Dienos aktualija, Politika, Demokratija ir valdymas, Teisėkūros iniciatyvos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Pasaulis, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Nida Vasiliauskaitė. Rugpjūčio 10-oji

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 4 d. 23:01

38     

    

Nida Vasiliauskaitė. Rugpjūčio 10-oji

Dabar taip. Rugpjūčio 10-oji bus lemtinga mūsų valstybės, mūsų viešų ir mūsų privačių gyvenimų diena – ne mažiau lemtinga nei Sausio 13-oji. Ne mažiau, o daugiau, nes ant kortos – ne tik valstybė ir ne tik suverenitetas.

Laikas organizuotis visiems, kas nori gyventi ir (kada nors) mirti laisvi, kam nors kas šventa ir brangu, kam yra, ką ginti – laikas, nes jei jį praleisime, bus vėlu.

Jei supanikuosime ir nusileisime – mūsų nepaleis vis tiek, gyvensime perlaužtu nugarkauliu totalinėje, jokių įstatymų nepaisančioje, niekam neatsakingoje diktatūroje, kuri mus laikys nebe piliečiais, o savo nuosavybe, bandomom žiurkėm ir liokajais ant pavadėlio, kurį bet kada galės patrumpinti ir nuosekliai trumpins, kad ir kokie klusnūs būsime. Kitų laisvų rinkimų nebus, o jei ir būtų – trys metai atimto gyvenimo yra per daug, mes jų niekam nepaskolinome ir neįkeitėme.

Laikas ateiti, apsupti Seimą ir nesitraukti – būti, kiek reikės, su visais, kas prisijungs, iš visų tolimiausių kaimų. No matter what.

* * *

Iki artimiausios Seimo sesijos, o ji – tik rugsėjo 10 dieną, drakoniški grasinimai dar NĖRA įstatymas ir tik po to turės galimybę juo tapti, TIKINTIS, kad neprireiks (nes nepavežtų biudžetas pasekmių ir valstybę ištiktų tikras pragariškas chaosas)  – kad visi taip persigąs, kad puls ir susiskiepys, o su likusia mažuma susidoroti bus nebesunku.

Tai tyčinė panikos kampanija, skirta išsklaidyti iki raudonumo įkaitusį pasipiktinimą ir valią priešintis. Kol kas tai tik žodžiai, verti teisiškai ne daugiau, nei girtos bobos pašūkavimas tarpdury.

Būtent todėl labai svarbu jai nepasiduoti: ok, tegul pabando po mėnesio realiai įgyvendinti savo grasinimą! Tegu ateina ir pasiima! O kas negali grasinimo įgyvendinti, tas verčiau tenegrasina (Nicollo Machiavelli, jei ką).

UPDATE: nusimato neeilinė Seimo sesija dabar, rugpjūčio 10 dieną – esą, dėl migrantų, bet per ją tikriausiai bus mėginama šitai.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Deivis        2021-08-7 1:25

Būtina priešintis Lt chuntai

ah1       2021-08-6 22:04

atšaukti karontrendį :
1. Atšaukti testus dėl feikinių testų duodančius feikinius rezultatus ir feikinę statistiką, atšaukti priverstinį testavimą  nes žmogaus asmuo neliečiamas pagal LR Konstituciją  ir negalioja joks aktas priešingas LR Konstitucijai
2. Atšaukti eksperimentinio produkto vadinimą vakcinomis ir atšaukti eksperimentinio produkto injekcijų  vadinimą skiepijimu, nes nėra nei vakcinų nei skiepijimo nuo covido - injektuotas eksperimentinis produktas neveikia, antikūniai “išgaruoja” per tris mėnesius, injektuoti eksperimentiniu produktu užkratui neatsparūs -vėl “užsikrečia” reiškia jokios vakcinos nėra, jokio skiepijimo nėra jei nėra vakcinos, ir medicininiai eksperimentai draudžiami pagal LR Konstituciją ir negalioja joks aktas priešingas LR Konstitucijai.

