Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nida Vasiliauskaitė. „Rugpjūčio 10-ąją nuo pat ryto reikia prie Seimo ne šimtų ar tūkstančių – reikia Lietuvos: visos, iš visur“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 5 d. 16:50

62     

    

Nida Vasiliauskaitė. „Rugpjūčio 10-ąją nuo pat ryto reikia prie Seimo ne šimtų ar tūkstančių – reikia Lietuvos: visos, iš visur“

Galima Seimo darbuotojų – galima ir Seimo narių. Tuoj bus. O tai – jau atviras perversmas: vieni Seimo nariai nušalina kitus jėga, politinės pasekmės nesiskiria nuo arešto ir įkalinimo.

Ir tik nereikia kikenti, kad ten gal tik neteisingų partijų antipatiški nariai („Haha, neįleis Puidoko ir Gražulio. Nepritari? Tu pats, haha, kaip Gražulis!“) – nedrįskite.

O jei vis tiek kikenate, esate tas, kuriam užnėrė kilpą, išmušė iš po kojų taburetę, bet vis tiek atrodo, kad „Hahaha, čia gi ne rimtai! Ir kaip smagu, kad pirma išmuš Gražuliui“.

Rugpjūčio 10-ąją nuo pat ryto reikia prie Seimo ne šimtų ar tūkstančių – reikia Lietuvos: visos, iš visur.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dėl datos       2021-08-7 2:56

Nida pati buvo suklydusi - paskui ištaisė rugsėjį į rugpjūtį, o Tiesos.lt ir nepastebėjo.

Vilniečiai ne       2021-08-6 21:13

tiki, o žino, kad vyksta Pasaulinė kovidistų revoliucija, kaip anksčiau Pasaulinė proletariato revoliucija, kurią finansavo stambiausi pasaulio bankai - turtingiausi pasaulio žmonės. Na, o už kontrrevoliuciją užingridai su liberoidais žiauriai baus. Ant Laptevų jūros ledo jau nebesiųs, o vietoje badu marins. Pasinaudos Genrikh Yagoda ir Lazar Kaganovich arba Naftaly Frenkel įdirbiu.

stasys       2021-08-6 20:42

Tai dabar imsimės rietis dėl vienos kvailos mokytojos ? Ja suprantis ‘dobermanai’ jau įrodė L.ryto žurnalistams kad moka ne tik už krūtinės imtis .
Čia paskleisti grasinimai tik patvirtina kas jau senokai akivaizdu .

Pagarba       2021-08-6 20:18

Ačiū Nidai už pilietiškumą.

> Operacija kodiniu pavadinimu „Kėdutė“       2021-08-6 20:06

Vilniaus lodoriai, negi sunku pasidalinti konkrečių patarimu.
Atsiprašau, vilniečiai globalizmu netiki, tad jie čia neskaito.

Operacija kodiniu pavadinimu „Kėdutė“       2021-08-6 20:01

Na Habilitai, gal jau tu niekur nebesikišk, jeigu net kėdutės nerandi.
Google, telefonas, keli draugai ir po kelių valandų kėdutė vietoje.
Kėdutės ieškok žvejybos, medžioklės ar turizmo reikmenų parduotuvėse (prekybcentrių atatinkamuose skyriuose). Negi reikia mokinti… Telefonu pasiklausinėji… Ir kurjeris pristatys iki durų...
—-
Dieve,dieve ko norėti iš internetinės faunos, jeigu net habilitas pasiklydo tarp triejų pušų.
O čia tai kovotojai, čia tai lygis.
P.S. Tik jau nebeklausk instrukcijos, kaip naudotis kėdute.

elfe        2021-08-6 19:56

ar visi zino, kas vyks si antradieni, rugpjucio 10 Seime?..
del ko atsaukiama Smilyte is atostogu ir koki istymo projekta pristatyt zada A.Anusauskas?

