Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Sveikatos apsaugos politika

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 10 d. 21:08

52     

    

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Jūsų dėmesiui siūlome Nidos Vasiliauskaitės kalbą rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje.

„Niekas Vyriausybės nerinko, renka Seimo narius. Vyriausybė susiformuoja vidinių partijų ir frakcijų jau išrinktų Seimo narių derybų ir kompromisų keliu. [...] Bet gerai, tarkime, ji susiformavo esamų rinkimų rezultate kaip teisėta, bet o kas iš to? Tai nereiškia, kad ji turi įgaliojimus daryti ką nori.

Ne, ji turi įgaliojimus veikti įstatymų ribose, gerbti Lietuvos Konstituciją, būti atsakinga piliečiams, kurie yra tikroji Lietuva. Tai mes čia esam Lietuva“, – susirinkusiems tarė N. Vasiliauskaitė, o jos žodžius palydėjo plojimai.

„Teisė į sveikatą, saugumą, į gyvybę ir mirtį priklauso mums, piliečiams, žmonėms. Ne Vyriausybei. Jei sirgsime, tai MES sirgsime. Ir jeigu jūs mus gąsdinate, kad mes mirsime, tai mes mirsime kaip laisvi žmonės, patys. Mums nereikia, kad jūs mus saugotumėte nuo mūsų pačių ir padėtumėte mums sirgti ir mirti.“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

VaidasVDS       2021-09-11 22:47

Nykstančiam akyse 14:07
Štazis už tave, anonime, yra daug garbingesnis, nes turi nuolatinį slapyvardį “stasys”. Nemanau, kad tai jo tikras vardas, tikriausiai kokių nors organų suteiktas ar paties pasirinktas slapyvardis, šiek tiek besišaipantis iš normalaus vardo “Stasys”. Pravardžiavimas be abejo nėra gražus reiškinys, tačiau “stasio” veikla yra labai panaši į “Štazi” - buvusio VDR saugumo veiklą, tad ta pravardė jam netgi labai tinka. Jis gal net junta tam tikrą pasitenkinimą, kuomet kas nors pavartoja tą “pravardę”, nes pajunta, kad pasiekė savo tikslą - kažką supykdė. Ir nors pyktis glūdi kvailių krūtinėje (Koh 7, 9), bet duoti protingam kvailiui kelią - ne visada tinkamas kelias. Jei “stasys” iš tiesų dirba etatiniu troliu, tai jis tiesiog privalo nuolat naudoti šį vardą, bet greičiausiai tai vis tik su kažkokiu saugumu, buvusiu ar esamu, susijęs asmuo arba savo nesveikose svajonėse įsivaizduojantis tokiu esantis…
O štai tu, anonime, esi nepaprastai bjauraus charakterio žmogus. Piktas ir pagiežingas. Urantijos Knygą cituoju (dabar tikrai labai retai) tikrai ne dėl tavęs, nes ne visiems galima mėtyti perlus…
Tačiau Urantologija tikrai bus ateities mokslas, ir labai naudingas mokslas, išvaduosiantis žmoniją iš dvasinės sumaišties, kuomet tikri perlai atsivers prieš tikrus dvasios žmones, o ne prieš kokių nors konfesijų dvasininkus…

Tapino troliai       2021-09-11 20:33

atsigriovė ir čia.

.Susirgus       2021-09-11 20:31

žmonės dažnai apgaule negydomi,deja.Tai šokiruoja.

Tuščia        2021-09-11 18:40

kalba apie asmens laisvę sirgti,mirti,kai žinai,kad susirgus būsi gydoma, kaip ir mes visi nelaisvieji.Na, bet šita minia euforijoj nuo skambių lozungų.Kaip romantiška…

> 15:51       2021-09-11 17:28

Stalinas šaunuolis, nes partinį valymą atliko!
Ar supratai, nekomitetini.

Šita       2021-09-11 17:22

Mega žvaigždė, žiūrėkit kad į antrą landsbergį nepavirstų. Jurga Lago jau galėtų pradėti savo tendencijas plėtoti.
Sušikti stabų ir stabių garbintojai…

Deivis        2021-09-11 17:22

Nida šaunuolė

>Gal kas žinot       2021-09-11 15:51

komitetini, gi jūs patys viską žinot… Tik mes čia ne personalijų asmens bylų tyrinėt susirinkome, kaip manai?

