Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Nuo bačkos: A. Armonaitė: Jeigu norime šalies užsienio diplomatijos pažeidžiamumą išlaisvinti nuo „gatvės“ ir „lentos“ temos, reikia imtis lyderystės

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 30 d. 11:05

29     

    

Nuo bačkos: A. Armonaitė: Jeigu norime šalies užsienio diplomatijos pažeidžiamumą išlaisvinti nuo „gatvės“ ir „lentos“ temos, reikia imtis lyderystės

Be komentarų.

Aušrinė Armonaitė. Teisingas sprendimas

Kartais teisingi sprendimai nebūna populiarūs. O populiarūs nebūna teisingi.

Vertindami istorines asmenybes ir jų veiklą turime suprasti, kad nėra vien juoda ar balta. Sunku, bet turime pripažinti, kad ir tarp Lietuvai nusipelniusių žmonių buvo tokių, kurie savo veiksmais galėjo prisidėti prie neapykantos kurstymo ar net prisidėjo prie nusikaltimų organizavimo bei vykdymo.

Nei Škirpos alėjos, nei Noreikos atminimo lentos, nei kitų atminimo ženklų tema nėra patogi. Tai sunki tema politiškai, bet nuo jos bėgti tai bėgti nuo atsakomybės ir lyderystės.

Dabar aiškiai matome – yra jėgų, norinčių šia tema manipuliuoti, yra tų, kurie reaguodami bando užsidirbti politinių taškų. Sako „reikia diskusijų“. Sakykite, kiek turi dešimčių ar šimtų metų praeiti, kad jau pasakytumėte, jog diskusijų pakako?

Jeigu norime sukurti atvirą, nesusiskaldžiusią ir kiekvieną žmogų gerbiančią visuomenę, reikia imtis lyderystės. Jeigu norime šalies užsienio diplomatijos pažeidžiamumą išlaisvinti nuo „gatvės“ ir „lentos“ temos, reikia imtis lyderystės. Tai ir buvo padaryta Vilniaus Tarybos – Škirpos alėjos, Vilniaus mero Remigijus Šimašius – Noreikos atminimo lentos nuėmimo atveju.

Taip ir matau kai kuriuos veikėjus šiandien plakančius merą, kur nors JAV Kongrese išgirstančius klausimą apie minėtus atminimo ženklus. Taip ir matau, kaip jie atsako, kad jų Lietuvoje jau nebeliko. Tai pozicija, skirta „eksportui“.

„Eksportuojamoje“ pozicijoje – ir žmogaus teisės ir Holokaustas rūpi. Tuo tarpu vidaus vartojimui – viešas plakimas tų, kurie imasi realiai spręsti nepatogius klausimus.

Lietuvių tautos genocidas, kurį vykdė sovietai, ir Lietuvos žydų Holokaustas, kurį vykdė naciai, yra LIETUVOS tragedija. Čia neturi likti „jie“ ir „mes“, ne „lietuviai“ ir „žydai“, ne „jų“ ir „mūsų“ tragedijos. Tai viena didelė XX amžiaus Lietuvos tragedija, kai buvo organizuotai ir metodiškai naikinami MŪSŲ ŽMONĖS, nesvarbu, kokia jų tautybė ir religija. Tai turi NEPASIKARTOTI, todėl atminimo ženklų klausimus turime spręsti šiandien.

P.S. Besidomintiems – prisegu 1941 m. rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais Šiaulių m. ir apskrities viršininko J. Noreikos pasirašytus dokumentus. Kviečiu susipažinti su įsakymais.

P.P.S. Žinau, kad ši žinutė, susilauks purvo vonių neonacių (vadinkime daiktus tikraisiais vardais) grupėse, kuriose ieškoma mano giminystės su KGB. Tai iš anksto jiems pasakau – mano senelis nebuvo KGB’istas Alfonsas Armonas, ir aš giminystės ryšių su juo neturiu. Mano Senelis Kazimieras gyvena ramiai Šiauliuose ir tikriausiai skaito šį postą. Linkėjimai jam.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Lietuvis       2022-03-31 7:30

Senelis Armonas iš Šiaulių, o KGB buvęs vadovas iš Raseinių. Tai gretimi rajonai. Pavardės retos. Tikrai tiktų į gimines????

