Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Nida Vasiliauskaitė. Sužinojau, kas yra dugnų dugnas ir kodėl

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 2 d. 9:06

45     

    

Nida Vasiliauskaitė. Sužinojau, kas yra dugnų dugnas ir kodėl

Prieš porą savaičių nežinojau, kad toks Orlauskas apskritai pasaulyje egzistuoja. Tada viešumoje ir pusėje mano socialinio burbulo jis atsirado kaip Pabaisa, reprezentuojanti moralinį, intelektinį ir socialinį dugnų dugną – dugniau nebūna. TAS vardas, kurį ištarus užsiimamos nosys.

Kadangi man tokių signalų nuomonės susidarymui (niekada, apie nieką) nepakanka (o nosis dėl ko nors raukantys ar, atvirkščiai, liaupsinantys, autoritetais nėra – nesvarbu, kur dirba, su kuo draugauja ar giminiuojasi, kiek sekėjų ar diplomų) – einu patikrinti, o pirmiausia žiūriu, kuo grindžia savo šleikštulį pasišlykštėjusieji.

Maždaug 80 atvejų iš 100 grįsti nesivargina, tik merkia akį „sSavaime akivaizdu, kad“, nėra čia ką kalbėt. Likusieji rodo video iš kažkokio provincijos renginio, kur tas veikėjas pasakoja vulgarų anekdotą. Anekdotas tikrai vulgarus, bet ne labiau nei tie, kuriuos trisdešimt metų kasdien pasakoja Algis-Greitai, o šviesuomenė patenkinta trina delniukus. Tai viena.

Antra: nagi tikrai, kai nori sužinoti kaip vertinti čia ir dabar kokį veikėją ir, svarbiausia, jo atstovaujamą politinę poziciją – redukuoji jį į anekdotą, neestetiškos išraiškos foto ar į kokią bjaurią jo gyvenimo buitinę detalę (pvz., kartą gal negražiai prisigėrė aludėje, o gal kaimynę į Antarktidą pasiuntė, o gal su žmona kieme susiriejo…) ir užtenka.

Trečia: labiausiai progresyvius liberalius tolerantiškus žmones vimdo tai, kad anas pasirodo visai nesąs už nemisionieriaus pozą bausti ar gėjus šaudyti besiveržiantis tradicionalistas ir, paklaustas, ką mano apie, pvz., svingerių vakarėlius, trukteli pečiais: jei kažkam tai patinka ir visi sutinka – tegu daro, kokios problemos? Ai, o dar (siaubų siaubas) išsiskyręs!

Ketvirta: nueini į jo puslapį ar to renginio aprašą – nieko ypatingo, jokios pažadėtos tualetinės leksikos. Atsiverti vakarykštį pasišlykštėjusį Vinokūrą – tualetinė leksika, priskiriama „šeiminiams“, trykšta fontanais, neva perfrazuojama, bet iš tiesų vinokūrinė autorinė (jis visada, daug metų taip, net seilės pro lūpų kampučius teka ir ausys kruta, kai gauna progą panašia tema pasisakyti).

Va taip ir sužinojau, kas yra dugnų dugnas ir kodėl.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žemyna       2021-05-3 19:13

ŠAUNUOLĖ, Nida.
Ačiū!

pastaba       2021-05-3 18:44

Juk zemdirbys turi kazkaipsau uzsidirbti pragyvenimui (kaip ir panele)... Tai ir bando prajuokinti plepalais.

Vilniuje sninga,       2021-05-3 15:00

nes elitas švenčia Lietuvos pakasynas - lenkų konstitucijos dieną. Lietuvių inteligentai jau kraustosi iš proto, gal nuo Covid’o?

Vilniuje sninga       2021-05-3 12:15

Kai prieš dešimtmetį žibėjusi liberalizmo, LGBT entuziazmo ir visokios kitokios “pažangos” žvaigždė ima rašyti tokias ne iš piršto čiulptas mintis, ar reikia stebėtis, kad gegužės 3d. bent jau Vilniuje sninga, o ir, panašu, kad įprastos vasaros šiemet nebus? smile

Kam Amerikai       2021-05-3 5:44

Sovietija? Kad konkurentus nugalabitų ar dėl ko nors kitko? Kad Europą patvarkytų?