stasys       2021-08-6 19:51

stasiuk, branguti, 2021-08-6 19:26 .. vaje koks familiarumas mano asmeniui . Dėkui už rūpestį mano sveikatai . Kritikos nusipelnėte .

elfe >> man svarbu       2021-08-6 19:31

visiems svarbu.
NS partija.
Seimu sajudis i politine partija nepretenduoja.
Ju siekis - priziuret vyriausybe, kad nedarytu klaidu kenkianciu seimai, tautai.
Ir tai yra gerai.

stasiuk, branguti,        2021-08-6 19:26

nusidazyk guasu nosi raudonai. atrodysi kaip linksmas klounas…

Seimas nekviecia saviraiskai, kaip kviete Labanauskas.

Man svarbu       2021-08-6 19:26

1) Kas su kuo, prieš ką, už ką, dėl ko?
2) Bus du mitingai, o NS nieko neorganizuos, su niekuo nesijungs, tyliai iš už kampo stebės… Na, tas ‘Nacionalinis susivyniojimas’ jau nuo įsikūrimo kažkoks ne toks… mano balso negaus…

labai gerai >> nesutinku...        2021-08-6 19:20

gerbiamasis, vieni zmones bijo tromboziu, kiti nevaisingumo ir kt… skiepai eksperimentiniai, vel serga pasiskiepijusieji…
kodel neskiepijama poliklinikose, kur seimos gydytojas nustatytu ar turintis krutines angina, arteroskleroze ar kitas problemas gali skiepytis..
Dulkys net ne gydytojas… O Simonyte ne is tu, kurie klauso patarimu. Jos ego izeisdavo net jei kas pasirodydavo geriau zinantis uz ja… Tai tipiska diktatore, didesne uz Lukosenka. Tas matesi net pries rinkimus, kai ji blokuodavo visus feisbuke, kas bent kiek nesutinka su jos nuomone. Panasiai ir Gabrielius elgiasi… argi ne jis daugiausiai pakenke Lietuvos ekonomikai?.. Paskaiciuokit. Sis visai ne diplomatiskas diplomatas turetu pasimokyt is Orbano, o ne varyt jo partijais EP Liaudies partijos ir siulyt jam sankcijas… Vaina uzvede ES del sankciju Lukosenkai Rusijos naudai po to lektuvo nutupdymo, nors net Marius Lukosevicius irode, kad Protasevicius dirbo Kremliaus KGB.

> DĖMESIO: 2 protesto renginiai       2021-08-6 19:07

Rugpjūčio 10-21 ir rugsėjo 10.
Atsiprašau už klaidelę prieš tai parašytoje žinutėje…

DĖMESIO: Vyks du protesto renginiai       2021-08-6 19:03

Pirmasis rugsėjo 10-21 d., antrasis rugsėjo 10 d.j

labai gerai       2021-08-6 18:59

kiek zinau Astrai astrauskaitei duota 20dienu protestams.
tai butu ivadine dalis , o rugsejo 10 kulminacija.

nes galimybiu pasai tai tik pirmas zingsnis i TOTALITARINE KONTROLE, apie kuria isisvajojo Klausas Swabas su Rusijos ALFA banko bankininku parase knyga GEAT RESET. Kurioje dziugaujama, kad butent Covid 19 pandemija atveria didiules galimybes perimt pasitikejima is vyriausybiu ir perleist ji stambioms taptautinems korporacijoms, ju akcininkams…

Kadangi TS jau savo programoj buvo isirasiusi tarnyste Monsanto-Bayer kompanijai, kuri sudarius sutarti ir su Phizer, matom, kad ji kruopsciai stengiasi nupjaut ta saka ant kurios sedi, plojant Kubiliui and co… 
Kinija jau isivedusi “socialinio kredito” pasus… ten duodamas 100 procentu galimybiu, o uz neklusnuma jos nuolat mazinamos…
ar norime ir mes tokios komunistinio rojaus ateities?..

