Įžvalgos, Diskusija

Norvegiškasis vaiko teisių apsaugos modelis Lietuvoje jau pareikalavo pirmos aukos – kas dabar prisiims atsakomybę?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugsėjo 10 d. 1:24

45     

    

Norvegiškasis vaiko teisių apsaugos modelis Lietuvoje jau pareikalavo pirmos aukos – kas dabar prisiims atsakomybę?

Bediegiant norvegiškosios „pažangos“ standartus nutiko skaudi tragedija – Šilalės rajone nusižudė 28-erių metų moteris. Tokiam drastiškam žingsniui ji ryžosi netekusi šešiametės dukters – anytos kalbomis patikėję pareigūnai mergaitę perdavė ... skundikei.

Vytautas Sinica: Ar nuomonės formuotojai pareikalaus ir saugiklių, kurie neleistų ardyti šeimų vien remiantis skundu?

Kieno gyvybė svarbesnė bus Lietuvai ir politikams?  Kai metų pradžioje žuvo jį auginusių galvijų sumuštas Matas, didelė dalis visuomenės susivienijo, reikalaudama įstatymais apginti vaikus. Turėjom prasmingą diskusiją apie tai, ką reikia keisti: įstatymus ar jų įgyvendinimo sistemą, dėl to nesutarėm (aš pasirinktam sprendimui iki šiol nepritariu), bet NIEKAS nesakė, kad nėra problemos ir kad paties vaiko problema ar panašiai – būtent tą visada kalba, pavyzdžiui, L. Linkevičius apie Šiaurės šalyse problemų turinčius lietuvius tėvus („nereikia gerti“).

Visa Lietuva jautė empatiją vaikui. Dabar patikrinsime, ar jaučia empatiją motinai.

Po pavasario viešosios erdvės srauto, kai tėvai ištisai vaizduoti skriaudėjais, o visi skatinti skųsti šeimų gyvenimus, panašu, kad įsitvirtino nauja itin vakarietiška norma skųsti pagal nuogirdas ir imtis veiksmų pagal tokius skundus neturint įrodymų.

Šilalės rajone anyta primelavo, kad moteris neprižiūri vaiko, tarnybos atėmė jį be patikrinimų ir be įrodymų (jei neklystu, to ir nori pažangūs politikai – kad įrodinėjimo našta netrukdytų atiminėjimui, tfu, t.y. vaiko apsaugai). Mama neištvėrusi nusižudė. Taigi valstybė problemą išsprendė iš tiesų saliamoniškai patikrindama, ar mama mylėjo vaiką.

Pasirodo, mylėjo dar ir kaip. Kaimynai, beje, anytos skundo nepatvirtina, sako, kad niekada negerdavusi ir nesmurtavusi, o jie patys jai savo vaikus prižiūrėti palikdavę. Bet žmogaus nebėra.

Tikriausiai niekas neklaus, ar vaikas dabar patenkintas, kad jį paėmė. Nes – kam tai dabar rūpi? Kaip ir nelabai kam rūpi reali tokių sprendimų pasekmė – begalinis išardytos šeimos skausmas. Komunistinis požiūris, kad valstybė geriau žino, kas ir kaip turi auklėti vaikus, o juos atskirti nuo tėvų yra tik į gerą ir neturi tragiškų pasekmių, turi kaip tik labai tragiškų pasekmių.

Esu tikras, kad šitas įvykis yra tiesioginė metų pradžioje priimtų reformų pasekmė, po kurių žiniasklaidoje sukurta atmosfera (bei nurodymai vaiko teisių darbuotojams), kad svarbu paimti ar ką nors daryti, o tik tada tikrinti. Visai kaip Šiaurės šalyse, į kurias keli politikai fanatiškai lygiuojasi.

Manau, kad sąžininigi ir ne vieną pusę matantys viešosios nuomonės formuotojai, ypač prisidėję prie kovo mėnesio pataisų ir kampanijos prieš tėvų smurtą, turi moralinę pareigą lygiai aktyviai reaguoti ir į šį atvejį ir reikalauti įstatymuose saugiklių, kurie neleistų ardyti šeimų be įrodymų apie pažeidimus ir remiantis pavieniu skundu.

Kad menko teksto suvokimo skaitytojams nekiltų išvestinių abejonių, pabrėžiu, jog priemonėms, įskaitant atėmimą, visiškai pritariu, kai yra aišku, kad vaikai patiria smurtą ir tėvai (ne kokios peštynės mokykloj per pertrauką) yra jo kaltininkai.