Bet tas       2021-05-3 5:15

dabartinis Pekinas, kaip ir Maskva, yra Amerikos banksterių produktas (Bankų avenių), tad kame reikalas? Komunistinę Kinija Amerika sukūrė ir niekas daugiau, kaip ir Sovietiją, pradedant bolševikų rūmų perversmu Petrapilyje. Ir pirmąjį LR Prezidentą A.Smetoną gyvą supleškino kur ir kodėl?

Nicole Hao, Cathy He (The Epoch Times) 2        2021-05-3 0:38

2019 m. Kinijos telekomunikacijų milžinė „Huawei“ pirmą kartą pasiūlė visiškai naujo interneto, vadinamo „New IP“ (interneto protokolas), idėją, pakeisiančią pusę amžiaus senumo infrastruktūrą, kuria paremta žiniatinklis. Skelbiama, kad naujas IP yra greitesnis, efektyvesnis, lankstesnis ir saugesnis nei dabartinis internetas, ir jį sukurs kinai.
Nors New IP iš tikrųjų gali sukurti patobulintą pasaulinį tinklą, Miliefsky sakė, kad „to kaina yra laisvė“.
„Nebus laisvo žodžio. Ir nuolat bus klausoma visų.“
Pasiūlymas buvo pateiktas 2019 m. rugsėjo mėn. posėdyje, vykusiame Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje (ITU), JT agentūroje, atsakingoje už standartų nustatymą kompiuterijos ir ryšių klausimais, kuriai šiuo metu vadovauja Kinijos pilietis Zhao Houlinas. Naujas IP bus oficialiai aptartas ITU Pasaulio telekomunikacijų standartizacijos asamblėjoje, kuri vyks 2022 m. kovo mėn.
Vargu ar šis planas sulauks plačios paramos, bet jį gali priimti autoritarinės valstybės, tokios kaip Šiaurės Korėja, o vėliau šalys, pasirašę BRI ir įsiskolinę Kinijai.
Tai paspartintų interneto skilimą, ką buvęs „Google“ generalinis direktorius Ericas Schmidtas, pavadino splinternetu) -  į Komunistinį tinklą ir likusį pasaulį”.
TALENTŲ IMPORTAVIMAS
Pagrindinėms interneto technologijoms kurti Xi įsakė sukurti „tris ekosistemas“ - technologijas, pramonę ir politiką.

Šio plano raktas buvo specialistai. Xi nurodė juos samdyti iš viso pasaulio per Kinijos įmones.
Jis liepė Kinijos įmonėms aktyviai kviesti užsienio geriausius specialistus ir steigti tyrimų centrus užsienyje.
Kartu Xi paprašė režimo sukurti profesionalią mokymo sistemą Kinijoje.
Jis taip pat nurodė kiekvieno vyriausybės lygio pareigūnams vadovauti Kinijos įmonėms plėtoti savo verslo planus, kad jie atitiktų režimo strateginius tikslus, ir skatinti pajėgias įmones imtis iniciatyvos kuriant pagrindinių technologijų naujoves.
Įmonės turėjo būti mokomos turėti „nacionalinį sąmoningumą ir saugoti nacionalinius interesus“, sakė Xi. Tik tada režimas turėtų remti ir skatinti jų plėtrą.
Kadangi talentas ir kritinės technologijos yra sutelktos užsienyje, Kinijos lyderis taip pat įsakė valdžios institucijoms paremti daugiašalės interneto kompanijos, galinčios turėti pasaulinę įtaką, grupės plėtrą.
RAUDONASIS INTERNETAS
Xi savo 2016 m. kalboje visą internetinį turinį suskirstė į raudonąjį, juodąjį ir pilkąją zoną“.
„Raudonosios zonos“ turinys atitinka KKP propagandą, o „juodosios “ -  pažeidžia .
„Turime išplėsti raudonąją zoną ir jos įtaką “, - sakė Xi 2013 m. Rugpjūčio mėn. Nutekintoje kalboje. „Turime drąsiai žengti į juodąją zoną [ir sunkiai kovoti], kad palaipsniui pakeistume jos spalvą.
Kinijos viduje KKP užgniaužia diskusijų galimybes per Didžiąją užkardą - didžiulį interneto cenzūros aparatą, blokuojantį užsienio svetaines. Kad manipuliuotų internetinėmis diskusijomis, KKP naudoja 2 milijonus mokamų interneto komentatorių(50 centųarmija) ir naudojasi 20 milijonų ne visą darbo dieną dirbančių savanorių tinklu.
2017 m. Xi liepė režimui padidinti „raudonųjų“ internetinių įtakotojų grupę. Jis taip pat paragino išplėsti 50 centų armiją, kad ji veiktų tiek Kinijos interneto viduje, tiek už jo ribų.
Nuo pandemijos KKP smarkiai padidino pastangas paveikti internetinę nuomonę užsienyje. Naudodamasis dideliais trolių sąskaitų tinklais „Twitter“ ir „Facebook“, režimas sugebėjo skleisti ir sustiprinti propagandą ir dezinformaciją tokiomis temomis kaip pandemija, rasinė įtampa JAV ir Kinijos valdžios vykdoma musulmonų uigūrų priespauda Sindziane.

