Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nidos Vasiliauskaitės atsakymas bandantiems ją paprotinti, kodėl ji kalbėjusi tame pačiame renginy nuo tos pačios scenos kaip ir tas/ta…

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 14 d. 17:37

33     

    

Nidos Vasiliauskaitės atsakymas bandantiems ją paprotinti, kodėl ji kalbėjusi tame pačiame renginy nuo tos pačios scenos kaip ir tas/ta…

„Čia jus paliko sveikas protas, kad lipot į tą pačią sceną, į kurią lipo visokie uzpaspsychai, celofanai, astrovdkaitės ir kiti low iq marginalai. Jūs tapatinotės su budulių minia, kuri vėliau užsiemė smurtu ir chuliganizmu,“ – rašo man PM vienas toks šviesuomenei su high IQ save priskiriantis žmogiūkštis.

Toks jis ne vienas, panašiai galvoja ir nemažai ėjusių ar norėjusių eiti, betgi ten, o siaube, buvo/kalbėjo DAR IR JIE, TIE!

Todėl atsakysiu.

Pirmiausia, grynai techniškai. Nesu tarp organizatorių, kalbėtojų sąrašų nesudarinėjau, nė vieno kalbėti nekviečiau ir, mano žiniomis, tų, kurių „gero skonio“ draugijose taip baidomasi, organizatoriai irgi nekvietė (iš anksto numatyta buvo tik pačios organizatorės prezencija – patinka/nepatinka tonas/leksika/stilius, bet ji gavo leidimą ir padėjo nemažai pastangų, kad renginys įvyktų, kai kiti, nors ir pritarė, skoningai slėpėsi krūmuose – ką, reikėjo palikti ją vieną, idant tie su aukštu IQ galėtų plėšytis, jog „taip mano tik mokytoja Astra“?).

Toliau. Ateini, pamatai kokį negražų/neprotingą, kitais klausimais svetimą ar savų tikslų siekiantį dalyvį/kalbėtoją ir turėtum, „reputaciją saugodamas“, staiga apsisukti ir išeiti, nors reikalas, dėl ko ten susirinkome – absoliučiai mano ir labai svarbus? Nors aktyviai kviečiau ateiti? Palikti visus, nes, o siaube, atėjo Paleckis? Jei Paleckis pasakys, kad dukart du lygu keturi, vadinasi, privalu kuo greičiau pakoreguoti mokyklinę matematiką, kad tokių „paleckiškų“, vadinasi, „antivalstybinių“ teiginių joje neliktų? Jei kartais prieš „galimybių pasą“ dar ir Gražulis ar Uspaskichas (nors ir už žmogžudystę teistas recidyvistas) – tai priežastis skubiai persigalvoti ir tapti „galimybių paso“ šalininku? Čia kas – aukšto IQ padiktuota išvada?

Ne, čia – elementari, žemiausio rango loginė klaida: ją darantys nuoširdžiai yra patys tikrieji silpnapročiai (kuriuos atgrasyti nuo „galimybių paso“ ir „tikėjimo mokslu“ paprasta – tereikia, kad Gražulis ar Paleckis irgi įtikėtų; nors ne, tada jie nematys jokio pavojaus „susitapatinti“, nemanys, kad dabar jie „kaip Gražulis“, nes „galimybių pasą“ turi ir jie, ir jis), o darantys tyčia – manipuliatyvūs niekšai.

Toliau. Būtent ši atsiribojimų, proskripcijų sąrašų, cancelinimų ir, jei to nedarai, esą „susitapatinimų“ logika yra viena rimčiausių mūsų viešo gyvenimo žaizdų ir priežasčių, kodėl mumis taip lengva manipuliuoti, suskaldyti ir nutildyti, prieš bet kokį opozicinį judesį parengiant kompromatą: jei pats neateis, visada, į bet kokį protestą prieš bet ką bus galima pasiųsti „suteptą“ veikėją – ir visi pasitrauks, palikdami jį vieną, o patys paklusdami tam, prieš ką rengėsi protestuoti.