Tačiau gelbėdami vaikus nežudykime jų motinų. Juk būtų nieko?

* * *

Raimondas Navickas: Ar Seimo nariai, prastūmę norvegiškąjį vaikų paėmimo modelį, prisiims politinę atsakomybę už pasekmes?

Pirmoji Barnevernet modelio auka Lietuvoje! Ar Šakalienė su Majausku prisiims atsakomybę?
Lietuviai – ne norvegai. Mūsų žmonės dar nepriprato prie minties, kad jų vaikai tėra jiems laikinai patikėta valdžios nuosavybė. Todėl normaliai mamai jos vaiko atėmimas nėra eilinis „oi, kulniukas nulūžo“ tipo įvykis kaip norvergams, bet asmeninė tragedija, kertanti per būties prasmingumo šaknį.

Ką ir parodė kažkaip nelabai plačiai mūsų spaudoje nušviečiama drama Šilalės rajone. Kur jauna mamytė atėmė sau gyvybę iškart po to, kai policija be didelių pasiaiškinimų, pagal galimai šmeižikišką skundą atėmė jos vaikelį ir atidavė ... skundo autorei.

Dabar visi pamatėme – kaip realybėje veikia tas norvegiškas vaikų teisių apsaugos modelis, kurį taip entuziastingai gyrė, bruko ir diegią „Barneverneto“ komivojažieriai mūsų politikų tarpe.

Pamenate televizoriuose šmėžuojančius skaisčius „vaikų gynėjų nuo smurto“ Dovilės Šakalienės ir MykoloMajausko veidus?

Kokių tik stebuklinių pasakų jie mums neprikūrė, kokių tik arabų į ausis nepripūtė apie tą stebuklingą norvegišką modelį, kuris apgins Lietuvos vaikus nuo smurto.

Na, prastūmė „Barneverneto“ lobistai jiems palankius įstatymus. Ir ką pamatėme? Skaitau: Anyta rašinėjo skundus apie marčią – neva ta blogai prižiūri vaiką ir geria. Niekas tų skundų nei rimtai tikrino, nei atidžiau žiūrėjo – tiesiog ėmė ir įtraukė šeimą į socialinės rizikos šeimų sąrašą.

Taigi, nė karto girtos mamos neaptikę, tik anytos pasakojimais pasikliovę Šilalės vaiko teisių apsaugos specialistai moterį buvo įtraukę į probleminių šeimų sąrašą. O tai jau rimtas pagrindas atimti vaiką pirmai progai pasitaikius.

Nenuostabu, kad tokia proga netrukus pasitaikė. Tiksliau, buvo sukurta. Tos pačios anytos, kuri ir įtaisė marčiai valdišką „probleminės mamos „etiketę“.

Policijos pareigūnai vėl gavo anytos skambutį, esą jos marti girta ir neprižiūri dukros, todėl atskubėję į pagalbą policininkai atėmė mergaitę ir perdavė ... močiutei-skundikei!

Susimąstykite, kokia nūnai tvarka: atėjo policija pagal skambutį – ir atėmė vaiką. Dovanokite, bet Lietuvoje net šuns iš savininko taip lengvai paimti negalima, o čia – vaikas! Žmogus!

Beje, vaiko paėmimo metu nedalyvavo nei psichologai, nei vaiko teisių specialistai, nei vaikų teisių gynėjai, nei žurnalistai, nei Seimo nariai – nes jau buvo baigę darbą.

Pas mamą Šilalės vaiko teisių apsaugos specialistai apsilankyti prisiruošė tik kitą dieną, kai moters jau nebuvo tarp gyvųjų.

Vienu žodžiu, kokių pasekmių Lietuvoje, mūsų kultūroje, gali sukelti norvegiškų vaikų konfiskavimo modelių perkėlimas – jau pamatėme. Pasakoti nebereikia – savo akimis tikėti verta labiau nei saldžiomis pasakaitėmis apie rūpestingąsias fėjas iš Vaikų teisių apsaugos kontorų.

Labai įdomu – ar gerbiami Seimo nariai, kurie prastūmė būtent tokį vaikų paėmimo modelį, prisiims politinę atsakomybę už pasekmes?