Nicole Hao, Cathy He (The Epoch Times) 1       2021-05-3 0:33

https://www.theepochtimes.com/chinese-leader-xi-jinping-lays-out-plan-to-control-the-global-internet-leaked-documents_3791944.html?utm_source=pushengage
Kinijos vadovas Xi Jinpingas asmeniškai nurodė komunistiniam režimui sutelkti pastangas kontroliuoti pasaulinį internetą, išstumiant JAV, rašoma neseniai gautuose vyriausybiniuose dokumentuose.
2017 m. sausio mėn. kalboje Xi teigė, kad galia valdyti internetą tapo naujuoju [Kinijos] strateginiu tikslu, kuriam trukdo JAV.
Galutinis tikslas - kontroliuoti visą pasaulinio interneto turinį.
Xi suformulavo viziją, kaip naudoti technologijas valdant internetą, kad būtų galima visiškai kontroliuoti visas internetinės ekosistemos dalis - programas, turinį, kokybę, kapitalą ir darbo jėgą.
Jo pastabos buvo pasakytos 2017 m. sausio 4 d. Pekine vykusiame ketvirtame aukščiausiojo režimo interneto reguliuotojo - Centrinės kibernetinės erdvės reikalų komisijos - vadovų susitikime Pekine.
Pareiškimai patvirtina pastaruosius kelerius metus Pekino pastangas propaguoti savo autoritarinę interneto versiją kaip pavyzdį pasauliui.
Kitoje 2016 m. balandžio mėn. kalboje Xi pareiškė, kad kovoje dėl interneto kontrolės KKP iš pasyviosios gynybos perėjo į puolimą ir gynybą vienu metu.
Sėkmingai sukūrusi išplėtotą ir moderniausią pasaulyje internetinį cenzūros ir stebėjimo aparatą, žinomą kaip Didžioji Ugnies Siena, Xi vadovaujama KKP puoselėja Kinijos internetą, kurio vertybės prieštarauja Vakarietiškam atviram modeliui. Užuot teikusi pirmenybę laisvam informacijos srautui, KKP sistema siekia suteikti valstybei galimybę cenzūruoti, šnipinėti ir kontroliuoti interneto duomenis.
PASIPRIEŠINIMAS AMERIKAI
Kinijos vadovas pripažino, kad Kinija atsilieka nuo JAV technologijose, investicijose ir talentais.
Savo tikslui pasiekti Kinija turėtų naudoti Amerikos įmones, sakė Xi, nedetalizuodamas kaip .
Jis taip pat nurodė režimui sustiprinti bendradarbiavimą su Europa, besivystančiomis šalimis ir Pekino „Belt and Road Initiative“ valstybėmis narėmis, kad būtų sukurta „strateginė atsvara“ prieš JAV.
„Belt and Road Initiative“ (BRI) yra didžiulis investicijų į infrastruktūrą projektas, kurį Pekinas pradėjo siekdamas sujungti Europą, Aziją, Afriką ir Vidurinius Rytus per geležinkelių, jūrų ir kelių jungčių tinklą. Jungtinės Valstijos ir kitos Vakarų šalys kritikavo šį planą kaip priemonę Pekinui padidinti savo politinius ir komercinius interesus valstybėse narėse, o besivystančias šalis apkrauti skolomis.
BRI taip pat paskatino šalis prisijungti prie „skaitmeninio šilko kelio“ projektų, susijusių su informacinių ir ryšių technologijų infrastruktūra. Mažiausiai 16 šalių pasirašė susitarimo memorandumus su Kinija dirbti šioje srityje.
TRIJŲ KRYPČIŲ STRATEGIJA
Xi įsakė režimui sutelkti dėmesį į tris „kritines“ sritis, siekiant kontroliuoti pasaulinį internetą.
Pirma, Pekinas turi sugebėti „nustatyti taisykles“, reglamentuojančias tarptautinę sistemą. Antra, ji turėtų įdiegti pagrindinės sandorio šalies pakaitalus svarbiose pasaulio interneto organizacijų pozicijose. Trečia, režimas turėtų įgyti interneto infrastruktūros, tokios kaip šakniniai serveriai, kontrolę.

