Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nida Vasiliauskaitė. Savivaldybė atšaukė leidimą rugsėjo 10 d. –  ką tai reiškia?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 1 d. 15:39

25     

    

Nida Vasiliauskaitė. Savivaldybė atšaukė leidimą rugsėjo 10 d. –  ką tai reiškia?

Savivaldybė ką tik atšaukė leidimą rugsėjo dešimtai.

Ką tai reiškia?

Tą, kad savivaldybė elgiasi neteisėtai: NETURI ji jokios teisės leisti ar neleisti (tik derinti vietą/laiką), ne šiaip moralinės, o teisės teisine prasme – tai pažeidimas konstitucinės piliečių teisės rinktis į taikius protestus, kurios negali riboti nei savivaldybė, nei Vyriausybė, nei daugiabučių bendrija.

Tą, kad priežastys, dėl kurių rengiamasi protestui – labai rimtos ir tikros: taip, tai – nebe demokratija, taip, aplink net nebe totalitarizmo nuojauta, o visiškai realus totalitarizmo adventas.

Tą, kad dabar reikia ateiti dar labiau, nes mūsų šalis – nebe mūsų.

Tą, kad būtent šito jie bijo. Labai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šmikis       2021-09-3 0:44

Tai reiškia, kad kas neturi antros pilietybės kur nors, kur saugiau, pats laikas ja pasirūpinti.

Raimundui       2021-09-2 19:41

Tamsta Raimundai, stazelė yra neįgali rašyti lietuviškai. Bet slidžių įsitikinimų prostitutė su kiek mažiau klaidų rašo fsb leitenantui ataskaitas rusiškai.

Marilė       2021-09-2 12:33

Gerb. Nida, žaviuosi Jūsų įžvalgomis. Sveikatos ir sėkmės. Ačiū, kad esate. Pagarbiai.

Dzeikas       2021-09-2 8:16

Valdziukes uzdraudimas rugsejo 10 mitingo prie Seimo sudare situacija situacija parodyta sioje video istraukoje:
https://youtu.be/i8N7JdQDF6A
Ten parodyta ir reakcija kaip i tai reikia reaguoti. Nes jeigu tauta atsakys neteisingai tai atsidurs ten kur siuloma video - “vozlie parashy”.
Gero susimastymo.

amam       2021-09-2 7:47

Kaip zoologijoj esama ivairiu gyviu,taip ir cia,turime STASI..

Raimundas       2021-09-2 5:56

Tiesa švyti iš šio teksto, bet stebina komentaras “ rašytas Stasiu”…. Puiki gramatika.

Puiku       2021-09-1 21:12

Man savigarba neleidzia dalyvauti valdzios palaimintam renginy. Bet jei valdzia bandys mane isdurti ir leidima duos, vis tiek eisiu:)

štaziui       2021-09-1 21:02

atmata stazele, nerk atgal į sifilitikų parašą ir ten tęsk analines “paslaugas” Tave ten įvertins. Čia tu nepageidaujama.

stasys       2021-09-1 20:14

Va tai tau ! Tai kur dabar dėsite akmenis Nida Vasiliauskaite rinktus studentais ?  Gal koki takelį jais išgrįstį pavadinus “laumės takas’...? Na tikras nusivylimas ! kokia čia revoliucija ‘maidanas’ nepraliejus policininku kraujo ? . Gal dėlto ir uždraudė jog neskriaustumėte jų ..

Šiaip>>>18:27       2021-09-1 20:07

Aš ir sakau, kad visi tik girdėjo, betr niekas nematė jokio rašto, jokio popieriaus, raštiško jokio įsakymo ir t.t.
Ar jūs dar galite tikėti jų paistalais. Juk jie tuoj pasakys, kad mes būdami už durų lyg tai šimašiaus balsą girdėjome ir panašiai. Juk jau seniai as dabartinius valdžiažmogius melas tapo tiesa. Gal baikime skleisti tas jų melagienas.

Tai reiskia, kad eisiu       2021-09-1 19:45

Savigarba neleidzia dalyvauti valdzios palaimintame renginyje.

