Nuo bačkos

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: mūsų svajonės pildosi su kaupu

Tiesos.lt redakcija   2016 m. gegužės 24 d. 14:11

64     

    

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: mūsų svajonės pildosi su kaupu

Be komentarų.

Šaltinis: tsajunga.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Apie TS-LKD korupcinį lavonėlį       2016-06-8 20:01

Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaiščiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos “išlupti” iš “garsiosios vadybininkės” prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir visa piramidė grius! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai barška, tik šlama!.. Svarbiausia - sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį - lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA - ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!  ///////

Apie TS-LKD Onytę Kyšininkytę       2016-06-8 19:58

Kas vyksta Kaune, švietimo skyriuje, Kauno m. savivaldybėje!? Korupcijos mastai savivaldybėje, švietimiečių siautėjimas, matijošaitininkų parsidavimas ir veidmainystė tiesiog “verčia iš kojų”. Buvęs švietimiečių caras A. Bagdonas (būgtai nuimtas!?), iš tikrųjų, paliktas toliau koordinuoti kyšininkavimo veiklą švietimo skyriuje, kad naujasis “vadovas”, būsimasis caras Mažeika, tinkamai perimtų visą kyšininkavimo, despotizmo, melo, demagogijos, nesiskaitymo su žmonėmis, maisto, baldų, higienos priemonių, vaistų ir visko ko tik įmanoma vogimo iš vaikų, mobingo, kyšių “išmušinėjimo” iš eilinių darbuotojų ir fiksuotų sumų (nustatytų savivaldybės niekšų) pristatymo “kur reikia” “industriją”!!!
Ypatingą vietą šioje srutų duobėje užima sertifikuota kyšininkė (t. y. traukta baudžiamojon atsakomybėn už 100% įrodytą kyšininkavimą), TS-LKD narė, Kauno Žaliakalnio lopšelio - darželio “direktorė” Ona-Danutė GRICIENĖ ir jos “pavaduotoja” visiems purviniems reikalams Alma Žilinskienė. Ona dar vadinama “nepaskandinamąja” arba „neskęstančiąja“. “Pradardėjusi” per spaudas, internetus visais įmanomais būdais, turinti problemų su alkoholiu (aš dirbau šiame darželyje 23 metus, todėl rašau ką gerai žinau) senolė ir toliau sau netrukdomai karaliauja, „plūduriuoja“ Kaune! Nes per kyšiukus savivaldybėje ir bet kurioje Kauno įstaigoje yra labai gerbiama ir geidžiama. Naujasis Kauno Matijošaitis (čia kaip tame sovietiniame filmuky : “...maištininkas žuvo - šlovė drakonui!”) niekaip jos, ir visos krūvos panašių “veikėjų” “negali” nuimti! Šitas “direktores” skiria ir nuima tik meras! (Beje, dabar yra vaizduojamas kai kurių direktorių nuėmimas, bet tai tik susidorojimas su menkai nešančiomis). Juk kaip miela pamaloninti save ir visą matiošaitininkų chebrytę netikėtom sumelėm! Jei nežinot, pranešu - Kaune į direktorės vietą eidamos panelės ir moterys ima paskolą! Nes, kai mane, net nepaaiškinę už ką, metė iš darbo, pas kitą drakoną direktorės vieta kainavo 45.000 litų! Be to, naujai paskirtai direktorei iš karto nurodoma suma, kurią ji privalės periodiškai pristatyti “kur reikia”!!!???? Na, o toliau Jūs net neįsivaizduojate, koks jovalas užverda!.. Juk visa tai reikia „išlupti“ iš vaikų burnyčių, tėvų, pavaldinių!!! Pražysta visas korupcinis gaivalas, su visomis apverktinomis pasekmėmis!....Teisėtvarkos institucijos Kaune paralyžiuotos. Niekur nepasiskųsi! Centrinė valdžia nesikiša, nes dabar intensyviai mokosi iš Kauno korupcijos meno… Žmogeliai susigūžę, svajoja apie emigraciją...         
TIESA - ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!

Al.       2016-05-29 0:04

Tai koks gi tas planas? Leisti siautėti čekistinei teisėsaugai? Laikyti užgrobtą žiniasklaidą? Rinkimų komisiją?
Naikinti miestelių mokyklas ? Žlugdyti universitetus? smulkųjį verslą? Didinti biurokratines procedūras? Ar pagaliau liustruotis,nebemokėti slaptų pensijų kolaborantų nomenklatūrai, sumažinti valdininkiją, panaikinti priespaudą ?

Pikasas       2016-05-27 7:58

Kada prasidėjo šios kalbos komentavimas išsakiau savo tokią mintį: “Prasmingas ir jautrus paatviravimas. Mano supratimu,tai geriausia kada nors išgirsta ar perskaityta Andriaus Kubiliaus kalba. Oponentų ir šaipoklių čia netrūks.” Tada nuoširdžiai tikėjausi, kad gali atsirasti pagrįstų oponuojančių komentarų. Deja, teko nusivilti. Jau nekalbant apie tuos “šaipoklius”, kuriems etikos taisyklės viešoje internetinėje erdvėje apskritai negalioja. Tie, kurie bandė kažką oponuojančio įrodyti - savo tikslo, deja, nepasiekė. Ir dabar manau, kad ši Andriaus Kubiliaus kalba, skirta savo bendrapartiečiams, yra gan taikliai subalansuota. Turiu nuomonę, kad per ateinančius rinkimus Lietuvos rinkėjai išreikš didesnį pasitikėjimą politinei dešinei. Tai jau dabar įrodo įvairios alternatyvios apklausos. Net ir tos, kurios atliktos dar prieš pat LS buvusio pirmininko Eligijaus Masiulio korupcinį skandalą. Turiu ir dar viltį, kad TT ir DP partiniai rinkiminiai sąrašai neperlips per 5 procentų barjerą. Ar Karbauskio valstiečiai taps naujieji Lietuvos “gelbėtojai” - labai abejoju, tačiau manau, kad jų raiška nebus labai nutolusi į kairę nuo LSDP. Bent jau ne tiek kaip TT ir DP…

Kubilas nusipirko nauja dirza       2016-05-26 21:57

bet jo elektoratas pamyro,todel valdziu matys kaip savo ausis.Bet nera to blogo,kas neiseitu i gera:gales dabar savo by bi uzsiverzt nauju daiktu.

Na tikrai ponai       2016-05-26 18:15

net neabejojame, kad JŪSŲ svajonės pildosi su kaupu, gera yra ir bus JŪSŲ vaikams ir anūkams. O makaronai gali ir prisvilti.

blogasblogas -- Tarabildai       2016-05-26 6:06

Puiku. Lauksim diskusijos.
Iki.