Tai, kad kažkokiu reikalu pasitaiko atsistoti kartu, reiškia ne tapatinimąsi, o minimalų laikiną konkretaus intereso sutapimą: nėra jokio monolitinio „mes, tokie pat“ – yra spontaniškasis: „mes, kurie apie šitą dalyką manome tą patį, galbūt dėl skirtingų priežasčių, o apie daug kitų dalykų manome visaip ir tai dabar nesvarbu“.

Toliau: šiame kontekste turėtų būti vienintelė gėda – būti „kaip Dulkys“, „kaip Pavilionis“ arba „kaip Šimonytė“: lyginant su jais, net blogiausias ir kvailiausias ar labiausiai „suteptas“ žmogus yra pakankamai garbingas; kas drįsta bičiuliautis su Pavilioniu, Užkalniu ar piarščiku Katausku – tam niekas neturėtų būti „nelygis“. Bičiuliautis, primenu – o mes čia kalbame ne apie bičiuliavimąsi, o viso labo apie atsidūrimą tame pačiame renginy ar kalbėjimą nuo tos pačios scenos.

Tad ne, „ištepimo“ arkliukas padvėsė, o „Rusijos“ kuinas nebepasikelia – nepavyks daugiau jais jodinėjant, mūsų gainioti.

Ir pabaigai. Tam PM rašiusiam žmogiūkščiui vietoje asmeninio atsakymo – blokas: nieko kito nenusipelno tas, kuriam mes – „budulių minia“. Jei Lietuvoje išties yra budulių minia, tai sudaryta iš tokių kaip jis. Tokių išsilavinusių, tokio aukšto intelekto.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nida kalbėjo,o       2021-08-16 8:46

kas jos klausė ar neklausė,tai ne jos reikalas.Svarbiausia ji teisi prieš Dievą,ji netylėjo,kai Tėvynė,tauta,jos artimas pavojuje.Ji kalbėjo Dangui.Ji liko ištikima Kūrėjas ja žavisi,galima tuo neabejoti.Ji elgėsi krikščioniškai,ji nerūšiavo žmonių.Ji elgėsi samarietiškai.

seniai nestebina       2021-08-16 8:20

DIDELI zmones biudzetininkai , kurie sedi savo kedese kaip siltame uzpeckyje ir laukia pensijos

Valentinas Katasonovas (Dien TV)       2021-08-15 21:20

Didysis sąmokslas. Kaip Bilas Geicas ir Klausas Švabas įgyvendina iliuminatų ir Herberto Velso idėjas:
https://www.youtube.com/watch?v=PWUqirjD4-o

Prašalietis       2021-08-15 15:21

Manau neatsiras “gudručių”, kurie paneigs, kad Covid virusas kaip ir kiti virusai “nesirinks, kad juos nešiotų” tik nevakcinuoti žmonės, kad net ir “galingiausių kovotojų” su Covid virusu kaip Šimonytė, Dulkys, Pasaulinės sveikatos organizacijos viršininkai…, Covid virusas visiškai nebijo ir savo jam gamtos duotą veiklą vykdo ir vykdys kiek jam reikės, ir net ir “didžiausiems proto bokštams” beliks prie Covid viruso prisitaikyti, beje kaip ir prie kitų virusų kai gripas ir t.t. Realiame pasaulyje taip jau yra, kad su stipresne imunine sistema ir “sveiką protą“turintys žmonės turės daugiau galimybių šiame pasaulyje išgyventi, o su silpnesne imunine sistema bei puskvailiai ir idiotai -mažiau. Taip buvo visais laikais ir bus ateityje nepriklausomai nuo politinių santvarkų, mitingų ir mitinguojančių skaičiaus, prie valdžios ėdžių besistumdančių valdžių “kovingumo ir proto galių”... Jei ką protingesnio mitinge ar viešoje erdvėje pasakys, tai tik atitinkamos srities didelis, tikras, pinigais-garbe-valdžia-piaru…nesuinteresuotas, sąžiningas specialistas….

