Nuo bačkos, V.Pociūno žūtis, Pedofilijos byla, Protesto organizatorių persekiojimas

Nida Vasiliauskaitė. „Ši kairė neturi jokio kito turinio, tik gryną ir tyrą aistrą ko nors nekęsti“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 14 d. 22:16

26     

    

Nida Vasiliauskaitė. „Ši kairė neturi jokio kito turinio, tik gryną ir tyrą aistrą ko nors nekęsti“

Kas nutinka, kai žmogus, paskui kurį velkasi kairumo šleifas, išsiautina viduryje didžiulio dėl „tradicinių vertybių griūties“ sunerimusių dešiniųjų būrio?
Kokie 700 „like“ ir nė vieno (!) įžeidimo.

O kas nutinka, kai kairiosios/liberalios feministės prisimena esant pasaulyje – ir įtakingą nekenčiamoje dešinėje – juvelyrę?
Puola koneveikti, DĖMESIO, ne už ką kita, o už tai, kad ji, esą, „negraži“, stokoja, esą, „šeimyninės laimės“ ir todėl, užuot kuitusis namie, leidžia tiek laiko FB, jos vaikai galbūt esą homoseksualūs, pati galbūt kažkada svarstė, begėdė, aborto galimybę, ir, lyg to būtų negana, esą „vos baigė“ universitetą! Savaime suprantama, jokia ji ne juvelyrė, net nemoka piešti ir jai, o siaube, jau nebe dvidešimt!
Ir visa tai vyksta „Feminizmo“ grupėje – galite pasižiūrėti.

Visos šios šlykščios paskalos – informacija apie tai, kuo iš tiesų tiki ir kas iš tiesų yra būtent JOS ir jų agenda.

Dešinė pirma ką nors myli ir tik po to nekenčia dalykų, kurie kelia tikrą ar tariamą pavojų tam, ką ji myli.
O štai ši self-proclaimed kairė neturi jokio kito turinio, tik gryną ir tyrą aistrą ko nors nekęsti: pažiūros – jau po to, pagal situaciją tiks bet kokios, tiek to feminizmo ir tiek to kairumo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-03-16 13:31

Pasitaisau - satanizmo tiek Kinijoj, tiek Rusijoj, pakanka. Tik sodomija nėra privaloma.

Al.ui       2021-03-16 3:19

Ką Jūs šnekate, Al.ai! Iš kur šitoks „Rusijos“ nesuvokimas? Ar Jūs ten bent kiek laiko pagyvenote?
Ir dar sakote, neva Kinijoje ne satanizmas, nors būtent ten toks satanizmas, kuris ateidavo į maskoliją su pavieniais kinais čekistais, kurie mokėjo ištraukti iš gyvos aukos žarnas suvyniodami ant pagalio.
Ir kas apskritai yra tas satanizmas? Bent jau ne sektos, kuriose imama vis ta pati Biblija ir tyčia skaitoma ir daroma tiksliai priešingai nei tekste. Tai juk tik eilinis netikro dievo garbinimas.
Giluminis (pasąmoninis) satanizmas - tai bailių įsitikinimas Prasmės nebuvimu, sujungtas su neapykanta ir noru prievartos būdu pašalinti visas problemas, padarant iš žmonijos idealią įbaugintų kalinių hierarchiją, kurioje kiekvienam rūpi tik stropiai vykdyti aukštesnio viršininko komandas, kitaip tariant - „demokratinis centralizmas“ plius neliečiama ateizmo aksioma.
Nepamirškite, kad satan yra biblijinis terminas, susijęs su juridika: kaltintojas teisme (prokuroras).
Štai Jums dar kartą tobuliausias satanizmas:
https://antichrist.news/2020-11-29-un-rolls-out-biometric-digital-id-wallet.html
Ar ryšitės vardan Prasmės ir Meilės tai atmesti ir pakišti galvą po kirviu?

