Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Nida Vasiliauskaitė. Valdanti politinė jėga jau VIEN TODĖL turėtų būti nušvilpta lauk, be teisės būti kada nors perrinkta

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 16 d. 14:51

35     

    

Nida Vasiliauskaitė. Valdanti politinė jėga jau VIEN TODĖL turėtų būti nušvilpta lauk, be teisės būti kada nors perrinkta

Tiesioginė youtube transliacija iš Vingio parko. Ką daro organizuotas intelektualusis lapjaunimas šviesiomis akimis, smailiais snukučiais? Non-stop rašo pačius padugniškiausius ir idiotiškiausius plūsmus ten susirinkusių atžvilgiu: jei užmato vyresnį – tyčiojasi iš amžiaus, jei storesnį – iš kompleksijos, jei moterį – kad „boba“, jei vyrą – kad „diedas“, jei neatrodo kaip iš vitrinos – kad „dirba už minimumą“ etc., su visa serija homofobinių ir seksualinių įžeidimų taip pat.

Dėmesio, čia pirmą kartą on-tape tiesioginis įkaltis, kas tokie n metų rašo šlykščiuosius anoniminius komentarus po straipsniais pagrindiniuose portaluose, taip pat ir visą hate speech, apsimesdami „liaudimi“, „tamsia visuomene“: va tokia jie „visuomenė“ ir va tokios jų tikrosios pažiūros.

Tai štai: valdanti politinė jėga, kuri samdo ir siundo lapjaunimą taip elgtis, JAU VIEN TUO vykdo nusikaltimą prieš savo piliečius ir JAU VIEN TODĖL turėtų būti nušvilpta lauk, be teisės būti kada nors perrinkta. Ir visai nesvarbu, ką tie piliečiai, savo ruožtu, laiko ar nelaiko tradicijomis, istoriškai teisingai ar neteisingai. Svarbu, ką su jais daro JIE, ŠITIE.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Deivis       2021-05-20 22:45

Šita valdžia bus pravyta aš tuo neabejoju. Ne visas jaunimas liberalpetterastinės chuntos užvaldytas.

> 16:06       2021-05-17 16:56

Tai ne šventas naivumas, bet suinteresuotumas. Kad būtų galima tvirtinti, jog chuntas renka dauguma tautos. Jų lozungas: kuo mažiau pasirinkimo ir kuo daugiau balsuotojų.

to p.Kis       2021-05-17 16:06

šventas naivumas yra galvoti, kad kalti tie, kurie nenuėjo į rinkimus. Visiškai nesvarbu, kiek ir už ką balsavo.

Kas       2021-05-17 14:39

tas lapjaunimas smile

Per        2021-05-17 14:32

jūtūbės tiesioginę translaiciją dešinėje pusėje tie patys keli personažai vietoj komentarų vis ,,daugino” savo vaivorykštinę vėliavą. Persijungiau į ,,Respubliką”, vėliau į ,,Tiesą” - ieškojau, kur vaizdas ir garsas mažiau stringa. Ir problema išspręsta. Reikia tiesiog neįsitraukti, nereaguoti į padugnių išpuolius, netapti panašiais į juos. Ir - mažiau dėlioti pliusiukų GRU ,,informuotiems” troliams kad ir po šiuo straipsniu. Prašykit Dievo Atpažinimo dovanos, jei jos dar negavote.

Kas tas       2021-05-17 14:23

lapjaunimas? Ne visi čia Vilniaus žargonu kalbame. Kaip, beje, ir pusiau anglišku.

Kis       2021-05-17 8:40

gal karta rinkejai susimastys,kad valdzia reikia patiems rinkti,eiti i rinkimus ir balsuoti,tu nenueijei i rinkimus,tau Landzbergis isrinko visa buketa KGB atzalu ,o dabar tik paliko tampyti virvutes,nes jis visu ligu priezastis.Juk matome,kad 30 metu propogandos nenuejo veltui,kiek patriarchu,kiek didvyriu ,kurie griove sojuza,kas laisve iskovojo,suprask ;kad reikia Vytuliui cabatus buciuoti,jis net balkoneli prichvatizavo nuo sajudieciu-sajudi,nuo signataru -balkoneli,o nuo tautos beliko atimti Lietuva.Po pestyniu,rankomis mosikuoti jau velu,kur cia uztikau minti,kad per ilgai mes tylejimo,tegu Mikutavicius uztraukia trys milijonus,ten irgi musu beda apdfainuota.Taip gyventinegalima,reikia patiems paciu klaidas taisyti.

stasys       2021-05-17 8:21

Autorė šampano burbuliuku paveikta vis dar po įspūdžiais . Šiandieną jau pirmadienis ir tokios kalbos jos str. švelniai tariant atrodo neadekvačios . Jei aš esu pagal amžių diedas ,kodėl mane turėtų tai žeisti ? O moteris amžiuje iš tikro labiau panaši į ‘boba’ nei paaugle . Problema ne ‘lapjaunime’ o konkretaus žmogaus vartojame žodyne ir tu žodžių kiekyje .Pyktį dėl to tikrai neverta .. ‘vazelino bidonėliu nešiotojai’ irgi savotiškai pateisinami , jie užima tam tikrą vietą visuomenėje ..ir tai suprantama .