Leidimas duotas       2021-08-6 18:30

Leidimas duotas ; “Visi rugpjūčio 10 d. 9:00 val. prie Seimo!”
https://youtu.be/MoFtXvC2eqM

Kaip americoj taip ir Lietuvoj kitų rinkimų gali ir nebūti…

 

ah1       2021-08-6 15:17

kad galėtų mokyklose apgyvendinti migrantus, sesijoje paskelbs karonbangį su karantinu vaikams ir nuololiniu vaikų mokymu o migrantus apgyvendins mokyklose?

to Klausimelis        2021-08-6 11:51

Astra Astrauskaitei savo protestuo mitinga pries segregaCIJA Sheimu marso nepakviete… nors malonai leido sudalyvaut…

>Gerta 2021-08-5 8:57       2021-08-6 9:34

jefreitoriau, ruošies būt naujamadiškas(a)? keiti lytį?

tam, kur kgb iš didžiosios raidės.        2021-08-6 5:07

kgb su -bistais 1988-tais “pražiopsojo” ir sssr žlugimą.

> Diedas       2021-08-5 20:16

Teisingai. Kas eis rugpjūčio 10 su Astrauskaite, Puidoku, Gedvilu? Maršas su Zakarausku-Ostrausku - na irgi atsiprašau. Kaip čia KGB 1988-ais pražiopsojo kviesti į “Nerijos” juokdario Zavaliausko organizuojamus mitingus.

Klausimėlis       2021-08-5 17:07

O kur NS, tautininkų intencija dėl rugpjūčio 10-tos.
Jie išmintingai tyli (ruošiasi savivaldybių rinkimams)?

kaip Soros perka RULE OF LOW       2021-08-5 14:55

TAIGI, PATS SAU “MOKSLININKAS”, “GYDYTOJAS”, itikines net savo motina autonazijai, ir susipykes su tevu, kad sis jos atsisake, “filantropas” stai taip kuria pasauliui bendrus istatymus, o socialistai su liberalais is paskos rekia, kAD RULE OF LOW yra “sventa karve”... 

Hidden motives for marijuana legalization
Even though, on the outside, it seems like a movement or initiative of ordinary people, the power behind the whole legalization process, be it hemp for recreational or medical purposes, is no other than George Soros himself. Together with his team of rich sponsors, Soros has invested at least 80 million dollars into hemp legalization.

Thanks to his Foundation to Promote an Open Society, he poured financial gifts into Drug Policy Alliance – a non-profit organization whose main goal is to „end the US war on drugs“. He also contributes every year to the American Civil Liberties Union – an organization financing every attempt for marijuana legalization and that also supports the Marijuana Policy Project which supports elections for marijuana legalization in particular states.

https://www.cannadorra.com/en/articles/hemp-articles-and-information/monsanto-big-pharma-george-soros-a-tlak-na-legalizaci-marihuany

Hmm..        2021-08-5 14:28

taigi,
ar ne GMO uzsiimanti Monsanto uzsejo plantacijas Ukrainoj kanapem prie Porosenko, o naujasis Prezidents uzdraude?
ar ne Monsanto su Soros reke, pritariant laisvunu chorui, apie kanapiu nauda sveikatai - tik valgykit, gerkit, rukykit ir busit sveiki.
argi ne Soros pramuse licenzijas Afganistanui opiumo gamybai?.. irgi neva sveikatos tikslais.. GRU gerai priziuri drug trafic i paliegusia Europa..
o dar uzfundys nuo heroino priklausomu irakieciu su afganais, kad paklausa ir pas mus padidintu?..

idomu, ar dar galioja Hipokrato priesaika?..

