Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nidos Vasiliauskaitės kreipimasis į policijos pareigūnus ir kariuomenę: „Pagalvokite, kieno jūs pusėje. Ir vardan ko“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 11 d. 12:46

30     

    

Nidos Vasiliauskaitės kreipimasis į policijos pareigūnus ir kariuomenę: „Pagalvokite, kieno jūs pusėje. Ir vardan ko“

Kreipiuosi į policijos pareigūnus ir kariuomenę.

Jūs – tokie pat Lietuvos Respublikos piliečiai kaip ir mes, o mes – kaip jūs, Visi įsipareigojome gerbti jos Konstituciją, demokratinę santvarką ir įstatymus.

Esate gyvi, kvėpuojantys protingi žmonės – ne įrankiai ar automatai.

Laisvi, o ne valstybės ar Vyriausybės nuosavybė.

Profesiją pasirinkote irgi laisva valia – vedini savų įsitikinimų, garbės ir pareigos jausmo.

Dabar, kai jums primins pareigą, paklauskite savęs: kokią pareigą? Kam iš tiesų davėte priesaiką – ginti ir saugoti demokratinę respubliką ir jos piliečius ar ginti ir saugoti Konstituciją ir tarptautinę teisę sulaužiusius šios Vyriausybės narius, kurie pusės Lietuvos gyventojų atvirai nebepripažįsta nei piliečiais, nei net žmonėmis, ir į akis atvirai tyčiojasi.

Jūsų jie irgi, deja, nei piliečiais, nei žmonėmis nelaiko lygiai taip pat – tik bukais klusniais vykdytojais (jei netikite – pabendraukite, paskaitykite, ką jie rašo, iš ko ir kaip juokiasi, pamėginkite jų pasiteirauti patys), kuriuos nukreips prieš mus ir jūsų pačių šeimas, draugus, gimines. „Galimybių pasas“ ir jus saugos nebeilgai, ir tik tol, kol vis dar būsite įsakinėtojams reikalingi.

Tad labai prašau – pagalvokite, kieno jūs pusėje. Ir vardan ko.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Deivis        2021-08-12 0:39

Būtina priešintis Lt chuntai visokiausiais būdais. Chunta suorganizavo riaušes norėdama sukompromituoti mitingą.

anūkas su savo šutve       2021-08-11 22:55

pažeide konstitucija.
3 straipsnis
Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių.
Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.
5 straipsnis
Valstybės valdžią Lietuvoje vykdo Seimas, Respublikos Prezidentas ir Vyriausybė, Teismas.
Valdžios galias riboja Konstitucija.
Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms.
7 straipsnis
Negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai.
Galioja tik paskelbti įstatymai.
Įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

20 straipsnis
Žmogaus laisvė neliečiama.
Niekas negali būti savavališkai sulaikytas arba laikomas suimtas. Niekam neturi būti atimta laisvė kitaip, kaip tokiais pagrindais ir pagal tokias procedūras, kokias yra nustatęs įstatymas.
Nusikaltimo vietoje sulaikytas asmuo per 48 valandas turi būti pristatytas į teismą, kur sulaikytajam dalyvaujant sprendžiamas sulaikymo pagrįstumas. Jeigu teismas nepriima nutarimo asmenį suimti, sulaikytasis tuojau pat paleidžiamas.
21 straipsnis
Žmogaus asmuo neliečiamas.
Žmogaus orumą gina įstatymas.
Draudžiama žmogų kankinti, žaloti, žeminti jo orumą, žiauriai su juo elgtis, taip pat nustatyti tokias bausmes.
Su žmogumi, be jo žinios ir laisvo sutikimo, negali būti atliekami moksliniai ar medicinos bandymai.
Šitie punktai yra pažeisti esamos valdžios,jie griauna valstybės pamatus.