Kad atsistatydins, tai neturiu vilties – mūsų politinė kultūra dar nepasiekė tokio aukšto lygio, bet gal jau bent viešai atsiprašys atsiklaupę ant kelių prie šviežiai supilto kapo kauburėlio Šilalės rajone?
———————-
#AmžinąAtilsį
#AčiūŠakalienei
#AčiūMajauskui
#DabarVaikasSaugus
#KasPrisiimsAtsakomybę?
#PasimokėmeIšNorvegijos?
#BarnevernetModelisLietuvoje

 

* * *

Algimantas Končius: Sovietmečio tremtys nublanksta prieš naujausių laikų tremtinius vaikus

Sovietmečio tremtys nublanksta prieš naujausių laikų tremtinius vaikus. Atvažiuoja policija su vaikų „teisių“ darbuotojais, tuos vaikus areštuoja, išveža į laikino sulaikymo namus, o paskui ištremia į svetimą kraštą, svetimą šeimą, be teisės sugrįžti, kol nesueis 18 metų – lyg kokius baisiausius nusikaltėlius.

Ir visa ta procedūra kur kas baisesnė nei kad tremtys sovietmečiu. Tada vaikus trėmė su mamomis kartu, leisdavo pasiimti reikalingus daiktus. O dabar išveža kaip stovi vienus vienutėlius.

Tai didžiausias nusikaltimas prieš vaikus ir ateis laikas, kai jie prisiteis didžiules kompensacijas už moralinę žalą.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pradžia       2017-09-18 19:59

Čia tik pradžia. Jei Seimas ratifikuos Stambulo konvenciją, štai tada pamatysite visą marazmą.

kažin       2017-09-11 17:27

ar vaikas bus laimingas kai nusižudė jo mama dėl to kad atėmė vaiką?

Liepa       2017-09-11 16:15

Teisus Algimantas Končius: net raudonojo maro metu bolševikai neatiminėjo vaikų iš lietuvių. Bet, žinoma, šakalienės, majauskai ir kita pilkoji seimūniška masė yra “nei prie ko”...//

Ir Žiobienei laikas       2017-09-10 20:29

trauktis.Kai pradėjo nuo Garliavos…

Aš, rinkėja       2017-09-10 15:12

Manau, kad D. Šakalienė turėtų atsistatydinti. G.Kildišienę privertė dėl visiškų niekų trauktis iš Seimo. Čia jau ne niekai. Čia buldozeriu prastumtas žalingas įstatymas, jau pareikalabęs jaunos moters gyvybės. Ne vieta seime politikams, neturintiems politinės įžvalgos ar sveiko proto. Juk, svarstant įstatymą, buvo teikiami labai argumentuoti įspėjimai dėl grėsmių, ardant šeimą. Politinė atsakomybė turi būti. Ar ir vėl dvigubi standartai?

Dzeikas       2017-09-10 14:58

as ne stiprus vaiku apsaugos teisese.Todel matau tragedija ne tiek norvegiskajame ar lietuviskajame modelyje, kiek tame su kokiu neiprastu lengvumu abriedukai pralinde i Seima ar turintys itaka seimunams stumia tiek savuju pamazginiu piniginiu maisu , tiek SVETIMSALIU istatymu lobbistai.
Sakykime kas nors stumia maximai (vel? cia tik pavyzdys, nes Maxima jau kaip ir bendrinis zodis patapo, monolopolinio, stambaus ir vogtu pinigu kapitalo sinonimu.Taciau kalbu ne apie Maxima konkreciai sitoj vietoj) naudinga istatyma.Tai blogai, bet tai dar galima suprast.Na nesigilina zmones.Be to istatymas per netycia naudingas kokiam prasalaiciui, ne vien maximai. Taciau kai istatymu reguliuojami zmoniu likimai.Kuris gal ir naudingas , bet reikalingas ilgu tyrimu ir diskusiju kaip tai veiks Lietuvoje.Svarbiausia tiems svetimsaliu lobistams pasamdyti koki lietuviska seimuna na kapeikinis reikalas , o dar svarbiau kad tokie seimunai vos neverkia is dziaugsmo, kad juos pastebejo atatinkami lobbistu fondai -“Juk ziurek, ir as esu kazkiek vertas.Juk mane pastebejo ir pasiule tapti progresyvios idejos kuratoriumi Lietuvos Seime”.Mazdaug tokios mintys apninka tuos kaimo abriedukus su meslinom panagem ir neskalbtais baltiniais ir su 3 -spalviu seimuno zenkleliu atlape gaunant perlaida is fondo.

