuo bačkos. Andrius Navickas: „Tai nėra rinkimasis tarp gero ir geresnės, tai lemiama kova, ar mes ir toliau eisime naisiop, ar pradėsime atsigauti“

Prieš kurį laiką rašiau, kad vis dar laukiu paties Gitano Nausėdos atsakymų, ką jis mano apie paramą, kurią jam reiškia žmonės, su kuriais nevertėtų eiti obuoliauti. Džiaugiuosi, kad pagaliau atsakymas jau yra.

Pamenate, kaip Skvernelis bėgo į susitikimą su darbiečiais, su kuriais buvo kažkada žadėjęs neturėti jokių bendrų reikalų? Kuo tai skiriasi nuo Gitano prisistatymo pas dabartinę valdančiąją daugumą „ant kilimėlio“?

Karbauskis gąsdino: jei neišrinkite Skvernelio, viską valdys landsbergiai…

Dabar jau aišku – jei išrinksime Gitaną, kartu gausime ir Karbauskį. Šis veikėjas akivaizdžiai atsigavo pastarosiomis dienomis, nes atrado landą, kaip sugrįžti. Pasak Karbauskio, LŽVS santykiai su Gitanu būtų nepalyginamai geresni nei su Grybauskaite. Supraskime, LŽVS puls Konstituciją, tyčiosis iš mokytojų, gydytojų, o Gitanas, tarsi Kisa iš Dvylikos kėdžių, sėdės ir pūs žandus, kad solidžiau atrodytų.

Aiškiau tampa, kodėl Gitanas aiškiai nepasakė, kad jam nereikia Margelio ar Malinausko, ar Pinskuvienės paramos, kad jis bus ne politinio elito, bet žmonių prezidentas. Ne, jis vis kartoja, kad bus nepriklausomas. Tačiau LAISVI IR NEPRIKLAUSOMI žmonės taip nesielgia.

Netikėta, bet Karbauskis gali laimėti šią politinių šaškių partiją. Ir svarbiausia, kad jis tai padarytų, remiamas dalies katalikiškų organizacijų, radžvilistų, juozaitininkų, gentvilistų, TS-LKD „disidentų“... Gali būti, kad su Gitanu Ramūnui bus net lengviau nei su Sauliumi…

Neabejoju, kad tas Gitanas, kurį pažinojome dar prieš dešimt ar net dvejus metus, taip nesielgtų, kaip elgiasi tas kanddiatas į prezidentus, kuriam pergalę žada visos lažybų bendrovės. Tad telieka savęs paklausti, o kas bus dar po poros metų?

Šis tekstas – net ne agitacija. Tie, kas pasirinko Gitaną, į tokius tekstus žiūri kaip į konservatorių propagandą. Paradoksalu, bet jie patys netikėtai sau atsiduria visai arti Ramūno ir Co. Veryga rules. Kepenis rules. Agrokoncernas rules. Ir visai nesvarbu, kad visa tai pridengs gražiai siūtas naujojo prezidento švarkas.

Šiandien įsitikinau, kad tai nėra rinkimasis tarp gero ir geresnės, tai lemiama kova, ar mes ir toliau eisime naisiop, ar pradėsime atsigauti. Šiandien perskaičiau gerą šūkį: „Jei nori gyventi kaip vilnietis, turi balsuoti kaip vilnietis.“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kas       2019-05-28 10:12

čia su juo pasidarė, vertina kaip kiaulė, gal dėl to, kad nusipenėjo kaip kiaulė...

T0mas J.       2019-05-28 9:27

Portalo adminui: pataisykite laikrodį. Dabar ne 09:27, bet jau 10:24.
Ar esi neįgalus tai padaryti?

T0mas J.       2019-05-28 9:25

“Rules”? Lietuviškai rašyk, stoRULES!

Nusivalyk taukus       2019-05-26 22:22

Jei konservatoriai Navickui reiškia atsigavimą, tai Lietuvai jie - stagnacija, korupcija ir aferos. Bendro gerumo nėra. Žmonės balsuoja ne tiek už Nausėdą, kiek prieš Šimonytę ir konservus. Feisbukinį jaunimėlį pavyko apgauti…

vilnietis        2019-05-26 17:21

Laikykis prie lovio

ĮDOMU,        2019-05-26 15:54

į ką panašus būsi “atsigavęs”?