Hmm..        2021-08-5 14:04

o ar kas nors skaitet TS rinkimine programa?..
argi ten ner aiskiai isklota, kad jie tarnaus Bayer kompanijai? kuri nusipirko skandalingai pagarsejusia Monsanto, i kuria daug investaves ir Laisves partijos guru - Soros?
Bayer susikooperavo su Phizer. Ir kas gavos:
Big pharma’s dirty tricks
https://www.downtoearth.org.in/blog/big-pharmas-dirty-tricks-38830

Svarbiausia       2021-08-5 13:51

>13:35 Svarbiau turinys, esme o forma tik antraeilis dalykas.

>> JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 13:46

argi Sarmatas.lt ne Aivaro Lileikio (Citrono?)
kas nori ten gali publikuotis, kaip ir tiesos.lt
tai gal ir del Arvydo Daunio klystat?..

nors kaltinant prorusiskumu, dar reiktu irodyt ar Rusija rusai valdo, o ne kokia Aukso Orda, jos palikuonys.

P. Nida,       2021-08-5 13:35

niekaip neapsieinate be tos makaroninės kalbos? Jeigu jau neapsieinate, tai paprašykite, kad kas nors išverstų. Nes tie, kurie gimėme anksčiau už jus, dažnai mokėmės kitų užsienio kalbų. Buvo ir vokiečių, ir prancūzų kalba. Juk ne į armonautus šiame portale kreipiatės. Taupykite ir mūsų laiką. Taip, troliai tuoj lieps įsijungti gūglo vertėją. O jeigu be jo ir be trolių? Nes tie nuolatiniai anglicizmai man primena vieną bendraklasį, kuris prieš mus, antrokus, didžiavosi rusų kalbos žiniomis ir vis užtraukdavo: ,,Moja mama zabolela, ničego ne kūšala, atsisėdus ant kelmuko, radijolą slūšala”.

>>> tam, kurs rašė 9:53       2021-08-5 13:08

Su kuo diskutuojate? Su tuo DD? Neatpažįstate trolio - KGB šnipuko? Negi kiekviename numeryje reikės nurodinėti jo vardą ir pavardę? Vos tik (beje, pagal nurodymą) bent kiek sušvelnina toną, jau ir neatpažįstate???

habilitās       2021-08-5 13:04

„Kitų laisvų rinkimų nebus“

Ir ką davė tie „laisvi“ rikimai? Vieną blondinę pakeitė kita. Kas pasikeis, jei į ministro kėdę atsisės trečia blondinė ar koks nors aukštas ir gražus, kuris niekaip negalės atsitraukti nuo veidrodžio?!
Jei ši Teritorija būtų valstybė ir turėtų Prezidentą, tokią kaip Biliotaitė ar Dulkys iš viso nebūti paskirtai į ministrus.
Apie tai, kad URM‘as užsiima saviveikla Daukntūros gyventojas išdrįso prabilti, o kad ministro nekompetencija kenkia ir toks asmuo negali užimti tokių pareigų – nė žodžio.
Praeis tie trys metai, ateis nauji rinkimai ir kas pasikeis? Ar bus ką rinkti? Žinoma, jei dar būsime gyvi, nes kai pagalvoju apie mažas parduotuves, tai vaizdas liūdnas, maždaug 500 metrų spinduliu yra 3 prekybos centrai, dar 2 – šiek tiek toliau.
Jie puikiai supranta, kad be kavinių, barų ir klubų daug kas išsivers, o be parduotuvės – niekaip. Faktiškai tai prilygsta priverstiniam skiepijimui, o tai reiškia, kad Konstitucija nustoja galioti ir Lietuva, jau be jokios ironijos, pavirsta pačia tikriausia teritorija.

controversi        2021-08-5 12:57

didziausi Davoso milijardieriai sumane globalaus socializmo plana?..
kuris turetu but igyvendinamas su Covid 19 pandemijos pagalba siekiant supriesinti visuomene su vyriausybemis ir tarptautinem korporacijom perimant valdyma?..
apie tai kalbejo ir Klaus Shwab ir neobolsevikinis milijardierius Soros savo Project -Syndikat.