Citizen Go       2017-09-10 12:33

The European Parliament will vote on the EU’s accession to the Council of Europe’s Convention on Preventing and Combating Violence against Women and Domestic Violence (the so-called Istanbul Convention), at its September plenary session - in only a few days, on 12 September!
It is the duty of every civilized society to vigorously fight against all forms of violence against women and domestic violence. However, the so-called “Istanbul Convention” abuses this serious subject by introducing, for the first time, in international law a definition of gender and gender identity which is gender-independent.
This petition, which is directed to the main representative MEPs, asks that they either vote against the EU’s accession to this Convention, or that they abstain from voting.
Please sign this urgent petition, now, and help stop dangerous gender ideology from being introduced across Europe by stealth.

Please remind these MEPs that the fight against violence against women, assistance for its victims, and education, as part of the prevention of violence, are among the exclusive competences of the EU Member States.
Joining the Istanbul Convention would, thus, violate the Lisbon Treaty and exceed the powers given to the European Parliament; such an action, would, in a few words, violate the rules set down for the European Parliament in successive treaties.
The vote will take place in only a few days. Please sign now!
http://www.citizengo.org/en-eu/fm/88128-stop-istanbul-convention-ep
Nowadays, violence against women and domestic violence is a criminal offense in all the Member States of the European Union. However, only half of them have ratified the controversial Istanbul Convention, because many have serious doubts about its text.
If society loses the ability to distinguish who is a woman and who is a man, the fight against violence against women is only a formal commitment. Such superficial formalism does not, and, cannot, help victims of violence.
Thank you in advance for signing!
http://www.citizengo.org/en-eu/fm/88128-stop-istanbul-convention-ep
The only effective solution is education, starting in childhood, which teaches respect for the dignity of every person.
And, the EU Member States are responsible for introducing such education.
Subsidiarity on such issues must be respected by the institutions of the EU; otherwise, Member States should reconsider their relationships with the EU Commission and the Parliament.
Thank you for signing this petition, and thank you for standing for the natural family.
Yours faithfully,
Scott Schittl and the whole team at CitizenGO
PS - This is urgent, as a vote in the EU Parliament on the Istanbul Convention, will take place on 12 September! This Convention threatens to undermine a proper understanding of the natural differences between the sexes, so it is important for MEPs to reject it, or to abstain from voting. Thank you for signing.

iš ko.       2017-09-10 11:05

iš ko pažinsi lietuvį pareigūną,šiuo atveju policininką? ogi iš buko uolumo. garliava,šilalė,ir t.t.

ko kito tikitės iš komuniagų?       2017-09-10 9:55

pardavę Tėvynę, Dievą, sąžinę - velniui ir okupantui komuniagos privalo naikinti Lietuvą.
——-
dabar atiminėja ir pardavinėja vaikus.
suteneriai ir prostitutės tie valdantys komunistai.

Priėmė SUŠIKTĄ įstatymą       2017-09-10 9:35

Net patys dabar pripažįsta.
Tai ATŠAUKIT .
Kas draudžia?
Kur žiūri Prackietis?

Kas pražudė GARLIAVOS Mergaitę?       2017-09-10 9:32

Karma iš jų pareikalaus DEŠIMTERIOPAI,atimdama iš kaltųjų vaikus.

Vaikas paimtas pažeidžiant ŽMOGAUS TEISES       2017-09-10 9:30

Šakalienę į teismą už privedimą iki savižudybės.

E951       2017-09-10 8:42

tai, kad šitie išgamos valdžiagyviai per visus 26 metus ant vargšės Tautos įvairius socialinius eksperimentus taikė. o kaip yra su neoliberalizmu, dar pašlakstytu nomenklatūrinių kvapeliu. Lietuvai kyla reali grėsmė išnykti kaip valstybei…labai gaila vaikelio,ką padės kuriamos popiergalių krūvos, jei klesti bukaprotiškumas, abejingumas, saldofoniškumas.

trys mililimonai       2017-09-10 6:30

rinkimasai kaip krepšinisas- visi tikisi, iš anksto kabinasi auksinius medalisus,  o gaunasi visiškas molis.

krepšinis - geriausias indikatorius       2017-09-10 1:10

kaip bebūtų keista, bet geriausių pergalių krepšinyje Lietuva pasiekia valdant konservatoriams - nepaisant kubiliaus mizantropiškumo.
——-
komunistams esant valdžioje - kad ir koalicijoje - visada nesiseka su krepšiniu.
na galima įtarti, kad čia komunistų diktatūrinės ambicijos neleidžia kūrybiškumui, karingam lietuviškumui vystytis - gal kas kitas turės geresnę hipotezę

protingeuses mur-r-r-murkūnas       2017-09-9 23:50

Tas kas nebalsuos, tas ne.
Tas kas nebalsuos, tas ne.
Tas kas nebalsuos,
Tas kas nebalsuos,
Tas kas nebalsuos, tas ne.

