Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: Čia jūs valotės rūdį į vėliavą, arba Kaip „šviesuomenė“ tyčiojasi iš „tamsuomenės“

Ramutė Bingelienė   2021 m. liepos 11 d. 0:07

38     

    

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: Čia jūs valotės rūdį į vėliavą, arba Kaip „šviesuomenė“ tyčiojasi iš „tamsuomenės“

Jūsų dėmesiui siūlome filosofės dr. Nidos Vasiliauskaitės analizę, atskleidžiančią menininkų bendruomenės pastangas padėti valdžiai žeminti neklusnią visuomenę.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vaclovas >>12:33       2021-07-13 21:07

Ir daugelio kitų kūrėjų. Ne visada gali suprasti mintis, bet šiuo atveju - akivaidoka. Kaip ir eiliuotojai daugiausiai kalba apie vieną, nors jų asmeninis bei intymus gyvenimas būna ir mažai žinomas. Tiesa, pasekėjai noriai domisi savo dainių gyvenimu ir nuotykiais, tačiau… visgi - ne visi. Aš iš tų, kuriems neįdomus kūrėjų ar įžymybių gyvenimas. Niekada nesakau, kad nekenčiu kokio krepšininko, aptariu tik jo darbo gebėjimus.

Vaclovui       2021-07-13 12:33

Tamsta, jeigu menininko asmenybe nepasidomėjai, tai tuo pačiu nieko negali pasakyti, ką jis tuo performansu norėjo parodyti. Juk negali pasakyti, koka šio menininko pozicija (teigiama ar neigiama) pavaizduoto valstybinės vėliavos tepliotojo atžvilgiu…

Menas ir politika       2021-07-13 10:13

Menininkas, kuris yra neabejingas tautinėms ir krikščioniškoms vertybėms, dažniausiai rinksis klasikinę meno išpildymo formą, o menininkas, kuriam visa tai yra tik smulkmena, rinksis modernistinę išpildymo formą. Taip gaunasi todėl, kad pirmojo tipo menininkui rūpi būtent PLAČIOSIOS visuomenės dvasinis gyvybingumas, o antrojo tipo menininkui tas nerūpi. Iš visa tai darosi aišku, kodėl modernistinio meno lopšys yra būtent liberalioji Vakarų Europa ir kodėl šiandien yra įsigalėjęs modernistinis menas.

Vaclovas       2021-07-12 18:33

Prie meno kištis nederėtų. Jis būna sėkmingas, arba ne. Šiuo atveju norėta parodyti, kad esti Lietuvos mylėtojų, kurių pasaulėžiūra ir meilė iš antro galo. Tik tiek. Menininko asmenybe nesidomėjau. Koks jis pats yra tai neturi reikšmės atlikimo supratimui. Nors nepalyginamai būtų veiksmingiau, jei kūrinio išvada atitiktų jo paties pažiūras.

Esi pats ne        2021-07-12 18:12

suskis, aukšto intelekto, bet Talmudo ir XX amžiaus istorijos neskaitęs - tik jos pseudo naratyvus, Kapsukėje sukurptus.

Talmudininkui       2021-07-12 17:08

Esi suskis kaip reta…
Normaliam žmogui nuorodą įkelti garbės reikalas, o tu grynaveislis mėšlius.

Gerai,       2021-07-12 15:39

tad tegyvuoja Itilio atstatymas ir atkuriama Khazarų imperija! Prezidentas skirs ambasadorių ir visiems bus gerai - mes nesikišime į jų reikalus, o jie į mūsų. Vystysime prekybą ir folklorinę draugystę. Linkime klestėjimo Stavropolio kraštui Khazarų imperijoje.

to Taip        2021-07-12 14:27

pasiulykit Putinui su Soros atkurt Khazarija. Tai issprestu daugybe problemu.

elfe >> nenusisnekek       2021-07-12 14:25

ar tau isklot visa chazaru (khazarijos) istorija?
1) Lietuvoje yra ir tu ir kitu. Nes musu kunigaiksciai, pradedant Rimgaudu (Ringold), kuris pirmasis sumuse totorius ir priverte atsitraukt nuo Vienos, gyne Kijevo Rusios ir kitas tautas nuo totoriu Chazaru chanate ikurusiu Aukso orda ir veliau. Dalis chazaru pasitrauke i LDK, kiti integravosi i Aukso Orda ir iki siol liko Rusijos teritorijoj. Is ju kile abu draugai - Gorbaciovas su Andropovu, daugelis oligarchu… Kryme buvo nemaza semitiniu zydu diaspora, dalis ju irgi pateko i LDK…
Su Gedimino kvietimu amatininkams atvykt i LDK, atvyko ir vakarietisku safardu.
Vytautas jiems suteike privilegiju.

