Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Nuo bačkos, Demokratija ir valdymas, Intelektualų vaidmuo

Nuo bačkos. A. Kubilius proeuropiečiams: mokykimės iš populistų, kaip įvardyti „priešus“ ir kurti įtikinamus pasakojimus, kuo „priešai“ yra pavojingi

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 30 d. 1:04

27     

    

Nuo bačkos. A. Kubilius proeuropiečiams: mokykimės iš populistų, kaip  įvardyti „priešus“ ir kurti įtikinamus pasakojimus, kuo „priešai“ yra pavojingi

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 9:38
Tas       2018-07-1 9:14

šundaktaris vėl mus gyventi moko.

kasnepatiko       2018-06-30 17:52

Kandidate i prezidentus Ingrida Šimonyte interviu radijuje atviravo
nesigailinti sprendimu, konkreciai pensiju mažinimo, ir skuba priminti
pensininkams, kad kai kam buvo dar blogiau. Kam? Ogi premjerui Andriui
Kubiliui. Ponios Ingridos teigimu, jam, vargšui, alga buvo sumažinta 30
procentu! O vidutine pensija - vos 10 proc. aptirpo. Žinome, kad ponia
Ingrida skaiciais moka žongliruoti, todel kalbejo procentais, o ne
konkreciomis sumomis. Taciau „Vakaro žinios“ negali palikti skaitytoju
nežinioje. Todel primename, kad štai 2009 m. pradžioje vidutine pensija
sieke „net“ 800 litu (232 eurus), o A.Kubiliaus alga po sumažinimo -
„vos“ 9000 litu (2607 eurus). Išties, ponia Ingrida, stebimes, kaipgi
jus, vargšai politikai, išgyvenote ta sunkmeti… Galetu žmones
šiandien nesiaiškinti, kodel Lietuva praskolinote, lietuvos pensininkai
padekite kubiliui , saskaita bus paskelpta,veliau.

Kas gali paneigti,       2018-06-30 17:47

kad Kubiliaus naudą visada lddp-istai gaudo? Dabar gaudo LDDP kolchoznikų sparnas. Kubiliaus partija yra daug Tėvynės Sąjungos išdavikų priperėjusi - tiesiog TS išdavikų perykla tie konservatoriai. Norit pavyzdžių? Prašom, Vagnorka, Paksius, Imbra, Laurinkus, Žiemeliai su garsiąja politikos nuotaka, Ožkelytė, Vilniaus meras “asų fūkeris” ir taip toliau be galo ir be pabaigos ir jokios atsakomybės. Toliau tingime bevardinti garsiuosius Tėvynės Sąjungos išdavikus, susiraskite patys, gerai?

draugas kubilius yra draugas       2018-06-30 16:34

draugas kubilius nėra priešas.
jis yra draugas.
draugas juršėnui, olekui, kirkilui, komunistams, pederastams, pedofilams ir t.t.
draugas kubilius gyvens ilgai laimingai ir labai labai labai turtingai.
——
duskit pavyduoliai smile

to Kito žodžio nerandu       2018-06-30 15:43

Esi Kubiliaus agentas, atspėjom? Nori, kad uždraustų mums komentuot, išsakyt savo nuomonę? Esi erelis prie PC, ne daugiau - toks pats rudas, kaip ir kas tokie, na, pats geriau gi žinai?

Kito žodžio nerandu       2018-06-30 15:41
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
EJ.       2018-06-30 15:01

Bliamba Rasytojas Kubilius-Kubilinskas. Atsibosta skaityti. 30 metu rusais gasdino tauta ir dare ka norejo… Bet ar jis uzsimins nors karta, ka yra pridares blogo? Nesulauksite.  Tik didvyriski konservatoriu ir tu paciu briuselieciu darbai. Isvoge Lietuva niekam nenaudingu sanderiu pagalba. Militarizavo Lietuva. Afera ant aferos. Taip ateina ir atpildo laikas, bet ne todel, kad kazkas raso komentarus ar straipsnius. Atpildas ateina, nes Tiesa kaip yla is maiso lenda.