Domenų vardų sistemos (DNS) šakniniai serveriai yra raktas į interneto ryšį visame pasaulyje. Tai nukreipia vartotojus į svetaines, kurias jie ketina aplankyti. Pasaulyje yra daugiau nei 1 300 šakninių serverių, iš kurių apie 20 yra Kinijoje, o JAV - maždaug 10 kartų daugiau, rašoma svetainėje root-servers.org.
Jei Kinijos režimas įgytų daugiau šakninių serverių kontrolę, jie galėtų nukreipti srautą kur tik nori, „The Epoch Times“ sakė kibernetinio saugumo ekspertas ir „Cyber Defense Magazine“ leidėjas Gary Miliefsky. Pavyzdžiui, jei vartotojas nori pereiti prie naujienų straipsnio tema, kurią Pekinas laiko neskelbtina, režimo DNS serveris galėtų nukreipti vartotoją į padirbtą puslapį sakydamas, kad straipsnio nebėra internete.
Pastaraisiais metais režimas, siekdamas Xi strategijos, pasistūmėjo į priekį.

O daug užkimba?       2021-05-2 20:04

Elfe (Marta) irgi Julius Milaitis? Ar jo rubrika “Les Problèmes de la Baltique” šiuo adresu:  http://juliusmilaitis.blogspot.com/2011/05/finland-in-eye-of-storm-erkki.html

> 2021-05-2 18:59       2021-05-2 19:47

Julius Milaitis yra KGB provokatorius arba kaip jis mėgdavo pats prisistatyti „ .... Tai buvo mažaraščio nuomonė(.(JavaScript must be enabled to view this email address))“, ieškantis kvailelių „diskusijai“, dėl to net pats su savimi „padiskutuoja“. Juk užkibs kas nors. Kuo geresnis straipsnis, tuo daugiau jo „komentarų“. Pagrindiniai nick‘ai:

Jules, Jules Baugeureau, Dzeikas, Twin Peaks, Papa Borgia, Centro komitetas,  Joe ir Winnie, Migmalion, DD plius DD, Henrikas, Vardas, tiek, Kis ir t. t.
Dar daugiau „komentarų“ iš viso be nick‘ų. Norint tiek prikurti, prie kompo reikia sėdėti 25 valandas per parą. Jei nemokėtų, nederėtų ir neprovokuotų.

O man       2021-05-2 19:06

Gūglė štai ką apie milaitį išmetė čia: https://zmones.draugas.lt/asmuo/julius-milaitis

Po velnių,       2021-05-2 18:59

kas tas Milaitis yra ir ko jis čia darkosi? Po kokiais nikais jis čia slepiasi?