Tarabilda       2016-05-25 23:03

Geri klausimai aptarimui. Turiu kelias versijas ir dabartinio jovalo klausimu ir Matrioškos. Dalykai tie manding susiję. Įdomu būtų aptarti diskusijoje, nes viešojoje erdvėje matau begales klaidinimų, nukreipinėjimų į bereikšmius dalykus ir dar visokio mėšlo. Adminai, redaktore, ar tokią diskusiją suorganizuotute? Neabejoju, kad daug kas turi daug susikaupusių klausimų ir interpretacijų politinės dabarties klausimu. Bent jau aš pasižadu pasisakyti.

blogasblogas- Tarabildai       2016-05-25 20:28

Dėkui, ačiū.
Gražiai išrengei klapčiuką - pikasiuką.
Tik kad tam priedurniui nei šilta nei šalta.
Vėl visur pritriedė paklodžių.
Nenormalus kažkoks…
...
Vat, matai, koks vinigretas aplink. Visko daug ir navatnai.
Ir visos to kogel mogelio tik daugės.
Kaip misliji- ar čia vien del rinkimų tokia įvykių posiutpolkė, ar kažkas tyčia malkelių ant žarijų pakrauna?
Gal po visom putomis, koks viraliukas nešpėtnas tyliai kliuksi?
Kol kas neužčiuopiu generalinės linijos.
Atskirų visos kibenimatikos galų matau ne vieną, ale ar tai tik šniūrgaliai, ar į kamuolį tie galiukai veda,kol kas pro garų debesis nelabai dar įžiūriu.
Šiaip yra logiškas klausimėlis kuris man ramybės neduoda.
Žiūrėk- Matrioškos II-ji kadencija jau viduriop.  Jeigu taip koks škia tskant tapkinis, turėjo būti jau kaip ir padėjus ant visko. Trečia kadencija nepriklauso, vansi logiškai pofig tie reitingai turėtų būti.
Nu ale,ne- ardosi,intrigėles rezga, kažka makliavoja.
Ar čia tokia senmergės prigimtis, ar ... Panelė dar turi rimtų planų.
Namuką atskirą statosi. Kam tas vargas, kai po kadencijos gali iki gyvos galvos turniškintis ir rūpesčių nematyti.
Gal ves kokią patarėją, nenori lišnų akių?
O gal atokumas dėl kitokių priežasčių. Dabar kokiam dvigalvio caro ryšininkui, sudėtinga susitikti su rezidente, o kažkur “ties kolobibiškėm”, privačiam kvartaliuke- ten gal visai į akis nekris.
Kažkaip netikiu, jog ir kaimynėliai ten atsitiktiniai.
Visa per telikus parodyta pasaka apie NT agentūrą ir eilinį projektąmankažkaip per sklandi atrodo.
Žinant Matrioškos natūrą, pomėgį rinkti informaciją, pomėgį kurti situacijas or aplinkybes, kažkaip naivokai atrodo navyna, jog tipo įsigijo sklypelį banaliu būdu.
Tai va, kur suku- kokią karjerą toliau planuoja Matrioška? Man ji nepanaši į pencininkę ant suoliuko.
Kuda Rodina pošliot?

Pikasas to Vai me       2016-05-25 19:56

Siūlyti valgyti mėšlą gali tik specifinis oponentas. Su rinkimuose kontrolės galimybe esu gerai susipažinęs. Visi aiškinimai apie totalius sukčiavimus yra niekiniai. Pavieniai atvejai situacijos negali pakeisti. Tai, kad DK vienmandatinėse visur pralaimės rašiau dar prieš Seimo rinkimus. Mano spėjimas visiškai pasitvirtino. Rinkimų tema čia ne pagal temą...

Vai me> Pikasui       2016-05-25 18:59

Taigi sakote, kad demokratijoje laimi daugumos valia.Blaiviai mąstantys pilieciai puikiai supranta, kad praėjusiuose rinkimuose, Degutienė, uzsienio lietuvių rinkiminėje apygardoje, laimėti prieš Venskienę, galėjo tik savo sapnuose.Šį teiginį, jums patvirtins, bet kuris Lietuvos emigrantas,kurių, neapykanta sisteminėms partijoms, visiems puikiai zinoma.Bet, Vasiliausko ir Valionio bendrazygiai , kurie tradiciskai dirba uzsienio ambasadose, pasistengė ir įvyko stebuklas, Venskienė ,tiesiog triuškinamai, pralaimėjo, kaip ir visa Drąsos partija, pralaimėjo konservatoriams Kaune. Tik viena bėda, sugadintų biuletėnių skaicius, nepadoriai didelis.Taigi, savo propogandoninį mėšlą, valgyk pats.

Julesui       2016-05-25 18:25

Toks ten ir slaptas tas projektas jei tu apie jį žinai.

Liepa-Tarabildai       2016-05-25 17:47

Laba diena.Nepaprašyto bičiuliško palaikymo ar pritarimo visada malonu sulaukti.Ačiū,Tarabilda.Nesu arogantiška,ir neturiu poreikio įkyriai brukti kitam savo nuomonę.//Bet jei eterio chuliganas transliuoja melo pasakaites ir drabstosi įžeidinėjimais-tikrai nedėkosiu,žiebsiu atgalios ir nepagailėsiu.Laikausi lietuviškų tradicijų-kaip šauksi,taip tau atsilieps.//
Su priešais nesiglėbesčiuojama, su demagogais nediskutuojama-nėra prasmės.Eterio rašliavotojas"P"rašinėja groteskiškai melagingus dalykus.Žiūrėkit, Kubilius apdovanojamas tokiu komplimentu-” šis politikas subrendo tokiam nuoširdumui”.Taip reikia suprasti,kad Kubiliaus žvėriška krizės suvaldymo"metodika” irgi nuoširdi,nors dėl tos dideles koncervatoriškos’meilės” pusė milijono lietuvių evakavosi ištisom šeimom ir giminėm. Tie,kas likom, mokam didžiulius procentus už pasiskolintus milijonus. Dabar koncervatoriai garsiai šaukia,kad su demografija blogai,reikis pabėgelių - jie tai jau dirbs,mėlynakius lietuviukus gimdys konvejeriu.Už tokį “nuoširdumą” toks “nuoširdus” veikėjas turėtų nuoširdžiai leisti dienas ramioj įstaigėlėj - ###.//
Dar linksmiau skamba frazė“esame laisva šalis todėl, kad nebėra Lietuvoje okupantų.“Taip,gal tankai ir išvažiavo,bet tankistai,deja, liko. Liustracija(prisiminkit-kažkada skaičiavom)bus įvykdyta gal po penkių šimtmečių...Tokia situacija -rojus prisiekusiems komjaunuoliams, komunistams, kagėbistams ir naujiesiems euražmogiams.Nėra atsakomybės - kodėl neeksperimentuoti su gyvais žmonėmis, kurie vadinami net ne žmonėmis,o “darbo ištekliais”, “mobilia darbo jėga”?...Tik elytas gali turėti žmogaus teises,laisves, socialiai subalansuotą pragyvenimo lygį, svajones ir pan.//
Šiaurės Korėjos svetimtaučiai neengia,bet kažkodėl laisve ten nė nekvepia.Rusijos irgi nieks neužkariavo,bet jos vadovų valdymo stilius nėra giriamas nei žmonių, nei pasaulyje apskritai.//Bet argi demagogui tai argumentai?Reikšminga tik tai,kad Kubilius turi svajonę. Tautai užteks špygutės. Svarbu,kad kubiliams būtų patogu augti,plėstis….//