Stasiukui       2021-08-6 18:58

Turi pastovu odontologą?

stasys       2021-08-6 18:53

‘trumpulis’ manau viska paaiškino . Manau dabar viskas visiems aišku , o nuo savęs dar pridėsiu nepamirškite pasiimti guašo meniniam Seimo gražinimui , ponia mokytoja Jums duos keleta pamokų kaip guašo ‘pagalba’ apginti Lietuvoje demokratija .

trumpai       2021-08-6 18:20

Yra du mitingai (dempkratinese santvarkose ju ne vienas buna).

Pirmas - mokytojos Astros - rugpjucio 10 diena - “Susitik su savo seimunu” prie Seimo. Rugsejo 10 - “Ne - Lietuvos pavergimui” - antinacististinis/antifashistinis/antikomunistinis mitingas. Valdziai i realybe grazinti. Laisvalaikiu galima paspardyti konservams uzpakalius. Ir stasiukui sulauzyti kojas (per kelius - jis senas, kaulai jo trapus).

Linas S.        2021-08-6 18:15

Bet Vasiliauskaitė FB rašo dėl rugpjūčio 10 d. Nuorodą įdėjau

to Linas S.       2021-08-6 18:13

Cia du nepriklausomi mitingai.

Linas S.       2021-08-6 18:10

Na ir kam jau čia tas mėnuo perpublikuojant pakeistas, iš rugpjūčio 10 į rugsėjo 10? https://www.facebook.com/nida.vasiliauskaite/posts/10158749461858640

nesutinku su nelogiška agitacija       2021-08-6 17:39

gerbiamoji ,o aš ,esmi tikriausiai aršiausias konservų ir visos tos py…rų (ai, Jūs gi iš LG ar kaip ten ) politikos , bet gelbėtis nuo akivaizdžios Lietuvą užpuolusios pandemijos reikia,vadinas ir skiepytis būtina,ir bereikalingos panikos skleidimas -tolygu agitavimas prieš Lietuvą , už jos ekonomikos žlugdymą . Suprantu ir tai ,kad skiepijantis susiduriame ir su rizikos faktoriumi (o kodėl vieni piliečiai turi aukotis visuotino imuniteto labui ,o kiti tokie patys ,tomis pačiomis teisėmis besinnaudojantys piliečiai atviraiir saugiai, gali reikalauti ypatingos teisės (....ant svetimo ....į rojų nujot). Suprantu ,kad tikėtina labai teisingi priekaištai ir visiems tiems “blogumams” dėl siekio neteisėtai pasipelnyt iš situacijos ....Bet čia jau privalo labai principingai veikt tarnybos , teisėsauga ir vakcinavimui tai neturi trukdyt. Išvada: būkim biedni, bet ...MARŠ VISI VAKCINUOTIS (bej antivakserov , spasaj Lietuvu smile))

Madame Elfe,       2021-08-6 17:33

gal galėtum mums nukopinti Amerikos segregacijos įstatymų pačius įdomiausius straipsnius, o čia gana daug nežinančių ir manančių, kad tik Hitlerio Vokietijoje tokių būta? Kada buvo panaikinti tie USA segregacijos įstatymai? Beje, ten būta ir įstatyminės eutanazijos iki kokių ten metų? Visa tai dabar, prisidengus Covid’u, grįš Europon, kuri nėra laisva, o okupuota.

stasys       2021-08-6 16:26

lietuvis’ui   2021-08-6 16:12 .. saikingai vartokite propaganda , jos padauginus paleidžia pilvą .

