Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 26 d. 22:23

28     

    

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Be komentarų.

 

* * *

Visas europarlamentarų Rasos Juknevčienės ir Andriaus Kubiliaus pokalbio įrašas su pastarojo prierašu:

Kam naudingas neapykantos kurstymas Lietuvoje?

Kas sustabdys lietuvišką smaginimąsi neapykantos vienam žmogui kurstymu?
Kas atsakys už tokios neapykantos kurstymą? Kodėl tyli institucijos?
Ar galima už 1000 dolerių įsigyti 300 000 „parašų“ ir surengti hibridinę ataką prieš Lietuvą. Apie tai su Rasa kalbamės tradiciniame pokalbyje.“

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

......       2021-03-4 10:37

“...Jūs galite ten rašyti visokius savo išvedžiojimus apie lytiškumą ir vertybes, galite inicijuoti peticijas prieš Seimo narį Žmogaus teisių komitete, kuris iš principo ir rūpinasi žmonių teisėmis, galite pririnkti pilnas sietkas niekinių parašų (300 tūkstančių – geras makulatūros šmotas), galit pajungti savo planams net koki nors kunigą-pižoną-hipsterį Tualetą (tik taip teišsitaria ta pavardė šiame kontekste), bet vis tiek niekada nesuprasiu, kodėl reikia tiek purkštauti ir eikvoti energijos, kad kažkam sutrukdytum pagaliau tapti pilnaverčiais šios visuomenės nariais priėmus tą nelemtą partnerystės įstatymą...”
https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/zinomo-kunigo-pasisakymas-supykde-palaikancius-lgbt-tai-yra-tikroji-bedievyste-1050-1460228

brudu brudai       2021-03-1 9:25

tulpiniai brudai

Išklausiau įdėmiai       2021-02-28 19:28

ir pagarbiai. Liūdnas vaizdas šito pokalbio, geriau jau eitų į pensiją už eurobabkes

Lietuve ir lietuvi,       2021-02-28 2:47

nueikime prie seimo ir kiekvienas paliudykime, už ką ir prieš ką esame!!!

Al.       2021-02-27 23:48

Menkystos.

Rinkėja iš Kauno       2021-02-27 20:27

Visada ne itin simpatizavau Kubiliui ir Juknevčienei, nes jie abu man atrodė labai riboti ir dogmatiški. Žmonės - plakatai. Kaip iš bolševikinių laikų.
Bet dabar,  atsisėdę EP,  jiedu savo šuonuodegavimu “naujajai pasaulio tvarkai “ir jos ideologijai dar patobulėjo. Be jokios gėdos abu “onservatoriai” paniekinančiai atsiliepia apie 350 tūkstančių Lietuvos piliečių, pasirašiusių peticiją prieš ŽTK pirmininką Raskevičių. Reiškia jam karštą palaikymą.
Tiek metų abu išdirbę Lietuvos Seime jie nemato, kokia dabartinė ŽTK posėdžių darbotvarkė, kaip į juos nekviečiami tie, kas turi kitokią nuomonę? Visos žmogaus teisės suvestos į vaivorykštinių interesus.
Jeigu trumpai, pasakysiu apie šiuos EP narius Garliavos mergaitės žodžiais: ŠLYKŠTYNĖS. Kurie tiek metų apgaudinėjo Lietuvos rinkėjus, neva jie yra tikri gryni konservatoriai. Pasirodo, abu stipriai pasiskiepiję H. Markuzės marksistiniais kvaišalais.

Kis       2021-02-27 17:05

Tikiu,kad kameros ju greitai sulauks,tereikia pradeti dirbti.Jukneviciene pasturgali palikciau ramybeje,bet to Burandino asilo tikrai nukentetu,nes abejinga nepraeiciau,kaip mane siutina tokie parsidaveliai smirdantis sunekai,dar nuo sovietu laiku,buvo ten ir geru,bet va tokie kokiebuvo tokie ir palike.

Nejauku       2021-02-27 16:33

stebėti konservatorių pasisakymus ir jų veiklą bei nuolatines rietenas ir intrigas. Kuo toliau-tuo baisiau.Ar tai tie patys žmonė, kurie kovojo už nepriklausomybę už savo tautą? Tikrai NE! Tai pabaisos, kurios atidavė mažą mergaitę suluošinti o gal ir sunaikinti. Jie pastoviai ir negailestingai tyčiojasi iš žmoniu ir visos Lietuvos. Jų kalbos ir veiksmai man primena fašistus ir kgbistus. Ar tai sveiki žmonės?