NorKūnas anonimui 19:28       2017-09-9 23:35

Teisingai darote, kad nebalsuojate.

Pikc       2017-09-9 23:19

->“Bus amžinai ant” - matau, “už gryną pinigą” priėmėte nuostatą, kad ta moteriškė girtuokliavo. bet juk tai tik jos anytos skleisti gandai - niekas nieko netikrino, o kaimynės tokius gandus neigia. Bet galėčiau garantuoti, kad bulvarinėje purvasklaidoje tuoj pasipils lavina straipsnių apie “alkoholikę ir galbūt psichinę ligonę motiną”. Ir visokie tapinai su užkalniai ką nors “sąmojingo” ta proga pavems.

Auksinis medalis       2017-09-9 23:16

Pergalių nebebus.
Liko tik alus…

Hau       2017-09-9 23:07

Taiklus Pikc komentaras.  Ūtų juokinga,jeigu nebūtų graudu…

Ele       2017-09-9 22:38

Tik pagalvokite kiek tose policijose,vaikų teisėse sulindę bedvasių zombių kuriems tik vienas kreipinys suvokiamas’FAS’‘,,išgirdę jie ir puola, ,Idomu suzinoti negerbiamos ziobienės poziciją šiuo klausimu..Šakalienės jau zinome,dar ne visi [O SIAUBE] istatymai priimti,kad būtų dar paprasčiau ir greiciau naikinamos šeimos,Stenkis majauskai,

Bus amžinai ant       2017-09-9 22:19

sąžinės šiems norvegiško įstatymo plagijuotojams.Kodėl niekas nepaklausė moters,kokios pagalbos jai reikia,kaip užsiregstruoti gydytis,iš kur gauti pinigų,nes priklausomybe sergantys dažnai nepajėgūs jų užsidirbti.Užpuolė kaip maitvanagiai.Jau kai prasideda fanatiškas puolimas arba idėjų iš viršaus įgyvendinimas,laiko klausimas,kada bus žiaurios aukos.Dabar vėl paskelbta idėja Lietuvai.Atrodo nekalta,bet nepasitarus ir neidiskutavus ,vėl bus aukos.

NorKúnui       2017-09-9 20:28

Negalite nebalsuoti?
Joooooooo….
Vis viliatės jog jau “kitą kartą tai jau ....”
Na, ir kaip tamstai sekasi?
Kiek kartų tas “kitas kartas” gavosi geresnis?
Kiek? Galite suskaičiuoti bent iki vieno?
Ne? A ko taip?
Dar tik “bus”?
Viltis durnių motina.
Esate tikras mamos vaikas.
O bet tačiau, mielas balsavimo manjake- nueikite ir uždekite žvakutę ant tamstos noro balsuoti rezultato.
Jūsų sąžinė negraužia?
Spėju, kad ne.
Ką gi- ir toliau ” balsuokite” kaip lig šiol. Aktyviai.
O ką- nuo tamstos idiotizmo kentės kažkas kitas, a ne?
O tamsta tipo, ” ne prie ko”.
Va tokie kretinai ir pražudė kraštą.
Ir nesunku atspėti jog pribaigs.

Pikc       2017-09-9 16:11

Juodas humoras: moterį prie savižudybės privedusį įstatymą “prastūmė”... Savižudybių prevencijos komisijos pirmininkas. Be komentarų...

