Demokratija ir valdymas, Geopolitika, Europa

Nuo bačkos. 2K ir Co surašė „ne-popierą“: Lietuva turi drąsiai ir skambiai pasakyti: mes nebijome stipresnės ES, tik duokite daugiau pinigų

Tiesos.lt redakcija   2017 m. lapkričio 6 d. 5:32

16     

    

Nuo bačkos. 2K ir Co surašė „ne-popierą“: Lietuva turi drąsiai ir skambiai pasakyti: mes nebijome stipresnės ES, tik duokite daugiau pinigų

Lapkričio 6 d., Spalio revoliucijos šimtųjų metinių išvakarėse, Seimo Europos reikalų komiteto išplatintame pranešime žiniasklaidai buvo paskelbta džiugi žinia, jog šio komiteto pirmininko pavaduotojui Andriui Kubiliui pasidarė neramu: ES vyksta intensyvi diskusija apie Bendrijos ateitį, o Lietuva dar netarė savo žodžio.

Užtat parlamentaras ir suorganizavo – ne ne, žinoma, ne diskusiją, kur kas geriau – „ne-popierą“. Ir į šią „ne-popierą“ – kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, tai „Seimo narių specialus dokumentas (angl. Non-paper) dėl Lietuvos pozicijos Europos Sąjungos perspektyvų klausimu“ – jis surašė „aktualiausius nacionalinius interesus“. Pagal savo supratimą – užtenka perskaityti vos keletą žodžių, ir tai pasidaro aišku, tačiau teksto pavadinime kukliai įrašė: „Lietuvos Respublikos Seimas“.

Viena svarbesnių A. Kubiliaus minčių – „Lietuva turi drąsiai pasakyti, kad ji nebijo tolesnės natūralios ES konsolidacijos, nebijo, jei ES galios plėsis į tas sritis, kuriose iki šiol tokių galių nebuvo: švietimas, sveikatos apsauga, socialiniai reikalai. Taip pat Lietuva turi garsiai pasakyti, kad bendras ES biudžetas turi būti didesnis“ – tiesą sakant, trikdo. ES protektorato dar trijose sferose prašosi žmogus, turėjęs visas galimybes įgyvendinti išties neblogą tuometinę TS-LKD rinkiminę programą būtent šiais klausimais…

Tačiau glumina ne tik tai. Štai pranešime žiniasklaidai rašoma: „Non-paper autoriai siūlo įtvirtinti nuostatas, jog svarbiausi ilgalaikiai ES iššūkiai, į kuriuos Lietuva privalo turėti atsakymus, yra šie: tolesnė ES konsolidacija, Sąjungos galių plėtra į naujas politikos sritis, ES šalių ekonominio-socialinio išsivystymo konvergencijos iššūkiai bei pagrindiniai globalūs iššūkiai ES ir jos laikysenai (globalaus konkurencingumo, ilgalaikės politikos Rusijos atžvilgiu iššūkis, Rytų partnerystės svarba ir Vidurio Europos vaidmuo bei iššūkiai europietiškam solidarumui).“

Skaitai ir nesupranti: nei kam tie ne-popieros autoriai „siūlo įtvirtinti minėtas nuostatas“, nei kur ar kokiu lygmeniu tas „nuostatas įtvirtinti“ derėtų: nacionalinėje teisėje ar būsimosios Europos federacijos teisėje? Galų gale, ką išties reiškia „turėti atsakymus į iššūkius“ ir kas Lietuvos Respublikos suverenui „turėtų“ juos pateikti: Briuselis? Rinktas Europos Parlamentas ar nerinkti komisarai?..

Kad A. Kubiliaus surašyta ne-popiera bent jau atrodytų svaresnė, ją pasirašė ir ilgametis bendražygis Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas, ir dar vienas pirmininko pavaduotojas Egidijus Vareikis, ir Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis.

Ta proga siūlome prisiminti ir Europos Komisijos „Baltąją knygą“ apie galimus 5 ES plėtros scenarijus.

Supažindiname ir su Lietuvos Respublikos Seimo narių ne-popiera:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Liūnas       2017-11-8 21:20

Šitas š.... stumia eilinę afera Ukrainoje, įgyvendina taip vadinamą “Maršalo” planą. Stiprins jų ekonomiką. Turi įdirbį Lietuvoj…
Ukrainiečiai turėtų šluot jį mėšlina šluota lauk.

Pikc       2017-11-8 20:55

Vaizdžiai tariant, baudžiauninkai (šiuo atveju - keturi, bet tikrai yra daugiau) rodo “drąsą”, pilvais šliauždami purvu, kad palaižytų ponui “lakierkas”. smile

infolietuvajui       2017-11-8 19:15

Siekiant gražesnių statistikos rodiklių, bedarbystė Lietuvoje bus uždrausta. Todėl darbo biržos bus uždarytos.
Kadangi nevalgęs žmogus negali ilgai išgyventi, reiškia esami bedarbiai emigruos von.
Pernai emigravo 49 tūkst. , šiemet per 9 mėn. - jau 47 tūkst., vansi iki Naujųjų bus cieli 58 tūkst. dūśelių.
Jeigu tokie tempai bei tendencijos išliks, galima teikti jog artimoje perspektyvoje ant Lietuvos neliks netik bedarbių, bet ir skurdo. Nes tiesiog nebeliks lietuvių.
Statistiškai atrodysim nepriekaištingai.
Be abejo, kirkilai ir kubyyyliai ir pa. Lietuvoje pasiliks.  Bet argi jie lietuviai? Tie padarai net ne žmonės.