lietuvis'ui       2021-08-6 16:12

o ar ne glusai tie,  branguti, kurie tiki Simonytes isvedziojimais, kad mokesciai uz sildyma ketvirciu, uz elektra, dujas… o tai reiskia ir uz visa kita, keliami del to, kad neva ir visam pasuly kyla, o ne del to, kad mes turim apmoket uz vyriausybes klaidas, perleidus kontraktus su Baltarusija Rusijai?.. priedo gavom jau 4 000 islaikytiniu pabegeliu, kuriu teises svarbesnes nei vietiniu, net kai jie griztai atsisako skiepytis?..
zinoma, gave pilietybe, jie tas teises kaip mat prarastu… o isvyti lietuviai i kokia Afrika ar Azija, kazin ar ju gautu.
jei pasinaudojus praeita krize Simonyte su Kubilium drasiai nukirpo nuo pensininku 130 mil litu ir tokia pat suma pervede F.Kuklianski “Geros valios fondui”, kuris 10 000 pareme Rutos Vanagaites knygas bei Birutes Sabatauskaites (Juliaus dukters) feminisciu “performansus” bei BLM paaugliu “parada”, tai si “tautai nepataikaujanti” politike labai gerai zino, kam naudinga pataikauti, ar ne?..
nekalbant apie visas kitas “seimynines” prichvatizacijas…

Clarkenwell FX       2021-08-6 16:02

Busim visi.

Kis       2021-08-6 16:01

neatejote i rinkimus,mums isrinko valdzia.Dabar neateikite i mitingus,kur 10 rugpjucios organizuoja mokytija(nezinau ir neskaiciau kokiu tikslu?Gal net paprasius Landzbergiui vytuliui?Cis tik samokslo teorija)bet ateiti butinai reikia ir priesintis pries tuos parazitus,kviesti Tapina ir kitus ziurkenus i gretas,lai jie pasirodo,kokie yra drasus,arjau pilnos kelnes ir panesti nebegal?O seimu sajudzio piketas bus jau ne su dainom,o su kazkuo rimtesniu dalyku ir jis bus be parsumu,o reikalimais su datomis,po to iseisime su irankiais.Programa mazdaug tokia,o kiekvienas susiburimas Valdziai i “nauda"ar ne Vytuli?

ah1       2021-08-6 15:12

dėl ko kviečia rugsėjo 10 prie seimo ?  Dėl ko ? Padainuot?  Jau buvo šeimų maršas ir ką?  Šeimų maršo reikalavimai įvykdyti?

>13:28       2021-08-6 14:36

Ir Žemaitis, ir Paleckis makaluojasi ir plakasi prie visų. Ir prie Šeimų maršo, ir prie antiimigracinių protestų. Kaip toj dainoj: ,,kas uždraus, kas uždraus”... Ne į juos reikia žiūrėti, bet į organizatorius ir į organizatorių keliamus tikslus. Tegu eina, tik vadovavimo tegu neperima. Kol kas jie reiškiasi tik kaip žurnalistai ir komentatoriai, taigi baidytis ar gainioti nėra reikalo. Beje, kuo protestuotojų daugiau, tuo geriau. Nereikia dar labiau skaldytis - tą puikiai daro Tarybinių Stribokų partija (TS, jei ką smile ). Kai bus susigrąžinta Valstybė, viskas atsistos į savo vietas.

Tikrai       2021-08-6 13:28

reikia aiškių paaiškinimų dėl mitingų, nes girdėjau, kad rugpiūčio 10 dieną mitingą organizuoja Žemaitis.Nesant aiškumo labai lengva suklaidinti žmones.

a la "lietuviui"        2021-08-6 13:18

lietuviska patarle: KAS KUOM KVEP, TUOM KITA TEP.
tikrai manai, kad musu VSD = tavo kgb?..smile

Hmm.. >> kas ta tokia Astra...        2021-08-6 13:06

nezinojau, kad dar yra nezinanciu lietuviu kalbos ir literaturos mokytojos Astros Astrauskaites.