Al.       2021-09-11 15:22

,,Mes nesiderame” šūkiui reiktų pritarti. Jei ,,mes” tai tauta. Bet tonas ir aplinkybės, turi įtikinti. Teatro režisierius aktoriui, sakantį tekstą pagal scenarijų, vis tiek sako Netikiu! Todėl, kad pats aktorius nesugebėjo savęs įtikinti.
Antra, jei nėr tinkamos judėjimo vadovybės, kalbos liks pakibę ore.
Trečia, jei judėjimas neturi tinkamo informacinio aprūpinimo, juos nugalės keli visur rodomi influenceriai. Nors kalbės bet ką, įsistatę kiaulės akis.
Yra tokia lenininė teorija apie revoliucinę situaciją. Apačios turi nebenorėti taip daugiau gyventi. Neužtenka vien valdžios idiotizmo. O tai reiškia, kad liaudies judėjimas yra psichologinis, taigi, valdomas procesas.

Taip Nida       2021-09-11 14:21

„Mes nesiderame!“

Gal kas žinot KĄ NORS apie Jurgą Lago?        2021-09-11 14:19

Ta visuomenininkė irgi kažkokia „įdomi“.
Ar nepasirodys kokios ausys…
Tai ji su LGBT, tai ji su Sinica, tai su NS, tai su maršistais į rytus…
Jai patinka „Respublika“ (homosovietikų meilė?).
Piktinamės kad politikoje neliko riboženklių, tai kad ir visuoMENININKAI kaip tikri menininkai, kaip asmenybės be nuosavos natūros…
Vėtrungė šių laikų simbolis?!

Dvasingumas nyksta akyse       2021-09-11 14:07

VaidasVDS. Nuo stasio iki „štazio“. Na, Vadeli, kad ir koks tas stasys, bet save pateikiančiam kaip aukšto dvasingumo žmogui kitą žmogų vadinti paniekinančia pravarde (net jei tai ir teisinga) kategoriškai netinka. Dvasingi žmonės netaiko į teisėjus…
Aš ne apie stasį, aš apie puolusį „angelą“ vardu VaidasVDS.
Susirink savo urantologiją ir adjos…
Žmonių dvasingumas nyksta bežiūrint.

Čia       2021-09-11 13:57

Naujoji Marytė Melninkaitė ir jos fanų klubas.
Aleliūja.

> VaidasVDS 9:16       2021-09-11 13:44

Tai vietiniai Vokietijos žydai ir pasauliniai sionistai sukompromitavę saulės ženklą, sukompromitavę paliginti gerą santvarką nacional-socializmą.
Dabar vykdo naują avantiūrą...

> VaidasVDS 9:16       2021-09-11 13:41

Fašistai ar visgi nacional-socialistai, a?!!

Aš už tradicinę šeimą !!! > 23:38       2021-09-11 13:33

>>>  Išvados po šiandienos mitingo     2021-09-10 23:38
„Niekas nepasikeitė.
...
Gal kas turi minčių???“
——-
Ar aš tau sese nesakiau… (iš dainos žodžių neišmesi).
Ar aš nesakiau kad visa tai tik dėl garo nuleidimo. TAŠKAS.
Oi, kaip ant manęs portalo fauna šnypštė dar pavasarį, kai prikibau dėl žydiškos kovo 8-osios.
Aš teisus!!!!!!!
O jus likote su „ilga nosimi“!!!
Nusibodot, žydokomuno-rū...
Patys aiškinkitės kas, kaip, kodėl?

fungicidas Vaclovui       2021-09-11 13:06

Rašiau apie tai, kad nerašytas susitarimas (mums vis vien, kol jums vis vien) su jau iš nuotolio valdomais šios teritorijos valdytojais buvo korupcinio pobūdžio. Po beveik metus trukusių pavaldinių kantrybės ir savo galių testavimo, jie peržengė kažkokią ribą.  Va ir bandau suprasti kokią. Ir nežinau ar bus eilinį kartą pakeisti tokie patys į tokius pačius, ar pagaliau nustos veikti esamos žaidimo taisykles.

kiran aftab       2021-09-11 12:39

I am impressed. You must have been outstanding in perceiving things your way, this article signifies your grip on everyday life. It’s like having top shoe brands in Pakistan.
online shoes sale

 

 

Dzeikas       2021-09-11 12:13

Siuo klausimu sutinku su Nida Vasiliauskaite:
https://youtu.be/rCS-7frUWLo
smile)

Abelis       2021-09-11 11:53

puiki, dalykiška kalba.
Pagarba Nidai ir sveikinimai.