Statistika, analizė, išvados       2021-08-15 13:50

>  20:02   +31 - 0
>  20:42   + 7 -11
>  20:45   +43 - 2
>  10:15   + 2 - 8
Čia kuo tikriausias žydokomuno lizdelis (penktoji kolona).
Pastaba: su kitais komentarais, ir ne tik po šiuo straipsniu, panašiai.
——
Toks unikumas Stasys. Kad ir ką, kad ir kaip berašytų vistiek jis neginčijamas „blogis“. Net ir „penkta kolona“ Stasį „stumia į dugną“.
>  Stasys 6:55   + 2 -20
>  Stasys 8:31   + 0 -14
Tikrai nesu Stasio simpatikas, bet šiuose savo pastebėjimuose jis visiškai teisus, o kokia reakcija.
——
Religinis fanatizmas… Dar truputį, ir Nida bus paskelbta „šventaja“.
Teisingai >  KUNIGAS 2021-08-15 10:15 pastebi, bet žmonėms reikia stabų, o jeigu šie dar ir gyvi, tai iš vis „tobulas stabas“ (pagal šiuolaikinę naujakalbę ir iškreiptą feminizmą - „stabė“).
P.S. Stabmeldystė yra viena iš pirmykščių ir primityviųjų religijų. Fetišizmas, animizmas irgi kyla.

> 2021-08-14 21:57       2021-08-15 12:03

Čia tik vienas utėlėtas, tu, juliau Milaiti!

stebiuosi       2021-08-15 11:53

mažiukė, kūda, o tokia narsi, gėdą padarytų dvimetriniams drigantams (ypač tiems iš putiniškos nacgvardijos lietuviško analogo).

Sutikime su tuo       2021-08-15 10:15

Aš netikiu, kad visų Lietuvos nepasiskiepijusių žmonių svajonė yra kuo greičiau išeiti į gatvę ir apkrėsti savo artimą. Yra tikimybė, kad aš išeisiu į gatvę ir mane partrenks automobilis, bet automobilių dėl to niekas neuždraudžia. Aš jaučiu atsakomybę už artimus žmones, aš jaučiu atsakomybę už studentus, dauguma žmonių jaučia atsakomybę, bet valdžia niekada įstatymu nelaimės karo prieš moralę.

KUNIGAS       2021-08-15 10:15

Nesuprantu kaip Riomerio rektorius leidžia tokiom pseudoprofesorėms dėstyti studentams. Juk tai visiems protaujantiems aišku, kad tai Putino ir Lukašenkos įdėjų propoguotoja.

Pasvarstymui       2021-08-15 9:54

Tuščias darbas atsakinėti ideologiškai angažuotiems valdančiųjų klakeriams - juk net ir suprantantys kas ir kaip čia yra, to neprisipažins. Kitaip pasielgę, rizikuotų karjera, draugų palankumu ir pan. nemalonumais.
Geriau paieškokime objektyvesnių duomenų. Pvz. “lryte” vakar paskelbė gyventojų apklausos duomenis. Pasižiūrėkite į laikraščio lapo, kur patalpinta didžioji lentelė, dešinį apatinį kampą. Pamatysite žemiausius pasitikėjimo reitingus turinčias institucijas. Patys žemiausi anti-reitingai: partijų (-48,3) ir Seimo (-47,5).
Štai Jums objektyvus įrodymas, jog mitingo reikėjo - daugiau pusės (57,7 ir 56,9 proc. atitinkamai) piliečių jais nepasitiki!
Beje, atskaitos pradžia pasirinkus tokį “dugną, kurį pasiekus, iš apačios vis dar stuksena” palyginame su ilgąja lentele,- o kas iš politikų turi nykesnį už “dugno” anti-reitingą? Ten nuolat “stuksendavo” p. Valdemaras (-48,5) ir štai, jis nebe vienišas - matosi dar ir p. Aušrinė (-49,9). Na, ir ponui Gabrieliui nebe toli iki jų (-43,2)...
Pagarba EXCEL programai - sukeli į ją duomenis ir gali juos žiūrinėti įvairiausias profiliais! smile

Diedas       2021-08-15 9:41

80% kad šitą mitingą ir riaušes organizavo Šimonyčios saugumo organai, su tiksu sukompromituot pasipriešinimą vakcininiam terorui.
Kaip ir šeimų maršo atveju, su visokių chronišku dėmesio trūkumu sergančių išsišokėlių ir pigiai nupirktų skurdžių inteligentų pagalba puikiai pavyko.

stasys       2021-08-15 9:28

... duokit tai poniai Tiesos bačka greičiau !