2) vyrauja chazarai, nes jie pluste plusta is Rusijos,  Ukrainos, Rytu Europos… Arabai del to nepatenkinti, nes palestiniecius, kuriu dalis galimai suislaminti senieji semitiniai zydu valstieciai, jie isstumia i diaspora, i kaimynines salis.

3) savos valstybes nenoretu nebent tie, kas kas noretu viso pasaulio = tautine tapatybe prarade kosmopolitai. Gal koks milijardierius jiems rastu vieta kosmose? smile

4) pereme is zydu ju tautine religija judaizma chazarai kartu pereme ir panasu likima. Iskele tautiskuma auksciau dieviskumo jie prarado tevyne. Tai pamoka visoms tautoms, jei ka.. Nepripazine sio fakto, jie kaltina tautines valstybes tarsi nacionalizmas viso blogio priezastis ir bando isvaikyt visus po diasporas.

5) kalba. pasiguglinkit. galit rast ir youtubej. Orwell draugas, istoriniu knygu rasytojas Arthur Koestler yra parases puikia knyga “The Thirteen Tribe”.

6) priminsiu, kad pirmasis Lenino-Trockio istatymas buvo “Dekretas pries antisemitizma”.
Ne Marksas buvo jezuitu aukletinis, o chazaru kilmes panmasonisko Iliuminatu ordino (1776) ikurejas Adam Weishaupt. Si “nematoma ranka” stipriai pakeite Europos istorija. Gete, pats buves itrauktas i si ordina su kitais svietejais, iiuminatus ikunyjo savo Fauste Mefistofelio personaze…

7) na ka, kadangi tikiu i zydaites Marijos pagimdyta zyda Jezu, gali ir mane laikyt zydaite pagal religija. Argi krikscionys, kaip ir chazarai, neturi teises laikyt save “zydais pagal religija”? Juk skirtumas tik tas, kad vieni tiki Pekiaknyge, o kiti dar ir Naujaja sutartim su Dievu.

Rudenį Kapsukės       2021-07-12 13:30

absolventai duos garo runkelynui - retins mūsų gretas.

to Kur nuoroda?!       2021-07-12 13:29

Negi esi tiek neįgalus, kad pats negali susirasti, kai pačiam jau ir taip daug pasakyta. Visi tomai Anglų kalba paskelbti. Ar džiaugiesi, kad vakar italai laimėjo futbolo čempionatą?

LTSR BK       2021-07-12 13:27

straipsniai neleidžia pasakyt, kokios nacionalinės sudėties ir kilmės ta Pasaulio Vyriausybė. Nori mus supūdyt liberoidiniame kalėjime?

> Masių suvaldymui 20:28       2021-07-12 12:48

„Masių suvaldymui ir Pasaulio Vyriausybės užbaigimui…“
Kokios tautybės Pasaulinė Vyriausybė?!!!!!!!!

Kur Talmudo nuoroda?!       2021-07-12 12:43

>>  Masių suvaldymui     2021-07-11 20:28
ir Pasaulio Vyriausybės užbaigimui pasitelktas virusas - dirbtinis virusas, kaip biologinis(virusinis) ginklas. Na, o Placebo galima pasiieškoti, kad ir Talmudo XII tome. Madame galėtų parsisiųsti ir perskaityti.
-
Kur Talmudo nuoroda?!

Grožis ir mąstymas       2021-07-12 11:46

Klasikinis menas toks, kurį žmogus pajunta ir verčia juo gėrėtis; modernus menas tai toks, kurį „reikia suprasti“. Būtent todėl modernusis menas yra populiarus dažniausiai tik tarp menininkų.

Rudenį       2021-07-12 10:47

elitas žada duot į kaulus tamsiosioms masėms.