Konservatoriai       2018-06-30 14:52

patys savo nuveiktais, arba nenuveiktais, darbais nusipelne kad i juos nusispjautu.Ir Putinas su rusais ne visai prie ko.Mes patys zinom kokios gresmes yra is rytu.Kubiliui priminti niera butinybes.Galima dalinai pasamprotauti.Kodel konservatoriai su socdemais toleravo Dailydkos valstybele gelezinkeliuose, kodel nebuvo reorganizuotos aksines gyslos - misku uredijos, kodel registro tarnybai vadovavo palankus visiems vadovas ketvirti amziaus, kodel jusu transporto ministras Masiuslis toleravo betvarke keliu tesimuose ir t.t. ir t.t.O kaip su socialine atskirtimi.Ar buvo aiskesniu siekiu ir rezultatu?Jus, konservatoriai ir socdemai buvot oligarchu ir elito partijos.Prie jusu valdymo Lietuva issilakste.

Apie mąstymą       2018-06-30 12:38

žmonės ,kurie yra įsigilinę į reikalo esmę, dažnai išsako nusivylimą, kad neva lietuvaičiai nemąsto. Tai yra tiesa. Šitam nemąstymui yra daugybė priežasčių, bet pagrindinė, mano manymu, mąstymui reikia turėti laiko, reikia skaityti, reikia domėtis. Tautos dauguma turi dirbti daug ir ilgai, kad pragyvent, dar kiti mieliau geria, kad išgyvent nenušokus nuo tilto. Tai va….
  Mąstymas , gerbiamieji intelektualai, jūsų darbas. KALBĖKITE. Sakykite, kas ką žinote. O paprastas žmogelis,  išgirdęs, tai ką pats jaučia širdyje, iš protingų mąstančių žmonių, pasirinkti sugebės. Ir net jei Tiesą žinančių ir apie ją kalbančių būtų daugiau, tai pasirinkimo dieną - ta “kritinė masė” tikrai pasivargins ir ateis pareikšti savo nuomonės.
Tie mūsų niekintojai jau seniai įsipykę, bet kol mokytojai, dėstytojai, mokslų daktarai, istorikai, diplomatai, žurnalistai ir t.t. tyli, tai jau pradedi galvot, kad gal čia taip reikia nes dabar tokia sąjunga ir tokia joje tvarka turi būti….  o konservatoriai jau patys gerai supranta, kad priėjo liepto galą, nes iš kur gi čia toks “kontrargumentuojančių” straipsnelių pasipylė, kaip iš gausybės rago… wink

Nežiūrėjau        2018-06-30 12:18

dar į veidrodį, o Jūs ar jau pažiūrėjote? Perskaitėte Fundamentorių kaip pasitarnauti Vasalitetui?

komentuosim!       2018-06-30 11:45

Nes- iš visų menų mums svarbiausia yra šūdmalystė

totui       2018-06-30 11:43

Į veidrodį šįryt žiūrėjai?

to o bet tačiau       2018-06-30 11:24

Jei Jūs taip rašinėsite - tai Vasalitetas mums uždraus internetą, Facebook ir Youtube, nebeleis komentuoti. Ar pats to sieki ir taip nori apginti Kubilių nuo kritikos? Gal net esi jo agentas? O akistaton, kiek suprantu, su Kubiliumi nestosi - tik čia labai gudrus pseudo drąsuolis, o realiai be elementarios drąsos bailiukas arba trolis.

o bet tačiau       2018-06-30 10:36

Sakykite mieli ponai- kokia nauda čia tūkstantis pirmą kartą aptarinėti pasmirdusį koncervą kubylių? Kas nuo to pasikeis? Kubylius? Visuomenės požiūris į tą atmatą? Laiko gaišimas ir daugiau nieko.