Pikasas Tarabildai       2016-05-25 17:45

Niekados neapsimetinėju ir nemeluoju. Galiu suklysti ar būti suklaidintas. Kaip ir kiekvienas, bet tai visai kas kita. Tiesą turi sakyti visi. Ne tik tie, kurie ką nors propaguoja. Nelaikau skaitytojų kiaulėmis. Oponentų - taip pat. Ir jokių perlų nebarstau.  Šiaurės Korėjoje bene pati vulgariausia bolševikinės diktatūros forma. Kas ją užkrėtė? - gerai menam… Daug esu apie tai komentavęs.

Ką pasakė Lenkijos ministras daugiausiai liečia pačią Lenkiją. Žinojo lenkai į kokią organizaciją stoja, todėl dabartiniai politiniai žaidimėliai neverti didesnio dėmesio. Jeigu nebūtų įvykusi lėktuvo katastrofa prie Smolensko, tai Lenkijoje kairė valdžia neb9tų perėmusi iniciatyvos. Tad ir tokių ministro kalbų negirdėtume, nes ir ministras, greičiausiai, būtų kitas. Negi nesuvokiate, kas tokią košę Europos Sąjungoje verda? Juk labai protingu prisistatote. Dargi paaiškinate, kad “Didybės manija jokio komentatoriaus nepuošia.” Tad iš kur toks noras kitam diktuoti, kaip jis turi reikštis? Gal verta ir į save pažvelgti?

Jei jūs taip nekenčiate Europos Sąjungos ir Lietuvos narystės joje, tai, galima spėti, kad balsavote prieš. Tačiau demokratijoje laimi daugumos valia. Nemanau, kad turėčiau jus dėl tokio Lietuvos piliečių apsisprendimo labai užjausti… Seimas, apsispręsdamas dėl ES Konstitucijos taikymo turėjo visuomenės mandatą. Todėl jūsų purkštavimai apie “valstybės išdavystę vidury baltos dienos” atrodo labai naiviai. Jei ne blogiau…

Tarabilda Pikasui       2016-05-25 16:52

Tamsta tiesiog žarstote demagogijos perlus kiaulėms. Jūsų du teiginiai: “Esame laisva šalis todėl, kad nebėra Lietuvoje okupantų. Institucijas ES ir NATO pasirinkome savo valia”, jokių papildomų komentarų nereikalauja. Š.Korėja irgi laisva šalis, nes ten irgi nėra okupantų. Jei tamsta tik taip suvoki laisvės sąvoką, tai prabočyk, nedaug matau šansų surasti kalbai bendrą vardiklį. O antrasis sakinys apie mūsų pačių pasirinkimą referendume yra klaidinantis iš esmės. Lenkijos Užsienio reikalų ministras vakar aiškiai pasisakė tuo klausimu, kad referendumais balsuodami visiškai ne į tokią ES stojome. O tamstos adoruojamas matrioškynas jau Seime neskaitęs priiminėjo ES konstituciją in corpore be jokio tautos mandato. Tai ne kas kita, o valstybės išdavystė vidury baltos dienos, už ką turėtų būti suformuluotas baudžiamasis kaltinimas pagal nežinia ar begaliojančią konstituciją. Ačiū Dievui, kad ne visos ES valstybės tokias apjekusisias valdžias kaip mūsiškė yra išsirinkusios ir ES konstitucija nepraėjo.
Nesi toks kvailas, kad nesuprastum, o tokiu apsimeti. Būti propagandistu ir sakyti tiesą yra du beveik nesuderinami dalykai. Paties valia rinktis, kuo būti.

Jules       2016-05-25 16:42

Projektas „Globali Lietuva“ turi slaptą ketinimą lietuviams ištirpdyti, asimiliuoti, nutautinti globalioje erdvėje. Former Bolsheviks(eksbolševikai), tapę kapitalbolševikais, tyčia, manyčiau, ir už babkes negali suprasti, kad nacionalinė valstybė turi stiprinti Lietuvių tautą, o ne ją silpninti, naikinti ir rūpinantis labiau, pavyzdžiui, Arabų pavasariumi, o ne Lietuva. Arabų pavasario pasekmės Europai ir Lietuvai bus skaudžios, bet ne valdančiajai ekonominei-politinei markūzininkų klasei. Nuolat meluodami politikai atstūmė mus nuo savęs. Internacių nuolat jėga brukama idėja likviduoti tautas, nacionalines valstybes turi slaptą tikslą – sukurti Pasaulinę Vyriausybę, kuriai vadovaus privatus, nuo jos nepriklausomas, Bankas Trockis. Internaciai apgaudinėja paprastus žmones, sakydami, kad jie taip siekia eliminuoti tik karus ir išnaudojimą, skurdą ir neteisybes, kad tik nori apginti žmogaus teises, apginti vaikus, privatizuodami pačias žmogaus teises. Lietuvos valdančioji klasė nebesupranta savo istorinės misijos atstovauti pirmiausia lietuvius, o ne imperines bendrijas ar Arabų pavasarį, kuris į pavasarį visai nepanašus, o labiau į griuvėsius ir į nuolatines žudynes Arabų pusiasalyje, Afrikoje ir Azijoje. Labai nirštama, kad visgi jiems niekaip nepasiseka galutinai pribaigti Europos tautas. Liberalai sugalvojo gudrią mantrą studenčiokams, kad ekonomiką galima atskirti nuo politikos, nuo bendrojo tautos intereso. Kubiliaus Vyriausybė, besirūpindama neosovietinių oligarchų gerove nieko nedarė, kad daugiau nei pusė tautos nebūtų nustumta į skurdą, į beteisiškumą, neviltį, kad žmonės, eksbolševikų ir oligarchų siautėjimo metu, nebūtų stumiami į savižudybę, į priverstinę emigraciją. Kubilius su Jurgiu ir savo bendru pulkeliu politikos kuosyčių Seime, žodžiu, su Oligarchijos šnekučių, čiauškučių pulkeliu LR Seime nerodė jokių rimtų pastangų šiam pražūtingam reiškiniui stabdyti ir toliau iš lietuvių sutartinai su užsidegimu trynė solidarumo, tautinio bendrumo jausmą.