Den TV       2021-08-11 22:05

Kaip pasaulio suvokimas dirbtinai kuriamas ir rekonstruojamas naudojant tinklo technologijas. Kokios yra visuomenės sąmonės matricos, kas jas formuoja ir kaip ji veikia. Mūsų svečias - istorijos mokslų daktaras, profesorius Vardanas Ernestovičius Bagdasarianas.

https://www.youtube.com/watch?v=6HEGLvn3-Ts

> Kis 20:10       2021-08-11 21:22

Kodėl klaidini „zmones padare didziule klaida isrinke ta valdzia“.
Rinkimai neįvyko… tik 48%...

Kis       2021-08-11 20:10

geras kreipimasis i pareigunus,tai ne stichiska banda,tai rinkejau,zmones padare didziule klaida isrinke ta valdzia,ja butina paleisti,atsisakyti paslaugu.

T0mas J.       2021-08-11 20:08

Šimonytės vyriausybė paskelbė iš anksto savo antikonstitucinius planus - įvesti segregaciją Vyriausybės nutarimu VIII.11 d.: neįleisti SVEIKŲ žmonių į visuomeninį transportą bei prekybos centrus.
Taip vyriausybė pasikėsino į valstybės konstitucinę santvarką.
Konstitucija leidžia priešintis. Cituoju Konstituciją:
“Kiekvienas savo teises gali ginti remdamasis Konstitucija. ... Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.”
Protestai nesiliaus. Mes turim teisę priešintis pasikėsinimui į konstitucinę santvarką.

Keistas tas FB       2021-08-11 19:42

Leido kviesti į Maidaną, bet paraginti jį baigti jau nebeleido. Ar jai noro pritrūko?

stasys       2021-08-11 19:02

Susikompromitavusi ‘mergiotė’ ant kurios sąžinės gula dalis tu riaušiu pasekmiu . Be abejo mielieji išrinkite ja į valdžia ir ji taps dar viena Rasa Juknevičiene . Kai politikui nerūpi pasekmės jo idėju ygyvendintu , nerupi ir tos problemos . Kaip galima klausytis jos paistalu apie visuomene ?  Filosofija auku neskaičiuoja ir pasekmės tik simbolinis vienetas .

Raimundas       2021-08-11 18:56

Jų tikslas pasiektas. Visas dėmesys į išprovokuotas riaušes, o mitingo esminiai reikalavimai nukanalizuoti.

Krokodilo ašaros.       2021-08-11 18:51

  Taigi, ...Visi įsipareigojome gerbti jos Konstituciją, demokratinę santvarką ir įstatymus… Tačiau realiai visa tai sukviesta abejotinos reputacijos gauja pamynė ir nepaisė nei Konstitucijos, nei įstatymų, nei demokratijos, nes pati nusprendė, kad valdžia pažeidė Konstituciją. O juk Konstitucijoje pasakyta, kad Konstitucinis Teismas sprendžia, ar Seimo bei Vyriausybės priimami sprendimai neprieštarauja Konstitucijai. Tai kam čia dar kudakuoti, ne abliai esame, viską suprantame, ačiū Dievui, dar skiriame kada diena, kada naktis.

T0mas J.       2021-08-11 18:45

Vyriausybė ketino 08.11 d. posėdyje priimti fašistinius diskriminacinius sprendimus ir tai iš anksto skelbė: sveikų žmonių neįleisti į autobusus, į PC, į WC. Žmones tai įsiutino, o įsiutę žmonės elgiasi skirtingai: vieni verkia kamputyje, kiti taikiai mitinguoja, o dar kiti pasirenka kovą JĖGA ir SMURTU. Tą smurtą iššaukė nusikalstami antikonstituciniai Šimonytės kabineto planai.
Vyriausybę - lauk!
Reikalauju priešlaikinių Seimo rinkimų!
Protestai davė šiokį tokį rezultatą: sveiki žmonės galės važinėti autobusais. Protestai neturi liautis. Kovoti reikia iki galo: kol turėsime Lietuvai tarnaujančią vyriausybę, o ne svetimųjų užsieniečių valdomą.

to manau, kad protestas pavyko       2021-08-11 18:09

Pamiršote paminėti gerb. J. Lago.