Marijonas       2019-05-26 15:06

Taigi Navickai, išgerk piliulių. Jau prabalsavau, grįžau namo, sėdžiu prie išmaniojo ir pranešu: balsavau iš principo už Nausėdą!

...       2019-05-26 14:44

Navickai,tausok sveikata,nesinervink.Dauguma rinko Nauseda,nes ziauriai norime 30 m.keliauti su Naisiais.Tai vienintele viltis gelbetis nuo 30 m.valdziusiu koncervu.As tik viena karta gyvenime esu pirkusi koncervu,atidarius dezute,pasklido baisi smarve ir nuo to laiko nebegaliu net matyti koncervu.

Lėja       2019-05-26 14:19

Vat ir balsavau prieš Šimonytę. Be be be.

klapčiukas pamiršo pridėt       2019-05-26 11:42

kad ir Karalienių mortų darželiai, ir slaptos pažymos toliau rulins (ar rūrins?), jei išrinksim “nepriklausomą” kandidatę, gavusią milijoną litų iš partijos.

NV 2       2019-05-26 11:39

4) Humoro jausmas. O čia padėtis tokia: Nausėda chamizmu (šiame kontekste kažkodėl atkakliai laikomu „humoru“) lyg ir nepasižymi, tuo tarpu Šimonytė demonstruoja košmarišką RokiškisPliusRadijoŠou bjaurastį, nesivaržydama vulgariausios patvorinės leksikos (sąmojo aukštumos jos gerbėjams). Vien šitai – pakankamas kriterijus rinkti bet ką, tik ne ją, nes ji – tai Pipedija ir žiurkėnas Rabinovičius.
5) Išsilavinimas ir kalbos. Puikus tik jei išsilavinimu laikomas diplomas, bet taip laiko tik neišsilavinę žmonės. Jau nekalbant apie tai, kad formalus ekonominis išsilavinimas (abiejų toks pat) yra anaiptol ne tas, kuris turimas minty kalbant apie išsilavinimą. O faktiškai Nausėda nedemonstruoja nei didelio išsilavinimo, nei šokiruojančio neišsilavinimo, tuo tarpu Šimonytė su savo vienintele skaityta knyga, bendravimo maniera, „humoru“ ir metano dujų (iš jų susidaro burbulai pelkėse) „poezija“ akivaizdžiai neturi nieko bendra su jokia rašto kultūra. Dar daugiau – jei ką ir atstovauja, tai agresyvų antiintelektualizmą, kuris dar ir socialinį prestižą pageidauja užsimesti. Užsienio kalbų kompetencijos? Jei tikėsime, kad tikrai moka tą, ką sakosi moką – abiejų tokios pat. Pabrėžinėti eilės tvarka, kad, esą, Šimonytė pirma moka anglų, o tik paskui – rusų, o Nausėda, esą, atvirkščiai (matyt, nes vyresnis), tuo tylomis implikuojant pastarjam prorusiškumą – savo ruožtu yra nešvari technologija (pats taip darantis apžvalgininkas tikrai pirma ir geriau išmoko rusų kalbą, ir tik po to – kurią kitą). Nausėda chamizmu (šiame kontekste kažkodėl atkakliai laikomu „humoru“) lyg ir nepasižymi, tuo tarpu Šimonytė demonstruoja košmarišką RokiškisPliusRadijoŠou bjaurastį, nesivaržydama vulgariausios patvorinės leksikos.
6) Empatija. Itin keistas kriterijus prezidentui. Ir itin keistas kritikos punktas, vėl išstatantis blogąjį Nausėdą kaip „jaučiu jūsų skausmą“ demagogą (yra jis toks, yra) ir gerąją Šimonytę kaip „tiesiog sveiką protą“ ir nepagražintą „faktinę tiesą“ (nėra ji tokia, nėra). Ši „mes tik sakome kaip yra“ retorika – IRGI lygiai tokia pat demagoginė strategija, labai mažai bendro turinti su tuo, „kaip yra“, ir labai daug su ideologinių peizažų tapymu. Tik dar ir pajuokianti viltį, kurią pirmoji strategija bent jau apsimeta gerbianti.
7) Provincialumas. Taip, ginčyti originalią pavardžių rašybą esą „tautiškumo saugojimo“ tikslais – provincialumas ir nepateisinama kvailystė. Bet ne prezidentas tą sprendžia, ir nelabai yra pagrindo tikėti, kad šis ginčijimas kyla iš kokio nors vidinio provincialumo, o ne yra minėto catch all metodo pasekmė, t.y. priešrinkiminis sušnekėjimas.
8) ir 9) Idėjos ir nepriklausomybė. Taip, abu tiek pat „nepriklausomi“. Todėl ir sušnekėjimus – kad ir apie laimę/nelaimę šeimose ar be jų – vertinti reikia taip pat. Nei vienas iš jų realiai nėra nei homofobas, nei ultraliberalas. Abu sako tą, kuo tikisi patrauksią jų pusėn daugiau. Keistojo paskutinio – išvaizdos – kriterijaus nekomentuosiu. Prezidento rinkimai – ne grožio konkursas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/nida-vasiliauskaite-abu-blogiau-bet-kas-maziau.d?id=81225803