tad ar klusniai moteriska valdziuke, vykdanti “nurodymus” pjaus saka, ant kurios sedi?..
sukels savo nutarimais ta , anot ju, “bioMASE”  pries save?..

nelegalai atsisako skiepytis.  Jokiu “galimybes pasu” is ju nereikalaujama..
tad gal Talibanui tereikia paruost pamaina “antivakseriams Lietuvoje?.. smile
ir visa tai del “sveikesnes ateities”, geresnes ekonomikos?. neklusniems mokesciu moketojams jokio gydymo, jokiu maximu, nebent kaimo paruotuves… jei nebus jokio benzino?..

bolshe.. bolshe.. bolshevikai su naciu socialistais buvo rade paprastesniu sprendimu pries neklusniuosius… lageriuose galima buvo isbandyt visas vakcinas… nebutinai ant ziurkiu..

neatsitiktinai gal ir tirono, zudiko, nuodytojo Putino kalbos “sifono isminciu” Davose neisgirdo” musu masmedia. Isskyrus kalbas apie “proletariata” liberalizuojancias technologijas, kuriu deka gales vaikyt ta “biomase"is salies i sali, dangstantis “klimato kaita” ir pjudyt tarpusavy, kad kartais nesukiltu pries vienos, “geros”, globalios valdzios milijardierius?..

Why Nazism Was Socialism and Why Socialism Is Totalitarian
https://mises.org/library/why-nazism-was-socialism-and-why-socialism-totalitarian

stasys       2021-08-5 12:55

Nėra blogai Seimui priminti piliečiu valia bet va taip akivaizdžiai traukiant siūlą per skaudantį dantį ir ne reikalas . Kol retorika kalbos primena žmogišką tie ‘vazelino bačku prajodinėtojai ’ turėtu taikiai stalčiuose sėdėti ausis suglaudę . Kol visuomenė randa kalba su Seimo valdančiais minti ant ausies asmeniniam principui ar ožiui nei protinga nei išmintinga . Nida jau kuris laikas kankina purienu lauko svajos kurios kartais kaip Rusteikai pasireiškia marksistiniais lapeliais atsišaukimų prikelti darbo liaudį . Rinkitės ,bet taikiai o tuos ‘vazelijo bačku prajodinėtojus’ laikykite ant trumpo pavadžio ..tegul loja bet nesikandžioja ..

Pasvarstymui       2021-08-5 12:42

Leidinys handelsblatt.com (Vokietija) 05.08.2021 - 04:00 Uhr šiandien rašo:
“Mehr Rechte für Geimpfte? Zweiklassengesellschaft ist in vielen Ländern Europas schon Realität
Die deutsche Impfkampagne stockt. Nun diskutiert die Politik unterschiedliche Rechte für Geimpfte und Nicht-Geimpfte. In vielen Ländern werden bereits Fakten geschaffen.”
Tokia apžvalga, kaip kas ir kodėl organizuoja tą (švelniai vadindami) dviejų klasių visuomenę. Vertimas:
“Daugiau teisių skiepytiems žmonėms? Dviejų klasių visuomenė jau yra realybė daugelyje Europos šalių; paantraštė: “Vokietijos skiepijimo kampanija stringa. Dabar politikai diskutuoja apie skirtingas skiepytų ir neskiepytų žmonių teises. Faktai jau kuriami daugelyje šalių.”
Taigi, nieko originalaus Lietuvos padangėje.