NorKūnas, kuriam "seimūnai balsavo" 9:35       2017-09-9 14:34

Nebalsavimas taip pat nėra jokia išeitis
(rinktis mažiausią iš blogybių - protinga, net ir esant ydingai rinkimų Sistemai).
Antra vertus, balsuodami piliečiai viliasi, kad renkamos partijos bei jų atstovai vis dėlto vykdys Programą, ir tai vėl yra racionalus sprendimas.
Tai, kad išrinktieji, pvz., valstiečiai ar jų atstovai
(dovilės ir sauliukai) ir konservatoriai (gabriukai ir mykoliukai),
gėdingai išduoda rinkėjus ir tarsi niekur nieko imasi vykdyti
politinių priešininkų (!) leftistiškai liberalią programą 
(antieuropinį, antivakarietišką neokomunistinį šliaužiančio perversmo
socialinės inžinerijos projektą), pritardami Stambulo konvencjai,
žadėję, bet negindami šeimos ir prigimtinio įstatymo,
konstitucinio lietuvių kalbos statuso ir pan.,
pirmiausiai yra rinkto seimo nario įsipareigojimo ir jo garbės kodekso laikymosi klausimas ir tik paskui - rinkėjo praktinės išminties (Aristotelio “phrónesis”) turėjimo ar neturėjimo svarstymo tema.
Eilinis rinkėjas, kasdien plušantis, kad išgyventų jo šeima, jis pats, besirūpinantis vaikais ir senais tėvais, yra sunkiau paveikiamas ir parsiduodantis sorosiniam “globalizacijos kunigaikščiui”, nei dažnas politinio ir akademinio “elito” atstovas - egoistiškai motyvuotas, šleikščiai besišypsantis dviveidis.
Toks “elito” neatsparumas ideologiniam poveikiui yra tirtas eksperimentiškai.
Būtent per juos už mūsų pinigus perkami ir diegiami “trojos arkliai” švietimo programose. Bet mes laisvi ir pajėgūs to neleisti. Ir to pradžiai pakaktų.

advokatui       2017-09-9 12:42

Išvardink- kiek valstiečių balsavo prieš šakališką  barnavernetizmą.
“Drąsiau drambly!”

advokatui       2017-09-9 12:42

Išvardink- kiek valstiečių balsavo prieš šakališką  barnavernetizmą.

Tam "seimūnai balsavo"       2017-09-9 12:18

Čia komentaras nukreiptas prieš valstiečius. Nebūtu valstiečių, tebebūtu senieji valdžioje, būtu tas pats, nes jie ir balsavo už Šakalienės peršamą nesamonę.

Dzeikas       2017-09-9 12:04

Kontrieskovo reabilitacija ir moraline kompensacija.Ismoksti pagalvot pries zodi isleisdamas.

Dzeikas       2017-09-9 12:02

Ne , ne! Padarykim pataisa paskutiniajam sakiniui: skusti, smerkti, versti apskustaji teisintis isimtinai rusiskas - lietuviskas bruozas. JAV nekaltai apskundes gali susilaukt aukos kontrieskinio- uz smeizta. Su reikalavimu atluginti.Atlyginimas padengia tiek islaidas advokatams, tiek

komunistai nesižudo, nes jie jau lavonai       2017-09-9 11:47

lavonai nesižudo.
——
dvasiniai lavonai virsta vampyrais ir geria kitų kraują

Tarabilda       2017-09-9 11:32

Komunistai nesižudo.

daug dar aukų reikės...       2017-09-9 11:02

kol apsivalys nuo stalinistinio - kgbistinio - komunistinio brudo Lietuva.
——-
(dar per mažai žudosi lietuviai - a ne, komunistėliai, pedarastėliai?)

seimūnai balsavo       2017-09-9 10:35

Ir nubalsavo “už”.
Blogiečiai!
O kodėl jie balsavo už barnevernetizmą?
Todėl kad jie seimo nariai- jų darbas balsuoti.
O kaip jie tapo seimo nariais?
Kas į seimo kėdes susodino šakalienes ir majauskus?
Kaip ten atsidūrė visi tie kurie vienbalsiai priėmė gestapinį įstatymą?
Iš mėnulio nukrito?
Ne.
Niekšai sėdi valdžioje nes to norėjo brangūslietuvosžmonės.
Žagsėdami iš laimės buratinai skuodė į rinkimus ir
balsavo, balsavo, balsavo.
Už skvernelius, už majauskus ir už šakalienes.
Taigi dabar mielieji,
nueikite prie tos nusižudžiusios jaunos mamos kapo
ir pasakykite jai, jog jūs esate ne prie ko.
Ne, jūs nenueisite!
Jūs nekalti nes nepakaltinami.
Nes juk jūs tik kad geriau būtų norėjote.
Ir suprantama, jūs visiškai nekalti, kad gavosi kaip visada.
Todėl jūs vėl balsuosite.
Nors tam neturite proto.
Nes smagu daryti politiką nebaudžiamiems.
Smagu balsuoti už pažadus, smagu balsuoti “ant bajerio”.
Už bambalį arba pagal horoskopų patarimus.
O jūsų pribalsuotą šūdą tegul valo kiti.
Ne brangieji buratinai- savo šūdą turėsite ėsti patys.
Visą brudą teks išlaižyti iki dugno.
Kiekvienas gaus savo porciją.
Tad išsirikiuokite eilute, tvarkingai kaip prie balsadėžių.
Ir laukite.
Kol ateis jūsų eilė gauti.
Už atimtų vaikų ašaras, už nusižudžiusias motinas
Už viską ką padarėte mėtydami biuletenius į urnas jums bus atseikėta su kaupu.
Ir neklausk kas eilėje paskutinis.
Nes bet kada bet kuris iš jūsų gali tapti pirmu.
Nepatinka?
Cha, nu tai balsuokite:)

