Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Socialinė politika, Ekonominė politika, Šeimos politika, Emigracija, imigracija, demografija

Numatomi Europos populiacijos pokyčiai 2017–2050: ar jums tai panašu į „klestinčią Lietuvą“?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 16 d. 2:00

19     

    

Numatomi Europos populiacijos pokyčiai 2017–2050: ar jums tai panašu į „klestinčią Lietuvą“?

Be komentarų.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 9:27
Jules p.Marginalui       2018-06-22 15:15

Taip, “Ruskiai parsidavėlių rankomis - taip” - negi aš tai neigiu? Ačiū už nuorodą apie “ubliudką”, antrą iš kairės nuotraukoje, - pagarbiai Jules.

Marginalas p. Jules       2018-06-22 12:47
Marginalas p. Jules       2018-06-21 13:28

Atsiprašau pamiršęs visur įrašyti “p.” prieš Jules!

Marginalas Jules       2018-06-21 13:27

Juk iš pradžių kalbėjote ne apie “svetimas galvas”, bet apie faktus ir skaičius, išvardijote ir šaltinius. Jeigu visi šaltiniai tik Jums, kad turėtumėt SAVO nuomonę, kam einate į viešumą ir dar reikalaujate, kad teikčiau Jums skaičius? Nematau logikos, panašu į Liuciferės išmintį.
Ką reiškia, “Čečenijoje tie patys siautėja?” Ruskiai parsidavėlių rankomis - taip. O gal turite galvoje, neva ruskių palaikomi banditai kadyrovininkai čečėnų “valdžioje” tie patys, kaip Dudajevas ar Maschadovas? Tokia kalbai būtų arba per prastą žinojimą (o tai irgi sąžinės stoka), arba ordos palaikymas.
Dovanokite, kad per skubėjimą neturiu kada gaudytis. Reikia rašyti konkrečiai ir aiškiai.
Eutanazija bus pirma įvesta savanoriams, po to - nepagydomiems ligoniams, po to - peržengusiems pensijinio gyvenimo ribą, kada darbo stažu uždirbta pensija PASIBAIGUSI, po to - apskritai seniams be pakankamo kapitalo, po to - netinkamiems ir kenksmingiems visuomenės elementams, nors čia sprendimas daug paprastesnis: bankinio čipo-“paso” užblokavimas ir liksi non-person be pragyvenimo šaltinio, gatvių skaitytuvų neatpažįstamas pavojingas potencialus “teroristas”, kurį turi pareigą nušauti bet kuris policininkas. Lavonai bus teikiami studentų prozektoriumams.
Iš antikristo sistemos žmogaus jėgomis neišsikapstysi.