Raimis       2021-09-11 11:51

Šimonyte, sėsk, du. Jei nesugebi suvokti, ką pasakė Nida, kokie principai yra aukojami dėl to kad niekas niekas niekada nenumirtų (neįmanomas tikslas), tai praeik is naujo filosofijos kursą ir galbūt žmogaus teisių istorijos pradmenis. Arba pažiūrėk video Remy - People Will Die

Vaclovas fungicidui       2021-09-11 11:35

Jūsų pirmame ir paskutiniame sakiniuose yra prieštaravimas teiginiui apie susitarimą. Jeigu jautėtės susitarę dėl valdžių vagysčių, nemokšumo, suprantu dabartinį jūsų apmaudą. Bet apie šitokį apsigavimą girdžiu pirmą kartą. Vis dėlto manau, kad su ES pasiekėme neprilygstamų dalykų smetonizmo šalininkams.

stasys       2021-09-11 11:33

Mintis Raimundai ..mintis . Bėda kad ten (KT) eilės kaip prie duonos pokario metais , o be duonos ilgai netemsi ir pats ta žinai .

Raimundas       2021-09-11 11:27

“Mes nesiderame”, jie taip pat. Panašu į anūko karą su Kinija. Gal vietoje to derėjo paskelbti visuotinį GP ignorą? O gal vietoje spaudos konferencijų garbūs teisininkai ir medikai galėjo parengti ieškinį teismui dėl Konstitucijos pažeidimų?

stasys       2021-09-11 11:06

Aš ginu ir vertinu savo laisve elgtis taip kaip skaitau būtina ir reikalinga čia . ĮDINGA galvoti jog žmogaus valioje atsiriboti nuo kažko čia rašinėjant .Galima uždaryti duris į Tiesa ir ieškoti kitos ,sau tinkamos . Negirdėti kritikos ar teigiamo duoto pavyzdžio ,pagirimo reiškia tapti ribota asmenybe kuri sąmoningai atsiriboja nuo ji supančio pasaulio ir jo problemu . Fanatizmas viso to rezultatas .

VaidasVDS       2021-09-11 10:32

Štazi,
čia tu ir tavo šaika iš vieno kabineto-kambario rašinėjate ar tik taip netyčia sutapo? Tau jau vieną kartą, kaip ir Judui savo laiku, buvo suteikta galimybė neiti niekingu keliu. Tu ją pajutai (matėsi iš vieno tavo komentaro), bet tu, kaip ir Judas savo laiku, atsisakei ja pasinaudoti (matėsi iš tolimesnių tavo veiksmų). Deja, Apreiškimas nurodo, kad žmogui antra galimybė nesuteikiama. Todėl tavo rašinėjimai man yra visiškai neįdomūs. Ir, jei gali, daugiau nesikreipk į mane.
p.s. gal kartais ir galima sugrįžti prie pirmos galimybės, tačiau aš bent tokių atvejų nežinau ir tu tikriausiai tai tik paliudysi savo tolimesniais veiksmais…

Dzeikas       2021-09-11 10:32

tiekui:
1) Kad Nida priklauso LGBT isgirdau tik is taves. “Atsakyti uz bazara” gali? Irodyti tai ka pasakei? Aha, jauti ,kad internete i snuki negausi, tai ir shi…burna(inagininkas).
2) Jeigu, tarkim, Nida ir priklauso LGBT ar turi intymaus pobudzio problemu tai yra JOS reikalas kuriu ji i viesuma nenesa. Tada koks reikalas mums apie tai kalbeti?
Kalbeti reikia apie tai ka JI KALBA ir kokias idejas skleidzia(nes viesas asmuo). Ir sitoje vietoje as neturiu ka jai papriestarauti.
Kazkokie tai moraliniai urodai vadovaujami nebrendylos senelio prastumto PRIES istatyma su viduriniu issilavinimu dirbti i URM, bando lauzyti Konstitucija ir pazeisti zmoniu teise i privatuma ir zmoniu teise rinktis kaip jiems gyventi. Na tokie “galbetojai” kaip bolshevikai kazkada “gelbejo”, tai buk bolshevikai savo laiku “pakabinti ” tai ir problemu nebutu. Na su nebrendylos chebra to nepadarysi - istatymai nenumato.