>Jašai       2019-08-3 15:46

be jokių nusiteikimų prieš Jūsų asmenį,- betgi juk esate šališkas, Jaša, tad vargu ar galite vertinti.

Jascha       2019-08-1 21:08

Puikus tekstas.
Tiesi pozicija.
Drąsi motreris.
Iš esmės drąsesnė už beveik visus čia rašančius vyrus.
(Arba
Pagarba.

Teisingai       2019-08-1 20:44

Tvanksai, Lietuvoje sako buvo 200.000 partinių, matyt tai tikra, ir jų anūkai dabar veikia, jiems čia labai gerai, kaip ir tada buvo, jie niekur iš Lietuvos nebėga.

Raigerdas       2019-08-1 9:20

Dieve tu mano, koks įdomus reiškinys. Štai buvo sovietmetis, kuris nužengė į nebūtį pelnytai. Bet tie, kurie tarnavo šitai sistemai, nesiruošia nieko keisti savo mąstyme. Jie tik keičia savo kaukes. Šitas A.Armonaitės straipsnis man priminė sovietinius laikus ir ypač tai, kaip pateikdavo įvykių eigą programa “Vriemia”. Maskvoje darbavosi ne tik cenzūra, bet ir Dezinformacijos skyrius: 
  “KGB pirmoji valdyba atsakinga už šnipinėjimą užsienyje.
  KGB antroji valdyba atsakinga už SSRS piliečių ir SSRS turistų šnipinėjimą.
  KGB trečioji valdyba atsakinga už šnipinėjimą ir priežiūrą sovietų armijoje.
  KGB ketvirtoji valdyba atsakinga už SSRS transporto saugumą.
  KGB penktoji valdyba atsakinga už SSRS disidentų, religijos ir cenzūros priežiūrą.
  KGB šeštoji valdyba atsakinga už SSRS ekonomiką.
  KGB septintoji valdyba atsakinga už šnipinėjimo techniką.
  KGB aštuntoji valdyba atsakinga už pokalbių pasiklausymus.
  KGB devintoji valdyba atsakinga už SSRS politikų ir jų šeimų apsaugą”.
Visa ta liaudies laisvės smaugimo “kultūra” ir jos metodai, yra tampriai susiję net “Opričninos” laikais taikytais metodais.
Lietuvoje dar nėra nepakantumo dezinformacijai, nes į dezinformacijos skleidėjus yra numojama ranka, kaip “nieko tokio”. Kaip nekeista, bet mes vis dar liekame tame Ribentropo-Molotovo suokalbio spąstuose. Lietuvos likvidavimas yra naudingas visomis prasmėmis Rusijai. Pažiūrėkite, koks ažiotažas buvo kilęs po išleistų filmų apie partizanus. Skambėjo grasinimais visa Rusija apie fašistinius partizanus. Bet nuo atvirų niekinimų ir grasinimų buvo pereita prie klastingesnių būdų sunaikinti atmintį apie partizanus, - tai padaryti tų pačių lietuvių šiuolaikinių išdavikų rankomis. Kaip jie surado Lietuvoje tų, kurie skandavo prisijungti prie TSRS, taip dabar jie surado “politikų”, kurie niekins, skleis šmeižikiškus prasimanymus apie partizanus. Kodėl jie jų bijo? Jie bijo GALIMO NIURNBERGO II prasidėjimo, kad būtų pagaliau teisiamas komunizmas su komunistais. Jie bijo, jie bijo, jie bijo…Jie bijo, kad jiems gali ateiti ta diena, kai teks atsakyti už nusikaltimus prieš žmoniją. Ir jeigu kalbėti apie lyderyste (apie kurią A.Armonaitė neturi net žalio supratimo, nes jos galvoja yra ta sovietinė lyderystė), tai Lietuva turėtų pagaliau prabilti dėl Niurnbergo II organizavimo, nes nukentėjo tiek nuo fašistų, tiek nuo komunistų, ir tiek nuo savų mankurtų, dalyvavusių toje ar kitoje pusėje.

Geriau       2019-07-31 16:43

paskaitykit B.Petraičio straipsnį.