Logiškas klausimas       2016-05-25 16:25

A.Kubilius: mūsų svajonės pildosi. Ar todėl, kad Lietuvoje lietuvius pakeis arabai iš Afrikos ir Azijos?

Pikasas Tarabildai       2016-05-25 16:17

Esame laisva šalis todėl, kad nebėra Lietuvoje okupantų. Institucijas ES ir NATO pasirinkome savo valia. Viena labai padeda ekonomikoje, o kita stengiasi mus, kaip savo narį, padaryti saugesniais. Referendumu pasirinkta narystė Europos Sąjungoje buvo su tam tikrais įsipareigojimais. Ypač su tais, kurie kalba apie žmogaus teises.

Tai, kad Lietuvoje skelbiama žodžio laisvė dar nereiškia kad ji yra pasiekta. Net Lietuvos Kostitucijoje nurodytos žmogaus ir piliečio laisvės kartais yra paminamos. Turėjau savo praktikoje vieną tokį atvejį, todėl galiu taip drąsiai teigti. Tad nuo “laisvo žodžio skelbimo” iki tokios sąvokos realizavimo yra tam tikras tarpas, kurį būtina nuosekliai mažinti. Jei pasakyčiau, kad Lietuvoje “yra žodžio laisvė”, tai tada galėtumėte išsakyti prasmingesnę nuomonę ir turėčiau tada su ja susikti.

Vadinate mane “agrastu”,  “matrioškiniu propagandistu” ir gal jau manote, kad kažką reikšmingo pasakėte. Jei jums nepatinka A.Kubiliaus ar prezidentės D.Grybauskaitės tvirta pozicija Rytų politikos atžvilgiu, tai kas jums neleidžią savo tokią poziciją argumentuoti. Esu ne kartą išsakęs savo abejones dėl vieno ar kito lyderių veiksmo ar nuomonės, tačiau niekad nepamiršdavau to pagrįsti argumentais. Jūs niekinate “konservišką” raišką, tačiau netgi nesugebate pasiūlyti rimtesnės alternatyvos. Gal galite labiau pasistengti?

Kubilius       2016-05-25 16:05

mūsų svajonės pildosi su kaupu -Deimantė įtariamiesiems pedofilija- sugražinta.

Tarabilda Pikasui       2016-05-25 15:51

Pagelbėsiu Liepai, nors ir neprašė. Prašėte įrodymų, kad esate demagogas? Nesirausiu jūsų senose paklodėse. Pakanka šiandieninės jūsų tezės:” Esame laisva šalis, kurioje skelbiama žodžio laisvė. Tačiau kartu yra ir atsakomybė už viešą raišką internetinėje erdvėje.” Ši plakatinė frazė nieko bendro su lietuviška politine tikrove neturi, ir yra gryniausio plauko matrioškinė ir konserviška demagogija. Jokia laisva šalis mes nesame, nes Briuselio direktyvos anot KT išaiškinimo yra viršesnės už mūsų Konstituciją. Dėkojam tamstos propaguojamiems Kubiliui ir Matrioškai už tokį Lietuvos išlaisvinimą nuo pačios savęs.
Ką tamsta norite pasakyti žodžių junginiu “skelbiama žodžio laisvė”, gal tik pats ir suvokiate. Ar žodis “skelbiama” jau reiškia, kad ta žodžio laisvė ir yra tikrovėje? Š.Korėjoje irgi skelbiama žodžio laisvė. Ir visi iki vieno ja gali naudotis, kurie supranta laisvę kaip būtinybę ta laisve naudotis “atsakingai” pagal vadovų laisvės supratimą. Ar ne tą patį turime LRT, Delfių, Alfų, Lietuvos žinių ir kitų didžiųjų žinių portalų pavidalu?
Tai va, Pikasiokai, demagogas esi iki panagių, bet mes čia tokių turim ir daugiau. Pats gal nesi piktybiškas propagandistas, bet matrioškinis. Jie čia ilgai neužsibūna - per rūgšti dirva tokiems agrastams.

to Julesui ir kitiems 2016-05-24 20:48        2016-05-25 15:18

Tai sakai, kad demokratinė santvarka suteikia teisę, laisvę ir galimybes kiekvienam susikurti sau pageidaujamą gyvenimo gerbūvį. Valdžia niekur gyvenimo gerbūvio nekuria. Taip teisingai, demokratinė santvarka, o kai Lietuvoje jos nėra. Lietuvoje pradžiai suteikia teisę, o paskui ją atima. Ar tamsta kada nors bandei susikurti sau gyvenimo gerbuvį. Pradėjus kurti sau gerbuvį ant to kūrėjo užsiunčia visą pundą tikrintojų šakalų iš VMI, VDI, policijos, priešgaisrinės saugos. sanepidstoties, FNTT, VSD, ir t.t ir t.t. Tie kurie bandė susikurti sau gerbuvį pagal suteiktą lietuvišką teisę, laisvę dauguma jų sėkmingai dirba airijose, anglijose ir kitose -jose.

