Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida, Sveikatos apsaugos politika

Nida Vasiliauskaitė. Su visa politika (atsakymas Jurgai Tvaskienei)

Tiesos.lt siūlo   2021 m. rugsėjo 7 d. 19:25

12     

    

Nida Vasiliauskaitė. Su visa politika (atsakymas Jurgai Tvaskienei)

DELFI.lt

Viskas, ką reikia apie asmenį x ir jo poziciją y žinoti – kokiame portale ta pozicija paskelbta (sako sau edukuoti-vakcinuoti), nes o kam žinoti ką nors daugiau? Kam skaityti ir kam galvoti, kam sverti ir nagrinėti argumentus, kam tikrinti faktus, jei galima paprasčiau: pažiūri, kur – ir aišku (jei LRT – geras tekstas, puikus autorius, kvalifikuotai rašo gryniausią teisybę; o jei, horribile dictu, „Vakaro žinios“ – blogas tekstas, kvailas autorius, rašo nesąmones).

Pvz., mėnesio pradžioje LRT publikavo majestotišką (apžvalgininkės, ne politikės) Jurgos Tvaskienės tekstą „Be jokios politikos: galimybių pasui ir partnerystei – ne!“ Pavadinimo ironijos gracija iškart užsirekomenduoja kokybės ženklu: tik jau neapsimeskite politiškai neutraliais, jūs, tie tokie, kuriems „galimybių pasas“ nepatinka (o jei „pasas“, tai ir partnerystės – neapsimeskite!). Kiekvienas išsilavinęs pilietis juk supranta: į partnerystes – tik per „pasą“: arba/arba. O tai beveik jau ir viskas, ką reikia žinoti apie „galimybių paso“ priešininkus: politikuojantys homofobai! „Politikuoti“ – niekinamas apibūdinimas tiems, kurie apie politiką mano ne tą, ką reikia – užsiimti niekais, šnekėti bet ką, siekiant vietos partiniame sąraše, o vietos tuose sąrašuose seniai juk rezervuotos „darbą dirbantiems“, pvz., „galimybių pasus“ įvedusiems. Malonėkite nepolitikuoti, cit, politikuojame čia mes ir jokia kita prasme žodžio „politika“ nesame ne tik vartoję, bet ir girdėję. Politika – ne jūsų reikalas!

Tekstas apie Sveikatos teisės instituto (STI) spaudos konferenciją, medikų ir teisininkų požiūrį į oficialią „pandemijos valdymo“ kampaniją, mokslininkų – į nemokslininkų „tikėjimą mokslu“. ...Kaip čia atsiranda partnerystės, Stambulo konvencija ir Šeimų sąjūdis? Dar kartą peržiūrime konferencijos vaizdo įrašą, apie tai – nė žodžio. Atsidarome internetinį STI puslapį – nieko panašaus. Tad kaip? Nejau profesionali apžvalgininkė ėmė ir sugalvojo, kas esą dar prie „galimybių paso“ priešininko portreto liptų? Ne, tuo kaltinti ją nebūtų nei tikslu, nei teisinga: nei sugalvojo, nei galvoti moka, nei galvoti drįstų – galvoja kiti, dar stambesni. Vyriausybės politikos bet kokiu klausimu kritiko – „tamsuolio smurtautojo mizogino homofobo“ – klišė seniai paruošta naudojimui: imkite, ponios, ir taikykite. Ir taiko. Tiesa, šiek tiek net ir jai nepatogu nuorodų ir citatų nesant, tad pamėgina apsidrausti: homofobiškos nuostatos, esą, „nugulusios tarp eilučių“ – paprastas pilietis gal ir nepastebėtų, bet pastabi treniruota akis kaip mat suras.

Kurių būtent eilučių, kaip nugulusios – patikslinimo, suprantama, nėra ir nebus, nes tuo būdu „nugulti“ gali bet kas tarp bet ko. Reikia tikėti mokslu ir LRT profesionalumu. Nebūna juk, kad mokslininkai turėtų adekvatesnę nuomonę apie mokslo duomenis už Vyriausybės patarėjus nebūdami smurtautojais homofobais, tad mažas pritempimas atleistinas. Tuo labiau, kad STI konferencija (cituoju) „išpuolė tą pačią dieną, kaip ir trijų maršistų vizitas į Seimo kiemą“!