Jules p.Marginalui       2018-06-20 22:42

Aš labiau linkęs savo paprasta, neišmokslinta, galva galvoti, nei remtis kitomis galvomis, svetimomis galvomis, ir jas dar cituoti. Tikrai nemėgstu cituoti, bet kartais esu priverstas tai daryti ne savo noru, kai grasinama neosovietiniu teismu ir pan. Man įdomiau pačiam be padėjėjų, be vyriausybinių ir neosovietinių prievaizdų stebėti pasaulį ir nuolat meluojančius žmones, pareigūnus ir politikus, jame. Stebėti pasaulio įvykius ir kaip jie, tie meluojantys žmonės, yra įnikę, yra pasikabinę, yra įkliuvę į įvairias dezi priklausomybes ir mirtinas priesaikas priešui. Nieko nemėgstu kalti mintinai - nesu magnetofonas kaip tie buvę mokslo pirmūnai, kurie dabar su tokiu užsidegimu, su tokia ugnele drapalina savo šalį, savo Tėvynę, o kartu ir Europą. Na, o Čečėnijoje tie patys siautėja, be jokios abejonės, kaip ir Berlyne ar Reino Aizeniuko konclageriuose vokiečiams po atviru dangumi be maisto, vandens ir med. pagalbos, be Raudonojo kryžiaus kontrolės ir kitur, kur siautėjo mongolų ordos anksčiau, anot generolo G.Patton’o. Tad ir su Jumis tikrai sutinku, nors ir esu daug jaunesnis už jus. Na, o dėl ukrainiečių štai ką Jums galiu pasakyti be svetimų galvų citavimo, kad jei atsilaikys ukrainiečiai - išliksime ir mes, o jei ne - mums bus blogai, be jokios abejonės. Mėgstu cituoti legendinį generolą George Patton’ą ir, žinoma, Lietuvos tautininkų ir super patriotų numylėtinį ir kumyrą Viniuką. Skaityti James Forrestal dienoraštį, kitų irgi, be jokios abejonės. Dėl eutanazijos, hm, štai ką galėčiau Jums pasakyti, kad ją, matyt, bus ateityje ir Lietuvoje liberalai priversti liberaliai taikyti bedalių atžvilgių. Ir šiaip, mirtis nuo kulkos ar baltoje palatoje, švarioje lovoje, kur kas lengvesnė nei mirtis nuo bado, alkio, ligų, patyčių ir kankinimų. Lietuvai tai gresia, žinoma, jei tik niekas nepasikeis Europoje ir nebus sustabdytas jos suplanuotas nugalabijimas - nužudymas. Europai daug kartų buvo žadėtas galas, bet ji kažkaip išlikdavo, todėl manau, kad ir šįsyk ji, mes, kaip nors išsikapstysime.

Marginalas Jules       2018-06-20 17:30

Niekad neneigiau, kad dabartinė pasaulio raida suplanuota iš Britanijos, priešingai, teigiau būtent tai. Taigi ir dabar nesuprantate, kokia mano nuomonė kitokia. Tik be “Siono išminčių”. Beje, daugelis Israelyje irgi puikiai supranta būtent Britanijos vaidmenį. Jūs visą laiką pakreipiate reikalą antisemitine linkme, matyt dėl tradicinio noro sieti britų ir amerikiečių bankininkų kilmę su “žydų sąmokslu”. Bet pasaulyje pirmaujančią žydų bankininkystę pagamino patys krikščionys, atimdami iš žydų lygias sąlygas dirbti kitose srityje, nes pagal tą pačią Bibliją drausdavo imti iš brolių bankinį procentą, bet negalėjo to drausti žydams, o patiems imti paskolų tomis aplinkybėmis nebuvo iš kur. Kai draudimai krito, turtas ir pirmaujanti bankininkystė susiliejo vietos aristokratijoje ir ėmė atstovauti jos interesams.
Jūs kada ką nors skelbiate politinės istorijos tema, jei norite būti išgirstas, turite kiekvieną kartą nurodyti cituojamą vietą iš kurio nors Jūsų minėtų leidinių, metus ir puslapį. Kol kas prisimenu tik Jūsų nuorodą, rodos, į D. Rockefellerio atsiminimus.
Pagaliau kartoju: 325 m. Europai atstovaujanti Romos imperija paskelbė totalinį karą žydų tautai. Dabar norite, kad tas karas būtų jos pamirštas ir priimtas kaip pralaimėtas? Taip daro ir Liuciferė, net ir šiandien teigdama, kad žydai negali net savo tėvynės turėti, nes ji priklausanti Katalikų Bažnyčiai (t.y. tos pačios imperinės Romos personifikacijai).
Dar savo atsakyme bandėte prilyginti ruskių žvėriškumus “vaduojant” Europą vakarietiškiems. Skirtumas toks: kaip tarp tos pačios žiaurios senovės Romos ir Čingischano. Tai ne vien laukinio, karo vadovybės organizuoto moterų prievartavimo dalykas: daugelis aukų tuoj pat buvo nužudomos, tą patį gyvuliai darydavo ne vien buvusioje Reicho teritorijoje, bet ir Lenkijoje. Visa tai čingischanai bent Reicho teritorijoje palydėdavo civilių (vyrų, senių, vaikų) ištisomis žudynėmis - paskaitykite apie vaikus, kurių liežuvius gyvuliai prikalė prie stalo ir paliko vaikus mirti.
Komunizmas? O gal dabar Čečėnijoje gyvuliai (plg. geroja rossii šamanovą, įsakiusį iššaudyti “humanitarinius koridorius”, plg. Aldy žudynes, Budanovą, kt.) kitokie?
Gyvuliai yra gyvuliai, jų negalima lyginti net ir su žiauriausiais britais. Tuo tarpu Lietuvoje patyliukais propaguojamas gyvulys duginas, pareiškęs “Ukrainiečius reikia žudyti, žudyti ir žudyti. Aš jums tai kaip profesorius sakau”. Kyla klausimas, ar gyvulių “profesoriams” pritariantys lietuviai kartais ir patys nebus sugyvulėję?
Dabar kova vyksta ne dėl žydų ir ne dėl tikėjimo, bet dėl naujo ir galutinio Ordos sugrįžimo. Kas Jums mieliau: jos vėmalinė tryda ar vakarietiškas antikristas, paguldantis kitaminčius į švarią palatą eutanazijai? Man švari palata geriau už išvietę, o mirties neišvengs niekas.
Tačiau mirti už Tiesą - visada SVAJONĖ, čia net ir kalbos negali būti, kas geriau, švari palata ar išvietė.