čiombė.       2021-08-5 12:13

Šitam niūriam krašte galioja viena kaimynų taisyklė-mušk savus,kad svetimi bijotų...

bet       2021-08-5 11:40

Dulkio ir kitų piš klykavimai apie neleidimą į parduotuves, į poliklinikas, į transportą atrodo tokie absurdiški, kad sunku tuo patikėti jog Europoje legaliai atsiranda tokių Hitlerio ir Stalino metodų gaivintojų

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 10:15

Šeimų sąjūdyje yra l pavojingas prorusiško projekto sarmatas Arvydas Daunys, kurį reik vyti iš Lšs tarybos, vyti nuo mikrofono velniop, kad žmonių nebaidytų.
Šio liurbio svetainės:
https://www.sarmatas.lt/
https://infa.lt/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 10:05

Žinia teksto autoriui su nr 2021-08-5 8:52 ir visiems.
2003 sausio 23, 
Petras Gražulis nedalyvavo balsavime dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra n_e_s_i_p_r_i_e_š_i_n_o bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui Lietuvoje pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Petrui Gražuliui dera pati d_i_d_ž_i_a_u_s_i_a b_a_u_s_m_ė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Vykim šalin tokius liurbius prisiplakėlius kaip rėksnys Petras Gražulis. Jis turi atsiklaupti prieš Tautą ir prašyti Tautos malonės ir pasigailėjimo.

elfe > Gertai        2021-08-5 9:59

o ka tokio blogo yra padares Kandotas, kuris nepriklauso Seimu marsui, anot Orlausko?..
bandziau per goola issiaiskint, bet per visa spauda tik viena zinia: kaip isdriso tas, kuris apskustas teismui uz koki tai manipuliavima finansais *kas dar neirodyta) kalbet savo sunaus abiturianto mokykloje?.. tik vienas uzsimine, kad ragino neemigruot moksleivius… ir tai jau skvalas?.. musu jaunimas lai migruoja. tai net skatinama mokyklose?.. o migrantu is kitur ar labai norim? nes gal Soros nvo ir ten panasiai ragina? Ar galvojat, ka sakot? ar tik esat is tos bioMASES, kuria taip lengva manipuliuoti?..

tam, kurs rašė       2021-08-5 9:53

“Bet apskritai ir iš esmės- skiepai yra paprasčiausia profilaktika, o ne kažkokie “kontrolės įrankiai” ar dar kokie kliedesiai.”
Gerbiamasis esate turbūt nepataisomas optimistas. Nuoširdžiai pavydžiu. Neturiu optimizmo geno nors tu ką. Man tik šiaip įdomu pasidarė, kokiais būdais nustatėte, kad “paprasčiausia profilaktika”. Net vakcinų gamintojai apsidraudžia, kad vakcinos eksperimentinės, ir neprisiima atsakomybės. O mes galime 1000 kartų kasdien sukalbėti įvairiausias mantras apie vakcinas, skiepus, sveikatą, ekonomiką, statistiką, politiką etc. Kad ir “skiepai yra paprasčiausia profilaktika”. Nieko čia blogo. Bet žinote ką? Realus pasaulis nuo to nė per plauką nepasikeis. Užkalbėjimai tikrovės neveikia. Liežuviu pasaulio nepakeisi, jis prie mūsų iliuzijų neprisitaikys.

Girta?       2021-08-5 9:48

Gerta ar girta?

elfe        2021-08-5 9:31

teisingai si nutarima pakomentavo Paluckas. Tokie grasinimai, tai tik parodo valdzios silpnuma, negebejima susitvarkyt su pandemija ir net kitus nustums i “antivakseriu” puse, suskaldant sali i du lagerius.
man dar kovo menesi paskambino is Medika klinikos, kad uzrasytu i eile, paklause kuria vakcina noreciau skiepytis… Ir ka? laukiu laukiu, kada pakvies ir toliau lauksiu. Ne mano reikalas, jei tvarka pasikeite. Man nepranese. O kas, jei ne mano seimos gydytojas gali geriau zinoti ar man isvis galima skiepytis ir kuri vakcina tinka?.. Vakcinu kurejai jokios atsakomybes neprisiima. O tarkim tokie zmones, kurie sega krutines angina, arteroskleroze ar rukoriai, jei jie mirs nuo vakcinos, bus paaiskinama, kad mire nuo arterosklerozes, nuo sirdies nepakankamumo ar delto,kad ruke?,

tad kaip mums patiket, kad musu laisvien vykdo unu valdziuke, isvien su valiutu sukciais rupinasi musu sveikata, o ne vien klusniai vykdo Klauso Shvabo “Great Reset” planus, kuriant globalu elektronini konclageri?..