Tolesni kalbėjusių mokslininkų buvimo homofobais įrodymai – citatos iš socialinių tinklų, kur konferencijos dalyviai smerkia prievartinį skiepijimą ir kalba apie medicinines bei socialines tokio spaudimo implikacijas. O tai, kad STI nepriklauso jokioms esamoms politinėms partijoms ar institucijoms, suprantama, neginčijamai paneigia faktas, jog viena iš (konferencijoje, beje, nekalbėjusių) steigėjų yra vienos lyg ir kairiosios politikės padėjėja, o kitas buvo padėjėju vienu dešiniojo. Ir, žinoma, tai, kad „pandemijos valdymo“ politiką kritikuojantys specialistai iš principo palaiko visus protestuojančius prieš tokį „pandemijos valdymą“. Bingo.

Dabar jau tikrai viskas, ką reikia žinoti apie šį straipsnį ir LRT. Ne todėl, kad jis ten publikuotas – todėl, kad ten publikuoja jį ir daugybę tokių kaip jis.

DELFI.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm.       2021-09-9 12:20

Taiklus straipsnis, kaip visada. O rytoj eisiu pasivaikščioti po Gedimino prospektą, norintys gali prisidėti.

Raigerdas        2021-09-9 0:05

Kiaulės užvaldė Lietuvą, užėmė beveik visus svarbiausius valdžios ir informacijos postus, o mes su jais bandome kalbėtis, kaip su žmonėmis. Ar jie gali tapti žmonėmis? Visur yra išimčių, bet tokie atvejai yra itin reti.

Raigerdas        2021-09-8 23:46

Pažiūrėkite prie straipsnio pridėtas nuotraukas (https://www.lrt.lt/naujienos/nuomones/3/1483001/jurga-tvaskiene-be-jokios-politikos-galimybiu-pasui-ir-partnerystei-ne), kur Jurga Tvaskienė panaši į tokį savimi patenkintą personažą iš G. Orwell “Gyvulių ūkio” Žvieglį. O štai žmonės, kuriuos ji ne kritikuoja, o bando diskredituoti, galimai gavusi tokią užduotį, atrodo nuotraukuose labai gerai, nes matosi jų dalykiška veido išraiška, protingos akys, ir susirūpinimas ne dėl savo, o dėl kitų žmonių gerovės. Taigi, palyginkite nuotraukose tuos žmones, kuriuos Žvieglienė (oj, atsiprašau, sumaišiau su žurnaliste Jurga Tvaskiene, nes man asmeniškai yra sunku pavadinti ją žurnaliste ir dar turinčią pavardę) bando diskredituoti, t.y. LŠS pirmininką Raimondą Grinevičių, ir STI steigėjus Kristiną Zamarytę-Sakavičienę bei Ramūną Aušrotą, ir jūs pamatysite visą Sovietinių laikų diskreditavimo metodų arsenalą, kuriuos dabar naudoja tokie išgarsėję Rusijos propagandistai, kaip Simonian, Kisieliovas ar Solovjovas. MELAS, NIEKINIMAS, MENKINIMAS Jurgai Tvaskienei yra jos duona, deja, todėl ji tarnauja pačioms TAMSIAUSIOMS JĖGOMS LIETUVOJE, kurios atsirado ne šiandien, o egzistuoja, kiek prisimenu iš jos diskredituojančių straipsnių, jau daugiau nei 10 metų. Jeigu atsekti bent 10 metų Jurgos Tvaskienės veiklos, ir ištirti pagal kieno užsakymus ji rašė straipsnius, kuriuos galima būtų priskirti juodąjai propagandai, tai išlįstų, kaip aš manau, gana juodi kontaktai su tais žmonėmis, kurie slapta IR NUOSEKLIAI KENKIA MŪSŲ VALSTYBEI IR SVARBIAUSIA TAUTAI. Pavyzdžiui, paimkime Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės tapimą LRT Generaline direktore ir beveik po nepilno mėnesio pasirodo Jurgos Tvaskienės straipsnis “Siaurusevičiaus vadovautos LRT pirkiniai milijonais pildė vienos bendrovės kišenę” (delfi.lt). O dabar Jurga Tvaskienė yra apžvalgininkė, LRT.lt.
Esu ne viename savo komentare akcentavęs, kad BLOGĮ kuria ne kokie nors ufonautai, o būtent savi Lietuvos piliečiai, kuriems MELAS yra vienas iš svarbiausių jų įrankių ir netgi ginklų. Vėl gi nepamirškite Kristaus žodžių:”Šėtonas yra melo tėvas”. Kada žmogus tampa Šėtono tarnu? Nuo to momento, kai jis pradeda tvirtinti (dažniausiai tai daro užmaskuota forma, nes atvirai pasakyti bijo): “Aš esu teisus visada, netgi tada, kai esu neteisus”. Tokia yra žurnalistės Jurgos Tvaskienės gyvenimo moto. Galiu ir klysti, bet vargu ar galima be VSD pagalbos tiek metų kenkti Lietuvos žmonėms ir likti nenubaustai. 