info Lietuvai       2017-11-8 18:32

Palundra… Darbo birža pradėjo naikinti bedarbius darbo biržoje, gazdina išmesti iš darbo biržos…darbo biržos tikslai aiškės ateityje. Įspūdis kad kad tai likusių  lietuvių išvijimo iš Lietuvos planas.

trileris tęsiasi       2017-11-8 11:58

Kartą vienų Debiliaus pažįstamų paklausiau, ar kartais jo gerbiamas tėvas nesivalė kojų į sūnų ir ar kartais jo seksualiai neišnaudojo? Sakau, bandau suprasti, iš kur jis toks atsirado, kame priežastys? Baisu ir prisiminti, kas po to darėsi… smile Ne tik idiotu ne kartą pavadintas buvau, bet ir akių man vos neiškabino. smile
Sako, buvo nuostabūs tėvai ir nuostabi šeima, ir į Šitą ne tik kad kojų niekas nesivalė, tai dar ir lepūnėliu jis buvo. Kada jis tokiu tapo, sako, niekaip suprasti negalime, įtariame, kad po vedybų, nes tada jis ir pasikeitė į tą pusę.

Naujieji Cvirkos       2017-11-8 10:54

Koloborantai ant popieriaus, padėjo parašus ir pasijuto įlindę į šiltą subinę. Ei, kolegos konservai, ką galvojate. Soc.demoookratų neverta klausti. Tokį popierių galima panaudoti ateityje kaltinamąjame nuosprendyje pakabinti žemyn galva, jei “dagyvens”.

Atsimenat?       2017-11-8 9:58

Qubilius-kibys

tai išsigimėliai       2017-11-8 9:42

Perskaičiau viską ir iš didelio absurdo, iš bejėgiškumo net neturiu ką pasakyti. Kiekvieną dieną gauname po tokią porciją neigiamos informacijos, kad tik laikykis, žmogau. Būk tu sveikas, laimingas ir šypsokis…Ką daryti su šiais(ne tik su šiais - tokių labai daug)idiotais - išsigimėliais? Kaip mums jų atsikratyti?
Priešai aplinkui, kaimynystėje, bet savi priešai - tautiečiai, kurie mus valdo ir veda kaip į skerdyklą yra kelis kart baisesni.

Lyg keturi komunarai pasirašė       2017-11-8 9:31

Tai ar šitie niekšai jau sušaudyti?

Erlui       2017-11-8 9:26

Pandome atspėti, kas pasirašė: šventoji dvejybė - 2 viename su savo prielipomis a)išsibaliviusiu? alkoholiku ir B)ciniku su plačiai amžina šypsenėlė arba Kubilius ir Kirkilas su savo ginklanešiais. Dar galima pasakyti išvarčius: pasakyk, kas tavo žmona, pasakysiu, kas tu toks.

Praeivis       2017-11-8 9:03

ŠLYKŠTYNĖ!!!
Kaip jį žemė nešioja?

kubyyylius       2017-11-8 7:05

Mudu su kyyyrkilu parvešim jums Saulę iš biruselio.
O jūs kaip ir 1940-siais - pasiduosit be šūvio:)

rename       2017-11-8 7:01

“Mūsiškiai_2”

vai me       2017-11-7 23:53

Šitie, padugnės atvirai tyciojasi iš tautos.Išvogę valstybinį sektorių,išvezę pensijų fondus į Mergelių salas, dabar jau vairuos, skandinaviško modelio link.Jau atrodo, kad pasiektas niekšingumo dugnas, kai prekiavo tautiecių krauju,ar vogė maistą iš vargšų,bet ne atsiranda tokių, kurie savo plaktuko galva pramuša ir šį dugną.

Kinkadrebiai       2017-11-7 23:25

amžini priesaikų davėjai. Carui, Žečpospolitai, Generaliniam sekretoriui, Bankui, bet nebijo savo tautos - daro ką nori ir grūda mūsų prasčiokiją į baisią socialinę atskirtį arba veja iš Tėvynės, sudarydami nepalankias sąlygas lietuviui gyventi savo Tėvynėje Lietuvoje. Atlaisvina teritoriją nuo lietuvių ir kurią globalią Lietuvą be lietuvių. Laiko, matyt, idiote, ką manote? Ką ta ketveriukė veikė iki Gorbio, ką? Kam tarnavo ir kokią imperiją stiprinti rengėsi, a? Negi nėra galinčių atsakyti į šitą klausimą? Mes esame už Europą, už vieningą Europą, bet Tėvynių Europą, Nacijų Europą, o ne Banko Europą, ne Federaciją, valdomą Pasaulinės Vyriausybės. Nekilmingi žmonės irgi turi teisę į orų gyvenimą. Kilmingieji čia dabartinių supratimu tie, kurie priklausė Bolševikų partijai, o dabar įsitvirtino liberaluose ir kitur, ir sužlugdė teisėtus lietuvių lūkesčius, viltis ir svajones.

erlas       2017-11-7 22:38

kas cia pasirašė - nauji keturi komunarai?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.