grumstas       2017-09-9 10:24

Vikingai - barbarai, Volandas - įsisiautėja, bet     2017-09-8 23:53
nereikia vrsti bėdą ir atsakomybę ant , matomai, psichiškai nesubalansuotos anytos… valdžios pareigūnai , kuriems patikėta įstatymu atlikti tam tikras procedūras, neatliko savo priedermių; šiuo atveju , net girtuimo a.a. mamos netikrino, kaimynų neapklausė,  galėjo bent mamą su vaiku nusivežti į vaikų kambrį ir ten laikyti su inspektore, kol išaiškės skundo argumentai.
o ovilei ir majauskiokui , tai rektų pasiimti medinę durų rankeną ir nusišauti, nes tasjų stumtas įstatymas yra visiškai nereikalingas -  valdžios tarnyvos ir be jo gali dirbti . Tik reikia vykdyti esamus įstatymus ir visoms tarnyboms atlikti tinkamai savo funkcijas- ir lėšas skirti, ir neperlenkinėti lazdos..

žmogelis niekas, valdžia viskas       2017-09-9 9:42

valdo stalinistai, kurių ypač daug teisėsaugoje.
tipinis: skvernelis.
panašus mentalitetu: kubilius.
——-
Diegia stalinistines vertybes:
- žmogelis - niekas, valdžia viskas.
———
kad būtų piramidė, kur gyvuliukai kovoja dėl aukštesnio posto.
kad tik nebūtų krikščioniškos moralės (kryžiaus): mylėk Dievą ir artimą.

Manau       2017-09-9 5:26

Kalti tie seimūnai,kurie balsavo yž kreivą ^vaikų nemušimo^įstatymą. To ïstatymo stūmikai kalri dvigubai. Jie oademinstravo visišką realybės nesuvokimą. Kam Lietuvai tokie seimūnai,kurie neïsiklausė į išmintingus kontra argumentus. Tragedija ant jūsų,negerbiami ponai,sąžunės…

bus smarkiai premijuotas       2017-09-9 1:14

visi, kurie šoka pagal pedofilų dūdelę - labai smarkiai premijuojami.
——
pvz: skvernelis

Vikingai - barbarai, Volandas - įsisiautėja, bet       2017-09-9 0:53

ar šiuo atveju ir anytos atžvilgiu nereikėtų pradėti ikiteisminio tyrimo
dėl privedimo prie savižudybės (BK 133 straipsnis)?

Pastūmėję į savižudybę kaltesni už savižudį       2017-09-9 0:17

“Barnevernet” ir jo komivojažieriai mūsų politikų tarpe - tai archajinio Molocho, reikalaujančio žmonių (dažniausiai, vaikų) aukų, šiuolaikiniai tarnai.
Net ir Šventuoju Raštu netikintys, puikiai supranta,
kad jokios atsakomybės už motinos pastūmėjimą į savižudybę jie neprisiims.
Beje, su kiekviena auka Molocho apetitas tik auga, todėl jo siautėjimas tik nuožmės.
Nebent tauta atsikvošėtų ir su Dievo galybe jis vėl būtų įmestas į Tartarą.
Taip, tai metaforinis kalbėjimas. Todėl - dar tikroviškesnis ir tikresnis.

Qubyyylius       2017-09-8 23:18

-Va taip, kasdien bent po motinukę- žiūrėk, dar ir suspėsim iki 2030 įgyvendinti Viziją.
Darom!

...       2017-09-8 23:10

Del Matuko kuris buvo nuzudytas del galimai valdzios neveiksnumo,zmones sureagavo.Dabar kai nusizude jauna mama,manau ne vienas lietuvis subines nepajudins.Lietuviui sik ant galvos,jis ne krust,mat jo tai neliecia.Dabar yra proga priversti kvailu istatymu prastumejus kad butu seimos paliktos ramybeje.Vaikai tai musu turtas,musu nuosavybe,jie islaikytinius islaikys kada taps pilnameciai.Jei atsiras zurnalistu kurie viesins sia tragiska istorija,o zmones nebus abejingi,tai gal privers islaikytinius susimastyti.Yra tokia daina “bukit zmogzudziai prakeikti,rytmeteli ankstu"toliau neatsimenu teksto.

merfio dėsnis       2017-09-8 22:57

Kai už reikalą atsako daugiau nei vienas valdininkas, kaltų nerasi.