Mitinguose atsisijoja vedliai.       2021-08-15 9:08

Todėl Nidai - pripažinimas. Ji pavydėtinos drąsos moteris. Kaip ir Rasa Čepaitienė, kiti akademinės veiklos žmonės. Mitinguose reikia tikrų tiesų, o jas visuomenė tegali atskirt tik tada, kai išgirsta mitinguose. Kai tiesa kalba išsilavinusios tautos dalies lūpomis, o išsilavinusieji stovi kartu su žmonėmis. Nebijodami būti apjuodinti. Nieko nauja nevyksta. Visa tai - matyta pirmuosiuose Nepriklausomybės mitinguose ir tų mitingų vedlius ir kalbėtojus juodinusioje “šviesaus komunizmo rytojaus” propagandistų spaudoje. Pažiūrėkit - kaip keikiasi spaudoje ir fb - tie vargetos - bet jau niekas nepadeda. Atėjo ryžtinga tautos dalis, atėjo Nida. Neišpurvinsit Nidos, kad protinga atkakliai stovi kartu su savo tauta. Einam kartu su Nida - išsilavinę ir galintys palaikyt besitelkiančią tautą.

stasys       2021-08-15 8:31

Nesuprantu kodėl tie naujieji ‘bolševikai’ dievo pagalbos šaukiasi ? Savo laiku jie ir garliavoje ta darė ir dar anksčiau . Satanistai , ne kitaip, po tuo pamaldumu slepiasi ..

Dievo palaimos       2021-08-15 8:21

p. Nidai ir visiems geros valios žmonėms, kurie priešinasi globalistų-genderistų- satanistų elito vykdomai žmoniją naikinančiai “didžiojo perkrovimo” ir “naujosios tvarkos” įvedimo programai. Tikintieji, visa širdimi atsigręžę į Dievą, melskime Jo pagalbos!

stasys       2021-08-15 6:55

Lauro lapelis gėdai paslėpti . Autorė ginasi lipusį į sceną kalbėti turėdama tikslą ne tik padėti organizatorei , nepalikti jos vienos, turbūt apie tai galvojo ir kitos moterys scenoje kalbėjūsios kreipiantis į tautą . Vienok faktas kad ta patį darė ir Lekstutis ir Uspackis ir Paleckis ir balai žino dar kas, visi kalbėjo apie jiems rūpimas temas, grūmojo valdžiai, niekino valstybę o jų tarpe ir tos moterys . Autorės samprotavimo logika sako jog pilnai gali ateiti tokia diena kai jos interesai persipins su tuo pačiu ‘užkalniu’,‘tapinu’ , ‘rasa juknevičiene’ar ‘gabrieliu’ir žinodama iš anksto ji jau nelips į sceną . Tiek ir vertos tos jos kalbos ir pasiteisinimai . Nors teisintis ji nėra linkusi .
- tai vistik ka tas mitingas davė Lietuvai autore ?

Diedas       2021-08-15 6:43

Che che che.
Kažkoks nerimtas vatinkos pasiteisinimas.
Su eurokomsomolu dėl vietos prie lovio kovot, tai ne komunistinius - anarchistinius -feministinius pezalus rašinėt.
Įlipo autorė į didelį kakutį. Dabar ilgai smirdės.
Jeigu kremlinai prieš eurokomsomolą ir laimėtų, tai pakliuvę prie lovio taip pat ( kaip ir jų caras Putinas) kovotų už vakcinacijos normų vykdymą  (tik žiauresniais metodais) , o tokius “už bendrą reikalą” kovojusius rėksnius, kaip autorė, spirtų kuo toliau nuo savęs.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-15 6:18

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
***
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
***
Nemaištauti - pavojinga Tautos gyvybei. Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_____________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio

T0mas J.       2021-08-15 0:14

Nežinau kas mėtė akmenis, bet Šeimų Sąjūdžio aktyvi moteris filmavusi įvykius ir energingai garsiai raginusi “nemėtykit akmenų” suimama ir jai pritaikytos sankcijos (atimtas pasas ir telefonas, pritaikytos kardomosios priemonės), apkaltinus “10 pareigūnų sužalojimu”.
Ką tai rodo apie “riaušes”?
- Kad teisėsauga yra akmenis mėčiusiųjų pusėje.
Ar gali atsakingas pilietis būti tokios valdžios pusėje?

