Dienos aktualija, Politika, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Nida Vasiliauskaitė. Tegu ateina, kas tik nori, svarbu, kad ateitume mes ir nepaliktume savo laisvės jiems – reikalavimai Rugpjūčio 10 dienai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 7 d. 0:50

53     

    

Nida Vasiliauskaitė. Tegu ateina, kas tik nori, svarbu, kad ateitume mes ir nepaliktume savo laisvės jiems – reikalavimai Rugpjūčio 10 dienai

NEDELSIANT:

1) atmesti vyriausybės nutarimo projektą, žadantį draudimus ir ribojimus nuo rugsėjo 13 dienos;
2) atmesti prievartinės vakcinacijos projektus – tiek vaikams, tiek suaugusiems;
3) panaikinti bet kokį spaudimą ir sveikų žmonių diskriminaciją šių vakcinų pagrindu;
4) nutraukti privalomą testavimą;
5) panaikinti „galimybių pasą“;
6) atsistatydinti vyriausybei. Visai.

Paprasto mitingėlio nepakaks, jis nieko nekeis – reikia Maidano, reikia visos Lietuvos prie Seimo, pasiryžusios nesitraukti, kol reikalavimai bus patenkinti. Nebijančios jokių galbūt ateisiančių tyčia kompromituoti ir atgrasyti gražulių ar lėkštučių: tegu ateina, kas tik nori, svarbu, kad ateitume mes ir nepaliktume savo laisvės jiems.

Nieko nėra ir nebuvo svarbiau nei tai nuo Antrojo Pasaulinio laikų.

Taip, čia svarbiau nei Sausio 13-oji: tada, nesėkmės atveju, grėsė tik gyventi toliau kaip gyvenus Sovietų Sąjungoje – okupuotiems, be nepriklausomos valstybės; dabar – nesėkmės ir pasyvumo atveju – gresia gyventi naujo, paties tikriausio apartheido sąlygomis, nebe teisinėje nebevalstybėje nebe kaip piliečiams, kur bet kurią akimirką gali nutikti bet kas, nebėra nė regimybės žmogaus teisių, negalioja nei LR Konstitucija, nei jokios tarptautinės teisinės normos ir įsipareigojimai.

O jei mums pasiseks – padėsime įsiūbuoti analogiškus procesus visoje Europoje.

* * *

Ir dar: aš nesu tarp organizatorių. Leidimą gavo, regis, Seimo narys A.Gedvilas iš DP. Neturiu nieko bendra su DP, bet tai – ne priežastis neiti, o priežastis eiti – nesvarbu, kas pirmas susiruošė organizuoti, kieno vardu leidimas ir kas dar ateis. Tai, dėl ko einame – svarbiau už visas antipatijas, reikalas bendras. Ne „antivakserių“, o visų.

Iš mūsų tikisi, kad suveiks snobizmas ir „klasiniai prietarai“, kad pabijosime susikompromituoti atsistoję šalia ko tikrai ar tariamai neprotingo ar kaip kitaip pelniusio panieką ir pasmerkimą. Kad susipjausime ir neateisime – kaip visada. Kad patingėsime ir neišdrįsime. Kad mus irgi marginalizuos (protinga eterio burnytė vyptelės „Che, šalia tavęs Gražulis – tu kaip Gražulis!“) – ir mes susigūšime, ir imsime tai burnytei pritarti garsiau už ją pačią.

Įrodykime, kad nebeveikia, kad jie neteisūs.

Dabar yra tik vienas pavojus ir tik viena gėda – neateiti ir leisti tam nutikti. Verčiau „kaip Gražulis“, nei „kaip Armonaitė“ ar „kaip Dulkys“. Ar kaip tas, kuris išsigando nebeatrodyti protingai pastovėjęs greta ko nors neskoningo ar nestilingo: toks kaip tik ir nėra protingas, tik pirko atrodymą pastovėjimu šalia protingesnių.

 

* * *

Dar kartą: dabar labai svarbu nepasiduoti panikai ir nepulti skiepytis iš baimės, nes:

pirma, tai reiškia pripažinti, jog valdžia turi teisę šitaip su mumis elgtis, atimti kokiu nori pretekstu ar suspenduoti bazines teises ir, vadinasi, kad mes – nebe piliečiai ir valstybės šeimininkai, o nuosavybė, baudžiauninkai, gal net ne žmonės, o bydlo;

antra, nuo panikos kampanijos sėkmės priklauso, ar vyriausybė galės fiziškai įgyvendinti grasinimus: negalės, jei pusė visuomenės nepasiduos (neatleis visų ir iš parduotuvių neišvys), bet galės ir tikrai įgyvendins, jei pasiduos ir liks tik keli ar keliolika procentų – šiuos užterorizuos, o vėliau ir visus kitus, visus paklususius, toliau grasindama atimti „galimybes“.

Čia nepriklausomai, ar skiepijotės ir ką manote apie skiepus. Čia politinis reikalas ir politinė pozicija: nesinaudoti turimais „galimybių pasais“.