si aktyviste isgarsejo kai raudonu guasu apipyle ta rastu siena, kuria savivaldybe norejo statyt vietoj Vycio… taip atsiliepe i autoriaus Labanausko kvietima susirinkt prie jos ir isreikst savaji kurybiskuma…

dar isgarsejo kai su jaunimu ir Lietuvos veliava isejo i Skirpos aleja protestuot su veliava pries alejos vardo pakeitima i Trispalves aleja… matyt ne tos spalvos trispalve buvo iskelusi, nes rusakalbes policininkes bande ja ispest is jos ranku, o kai neatidave, tai uzvede byla, kad priesinosi policijai. Kadangi draugai viska nufilmavo, byla uzgeso.

po to ji isejo protetuot pries Juliaus Sabatausko dukros birutes Sabatauskaites (dabar pakeltos i Lygiu galimybiu kontroliere) organizuota paaugliu protesta pries policija, palaikant BLM. Sbatauskaite bande isplest plakata is jos ranku.. si karta ji tarsi buvo musu policijos puseje..
nesenai ji buvo suorganizavusi mitinga pries musu vyriausybes migracijos politika prie Vyriausybes ir palaikant Dievenisku zmones protestuotojai nuvyko ten.. kur atvyko ir “protestuotoja R.Tamasiuniene… o jos skirtas VRM rusakalbis viceministras atsivade kelias ekipazus policijos…
manau, laikas zinot, nes dar isgirsim apie ja..

Lietuvis       2021-08-6 13:06

kai paskaitai komentarus, tai tikras GLŪŠŲ IR DURNIŲ balius, PRAŠOME nedelsiant VSD susidomėti visom šeimų maršom ir visom vasilauskaitėm, nes jau viešai glūšai siautėja

elfe        2021-08-6 12:45

Sheimu sajudzio informacinis remejas infa.lt pranesa, kad

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pranešimas apie organizuojamas protesto akcijas Lietuvos Šeimų Sąjūdis palaiko ir dalyvaus visose protesto akcijose ir paaiškina: Pasklidus gandams, kad rugpjūčio 10 dieną rengiamą mitingą organizuoja Lietuvos Šeimų Sąjūdis ar kažkaip prisideda prie jo organizavimo – LŠS Taryba oficialiai praneša, kad Sąjūdis savo mitingą organizuoja rugsėjo 10 d.

Rugpjūčio 7 dieną (šeštadienį) LŠS rengia suvažiavimą, kurio metu bus priimami nauji nariai ir tvirtinamos judėjimo veiklos gairės. (https://seimusajudis.lt/lss-suvaziavimas/) Visi kiti mitingai ar kitos protesto akcijos, kaip pvz. rugpjūčio 10 d. rengiami jų organizavime nedalyvaujant Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui.

LŠS pabrėžia, kad palaiko tas protesto akcijas ir jose DALYVAUS kaip eiliniai dalyviai, tačiau jas organizuojant nedalyvauja.

/

Kodėl       2021-08-6 11:47

Nėra pačios Astros kreipimosi…

Kas ta (tokia) Astra Astrauskaitė       2021-08-6 11:45

Jeigu jos antisegregacinio protesto neremia NS, tautininkai, Šeimų sąjūdis,... (nėra jokio pasisakymo iš jų pusės , bent kol kas).
Tarkim,šiandien (ryt) vyksta rinkimai į Seimą.
Sakykite, kodėl aš turėčiau balsuoti už NS, tautininkus ar Šeimų sąjūdį.
Na, nepritarkite tai Astrai, tegu, bet ši valstybė (jeigu dar valstybė) yra mūsų bendra ir problemos bendros, ar kaip?
Jeigu jūs nesutariate, statote savo ragus net tokią sunkią valandą tautai ir valstybei, eikit jūs visi velniop (in corpore)!

elfe        2021-08-6 11:29

RUGPJUCIO 10 -tos protesto mitinga organizuoja visuomenes aktyviste ASTRA ASTRAUSKAITE, zinokit.
ir tai mitingas pries SEGREGACIJA!  kuria ketina igyvendint pries “antivakserius” diktatore Simonyte su Dulkiu.