Kis       2021-08-14 22:53

Uzpludo koloradai is Delfio ir kitu parankiniu,neptinka neskaityk,nematyk ir negirdek.Stebina,kad Uspaskichas blogas,o Rasa Jukneviciene gera?Bet juk jie abudu tarnauja tam paciam seimininkui,koks skirtumas,tai abu jie priskiriami prie Lietuvos nelaimiu per tuos 33 metus?O kur patys paciausi,o kur ju valdzioje vaikai,greitai ir vaikaiciai cia pat selina,kaip koloradai?Aciu Nidai ir jos bendraminciams Jurgai,net toms personoms kurios dar neisdriso,bet jau ateis,didziulis aciu Cepaitienei,tai moteris Beveik anti toms Malsdeikienems,Povilioninems,kurios zavisi arabais(Keleta parinkite)na ir tos tylesnes-Sakaliene ir panasio apie ta buvusia ministre su uzraseliu welcomemjau neb juokinga.Ir ka zmogus gali gero pasakyti Blinkeviciutei,gyvenime nepatikejau,kad ji sugris ir vel dalins pazadus tautaiDar vienas chamelionas-nepasotinamas.Rinkite kol paleis plikais pasturgaliais,ciulba graziai,bet kiausiniu nededa.

Tik primenu        2021-08-14 22:42

Sventieji konservatoriai yra koalicijose Vilniuje ir ne tik su darbo partija.  taip kad ne jiems cia aiskinti. O man asmeniskai labai neramu, kad tarp organizatoriu nera nei NS, nei kitu. Tai atiduoda iniciatyva tiems negeriesiemss ir laukia. Netgi ne krumuose, o isvieteje uzsikabine kabliuku.

DDD       2021-08-14 22:13

Nidai pakvietus į Maidaną, t.y. barikadas, nebeturi reikšmės, kas ten dar kalbėjo. Ateity bus kalbama apie mitingus, kur dar kalbėjo ne tik Paleckis, bet ir Nida - “kas ta Nepriklausomybė prieš vakcinas”.

Taip       2021-08-14 22:05

Viskas teisingai sudėliota, bet kažkodėl kažkur giliai kirba mintis, kad visgi gerb. Nida bando subtiliai aiškintis, būtent aiškintis, o ne vien paaiškinti, savo oponentui (oponentams) dėl jos dalinimosi viena scena su Uspaschiku ir kitais visuomeneje (idomu tik, kokioje jos dalyje) prieštaringai vertinamais asmenimis. Ar visgi išsigandote, kad tai jus kažkiek sutepė?

Teisingai kazkas sake       2021-08-14 22:00

Geri oratoriai palydimi plojimais,o prasti-svilpimu.Dar kazkas kitas sake-nesvarbu kokios spalvos kate ,svarbu-peles gaudo.Kartais sutampa interesai kad ir trumpam(na kaip pvz konservatoriu su socdemais dabar-issilaikyti valdzioje).Ir niekad nera visam laikui sutampanciu saliu interesu.Nida -saunuole-viska isaiskina puikiai.Ji neatsako uz kitus kalbetojus.

Dzeikas       2021-08-14 21:57

Nida’ai:
Kas kam rupi, o uteletam pirtis.

ah1       2021-08-14 21:54

tai va, štai ką pasakysiu : į mitingą buvo susirinkę  tie kuriems priimtina suduv/iškoji vediškoji kultūra - Rita/Dėsniai, pagal vedantą- dėsnių kultūra, nepajudinamoji rėdos kultūra ant logikos pamatų, ir pratestuoti IQ testu - oficialiai eksperimentiniu produktu - feikine vakcina ir tikėjimu mokslu.

miela Nida,       2021-08-14 21:31

sakinį, kuriame akį rėžia sakinio konstrukcijos klaida (nebent negirdėjau tą asmenį išties esant žmogžudžiu), pataisykite skubiai. Atsiprašyti jo galite ir privačiai. Antraip byla būtų pralaimėta skaudžiai.
adv.