NV 1       2019-05-26 11:38

https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/nida-vasiliauskaite-abu-blogiau-bet-kas-maziau.d?id=81225803
Nida Vasiliauskaitė. Abu blogiau, bet kas mažiau? atsakymas Rimvydui Valatkai (273) Nida Vasiliauskaitė, http://www.DELFI.lt 2019 m. gegužės 20 d. 19:00 a
A Kas geriau – Šimonytė ar Nausėda, svarsto apžvalgininkas Rimvydas Valatka. Palyginęs abiejų „politinius ir žmogiškuosius ingredientus“ aptinka, kad, be abejo, žinoma, akivaizdu: Šimonytė. Aš irgi palyginsiu. Iš eilės tuos pačius dešimt (jei jau tokie pasiūlyti). Nida Vasiliauskaitė© DELFI / Domantas Pipas
1) Pažiūros. Taip, abu – dešinieji, taip, dalis dešiniųjų Šimonytę išties kaltina „mirtina liberalumo nuodėme“ (Valatkos stilistika), taip, išties nepagrįstai, nes didi liberalė ji anaiptol nėra (pvz., iš visų pirmo turo kandidatų vienareikšmiškai už LGBT partnerystes pasisakė vienintelis Vytenis Andriukaitis). Tačiau ne, ne „oponentai klijuoja ją su konservatoriais“, o labai aiškiai remia pati TS-LKD: niekas neklijuoja to, kas neatplyšo. Taip, Nausėda tikrai kalba ir viena, ir kita, prieštaraudamas ankstesniam ar ir dabartiniam sau, pagal momentą ir auditoriją, taikydamas catch all strategiją, dėl ko galima tarti, kad arba jis apibrėžtų pažiūrų apskritai neturėjo ir neturi, arba pasilaiko jas neatskleistas. Bet ne, Šimonytė nesudaro gerojo jo antipodo, kuris „neslepia savo pažiūrų net tada, kai tai jam nenaudinga“: nesakyti, kad skolintis iš užsienio bankų anuomet nebuvo gera mintis, nėra jokia „sava pažiūra“, tuo labiau – ne „pažiūrų turėjimo“ pavyzdys. Tuo labiau – nėra pagrindo manyti, jog jos elektorato akyse ta mintis dabar atrodo bloga: ji lygiai taip pat naudoja catch all, tikėdamasi liberalų, kairiųjų ir netgi valstiečių rinkėjų balsų ir prisistatydama „žmonių prezidente“ (supraskime: jei tu – žmogus, tu – už; arba mažiau groteskiškai: jei tu „paprastas žmogus“, tai Šimonytė – kaip tik tau, bet pirmiausia ji reklamuojama kaip „išsilavinusio elito“ narė; nors realiai ji – nei viena, nei kita). Tad Valatkos retorinį klausimą „Kas geriau – kandidatas, kuris neslepia savo pažiūrų net tada, kai tai jam nenaudinga, ar kandidatas, kuris kalba tai, ką žmonės trokšta girdėti?“ teisingiau būtų pertvarkyti taip: Kas geriau – kandidatas, kuris neapsimeta pažiūras turintis ir neneigia siekiantis įtikti visiems, ar kandidatas, kuris daro tą patį, bet pozuoja kaip „tvirto stuburo“, svarankiškas ir pavyzdingai nuoseklus?
2) Politinė patirtis. Taip, formaliai, kadangi buvo finansų ministrė, o konkurentas apskritai politikoje nedalyvavo, Šimonytės šiek tiek didesnė. Bet toji patirtis nieko bendra neturi su prezidentine veiklos sfera, tad neaktuali (jei tarsime, kad politinė patirtis – visada pliusas, kas anaiptol nėra akivaizdu). Daugybė prezidentų jos neturėjo. Tad pranašumo, kurį pasistengia išgauti Valatka, nėra. Kas geriau – kandidatas, kuris neapsimeta pažiūras turintis ir neneigia siekiantis įtikti visiems, ar kandidatas, kuris daro tą patį, bet pozuoja kaip „tvirto stuburo“, svarankiškas ir pavyzdingai nuoseklus? N. Vasiliauskaitė
3) Atsparumas smūgiams. Pagal šį kriterijų geriausias politikas – kietakaktė pjuvenomis kimšta bokso kriaušė. Kuri nei sutrikti, nei supykti, nei susigraužti sugeba. Toks „nežmogus“. Šimonytė išties į tokį labiau ir panaši.