Jules p.Marginalui       2018-06-19 13:48

Aš neturiu jokių priekaištų dėl Jūsų kitokios nuomonės nei mano ir tikrai nesikėsinu į Jūsų abraominį tikėjimą. Europai reikia tiesos ir teisingumo, ypač Lietuvai, ne mažiau nei Ordai. Mano šaltiniai labai paprasti. Tai Viniuko „Šešiatomis“ ir jo publicistika, atskleidžianti, kas suplanavo, organizavo ir įvykdė Bolševikų revoliuciją Rusijoje ir dėl ko bei kam. Eizenhauerio „Kryžiuotis“, na ir pačių bombačnykų, ir jų istorikų veikalai, knygos ir prisipažinimai su konkrečiais skaičiais, datomis ir pan. Pavyzdžiui, J.M.Spaight, CB, CBE. Principal Secretary to the Air Ministry. Denis Richards, the Royal Air Force 1939-1945. Prezidento Kenedžio ir jo tėvo kalbos, raštai, palikimas. James Forrestal memuarai su skaičiais, datomis ir pan.(The Forrestal Diaries). Secratary for Air, Archibald Sinclair, arba kitaip lordas Thurso ir jo liudijimai, datos ir skaičiai. Pagaliau ir pačio prof. F.Lindemann‘o palikimas kaip ko įrodymas? Literatūros baisių nusikaltimu tema dabar yra labai daug. Pagaliau pačios Ženevos ir Hagos konvencijos iki 1949 metų su konkrečiais straipsniais, kariavimo ir elgesio su belaisviais ir civiliais taisyklėmis ir pan. , darbo stovyklų, konclagerių komendatūrų įsakymai, potvarkiai, taisyklės, dokumentai, vidaus tvarka, administravimas ir pan. Ateities kartos vienaip ar kitaip gaus grįžti prie šių karo nusikaltimų ir iš kitos pusės, kitaip Europa neturi ateities. Juk šita Melo epocha gi neamžina kaip ir visos kitos, tiesa? MG Baltic sugužėjimas į LRT irgi ne amžinas, tiesa?