DD plius DD       2021-05-17 7:03

Vistiek nesusigaudau apie ką kalba Nida. Youtube reportažų gal 30, o komentaruose dominuoja kaip tik ne pamazgos, o palaikymas ir entuziamas. O didžiuosiuose mūsiškiuose portaluose taip ir yra, kaip sako Nida, bet daugiau isterijos iš baimės, nei realios įtakos. Vienas-kitas priešingas maršui komentaras surašytas rišliau ir protingiau, bet dauguma banalios trafaretinės papūgėlių giesmės nuo vos keleto kurpalių. Ir, žinoma, itin geros nuomonės apie save ir itin blogos apie “tuos baisuoklius”. Bjauru, sakyčiau, bet pirmiausia juokinga- persistengė tie aktyvistai tiek, kad virto savo pačių karikatūra.

DD plius DD       2021-05-17 6:25

Nežinau nežinau. Ar čia su valdančios daugumos nurodymu, ar čia šalininkų saviveikla. Nausėda, Šimonytė ir netgi Šimašius pasisakė iš esmės neutraliai. Dalyvių nerūšiavo ir degutu neterliojo. Bet gali būti ir kitkas- tegul maurai daro savo darbą, nes mes turim likti švarūs. Tuo labiau, kad provokatorių jau matėm. Kaip tas jaunuolis, kur vieną dieną po Armonaitės sparneliu, o jau kitą- “Raskevičių ant kuolo, Šimonytę į Sibirą”. Nida sako apie įrodymus, bet reiktų juos pamatyti, nes nelabai aišku apie kokius konkrečiai pamazgų srautus eina kalba.

Ona       2021-05-16 23:40

Juokina vienas delfi komentatorius. Jis žmogaus vertę matuoja automobilių markėmis ir naujumu. Visada pasakoja taip: “nubėjau pažiūrėt, kokiomis mašinomis atvažiavo” – ir jei nepamato kažkokių ten, ką jis laiko “elito” vežėčiomis, tai tada ir nustato, kad suvažiavo “kolchozas”

ah1       2021-05-16 22:54

a tai jau laisvė nepatinka?  tik kas pakeis liberalizmą? pokyčiai po pokyčių pokyčiai po pokyčių...skelbiami armonaičių,... kokie pokyčiai?  kas pakeis liberalizmo laisvę - nacional socializmas ar bolševikai trockistai leniniečiai?  O tai kad nacionalizmas niekinamas, tautos skiedžiamos atėjūnais tada lieka kas?  lieka bolševiktrockizmleninizmas. Platono aprašyta žiauriausia vergija keičianti demokratiją, kuri ir pirmiausia apsireiškia nekultūros suvešėjimu ir nekultūros toleravimu - skaitykit Platoną, Aristotelį būdus ir mechanizmus valstybių ir santvarkų griovimo ir kūrimo.
Nieko naujo šiaip. Demokratijos finišavimo apraiškos nekultūra, pagal Platoną  Iš kur ateina? Ogi iš viršaus pagal “švilpukus” iš viršaus “žviegiančių”, “erkių” pavidalu ir komanda.
Projektas palanuotojų didžioji švabo europa - didysis nunulinimas, inkliuzyvinis kapitalizmas be vidurinės kalsės kas? ogi vergija, žiauriausia vergija sekanti po demokratijos pagal Platoną.

hmm       2021-05-16 22:37

dalyvavo parke rengėjų, rėmėjų duomenimis - iki 30000, o žiniasklaida rašo 10000? Tai kaip elertė nesuranda mokančių skaičiuoti ir nemokšų niekas nenušluoja?

->žodžio laisvė       2021-05-16 22:13

Pradėjai nuo idiotų kritikos, kuriai dauguma pritars, o prisegiai kaltinimą mūsų Prezidentui. Elgiesi kaip angis. Prezidentas Soroso liberalams tapo akibrokštu. Dabar kandžiojate kulnus.  Jo žingsniai padorumo ir demokratijos link (kun. Toliato klausimas, paskelbti gyventojų apklausų rezultatai, šeimos maršo įvedimas į valstybės politikos objektyvą) jau sukūrė istoriją. Tai drąsūs žingsniai, nes visiems aišku, kokio kalibro jėgos ėmėsi kolonizuoti mūsų Lietuvą. Šiandien keliu taurę už ištikimybę prisiimtai priesaikai ir drąsą ją tęsėti.