To elfe       2021-05-2 17:00

Prahos deklaracija buvo, yra ir bus eilinis nieko nereiškiantis popieriukas, neverta net popieriaus ant kurio surašyta. Kas yra verta - tai patriotai. Tiek zmones, tiek raketos. Beje, Lietuvai šansu kur kas daugiau suteikė Genzelis su Islandijos draugyste. O pianistas su savo KGB draugeliu tik piarą Lietuvos žmonių sąskaita darėsi.

Juliau Milaiti (elfe),       2021-05-2 16:58

klysti. Aš tavęs visai neįsimylėjau. Atvirkščiai: bjauriuosi. Bet ačiū, kad prisipažinai.

tiek       2021-05-2 16:54

labai teisingai apie Vinokūrą. Man tai jis įstrigo dar diskusijoje apie civilizuotą  PRABANGAUS nekilnojamojo turto mokestį.Kai pareiškė ,kad neturi žalio supratimo ,kas tai galėtų būti.

elfe > isimylejusiam Juliu Milaiti       2021-05-2 16:52

taip, pasiseke, atkreipei demesi. smile
paprasiau net google parodyt man ta Milaiti.
pirmu parode jo komentara alkas lt, kur rdau ir savo gal pries septynis metus rasytus “Martos” nick’name.
tad aciu. visai idomu buvo paskaityt ir apie ankstesnius tyrimus apie Gorbio “persitvarkymo sajudi”, kuri vis dar tesia kai kurie veikejai,  ir “Nepriklausomybes sajudi”, kuris taip pat turetu del to but tesiamas…
uz ka siandien teisiamas “signataras”,  Snoro bankininko Antonovo gynejas, save laikantis vienintele ir nepakeiciama “Lietuvos Visuomenes taryba”, irgi ten rasiau… juk su kolega is strategines Dubnos atominiu bombu “dezutes” V.Antonovo tetusiu abu stebuklingai virto bankinikais… https://alkas.lt/2013/06/02/z-vaisvila-su-sajudziu-uz-lietuva/ 

geras straipsnis       2021-05-2 16:33

nors, nei p. Nida, nei mes visi ko gero is tikruju nezinome, kur yra dugnas, ir koks jis. siuolaikine tikrove jau ne karta irode, kad tai, ka anksciau laikydavome dugnu, buvo toli grazu ne tai.

> ...       2021-05-2 16:23

...pageidavimus

> 13:19       2021-05-2 16:20

Taip taip, Juliaus Milaičio ,,nėra”. Juk nė karto taip nepasirašė. Turi dešimtis kitų slapyvardžių. Tačiau tipiškų posakių teturi tik keletą. Ir tebesinaudoja kgb mokyklos konspektais, retkarčiais papildydamas naujomis instrukcijomis, sukurptomis pagal šių dienų aktualijas. Ir dar vienas požymis: senaisiais slapyvardžiais rašo lietuviškai (nebent ištisai kita kalba), o naujaisiais slapyvardžiais barškina nelietuviška puskalbe. Neįsiklauso net į Al’o pagržeidavimus smile .

Hm.       2021-05-2 13:42

Šaunus straipsnis, p. Nida. Sveiko proto reakcija į tuos pseudo-įvykius.

Al. elfei       2021-05-2 13:39

Rašai teisingai, bet ĮSIVESK LIETUVIŠKĄ RAIDYNĄ.

> 2021-05-2 13:19       2021-05-2 13:37

bet sureagavai, juliau Milaiti, nors Kapsukės docentu ir nesi, Ane? Ką dar pavartys be „drg.Kubilius su Rasele” ir „V.Landzbergio gaujos atstovu”?

  „darkart ane?”

Dugnų dugnas?        2021-05-2 13:21

O, kad tik tiek jo (dugno) būtų! Džiaugtumės…
Vien tik komentatorių prie šio str. “trolinėjimai”, arba jų pastangos pakreipti aptariamą temą link kokio nors “Kubiliaus - Landsbergio” asmenybių narstymo kažką rodo, tiesa?
Sakyčiau, tas “Šeimų maršas” kelia baimę, panikuojantys priešininkai griebiasi neapgalvotų (įprastų) priemonių - rengėjų “demonizavimo”. Svarbiausia: ko b.i.j.o.m.a?