štaziui       2021-02-27 15:56

stazele, tavo gimtajame “teisių” institute ant sienų pragaro ugnimi dega “Penis, anus, vazelin”. Bet, jūs Babilono kekšės, toliau tęskite furšetą už norveginius pinigus.

Žodžio laisvė...       2021-02-27 14:28

Na va,ir nuimtos kaukės nuo užsimaskavusių Lietuvos priešų.Savo gyvenimo nesusitvarkiusios ir neturinčios savo tikros šeimos ,tikrų Lietuvos šeimų su vaikais
nekenčia,todėl ir užsiima kenkimu.Kubiliau,apsimetęs Sąjūdžio žmogumi,pasiklydai tarp trijų pušų.Nedaryk gėdos Sąjūdžiui.Sensti,brolau,senti.Tavo smegenyse kandys įsiveisė.Užjaučiu.

NKVD stasys       2021-02-27 11:42

Kai komjaunuoles Juknevicienes FB buvo paprasyta, kad ji pasakytu savo kolegei Maldeikinei (tai konservu frakcijos nare EP), jog niekinti tremtinius nera gerai, ji prasytojus po velniu pasiunte.

Konservatoriu “vertybes”.

StasySG       2021-02-27 10:40

PS.  Skaitykite čia pat TIESOSlt filosofą A Jokubaitį apie šeimos instituto sunaikinimą Konstitucinio teismo rankomis:  www,tiesos,lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/alvydas-jokubaitis.-ar-europos-sajungai-reikia-seimos-taip-ir-ne

StasySG       2021-02-27 10:34

Ar ir Kubilas pasėdėjęs Briuselyje tapo transdženderiu?

Prašalietis       2021-02-27 10:22

2021-02-27 9:19
Tavo žiniai, “šiuolaikinis vakarietiškai progresyvus tomukų uij uij seksas” net ir sovietijoje buvo žinomas seniai, nes jis buvo aktyviai kultivuojamas atitinkamos dalies įkalinimo įstaigų ir gulagų gyventojų tarpe, jau tais laikais “vakarietiškai” besivadinusių “gaidžiais ir ožiais”... Taip kad panorėjęs, ir pats galėjai išgirsti iš įkalinimo įstaigų grįžusių pažystamų ar atviresnių NKVD-istų neužverbuotų grįžusių politinių kalinių ir tremtinių pasakojimų apie ten “skambėjusias patriotines gaidžių ir ožių seksualines giemses”. Na o jei tau “žinios apie porogresyvių tomukų”, ankstesnių “gaidžių ir ožių”, seksualinę “vakarietišką egzotiką” šiandiena yra “vakarietiškas progresas”, tai tenka tik apgailestauti, kad tau per 30 metų daromas “patriotinis vakarietiškas civilizavimas” yra toks neefektyvus…..

stasys       2021-02-27 9:19

Prasalieti . nebūk tu tą sena boba kuriai reikia viską pakramtyti ar pačiulpti siekių įsitykinti jog tai tikrą ir skonis meducio . Na prisimink dar ne tokius tolimus laikus , kai seksas buvo uij uij koks toks anoks. Kaip matai laikas pasikeitė ir tamsta jau be sarmatos gali čia drasiai dėstyti kas ir kaip ten pas ‘anuos’ atrodo , progresuoji..Tai poveikis ’ garliavines vakcijos’ likučio kai žmogui net niesti kaip norisi ten ką nors pakrapscius rasti .

Prašalietis       2021-02-27 9:07

” Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!”
Eilinis žmogelis, “nusileidęs” iš pid..r..sinių “vakarietiškai civilizuotų” dausų ant žemės, tegali konstatuoti, kad, kaip rodo daugelio dešimtmečių statistika, “tomukų išskirtinę” publiką kaip nieką kitą  šiame pasaulyje labiausia puola SPID-as ir venerinės ligos. Ir yra juokingą klausytis “patriotinių“teiginių, kad šiai savo iškrypimą demonstruojančiai publikai normalus žmogus galėtų jausti be pasišlykštėjimo dar ir kažkokią “neapykantą, pavydą, susižavėjimą...”, ir “kovotų” už jų išangių ar burnų naudojimą pagal gamtos nustatytą paskirtį....