>Bliamba       2019-07-31 16:42

Pas D.Stanciką namo nueikit. Jis duos paskaityt.

Taip straipsnis vadinasi?       2019-07-31 16:38

“Šimašiui ir Armonaitei amen”.

Bliamba       2019-07-31 16:15

Kaip užp….sa šitie siūlytojai paskaityti. Ką, bl., paskaityti? Kur?

Paskatykite D.Stanciko straipsnį,       2019-07-31 14:32

Šimašiui ir Armonaitei amen.

Tvankstas       2019-07-30 22:37

“Anzelmas Armonas – TSRS KGB darbuotojas kontražvalgybininkas, generolas majoras, paskutinis LTSR KGB pirmininkas.” - Lietuvoje su ta pačia pavarde du žmonės - tai 90 nuošimčių tikimybė, kad jie broliai, pusbroliai, antros eilės pusbroliai, tskant, giminės.
Ar atsitiktinis Anzelmo ir Aušrinės veido bruožų panašumas ? Gal.
NEONACIS - buvo international-socialistai su Kominternu Maskvoje, ir A.Hitler kaip Kominterno agentas dalyvavo Bavarijos sovietinės respublikos kūrime, antrąkart kaip Kominterno agentas vykdė soc. rev. 1923.11.08 Miunchene. Yra isleistos knygos su A.Hitlerio dalyvavimu pasidarant nuotraukas istorijai.
Kaip nacional-socialistas 1933 m. atėjo į valdžią su didele Kominterno parama.
A.Hitler buvo Stalino ir SSSR draugas, fanatiškas draugas buvo J. Goebbels.
Kad vadinti tikraisiais vardais neonaciais, tai turi būti tautiniai (nacional) socialistai (bent kaip Mussolini, Pilsudski) ir dar remiami Maskvos - kur tokius matite Lietuvoje ? A.Paleckis ir tai netinka, kaip Maskvos draugas.
Suprantu Aušrinės ‘obrazovaščinos’ (A.Solženicyn terminas) lygį ir kalbėjimą nelabai suvokiant žodžio prasmę.

Tavarišč Armand       2019-07-30 21:48

Tiesiog nekenčia lietuvių ir piktinasi, kad jie drįsta turėti kitą nuomonę nei pageidauja amerikonų kongresas. Kaip ji gali būti LR seimo nare, jei atstovauja Amerikos žydų interesus kažkodėl

Oi, tik nereikia!       2019-07-30 21:08

Teisinti savo i d i o t i š ko elgesio aukštosios politinės mados poreikiais!

Rasa       2019-07-30 18:29

Armonaite ,kur Deimante nukisote ar nuzudete .Kodel neatsakote ,kur kita mergaite vardu Orinta ,at taip pat nuzudete .

rinkėja iš Kauno       2019-07-30 17:54

Armonaite, neputok, nes išvarvėsi. Nei tu esi ar būsi lydere, nei tavo bestuburis šliužas Šimašius. Apskritai, kurių galų politiniams lavonams lįsti į eterį? Jūsų laikas politikoje tiksi į pabaigą. Šimašius užmetė paskutinį kastuvą žemių ant liberalų kapo. Ir jokie raudoni lūpdažiai bei varganos pastangos kurti savo “krūtos politikės” įvaizdį, bandant mėgdžioti Merilyn Monro stilių, čia niekuo nepadės.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-07-30 16:05

Citata: “P.P.S. Žinau, kad ši žinutė, susilauks purvo vonių neonacių (vadinkime daiktus tikraisiais vardais) grupėse, kuriose ieškoma mano giminystės su KGB. Tai iš anksto jiems pasakau – mano senelis nebuvo KGB’istas Alfonsas Armonas, ir aš giminystės ryšių su juo neturiu. Mano Senelis Kazimieras gyvena ramiai Šiauliuose ir tikriausiai skaito šį postą. Linkėjimai jam.”
*
O visai nesvarbu ar turite giminysčių su KGB ar ne. Svarbu, kad Jūsų pozicija tiksliai atitinka kgb tikslus. O kodėl Jūs taip elgiatės, tai sau ir atsakykite.
Pagal darbus matosi. Panelę Armonaite, esate ANTIKONSTITUCININKĖ, esate nelegitimios valdžios atstovė, tai kitaip kaip hibridiniu stribu pavadinti neišeina. Jeigu neaišku, tai pasiaiškinkite, jei nepatinka atakuokite mane ir Jums viešai atsakysiu į jau daugybę kartų atsakytus klausimus.
Paklausiu tiesiog paprastai, ko klausia žmonės jau 86 kartus: Ar dar gyva Deimantė?
Štai kaip paprasta. Taigi esate ne tik antikonstitucininkė, bet dar ir nužmogėjusi. Tai kokia organizacija tokius ruošia???
Tylėjimu neatsimokėsite.