>> > 2021-05-2 12:02       2021-05-2 13:19

vaikuti, ar pamokeles paruosei?..
ne?..
tai bek kuo skubiau ruosti, kad neliktum nemoksa…
kad ismoktum ne tik skaityt ar tarskint klaviatura, bet ir suprast, ka perskaitei!..
gal tada nebesivaidentu visur tas “julius milaitis”?.. smile

> 2021-05-2 12:02       2021-05-2 13:09

tu, juliau Milaiti, ir esi tas, kuris čia gamini mėšlą už babkes. Kiek „krūvelių” jau prikrovei po straipsniu nuo 10.24 iki 13.02 h?

elfe       2021-05-2 13:07

jei turit bent lasa tautines savigarbos palikt ramybej Vytauta Landsbergi!

pries V.Landsbergi burnot gali tik neismaneliai, nuolatiniai Nako su Puidoku “Ekspertu” skaitytojai arba NKVD/KGB teisiu gyneju kaip D.Katz, R.Vanagaite, Vinokuras salininkai.

pirmu atveju, jie greiziausiai nieko negidejo apie V.Landsbergio, dar bunant Europarlamentaru,  su Havelu inicijuota Europos Sazines PRAHOS DEKLARACIJA, sukelusia tikra galvos skausma Putino reformuotai ir Rusija valdanciai KGB.
nes iki sios Deklaracijos EP priemimo Europoje masiskai buvo teisiami ir i kalejimus sodinami istorikai ir visi tie, kas nepritare stalinistiniu karo nugaletoju primestai oficiozinei istorijos versijai.
o paskata tam suteike iskeltas pasaulinis skandalas del princo Hario nekorektisko pasirodymo privaciam maskarado vakarelyje su nacio uniforma. tuo metu dar gyvenau JK. 

si Deklaracija padare tai, ko venge Niunbergo procesas - bent moraliskai nuteiseir kitos puses nusikaltelius zmonijai - genocidus vykdziusiam bolsevizmui-stalinizmui bei faktiskai suzlugde KGB planus Europai…
ar nereiktu paklausti amzinojo Zurnalistu sajungos pirmininko Dainiaus Radzeviciaus,  A.Tapino, kurio tevas Laimonas Tapinas su Soros ALF ikure thnk-tan’ka 1995 - “Zurnalistikos centras”, kodel apie PTAHOS DEKLARACIJA Lietuvos visuomene neisgirdo?..
taciau isgirdo septyni socdemai - Julius Sabatauskas, Vytenis Andriukaitis, Sysas, Paleckis, V.Blikeviciute (dveju pavardes pamirsau, bet galima jas rast D.Katz defendinghistory) ir jie pasirase antinacionalisto D.Katzo deklaracija pries Prahos deklaracija.
o dabar siuos socdemus matom kaip aktyviausius STAMBULO KONVENCIJOS, vaivorukstines veliavos ar “tinkliniu valstybiu” gynejus… isvien su Laisves partija, nors ir opozicijoj…
o Juliaus Sabatausko dukra, organizavusia su Armonaite BLM paaugliu eitynes - Lygiu galimybiu kontroliere… 

sdfsDF       2021-05-2 13:02

Ką ji čia peza?

sdfsDF       2021-05-2 13:01

Ką ji čia peza?...