Al.       2021-03-15 17:53

Gal. Bet komunistai ir satanistai per daug visur eina greta - Lietuvoj tame tarpe - kad sunku patikėti, kad tai tik atsitiktinumas. Ir jei ,,Pasaulio valdovai” valdo 7 milijardus, kam siekiantiems tik turto ir valdžios, sunaikinti daugumą savo vergų ? Be to, jei ,,pasaulio viešpačiai” įdiegia satanizmą visur, išskyrus Kiniją su Rusija, tai kas išlošia ? Manau, Kinija.

Al.ui dar       2021-03-15 14:05

Su pasaulio savininkais painiojate save marksistais vadinusius veikėjus, kuriems tikrai rūpėjo valdžia ir kitų pavergimas, bet kurie neturėdami tikros materialinės pasaulinės galios, buvo įvairių totalitarinių valstybių vadeivos. Nesu marksistų mylėtojas, bet negaliu nepasakyti, kad tikrų marksistų, tiek protingų, tiek apkvailintų, būta milijonų, pradedant nuo paties Markso ir baigiant kokiu nors Fideliu Kastru ar Če Gevara, arba kad ir Mickevičium Kapsuku.

Kis       2021-03-15 13:51

mano galva reiketu viska apversti aukstyn kojomis,tip-top butu Landzbergio Lietuva.

Al.ui       2021-03-15 13:45

Kur esu rašęs, neva “maskuojasi”? Jūs suvokiate lygmenį? Ko JIEMS, jau faktiniams pasaulio SAVININKAMS, “maskuotis”? Sakiau visai kitką: kad nesusipratėlių nuomonės, neva tai “marksizmas”, jiems tik į naudą, bet ir ta “nauda” jiems nereikalinga, tik teorinė. Jiems nusispjauti, svarbu tik tarpusavio dalybos.
Reali situacija tokia, kad įvedus visame pasaulyje id2021, bus sukurta ideali nauja “žmonija” - elektroninių vergų biomasė, - o žmonių skaičius sumažės iki pusės milijono viešpačių, tarp kurių tik ir tęsis visa tolesnė istorija:
https://antichrist.news/2020-11-29-un-rolls-out-biometric-digital-id-wallet.html

taip, teisinga       2021-03-15 12:51

Kristus laimėjo pasaulį su meile.
—-
Lunačiarskis - bolševikų ideologas - sakė:
Mes nugalėsime pasaulį su neapykanta !!

Kažkas       2021-03-15 10:32

visada atstovaus velnią.Svarbu jį atpažinti ir patiems nepapulti į jo viliones.

stasys       2021-03-15 10:31

Tikrai taip nekreipkite dėmesio į tą stasiu ir neskaiciuokite jo daromas klaidas, praeikite šonų kaip pro tą šuns kakuti ir nusukite nosį dar gi aukštai pakėlus ..aplamai ,apsvarstykite klausimą ar protinga diskutuoti pritupus tokį daiktą ant kelio radus ? Ną Jis ,tas daiktas , sau ramiai guli , jis be abejo jūsų nekolioja ..
- mol ko Jūs čia vaikštote, ziliojate ..nosį kaisiojate, uostote ? Tai ar patiems verta smalsauti ? Tikrai ne . Mano buvimas čia , tai daugiau filosofinis ,metafizinis būties klausimas kuriam atsakimo nereikia, jei įminei netyčia gali pyktį tik ant savęs .

yra tokių...       2021-03-15 10:23

Daugybę kartų siūliau ignoruoti ir nekreipti jokio dėmesio į stasių,kurį pavadinčiau degustatorium.Jis visur prisistato,nes niekaip neprivalgo,ryja viską paeiliui ir vis vertina,nes išmano apie viską.Teisingas siūlymas:praeikim pro šalį,lai seilėjasi ir laižosi pats vienas.
Nida yra šaunuolė,kaip ir talentinga menininkė Jurga,niekada nelindusi eilėn prie fondų ir projektų,kurie peni mūsų tariamas žvaigždes ir feministes.Jos per projektus kala į galvas tas savo idėjas,ir niršta save sureikšminusios,nes mažai ką įtikina.