jei kas nezino, ka sis zodis reiskia, atsakys Wiki:
Definition of segregation
1 : the act or process of segregating : the state of being segregated
2a : the separation or isolation of a race, class, or ethnic group by enforced or voluntary residence in a restricted area, by barriers to social intercourse, by separate educational facilities, or by other discriminatory means
b : the separation for special treatment or observation of individuals or items from a larger group
segregation of gifted children into accelerated classes
3 : the separation of allelic genes that occurs typically during meiosis
...
arba lietuviska vilipedia:
Segregacija – tam tikrų rasinių ar etninių grupių fizinis atskyrimas viešajame gyvenime. Gali būti taikomas tokiose vietose, kaip restoranai, kavinės, viešieji tualetai, mokyklos, kino teatrai, taip pat tokiai veiklai, kaip būsto nuoma ar jo įsigijimas.[1] Segregacija yra dažniausiai uždrausta įstatymų, bet gali egzistuoti kaip socialinė norma. Segregacija gali būti palaikoma įvairiomis priemonėmis: nuo įdarbinimo diskriminacijos ir būsto nuomos ar pardavimo tam tikroms rasinėms ar etninėms grupėms iki linčo teismų.

> NEKLAIDINKITE 11:02       2021-08-6 11:29

O tai kas čia klaidina.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/nida-vasiliauskaite.-rugpjucio-10-oji
„Dabar taip. Rugpjūčio 10-oji bus lemtinga mūsų valstybės, mūsų viešų ir mūsų privačių gyvenimų diena – ne mažiau lemtinga nei Sausio 13-oji. Ne mažiau, o daugiau, nes ant kortos – ne tik valstybė ir ne tik suverenitetas.“
„Laikas ateiti, apsupti Seimą ir nesitraukti – būti, kiek reikės, su visais, kas prisijungs, iš visų tolimiausių kaimų. No matter what.“
—-
„Rugpjūčio 10-oji bus lemtinga“, o rinktis prie Seimo rugsėjo 10-tą.
Ar aš vienas čia toks nesupratingas?

>> 10:53       2021-08-6 11:09

O koks tavo reikalas? Tau moka už kiekvieną paskieptą?

NEKLAIDINKITE       2021-08-6 11:02

tiek šeimų sąjūdis, tiek gerb. Nida į mitingą kviečia RUGSĖJO 10 DIENĄ !

eikit skiepytis       2021-08-6 10:53

eikite tik skiepytis greičiau gudročiai antivakseriai, prisiskaitę interneto

> 2021-08-5 20:43        2021-08-6 8:15

Jei vaikštote po parduotuves patarkite, kur ją rasti, man tai tikrai nėra hahaha.
(habilitās)

Po velnių       2021-08-6 8:02

Ar čia rugpjūčio ar rugsėjo mėnesį?
Ar jūs dar neapsisprendėte?

Papa Borgia       2021-08-6 7:35

Blogio imperijos ir jos sąjungininkių samdiniai ir tarnai, uzurpavę ekonominę ir politinę valdžią Lietuvoje, suskirstė žmones į dvi stovyklas - į pasitrumpinusius gyvenimą ir į dar nepasitrumpinusius.

am am       2021-08-6 6:59

Aciu uz dalijimasi sveiku protu,o taipgi drasa.Butinai ateisim.

stasys       2021-08-6 6:32

Tapti žaisliuku svetimoje politiniu intrigų kišenėje panele Nida ? Vargiai . Nei vienas Seimunas nėra to vertas , Gražulis , Puidokas tegul pasiskiepiją jei nenori principingai deda savo Seimo nario mandatus ant stalo arba suranda pinigu testams iš savo ‘mažos’ algos. Audra stiklinėje visas tas spektaklis .
Kur valstybė ‘nuvairuos’ jei imsime tenkinti tokiu politiku prašymus ?