fungicidas Vaclovui       2021-09-11 10:25

fungicidas Vaclovui

Be visų pusių pritarimo turtinę nelygybę didinanti užsienio pinigų įsavinimo sistema neveiktų beveik 20 metų:
1. Jei nusikaltimų tyrėjai išaiškintų nusikaltimus, visas iššvaisytas lėšas reikėtų padengti iš biudžeto.
2. Projektų atrankos sistema padaryta taip, kad dažniau laimėtų stambiausi-kompetentingiausi - pigiau administruoti, lengviau įsavinti, korupciniai ryšiai užsimezga tik su top sprendimų priėmėjais.
3. Valstybės aparato prioritetai orientuoti tik į įsavinimą.
4. Pinigų davėjas (jis niekieno nerinktas) duoda arba ne tam, kad galėtų valdyti top sprendimų priemėjus.
5. Kažkiek nubyra aukštajam mokslui, kad ten dirbtų tik progreso įvaizdžio paslaugų teikėjai ir kartu jie pažabotų jaunus protus pagal vyraujančią vėjo kryptį.
6. Lėšos projektų viešinimui korumpuoja !@#$klaidą.
7. Plebėjams - pašalpos, išmokos, kompensacijos, šventės, festivaliai, instaliacijos, trinkelės, gipso kartonas.

Visa tai valdoma vis auginamu pinigų kiekiu, kuris atsiranda “iš niekur”.
Iš tiesų tai yra vis besikaupiančių finansinių nuostolių atidėjimas ateičiai.
Tų kurie neprieina ir neprieis prie pinigų krano sąskaita.
Visa tai griauna ne tik vertybių sistemos likučius.

MUS TIESIOG NUPIRKO.

Kol ne vėlu       2021-09-11 9:58

Po šių trelių absoliučiai aišku, kas tai per paukštytė. Jei ŠS neatsiribos nuo šios judėjimą kompromituojančios egoistinės asabos - Brisiaus galas ne valdžiai, o ŠS.

tiek       2021-09-11 9:57

Nida - protinga,gaila priklausanti LGBT (pati tai nesenai prisipažino šiame portale)  .Vis tik mitingas tai buvo “Šeimų maršo” , o ne LGBT . Todėl Nidos kalboj nė žodžio nerasim užtariant JAU diskriminuojamą tradicinę šeimą , nė žodžio apie Kauno pažeminimo akcijos metu iškrypėlių pareikalautą teisę  įsivaikinti,nė žodžio prieš planuojamas įteisinti vienos lyties personų partnerystę(ją teisiškai prilyginant tradicinei “tėvo - mamos - jų vaikų” šeimai ir gabriuko pagal reikšmę prilygintai Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimui ), IR PAGALIAU - NĖ ŽODŽIO APIE REIKALAVIMĄ REFERENDUMO SUŠAUKIMUI surinkti ne 300 tūkst, o bent jau 100 tūkst. (kas ir tai yra nelogiškai daug , nelogiškai ,kai lyginama pvz. su seniausiom Europos demokratijom, pvz. Šveicarija) parašų.DARAU IŠVADĄ - filosofės kalba - tikrai “ne stebuklas” . Gaila ,kad ir kiti kalbėtojai ne geresni:(.Todėl valdžia - labai patenkinta visumoj : ir savo s…nes sveikas išnešė niekam netrukdant ,ir reikalavimai nukreipti “teisinga kryptim” .

stasys       2021-09-11 9:47

Jau tris mitingai Vilniuje buvo o Vaidas VDS vis dar bludija apie kažkokį tikrą pasirinkimą .Jei tas pasirinkimas nesilankyti prekibcentriuose dideliuose ir duona pirkti mažose parduotuvėse tam filosofijos akmens tikrai nereikia kad išgyventi . Jei tai klausimas kavos puodelio kavinėje , ja galima išgerti ir lauke atsisėdus . Vienok tai klausimas ne filosofijos o išgyvenimo turint realia pandemine grėsmę mūsų sveikatai .Pasiskiepyti būtina visiems o va pasas tiems kam tu ‘galimybiu’ papildomai truksta ir reikia . Aš ne toks piktas kaip čia dauguma , todėl visiškai neprieštarauju kitų teisei ta ‘pasa galimybiu’ turėti suteikiantį kažkokį menama pranašumą ..ji turint. Galu gale tas pats Vaidas VDS prie širdies laiko savo tikėjimą kuris jį sušildo ir įkvepia kai to reikia ,.. man nepakils ranka iš ko nors ta viltį atimti netgi tokia ‘mistine’ -popierine galimybę .