Marginalas Jules       2018-06-19 12:41

Kokius “protokolus” aš vadinu nesufalsifikuotais? Bijau, kažką painiojate. Jei turiu mažiau simpatijų Ordai nei Vakarams, tai tik dėl kultūrinio identiteto ir vakarietiškos švaros. Nesu joks musulmonas, bet mano, kaip abraominio tikinčiojo, politinis matymas kol kas visiškai sutampa su nuosekliu islamišku, negi iki šiol neaišku?
Beje, įtariu, kad nesate už mane vyresnis (kada kas buvo studenčiokas ir pan.) - man jau 74. Tikrai nesu politologas kad teikčiau Jums skaičius, kurių ir Jūs nepateikiate arba nenurodote tikslių šaltinių. Visa, ką teoriškai galėjau išdėstyti, galėjote ir Jūs paskaityti:
https://sites.google.com/site/theholocaustrevised/lithuanian
Daugiau neturiu tam laikui, bet tai nereiškia, kad neturiu teisės komentuoti.

Jules p.Marginalui       2018-06-18 22:03

Tautos nuo senų senovės tarpusavyje dėl ekonominių ir kitokių priežasčių kariavo ir žudė vieni kitus dėl turtų, dailesnių moterų ir pan. Manote, kad anglai dar iki 1914 metų įsigijo pusę milijardo pavaldinių ir tarnų bei vergų pieštukų pagalba? Negi pieštukų pagalba tapo didžiausia visų laikų jūrine imperija, super galybe be milžiniškų aukų, o jos galingiausias visų laikų premjeras Benjamin Disraeli prirašė rasistinių novelių, kurias patariu ir Jums, kaip elektrikas, irgi pasiskaityti ir ne tik protokolais užsiiminėti, o konkrečia rasistine literatūra ir įstatymais dėl eutanazijos, sterilizacijos ir panašiai didžiosiose demokratijose. XIX amžiuje imperinėse galybėse buvo labai populiarūs įvairūs rasių viršenybių mokslai ir praktikos. O kalbant apie Stalino Rusiją nereiktų pamiršti jos pagrindinių sąjungininkių ir kreditorių. Karo skelbimų irgi, kuriais būdavo apklijuojami didmiesčių stulpai ir sienos. Kai kas sugebėjo avansu nusitapyti šikarną paveikslą, kaip ant balto žirgo įjoja kaip nugalėtojas pro Brandenburgo vartus į Berlyną? Gal žinote šitą pamišusį maršalėką, jo vardą ir likimą, pone Marginale? Kas gyrėsi Vakarų žiniasklaidai, kad po dviejų savaičių ar dar anksčiau bus kur, kokioje sostinėje ir ką supartalins akimirksniu? Kas vėliau po karo karpė ir plėšė puslapius iš politikos ir glamūro žurnalų Amerikos ir Kanados bibliotekose, a? Jums irgi šito nepasakojo docentai, kai studijavote ir dar nebuvote mokslų daktaru, o tik studenčioku?