Jules       2018-06-30 10:25

„Abejonių vis mažiau: Donaldas Trumpas stengiasi destabilizuoti Europos Sąjungą“, kaip rašo ES dezistai, bet, manyčiau,  stengiasi destabilizuoti Europos Vasalitetą. Ir tai daro bendromis jėgomis Didysis Trejetas, o ne Trumpas, kaip vienas žmogus atskirai nuo to trejeto. Taigi niekas negali paneigti tokio finto, kad Kubilius viso labo tik politikas po blatu, tik prisiplakęs prie vienos pavardės, ką manote? Net Patrick Buchanan veikalų nepajėgia iš esmės perskaityti ir ką nors ten rimto suprasti. O juk ten ir apie tai, kas dabar vyksta ir kodėl kliba Vasaliteto sostas ir dominavimas Europoje prasčiokų atžvilgiu? Vienas pats Trumpas jokios Amerikos nevaldo, o ji remia, deja, dauguma amerikiečių, ko nenori pripažinti Europos vasalitetas, kuris, tikriausiai, gaus didelį smūgį Helsinkyje, nes Didysis Trejetas tai nepanaikintas, nesvarbu, kai draugai kartais ir pasipešioja ar net susimuša. Vėliau draugai susitaiko, pasibučiuoja ir net dovanoja atominę bombačką kaip anais gerais laikais, kad abu solidžiau atrodytų ir draugystės neišduotų kaip Kubilius eilinių partijos narių, o būtų patvirtinta atomu – branduoliniu krauju, vadinamu radiacija. Amerika mums per toli, o Rusija čia pat. Čia pat ir Žečpospolita, kuri egoistiškai irgi laukia savo progos – savo žvaigždžių valandos lietuvių atžvilgiu. Na, o kritinė masė, Doleriuk, sprogsta. Reikia kritiškai ir, svarbiausia, elementariai logiškai mąstančių žmonių, žinančių istoriją, o ne VU ir kitur dėstomą XX amžiaus mitologiją. Mąstantiems žmonėms dvigubų standartų principai netinka. Reikia ne kalti, ne zubryti univerkėse, o mąstyti - logiškai galvoti, kad prisiplakeliai prie pavardės ar po blatu netaptų vedančiais politikais.

$+$       2018-06-30 9:59

O juk A. Kubilius teisus: “Didžiausias mūsų pačių priešas yra mūsų pačių mąstymas”. Jei kritinė masė piliečių būtų mąstantys, tokių seimų nebūtų.

Komentatorius       2018-06-30 9:11

A.Kubilius yra soršistas “su stažu”.
Nėra prasmė tikėtis, kad jis rūpintųsi dėl Lietuvos.

to Didžiausi Lietuvos priešai       2018-06-30 8:23

O pats kas tokis? Ar kartais ne priešas, ką?

Jules       2018-06-30 8:21

Kubiliaus žiniai, konkurentai yra negailestingai naikinami ir pats tai gerai žinai. Puikiai žinai, neapsimetinėk, kaip buvo traiškomi konkurentai, nesusitepę tarnyste Sovietijai, okupantui, pačio partijoje. Du baisūs pasauliniai karai yra vienos konkurentės žiaurios galabijimo procedūros, pažeidžiant Hagos ir Ženevos konvencijas, ir nugalabyta dėl šito, kad nebūtų konkurentų, jei pačiam patinka Patrikas, kurį čia pats, nežinia kodėl, paminėjai? Kiek pražudyta milijonų nekaltų gyvybių, kad nebūtų konkurentų, gal galėtum mums apytikslį skaičių pasakyt? Patriko Buchanan’o veikalus esame ištyrinėję ne prasčiau už patį ir kur kas anksčiau, nei pačio partija įsikūrė, bet pačiam tokie būtent ir nepatinka, kurie skaitė Patriką ir ne tik, kurie susikibdavo su jau mano minėtos Vilniaus aukštosios karo radiotechnikos „učiliščios“ kursantais, deja. Jūs minite Hitlerį, Musolinį, bet neminite Stalino ir kitų savo patronų, kurių dėka gavote nemokamai išsilavinimą ir kitų privilegijų, ir viršenybių po blatu, prisiplakdami prie vienos pavardės, tų atžvilgiu, kurie oponavo okupaciniam režimui, aukodami savo gyvybes, sveikatą, karjerą, studijas ir diplomus. Gavote išsilavinimą, VU diplomą už dyką, o mūsų vaikams įvedėte mokamą mokslą ir pan. Jūs labai simpatizuojate Žečpospolitai, buvusiam Lietuvių pragarui, bet nepaminite, kad būtent pamišusių pulkininkų chunta Varšuvoje prisidėjo prie šio baisaus pasaulinio gaisro - Antrojo pasaulinio karo. Jums čia labai Patrikas turėtų nepatikti, bet ko vardan apgaulės ir norimos pergalės rinkimuose nepanaudosi, net Buchanan’u gali prisidengti ir naivuolius neraudonuodamas susimedžioti, tiesa? Jūs nepajėgus sakyti Tiesą ir gėdinti Velnią - tai akivaizdu. Tiesa tėra Jūsų priešu. You can’t tell the Truth and shame the Devil. Šito pačio politikos kuosų kariauna suprasti negali, nes ne tik neskaitė Patriko, bet neturi žalio supratimo apie XX amžių ir nedalyvavo jokiame pasipriešinimo okupaciniam režimui judėjime. Ten mes nematėme pačio aplinkos veidų.