Žodžio laisvė...       2021-05-16 21:21

Jaunimas neišauklėtas,grubus,nemokantis gerbti vyresnių už save,svaidosi nešvankybėmis.Per vargus,rūpesčius,nepriteklius nesužiūrėjo savo augančio jaunimo,todėl jis pradėjo “puoštis ” daugiaspalviais skudurais.Norėdami išsiskirti iš kitų spalvomis,nes išprusimu,žiniomis nelabai gali - galvos tuščios,o protas nelabai
išlavintas.
Prezidento kalba mane nuvylė.Jis yra iš liberalų gvardijos.Jam naudingiau,kad Tauta
tupėtų tyli,rami,be drąsaus žodžio.Liberalai yra liberalai - sveikos ir drąsios Lietuvos duobkasiai.

Apie jaunimą praneša Ėlėrtėėltė. Nuoroda:       2021-05-16 20:51

Lietuvos liberalus jaunimas: Nausėdos pasisakymas „legitimavo homofobišką ir agresyvų diskursą, kuriuo pasižymėjo akcijos organizatoriai“

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-05-16 20:30

689: neapykantos mokykla - arba kaip jie planuoja iš mūsų pavogti mūsų vaikus:

Savanorių grupė paruošė interneto platformą visiems cenzūruotiems tinklaraštininkams. Tai bus ne socialistinių naujienų portalas, bet ir kritinės minties ugdymo mokyklos portalas. Mokysime, kaip paruošti savo vaikus ir anūkus pasąmoniniam pasipriešinimui zombiams ir propagandai.

https://leonweinstein.blog/2021/05/10/689/

O aš klausiu       2021-05-16 20:23

Idomu, o kas pasidalino milijonus už svetimos valstybes kalėjimo įsteigimą Lietuvoje? Laurinkus, Paulauskas, Sadeckas, Pocius, Jurgelevičius ar ir Adamkui davė?

ŠLĖKTA       2021-05-16 20:22

Šimonytės motina iš principo nesimokė ir nekalbėjo lietuviškai, tik lenkiškai. Šlėkta ji buvo. Beje, o kas Šimonytės tėvas, au!...Kodėl tai slepiama?...Juk ne su pirštu ji daryta?....

Vagis Šimonytė       2021-05-16 20:17

Vagis Šimonytė kartu su Kubiliumi ir Vasiliausku sužlugdė Snoro banką, pasikvietė aferistus Frikli su Kuperiu ir išvogė iš sąskaitų žmonių pinigus.

Pagarba       2021-05-16 20:16

autorei.

ŠIMONYTEbIR JOS ŠUTVĖ - LIETUVOS TRAGEDIJA       2021-05-16 20:15

Konservai užsieniui tarnaujanti partija - turėtu būti uždrausta Lietuvoje, kaip komunistų partija

“Gulbes giesme”       2021-05-16 20:12

Šimonytė manau supranta, kad šis jos postas paskutinis. Ji tapo premjere tik su vienu tikslu, kad pravalyti kelia į prezidentūra Gabriukui Anūkui. Ir ji taps nereikalinga. Tai Šimonytės “gulbes giesme” ir kelias į politikos sąvartyną

Visiskas dugnas       2021-05-16 20:10

konservatoriai susirinko visas šlykščiausias etiketes: visuomenės smaugikai naktiniais mokesčiais, pensijų karpytojais, protestuotojų vaikytojai guminėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis, pinigų skolintojai dešimtinėmis palūkanomis, banku plėšikai, tiltų sprogdintojai ir karinio perversmo organizatoriai pakaunės miškuose, šalies gamyklų dovanojimu amerikiečių sukčiams ir daug kitų. Dabar dar užsidėjo šalies šeimų niekintojų ir pe*de*ras*tų garbintojų etiketę.

Šaunuolė Nida!       2021-05-16 19:28

Pagarba.Norejau kažką gero daugiau parasyti,bet supratau ,kad viską sutalpinau į vieną žodį pagarba.

Birute       2021-05-16 18:31

Aciu,Nida,gerbiu Jus

RRR       2021-05-16 18:11

Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tokiems mandriems patiems pilietinės drąsos trūksta, samdosi kitus. Ir dar ko gero svetimais pinigais sumoka, ne iš savo kišenės.