Režimo tarnai       2021-08-11 18:06

“Dar daug vandens turės nutekėti, kol užsimirš tai, kad vadinamoji vidaus kariuomenė yra S.Madalovo gentis, sukurta ne tiek teritoriniu, kiek žinybinių pagrindu, – taigi toks darinys, kuris niekados nekėlė pavojaus teritoriniam šalies vientisumui, o tik leido mieliems giminaičiams šiek tiek deformuoti tarnybos statutą, sukeičiant valstybės ir šeimos sampratas. Žinant, kad kadaise V.Leniną saugojo latvių šauliai, niekam kitam nepatikint tokias atsakingas pareigas, visiškai nenuostabu, kad viešuoju saugumu Lietuvoje per prabėgusius dešimtmečius buvo pavesta rūpintis iš kalnų į nuobodžias lygumas atklydusiam žmogui, gerai suprantančiam tarnystės didvyriui garbės kodeksą, sugebėjusiam visą laiką liudyti ištikimybės mūsų V. L. egzaltacijos perteklių.”

Skaitykite daugiau: /is-didvyriu-gyvenimo-s-madalovas-ir-v-landsbergis

Bjauru       2021-08-11 18:06

Belieka laukti, kol Nidutė oficialiai paskelbs, jog žemė iš tikrųjų plokščia, o nemaža dalis vakarykščių iš laimės tiesiog dės į kelnes, nes ta apšvieta sklis ne iš  kokio nors nemokšos, o iš pačius aukščiausius mokslus gvildenusios lūpų.

Ramiros       2021-08-11 17:53

O ką čia veikia tie 16:52 ir 16:56 ?

manau, kad protestas pavyko       2021-08-11 17:47

Gal jos viena kitai ir ne itin simpatizuoja, bet mane džiugina mūsų amazonės – Čepaitienė, Vasiliauskaitė, Astrauskaitė ir kitos

> 16:52 ir 16:56       2021-08-11 17:39

Taip, mes visi čia bepročiai, protiniai atsilikėliai ir t.t., nes vis dar norime gyventi šiame jūsų sukurtame pragare. Žinote, kodėl? Todėl, kad juoksis tas, kas juoksis paskutinis. Mes gyvensime. O jūs skiepykitės, ir kuo dažniau.

Klausimėlis       2021-08-11 16:56

kodėl taip vadinama “tiesos” spausdina protinių atsilikėlių pliurpalus, “tiesos” yra šiukšlynas ir kiršintojų irštva.

Riaušininkei       2021-08-11 16:52

šitą niekingą nesantaikos kurstytoją išvyt iš dėstytojų tarpo, kad negamintų daugiau proto ligonių mūsų tėvynėje ir pasodint į teisiamujų suolą dėl nesantaikos kurstymo, gana tau beprote kiršint visuomenę.

to elvyra       2021-08-11 16:52

Jeigu tu jauti pareigą būti eksperimentine žiurke, tai ir būk, bet kitiems neaiškink.

Elvyra       2021-08-11 16:35

Neįtikėtina. Kokios teisės? O kur pareigos? Ir nesvarbu kas valdžioje. Pareigos prieš visuomenę ir net valstybę. Ir laisvė neteisingai suprantama. Laisvė kvailioti, nemylėti savo artimo ir net savęs - ne laisvė, o nesubrendėlių ir išsišokėlių saviišraiška. Ir pagyti jie gali tiktai patys susirgę Covidu.