 

* * *


Jei kartais neaišku, kam buvo išprovokuota situacija pasienyje (skaityti ČIA), pvz., „persekioti ir sulaikyti asmenis, nevykdančius karių privalomų nurodymų arba įtariamus padarius ar darančius nusikalstamą veiką ar kitą teisės pažeidimą“ – niekur neapibrėžta, kokiu pagrindu ir kas tiksliai gali būti tie „privalomi nurodymai“.

Nagi bet kas. Ir tai skirta ne migrantams – tai skirta mums, jie – tik pretekstas.

Taip pat pažadas, kad bus tęsiama neribotai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ir dar       2021-08-9 23:28

ir dar šiandien, 2021 08 09 d. Seimo narys P. Gražulis užregistravo Seimo nutarimo projektą dėl pirmalaikių Seimo rinkimų - panašu kad visi       “popieriai” sutvarkyti lansbergiečių  pasitraukimui.

bravo Nida       2021-08-9 22:12

šįkart net keli komitetiniai suskiai nepajėgia savo trydomis užpurkšti dar nedegradavusių Lietuvos žmonių šventų siekių.

R.T.       2021-08-9 13:03

Batka kalbės apie Lietuvą (tuoj):
https://www.youtube.com/watch?v=FavQcVEexmk

R.T.       2021-08-9 11:08

Batkos spaudos konferencija (dabar):
https://www.youtube.com/watch?v=FavQcVEexmk

Reikalaukime polit, reformų..       2021-08-9 10:40

Tik dabartinės oligarchinės-nomenklatūrinės santvarkos (ONS) šalininkai, arba naudingi režimui idiotai, gali prieštarauti kompleksiniams ,,vaistams’’ prieš ONS, tame tarpe privalomam politikų keitimui kadencijų ribojimo būdu pagal prez. rinkimų modelį..Stebiuosi tokių tariamų demokratų dogmatišku požiūriu, kuris labai naudingas Seime ir savivaldybėse amžiams prie ėdžių prigulusiems ,,lovio’’ partijų grietinėlės asmenims.
Ponai keistuoliai, patys neturintys kompleksinių reformų vizijos , būkite nuoseklūs savo dogmatizme- siūlykite ( politinės tautos ir demokr. likučiams greičiau pribaigti,...)  ir prezidentams panaikinti kadencijų ribojimus…:).NS,sprendžiant pagal jos aktyvisto V. Šapalo faktinę užuojautą nomenklatūros palaikymo valdžioje dabartiniam mechanizmui, vis labiau tampa keistų ,PADANGĖSE SKRAIDANČIŲ. asmenų sankaupa, kuriai nereikia jokių ESMINIŲ reformų. Verkiančia nuolat dėl ONS įsigalėjimo, tautos ir valstybės menkimo, bet atmetančia blaivaus proto demokratų reforminius ryžtingus reikalavimus naikinti sąrašinius rinkimus ar privalomą kadencijų nribojimą, neleisiantį  užsibūti prie seimo ir pseudosavivaldos ,,lovio’’ tų pačių kriuksių, kuris dabar trunka dešimtimis metų, ir panašias ref. idėjas…
ŠS aktyvui, gyvenančiam ant žemės, užtenka blaivaus proto suvokti, kad be gilių chirurginių operacijų ONS santvarką gimdantys mechnizmai veiks toliau.  Spalį  pavieniui veikusios ir dėl to patyrusios krachą rinkimuose NS šulai nieko nepasimokė ir toliau eina pavienės neadekvačių teisuolių sektos keliu neturėdami jokios reformų vizijos ir dar pindamiesi po ko kojomis realiai veikiančioms organizacijoms…
Konstruktyvioji, gyvenimu besiremianti ŠS į programą traukia tiek sąrašų naikinimus, tiek kadencijų ribojimus pagal prez., rinkimų modelį, tiek deputatų atšaukimo įdėją, tiek eilę kitų gerų reformų kompleksiniame įpakavime.Vis labiau įsitikinu, jog NS aktyvistai siekia tik pakeisti vienus asmenis prie ,,lovio’’ geresniais, t. y. saviškiais, bet nesiekia kompl. reformų kelia naikinti ONS ir jos galimo reanimacijos. NESIEKIA NAIKINTI PATIES ĮSTATYMINIO MECHANIZMO, LEIDŽIANČIO egzistuoti ir ATSIKURTI ONS…
Visi į mitingus rugpj. 10 d. ir rugsėjo 10 d….
Algirdas

On Sunday, August 8, 2021, 11:26:55 ‘Valentinas Sapalas-
,,Kadencijų ribojimas yra visiškas absurdas, kuris prieštarauja rinkėjo laisvei ir pasirinkimui…. Kadencijų ribojimo sistema yra absurdiška ir kitose srityse, pvz. mokyklų direktorių ir kt. Ir tą aiškiai rodo praktika’‘.