kokia vis delto ji neissilavinusi       2019-07-30 16:01

zinojau, kad ji liberale/ribine kairioji. specialiai jos asmenybe nesidomejau. bet kai pamaciau sita teksta, tiesiog nustebau, kokia ji vis delto neissilavinusi. kokius vis delto nevykelius ruosia musu aukstosios mokyklos.

Iš kur tiek drąsos, tiek valios geležinės...       2019-07-30 15:38

Įtariu, kad jau ruošiasi rinkimams. Vilniaus miesto raktas kišenėje, tai norėdami pasirodyti, siautės, kiek išgalės. Atsiras ir plojančių. Tikiuosi, kad teisėtvarka tinkamai įvertins ir nubrėš ribas, kurių nevalia peržengti. Didelė klaida buvo tokiais “liberaliais”pasitikėti.

babute       2019-07-30 15:35

Kam kalbet o tau brangioji geriau patylet

Stasys       2019-07-30 15:27

Obuolys nuo obels .... Jaučiasi senelio,  Lietuvos neprieteliaus,  mokykla .... Pasiskaitykit apie Anzelmą Armoną.

Išties       2019-07-30 15:11

Tamsta A.Armonaite,liberalmarksizmas,kurio esat kieta išpažintoja,yra šios žmonijos civilizacijos viena iš didžiųjų politinių, moralinių,kultūrinių ir socialinių nelaimių.Tad, straipsnio autore,malonėkit patylėti ir apmąstyti ar vertingos ir teisingos jūsų pasirinktos vertybės.Ramybės jums!

tik tiek       2019-07-30 14:53

Šimašius jau ėmėsi.

rožinis tankas       2019-07-30 13:59

užteks diskutuot. liberalkomunistai imasi lyderystės, jei reiks ir Kryžių kalną suars. įdirbis jau yra, iš anų laikų.

iš tiesų       2019-07-30 13:16

Nėra nieko vien juoda ar balta, bet raskite ką nors balto kagebėvičiūtės Armonaitės asmenyje, išskyrus baltas biografijos dėmes.

Matė       2019-07-30 11:56

istorija tokių ryžtingų lyderių,kad nenori prisiminti .Tikras lyderis yra visų pirma Dievo ir žmonių tarnas,jeigu ką.O plačiau ta tema daug pasakyta Evangelijose.Jei jau žmonėms nieko švento,tai toks pasitikėjimas savimi veda tik į tironiją.

Almantas>Lietuviui       2019-07-30 11:55

Pasidomek kas buvo sios “snargliuotos mankurtes tevelis ir pasidarys aisku,kad istorijos ji mokesi ten kur ir Dlia Grybauskaite,tai yra “partskoloje”.Tarybu sajungos komunistu partijos programa ir yra ju istoriniu ziniu pagrindas

Marksistiniams liberoidams       2019-07-30 11:50

pats Lietuvos valstybės egzistavimas yra ,,sunkus” ir ,,nepatogus” klausimas. Juk joje gyvena vieni ,,neonaciai”, išskyrus armonaitę ir gailių. Darbuokitės, išdavikai, kol galite, kol gaunate ,,otkatą”. Kada nors prikakosite kalėjimą. To ir linkiu idėjinei kagėbistei ir Co.

Senelis Kazimieras       2019-07-30 11:41

Apie kokią lyderystę pezi, anūkėle. Dabr man bus gėda gatvėn išeit…

Lietuvis       2019-07-30 11:38

Šį snargliuota mankurtė matomai mokėsi istorijos pas gailių.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.