Jules p.Marginalui       2018-06-18 21:39

“Kas nemato jokių griovių, nei nacių, nei ruskių padarytų, tas pats nuo galvos iki kojų išsitepa krauju, tegu ne pats liejo, o koks nors ubliudkas geroj rossii šamanov”, - o kas nemato Vokietijoje sudegintų, išgarintų ir iškeptų gyvų žmonių kiekio masinių bombardavimų metu, kas jie tokie? Juk pleškinti gyvus vokiečius pradėjo Viniukas su Hariuku ir Lindemann’o projektukais trimis mėnesiais ankščiau, kad ir ši imtųsi atsakomųjų veiksmų prieš Londoną ir pradėtų bombarduoti? Ką reiškia užsiprašyti besąlyginės kapituliacijos Kasablankoje, a? Apie tai gi savo memuaruose, straipsniuose ir interviu prisipažino patys nusikaltimų vykdytojai, sumanytojai ir planuotojai. Beje, Vokietija dovanojo gyvybę visai anglų sausumos kariuomenei Diunkirke, negi tam, kad ši vėliau nušluotų jos miestus nuo žemės paviršiaus su viskuo, kas gyva ir kruta, spjaunant į visas Hagos ir Ženevos konvencijas? O demokratija, o svaičiojimai apie teisės viršenybę, ane, pone mokslų daktare? Negi docentams taip sunku tai suprasti ir visai sunku su aritmetika ne tik konservatorių Ožkelytei. Ir dar, pone Marginale, ar ta Jūsų informacija patikima, kas ją Jums teikė, kokios kilmės ir kokios nacionalinės priklausomybės, ar jie buvo geros reputacijos, patikimi ir nė karto nebuvo apsimelavę? Ir nereikia versti visko ant to sifilitiko, kada jis buvo ne pagrindinis ir tyčia skirtas tam, kad vėliau viską galėtų suversti kaip ir Stalinui, kai šie sumanytą planą įvykdė su kaupu - supartalino Europą ir pasiuntė ją Gulagan arba už kampo sušaudymui amerikiečių ir anglų karių akivaizdoje? Tebūnie Jūsų minėti protokolai sufalsifikuoti, bet kodėl kitų protokolus Jūs vadinate originaliais ir nesufabrikuotais dokumentais? Tad kame reikalas, ką? Kam tie dvigubi standartai iš Jūsų pusės?

Marginalas Jules       2018-06-18 8:56

Matot, neprivalau atsakyti į viską, turiu savo supratimą, kuris gal klaidingas, bet jau ne vieną kartą jį dėsčiau, kam kartoti? Sifilitiko desantas užplombuotame vagone visai ne trockio nuopelnas. Buvo toks genijus Gelfandas, kuris tą sifilitiką ir pagamino. Tačiau be pinigų nei Gelfandas, nei Trockis nieko nebūtų pasiekę. Prakeikta maskolija gavo bolševizmą už Kišeniovo, Odesos ir kt, pogromus, po kurių buvo Schaffo perspėta, kad jei nebus užkirstas kelias žudynėms, jis finansuos revoliuciją. Taip ir padarė, garbė jam.
Kad kartu gavo ir maskolijos pavergtieji - ką padarysi, tačiau esu tikras, kad D-vas neklysta. Paskaitykite čia liuciferės pasisakymus ir matysite, kad deja, žudynių ideologija (žinoma, paslėpta abstrakčiose teorijose) tebegyvuoja, reikia tik degtuko. O degtuku gali tapti ir p. Jules, nes bijo eiti iki galo (tiksliau - pradžios) ir pasitenkina išoriniais rezultatais, bet nesigilina į priežastis. O pabandyk, Garbusis, grįžti kad ir į 325 metus ir pamatysi, kad nuo “D-važudžių tautos” tiesioginis keliukas į Liuterį su jo siūlymais deginti sinagogas, o nuo Liuterio - į “Protokolų” falsifikatorius, hitleriukus bei į (jei netikime dujų kameromis - OK:) masines tranšėjas su lavonais Ukrainoje, Baltarusijoje, na ir Lietuvoje pagal atitinkamą mastą. Paskelbusieji karą nenori karo? Labai žmogiška. Nebeišeis kada karas skelbiamas D-vui.
PS Čia liuciferė kartą pasižavėjo vadinama “rusija”. Ogi griovius lavonams kasė ne vien naciai, naujausias pavyzdys - lavonų grioviai Čečėnijoje. Kas nemato jokių griovių, nei nacių, nei ruskių padarytų, tas pats nuo galvos iki kojų išsitepa krauju, tegu ne pats liejo, o koks nors ubliudkas geroj rossii šamanov. Kaip tie ubliudkai laisvino Europą - irgi neseniai daviau nuorodą ryšium su krauju išsitepusia liucifere. Taigi kiekvienam pagal nuopelnus arba Jedem das seine, kaip dar neatsiėmusieji pagal nuopelnus rašinėjo Aušvice.

Ridikas       2018-06-17 7:19

Žaliai pažymėta musulmoniškos populiacijos dalis?