Taip,       2021-07-12 10:43

galėtų žydai atkurti savo galingą buvusią valstybę - Khazarų imperiją aplink Sočį, Astrachanę, atkurti savo istorinę sostinę Itilį. Manau, kad lietuviai tam pritartų, o jūs ar pritariate? Tos Jungtinės pajėgos visai ne lietuviškos, o maskolių trolingas.

elfe neišsisukinėk       2021-07-12 8:41

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/nacionalinis-susivienijimas-butina-skubiai-nutraukti-migrantu-priemima-o-kr
——
elfe - LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ‘sui     2021-07-9 12:03
ar kartais pats nebusi “okupacinis”?..
nei pagonis, nei krikscionis.
taip, judaizmas yra tautine religija. katalikybe - universali.
judaizma 9 a priemes tiurku kilmes Chazaru chanatas eliau eme save vadint “zydais pagal religija”
Apreiskime Jonnui yra zodziai - jie vadins save zydais, bet jie tokie nera.
marksizmas chazaru kilmes rabino sunaus Markso sugalvotas.. jei marksizmas = ateizmas, tai argi chazarakilmiai ateistai nepraranda teises vadintis zydais?.. 
kalbama, kad tarp visu save vadinanciu zydais, tera tik apie 10 procentu tikruju semitiniu zydu. tad ir terminas “antisemitizmas” turetu but persvarstytas.
jei klystu, pataisykit.
——
Mažas kupstas didelį vežimą verčia.
1) Kas gyvena Lietuvoje, žydai (tikrieji semitai) ar chazarai?
2) Kieno yra dabartinis Izraelis, žydų ar chazarų?
3) Kodėl litvakai yra UŽ Izraelį?
4) Ar chazarai, ar žydai (tikrieji semitai), o gal abeji turi neigiamą, žeminantį, niekinantį požiūrį į kitatikius (gojus), ir nuo kada tai prasidėjo?
5) Kodėl patys žydai apie tai (chazarus) nekalba, ir kategoriškai nuo chazarų neatsiriboja?
Marksas yra jezuitų auklėtinis. Taip ar ne?

6) Žydiška Lenino vyriausybė, NKVD daugumoje žydai, hitlerininkai - načių viršūnėlė žudžiusi žydus (o gal chazarai žudė chazarus), kas jie….....?!!!!!!

7) Kodė tu elfe rūpiniesi žydiškais reikalais, kai patys žydai dėl to tyli. Gal tu esi žydas?
Padiskutuokim.

to Onai       2021-07-12 4:58

Nėr istorijos be sąmokslų, nežinojai?

Hm.       2021-07-11 23:43

Šauni laida. Laukiu kitos!

Onai        2021-07-11 20:34

jus visiskai teisi.
butent netalentingi nevykeliai antinacionalistai ir padaro toki karjeros suoli iki nacionalinio muziejaus direktoriu…
p Beresnevicius gal ne atsitiktinai mirtinai suspardytas buvo prie rasytnamio?.. (cia is samokslo teoriju, jei ka.. )

Masių suvaldymui       2021-07-11 20:28

ir Pasaulio Vyriausybės užbaigimui pasitelktas virusas - dirbtinis virusas, kaip biologinis(virusinis) ginklas. Na, o Placebo galima pasiieškoti, kad ir Talmudo XII tome. Madame galėtų parsisiųsti ir perskaityti.

hmm..        2021-07-11 20:22

na, “raudu sienos” Lukiskiu aikstej net N.Putinaitei “moksliskai” isaiskinus “tamsi liaudis” niekaip negalejo suprast “menines” reiksmes..
gyvenam post-truth, post-modern, post-nation eroje.. nelengva suprast sias naujas “vertybes”.

Ona       2021-07-11 20:17

Kaip supratau, tai tą laišką pasirašė ne patys menininkai, o visi š... malimo centų funkcionieriai, pvz, toks buvęs “kultminas” Gelūnas, ar kokia Jablonkskienė. Menininkai nesipučia prieš žmones, tik nori, kad žmonės suprastų jų kūrinius. Pučiasi labiausiai nevykėliai ir visokie “direktoriai”

elfe        2021-07-11 20:09

panasu, kad Jurgos Ivanauskaite aprasytoji Placebo Kontora isties veikia visu pajegumu.
ne vienas kritikas bande “tamsiai visuomenei” paaiskint ka ji norejo pasakyt ta savo knyga PLACEBAS, bet rods tik Beresnevicius suprato ja teisingai.