> 2021-03-15 8:13       2021-03-15 10:11

Ir kokia ta pagarba troliui, dirbančiam 25 valandas per parą? Nuo kada troliai pradėjo nuomonę reikšti?
Nekreipkite dėmesio ir nemaigikite nykščio, nebus reikalo stebėtis, nes nieko ten nerasite, išskyrus straipsnio, autoriaus ar komentatoriaų dergimą. Juk eidamas gatve ir pamatęs šuns išmatas nekrapštote jų turinio, neieškote aukso.

Vaiva       2021-03-15 10:00

Panašiai neoliberalizmo trūkumus apibrėžia Jokubaitis. Kairieji neigia daugelį netikusių jų manymu dalykų, iškelia asmenų grupes kaip visuomenės aukas, bet nepasiūlo savo gėrio, tiesos, santykių ir bendrabūvio tarp žmonių versijos. Tai yra ideologija. Kovoti prieš ką nors…Įvesti draudimus. Jau prasideda bausmės. Bet kaip tik šioje stadijoje dėl pasipriešinimo sistema ima byrėti.

Al. L.P-iui       2021-03-15 9:54

Gal ir galima laikyti, kad satanistai maskuojasi marksizmu. Bet žiūrint kaip mes suprasim maksizmą (ar komunizmą). Man atrodo, kad ir marksistai maskuojasi marksizmu ir klasių kova. Ta jų klasių kova, manau, tiesiog varžovų pašalinimas ir profilaktinis vergų luomo valymas, o tikslas tas pats, kaip ir dabartinių resetininkų - viso pasaulio pavergimas. Ar tai, kad kardą pakeičia revolveris, o revolverį - kompiuteriai, yra esminis dalykas? Jei šėtonas bus geriau apsirūpinęs, juk vistiek liks šėtonas ?

Bravo       2021-03-15 9:39

Šaunuolė Nida. Taikliai.

staska staska,       2021-03-15 9:32

9 eilutės - ir apie 25 įvairaus tipo klaidas! Apie kokią pagarbą gali svajoti? Beraščių niekas niekada negerbia. Ar mokykloje už diktantą esi gavęs daugiau negu 2 ar 1? Tau tik slėptis po lapais, o ne rašinėti.

Kaip vertinti,kad       2021-03-15 8:51

sovietmečiu visos moterys turėjo darbus ir turėjo privalomai dirbti?Ar gerai tai,ar blogai?

Vilčių teikia tik       2021-03-15 8:49

tos mažos Krikščionių demokratų partijos užuomazgos,esančios konservatorių partijoje.Ir jiems arba konservatoriams artėja apsisprendimo metas.Kurie su kuriais.

stasys       2021-03-15 8:33

O kaip vertinate pagarba beraščiui ?  Gera nuomonė apie save neturėtų jums trukdyti sakyti Tiesa . Rašto gal ir mokate o va daugiau su dideliu klaustuku .

Stasiui       2021-03-15 8:13

Su visa pagarba kitokiai nuomonei, norėčiau pasakyti, kad tamsta esi beraštis, nes nemoki rašyti lietuviškai be klaidų.

stasys       2021-03-15 8:07

Panelė Nida kaip ir visos to laikmečio aukos bando surasti kažkokį aukso tiesos vidurį savaip apsvarstydama feminizmo reiškinį. Taip kaip jau man metu daugiau nei dvidešimt , manausi tūris teisę ir jei pasakyti jog seniau netekejusias moteris vadindavo senmergemis .. nelaimingai tekejusias davatkomis , vedų mintį prie to kad feminizmas kaip reiškinys tik įrankis kažkaip pertvarkyti visuomenės požiūrį į moters, ir jos pačios, vaidmenį toje pačioje visuomenėje . Jūs galite su manimi nesutikti .. bet davatkos taip pat greitai jauneja kaip ir tos pačios moterys bresta , lyginant su praeitų šimtmečių .Socialiniai tinklai puiki terpė tokiems pokyčiams . Viskas is vienų rankų ir prie vieno langelio .Jūs neturėtume piktintis matydama tokį ‘soliuojanti’ progresą .