Gerta       2021-08-5 8:57

Tai panelė Nida, pasirodo, yra A. Kandroto (celofano) bendrininkė: jis organizuoja pasipriešinimą migrantų stabdymui rugpjūčio 10 dieną, o p-lė Vasiliauskaitė platina jo raginimą piketui. Tikrai gražu - filosofė ir vagis viena komanda.

Gaila       2021-08-5 8:54

Paaugliški anglicizmai tekste (kaip anksčiau rusicizmai), skaitantiems kelia atmetimo reakciją.
Mažvaikių čia negausiai užeina. Į ką kreipiamės?

Vos tik pasigirsta       2021-08-5 8:52

griežtesnis pilietinis tonas, tuoj iššoka visokie diedai, ir pradeda aiškinti, kad Šeimų maršas jau išvaikytas, ir tai padarė ne diedai, o kažkokie kiti provokatoriai. Niekas Šeimų maršo neišvaikė, jis yra ir bus, ir tai netrukus visi pamatysime. Gali būti, kad Šeimų maršas taps visos Lietuvos, visų visuomenės sluoksnių maršu. Šiaip ar taip, tokios tragikomiškos padėties valstybėje dar nebuvo, ir su tuo būtina jau užbaigti.

Diedas       2021-08-5 8:35

Kaip Lietuvoje užgesinamas bet koks pasipriešinimas?
Labai gudriai.
Vos tik kyla koks nors bruzdėjimas, ant scenos užšoka vatinai marginalai, arčiau kurių save gerbiantis lietuvis nedrįsta stovėti arčiau kaip 100 metrų atstumu.
Tomkai gražuliai ir kiti kremliaus autkojai išvaikė šeimų maršą.
Susirinkus bet kokiam mitingėliui vėl iš karto prisistatytų visokių celofanų ir kvaktelėjusių feminisčių, nuo kurių liaudis bėgte išbėgiotų.

Labai teisingas       2021-08-5 8:11

kreipimasis.Kažkada juokėsi iš Miliaus,kai jis kvietė statyti tvorą,taip dabar nerealiai,tačiau labai teisingai atrodo gerb.Nidos kreipimasis.Tik taip galima išsaugoti orumą.Tik ginantis taip,kaip Izraelis nuo islamo.

Raimundas       2021-08-5 8:10

Sulaukėm. PIŠ gauja iš Konstitucijos padarė “Brolių Grimų pasakas” , atviru tekstu komunikuoja nelogiškų  ir neteisinių priemonių rinkinį. Mus traktuoja kaip nesubrendusius paauglius, kuriems reikalinga stipri ranka, nes kitaip mūsų nesuvaldysi. Šitas nelemtas paternalizmas gimdo visuomenės susiskaldymą į paklusnius “vakserius” ir maištingus “ antivakserius”, nors abu šie terminai yra klaidingi. Mes vedami į pilietinį karą, kurio vėliavą iškėlė PIŠ gauja. Tikiu, kad nepavyks, nes mūsų visų tikslas yra vienas ir šventas- gyventi pagal LR Konstitucijos- piliečių sutarties- normas. Tik tai suvokę galėsime išlikti orūs prieš savo vaikus.