paklausykim:
Placebo - vaistas, duodamas ligoniui kaip normali piliulė, tačiau neturintis jokio gydomojo poveikio: kartais jis veikia įtaigos ar saviįtaigos dėka; tačiau tai ir slaptos organizacijos pavadinimas. Organizacijos, kuri užsimojusi pakeisti tiek Lietuvos, tiek pasaulio gyvenimą ir vertybes. Ji skleidžia visuotinio nerimo, suicido fluidus, tvarko minių nuotaikas cheminiais preparatais ir, kas be ko, su rimtesniais žmonėmis, vyrais ir moterimis, ilgai dirba asmeniškai. Kol arba sunaikina, arba neįtraukia į savo gretas. Placebo gimdo ir nepasitikėjimą savo jėgomis, ir cinizmą, ji valdo ir informaciją, slapta įsiskverbdama į redakcijų kompiuterius ir keisdama žodžius taip, kad jie smogtų pasąmonėn ir paprasčiausiai užkoduotų žmones vienam ar kitam elgesio modeliui. Sakyčiau, Placebo tai simboliškas globalizacijos ir pasaulinio kapitalo įtakų įasmeninimas; kad ir kaip “sąmokslo teorija” būtų pateikiama, ji neatrodo fantastiška, pažiūrėjus į tos veikos pasekmes. Sąmokslo gali ir nebūti, tačiau rezultatai kaip ant delno. Tačiau yra procesas, kurio metu absoliučiai visos vertybės keičiamos naujomis, erzacinėmis, minios vertybėmis. Vertybėmis miniai. Valdomos minios vertybėmis ir mintimis. Lyginant praėjusią sovietinio absurdo epochą su nūdiena, romane pasirodo, kad homo sovieticus ir homo nuovus iš principo nėra viens už kitą geresni projektai. Sovietizmas traiškė vienaip, globalizacija antraip, bet tikslas vienas - nužmoginimas. Ir čia dirba visi - nuo žiniasklaidos ir politikos iki iš sovietinių slaptų psichotroninio karo laboratorijų išleistų ekstrasensų. Kas gi lieka? Gana akivaizdu, ir Jurgos paaiškinimas yra labai tvarkingai išdėliotas: “Kiekviena nauja ryškesnė asmenybė tučtuojau buvo sunaikinama naudojant svarbiausią tautinį lietuvių bruožą - pavydą. Sakykite, meldžiamieji, kas liko? Ogi - nieko. Paaugliams - popso žvaigždutės. Dvasingiesiems - apsišaukėliai aiškiaregiai ir netikri pranašai. Eiliniai vartotojai garbino muilo operų personažus. Placebo sumanymu, didžiausiais autoritetais privalėjo tapti politikai, kaip tos “Gyvulių ūkio” kiaulės, įsitvėrusios nenuginčijamo šūkio: “Visi gyvuliai yra lygūs, bet kai kurie - lygesni už kitus” (p. 289). Ir kas gi išmestas, ir kaip, kokiu būdu? Žinoma, tie, kurie sudarė stuburą, kurie darė Sąjūdį, kurie turėjo gyvybės ir kaitos galią dar pabaisiškam sovietmetyje. Realybės kaitai įpareigota publika buvo išmesta iš visuomenės mentaliteto apyvartos, idant kaitos iniciatyvą perimtų erzaco-placebo kunigai ir magai. Viskas vyko, kaip ir vyko. Tame pačiame puslapyje rašytoja primena: “Būtent darbas su autoritetais ir buvo antroji Jo veiklos Kontoroje pakopa. Taigi autoritetų senąja prasme - visokių sumautų filosofų, giliamintytojų - naujajame Placebo pasaulyje nebeturėjo būti. Kova su senąja gvardija buvo paprasta: kompromatas, gandonešių darbas ir atviras baksnojimas pirštu, kas gi čia mūsų bendruomenėje yra beviltiškas pralaimėtojas. Tai sekėsi nesunkiai. Vieniems buvo prisegta paranoikų etiketė, antriems - suvaikėjusių, tretieji nebegalėjo nusiplauti bendradarbiavimo su KGB dėmės, ketvirtieji neva ilgėjosi sovietmečio, penktieji naujomis aplinkybėmis elgėsi kaip paskutiniai kvailiai, visur kaišiodami savo priplėkusį idealizmą, šeštieji pasirodė be galo godūs pinigams ar šlovei, septintieji užsikasė tik jiems vieniems žinomame pogrindyje, aštuntieji tylomis sudėjo ginklus ir pasidavė, devintieji tapo viskam abejingi, o dešimtieji tiesiog išmirė” (p. 289). Šis visuomenės autoritetų eliminavimas leido duoti naujas gaires. Avių kaimenės, besivalančios dantis, vertybes. Šis virtimas yra tarsi nesustabdoma griūtis, ir bemaž nesimato jėgų, galinčių jį bent pristabdyti, pavieniai žmonės gali kurį laiką kovoti su Placebo, tačiau jie visada pralaimi, o masės jau valdomos, ir ateina nauja beveidės masės era, vartotojo su išplautomis smegenimis epocha.