Žemyna       2021-09-1 19:15

Riaušės Seimo ,,Laisvės” ir ,,liberalų” (net jei jie TS-LKD vadinasi) partijoms BŪTINAI reikalingos. Tokio lygio, kad prireiktų policijos pagalbos jas išvaikyti ir mažiausiai prisidėjusius nuteisti.
Samdyti profesionalai vėl imituotos ,,ŠS” riaušes, ir tai ,,įrodys”, jog prieš šią Seimo koaliciją tik ,,buduliai ir nusikaltėliai” kovoja, todėl Seimas neprivalo atsižvelgti į rinkėjų reikalavimus, nes koalicija ,,dirba tobulai”.
Gerai surengtos riaušės bus dingstis jo napoleoniškajai didenybei p. merui ateityje atsisakyti suderinti su organizatoriais mitingui tvarkingai vykti būtinus dalykus.  T.y., jis nevykdys savo PAREIGOS pasirūpinti viskuo, kad mitingas galėtų vykti sklandžiai, kultūringai ir taikiai, kaip Sąjūdžio laikais. O Seimo valdantieji darbuosis LR Konstitucijos nevaržomi, rinkėjų protestų nei reikalavimų netrukdomi. Jie SAVO fantazijas ir norus įgyvendins. Juk būtent to į Seimą brovėsi, net rinkimų tvarkos nepaisydami, dokumentus pavėluotai pristatydami (nors kitiems tokia išimtis negalima).

 

>Šiaip 2021-09-1 18:27        2021-09-1 18:47

Visose TV, reportažuose tai oficialiai pareiškė ne turgaus motulė, o naujasis mero pavaduotojas (ar patarėjas). Atrodo, net ir Mitalas kažkur pasisakė (bent jau barzdotas žmogus buvo). Ir tuoj pat sekė Čmilytės žodžiai, jog ,,dar yra laiko kompromisams”. Kas tai, jei ne SPAUDIMAS atsisakyti reikalavimų, nes kitaip ,,leidimo” nemalonės duoti?.. Atsisakyti reikalavimų atleisti ministrus, kurių DARBAS NETENKINA jų darbdavių - mokesčių mokėtojų bei rinkėjų? 
Įsivaizduojate situaciją bet kurioje įmonėje, kur darbdavys siunčia lauk nemokšą nevykėlį ,,darbuotoją”, o tas su visais vartais atgal laužiasi - jam ta vieta, alga ir visokie malonūs priedai labai patinka, nenori jų atsisakyti? Tai tik įmonė, ir jo daroma žala visgi nelyginamai mažesnė, negu nevykėlio lengvapėdžio ministro ar parlamentaro daroma žala, ar net pavojus, keliamas visai valstybei ir tautai!

Žemyna       2021-09-1 18:33

Tikriausiai ne vienas skaitėme prieš keletą metų pono Š. mintis apie senimą, apie Lietuvos Laisvės kovotojus: jie esą ,,praeities šešėliai, geriantys mūsų kraują”... Tai buvo pasakyta ginčijantis paminklo Laisvės kariui tema ir dėl valstybės ceremonialų aikštės įrengimo Lukiškių a.
Šiandien tą pono Š. požiūrį į Lietuvos žmones pakartos ir pavaizduos ,,Dviračio žinios” - du apšepę apykvailiai pensininkai gins vienas vieną, kitas - kitą požiūrį į P. Cvirkos paminklo likimą. Tokie, kurie turėtų kur nors tamsiame kamputyje tūnoti ir viešumoje nesirodyti. 
Nustebino šio vaidmens atlikėjai - ar tikrai duonos kąsnio pristigo, kad ėmėsi tokio vaidmens?
Na, o pseudo laisvės partijos elitas, ,,kovojantis su neapykantos kalba”  nė kiek nenustebino.

 

Šiaip       2021-09-1 18:27

Gerb. Nida, o kur jūs matėte to atšaukimo dokumentą, raštą, na bent ant popieriaus skiautės parašytą atšaukimą.
Niekas to popieriaus nematė, tik kalba. Tipo, viena bobą pasakė. O ta boba yra privati lanzbergių lrt?

Sausio 13 tilpo       2021-09-1 18:08

dar ne tiek.Tilpsim,pasispausim.