Deivis        2021-05-2 12:49

Vinokūras siunta netik ant šeimų maršo. Jis labai siuto ir ant Venckienės. Vinokūras stovi pedofilų ir petterastų bei kgb pusėje. Kas jį seka tas žino kas ten per išsigimėlis.

to Nepagalvojat       2021-05-2 12:48

Dabar turi progą sustabdyt Kovidistų revoliuciją ir užimt aukštesnę vietą nei Landsbergis. Bet ne, tyli ir lauki kol kiti ar kitas, ar kita tai padarys, o po to galėsi aploti, kaip Landsbergį, runkeliams pliurpdamas niekus kaip dabar, kad ir pats galėjai tą padaryt - sustabdyt Mūsų Vidą (Covid’ą).

to To nepagalvojot        2021-05-2 12:25

O apie LDDP nepagalvojai, kuriai dirba drg.Kubilius su Rasele? Juk sakoma, kad Kubiliaus naudą lddp-istai gaudo. Kodėl taip sakoma, nežinai? Kadais Paksius sugebėjo vienu metu būti dvejose partijose - LDDP ir Konservatorių. Ką tai reiškė tuomet irgi nežinai, ane? Ir į kokias politikos aukštumas konservatoriai Paksių prastūmė irgi nežinai, darkart ane?

idomu       2021-05-2 12:20

kodel A.Vinokuras taip siunta ant sios pilietines akcijos?
argi pilieciai gali judet tik ta linkme, kuria nubreze bei savo pinigine pareme Andropovo “filantropas”?..
savo straipsniais Arkadijus tisiog springsta is neapukantos Lietuvos nepriklausomybei. https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/arkadijus-vinokuras-prezidentas-nauseda-stumia-demokratija-i-geros-morales-bedugne.d?id=84765409
tad ko jis bego is SOVIETINES Lietuvos i Izraeli?  o is ten (kaip tikras “patriotas”, nuo tarnybos kariuomenej?) iskart po metu - 1976   i Svedija?.. o jau 1980 - Svedijos pilieyis?..
kokiai misijai sugrazintas i Nepriklausomybe nuo Melo imperijos atgavusia Lietuva, bet patekusia i “filantropo” imperijos “tinkliniu valstybiu” zabangas?..pries kurias atsispyre Natanyahu, isvadines antinacionalista, Open society “filantropa” “antisionistu”, antisemitu, siekianciu sunaikint Izraeli varant is Afrikos sauktiniu gaujas i Izraeli, naudojant juos protestams…
https://www.jta.org/2020/09/08/united-states/george-soros-is-a-leading-target-of-anti-semitism-these-jews-openly-criticize-him-anyway

kalbedamas apie Pjesė „Pliažas“, arba spekuliacija kančia ar tik jo paties meluojantis liezuvis kancia ne spekuliuoja isvie su nkvd/kgg “teisiu” gynejais ?..
gal profesionaliam klounui ir seksologui (zr. Arkadijus Vinokuras: Politika ir varpos būsena. lrytas) ne nereikia uzsidet Ostapo Benderio kaukes?..

To nepagalvojot       2021-05-2 12:03

Ne vienas landsperdis,bet landsperdine mafija.Dabar jau tikrai galvojam ir zinom kas yra kas.

Kis       2021-05-2 12:02

kaskart darosi sunkiau mesliauti V.Landzbergio gaujos atstovu,daugiau ziuri akimis ir neklausia “lakstingalos"treliu,nes toji lakstingala pasirodo bemokanti tik eriukus pjauti.Grazi alegorija?Galiu nuliudinti,kad jeigu tauta nesiims reikiamu veiksmu,pries ta nusikalteliu banda,kuri veikia atviromis kortomis,po ju veiksmu ilgai stebesime pakele koja;o kas cia praejo?Kalbeti,rasyti gali dar bent kelios LRTV,bet galu suslepti bus jau nebeimanoma.Atleiskite,bet kaip pasakytu iskilus zmogelis;mano galva si banda ,jeigu jiems nepriespastatyti atoveiksmio,ilgai teks dusauti…..Jie jau siandiena pasiruose mus parduoti uz babkes su visu tuo kas mumyse yra,o ten palike tik meslas.