užsienyje       2021-08-9 10:18

2021-08-09. “Izraelio ministras pirmininkas Naftali Bennettas sako, kad šalies gyventojai skuba pasiskiepyti trečiąja vakcinos nuo koronaviruso doze, kad apsisaugotų nuo plintančios delta atmainos”. Žydai ne kvailiai.

stasys       2021-08-9 7:56

Graudu kai matai tiek nemąstančiu nykščiu . Deja dėl to tam tikra dalimi yra kalti ir valdantys . Dūmų be ugnies nebūna .. todėl priminsiu sena išsakytą minti ‘valdžia tik visuomenės atspindys’ ir visai nėra jokio skirtumo tarp tu kurie konfliktuoja visuomenėje . Klausimas ar pavyks tam tikrą dalį nuosaikios visuomenės paversti protesto balsais ir žiūrėsiu kokios partijos ‘paslis’ pasirinkdamos tokį konflikto ir nesutarimu eskalacijos kelią . Prezidentas G.Nausėda tyli , laukia , masto .

>bet       2021-08-8 17:32

autorė nieko nemarginalizuoja. Esi provokatorius, atėjęs čia bezdėti nesąmones. Autorė prieš marginalizacijas. Tu - už provokacijas.

Tai kad        2021-08-8 17:16

Putino Rusijos naudai jie ir dirba, įvedinėdami segregaciją.

bet       2021-08-8 12:27

Autorė irgi mielai kai kuriuos marginalizuoja, tai kuo ji skiriasi nuo anų?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-8 7:56

- Apie rugpjūčio 10 ir rugsėjo 10 mitingus reikia paskelbti v_i_s_a_i Lietuvai per LRT žinias (panoramą, …).
- Kas tai galėtų įgyvendinti?
- Ar yra toje irštvoje bent vienas žinių pranešėjas, dirbantis Lietuvai?

Nuomone       2021-08-8 5:47

Šimonyte dink!Nida šaunuole!Tai zmogus mylintis Lietuvą!

Deivis        2021-08-7 22:21

Būtina priešintis Lt chuntai.

tekstas        2021-08-7 21:22

si teksta lyg zodis zodin vakar buvo isberus Ruta Janutiene su piktdziugiska sypsenele veide - ot pribaigsim landsbergiszma, lai ateina putinizmas!

ah1       2021-08-7 20:49

kur dingo gripas? - ogi testai neskiria caronbaubio nuo gripo, testai klaidingi - štai iš kur dygsta caronbaubio pandemija,  net neabejoju,  - feikiniai testai, feikinė pandemija, feikinės vakcinos, feikiniai skiepijimai.
Gripas buvo,yra ir bus ir sezoninis gripas pateikiamas kaio caronbangės dėl testų neskiriančių gripo nuo caronbaubio, net neabejoju

stasys       2021-08-7 19:47

Autorei sunkiai sekasi skaičiuoti pirštais ,gal todėl visuose jos str. dominuoja filosofinės prielaidos ‘kas butu jei būtu’ . Jei jau davė sutikimą Vilniaus sav. mitingui , ko gi čia taip jaudintis stresuojant ? Praeis po kiek laiko tas ažiotažas sukeliamas mitingais ir tuos ‘maidanus’ teks suvinioti į šikpopieriu .Jei manęs kas paklaustu kada buvo daugiau demokratijos dabar ar prieš dešimt metu ,neabejodams atsakyčiau jog dabar. Subrendo visuomenė tapo laisvesnė savo nuomonėse , belieka priprasti ir prie mitingu kaip neatsiejama dalis visuomenės veido . ‘Rusai puola’ politika jau negali atsakyti visuomenei į visus jei rūpimus klausimus .

Vardas       2021-08-7 19:03

Pritariu 2021 m. Rugpjucio 10 d. mitingui pereinanciam i Maidana prie LRSeimo.
Europos Socialistiniu Respubliku Sajunga kaip vakarietiska Kinija terorizuoja Lenkija, Vengrija kaip Kinija Taivana, kad susidorotu kaip Kinija su Honkongu.
Jei Lietuva volios durniu ir nesustabdysime LiberalBolsevikine Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu kolaborantu chuntos siautejimo Lietuvoje is Lietuvisko Taivano virsime Lietuvisku Honkongu arba net Lietuviska Siaures Koreja su Pirmininku broliu Gabrieliumi Landsbergiu (Kim Jong-un) ir jo seserimi Ingrida Simonyte (Kim Yo-jong).
Siulau paziureti 10-mecio proga filma Contagion (2011) Released September 9, 2011 USA Kinoteatrai.

vienzo        2021-08-7 18:50

tiesiai i motules Rusijos glebi su visai nelegaliais?..

nesitikejau sito is buvusios Neokaires aktyvistes. Maniau,, kad pasiprotinus..
betgi Op TV…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-7 15:38

Štai 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkų vienaląsčių seimagyvių sąrašas. Tą dieną buvo keičiamas konstitucijos 47 straipsnis pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.