Visada piktindavausi,       2019-05-26 10:23

kai žmonės aptarinėdavo žmonių išvaizdą, o ne jų darbus ir žodžius. Bet šįkart negaliu nesikvatoti, kad žmogeliui reikia ATSIGAUTI! smile

stasys        2019-05-26 9:06

str. daugiau etikečiu klijavimo nei esmės . Valstybės politinis mechanizmas gali veikti ir be senos po-sovietinės turbinos ..‘draugas -priešas’.  Jei Navickas pabandytu artikuliuoti kokias tai idėjas visuomenei ..žiūrėk neliktu skirtumo tarp to kas yra konservatoriaus draugas o kas priešas . Gal tai padėtu grįžti į senas ideologines politines vežęs , ..kuriu gale rastume ir senas partijomis atstovaujančias vertybes . Juk šiandiena akivaizdžiai “buduliai” nežino kuo skiriasi liberalizmas nuo užkaisto ‘čainiko’ arbatai . Ta priežastis žmones varo iš proto ir verčia prikurti dar daugiau nesąmonių .  Man atrodo kad toks elgesys labiau griauna ta partija nei vienija busimoms pertvarkoms .  O juk jei teks konkuruoti su tais kurie šiandiena tyli .. ir laukia savo progos .

Al.       2019-05-25 23:38

Šlykštu visa tai.

pilietis       2019-05-25 23:07

Geriau eisim naisiop, nebalsuosim kaip Wilno.

nesuprantu       2019-05-25 23:06

kaip šis navickas gali taip išsigimti? Ką daro gabrielizmas? Jokios moralės, jokios savikritikos. Apgailėtini “konservatoriai”.

Navickui ir jo gaujai       2019-05-25 21:53

Mes neleisime jums atsigauti.

Lėja       2019-05-25 19:30

Neapykanta žmonių išrinktiems LVŽS labai daug pasako apie konservatorius. Negavo valdžios ir supyko. Apgailėtina ir žema.

išties       2019-05-25 16:47

Kas nutiko A.Navickui,kad būdamas liberalkrikščionis,jau tapo vos ne liberalmarksistas.Deja.Tamsta Andriau, Jūsų minimi ,,naisistai” ženkliai Lietuvai ir lietuviams vertingesni vertybių atžvilgiu už žiauriai suliberalėjusius Gabrieliaus ,,konservatorius”.Juk ,,konservatorių” kandidatė Šimonytė tipiška liberalmarksistė guldanti galvą už globalizmą,kosmopolitizmą,homoseksualizmą,pasisakanti už šeimos instituto išskiedinimo,lenkybės Lietuvoje stiprinimo,teikianti istorinės atminties pasakojimą pagal lenkiškąjį ,,kurpalį “, o jos ekonominė politika veda į vis didesnę socialinę nelygybę.Apgailėtina,kad straipsnio autorius pateikė ideloginį neoliberalų /tiksliau-liberalmarksistų/ marmalą.

DD plius DD       2019-05-25 16:41

Hmm. Kaži ką po valstietiškų viražų veiks Šventas Jurgis Jakeliūnas, kuris didvyriškai kovoja prieš švedų bankų slibiną? Tuo tarpu visą to didžiavyrio įkarštį ir ryžtą nelyg vėjas nupūtė. Dabar jau ir Vasiliauskas nebe siaubūnas…
O kiek vilčių durnių motinos vaikai dėjo- “laikykitės, ponas Stasy, tepadeda jums” ir pan. jėzaujėzau….......

katalikė       2019-05-25 16:16

Pone Navickai, suveskite sąžinės sąskaitą bažnyčioje.