DD plius DD       2021-07-11 20:01

Yra pas mus ir tikros šviesuomenės, iš kurios jokiu būdu nesišaipyčiau. (Na, nebent už kosminius pinigus. Ir tai, nebent draugišku šaržu).
Bet čia Nida kalba apie kitokią šviesuomenę. Apie tokią, kuri verta niekinančios karikatūros.
Supraskit mane teisingai- aš prieš kaimo bernus ir ypač mergas nieko prieš neturiu, nes pats tarp tokių augau. Bet kadangi augau, gerai žinau- galima kokį molio motiejų prašmatniausiu smokingu apvilkti ir netgi varlytę po kaklu surišti. Vis vien jis liks molio motiejum. Štai lygiai taip, tik dar blogiau vertinu Nidos pašieptą “šviesuomenę”. Blogiau todėl, kad bernui ar mergai kriterijai kiti. Jų reikalas- berniškas ar mergiškas prievoles atlikti žmoniškai. Ir maža kas šitame pasaulyje yra labiau graudžiai juokinga ir niekinga už bernus ir mergas, kurie save rafinuotais ir šviesiais ponais įsivaizduoja ir būtent šitaip patys save pateikia. O kaip tik apie juos Nida ir kalba.
Negražu, bet pabaigai pateiksiu konkretų tokios molio aušrinės pavyzdį. Tiesiog chrestomatinį- tai madam Maldeikienė.....

Klasika       2021-07-11 16:32

Čia toks “menas”, kurį galima išaiškinti taip kaip norima. Kadangi, šiuo atveju, buvo nusišluostyta su Trispalve, todėl čia buvo menas. Jeigu panašus veiksmas būtų atliktas su LGBT vaivorykštine vėliava, tuomet būtų vėliavos išniekinimas ir kaltininkas, reikia manyti, būtų seniai nubaustas. Beje, ar girdėjote apie “meno” dirbinį “Nukryžiuotasis šlapime”, kurį sukūrė kažkoks modernusis Vakarų “menininkas”? Šį dirbinį prieš daug metų (Lietuvai neseniai atgavus nepriklausomybę) buvo bandyta eksponuoti ir Lietuvoje.

Klausimėlis       2021-07-11 13:11

Subinlaižystė, menas ar sportas? smile

Vaikų teisė       2021-07-11 12:59

Turėti autentišką vaivorykštę.

Genderistinei cenzūrai stop       2021-07-11 10:12

O kur dar antigenderistiniai ir panašūs parformansai?
Anot Vasiliauskaitės cituojant/interpretuojant parformsncininkus: „Niekas neturi teisės piktintis“ (Video 25:44).

Semitizmitinei cenzūrai stop       2021-07-11 10:10

Dėl perdėto žydų su(si)reikšminimo, irgi trūksta PARFORMANCŲ. Viltingai laukiame menininkų saviraiškos skatinant diskusijas…
Cenzoriai, tik nepradėkite aiškinti apie išsilavinimą ir esminių dalykų „tinkamą“ supratimą.
Semitinei cenzūrai stop.

Priminimas       2021-07-11 10:07

Atsimenate tokį meną, kai tiurbanas buvo pavaizduotas bombos pavidalu ir kuo tai baigėsi žydams… Beje, žiniasklaida apie žydiškąją to reikalo pusę bevelijo nutylėti. Yra apie ką pamąstyti. Sėkmės savišvietoje.