Nedalyvavo balsavime (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės - tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu:
1  Babravičius Gintautas 
2  Bobelis Kazys 
3  Čekuolis Jonas 
4  Glaveckas Kęstutis 
5  Gražulis Petras 
6  Kirkilas Gediminas 
7  Klišonis Audrius 
8  Klumbys Egidijus 
9  Lydeka Arminas 
10  Matulevičius Algimantas 
11  Melianas Artūras 
12  Sakalas Aloyzas 
13  Steiblienė Nijolė 
14  Steponavičius Gintaras 
15  Šukys Raimondas 
16  Vagnorius Gediminas 
17  Vazbys Artūras 

Susilaikė (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės - tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu:
1  Karbauskis Ramūnas 
2  Matulevičius Juozas 
3  Mincevič Gabriel Jan 
4  Tomaševski Valdemar 
Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės - tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu:
1  Andriukaitis Vytenis Povilas 
2  Babonienė Ona
3  Balčytis Zigmantas 
4  Barakauskas Dailis Alfonsas
5  Baravykas Vydas
6  Bastys Mindaugas
7  Baura Antanas
8  Bernatonis Juozas 
9  Bradauskas Bronius
10  Budrevičius Jonas 
11  Burbienė Sigita
12  Butkevičius Algirdas
13  Čiulevičius Jonas 
14  Dalinkevičius Gediminas
15  Degutienė Irena   TSKF 
16  Didžiokas Gintaras 
17  Dmitrijev Sergej 
18  Dovydėnienė Roma 
19  Einoris Vytautas
20  Fiodorov Vasilij 
21  Greičiūnas Valentinas 
22  Gricius Algirdas 
23  Indriūnas Algimantas Valentinas 
24  Jakavonis Gediminas 
25  Jakučionis Povilas   TSKF 
26  Jučas Jonas 
27  Juknevičienė Rasa   TSKF 
28  Juozaitienė Jūratė 
29  Jurkus Jonas
30  Juršėnas Česlovas 
31  Kaniava Edvardas
32  Karbauskis Vaclovas 
33  Karečka Edvardas
34  Karosas Justinas 
35  Kašėta Algis
36  Kniukšta Gintautas 
37  Korenka Jonas
38  Kraujelis Jeronimas 
39  Kriščiūnas Kęstutis 
40  Kružinauskas Stasys 
41  Kubilius Andrius   TSKF 
42  Kunčinas Algirdas 
43  Kutraitė Giedraitienė Dalia
44  Kuzmickas Kęstutis 
45  Kvietkauskas Vytautas
46  Landsbergis Vytautas   TSKF 
47  Lapėnas Saulius 
48  Lapėnas Vytautas
49  Lionginas Jonas 
50  Macaitis Alfonsas
51  Mačernius Zenonas 
52  Maldeikis Eugenijus 
53  Martišauskas Virginijus
54  Masiulis Eligijus
55  Matuzas Vitas         TSKF 
56  Medalinskas Alvydas 
57  Medvedev Nikolaj 
58  Mikolaitis Gintautas 
59  Mikutienė Dangutė 
60  Monkevičius Algirdas 
61  Narvilienė Janė 
62  Nekrašas Visvaldas
63  Olekas Juozas
64  Orechov Vladimir 
65  Paksas Rolandas 
66  Palaitis Raimundas 
67  Palionis Juozas 
68  Papovas Petras 
69  Paulauskas Artūras 
70  Pavilionis Rolandas 
71  Plokšto Artur
72  Poplavski Aleksander 
73  Popovas Vasilijus
74  Prunskienė Kazimira Danutė 
75  Pulokas Alfonsas 
76  Purvaneckienė Giedrė 
77  Raistenskis Juozas
78  Ramanauskas Alvydas 
79  Razma Jurgis         TSKF 
80  Rimas Algis 
81  Rimšelis Klemensas 
82  Rinkevičius Viktoras 
83  Sabatauskas Julius
84  Sadeckas Alvydas 
85  Salamakinas Algimantas 
86  Saudargas Algirdas 
87  Saulis Vytautas 
88  Savickas Eimundas 
89  Sedlickas Romanas Algimantas 
90  Simulik Valerijus 
91  Sinkevičius Rimantas 
92  Sysas Algirdas 
93  Skamarakas Kęstutis 
94  Skarbalius Egidijus 
95  Skardžius Artūras 
96  Stankevič Vaclov 
97  Stasiškis Antanas Napoleonas   TSKF 
98  Šablinskas Eduardas
99  Šiaulienė Irena 
100  Šileikis Gintaras 
101  Šivickas Gintautas 
102  Teišerskytė Dalia 
103  Tretjakov Valerij 
104  Uspaskich Viktor 
105  Utovka Jurgis 
106  Valčiukas Rimas
107  Valys Antanas
108  Vareikis Egidijus 
109  Vaštakas Rimvydas
110  Velička Domininkas 
111  Velikonis Virmantas 
112  Vėsaitė Birutė 
113  Vidžiūnas Arvydas   TSKF 
114  Vilkas Pranas
115  Žalnerauskas Vladas 
116  Žukauskas Henrikas