Milaiti,       2019-05-25 13:39

mandagūs žmonės ką nors publikuodami išverčia į lietuvių kalbą.

Raigerdas        2019-05-25 13:27

Taigi, manau, kad skaitytojas dabar jau tikrai gali įsitikinti, kas per tipas yra tas buvęs bernardinai.lt redaktorius. Visą laiką reikia žiūrėti, kaip tokie žmonės maitinasi. Tiksliai negaliu pasakyti, bet galiu spėti, kad didesnę savo gyvenimo dalį jis maitinosi iš valstybinių institucijų. Gerai įmitęs, jis labai sėkmingai kabino aplinkiniams makaronus, manipuliavo žmonių sąmone, ir į Seimą jis papuolė tik dėl šitų veidmainiams būdingų bruožų. Plius neapykanta, kurią jis kruopščiai slepia, taip pat klasta ir provokacijos sukurstant pulti į ataką kitus žmones, pačiam liekant šešėlyje. Tai vadinasi nematoma trečioji pusė. Mane visą laiką stebino tie žmonės, turintys tokią atstumiančią išvaizdą. Man jų visada buvo gaila, todėl su jais kalbėdavau labai atsargiai, kad kaip nors neužgauti. Bet gyvenimas mane pamokė, nes pastebėjau, kad kartais (netvirtinu, kad visada) yra tokie žmonės, kurie yra lyg nubausti iš aukščiau, kaip įspėjimas juos supančius žmones, kad šitas tipas jau yra pažymėtas kaip “blogio įsikūnijimo” ženklas. Todėl visu 100% sutinku su komentatore Agne: 2019-05-25 7:55 Kokia neapykanta! Žinom ir be bačkos. O jūs eisit šventosios šeimos nurodytu keliu, mums nepakeliui. Dar ne vakaras…”. Šitas žmogus jokių šventų dalykų neturi, nes neturi garbės jausmo. Jis kažkur tai ji pametė. Pažiūrėkime į jo biografiją:“Nuo 1990 m. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete studijavo filosofiją, filosofijos magistras. VU Religijos studijų ir tyrimų centre baigė religijos studijas, religijos studijų magistras. 2006 m. apgynė disertaciją tema „Žmogaus teisių pagrindimo problema šiuolaikinėje politinėje filosofijoje“, humanitarinių mokslų (filosofijos krypties) daktaras.
Nevyriausybinės pilietinės iniciatyvos Piliečių Santalka tarybos narys, straipsnių apie Lietuvos politines, kultūrines, edukacines aktualijas autorius, knygų sudarytojas, pilietinės akcijos „neišduok“ signataras, Pilietinės Visuomenės Instituto „Civitas“ organizuojamų viešųjų diskusijų dalyvis. Yra vienas iš Gži internetinio portalo, siekiančio aukštesnių žurnalistinės etikos standartų, draugijos narių.
2017 m. birželio 15 d. tapo LR Seimo nariu (pakeitė mirusį Roką Žilinską)”. Manau, kad šitas veidmainis gavo užsakymą parašyti šituos agitacinius straipsnius, pagrąžintus “dantų griežimu”. Patys galite dabar įsitikinti, kokie parazitai yra sulindę į Seimą per PARTIJAS. Lietuva pagaliau turi atrasti priemonių, kad apšvarinti VALSTYBINES INSTITUCIJAS nuo įvairiausių parazituojančių ant jų kūnų tipus. Pažiūrėkite, kaip jie ieško kvailių, kas už juos balsuotų, kad ir toliau gauti maitinimą iš valstybinių institucijų ir kenkti valstybinių institucijų vardu niekuo dėtiems žmonėms, pridengiant “Žmogaus teisių gynėju” ar kokia nors kita kauke. Dabar ir aš turiu teisę pasakyti, kad tai labai šlykštus tipas savo vidinėmis savybėmis. Ir konservatorių partijoje jis nėra toks vienintelis. “Atpažinsite juos pagal jų darbus” (Kristus), bet Andrius Navickas, galimai įsivaizduoja, kad žmones reikia atpažinti pagal jų žodžius. Už ką jis ir agituoja.

> Sigitui       2019-05-25 13:25

Tai kad jau per vėlu. Tą, ką siūlote, reikėjo padaryti prieš 2 savaites.