Kazys       2021-08-5 23:08

reikia būtinai ateiti nes kitos išeities NĖRA. Man klausantis tų visų ketinimų visiškai nekyla noras skiepytis -priešingai, kyla noras nuveikti kažką kitką . Ir jeigu neduok Dieve jie mane vis dėl to priverstu ;susivakcinuoti; tada turės priešą kuris tik ir lauks progos….

>20:38       2021-08-5 20:44

Ateiti? Kam? Kas eis rugpjūčio 10 su Astrauskaite, Puidoku, Gedvilu? Maršas su Zakarausku-Ostrausku - na irgi atsiprašau. Kaip čia KGB 1988-ais pražiopsojo kviesti į “Nerijos” juokdario Zavaliausko organizuojamus mitingus. Norint rimtai susirungti su Sistema, reikia bent jau prilygti jai intelektualiai.

Habilitai       2021-08-5 20:43

Pasirūpink žvejo ar turistine kėdute…

Aūū       2021-08-5 20:42

Pataisykite pavadinimą ir klaidas straipsnyje !!!!!!!!!

Ne rugsėjo, bet RUGPJŪČIO 10 d.       2021-08-5 20:38

Jau kitos savaitės antradienį, rugpjūčio 10 d., Seimo neeilinės sesijos metu prasideda pirmasis protestas, į kurį kviečia Nida Vasiliauskaitė. Šiai protesto akcijai leidimas duotas 11-ai dienų - iki rugpjūčio 21 dienos.
Vėliau, už mėnesio, rugsėjo 10 d. prasidės nacionalinis protestas ir visuotinis streikas, kurį organizuoja šeimų sąjūdis. Nesuklyskime ir nesuklaidinkime kitų, nes šios dvi skirtingos datos atrodo panašiai.

habilitās       2021-08-5 20:21

Būtent, ateiti!
Nors kojos nelaiko (suoliukų nežinau ar yra!, bet – ateisiu!)

Raimundas       2021-08-5 19:24

Kubos revoliucijos šūkis buvo “Patria o muerte!”. Kadangi jau esame politiškai ir socialiai numarinti, mirę arba merdintys, belieka pabandyti miruoliams susigrąžinti Tėvynę. Miręs nebeturi ką prarasti. Bet gali įvykti Kristaus stebuklas. Už gyvenimą ! Už Konstituciją!

мяргайте кузчяцовайте       2021-08-5 19:13

ух, ир вел виолетиняй-патвориняй келя галвас!
кур жюри мусу милиция?

ateisime,       2021-08-5 18:59

nes trauktis jau nebera kur.

N.Makiavelis       2021-08-5 18:38

“Gryniausia tiesa yra tai, ką sako kai kurie politiniai rašytojai: žmonės būna kerštingesni, atgavę prarastą laisvę, negu ją turėdami.”

Liberoidai, Laisvės partija,       2021-08-5 18:26

panaudos kariuomenę prieš tokius. Jie gi žino, kad šeimininkas leidžia lupt lietuvį.

поликарп       2021-08-5 18:14

пздц подкрался незаметно

Sąmokslo teorija, o gal ir ne       2021-08-5 18:03

Artėjame prie neišvengiamo pasirinkimo (lemtingos būties) tarp blogo ir dar blogesnio – tarp vakarietiškos kairės ir rytietiškos kairės.
Labai noriu būti neteisus (šiuo atveju).

Pagal O. B.       2021-08-5 17:45

Kam jums ta valstybė, juk jūs fantazijos neturite?

ha ha        2021-08-5 17:41

prabudome ir kelkimes, sako politinis, atsiprasant, kalinys, ANIFA vado Pabaltijui Boriso Spygelio patiketinis Lietuvai - Algirdas Paleckis, ikures judejima Ausra, nustverusia Seimu marso lozungus… Putinas Davose irgi sake gins seimos vertybes… ir taip, kad akmens ant akmens neliks. Ha ha.

Prakeiktieji iš NS       2021-08-5 17:33

Kur jūsų žodis, suskiai!!!

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.