Lietuviai, žinokim Lietuvos priešus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-7 15:17

(žinia teksto autoriui su nr 2021-08-7 12:00)

2003 sausio 23, seime,
Petras Gražulis nedalyvavo balsavime dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra n_e_s_i_p_r_i_e_š_i_n_o bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui Lietuvoje pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Petrui Gražuliui dera pati d_i_d_ž_i_a_u_s_i_a b_a_u_s_m_ė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Vykim šalin tokius liurbius prisiplakėlius kaip rėksnys Petras Gražulis. Jis turi atsiklaupti prieš Tautą ir prašyti Tautos malonės ir pasigailėjimo.
Petrai Gražuli, ant kelių!

to Tam       2021-08-7 13:29

Nuo kada jūs patys susitvarkėte savo valstybėje be užsienio pagalbos? Ir su kovidistų revoliucija nesusitvarkysite, kaip ir su inveideriais - gali būti ramus. Kol Gorbis neleido - bijojote ir pirstelėti Lukos ežere Trakuose be leidimo. Taip ir dabar kovidistai bus sustabdyti ne Lietuvoje.

to Stebėtina       2021-08-7 13:19

Kur pats pats matai tą pažengusią mediciną, kuri Lietuvoje visiškai sužlugdyta? Nebent oligarchams ir užsienio bilijonieriams, bet ne mums. Pas mus pas mediką beveik neįmanoma patekti susirgus, o po trijų ar šešių mėnesių tepriima, nežinai? Užsirašęs nueini pas mediką jau savarankiškai pasveikęs tik beprasmiam formalumui užpildyti, kad sirgai. Vaistų be šitos mafijos, ypač antibiotikų, negausi ir stipsi patvory. Tokios betvarkės ir patyčių net prie drg.L.Brežnevo nebuvo. Pas medikus galėjai tą pačią dieną patekti, o dabar tik raudonieji oligarchai ir jų tarnai bei ypatingesni samdiniai tegali.

papildyti       2021-08-7 12:00

plius N. reikalavimus papildyti :
atšaukti 2018 12 04 d. priimtą rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“,
pritarti P. Gražulio ir V. Valkiūno liepos 27 d. įregistruotam Seimo rezoliucijos projektui kuriuo siūloma Seimui atšaukti 2018 12 04 d. priimtą rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“
18 : 54 https://youtu.be/-LPOqJadN7U
Šalin rankas nuo Gražulio, už Lietuvą vyrai.

stasys       2021-08-7 11:50

‘Vazelino bačku prajodinėtojas’ vėl ieško priešu .

Kis        2021-08-7 11:24

linkiu sekmes visiems neabejingiems zmonems ir Lietuvos zemems.Nepasieksiu,nes kojos nebe panesa,kiek noriu,bet kada suliepsnos Vilniuje lauzai,anaukai atves virsiu arbata.

Prašalietis       2021-08-7 11:14

Juokinga matyti beviltiškus naivuolius ir idiotus, kurie po 2004 metų galvoja, kad jie gali “palikti savo laisvę jiems”... Į civilizuotų vakarų kompaniją priimtos “iš okupacijų išsivadavusios ir laisvos” čiabuvių kaimenės turi būti ir bus vakarietiškai sucivilizuojamos iki galo… Laiko klausimas kada šių bandų nariai bus kaip karvės europietiškai ausyse ar ant kaktų sučipuotos, visi vietiniai galvijai nešios atitinkamus visiems matomus čipus iš kurių numerių ir atitinkamų sutartinių ženklų visi matys. kokios kilmės, vietinės vertės, seksualinės orientacijos, politinių pažiūrų ir t.t. “patriotinis” neišsivaikščiojęs galvijas eina gatve, sėdi kavinėje, knaisiojasi šiukšlių konteineryje….

Izraelite,       2021-08-7 10:36

o tu kas: Diedas, DD, Papa?

>> pseudoizraelitui       2021-08-7 10:33

Tai kaipgi tu, toks izraelitas ir toks pažangiai paskiepytas, staiga atsiradai toje ES uodegos valstybėje ir dar jos kalbą išmokai greituoju būdu?