Pikasas Liepai       2016-05-25 14:49

Niekada nieko neprašiau leidimo išsakyti savo nuomonę ir to nedarysiu ateityje. Visada esu pasiruošęs konstruktyviai diskusijai. Tie, kurie negerbia pašnekovo, negerbia patys savęs. Niekados nesu už savo viešas mintis gavęs kokį piniginį ar kitokį atlygį, todėl turiu teisę laikyti save visiškai laisvu skaitytoju.  Jūs galite tikėti kuo tik norite ir savo požiūrį išsakyti viešai. Na, o jei kolegas komentatorius vadinate demagogais, tai siūlau pabandyti tą įrodyti. Tik laisvoje diskusijoje galima priartėti prie tiesos kelio ir juo einant priartėti prie pačios tiesos. Sėkmės…

Dvigubam Mazeliui       2016-05-25 14:23

kokią Lietuvos valstybę kuri ten Amerikose tu,pataisomas,pagydomas vykėli ir viltingas nelūzeri?kaip tu nesuluošintas vykėli,išsiveržei iš“tos vergiškos nelaisvės” ir esi nevisiškai jėgiškas neinvalidas? Medikai teigia,kad sveikų žmonių nėra-tiesiog ne visiem pavyksta nustatyti diagnozę./////////////////////////
Nuo kada kilnus žmonių ketinimas susigrąžinti valstybę yra kliedesiai, o genetiškai modifikuotas transatlantinių korporacijų stumiamas maistas,kurio Amerikos elitas pats neėda,bet šeria kitus- yra gerai?
nieks iš komentatorių nesimaudo svajonėse.Čia Kubilius prisipažįsta"Aš turiu svajonę”.Bet iš ligonių šaipytis nepadoru visur tiek Lietuvoj tiek Amerikoj.
pabaigai linkim skanaus ėdalo.kad visada jo turėtum daug daug.kad nepritrūktum,kad nesinorėtų tapti žolėdžiu,kad nepavargtum bekramtydamas,kad nelotum prieš savo vergvaldį.

grumstas       2016-05-25 14:18

Julesui ir kitiems     2016-05-24 20:48
tamstos nykus supratimas apie demokratinę santvarką ir valdžios priedermę valdyti ją išrinkusius , taip , kaip to tikisi ją išrinkusieji. demokratine santvarka prisidengiant, gali būti labai geras būdas sukčiams grobti ir už tai neatsakyti; arba atsakyti tik formaliai. Demokratija tampa pragaru jeigu nėra šalyje valdančiujų  atsakomybės už savo sprendimus, jeigu savo sprendimais ir įstatymais jie atsiriboja ir pasistato teisinės neliečiamybės ir neatsakomybės sienas už savo žalingus sprendimus valdant. Pasaulyje yra nemaža šalių kurios nėra demokratinės , bet monarchinės, autokratinės ir žmonės jaučiasi gan patogiai, jaučiasi apginti bet ir tose šalyse jiems netrukdoma kovoti už savo demokratinių teisių ir siekių įgyvendinimą. Ir nemaža tokių šalių , kaip Lietuva- demokratinė- bet iš jos išbėga per keletą metą veik trečdalis gyventojų.

Jules       2016-05-25 13:16

Madame Liepa, jūsų toks gražus lietuviškas vardas ir mus taip sudrapalinote neargumentavusi, kur mes ką iškraipome ar klastojame, ar skleidžiame dezinformaciją - dezi propagandą. Jūs mus siunčiate pragaran, kaip koks ponas Theodore Kaufman kadais Amerike, kad siuntė pragaran Vokietiją savo garsiajame ir visiems gerai žinomame veikale “Germany must perish!”(Vokietija privalo žūti). Mes esame klystantys, paprasti ir nepartiniai žmonės, ir mums skaudu, kai Jūs mus siunčiate pragaran, Madame Liepa, turėdama tokį gražų lietuvišką vardą. Bent jau aš tikrai neatstovauju “Die Lügenpresse” forever” kaip koks Maželis the Second, patikėkite.

Liepa       2016-05-25 12:22

Pasirašau po komentarais -2016-05-25 10:53 ir 2016-05-25 11:24 .// Tik norėčiau patikslinti: propaganda propagandai nelygi.Tarkim, propaganda už sveiką gyvenimo būdą yra puikus dalykas, bet propaganda už globalizaciją,“darbo jėgos” neva “laisvą” judėjimą ar tautiškumo pateikimas kaip “atgyvena” jau yra grynų gryniausias marazmas.// Visokie pikasiai, julesai tiesiog užsiima demagogija-t.y., iškraipo realius faktus,nutyli teisingą informaciją,manipuliuoja, užpuldinėja skaitytojus,kurie turi kitokią nuomonę ir pateikia pelnytos kritikos argumentus.//
“Ačiū” visiems nusipolitikavusiems “mūsų” po-lytiniams lavonėliams: netikiu nei jūsų kairės, nei dešinės ir centrinės “pakraipos” nuprotėjusiais atstovais.// Tikiu Dievu, savo garbingais Tėvais ir Protėviais bei Savo asmeninėm jėgom.//Vienas visko negali pakeisti, bet svarbu yra atstovėti bet tą mažytį lopinėlį gimtinės po savo kojom.Jei kiekvienas tą stengsimės daryt,tada reikalai ir pajudės teisinga linkme.//
Tokius demagogus kaip stasiai,julisai,pikasiai- “muša” komentatoriai visur: ir komtiesose, ir delfistane ir ekspertuose.//Nenustebčiau,jei išaiškėtų,kad už šitų eterio demagogų stovi dosnūs apsišaukėliai “šventaisiais”: masiuliai, kubiliai,uspaschiai,atvėsaitės ir kitokie patriarxai su savo svitom.// Netrukdykim tiems visiems partiniams elementams garmėt pragaran su savo iškrypusiom vizijom, merkantiliniais kėslais ir nepasotinamu godumu.//

Tarabilda       2016-05-25 12:19

Didybės manija jokio komentatoriaus nepuošia. Ypač šiame portale.

Pikasas > 11:25       2016-05-25 12:05

Ar bent suvokiate, kad nesate man oponentu. Galėtumėt pašnekovų pasiieškoti tarp sau artimesnių...

Pikasui       2016-05-25 12:02

Politikai visada “subręsta” prieš rinkimus.

Jules       2016-05-25 11:39

Vagnorka buvo gudrus lapinas Tėvynės Sąjungoje, sugebėjęs į įstatus įtraukti greta partijos pirmininko pareigybės Valdybą ir Valdybos pirmininko pareigybę, žodžiu, iracionalų, kad politikos davatkos nesuprastų, dvivaldystės principą per naktį, kol partijos pirmininkas buvo Amerikoje. Žinoma, be savo amžinojo ginklanešio Jurgio ir jo ypatingojo draugelio, dukart ekspremjero, šito nebūtų sugebėjęs suvairuoti taip lengvai ir greitai - paversti Partijos Valdybą de fakto svarbesne už partijos pirmininko pareigybę ir jo tris pavaduotojus. Visa šita Vagnorkos konspiracinė afera ir atvedė partiją prie jos suskaldymo į tris atskiras, savarankiškas partijas. Neblogai Vagnorkai ir dabar sekėsi, būnant Uspaskio pavaduotoju, kai ne vienas partijos šustriakas, manau, sėdėjo jo kišenėje. Kaip jam einasi su Graužiniene – aš nežinau. Gal žinot Jūs?

kokių dar argumentų       2016-05-25 11:24

ar supranti pikasiau, jog per ketvirtį amžiaus koncervai ir darbeliai tiesiog juodai užkniso Lietuvą?
ar gi tau nedašunta jog daugybė žmonių yra tiesiog alergiški koncervams?
tų kuriems koincervatnikai kelią vėmulį, tu būk ramus neberauklėsi ir kubyliaus fanais nebepadarysi.
dar daugiau žmonių yra įtūžę ant visų sisteminių Lovio partijų.
koncervai yra vieni iš režimo stulpų.
viskas ko norime yra troškimas kad tie sisteminiai prasmegtų skradžiai žemę.
terpė ieškoti režimui fanų čia - nepalanki.
toks formatas.
nepatinka, keliauk kur patiks.
ko čia nervintis ir daryti nustebusią miną.
jėga niekas čia tavęs nelaiko.
yra prokoncervinis delfis- voila, būk ten demagogijos ir propagandos žvaigžde, mums negaila.
kame problemos?
užsispyrime, įžūlume, bukume?