DD plius DD       2021-08-5 7:55

Nežinau nežinau. Bet esu tikras, kad Nidos raginimas rimto atgarsio nesulauks. Jos skelbiamą aliarmą suprantu kuo puikiausiai. Mano galva esmė paprasta kaip batai po dešimt litų- daugumai elito svarbu kas Paryžiuje ar Niujorke ir mažai rūpi kas Radviliškyje ar Dieveniškėse. Tokia strateginė laikysena anksčiau ar vėliau žada liūdną vakarienę, nes Lietuva daugiausia ne iš paryžietiškų, o iš balbyrietiškų syvų minta.
Šiaip, tą ir matom- Dieveniškių žmonės pasiūlė valdžiai eiti po velnių su savo marazmais, valdžia suisterikavo.
Bet Nida labiau pabėžia vakcinavimo vajaus pretekstu kylantį realų pavojų laisvei (parašiau “laisvei” ir namaloniai nustębau- kiek šį kilnų žodį nuvalkiojo visokie “laisvės nešikai” su šimašiais ir armonaitėmis priešaky). Čia jau kita kalba. Aš pats pasiskiepyjau ir nesuku dėl to galvos. Skiepijausi tik todėl, kad nesu prasirgęs. Būčiau prasirgęs- numočiau ranka. Bet apskritai ir iš esmės- skiepai yra paprasčiausia profilaktika, o ne kažkokie “kontrolės įrankiai” ar dar kokie kliedesiai. Šimtaprocentinės garantijos čia nėra. Bet šimtaprocentinė garantija šiaip jau tėra vienintelė- jei buvo krikštynos, vieną dieną bus ir pakasynos. O jei Išganytoją prisiminsim- netgi tokios nėra…..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 7:28

L lengva ištrenkti vienaląsčius asišaukėlius seimagyvius žinant, kad
jau 8(!!!) paskutinieji seimai - antikonstituciniai (nelegitimūs), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo, nedelsiant dabar;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos.
____________________________________
Lietuva - tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-5 7:22

Visiems visiems visiems
________________________

KREIPIMASIS Į LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIUS

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Ta diena atėjo. Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys, bijodami visuomenės ir neišvengiamo atpildo už per tris dešimtmečius nuveiktus valstybės naikinimo ir prichvatizavimo darbus, prisidengdami kova su koronavirusu ėmėsi tiesioginės diktatūros. Ji skirta visuomenei supriešinti, po imitacinės demokratijos procedūrų priedanga sukurtoms savo privilegijoms ir jas užtikrinančiai sistemai išsaugoti.

Pradedama tiesioginė piliečių segregacija, įvedant net ES priimtoms nuostatoms prieštaraujančią prievartinę vakcinaciją. Apribojama piliečių teisė į darbą, poilsį, laisvą judėjimą, žmonių bendravimą ir net šeimų šventes. Taip iš esmės pažeidžiamos Lietuvos Respublikos piliečių referendumu patvirtintoje Konstitucijoje įtvirtintos pamatinės teisės ir laisvės. Konstitucijos garantas tyli, Konstitucinis teismas tyli, Seimas atostogauja.

Visa apimtimi antikonstitucinė santvarka įsigalios rugsėjo 13d. Konstitucijos laužytojai neatsitrauks, kol visa šalis nepakils, todėl rugsėjo 10 d. kviečiame visus į Lietuvos protestą Konstitucijai apginti. Laikas galvoti apie tarpusavio nuoskaudas ar konkurenciją baigėsi.

Kviečiame atvykti visų miestų ir miestelių žmones, šeimas su vaikais, bendruomenes su savo vėliavomis, herbais, kunigais ir įžymiais žmonėmis, visą visą Lietuvą. Kviečiame opozicines partijas, Lietuvos ir kitų valstybių mūsų siekiams pritariančias organizacijas į vienybės ir protesto masinę manifestaciją ir mitingą prie Seimo. Seimo nariai, išeikite ir prisijunkite prie pas jus atėjusios Tautos, nes tai ne mūsų ar jūsų, o visos Lietuvos protestas.