Per 5 metus       2021-08-7 10:30

pasaulyje turi likti tik 2 milijardai gyventojų, t.y. maždaug ketvirtadalis dar tebegyvenančių. Kokiu būdu? O štai kokiu.
Kokių dabar daugiau: vakcinuotų ar nevakcinuotų? Manau, vakcinuotų. Jų ir dar padaugės. Taigi, gudručiai galimybininkai, kiek laiko džiaugsitės savo privilegijomis? Keliems iš jūsų pavyks atstatyti natūralų imunitetą, jei sistemingai jį naikinsite? Juk kovidas - ne vienintelė pasaulyje užkrečiama liga.
Na, o mes, neprotingi negražūs neturtingi neįtakingi nežinomi nemokyti nejauni nemiestiečiai, palauksim tuos 5 ar 10 metų. Iškentėsim. Per 30 metų įgavom įgūdžių. O tada gyvensim 100 ar daugiau metų. Nes jūs jau nebevarysit mums streso ir nenuodysit savo ,,mokslo pasiekimais”. Susitiksim Anapus. Arba nesusitiksim. Čia kaip kas nusipelnys. Džiaugsmingų galimybių! smile

izraelitas       2021-08-7 10:23

Iš kur Lietuvoje tiek antivakserių? Izraelyje mes visi pasiskiepijome ir nieko blogo neatsitiko. Izraelyje nėra antivakserių, nes mes vadovaujamės racionaliu protu ir turime daug įtakos visame pasaulyje. O lietuvių tarpe daug “neviernų Tamošių”, todėl jūs ir velkatės ES uodegoje…

Per 5 metus,       2021-08-7 10:18

t.y. iki 2026 metų, pasaulyje turi likti ne daugiau kaip 2 milijardai gyventojų, o vėliau tik 1 milijardas. Yra oficialūs JTO, ES, PSO dokumentai, jie jau net neslepiami. Dingstys įvairios: per didelis gimstamumas, ypač trečiojo pasaulio šalyse (todėl juos reikia sumaišyti su europiečiais ir perauklėti), ekologijos problemos, spartesnis įvairių moderniausių technologijų vystymasis ir pan. Girdėta? Jei ne, tegaliu užjausti. Kaip pasiekti tikslą per tokį trumpą laiką? Yra patikimų būdų.

,,Optimizacija"       2021-08-7 10:09

vyksta visame pasaulyje ir jau ne pirmus metus. Vyksta pagal vieningą planą ir visais įmanomais frontais. Lietuvoje ji prasidėjo pagal visas Overtono lango taisykles. Iš pradžių mokyklų, paskui ligoninių, pašto skyrių, visuomeninio transporto provincijoje optimizacija ir t.t. O dabar jau griebiamas jautis už ragų: prasidėjo pačios populiacijos optimizacija per emigracijos skatinimą, per nelegalų antplūdį, per diktatūros įvedimą kovido dingstimi, dabar jau pagal atvirą segregaciją ir pjudymą lietuvio su lietuviu vakcinavimo dingstimi. Tai tęsis, nes tikslas dar nepasiektas. Tikslą pasiekti planuojama per 5 metus.

Tam       2021-08-7 9:57

TS (tarybinių stribokų) ir Putino agentui (DD, Diedui, Borgiai ir kt.) štai ką pasakysiu: eik tu naPIŠ su savo išvedžiojimais ir uodegos lankstymu į abi puses. Nesi toks išradingas kaip pats manai. Savo valstybėje susitvarkysim ir be tavęs. Važinėk sau ir toliau po visus Depopuliacijos centrus. Kiek tau dar liko, a?

stasys       2021-08-7 9:40

Papa Borgia p.Stasiui  2021-08-7 8:52 .. spalio revoliucija pasauliui atnešė didesni aukų skaičiu . Va iš to tai tikrai galima pasimokyti . Žiurėkite kas supureno dirvą ano meto tragiškiems pokyčiams.

stasys       2021-08-7 9:36

DD plius DD  2021-08-7 9:00 ... ‘viduriuoja’ todėl kad supranta , jog tas skiepų procesas negali tapti sprendimu šiai covid epidemijai . Jei mes ir čia nerandame sutarimo , tai kaip žengsime sekantį žingsnį patvirtinus vaistus . Ant skirtingu svarstyklės lėkšteliu gulį padėtos esminės žmogaus teisės ir išankstinė-sąskaita kaina kuria privalu bus apmokėti be jokiu išankstiniu garantiju .Man atrodo kad sprendimas aiškus tam kad visuomenė pasitikėtu ,ar bent pabandytu, reikia keisti vyriausybės galvas kurios sugebėtu dirbti ne tik komunikuoti su visuomene bet ir dirbti su Prezidentūra .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-7 9:26
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-7 9:25

V_a_l_s_t_y_b_i_n_ė užimtumo tarnyba (darbo birža) išvilioja gyventojus iš Biržų (iš kitų rajonų) iš Lietuvos darbais užsienyje, o žvėriškai per sieną keliaujančius užsieniečius įdarbina Lietuvoje. Tai - tik vienas iš daugelio antivalstybinės veiklos būdų. Biržų padalinyje, 10(!!!) iš 25 siūlomų darbų ne Lietuvoje (ir tai - valstybinės užimtumo tarnybos svetainės duomenys). Milijonas (pusė visų!!!) darbininkų išvarė bjaurybės ir dar tebevaro (ts-lkd ministrė Monika Navickienė bei kiti panašūs Tautos budeliai). K_a_t_a_s_t_r_o_f_a. Budeliai mums moralizuoja mums pisa protą taip - “kai daugiausia siūlomų darbo vietų, daugiausia registruotų bedarbių”. Nedaleiskime, kad taip šaipytųsi ir tyčiotųsi iš mūsų. Taip moralizuoti gali tik labai klastingo tirono budeliai.
***
Erodo Stalino gauja varė Tautas iš namų jėga (šautuvais, ...). Svetimšaliams tarnaujantys budeliai, 30 metų klastingai gudriai varo Tautą iš namų. L blogai
_____________________________
Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei.