Lietuva tokioje geografinėje       2021-08-14 21:21

padėtyje ,kad jai tenka išgyventi vakarų ir rytų priešpriešas.Ir netgi bandyti jas suderinti,kai vakarai rytus perka arba atvirkščiai.Reikia daug saliamoniškų galvų ir pyktis nėra kada,-visi reikalingi.

in nomine       2021-08-14 20:45

Tobulas tekstas.
Gal dar niekas nepražuvo, jeigu turime tokių asmenybių kaip p. Nida?
Beje, čia yra tam tikras paradoksas - šiandien Lietuvą valdo niekšbobių diktatūros chunta, kuriai pasipriešinti vyrų neatsirado.
Bet - pagal vieną posakį “prieš laužtuvą nėra kito būdo pasipriešinti kaip laužtuvas”, pasipriešinimo prieš pasiutbobių chuntą vėliava tapo p. Nida.
Garbė šiai drąsiai ir išmintingai moteriai.
Kiekvienam tikram vyrui turėtų būti garbė eiti vedamam šios moters.
Istorija žino Žaną d’Ark, Emiliją Pliaterytę.
Dabar Lietuva turi Nidą Vasiliauskaitę.
“Už mūsų ir jūsų Laisvę!”

Nida,       2021-08-14 20:42

Vienas, tik vienas* klausimas.
Kaip žiūri, kaip matai, kaip vertini nacionalizmą?
Ar tu nacionalistė ar komunointernacionalistė?
Negi manai, kad ignoruojant, nustumiant nacionalizmą, su tuo pro-pro-rū... galima išgelbėti tautą (o gal liaudį) ir valstybę įsisiautėjančioje valpurgijos naktyje.
Kairieji-rū irgi išmoko žodį ‘tauta’, tik ta jų ‘tauta’ yra rytietiškai orentuota liaudis, ir jie nekenčia visko kas ne pagal juos…
——
Tai gyvenimėlis, ‘rytai’ pešasi su ‘vakarais’, kam atiteks Lietuva be lietuvių, o lietuviški nacionalistai parsidavę dūšia ir kūnu landsberginiams, net nebando krustelti.

Bravo, p. Nida!       2021-08-14 20:02

Bet jei kvailys suprastų, kad jis kvailys, tai jau ir nebūtų kvailys. Tad ir kovoti su kvailiais… Na, bet gal bent vienas puskvailis supras, ir tai jau gerai.

Raimundas       2021-08-14 19:27

Perlai kiaulėms. Nemanau, kad iš vis derėjo juos pagerbti Nidos paaiškinimais. Nedavė jiems Viešpats, na nedavė ir tiek. Esu įsitikinęs, kad jų ignoravimas priverčia juos dusti ir tampytis konvulsijose- “kaip taip?” Juk jie trunka nuo dėmesio ir bet kokia kaina stengiasi jį gauti. Todėl totalus ignoravimas yra geriausia priemonė prieš visokius įkakotukus.

Sigitas       2021-08-14 17:58

Aš skaitau Jūsų straipsnius ir žiūriu laidas kuriose Jūs pasisakote, aš ko gero esu plokščiažemis, bet tuo didžiuojuosi ir man labai smagu stebėti, kaip Jūs dėstote savo pažiūras, nekreipiant dėmesio į tokias “asmenybes” kaip užkalnis, leščiauskaitė, kvietkevičius, vinokuras,ir dar daug daug “elito"atstovų.Manau, kad kaip tik toks kelias elgtis taip kaip manai esant teisinga, vienintelis efektyvus, sprendžiant pagal nuolatines “audras stiklinėje” .mūsų laukia ilgas kelias, bet tikiu, kad Tiesa mūsų pusėje, todėl mes pasmerkti nugalėti.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.