Jules p.Marginalui       2018-06-16 15:16

Tamsta Marginale, Jūs kalbėkite faktais, dokumentais, apytiksliai realiais skaičiais ir nešališkų, sąžiningų ir patikimų ne vienos nacionalinės kilmės liudininkų parodymais, gerai? Ar sutariame? Dėl laisvų kabutėse rinkimų, manau, daug kas čia su Jumis sutaria, be jokios abejonės, bet…, bet prieš kalbant apie nacius reiktų visgi pradėti nuo internacių, nuo laivelio iš Niujorko į Europą, iš Bankų avenių kelionę į Peterburgą su amerikietišku pasu tiesiogiai iš prezidento rankų, ir dar su galinga prievaizdų palyda SS Kristianiafjord‘e.  SS Kristianiafjord – tai čia toks ypatingas laivelis, svarbesnis už kreiserį „Aurorą“. Gal galėtumėte tą Trockio palydą mums čia, runkeliokams, pavardinti, ką manote? Vietos tautų išstūmimą visada pradeda internaciai – perkelia į Sibiro Gulagą. Tingiu vardint, kiek tautų perkėlė, manau, Jūs pats geriausiai žinote ir man, elektrikui, nereikia čia vargintis be reikalo, kai ir taip visi žino deportuotas ar išnaikintas negrįžtamai tautas. Amerikoje indėnus kur deportavo? Ką su Havajų karalyste padarė kai kas irgi, manau, žinote, tiesa? Tos revoliucijos yra stambių bankininkų geopolitinės išdaigos - pramoga. Pavardžių irgi neminėsiu, nes tamsta jas ir taip gerai žinote, juk mokslų daktaras esate, o ne beraštis nekilmingasis kaip aš, ant kurių visus šunis galima laisvai sukarti kaip sovietinėje rusų kariuomenėje kadais: apkaltinti fašizmu, radikalizmu, terorizmu, kontrrevoliucija ir visais kitais antiizmais, kai mes ne prie babkių, tiesa? Žodžiu, lengvai mus sodinti, konfiskuoti PC ir kaltinti tuo pačiu mus, kuo kaltino sovietinėje kariuomenėje ir kvietė pasiaiškinti, būnant salagomis, kodėl mūsų tėvus „niemcai“ šokoladu maitino ir kodėl mums nepatinka Sovietų valdžia?

Marginalas ta pačęia proga:       2018-06-16 14:45

paminėjęs žydus ir “netinkamus” musulmonus, turiu sulaukti visuomeninės cenzorės minusiuko. Ta proga papildysiu darkart (ne jai, kuri apskritai nemąsto, bet SKAITYTOJAMS, kad neklaidintų) tai, ko negalėjau atsakyti į jos platinamą antisemitizmą dėl vietos ir laiko stokos (žr. 2018-06-15 15:24 prie http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/austrija-uzdarys-uzsienio-valstybiu-finansuojamas-mecetes-ir-deportuos-imam):
jau kelintą kartą mala apie vynuogyną ir Karalystės atėmimą pagal Mato 21:33-45, būtent:
“Todėl sakau jums: D-vo Karalystė bus iš jūsų atimta ir atiduota tautai, kuri duos vaisių” (43).
Reikia paskaityti pradžią (23) “prisiartino prie Jo aukštųjų kunigų ir tautos seniūnų, kurie klausė”.
Primenu, kad tai valdančiųjų sadukėjų atstovai, kurie draugavo su erodininkais ir kurių rankose buvo visa vietos valdžia, jokie farisiejai.
Paskui reikia skaityti po palyginimo apie vienuogyną ir po cituotų žodžių (43), o būtent (45):
“Išgirdę palyginimus, vyresnieji kunigai [ir fariziejai] suprato, kad J. kalba apie juos” -
[čia problemiška tik “fariziejai”, nes tai Evangelijose įprastas graikų perrašinėtojų, kuriems buvo “do lampočki” farisiejai ar sadukėjai, indėlis]
Taigi aišku, kad kalbėta ne apie tautą, bet apie jos vadus.
Be to, tik besmegenė gali remtis šia citata nesuprasdama, kad tai nėra Mato originalas, bet vertimų vertimas. Tik dabartiniai ateistai “teologai” samprotauja, neva J. “galbūt mokėjo graikiškai” arba “kalbėjo aramėjiškai”. Jei jau pasivadinai krikščioniu, prisipažink, kad kalbėjo bet kuria kalba.
Taigi kuria? Suprantama, kad religijos vadai kalbėjo TIK hebrajiškai. Nėr kalbos, kad ne lietuviškai.
Dabar klausimas, kokį žodį pavartojo J. ten, kur lietuviškai parašyta “tauta”. Jeigu jis pavartojo gojim (daugiskaitą), tuomet liuciferė gauna šiokį tokį argumentą. Bet jeigu apskritai ištikimuosius tiek iš žydų, tiek iš kitų tautų, tai problemos nebėra: kalbėjo apie vadus, iš kurių rankų iškris Karalystės raktai ir atiteks Karalystės vaikams.