Didžiausi Lietuvos priešai       2018-06-30 8:19

Landsbergis, Kubilius, Juknevičienė, konservatorių statytinė Grybauskaitė ir visa visa konservatorių gauja. Kol nebus jie išnaikinti Lietuva nelauk pagerėjimo. Per ateinančius rinkimus reik tikėtis Lietuvos runkeliai ne prisimins, kad buvo tokia gauja - konserviniai.

Ką čia medžioji, troliuk,       2018-06-30 7:35

koks “Dėdulė”? Laikai KGB idiote, kvaila, kad jaunam žmogui duotų koks tai KGB pulkininkas ar leitenantas tokį agentūrinį slapyvardį ir savanoriškai pasirinktų mirti gyvu pašaunant į pečių(krosnį)? Jei jau meluoji - tai meluok profesionaliai kaip ta “Kolchoznica” ES Parlamente arba Iročka.

Geriausias pavyzdys       2018-06-30 7:22

Demagogija buvo, yra ir bus konservatorių arkliukas. Kubilius priskiria konservatorių “išradimą” ieškoti priešų tiems, kurie ieško ne priešų, o sprendimų. Aišku didžiausias demagogas ir priešų atradėjas tai konservatorių stabukas dėdulė, kuriam priešų suradimas ir “kova” su jais yra jo paties egzistencijos esmė. Todėl ypač aršūs prisitaikėliai, Kubilius, Juknevičienė ir Ko, mikliai surado savo gerbūvio gyslą ir sėkmingai su “priešais” kovoja.

Vilnietis       2018-06-30 7:18

šitą degradą kubilių 100 proc. pasodinsiu su turto konfiskavimu ir jo visą šeimynėlę taip pat.

Jules       2018-06-30 6:38

O mes, Jūsų neosovietinės ir politinės chebros vatnikais pravardžiuojami, ne tik esame gavę snukin nuo okupantų sostinėje, bet ir ne kartą sėdėję daboklėje už atsisakymą kalbėti rusiškai, pavyzdžiui, Vilniaus trolike ir kitur, bet ir ne kartą nakčia susipliekę su „Вильнюсское высшее командное училище радиоэлектроники противоздушной обороны“ kursantais, nežinai tokių atvejų, ane? Buvai stropus, pavyzdingas studentas ir geras Sovietijos pilietis kartu su Jurgiu ir Zigmučiu, atspėjau, tiesa? Jei ne taip, tai papasakok apie kokį nors įdomesnį nuotykį mieste su šios aukštosios okupantų karo mokyklos kursantais, kurie mus 1988 metų Vasario 16-ąją per eitynes išvaikė netoli KGB rūmų, nežinai? Pats asmeniškai ar dalyvavai šiose eitynėse už Tėvynę? Kažkaip ten tokių veidų nematėme, kodėl? Vadini mus populistais, nacistais, vatnikais, fašistais kaip sovietinėje kariuomenėje, vadini mus suprantančiais Putiną, kai tokių gal pavojingai daug pačio partijoje, nemanai? Ne Jūsų partijoje tupi Tėvynės Sąjungos skaldytoja ir eks-Kolchozų plėtros specialistė, docentė, VU arba ta LDDP karalienė, ne kartą lddp-istų nuo Jūsų partijos siūlyta į premjeres, tiesa? Nepalankių lietuviams gyventi sąlygų Tėvynėje sudarymas ir tas nuolatinis lietuvių skaičiaus mažinimas Lietuvoje, dirbtinis skurdas, nuolat tyčia didinama socialinės atskirtis ir Jūsų socialinė nejautra katastrofiškai mažina Lietuvių nacionalinį saugumą ir lenkia prastuomenę link Rusijos, negi nesuvoki pats šito ar tam trūksta proto, ar lietuviškų, europietiškų, genų? Gyvename Melo epochoje, bet kažin kodėl Tamsta turite joje išskirtinių ir palankių asmeniškai sau sąlygų, kodėl? Jei klystu, pataisyk, kontrargumentuok, bet deziuko mums aplink pakaušį kartu su Jurgiu ir Zigmučiu nevarinėk, gerai, sutariame? Mums reikia pačio nuoširdumo, atvirumo, Jums papasakojant savo tikrąją biografiją – tik tiek ir ne daugiau apie oponavimą okupaciniam režimui iki Gorbio, ar supratai?