Jau pagalvojau       2021-08-11 16:10

Kaip galima naudoti mobilų ryšį, internetą, tikėti vaistais, gydytis šiuolaikine aparatūra ir netikėti skiepais. tai Gerb. Nida lįskit į urvą, medžiokit žvėrį, skelkit ugnį ir gydykitės rupūžes užpilu.
Gėda ir dar mokslų daktarei, gal apsiriko suteikdami vardą

Мадалово вирукас       2021-08-11 14:27

А мумс висишкай пофиг - мумс сварбу ира прога летувисус падубасинти

buvo naktinė reforma.       2021-08-11 14:25

“Pasaulinė bankų krizė”. Milžinišką skolą visuomenė moka iki šiol - dvylika metų, įskaitant šiuos. Išvis neturėjusi jokio reikalo skolintis. Nes tie pensininkų filialai apie krizę tik laikraščiuose skaitė. Bet pasinaudojo vietiniais klapčiukais pralobt. Pasaulinė farmacijos krizė. Ir ta pati naktinė vykdytoja. Kaip išmušt vakcininę skolą? Visuomenė sudalyvavo. Mažai. Reikia daug, nes daug paskirta subest - kad jau tikrai būtų paskola ir tvarkingai mokama metų metus.

Tauta taip suskaldyta       2021-08-11 14:01

patyčių,niekinimo ir kitų antivertybių,kad gali bet kas ateiti ir šią valstybę pasiimti.Konservatoriukai su savo propagandistais pabėgs pirmieji.

Natural News       2021-08-11 13:55

Penktadienį Tenesio valstijos gubernatorius Billas Lee pasirašė Vykdomąjį įsakymą 83, kuriuo įgaliota Nacionalinės gvardijos ir valstybės gvardijos kariai įsiveržti į žmonių namus, pagrobti juos ginklu ir išvežti į kovos sulaikymo stovyklas be jokio deramo proceso ar pagarbos piliečiams. teises. Į šį medicininį pagrobimą ginkluotos kariuomenės asmenys gali būti nukreipti atliekant „telefoninius vertinimus“, o Amerikos piliečių medicininis pagrobimas vadinamas „nevalingu įsipareigojimu“ „laikino karantino ir izoliacijos patalpoms“.

Tenesio EO yra ant CDC pranešimo, kad COVID stovyklos bus steigiamos visos šalies mastu, žmonės bus mediciniškai pagrobti ir išvežti į „humanitarinę aplinką“, kur jie bus priversti patekti į darbo grupes, kaip nacistinėsj Vokietijoj.

Dabar viskas viešai paskelbta. Tai, ką amerikiečiai kažkada atmetė kaip „sąmokslo teoriją“, tapo vyriausybės politika, o masiniai suėmimai, egzekucijos ir mirties stovyklos operacijos prasidės, kai tik skiepus „patvirtins“ FDA.

https://www.naturalnews.com/2021-08-10-covid-internment-camps-announced-in-america-tennessee-cdc-internment.html

Al.       2021-08-11 13:33

Protestų vadovai ne tik atsakingi prieš Konstituciją, bet privalo apginti protestą nuo čekistinių agentų. Jei to nesuprantat, sėdėkit namie. Sakoma, kad žmogus už savo veidą neatsako, nes tokį gavo gimdamas. Bet nuo kokių 40 jau atsako. Taip ir su opozicijos vadais - už savo organizuojamų protestų televizinį paveiksliuką atsakot. Nors filmuojat ne jūs. Tą dar Butkevičius, kalbėdamas apie sausio įvykius, smulkiai išaiškino. Informacinis karas - kuri pusė pergudraus kitą.

amam       2021-08-11 13:29

Teoriskai kreipimasis teisingas nors ir beprasmis.Bet mums butina telktis,musu katastrofiskai per mazai.Sinica neteisus,baimes ivaryti jiems reikejo.Dabar reik l.apgalvotu veiksmu.Anie buvo spontaniski.

Gal       2021-08-11 13:12

gal kada ir pagalvos. Dabar, atrodo, ne. Logika paprasta,- yra žmonos, vaikai, tėvai.- reikia kažkaip gyventi. Štai ši logika ir yra visų susikaupusių blogybių šaltinis. Juk būtent dėl to, kad yra žmonos, vaikai, tėvai ir reikalinga vieningai pasipriešinti nuprotėjusių “valdančiųjų” įsakymams.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-11 13:10

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti nelegitimaus seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje - brangioje Lietuvoje.
______________________________________________
Lietuva - Tvirtovė

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.