Tiksliai       2016-05-25 11:19

Maželis the Second yra drg. L.Kaganovičiaus foloveris(sekėjas) arba skaito populiariąją knygą „British Kings and Queens: 1,000 Years of Intrigue, Strauggle, Passion and Power“ KGB biure Amerike ir špygą mato – siūlo mums, Prichvatizacijos lūzeriams, pasikarti vardan šviesaus Jokūbo Šifo atminimo Amerike.

Pikasas3       2016-05-25 11:04

Visados kur kas vertesni argumentai, o ne patyčios, kartais pasireiškiančios kaip visiškas chamizmas. Esame laisva šalis, kurioje skelbiama žodžio laisvė. Tačiau kartu yra ir atsakomybė už viešą raišką internetinėje erdvėje. Visados buvau ir būsiu už pozityvią propagandą įvairiose gyvenimo srityse. Esu kritikavęs įvairių politikų ar partijų veiklą. Jei TS LKD partijai ir jos vadovams kritikos išsakiau mažiau, tai ne todėl, kad kažkam bandyčiau pataikauti. Kada A.Kubilius buvo TS Vykdomajame komitete G.Vagnoriaus pavaduotoju, išsakiau savo abejones, kurios vėliau su kaupu pasitvirtino. Nėra tokių politinių jėgų Lietuvoje, kurių visi sprendimai buvo patys optimaliausi. Politinė dešinė nėra jokia išimtis. Tačiau, esu įsitikinęs, kad kitos politinės jėgos pasireiškė dažnai kur kas nykiau. Tokia mano nuomonė.

nepatenkintam pikasiui       2016-05-25 10:53

jeigu mėgsti stumti koncervinę propagandą, tuomet nesiskųsk guzais atėjęs ten kur tokia propaganda aplinkiniams kelia alergiją.
yra koncervų tinklalapiai, pilstyk savo ditirambus partijai ten ir būsi bendraminčių pašlovintas.
tu čia su savo meile koncervams esi svetimas ir tai yra natūralu.
tiesa, laisvė neturi nieko bendro su propaganda.
supratai?

Pikasas2        2016-05-25 9:39

Jei net tokio lygmens chamizmas čia randa vietą, tai kaip tai suderinti su leidinio pavadinimu.
————————————————————
CITUOJU:
Cit!    2016-05-24 21:07

Neklegėkit!
Leiskite pikasiui ramiai palaižyti kubyyyliui išangę.
Davaj, pikasiau - pavaryk savo trydos ditirambų paklodę.
Matai, Myželis II-sis Srannyj laukia nesulaukia.

nuomonė        2016-05-25 9:22

Jau tiek mazeliui patiko straipsnis, kad pusę komentarų pats vienas prirašė...kokiu tikslu? Tikslas manau vienas-pjūdyti lietuvį prieš lietuvį, žeminti, niekinti, priversti jaustis nepilnaverčiais ir pan.

> Julesui ir kitiems 2016-05-24 20:48        2016-05-25 9:13

Tai pasakyk kuriems galams mes tą valdžią išlaikom, renkam ? Ar dėl to, kad pripuolę prie lovio tik savimi pasirūpintų ? Idiotizmas ir ne kitaip.

to Nevykėliams       2016-05-25 8:19

Bet jums tai ta pati valdžia jūsų asmenines problemas gi išsprendė, tiesa? Iš aktyvaus ekskomsomolco padarė suprematistą, tiesa? Padarė tokiu, kuris va laisvai siūlo trečdaliui tautiečių pasikarti Katedros aikštėje, jei teisingai supratau. Esat tipiškas Lazar Kaganovič arba Kuhn, Loeb&Co; bankyrų bendramintis ir sekėjas? Suformuosite kritinę ubagų masę Lietuvoje ir vėliau jos vardu šturmuosite rūmus kaip bolševikai 1917 metais Petrapilyje, tiesa, draugs Maželi the Second? Will seize the power in Lithuania in the name of the workers, ane gudruti?

ruta       2016-05-25 7:30

Turiu priekaistu komunikacijos ir viesuju rysiu Kubiliaus konsultantams - branguciai , jusu projektas - Kubilius bando buti ‘savas’ eiliniams Lietuvos piliecims , yra tiesiog primityvumas kube , juokingas , kvailokas , debiliskas , idiotiskas ...
Tiesa , kaip ten kubiliukui Google sekasi , kaip su mokesciais ?

Nevykėliams       2016-05-25 4:37

Jokia valdžia niekada jūsų asmeninių problemų neišspręs. O visos problemos yra asmeninės problemos. Nesvarbu ką išrinksit - tikrai savo išrinktą valdžią ir vėl keiksit. Palikit viltį. Pasikarkit, vilties vis vien jūms nebėra.

T. Vatnikienė       2016-05-25 4:33

Lietuviai baisų pedofilų klaną nugalės
Tiktai tuomet kai brangią rusų tautą į pagalbą pasikvies.
Kartu mes išvaduosim šventą Garliavos Mergaitę
Kartu vanosim kailį pedofilams lyg pakvaitę

Ir mandagių žaliųjų žmogeliukų dideli būriai
Taip pat atostogaujančių drąsių, kilnių garbingų Rusijos karių pulkai
Tą baisų pedofilų klaną sunaikins
Ir Lietuvos vaikus nuo pedofilų klano jie apgins.