VaidasVDS       2021-09-11 9:16

Vis tik nuo rugsėjo 13 d. ir Lietuvoje oficialiai prasideda naujoji fašistinė diktatūra. Fašistai irgi pradėjo nuo žydų neleidimo į tam tikras parduotuves ar kitas erdves…
Naujieji fašistai neleidžia pasirinkti ir gydymosi būdų, todėl džiaugsmingai trimituoja, kuomet kas nors iš sveikų jaunų žmonių numiršta galbūt tik todėl, kad jam nebuvo suteiktas tinkamas gydymas. Žydų tautybės daktaras Vladimir Zelenko iš Niujorko sukūrė taip vadinamą „Zelenko protokolą“, kuris išgelbėjo nesuskaičiuojamus kiekius žmonių visame pasaulyje. „Prezidentas Trampas ir Niujorko meras Rudy Juliani buvo jo klientais. Ar Lietuvoje galima gydytis pagal šio daktaro protokolą?..
Būti fašizmo pusėje gali tik visiški dvasios ubagai bei šiaip įvairaus plauko pašlemėkai.
Dabar ir prasideda tikras pasirinkimas…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 6:13

(pataisyta)
Lietuviai, mūsų laikysena ir kasdieniai veiksmai tokie, kad budeliai net apsišlapintų į kelnytes, kasdien.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 6:11

Lietuviai, mūsų laikysena ir kasdieniai veiksmai tokie, kad budeliai apsišlapintų į kelnytes, kasdien.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 5:58

NS valdybos (ir tarybos) veikėjams griežtai draudžiama daryti gyvybiškai svarbų Tautos maištą, nes NS programoje yra užrašyta plėšikiška nuostata.

Vaclovas Fungicidui       2021-09-11 5:50

Prilipote prie Rusijos, neatsikabinsite. Ten buvo susitarimas, Lietuvoje jokio susitarimo nebuvo. Čia vagystės ir nemokšiškumas nėra teisinami, tik pati visuomenė linkusi prie ydų, tad mažai nuoširdžiai besipiktinančių. Arba klaidinate, bandote vėlesniais išaiškinimais keisti praėjusio laikmečio suvokimą, arba dalinatės dykais pasvarstymais.

Visuotinis susitarimas gal ir gerai, jei būtų įmonoma, kad pusės vienodai suprastų, apie ką kalba.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 5:46

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
***
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugsėjo 11

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 5:44

Vatnikams ir panašiems Lietuvos priešams (kaip Petras Gražulis, ...) griežtai draudžiama daryti gyvybiškai svarbų Tautos maištą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 5:35

Šie metai - visuotinio maišto pradžia.
Tautos maištininkų vadas bus tas, kuris:
- pasmerks Tautos budelius Lkp komunistus (kgb’istus, stribvaikius, ...);
- paleis antikonstitucinį seimą (nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, kai sąrašinių negali būti seime);
- paskelbs ypatingąją padėtį, visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio (su)tvarkymui (susigrąžinant litą);
- užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto bei užsiims šio baltų krašto prijungimu prie baltų Lietuvos;
- ir tt bei pan.
____________________________________________
Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei
Lietuva - tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 5:35

- Lyginant su Anglija, Lietuvoje galėtų laimingai gyventi 25 milijonai(!!!) mūsų, bet 30 metų mes varomi iš savo gimtinės - Lietuvos. Dar prieš keliolika metų, Lietuva buvo linksniuojama, kaip sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje.
- 30 (80, 200) metų buvo žudoma Tauta, naikinama Lietuva, carinių budelių maskvėnų, bolševikinių komunistinių budelių maskvėnų, neišjungtų maskvėnų komunistinių kolaborantų - budelių.
- Kantrūs mes kaip mužikai, pakantūs budeliams.
- Lietuviai, bet gi tie seime bei moteriausybėje tūnantys budeliai tėra tik apsišaukėliai menkystos.
- Apsišaukėlius lauk iš seimo.
- Apsišaukėlių moteriausybę lauk iš tarnybos.
- Legitimus Seimas - be sąrašinių.
- Lietuvos r bei tv (Lrt) Tautai_