šikalienšvili       2017-09-8 22:52

-Nebėra motinos, nebėra ir problemos.

žopienė       2017-09-8 22:45

Skaitau ir verkiu.
Iš laimės.
Įstatymo Triumfas!
Visada sakiau- tokiais atvejais vaikui geriau pas Globėją. Tikrai, tikrai.


Rekomenduojame

Aušra Maldeikienė. 2018 birželis: ar pilietinio pasipriešinimo sąjūdžiai sugriaus Potiomkino kaimo bastionus?

Krescencijus Stoškus. Tarp embriono ir Fausto

Nuo bačkos. Sadauskas ir Juknevičienė: augančios europietiškos Lietuvos priešai buriasi aplink Juozaitį, kad padėtų Karbauskiui

Prezidentės metinis pranešimas: ką pasakė, o ką nutylėjo Dalia Grybauskaitė?

Algimantas Rusteika. Apie politikus ir biurokratus

Ar geri tėvai turėtų duoti berniukui lėlę, kai jis prašo kardo?

Prezidentės devintojo metinio pranešimo išvakarėse Prezidentūra pristato Dalios Grybauskaitės „darbus Lietuvai“

Verta prisiminti. Arvydo Juozaičio kalba 1989-ųjų roko marše: Lietuvos valstybei – TAIP!

„Su Lisabonos sutartimi ES nuvažiavo nuo bėgių“ – Švedijos demokratai ją sieks persvarstyti ir ketina rengti referendumą dėl ES

Žymūs visuomenės veikėjai ragina Arvydą Juozaitį dalyvauti Prezidento rinkimuose: „Lietuvai reikia Atgimimo prezidento“

Raimondas Kuodis Andriui Navickui: „Leo epopėjoj konservatoriai krito veidu į substanciją, deja“

Neregėti kirtimai: masiškai pjaunamas nacionalinis Dzūkijos parkas – elitinių Europos parkų dalis ar stichinė dykynė? (video)

Povilas Urbšys: „Nuogąstavimai, kad VSD tyrimas bus akių dūmimas – pasitvirtino“

Austrija uždarys užsienio valstybių finansuojamas mečetes ir deportuos imamus

Stambulo konvencija iš arti: manote, šįkart Seimas balsuos sąmoningai, perskaitęs visą, ne tik pavadinimą ar preambulę?

Geroji Naujiena. Kas tik vykdo Dievo valią, tas man ir brolis, ir sesuo, ir motina

Doug Mainwaring. Planuotos tėvystės organizacija dangsto seksualinius nusikaltimus?

Raimondas Navickas. Neturit pingų naujiems automobiliams? Tuomet mokėsite dar ir mokestį

Algimantas Rusteika. Kaip valstiečiai pasirūpins ūkininkais ir pagaliau Lietuvoj atsiras regioninė politika

Irena Vasinauskaitė. Sustabdykime vietinės valdžios patyčias iš paprasto žmogaus

ESTT sprendimo dėl vienalyčių santuokų reziumė

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Feministės, nustokite menkinti moteris. Atsakymas Sandrai Vilimaitei

Verta prisiminti. Vytautas Rubavičius. VSD vėdinimui – „Privacy Act“ įrangą

Atodangų metas. Patvirtinta: praėjusią savaitę Vilniuje rasti partizanų vado A.Ramanausko-Vanago palaikai

Andrius Švarplys apie biurokratinį terorą, kurio šaukiasi JT ekspertė Dalia Leinartė

Kauno Sąjūdžiui – 30! Diskusija jubiliejaus proga (video)

Algimantas Rusteika. Kritikuoji valdžią? Esi prorusiškas

Nuo bačkos. D.Grybauskaitė: Stambulo konvencija yra svarbiausias europinis standartas kovai su fizine, seksualine, psichologine ar ekonomine prievarta

Liutauras Stoškus: Vilniaus bendrasis planas. Apie juodų kačių gaudymą tamsiame kambaryje užrištomis akimis

Andrius Navickas – atminties praskaidrinimui: Iš ko V. Bakui derėtų išieškoti kompensacijos už Leo.lt aferą?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.