Jules        2016-05-24 23:26

Hm, deja mūsiškis demokratijos farsas tokios laisvės kaip tik ir nesuteikia – tik išrinktiesiems ir Former Bolsheviks, žodžiu tiems, kurie kūrė Tarybų Lietuvą. Realioji statistika žiauri. Oficialioji, oligarchinė, statistika, manau, suklastota. Jei renkamos valdžios pareiga nėra kurti žmonių gerovę ir juos atstovauti – tai kam ji išvis tada tokia reikalinga? Kažkas čia ne taip. Rinkos ekonomika negali kėsintis į žmonių gyvybę, į valstybės egzistenciją, į tautos gyvastį – didinti socialinę atskirtį, skurdą, vesti mus į nunykimą. Monopolinė rinka taip – tokia jos paskirtis, be jokios abejonės. Monopolinės rinkos paskirtis yra būtent socialinės atskirties didinimas, skurdo plėtra, smurtinės visuomenės formavimas, žodžiu, ubagyno plėtra ir jo lenkimas Rusijos pusėn. Rinkos ekonomika negali trypti eilinių piliečių orumą, vykdyti drg.M.Suslovo priesakus. Deja, dabartinė oligarchinė santvarka nesuteikia nei teisės, nei laisvės ir lygių galimybių kiekvienam susikurti sau lygiaverčią ir pageidaujamą gerovę. Neosovietinis elitas nuolat kėsinasi į eilinių piliečių fizinį ir protinį vientisumą, sveikatą, sudarydamas nepalankias sąlygas lietuviams gyventi savo Tėvynėje, išskyrus privilegijuotuosius – Former Bolsheviks. Pas mus ir kitur įsigali Übermensch‘izmas.

Vizija 2030       2016-05-24 21:14

Lietuva be lietuvių anksčiau plano!
Pencinykus ant rogučių ir į mišką!
Pencijas atimt ir negražint!
Mokesčius padidint, algas sumažint!
Skolintis valdžios Loviui iš zukermanų ir finkelšteinų už 200% palūkanas!
Orą apmokestint!
Kvėpavimą uždraust!

!!!!.... ....
Prasminga ir jautru, anot pikasiaus

Cit!       2016-05-24 21:07

Neklegėkit!
Leiskite pikasiui ramiai palaižyti kubyyyliui išangę.
Davaj, pikasiau - pavaryk savo trydos ditirambų paklodę.
Matai, Myželis II-sis Srannyj laukia nesulaukia.

> Julesui ir kitiems 2016-05-24 20:48       2016-05-24 21:03

Galbūt iš dalies teisybę rašote, bet užmirštate, jog politikų šventa pareiga ginti Lietuvos ir jos Tautos interesus bei stiprinti valstybės nepriklausomybę pasaulinėje politikos arenoje. Deja, gaunasi, kad Seimo politikai, įskaitant ir TS-LKD, darbuojasi visiškai priešinga kryptimi.

vyckai kuriam "visada"       2016-05-24 21:03

Taip, aišku,
Kad tau daugiau gerti nederėtų.
Gal užsikoduok?

cinikui Mazeliui       2016-05-24 21:02

O nelūzerai tie- kurie po 100.000 ima?

Vytautas       2016-05-24 20:56

Visada buvo aisku kad sis portalas yra konservatoriu pinigais seriamas.

Tomas       2016-05-24 20:51

Šiuolaikinių politikų kasdieninė duona - proto drumstimas rinkėjams. Neabejoju, kad A.Kubilius - vienas iš tokių politikų.

Anupras       2016-05-24 20:49

Ech…, Maždaug pusė Jūsų partijos narių yra praradę politinį pilietiškumą ir rožines svajones. juk partijos pirmininko rinkimuose NEDALYVAVOimą . O kitiems apie ką svajoti?

Julesui ir kitiems       2016-05-24 20:48

Todėl, kad tai nėra valdžios pareiga kurti žmonių gyvenimo. Demokratinė santvarka suteikia teisę, laisvę ir galimybes kiekvienam susikurti sau pageidaujamą gyvenimo gerbūvį. Valdžia niekur gyvenimo gerbūvio nekuria. Tokios mintys tik parodo kiek suluošinta yra žymi Lietuvos visuomenės dalis.

Mixail Suslov       2016-05-24 20:39

Mano svajonę- Lietuvą be lietuvių, tu Andriuxa įgyvendini su kaupu.
Naša škola!

kablys       2016-05-24 20:37

Nors mes niekšai aferistai,
Bet širdy mes optimistai!

Oh jau tie "svajotojai" ...        2016-05-24 20:01

Jie dažniausiai ir daugiausia pridaro tos “iškados” . Buvo gi kadaise dar ir toks vienas iš  Kremliaus “svajotojas”, tai jis supurtalino net pusę pasaulio.

Jules       2016-05-24 18:12

Kodėl Jūsų sėkmės programos eiliniams žmonėms nesukūrė geresnio gyvenimo? Mes, runkeliukai, ne akli ir matome baisius emigracijos, nedarbo, žvėriško išnaudojimo, savižudybių, žmogžudysčių, girtuoklystės pavojingai aukštus mūsų nacionalinei egzistencijai rodiklius, tiesa? Esame patys nelaimingiausi ir skurdžiausi žmonės ES. Todėl visos tos programos, gražbilystės ir auksaburnystė mums jau varo vėžį, tikrai. Mes rimtai sergame, o oligarchija vis kyla ir kyla aukštyn, Former Bolsheviks įgyja „vsio bolšė ir bolšė bogatsv“. Tad kame reikalas, draugeliai? Jūsų vadovaujamiems Lietuvos konservatoriams nepavyko pagerinti socialinę padėtį iš esmės. Neigiami socialiniai rodikliai, mobingas darbe, melo propaganda, dezinformacija, korupcija, smurto plėtra ir patyčios varo mums vėžį – sargdina. Mums jau tikrai nebereikia Jūsų kalbų, o reikia darbų ir rimto apsivalymo partijos viduje, pašalinant iš jos LDDP-istų agentūrą ir kitus konspiratorius partijoje. Visokie „sporcmėnai“, dainuškininkai, Laimos-Marijos-Liučijos Liamurmūrietės, LDDP-istų karalienės partijoje verčia suabejoti jūsų pačių politiniais principais ir sprendimais, kuriais rėmėsi atsikūrusi Lietuvos valstybė, o būtent laukiniu kapitalizmu ir silpnojo mušimu, engimu, beteisiškumu. Politinis gyvenimas siaubingai sujauktas, iracionalizuotas ir nesaugus, nepatikimas, bauginantis - sargdinantis. Valstybėje pavojingai daug nusivylusių lietuvių, praradusių bet kokią viltį, kurie ima kaltinti ne vien tik Jus, bet ir pačią nacionalinės laisvės idėją ir iš nevilties, iš bejėgiškumo, beteisiškumo pamąsto apie neleistinus ryšius su Rusija ir pan. Lietuviams nelabai priimtinas Jūsų „Globalios Lietuvos projektas“, kai slapčia siekiama suformuoti Pasaulinę Vyriausybę ir panaikinti tautas, jas dirbtinai sumaišant, asimiliuojant. Galima Jus įtarti piktavališkai galvojant, kad jei išliks atskiros tautos, tai jų nariai gins savo kolektyvinius, bendruosius interesus nuo Pasaulinės Vyriausybės piktų kėslų. Globalios Lietuvos kūrėjai tyčia nutyli, kad, eliminavus nacionalines valstybes, nebeliks rimtos, besipriešinančios nunykimui, jėgos, galinčios kažkiek apriboti pasaulį valdančio bankinio elito galią. Ar konservatoriai jau pasiruošę patikėti savo ir savo vaikų likimą stambių bankų, dominantų ir korporacijų vadovų ir jų meilužių kariaunos rankose? Ar dominuojantys pasaulyje turtuoliai tikrai yra tokie nesavanaudiški, išmintingi ir geri, kad jiems neateitų noras mus sunaikinti, paversti mus beteisiais vergais? Kažkaip keistai atrodo, kad tos antinacionalinės ideologinės kryptys ateina iš Vakarų pasaulio ir buvusios Sovietų Sąjungos, valdomos kokio elito ir kokios kilmės? Buvęs Premjeras Andrius Kubilius yra juk ne kartą viešai pareiškęs Dezi LRT laidoje ir ne tik, kad daugiau nei 80 proc. visų Seimo įstatymų projektų yra inicijuojami ES Komisijoje, o ne Lietuvoje. Todėl lietuviai neturėtų per daug įsiaudrinti politinėse kovose ir savarankiškose, laisvose mintyse, svajonėse ir susitaikyti su kuo? Su nunykimu? Pasak buvusio premjero, juk jei viską sprendžia kiti, tad kam vargintis, tiesa?