Navickui       2019-05-25 13:19

tu klaune susikisk savo koncervus ir ta simonyte i ta vieta is kur sudai byra.Butu gerai,kad ir pats tenai sulystum.Per 30 metu mes matom ka mums dave koncervai ir suprantam ka duos ta tavo simonyte.Gelbetojas atsirado ir patarejas

Sigitas       2019-05-25 13:11

Ka nori pasakyti autorius? Reikia skaityti tarp eiluciu…o mintis paprasta LOVYS dideliam pavojuje ir cia as su autoriumi sutinku 100 proc., taip kad mes galime padaryti kad tokie kaip sis veikejas prie LOVIO nepatektu, o patektu zmones kuriems rupi ne LOVYS o valstybe tauta tikejimas…

New York Times       2019-05-25 12:58

https://www.nytimes.com/2019/05/24/us/politics/donald-trump-transgender-protections.html?inf_contact_key=272dc0fe7ca716834c67c0ed5743927b842e902fbefb79ab9abae13bfcb46658
By Abby Goodnough, Erica L. Green and Margot Sanger-Katz
May 24, 2019

276
WASHINGTON — The Trump administration formally proposed on Friday to roll back Obama-era civil rights safeguards that had banned discrimination against transgender medical patients and health insurance customers.

The Department of Health and Human Services’s proposed regulation would replace a 2016 rule from the Obama administration that defined discrimination “on the basis of sex” to include gender identity. The Trump administration rule would no longer recognize gender identity as an avenue for sex discrimination.

Without the Obama-era language, health care workers would be free to object to performing procedures like gender reassignment surgery, and insurers would not be bound to cover all services for transgender customers. The new rule would fit into a broader agenda pushed by religious activists and is consistent with administration actions to limit civil rights protections for gay and transgender Americans in a variety of domains, including education, employment and housing.

The Obama administration adopted the health care discrimination rule to carry out a civil rights provision of the Affordable Care Act. It prohibits discrimination based on race, color, national origin, sex, age or disability in “any health program or activity” that receives federal financial assistance.

> 11:25       2019-05-25 12:27

Tai tiesa. Ten žmonės ir gyvena, kaip visi, ir dirba kaip visi. Bet va Navickas tik tą vieną kaimą ir težino, tai ir siuntinėja visus naisiop. Tas dykaduonis, matyt, bet kokį kaimą įsivaizduoja kaip pragarą. AR ĮSIVAIZDUOJATE NAVICKĄ, DIRBANTĮ KASDIENĮ KAIMIEČIO DARBĄ? Tai galėtų būti naujausias anekdotas smile .

Oi Navickai!..       2019-05-25 12:09

Kudlotos tavo mintys! Tau vis tiek TA geresnė. Ar todėl, kad aiškiau pasisako už gender ideologiją? Norėtum į moterų tualetą užsukti? Jau gali moraliai ruoštis, tik saugok tarpukojį, kad nuo moterų pendelio negautum. Juk žinai - kamerų ten dar nėra smile . Beje, kas ten dar su tavim, kad rašai ,,mes”? Jei tokių kaip tu daug, tai gal moterims jau laikas dairytis tankesnių karklynų? smile

Va, kad įmitęs       2019-05-25 11:34

Kremliaus kandidatas

Marijonas       2019-05-25 11:31

Storo paranojiko projekcija į kitus. Štai apie ką šis tekstas. Andrius Navickas - pavojingas žmogus, būtent jis taip elgtųsi kaip rašo.

Tai kad       2019-05-25 11:25

su tokiu veideliu, kaip agitatoriaus, tėra vienas kelias - velniop. O pažiūros čia ne prie ko. Naisiop niekas niekada nėjo ir Naisiai niekada nebuvo nei rojaus, nei pragaro sinonimas. Ten žmonės kaip visi kiti gyvena.