Stebėtina       2021-08-7 9:09

kad šiais laikais, kada medicina tiek pažengus į priekį, šitos bobelės niekas nesugeba išgydyt; į kokius mitingus kviečia ir kodėl taip kiršina šita bobelė Lietuvos visuomenę?? Ne, duok Dieve, to aš niekam nelinku, bet jeigu susirgs COVIDu ir paklius į reanimacią, ir į plaučius įstatys kombaino ventiliatorių (už mūsų mokesčių mokėtojų pinigus), gal tada šita bobelė šiek tiek susiprotės, arba nueis į amžiną atilsį ir baigsis kiršinimo kompanijos. Kodėl šita platforma spausdina neadekvačių žmogelių pliurpalus ??

DD plius DD       2021-08-7 9:00

Aš jau rašiau, kad pasiskiepyjau, rašiau kodėl. Turėčiau šiuo atveju būti lyg ir valdžios šalininku. Bet deja deja..
Dėl vienos priežasties. Epidemiologai vienu balsu tvirtina, kad ligai pažaboti reikia 70 proc. turinčios imunitetą populiacijos. Sako, kad paskiepytų yra jau virš 50proc., o dar apie 300000 prasirgusių ir tokiu būdu įgijusių imunitetą. Ne tiek jau daug ir trūksta. Tai kokio velnio šita laisvintojų valdžia viduriuoja?

Papa Borgia p.Stasiui       2021-08-7 8:52

Dėl Lenkijos miesto Danzig’o ir greitkelio bei geležinkelio į Rytų Prūsiją anuomet buvo sukeltas baisus Antrasis pasaulinis karas ir pražudyta begalės žmonių, ypač civilių. Per Pasaulinę kovidistų revoliuciją, manoma, bus viršytas Antrojo pasaulinio karo aukų skaičius. Pasaulinis Sanitarinis karas nėra juokai, jūsų žiniai. Lenkija, pati to neprašydama, gavo Anglijos karo garantiją Londone 1939 metų kovo pabaigoje, o dabar vakcinos, atseit, irgi suteikia kokią tai garantiją, kuri baigsis tuo pačiu, kuo baigėsi ir šis triukas su Lenkija 1939 metais.

Raimondukui       2021-08-7 8:11

Na, pasidalink savo praktine patirtimi karo lauke “ne sofos” riteri.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-7 7:53

- Budeliai Lietuvai išryškino idėją: mokytojas – prestižinė profesija iki 2025-ųjų.
- Tie patys budeliai nusprendė apgyvendinti (kaip laukiniai žvėrys, kaip okupantai valstybės sieną praeinančius) svetimšalius (l_au_k_i_n_i_u_s) bastūnus mokyklų pastatuose.
- Taip, tai - tragikomedija. Pavojus Tautai bei Lietuvai.
- Plakatai svetimšaliams su užrašu “Go home”.
- Didžiausia bausmė budeliams - tremtis iš Lietuvos su pilietybės panaikinimu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-7 7:25

Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
1. V_i_s_i maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti).
2. Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s būdų Tautai šeimininkauti planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje.
__________________________________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-7 7:25

Svarbiausias - 7. Apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo, nedelsiant dabar. Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur. L blogai. Katastrofa
_______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 7

stasys       2021-08-7 7:24

Nuo tokio požiūrio kenčia pati visuomenė daug metu . Atmetant šios BOB-vyriausybės covid suvaldymo plana ir tas siūlomas priemones privalu siūlyti savo priemones . Man atrodo jog tai ir ‘buridano’ asilui aišku , bet pasirodo panelė Nida linkusi rizikuoti tūkstančiais piliečiu gyvybiu tik tam kad irodytu savo tiesa . Aš už tai kad baiktusi tas bob-vyriausybės eksperimentas , kaip nepasiteisines ir Lietuvos visuomenei atnešęs daug žalos . Šiandiena rasti sutarimą niekas nesistengia , Lietuva po truputi turgeliu tampa kuriame šeimininkauja greitos naudos prioritetai ir tos moterys rėkiančiks už kuriu stovi augaloti vyrai gana menko dvasinio išsilavinimo .Autorė siūlo nebekreipti dėmesio į nesutarimus ir visiems rinktis , bet nepaaiškina kaip paduoti ranka ir ja paspausti savo valstybės išdavikams ir priešams , tiems kurie bendra gėri griauna ir pasekmės nejaudina .Nejaudina todėl kad nerūpį .