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-11 5:34

- 5 straipsnis
Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms.
- Kai bemaž 30 metų apsišaukėliai seimagyviai budeliai siautėja Lietuvoje svetimšalių naudai (varo Tautą iš namų Lietuvos),
v_i_s_i policininkai buvo kviečiami dirbti išvien Lietuvos (žmonių) naudai, o ne Ingridai Šimonytei (Agnei Bilotaitei, Renatui Požėlai ir panašiems diktatoriams).
- Policininkai ignoravo konstitucijos 5 str.

- “Pareigūnų pajėgos Lukiškių aikštėje užkirto kelią namo neišsiskirsčiusiems mitinguotojams. Mitinguotojams užtvėrus važiuojamąją kelio dalį, pareigūnai juos šiek tiek nustūmė.”
- Policininkai yra kaltinami antikonstitucine veikla, kaltinami bendradarbiavimu su budeliais, kaltinami Tautos varymu iš Lietuvos.

Hm.       2021-09-11 2:06

Dabar reikia pripažinti tokius dalykus:
1) Nida Vasiliauskaitė dabar yra šalies masto megažvaigždė.
2) Ir tai yra pelnyta ir labai gerai! Šalia jos taip šauniai atsikleidžia kai kurių veikėjų menkumas ir niekingumas, kad geriau ir būti negali!
Labai tikiuosi, kad prieš ją nebus imtasi kokių nors nemalonių veiksmų iš galią tam turinčių pusės.
Ačiū, Nida!

Gintarad       2021-09-11 1:21

Pasislėpė valdžiukė nuo tautos. O prieš metus patys norėjo Batią nuversti. Karma greitai atėjo. smile)

Vardas       2021-09-10 23:52

Pažiūrėjau reportažą iš mitingo, tai pasidarė liūdna. Nuobodžiai kalbančios „atstovų“ galvos, besistengiančios ištransliuoti abstrakčią tiesą. Nejaugi jie mano, kad žmonės važiavo šimtus km, kad galėtų jų pasiklausyti? Na tai kas, kad šnekančios galvos iš užsienio, vis tiek tai narcizai — kitokie į valdžią nepatenka. „Atstovų“ demokratija atgyveno ne tik Lietuvoje, ji miršta visame pasaulyje. Ateina kolektyvinis protas, kolektyvinė išmintis, visų valdžia. Tai yra mūsų ateitis.

Šimonyte,       2021-09-10 23:50

O tie 4100 migrantu, tuščias biudžetas ,ir dovaneles LIETUVOS ŽMONĖMS: 1. ŠILDYMAS – 25 PROC. 2. ELEKTRA – 15 PROC. 3. DUJOS – 50 PROC. ne ministru neveiksnumas???.

Premjere yra nekompetencijos centras       2021-09-10 23:47

Šimonytės nelaukta savybė - ji absoliučiai nepripažįsta nei savo, nei savo ministrų kabineto klaidų. Absoliučiai. Aiškinti, kad komunikacija su visuomene buvo gera gali tik visiškai nuo realybės atitrūkęs asmuo. Ar girdėjote, kad Šimonytė būtų pasakiusi - taip, ten ir ten padarėme ne viską (padarėme klaidų), bet jas taisome? Man tokio pasakymo girdėti neteko. O svarbiausia - tas klaidas daro (vien istorija su Kinija ko verta, jau nekalbant apie chaosą skiepijimo pradžioje ir nustebimą, kad sienos niekas nesaugo). Šis savikritiško požiūrio neturėjimas yra itin bloga savybė. Labai nuvylė, kaip vadovė mane Šimonytė