Marginalas Jules       2018-06-16 14:04

Sistema nepriklauso nuo “rinkėjų”! Kada pagaliau suprasite, kad “laisvi rinkimai” yra cirkas kvailiams sistemininkų rankose! Populiaru sakyti, neva Vakaruose “laimėjo marksistai” ir komunistinė ideologija. Tai ne viskas. Pamirštama, kad būtent naciai skyrė Rytų Europai ekonominės erdvės vaidmenį, planavo vietos tautų išstūmimą, be to, platino eugeniką su eutanazijomis netinkamoms populiacijoms mažinti. Suprantama, gilesniame lygyje skirtumas menkas, nes ir naciai, ir marksistai išlindo iš tos pačios prancūzų revoliucijos.
Vis dėlto reikia pripažinti, kad sovietinėje vergijoje lietuviai smarkiai apsižioplino patikėję Vakarų “Balsais” ir “laisvu pasauliu”, kurio dabar niekur nebėra. Lygiai tokios pat kalbos apie lietuvių išnykimą buvo ir sovietmečiu, bet paaiškėjo, kad “laisvas” išnykimas toks pat realus.
Taigi daug priklauso ir nuo to, kas imama pavyzdžiu. Čečėnų karas ir jo metu daugelio nepastebėta Vakarų išdavystė mane asmeniškai pastūmė į teokratiją, kurios šariatinis modelis (nekintami įstatymai!) visai doras, juo labiau, kad Europoje jau būta (nors kitaip realizuojamos) teokratijos nuo pat Karolio Didžiojo iki XI a. pradžios, ir kad bent čečėnai nė nepergyvena dėl teorinio išnykimo būdami visų pirma musulmonai, o tik po to - čečėnai. Nėra šiame pasaulyje kitos atramos išskyrus Patį jo Kūrėją. Tikėjimas demokratija ir “rinkimais” įvarys tautõs likučius (o bendrai paėmus, patį žmogų apskritai) tik į galutinę kapaduobę (klasikiniais teokratiniais terminais tai ir suprantama, nes Tauta yra tik viena - D-vo, visa kita - gentys, o tokį suvokimą klasiškai išlaiko žydai).

Kubiliaus       2018-06-16 14:01

Globali Lietuva globalėja, be jokios abejonės - išsikrausto iš Lietuvos.

Konservatoriai tai pateiks       2018-06-16 13:20

kaip teigiamus procesus.

Jules       2018-06-16 10:42

Tai akivaizdi Lietuvių tautos likvidavimo schema. štai toks mūsų tautos likvidacinių vyriausybių darbo rezultatas. Ką, rinkėjai, renkate į valdžią, ar pagalvojate? Jums patinka konspiratoriai, ane?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.