Dzeikas       2021-08-7 7:24

Turi buti tiek zmoniu, kad Kunigaikstytes Birutes bataljono smogikams saugosianciems Seima keliai virpetu.

Raimundas diedui       2021-08-7 7:12

Diedai, panašu, kad esi tikras inteligentas- sofistas. Geriausia kompanija esi pats sau ant sofos , lai kiti stengiasi, o tu liksi tyras ir teisus klaviatūros riteris.

Diedas       2021-08-7 7:08

“O jei mums pasiseks – padėsime įsiūbuoti analogiškus procesus visoje Europoje.”

Autorė slepia tiesą.
Europa įsisiūbavus nuo pat asurdiškų draudimų pradžios, mitingai ir protestai vyksta seniai ir sistemingai.
Eurokosomolska žiniasklaida ir kreliaus agitatoriai tai slepia.
Ir vieniems ir kitiems tokia info nenaudinga.
Lsusirenka dešimtys tūkstančių. Pažįstu protestų aktivystą iš Vokietijos.
Jie i akcijas važiuoja susitaikę su mintimi, kad gaus nuo policijos lazdų ir kiekvieną savaigalį masiškai liaudies remiamas akcijas rengia vis kitame mieste.
Savo akimis mačiau protestą nedideliame Olandijos mieste Breda.
Susirinko virš dešimt tūkstančių žmonių.
Policajai, turėję nelegalią demonstraciją išvaikyt, ėjo kartu su demonstrantais.
Olandijoje buvo akcija, kai protestuotojai penktadienio vakarą užblokavo visas autostradas ir sustabdė eismą visoje šalyje.
Vedami tikrų sutoritetų ir sveiko proto jie daug pasiekė.
Olandijoje, nei diskriminacinių pasų, nei karantino, nei privalomo kaukįų dėvėjimo nėra.

 

 

tokią       2021-08-7 6:56

„tylią daugumą“ krūmuose laukiančią kuo pasibaigs mačiau dar 1987 metais, virtuvėse šnabzdančius apie provokatorius ir visagalę KGB. dabar dauguma jų ir jų palikuonių, beje, „valdžioje“

Diedas       2021-08-7 6:48

Iš kitos pusės žiūrint, įžūliai į akis lenda vaizdas, kad Lietuvoje kylanti nepasitenkinimo ir pasipriešinimo ugnis gesinama protesto mitingus paverčiant puskvailių išsišokėlių ir atvirai Lietuvos priešams tarnaujamčių menkystų nusikliedėjimo scena.
Į tokį protestą susirenka publika kurią kas diena “rusai pouola” ir dėl visų nelaimių kalta Lietuva ir Lanzbergis.
Nepatenkintų esamu bardaku daugumą sudaro labiau išprusę ir su aukštesniais tikslais žmonės.
Mes į tokius bukos vatos mitingus nevaikštom.
Ir mūsų, šiuo metu tylios daugumos, niekas neatstovauja.

Diedui       2021-08-7 6:47

apardheido principus įvedinėja „liberalai“ ir konCervai, o prieš juos protestuoti siūlo rusofašistai?! Seniai kyla klausimas ar esi tiek beviltiškai durnas, ar esi reziduojanti leftliberastų utėlė.

Diedas       2021-08-7 6:37

Aš už. Gerai surašyta. Sutinku su visais reikalavimais išskyrus paskutinį.
Norint valdžiagyvius nuverst, reika kažką pasiūlyt į jų vietą.
Kol kas horizonte, be kvailų išsišokėlių, nieko nematyt.
Nors reikalavimai teisingi ir kaip niekad šiai dienai aktualūs,  bet į mitingą neičiau. Ir kitus agituosiu neprisidėt.
Nes organizuoja mitingą visiška vata. Už jį agituoja netgi rusų nacistų penima zekų gaujelė pasivadinusi “būkim vieningi”
Vienžo, kremliaus pastumdėliai po aktualiais šūkiais nori į savo pusę patraukti dorus lietuvius.
Tautiečiai, nepasiduokit, nesileiskit maustomi rusofašistų ir jų dėšovų rublinių pakalikų.


Ačiū už pilietiškumą       2021-08-7 6:25

Jei gyvenčiau arčiau Vilniaus ir būčiau jaunesnė, tikrai ateičiau. Bet būsiu su Jumis.


Rekomenduojame

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Laisvūnas Šopauskas. Ar Nidos Vasiliauskaitės individai apgins savo laisves ir teises? (II)

Iš propagandos frontų. Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“

Gintautas Terleckas. Barbarai

Alvydas Mozeris. Apie A. Dulkio paskelbtas žiurkių lenktynes: kuo didesnis sergamumo rodiklis, tuo didesnis šansas merui gauti premiją...

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.