Raigerdas        2021-09-1 18:02

Dabar psichopatas A. Lukašenka galės juoktis, kad Vilniuje vyksta tas pats, kas ir Baltarusijoje. Faktiškai Vilniaus savivaldybė dabar tampa provokatorius, nes elgiasi neteisėtai. Reikia kažką tai daryti su šita A. Lukašenkos vadovaujama savivaldybe. Atsakas turi būti griežtas, nes galima laimėti teismą, bet visi tie šitokio sprendimo dalyvavime turi būti nušalinti nuo valstybinio darbo. Reikia vieną tokią idiotų valdomą valstybinę instituciją pamokyti ir tada viskas pasikeis. Kiek Šimašiui buvo atleista? Problema yra tokia, kad sulindę į valstybines institucijas įvairūs šunsnukiai elgiasi taip, lyg tai būtų jų asmeninė nuosavybė. Reikia kreiptis ir į Tarptautines organizacijas dėl Žmogaus Teisių pažeidimo. Psichopato A. Lukošenkos bendraminčius Lietuvoje, kaip reikia elgtis su liaudimi, reikia griežtai nubausti. Būtent nebaudžiamumas ir atvedė prie tokios situacijos, kad liaudis jau nebegali apsikęsti šitokių patyčių iš valdžios pusės. Vilniaus savivaldybė yra tinkamas valdžios piktnaudžiavimo valdžia pavyzdys ir nebaudžiamumo, ir neatsakingumo pavyzdys.

Tai reiškia,       2021-09-1 18:01

kad JIE eina va bank. Norėčiau būti buvusi musele ant sienos ir paklausyti, ką JIEMS pažadėjo Bilotaitė. Mitingo dalyviams reikia būti labai atsargiems ir įžvalgiems. Mačiau įraše iš rugpjūčio tryliktosios, dar dieną, kaip senis, apsimetęs mitingo dalyviu, pašnibždom įžeidė plakatą laikančią moterį ir tuoj pasišalino. Moteris sutriko, įrašinėtojas nesureagavo. Būtina tokius fiksuoti ir nukenksminti. Ir nereikia visos Lietuvos, visa Lietuva - tai ir provokatoriai, ir konservų peniukšliai. Užteks ir pusės Lietuvos.

yra proga parodyti       2021-09-1 17:35

yra proga parodyti ko verti šūdmaišio feikiniai “leidimai/ne leidimai”.
ne pydarų paradus Kaune reikia ignoruoti, o išpindėjusių liberastų parėdymus Vilniuje.
jeigu nupušęs šūdmeris sako jog “niagalyma” - reiškia, eiti į protesto mitingą būtina.
o šūmaišis tegul savo naujai bobai pasako, jog negalima “laimėti” korupcinių “konkursų”.

tiek       2021-09-1 17:27

tiek sutalpint ir nebūtia .Užteks ir pusės Lietuvos.

Gi viskas aišku       2021-09-1 17:23

Kadangi jokių šansų vos ne visą Lietuvą prie seimo sutalpinti, ėmė ir atšaukė.

tiek       2021-09-1 17:19

va jai,gerb. Nidai,  ir reikėjo eit susitikt su ta Čmil.Ėjusieji galėjo atlikt “ginklanešių ” pareigas. Tik vargiai ar ji būt sutikus derėtis gatvėj /kieme nors ir su pačiu Nausėda. O ką kalbėt apie kažkokią Čmil,kuri Lietuvoj aplamai jau nėr gerbiamas žmogus.

amam       2021-09-1 16:55

NIEKINGI SIMASOIDINIAI TRIEDESIAI.BUTINA EITI.

Dzeikas       2021-09-1 16:51

Akistata:
Kunigaikstytes Birutes bataljonas su pavilnes lenkais ir kolonitu palikuoniais pries tauta.
Na pavelavo tauta biskuti. 2006m kai nekonstituciskai streika Kaune uzdraude reikejo nepaklust ir uzimt Kauno bravora(kurio darbininku streika teismas"uzdraude”). Tada valdziuke dar myzo i bata. Dabar jau kupron bananu gausite tai mazu maziausiai. Ar dris saudyti? Nesu tikras. Briuselis gali nesuprast. Nuleis cirkuliara: arba keliu dienu begyje uzdarot kosere reksniams, jei ne - mes “ne prie ko”.
Jeigu saudys, tai kaltu liks koks grandinis ausu neploves ir ne taip suprates isakyma. Bus pradetas tyrimas, paskui tyliai israsys premija ir patrauks kur i kalejimu departamenta.

Abelis       2021-09-1 16:48

puikiai Nida..

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.