Nuomonė       2018-06-30 6:22

Labai teisingi apmąstymai.

Stalin-Churchill Pact       2018-06-30 6:07

Papasakok, Kubiliau, kaip gynei Lietuvių kalbą ir lietuvišką civilizaciją Vilniuje dar iki Gorbio, ir ar esi gavęs snukin nuo okupanto-milicininko ar kagebisto, ar aukštosios Vilniaus sovietų karo radiotechnikos „učiliščios“ kursanto, ar į daboklę už tai pasodintas, ar tik apie Dubnos bombačkas kartu su Zigmučiu VU tesvajojai, kaip greičiau ir geriau įsiteikti Blogio imperijai? Kad pačių pastangas kuo geičiau kagebešnikas VU fakultete pastebėtų? Papasakok savo tikrąją biografiją, o ne tą, skirtą runkeliokams maustyti. Pats tikrai nuo proto ir atsakomybės Tėvynei nušokai, kad okupacinio režimo oponentus ir priešus, ano meto disidentus ir neformalus vadini vatnikais ar suprantančiais Putiną, ar tiesiog putinistais? Ne mes, o Tamstelė, įtvirtinęs neosovietinį-oligarchinį Former Bolsheviks režimą Lietuvoje tarnauji Blogio imperijos sąjungininkams jau po 1992 metų, neatrodo? Didindamas socialinę atskirtį, grūsdamas mus į užribį, marginalizuodamas, fašizuodamas mus ir mažindamas lietuvių skaičių Tėvynėje, manau, pats tipiškai ir pasitarnauji Putino Rusijai, tiesa? Gausi ordiną “Za otvagų” kovoje su eiliniais lietuviais, jei skurdinant ir išnaudojant mus tikrai prisikviesite Putiną ant tanko įriedėt į Vilnių - į amžinąją Lietuvių sostinę. Arba Žečpospolitą, kurią Jūs, pavojingai didelė dalis konservatorių, norėtų vėl matyti Lietuvoje. Norit Lietuvių pragaro Lietuvoje, ane? Nepatinka jums Lietuvių raidynas ar kaip?

Agnė       2018-06-30 5:16

Ponas, kaip visada, turi gilų įsitikinimą, kas bus 2019 m. “Ne tie laimėjo” nepaleis konservatorių iki kitų rinkimų ir darbo nebus, intrigos, kiršinimai tęsis.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Kito žodžio nerandu       2018-06-30 15:41

KUBILIAU tu niekšas , tu rudas sudas, tu brudas aferistas.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Geroji Naujiena: Kaip nenustoti sūrumo

Andrius Švarplys. Šveicarai uždraudė diskriminuoti gėjus kalboje ir viešumoje. Ką tai reiškia?

LR žvalgyba informuoja: kaip viešai vertintinos Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui kylančios grėsmės ir pastebėti rizikos veiksniai

Nijolė Aleinikova. Apie dvasingumą – nusibodusi, bet taip ir nesuprasta tema

Apie meilę, kuri niekada nesibaigia – minint kun. Juozo Zdebskio 34-ąsias žūties metines

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Vytautas Radžvilas. Klausimas „Lietuvos Sąrašo“ partijai

Audrius Bačiulis. Sunkus tas LRT leftistinių propagandistų gyvenimas

Laimonas Kairiūkštis. Kiekybė ar kokybė, arba Kiek iš jūsų perskaitote 600 romanų per metus?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.