Aiškumas       2021-07-11 10:06

Kokios to menininko politinės pažiūros, kiek jis tautiškas, kiek kosmopolitiškas… Čia ir atsakymas, kas vaizduojama…

Saulė M.       2021-07-11 9:59

Puikus - logiškas ir analitinis -  “pasipiktinusiųjų dėl pasipiktinimo”  menininkų dešifravimas. Įsižeidusių menininkų kreipimasis neišlaiko jokios kritikos vien dėl to, kad meno kūrinys gali būti suvokiamas ir interpretuojamas įvairiai. O politinė, beje, labai tingios galvos sumąstyta, žinutė yra tiesmuka ir aiški. Įsivaizduoju, jei “Lietuvaitės” Gaubo skulptūra būtų padaryta juodaodė, klūpanti tokia poza. Kodėl skulptoriui nepabandžius: atspindėtų ir stumdomus autoritaro iš Baltarusijos pabėgėlius, ir feminisčių ginamas moteris, bet… Iš karto sukiltų ideologai įžvelgdami juodaodžių niekinimą. Panaudoti krikščioniškus ir tautinius simbolius įvairiuose kontekstuose, paprastai ironiškuose, karikatūriškuose ir sarkastiškuose, tapo tingus “meinstrymas”, kadangi tos kategorijos galios ideologijoms šiuo metu nepalankios,  o “fondososai” menininkai paklūsta galiai, kitaip neišgyventų.

Gražina       2021-07-11 9:25

Labai gerai Nida. Puiki šiuolaikio isteblišmento (elitu pavadinti liežuvis nesiverčia) veiklos, elgesio ir mčstymo dekonstrukcija. Bravo. Išdėstyta aiškiai, tiksliai, kaip vaistunėje ir santūriai vaizdingai. Bravo. Kitą kart linkėčiau Nidai atkreipti dėmesį į istorikus ir VU darbininkų formuojamus ,istorinius diskursus” , knygų bei disertacijų pavadinimus, „išvadas” kur rasite taipogi daug valžiai reikalingo pliurpalizmo.

Diede,       2021-07-11 8:27

o tai ko pats čia mus dabar suskirstei? Sulyginai nusikaltėlius, okupacinio režimo kolaborantus ir eilinius, padorius piliečius, nerodžiusius jokio aktyvumo okupacijos sąlygomis, okupacinio režimo atžvilgiu? Kokį runkelį pats čia nori apšaut, a?

Diedas       2021-07-11 8:18

Bespalviai, bestuburiai komsomolo sekretoriai bukai vatai stuma žinią, kad laikas nuo žodžių pereit prie veiksmų.
Už kriminalinį elgesį nukreiptą prieš Lietuvą ir lietuvius nebaudžiama.
Atsiras gerų užtarėjų sugalvosiančių pateisinimą.
Bet kaip užgiedotų autorė, jeigu kas nors apšiktų jos tėvų kapą?
Kaip ji įrodytų, kad nelaimingas šiknius padarė tai specialiai, bet ne atsitiktinai prispirtas reikalo būtent toje vietoje?
Ir jeigu atsirastų užtarėjų ginančių tesę šikti ten kur užsimanei?
Kaip kalbėtų tada?
O dabar viskas vyksta pagal kiaules komunistus. Ruošiama dirva perversmui.
Bandoma surūšiuoti žmones į gerus ir blogus, savus ir svetimus.
Kol kas tai vyksta “subtiliai” pamažu, per visokias “tiesas”
Bet jei taip eisis toliau, pjautynės neišvengiamos.
Šiandien nebaudžiamam galima sutrypti vėliavą, rytoj bus leista sumušti lietuvį mylintį savo Tėvynę, savo namus ir vaikus.
Visokiausio vasiliauskyčios tam pateisinimą suras.

 

Jules       2021-07-11 6:56

Kol kas “Corona Conspiracy and Aggression” puikiai pagal planą ir be rimtesnių klaidų drapalina prastuomenę (tamsuomenę-runkelyną), ypač tą jos dalį, kuri su aukštuoju išsilavinimu ir užburta Kapsukės, kuriai įdiegtas dvejopų standartų maniakizmas ir pseudo istorijos (išgalvotos istorijos) manija. Dezi LRT runkelyno drapalinime nepralenkiama. Tschüß!

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.