Al.ui       2021-03-15 1:43

Pražiopsojau Paties bandymą paneigti, kad dabartis neturi nieko bendro su marksizmu ir bolševizmu.
Ji turi išorinį panašumą, bet nėra jokia “klasių kovos” idėja.
Marksistai tikrai norėjo įkurti prievartinę lygybę žemėje (beje, šiuo požiūriu draugas Si marksistas), -
tačiau tai ne transkontinentiniai 99% žemės resursų turėtojai, kuriems reikia padaryti lygybę tarp biorobotais paverstų ir klavišo paspaudimu skaičiumi pagal ekonomikos poreikius reguliuojamų vergų.
NIEKO BENDRO, garbusis Al.ai! Tas išorinis panašumas jiems tik į naudą, nes nukreipia dėmesį į praeities realijas su rinkimais ir konstitucijomis. Kai bus visur įvestas id2021 (https://antichrist.news/2020-11-29-un-rolls-out-biometric-digital-id-wallet.html), bus ir “rinkimai” ir “konstitucija” komandomis į smegenyse implantuotus imtuvus.
Dabar skaičiuojamos paskutinės laisvės minutės, jokių “klasių kovų” nebenusimato! Tai superorwellizmas - pačių marksistų žargonu būtų “totalinis superimperializmas”, joks marksizmas. Marksizmas dar rojus palyginti su tuo, kas ateina.
Visa informacija čia:
https://antichrist.news/

Virginija Milker       2021-03-15 1:12

Na, akivaizdu, Nida cia kalba apie paiku feminisciu atakuojama menininke JURGA Lago, istekejusia uz ispano ir puikiai pristatancia STAMBULO KONVENCIJA ratifikavusios Ispanijos dabartine padeti ir tai, kas musu laukia po sio virsvalstybinio neotrockistinio istatymo ratifikavimo. : https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/jurga-lago-apie-progresyvu-susinaikinima-ispaniskos-patirtys.d?id=80766543

Al.       2021-03-15 0:28

Tai tik patvirtina, kad bolševizmas yra tiesiog psichologinis sutrikimas. Linkęs peraugti į psichinį.

Čia kaip su a-teistais ir a-teizmu,       2021-03-15 0:17

kurie vien pagal formą - neigimą (Dievo) - yra neurozės forma tuo požiūriu,
kad kiekviena neurozė yra antrinis, re-aktyvus, neigimo santykis su tikrove.
Nida tik talentingai atskleidė feminizmo esmę, prigimtį (ne tik lietuviškojo).
Už tiesos sakymą dera dėkoti, nes tiesa kiekvienam užtikrina jo išlikimą,
o ne pykti, Margarita ir aplink tave besiritinėjančios ritos.

Nesutikciau        2021-03-14 23:31

Del desiniuju apibudinimo nesutikciau. Jie irgi, kaip autores minimi kairieji, pirmiausia renkasi, ko nekesti. Ir sekmingai randa. Ta prasme jie nesiskiria nuo autores aprasomu kairiuju. Visa kainstreamine politika dabar yra pries kazka, o ne uz.

Kadangi       2021-03-14 23:12

tikram feminizmui, bent jau šioje pasaulio dalyje, dabar nebėra jokio poreikio būti, tai turbūt feministėmis save vadina tiesiog nelaimingos moterys, kurios ir vyrais būdamos būtų nelaimingos. Nuo nevykėliškumo žmogus tik pats save gali pagydyti. O jei gydytis nėra poreikio - ką gi, belieka laukti mirties smile .

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.