Trauktis jau nebėra kur. Tai protestų startas, kurie tęsis iki tol, kol būsime išgirsti. Visi reikalingi leidimai su Vilniaus savivaldybe suderinti. Ruoškimės – būgnai pažadins Vilnių rugsėjo 10 dieną, 10.30 valandą. Jų griausmas primins Lietuvos teritoriją laikinai administruojantiems asmenims – tikroji Lietuva dar gyva ir pasiduoti nežada.

Neįmanoma pasiekti laisvo gyvenimo ir vaikų ateities, nesusigrąžinus teisės patiems spręsti savo likimą. Mes sukaupsime visuomenės valią, žmonės pakils, mobilizuosis, susigrąžins demokratiją ir apgins savo šeimas, savo Tautos vertybes ir Lietuvos valstybę.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

va čia
https://seimusajudis.lt/naujienos/lietuvos-seimu-sajudis-trauktis-nebera-kur/

Pritariu       2021-08-5 7:10

Šita administruojanti teritoriją šaika jau grubiai sulaužė duotą priesaiką valstybei ir ne kartą. Tik nėra būdo kaip pareikšti apkaltą jiems. Patys sau jie nepareikš apkaltos. Visos kitos atsakingos už teritoriją institucijos tyli kaip vandens į burną prisisėmę. Bet tai nieko nekeičia, nes duotos priesaikos padėjus ranką ant Konstitucijos sulaužymas yra faktas. Ir už tai teks atsakyti. Anksčiau ar vėliau. Taigi, mes nebegyvename nei teisinėje, nei demokratinėje valstybėje. Jeigu tauta dabar neduos atsako į tai, ji daugiau nebeprisikels. Pagarba Nidai už tiesų žodį.

Rekomenduojame

Jurga Lago. Toji Yoko Ono instaliacija banke su 141 grabeliu man atrodo iliustruojanti…

Tomas Čyvas. Aptvarienos naujienos

Atono kalno vienuoliams prokurorai iškėlė bylą dėl raginimo nesiskiepyti

Česlovas Iškauskas. Savaitės pjūvis. „Trys raidės“ – atverta Pandoros skrynia

Australai iš tiesų turėjo pykti ne ant Novako Djokovičiaus

Romaldas Abugelis. Apie laimę ir gerovę

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken: Rusijos agresijos žmogiškoji kaina bus daug kartų didesnė, nei matėme iki šiol

Prof. Jonas Jasaitis. Atsiliepiant į A. Blinkeno kalbą Berlyne, skirtą pasaulio tautoms

Garsus medicinos žurnalas skelbia, kad Facebook‘o neobjektyviame „faktų tikrinime“ nėra atskaitomybės

Už balos. Ko diktatoriai išmoko apie Bideną 2021-aisiais?

Chaotiška Baideno spaudos konferencija: perkrovimas virto perdozavimu

Eurokomisarė migrantų atstūmimo klausimu išlieka griežta: tai neturi vietos ES

Ignas Vėgėlė. Kai aliejaus žinios tampa niekam neįdomios, tenka atidirbti propagandai

Tikrieji neapykantos kurstytojai – LRT nori atverti pragarą?

Moterimi persirenginėjęs Airijos kunigas nutraukė savo tarnystę: nesulaukė palaikymo iš vyskupo

Europos Komisija atsisako skelbti Ursulos von der Leyen ir Pfizer korporacijos vadovo susirašinėjimo žinutes

Edvardas Čiuldė. Dar kartą apie Vilniaus universitetą: universiteto dvasios atstatyti jau nepavyks niekados niekam

Vytautas Sinica. Valdžia su visuomenės dauguma ir toliau renkasi gyventi karo sąlygomis

Dominykas Vanhara. Ar Šimonytės vyriausybė vis dar turi pasitikėjimą Seime?

Leonas Milčius. Išduoti Sąjūdžio pažadai ir vertybės, pažeminta lietuvių valstybinė kalba

Daiva Tamošaitytė. Dvi Lietuvos: kas daugiau?

Bažnyčios krizės grimasos: Čikagos kardinolas vadovavo pagoniškai ceremonijai

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.