Raigerdas        2021-09-8 22:26

Tvaskienė yra profesionali šmeižikė, todėl šiandien ji gali tarnauti vienam, kitą dieną kitam. Maža to, ji yra piktavališka kenkėja tiems, kas Lietuvai neša šviesą, išmintį ir dorą. Ji yra sovietinio kirpimo žurnalistė, nes tarnauja TAMSAI, BUKUMUI ir NEMOKŠIŠKUMUI. Aš maniau, kad žodis “sterva”, kaip žargonas, yra vartojamas tik rusų kalboje, bet pasirodo, kad naudojamas ir lietuvių kalboje, pavyzdžiui, yra toks išsireiškimas: “ji smirdi, kaip sterva”. Galiu klysti, bet panašu į tai, kad Tvaskienė, galimai, anksčiau vykdė ir VSD užsakymus. Kaip ten bebūtų, bet Tvaskienė yra iš tų persivertėlių žurnalistų, kuri gali nusispjauti į Lietuvos įstatymus, į LR Konstituciją, į žurnalisto Etiką ir netgi į žmogiškumą. Toks dalykas kaip sąžinė, jai yra nesuprastas žodis ir ji niekada nepajėgs jo suprasti. Todėl ji ir tarnauja tiems, kas tos sąžinės neturi.

Tvaskienė rašė gerus straipsnius        2021-09-8 21:24

Bet kai palietė pefofiliją, greit atsidūrė “valstiečių laikraštyje ” receptų skiltyje.kagi, suprato,  ką reikia rašyti.vienok išverstaskūriai- šlykštūs.

Tik mąstantiems        2021-09-8 15:08

Izraelyje, remiantis 2,5 mln. žmonių sveikatos duomenimis, buvo kruopščiai registruojamas ir moksliškai vertinamas paskiepytų ir pasveikusių žmonių užsikrėtimas COVID infekcija per 17 mėnesių. Gauti rezultatai yra stulbinantys ir verčia net gerokai suabejoti dabartiniais „ekspertų” ir valdžios institucijų argumentais. Tyrimo rezultatai skelbia: rizika užsikrėsti koronarine infekcija skiepytiems asmenims yra 13 kartų didesnė nei tiems, kurie pasveiko po SARS-CoV-2 ligos ir įgijo imunitetą natūraliu būdu. Tai apima ir naująjį „Delta” ligos variantą. Tirti asmenys buvo visiškai paskiepyti BioNTech/Pfizer (BNT162b2) vakcina, tačiau nustatyta, jog tikimybė susirgti sunkia simptomine liga skiepytiems asmenims buvo net 27 kartus didesnė nei pasveikusiems.

rinkėja iš Kauno       2021-09-8 8:30

o kur dingo mano komentaras apie p. Tvaskienės “žurnalistinį meistriškumą” ir jos varganus pristenėjimus LRT “tyrimų skyriuje”? Tiesoslt. perėjo į pišistų rankas?

amam       2021-09-8 8:06

Ale tikrai,rudosios partijos apologetu yra visur,net ir cia.Visokie FOTO,STASIAI ir panasus pedrylos aktyviai terlioja savo sudais prakilnius zmones.Kokios mamos juos pagimde,velniai zino.Pragaro butybes,vienzo.Pfui

Šalin       2021-09-7 21:42

Lgbt-istinę propagandą!!!!!!!!

..............       2021-09-7 21:40

Man nepatinka TLK F. 64 propagavimas, komuniagini mulki kuriam vaidenasi pidarėliai.

troliui "Fotui"       2021-09-7 20:31

O tau kontorini pidarėli, patinka tik vyrukai ar dar ir maži berniukai, a?

Foto       2021-09-7 20:26

Užkniso tie du bobiški snukiai (ar čia Lesbos sala).

Rekomenduojame

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.