Kubiliau        2016-05-24 17:56

Eik tu, kad mano akys daugiau nematytų. Blin prisidirbai su visa savo gauja ir vis dar lendi į akis.

Tarabilda       2016-05-24 17:53

Infantilo pezalai.

Ignas       2016-05-24 17:10

Kubilius, kaip ir visa TS-LKD partija, “svajoja” vienaip, o dirba visiškai kitaip. Nors, tiesa, ne taip seniai Kubilius ir jo tuomet vadovaujama partija svajojo apie 2030 metų Lietuvą be lietuvių, kuri, panašu, kad šiandien ir yra vykdoma, beje, ne tik TS-LKD, bet ir visų seiminių partijų - turiu omenyje ES, palaipsniui naikinančią Lietuvos suverenumą, masinę lietuvių emigraciją ir beprasidedantį musulmoniškų kolonistų antplūdį į lietuvą, pagal iš Briuselio nustatytas kvotas. O ekonomiką ir eilinių žmonių gyvenimo lygį nusprendžia ne kubiliai su savo partijomis, bet laisvoji rinka su gobšiais verslininkais, todėl šioje vietoje Kubiliaus “svajonės” nei prie ko.

Jules       2016-05-24 16:56

Nepamirškite, kad ne tik kai kurie VU absolventai norėjo, siekė ar geidė Lietuvos valstybės atkūrimo? Jų būta ir kitur - ne tik nomenklatūtinėse sovietinių inteligentų šeimose, kur buvo saugu, sotu, ramu, privilegijuota po mamos sijonėlių tūnot ir laukti Gorbio ateinant. Globali Lietuva yra klaida, Neosovietinės Oligarchijos ir Prichvatizacijos turčių rėmimas yra klaida. Nesiskaitymas su eiliniais partijos nariais yra klaida. Kvietimasis į partiją politikai neturinčius asmeninių duomenų ir pašaukimo visokius sporcmenus ir dainuškininkus yra klaida. Vagnorkos, Paksiaus ir Vilniaus mero “Fuuckk my asss” rėmimas yra klaida. Buvusių Tėvynės Sąjungos skaldytojų priėmimas atgal į partiją yra klaida. Žodžiu, Drei gute Freunde yra gana daug klaidų padarę - turiu omenyje tris draugelius - Zigmutį, Jurgį ir dukart ekspremjerą. Gal jau per daug tų planų ir nebūtų sėkmių ir apgaulingai populistinių programų ir veiklos krypčių, kurios neišsipildo? Ir niekada nebuvo vienodų galimybių Jums vadovaujant partijai. Eilinių lietuvių gyvenimo sąlygos nuolat blogėja, neraštingumas auga, smurto plėtra šoliuoja pasistriksėdama, o nomenklatūrinio sluoksnio žmonių gyvenimas nuolat gerėja - turtėjama kitų sąskaita. Pamiršot, kad be gerų, patikimų eilinių nebus valstybės, nebus ateities. Gal reikia nustoti tyčiotis iš prastuomenės vienąkart.

Pikasius,       2016-05-24 16:47

Kubiliaus pauodeginis.

Kubiliau       2016-05-24 16:09

Kur buvai,kai Garliavoi prievartavo Lietuvą?

Pikasas       2016-05-24 16:09

Prasmingas ir jautrus paatviravimas. Mano supratimu,tai geriausia kada nors išgirsta ar perskaityta Andriaus Kubiliaus kalba. Oponentų ir šaipoklių čia netrūks. Bet tai išsakytai svajonei nepakenks. Tai, kad šis politikas subrendo tokiam nuoširdumui jau net nebesistebiu. O juk politikų keliai kartais būna ne tik į priekį žvelgiantys. Prisimenu vieną gan jautrią profesoriaus V.Landsbergio kalbą. Po jo kalbėjęs Gediminas Vagnorius mestelėjo: Apie vėliavėles nekalbėsime. Atseit, ideologiją lauk, o ekonomika svarbiausia. O juk priekyje visad turėtų būti idėja, kurios siekimui reikalinga daug faktorių. Tame skaičiuje ir ekonomika. Ir ką mes pamatėm? Išsiskyrė šių politikų keliai. Vienas ir šiandien žino ką pasakyti tiems, kurie pajėgūs suvokti, o kitas L.Graužinienės pavaduotoju darbo partijoje patapo.

Oho       2016-05-24 16:08

O jis dar ir poetas.

Sima       2016-05-24 15:41

tail tavo svajones issipilde prisivogei pakankamai traukis is politikos uzleisk vista saziningiems politikams new isvoggete isvarete zmones new neimanoma pragyventi Lietuvoje. Baisu net ziureti I gave.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.