Deivis        2021-05-2 11:50

Apie vinokūrą taikliai parašė smile

Nepagalvojat,       2021-05-2 11:06

kodėl priešas leidžia jums pliekti Landsbergį, bet tų, kas iš tiesų valdo Lietuvą ir pasaulį - neleidžia? Negali vienas žmogus būti kaltu dėl mūsų visų blogybių ir nelaimių. Taip nebūna. Manot, kad už Landsbergį būtų geresni LK(bolševikų)P CK sekretoriai arba raudonieji prokurorai? Arba Kolchozų plėtros specialistai? Kolchoznikai Seime ir Kapsukėje - Kapsukės Kolchozų plėtros docentės ir docentai? Dabar gi žmonės Seimo prezidente išsirinko ne Landsbergį, o Konservatorių partiją vedė į pergalę rinkimuose ne partijos pirmininkas, o nepartinė. Ką tai galėtų reikšti, a? Ko negalima Vakarų pasaulyje ir Lietuvoje kritikuoti? Iškart sėsi pagal straipsnį ir ilgam?

Ona       2021-05-2 10:48

Girdėjau Orlauską kalbant Rūtos Janutienės laidoje, kurią lrytas vėliau užgnybo. Jis kalbėjo protingai. Tada dar žinojau tik jo “anekdotinę” reputaciją, todėl skubiai teko keisti požiūrį į šį žmogų

aga       2021-05-2 10:48

Orlauskas savo YouTube kanale Tapino laida pristate smile Va ten tai tikrai “nedugnas” - kas antras zodis (Tapino) -  necenzurunis. Tapinias lyg tai issiauklejusiam jelitui priklauso?

Ne prieš kitą orientaciją....       2021-05-2 10:33

Bet prieš jų naglumą.Kita orientacija nori tapti pagrindine.Ar tai leisim?

to Degs pragare tas velnio išpera       2021-05-2 10:24

Kas pačiam trukdė užimti jo vietą Gorbio laikais? Vienas žmogus pasauly nieko rimto nevaldo be komandos, be bendraminčių ir organizacijos ar visos klasės. Stalinas suformavo “Naująją klasę”. Gal pats jai priklausei, išsilaikęs Kapsukėje Mokslinio Komunizmo egzą? Ne Landsbergis ten pačių pačiausias, o tie, kas pačiausi - pats vos pamatęs neri į krūmus. Vadinasi, dėl kinkadrebystės ir bailumo degsi pragare.

>> degs pragare       2021-05-2 10:22

ale tik nesudeg pats pragare is neapykantos V.Landsberiui, kuris kaip nedaugelis politiku, nepamistakrikscioniskai islydet Anapilin savu kolegu…

elfe        2021-05-2 10:18

ogi vienas prie vieno. ir as tik vakar suzinojau apie sia izymybe, tad susiradau youtubej jo kanala ir isklausiau kelias diskusijas… paklausiau ir Dambrausko sukurta himna ta proga…

o youtube draugiskai pasiule isklausyt ir Vito Tomkaus Respublikos TV.
taip suzinojau, kad “prorusiski” blogeriai V.Lekstutis su Naku,  skeptiskai nusiteike pries “Seimu marsa”, su juo nesusije…
“Bukim vieningi” blogeris Lekstutis savo skepticizma grinde tuo, kad “Seimu marsas’ neva nekviecia rusu ir kitu tautiniu bendriju seimu, kurios gal noretu irgi dalyvauti…
galu gale Tomkus itikino, kad reikia gerbti tuos, kurie kazka daro, net jei ir padaro klaidu, nes toks darbas tikrai nelengvas… matomai jo tikslas buvo, kad sie blogeriai nevarytu pries si marsa antireklamos, nes reklama ju portaluose tik sukeltu abejones patriotiskai nusiteikusioms seimoms…

Birute       2021-05-2 10:13

Aciu,Nidai-protinga moteris,sveikinu ir daugiau tokiu str.

Degs pragare tas velnio išpera       2021-05-2 10:03

ATIDŪLINO PAS a.a.GLAVECKĄ ATSISVEIKINTI IR DRG LANDSBERGIS,
akimis ardamas parduotos Lietuvos žemę.Ne tik laužtuvas su narkoze įmontuotas, išlygintų drg.Landsbergį, bet ir medinis kostiumas padėtų jo akims žiūrėt į šviesią ateitį.

Hm,        2021-05-2 9:38

gal tas Vinokūrux dugnų dugnas, ką manote? Arba šviesulys - švytintis puodas.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.