Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 19 d. 20:08

1     

    

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija

Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius prieš prigimtinėmis vertybėmis grįstą šeimų organizaciją griebėsi „proputiniškos kortos, tik neapsižiūrėjo, kad ši korta jau išbandyta ir ,nepaėjusi’„, teigia Nacionalinė tėvų ir šeimų asociacija (toliau – NŠTA).

Viešai išplatintame pranešime teigiama, kad T. V. Raskevičius „Delfi“ laidoje „Iš esmės. Ažubalis vs. Raskevičius: kodėl dabar reikia Partnerystės įstatymo?“ šią organizaciją viešai įvardijo kaip radikalią organizaciją, finansuojamą prorusiškų jėgų.

„Šį teiginį Seimo narys grindė kaip argumentą pateikdamas NŠTA atstovų kelionę į Pasaulinį šeimų kongresą Veronoje 2019 m. (Italija). Kaip toks dalyvavimas reiškia tiesioginį NŠTA finansavimą iš Rusijos, Seimo narys nedetalizavo“, – pasakojama organizacijos pranešime.

„Asociacija tąkart kreipėsi į atitinkamas institucijas dėl šio renginio įvertinimo. Tačiau nei LR Užsienio reikalų ministerija, nei Valstybės saugumo departamentas grėsmės valstybės saugumui neįžvelgė“, – dėsto asociacija.

Organizacija primena apie savo susikūrimo motyvus ir darbo pobūdį: „NŠTA jau šešiolika metų siekia informuoti visuomenę šeimai aktualiais klausimais ir aktyviai dalyvauja svarstant šeimos politikos klausimus.

Asociacija vienija trisdešimt šešias organizacijas iš visų Lietuvos regionų, kurios dirba pagalbos šeimai ir šeimos politikos srityje. NŠTA narės šią asociaciją įkūrė, siekdamos, kad būtų saugoma santuoka grįsta šeima tarp vyro ir moters; skatinti valstybę imtis kompleksinių priemonių šeimai stiprinti; siekti valstybės užtikrinimo tėvams auklėti vaikus pagal savo vertybes ir įsitikinimus“.

Todėl, kaip teigiama pranešime, Seimo nario T. V. Raskevičiaus teiginiai „žemina NŠTA dalykinę reputaciją, griauna jos gerą vardą ir teigiamą vertinimą visuomenėje“.

Be kita ko su rūpesčiu pabrėžiama, kad „pagal Aukščiausiojo teismo praktiką, juridinio asmens dalykinė reputacija suprantama kaip jo geras vardas, teigiamas vertinimas ir požiūris visuomenėje, verslo aplinkoje. Šiuo atveju juridinio asmens dalykinė reputacija buvo pažeista skleidžiant tikrovės neatitinkančią bei nepagrįstą informaciją apie NŠTA“.

„Seimo nariui Tomui Vytautui Raskevičiui yra puikiai žinoma NŠTA veikla ginant LR Konstitucijoje įtvirtintą prigimtinę šeimos sampratą, taip pat jos neigiamas požiūris į jo inicijuojamą lyčiai neutralios partnerystės įstatymą. Jis turi kitokią nuomonę šiais klausimais“, – teigia organizacija.

Tėvų asociacija skaudžiai sureagavo į Seimo nario pareiškimus.

„Jis sąmoningai pasinaudojo pranašumu, kurį jam suteikė buvimas viešoje erdvėje (laidoje) ir pažemino NŠTA dalykinę reputaciją, tokiu būdu pažeisdamas valstybės politikui viešajame gyvenime taikomus teisingumo ir padorumo principus, kurie reikalauja vienodai tarnauti visiems žmonėms, nepaisant jų tautybės, rasės, lyties, kalbos, kilmės, socialinės padėties, išsilavinimo, religinių įsitikinimų, politinių pažiūrų, amžiaus ar kitų skirtumų, o taip pat draudžia vengti nesąžiningų pranašumo siekimo būdų. Toks politiko elgesys kenkia institucijos, kurią jis atstovauja reputacijai ir autoritetui“, – dėstoma organizacijos pranešime.

Dėl šių priežasčių NŠTA kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašydama pripažinti, kad Seimo narys pažeidė valstybės politikui viešajame gyvenime taikomus teisingumo ir padorumo principus.

„Pono Tomo Vytauto Raskevičiaus reikalaujama viešai paneigti laidoje išsakytą informaciją apie NŠTA arba pateikti faktus, įrodančius NŠTA finansavimą iš Rusijos“, – užbaigiama pranešime.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2022-05-20 12:06

Netradicinės erotikos lobistai yra finansuojami kominterno per jų agentus Vakaruose. Jų veikla turėtų būti pripažinta kaip ardomoji. Ir visi jų argumentai tėra kominterno ideologinio karo prieš žmoniją dalis.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.