Tomas       2021-02-27 8:51

politiniai kaliniai ir tremtiniai ar jums reikia daugiau įrodymų .Kada nustosit balsuoti už tautos niekdarius ir išdavikus. Kokia čia tėvynės sąjunga čia įžūlių apgavikų būrelis,kuriam priklausyti, save gerbiančiam žmogui, turėtų būti gėda.

asdaSDAS       2021-02-27 8:48

Ačiū Dievui, kad aš jau kažin kada nustojau balsuoti už Lietuvos konservatorius. Dabar jau nėra man už ką balsuoti. Balsavau už Nacionalinį susivienijimą per paskutinius rinkimus, bet jie kol kas dar nėra įgavę didesnės įtakos. Gal dabar žmonės pradės kitaip vertintin nacionalinį susivienijimą.

stasys       2021-02-27 7:37

Problema daug gilesnė nei atrodo tik ant bačkos pasilipus .Domina tik vienas klausimas ,tu parašu peticijoje originalumas ir jos autoriai. Kol nėra atsakyta į tą klausimą , beprasmiška kalbėti toliau . To pilnai užtenka diskredituoti visuomenės akyse bet kokį aktualus klausimo aptarimą ir diskusijas jais, joks sveiko proto politikas nestos skersai tradicinės šeimos instituto ar LGBT teisių Lietuvoje išplėtimo , bet ne ši karta . šaukštas deguto medaus backoje , trojos arklys vasiukuose ir t.t.

tiek       2021-02-27 1:02

tai štai kokios sumos reikia sumokėt politikui ,kad visiškai užgožtų jo sąžinės balsą . Tai - europarlamentaro alga. Išvada: europarlamentas tapo nacionalinių valstybių interesų išpardavimo birža. Koktu,bet kol kas nieko nevyksta ,nieko nedaroma padėčiai ištaisyti:(

Kis       2021-02-27 0:08

kaip gerai,jie patys save demaskuoja?Idomu kas tie jie kurie puola?
Tai rinkejai,kuriems nepatinka Raskeviciaus darbas ir jo izulumas Lietuvai bei lietuviams.Sis profesionalas dirba tik savo geju grupei,jo matymas ribotas,sedint tame komitete.lai pabuna ,pasimoko kas tas darbas seime.Ka jis veike lyg siol tiesiog skiriasi nuo siandienos.Jis jiems(mums) netinka,o laikytis jam nera uz ko,nebent tik vieno padejejo?

Nei kiek nenustebino        2021-02-27 0:05

Nei konservatoriai nei Kubilius. Tebestebina, nors jau nedaug, kad tebera tokiu, kurie kazko rikishi is “krikdemisko “  tevynes sajungos sparno. Nors to sparno realiu egzistavimu tiki tie patys zmones, kurie gal but mate Loch Neso pabaisa

Pasakoja, kad lovių ir kanikų       2021-02-26 23:57

meistras buvo Jeruzalėje, ant Alyvų kalno, ir ilgai žiūrėjo į obelį, ant kurios Judošius pabaigė gyvenimą...

Raska (Juknevičienė) parėmė Raskę (vieno rago)       2021-02-26 23:46

Bet kaip tai dera su TS-LKD partija?
T.y. kaip tai dera su TS (su kokios Tėvynės ir su kokia Sąjunga?)
ir su Krikščioniškosios Demokratijos Partija (LKD),
jei Raska pateisina mirtiną nuodėmę,
kurią kitas Raska gal net padaręs, to nesigaili, net propaguoja?

DDD       2021-02-26 23:13

Ar šiuo pareiškimu Andrius K. pareiškė atsiribojantis nuo Sąjūdžio-Lietuvos nacionalinio išsivadavimo judėjimo? Ar ?suprasti kaip kitaip?

T0mas J.       2021-02-26 23:06

Ir dar.
Prie teksto reikia pridurti frazę: pasirašyti nepakanka - PARAGINTKITE ir saviškius!

T0mas J.       2021-02-26 22:57

Mano pasiūlymas:
kiekvienas patriotiškas portalas savo titulinio puslapio viršuje stambiu šriftu ir
kiekvieno straipsnio apačioje nestambiu šriftu
turi bent mėnesį ar ilgiau skelbti tokį tekstą:

“Prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą pasirašykite adresu: http://www.nsta.lt
prieš partnerystės įstatymo priėmimą – http://www.laisvavisuomene.lt”

Kaip, tiesos.lt redakcija, ar pritariate? O gal Jūs žinot kitus adresus pasirašymui, teisingesnius?

Tvankstas       2021-02-26 22:55

Prigimtis šaukia, nenuslėps traukos.


Rekomenduojame

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.