Išvados po šiandienos mitingo       2021-09-10 23:38

Niekas nepasikeitė.
Niekas nepareiškė, kad reikia masinio streiko.
Niekas nepasiūlė jungti jėgas verčiamiems skiepytis studentams apginti.
Niekas nepriminė boikotuoti prekybos tinklus «Iki», «Maxima» ir «Rimi», kurie jau sudarė sąrašą parduotuvių, aptarnausiančių pirkėjus tik su GP.
Niekas net neužsiminė, kad galime jungtis į grupės skundus prieš valstybę dėl nesiskiepijančių diskriminacijos ir vertimo skiepytis.
Ne žodžiu nebuvo paminėtas referendumas dėl žmonių skaičiaus refenrendumui surengti sumažinimo…..
Išvadas pasidarysite patys.
P.S. Vienas iš šiandienos mitingo organizatorių pasakė nenorėjusiems skirstytis žmonėms: «Mes dar ne kartą susitiksime.»
O kam???!!!………
Gal kas turi minčių???

fungicidas       2021-09-10 22:29

Ačiū Nidai. O rėžimas pažeidė nerašytą susitarimą su visuomene - “jūs leidžiate Mums jūsų vardu įsavinti užsienio pinigus, o Mes nenurodinėjame jums kaip gyventi.” Deja, pinigų davėjas pateikė sąskaitą ir reikalauja, kad gavėjas pradėtų jam dirbti. Pasaka baigėsi - jei kažką gavai nemokamai, tai tu esi prekybos objektas.

Dzeikas       2021-09-10 22:24

Iziuriu paraleles.
Tai tik atrodo,kad Lietuva tapo Vakaru demokratijos dalimi 1991m(ko gero net 1990m kovo 11d Akta galime laikyti pradzia), skirtingai nuo post Sovietiniu saliu apsivienijusiu i koki tai efemerini darini “NVS”, ne tai konfederacija , ne tai siaip chebra be isipareigojimu.
Is esmes Lietuva apsiskelbusi urbis et orbis pacia demokratiskiausia ir laisviausia salimi (morali politika jobsikm-tj!) liko ten pat kur jos maziau ispruse likimo draugai buvusioje Sovietijoje - pereinamajame laikotarpyje is totalitarinio rezimo i…o stai i kur tas pereinamasis laikotarpis veda sprendziasi dabar, po to kai 1 karta isgyveno tame pereinamajame laikotarpyje.
Ukrainoje tai atsitiko akivaidziausiai, 2014m revoliucija padejo taska sioje biloje ir Ukraina pasuko i atstovaujamosios demokratijos pusen jau ne deklaratyviai, o realiai. Isivaizduoti kad Zelenskis , koks bebutu klounas, imtu daryti lukasenkinius kuliavirscius politikoje bandydamas apsiforminti “amzinuoju prezidentu” - na nesiklijuoja toks vaizdas.
Lietuva formaliai vykdziusi nedeklaratyvia valdzios perdavimo politika is esmes keite tik asmenis, nors visus nepatenkancius i valdanciosos chebros abrozeli negailestingai mesdavo lauk (Paxas)  palikdama totalitarizmo idejini pavelda (vadas viskas, istatymai - sikom ir tapsnojom). Todel net ir budama ES ir NATO na buvo tokia kaip issipusciusi kekse aukstuomenes baliuje. Pocelianiniai dantys, suknia uz pora tukstanciu, manieru imitacija pro kurias kada nekada praslysta “ble”, “urodas”, “mozgojo…ke” ir kiti sovietijos leksiniai perlai.
Ukraina 2014m aplenke Lietuva. Tikiuosi kad 2021m bus lemtingi Lietuvai ir pavysime Ukraina, kai atstovaujamoji demokratija taps nebeimitacine.
Kad visa ta lietuviska demokratija tebuvo makaronai ant ausu durniukams patys galejote pajusti jeigu nors kiek pazistate Laisvojo pasaulio salis.

Nu, visiškas brudas       2021-09-10 22:17

POLICININKAS SKVERNELIS NORI SEIME TEISIŠKAI ĮTEISINTI GALVIJŲ PASĄ.
Greičiausiai yra susitaręs su konservais, kad iniciatyva išeis iš jo, o toliau jau technikos reikalas.

Ėlėrtė       2021-09-10 22:04

Nuoroda
  Šimonytė atsakė mitinge kalbėjusiai Vasiliauskaitei: visiškos „laisvės sirgti“ užtikrinti jums negalėsime

Vytas       2021-09-10 22:03

Labai teisingai!
Ačiū Nida!

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.