!!!       2019-05-25 9:57

Eik tu, Navickai, naisiop runkelių paravėti! Gal ten tarp usnių ir balandų dar ir kokį konservatorių atkapstysi? Aš tokių jau seniai niekur nematau. Matau tik garsiai lojančius pitbulius (kad niekas į jų kaulą nesikėsintų), matau isteriškai žviegiančias propagandines demagogines kiaules, kurioms gėda ir sąžinė - ne šio pasaulio dimensija, bet konservatoriaus, o tuo labiau krikščionio - nė vieno! Matau raudonas iš neapykantos savajai tautai akis, girdžiu piktą gyvačių šnypštimą ant visų, kas negarbina vienintelio tėvelio sta… atsiprašau, ne ano, o dabartinio (gal neminėsiu vardų dėl atsargumo), matau totalią chunveibinų ir senų pirdylų sub…laižių panieką savųjų kolonizuotai tautiečių daugumai… O kur tie konservatoriai, saugantys tautines etines bei krikščioniškas vertybes, kur tie krikščionys, kurie bent prisimintų, kad toks daiktas kaip Dievas vis dėlto yra, dar daugiau - viską mato ir viską girdi? Nė su žiburiu nerasi. Taigi eik tu, Navickai, naisiop! Praverstų patirtis duoną užsidirbti sąžiningai, geriausia su kauptuku rankose - dabar pats metas. Nors gal jau ir vėlu… Šėtonas savųjų aukų taip lengvai nepaleidžia.

Vilnieti,       2019-05-25 8:58

ir ką čia parašei? Nori, kad uždarytų šią svetainę ir nebeleistų mums pasibarti? Ką provokuoji ir ką nori išprovokuoti? Negi esi ir pats KGB rezervistas ar jų samdinys? Nesinori tikėti, bet jei sieki komentarų uždraudimo - tada tikėtina, kad toks ir esi.

Aišku,       2019-05-25 8:53

kad geriau Mortos rules.

Svarbus klausimas       2019-05-25 8:51

TS – LKD politinė partija, siekianti valdžios. Todėl kyla klausimas, kodėl Lietuvos katalikų Bažnyčios herarchai neužprotestuoja, kad ši bedieviška genderistinė partija vis dar vadinasi taip pat ir LKD (Lietuvos krikščionių-demokratų) partja. Juk TS – LKD tai krikščionybę teršianti politinė partija.

Agnė       2019-05-25 7:55

Kokia neapykanta! Žinom ir be bačkos. O jūs eisit šventosios šeimos nurodytu keliu, mums nepakeliui. Dar ne vakaras…

Na taip,       2019-05-25 7:20

geriau “naisiop”, nei su konservais velniop.

kazlambija pikčerz       2019-05-25 6:35

Yra knyga ” Gyvulių ūkis”, yra ir animacinis filmas pagal G. Orwelo knygą.
Dabar atsirado galimybė pastatyti ir vaidybinį filmą.
Nes pagrindinis kiauliaus personažas jau yra.
Atrodo taip pat, ir kalba tokiais pačiais lozungais.

Kokia       2019-05-25 6:26

faina ta Grynoji demagogija - tai ne Grynojo proto kritika.

Rekomenduojame

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Eric Zemmour: LGBT vaikams plauna smegenis mokyklose

Gėjų sekso scena ant Atėnų Akropolio įžiebė pasipiktinimo audrą Graikijoje

Prof. dr. Ignas Vėgėlė. Ar pakaks Prezidentui valios ir ryžto?

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl asmenvardžių rašybos Lietuvos piliečių asmens dokumentuose

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Gintaras Songaila. Laisvės gynėjų dienos proga – šokis ant Lietuvos Konstitucijos kapo?

Bosnija tampa pirmąja Europos šalimi be Covid’o pasų. Mirnes Ajanović nugalėjo Bosnijos federacinę vyriausybę

Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga. Dėl lietuvių kalbos ir jos raidyno išdavystės

Ramūnas Aušrotas. Stambulo konvencija grįžta

Alvydas Butkus. Vienu šūviu du zuikiai? Tik kas tas šaulys?

Pensilvanijos universiteto translytis pralaimėjo plaukimo varžybas translytei iš Jeilio

Vytautas Sinica. Atkreipkim dėmesį, kokį sektorių sužlugdys konservatorių „vertybinė” politika

Prancūzijos parlamente – aršūs debatai dėl vakcinų pasų

Linas Karpavičius. Kuo toliau, tuo aiškiau matosi, kad pandemijos valdymas ir mokslas yra du vienas kitam prieštaraujantys dalykai

Popiežiui įteiktas manifestas dėl padėties Vokietijos Katalikų Bažnyčioje

Liudvikas Narcizas Rasimas. Prūsijos bumerangas

Teisėjas davė JAV Maisto ir vaistų agentūrai (FDA) tik šiek tiek daugiau nei 8 mėnesius Pfizer saugumo duomenims pateikti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.