Iš tiesų,       2021-05-16 17:56

galima numanyti, kad tūlas Prigožinas “trolių fabriko” idėją pasiskolino iš kokios nors lietuviškos gaujos. Jau daug metų viešoje erdvėje siautėja, matyt, apmokami komentatoriai: ta pati plūdimosi leksika, tie pats pravardžiavimai, tos pačios patyčios, tos pačios gramatinės klaidos, tas pats bukaprotiškumas, ta pati akla vergovė valdžiai ar įtakai, kuri gali duoti ir duoda, matyt, “bakšišo”. Doras žurnalistas čia nieko nereiškia, todėl dorų jau seniai atsikratyta. Būtent todėl žmonėms susivienyti iki šiol buvo praktiškai neįmanoma, susidorodavo po vieną. Laimei, tai jau tikriausiai baigėsi. Tikėkimės ir tikėkime.

Diedas       2021-05-16 17:48

Visiškai bobiška rašlaiva.
Išmetė bliūda su vinegrietu žemėn, susnervavą ir staigiai surado ant ko pyktį išliet.
Jaunimas čia dėl visko kaltas.
O kas neauklėja jaunimo???
Taigi valdžia.
Vyt lauk be teisės vėl bolatiruotis.
Rašinėlyje nė vieno įrodymo, nė vieno fakto. Vien klyksmai ir emo ijos.
Lygiai tas pats būdavo Grinevičiūčios tv laidose.
Tik tai dėl visko buvo kalti vagys pijokai lietuviai, prostitutės lietuvės ir Lietuva.

Valdžią reikia kritikuot.
Netgi būtina.
Bet kritika turi būti konstruktyvi.
Tai ką parašė autorė yra kritikos kompromitavimas.
Dar viena proga išsišaipyt iš nepatenkintų vykdoma politika.

Vaiva       2021-05-16 17:26

Man ta neapykantos kalba yra baisu. O patys neoliberalai kovoja prieš patyčias.

Pažvelkime giliau ir plačiau       2021-05-16 17:17

Kada pradėsime (į)vertinti jaunimo pažiūras, nuostatas į klasikines vertybes…
Galimai beviltiškai apkrėstas* jaunimas, tolerantiškas jaunimas ir „tolerantiškas jaunimas“ tiesiog atvirai šaiposi iš savo tėvų ir visos vyresnės kartos „atsilikimo nuo gyvenimo“. Tas ‘gender’ jiems yra ‘jėga’. Pasikeisti lytį - puiki gyvenimo patirtis. Tos bobos ir diedai ‘nieko nesupranta’ - lūzeriai…
Kovodami su priešu besibaladojančiu į vartus (duris), net nepastebime kad tai kova su vėjo malūnais - mūsų pačių atžalos, kaip gyvatės užantyje…
Šetono užkratas jau duoda vaisių...
SUPRIEŠINIMAS ir susipriešinimas tarp lyčių, tarp kartų, tarp visų lygių, formų, pavidalų kuria pragarą ir tiesiogine ir perkeltine prasme čia ir dabar.
——
Kartą, nelabasis kūrė savo imperiją ant valdžios ir garbės.
Kitą kartą ant aukso (pinigų).
Paskutinį kartą ant proletariato „išlaisvinimo“.
O dabar kuria ant visokio gender „lygiateisiškumo“.
——
Oi bus sunki ir alinanti kova tarp tėvų ir vaikų, tarp vyrų ir žmonų, tarp Ego ir Tiesos…

imho        2021-05-16 16:26

ne tik bolseviku revoliucia remesi nesubrendusio proto paaugliais “pavlikais-morozovais” ar ” “gavrosom"per prancuzu..

kominternui palindus po “gorbaciov foundation ir jo remiamu Club of Roma atvirai sakoma, kad gretos tiunbergaites turi auklet tevus, “atsilikusias mases”...  einant i “naujaja civilizacija”... nes stovinti ant bedugnes krasto tik taip CIVILIZACIJA ZENGS DIDELI ZINGSNI PIRMYN - GLOBALIZMO ZINGSNI! smile
https://www.clubofrome.org/impact-hubs/youth-young-leadership/


GI IR mafijos narko verslu stogas be “liberaliu” paaugliu pagalbos niekaip neissiverstu:
https://idpc.net/alerts/2021/01/young-people-in-drug-policy-advocacy-3-youth-organisations-for-drug-action

 

Pagarbos vertas       2021-05-16 15:55

Prezidento apsisprendimas padaryti pareiškimą.Tai netikėta ir išmintinga.

Šeimų maršas parodė,kad       2021-05-16 15:53

ant savigarbos kojų stoja 50-60-mečiai,kuriems niekas nepadėkojo už nepriklausomybės atkūrimo vargus,netektis,žeminimus,perankstyvas mirtis.O tik tyčiojasi.Tai turi būti nutraukta tuojau pat.

Iš tiesų,valstybei       2021-05-16 15:51

prastai,jei ji atiduodama valdyti jaunimui.Užaugo nauja karta,patyčių karta,be jokio etiketo,kuri žiūri tik savęs.Valdžia jais naudojasi.Tokia valdžia ateities neturi.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.