Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nida Vasiliauskaitė. Protestas bus toks, kokie ateisim, dėl to, dėl ko pasakysim MES. Bet reikia VISOS Lietuvos, fiziškai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 24 d. 13:47

33     

    

Nida Vasiliauskaitė. Protestas bus toks, kokie ateisim, dėl to, dėl ko pasakysim MES. Bet reikia VISOS Lietuvos, fiziškai

Kiekvienas organizatorius, sakantis „Taip, taip, viską mes suprantam, pritariam, bet dabar dar ne laikas“, autorius kiekvieno kvietimo, kuris staiga nukiša „galimybių pasą“ į paskutinį planą arba apskritai „pamiršta“, o vietoje to, kas dabar išties visų galvose ir ant liežuvio, to, kas dega, kalba apie partnerystes, Stambulo konvenciją ar abstrakčius niekus apie „civilizacijos griūtį“, „globalistus“, „genderistus“ etc. yra (galima drąsiai teigti) infiltruotas Vyriausybės agentas, kurio darbas – skaldyti, diskredituoti ir sabotuoti.

Būtų stebuklas, jei tai nevyktų: jei mes būtume ši galą pajutusi Vyriausybė – darytume tą patį: pasistengtume kiek įmanoma sumažinti fizinį protestuotojų skaičių atgrasydami visus, kurie pritaria, kurie baisisi „galimybių pasu“ ir atviru vis kraupesniu valstybiniu teroru, BET... Bet neis šalia marginalų, nes gėda, nes nenekenčia gėjų, nes patikės, kad protestas – ne apie TAI o viso labo „tamsuomenės“ ir „vatnikų“. Ir paliks TIEMS, o mums, teptis nepanorėjusiems, Vyriausybė gražiai padėkos už dovaną ir rudėnį įjungs tokį terorą, kad dabartinis atrodys tik nekalti žiedeliai: realią fizinę (nebe psichologinę, socialinę ar ekonominę) prievartą iki pat lagerių („kolektyvinės apsaugos statinių“).

Tad štai: nesvarbu, ką kalba tie infiltrantai – protestas bus tų, kurie realiai ateis ir dėl to, dėl ko ateisim. Organizatorių teatsiranda daugybė, spontaniškai – kiekvienas galim jais būti, kiekvienas padarykime viską, kad būtume, užuot laukę, kol padarys „kažkas“, o tada piktinęsi, kad ne taip ir ne tie daro. Patys būkime tie – surašykime SAVO reikalavimus, išsakykime juos aikštėje – ir dešimtys tūkstančių plos mums, ne „Partnerystėms – ne!“ Jau Vingio parke panašius šūkius ir reikalavimus, taip patikusius medijoms,  lydėjo labai skystučiai plojimai: akivaizdu buvo, kad žmonės važiavo NE TO.

Protestas bus toks, kokie ateisim, dėl to, dėl ko MES pasakysim. Tą padaryti absoliučiai būtina, dabar – pats laikas, pats paskutinis laikas, kai dar įmanoma. Vėliau laiko nebebus. Dabar dar yra – bet reikia visos Lietuvos, fiziškai.

Kam tikrai baigėsi laikas, tai diskusijoms ir deryboms: su nusikaltėliais, įkaitais paėmusiais valstybę ir gyventojus, lyg jie jiems priklausytų, nesiderama. Nusikaltėlių neprašoma, nusikaltėlių mikroskopiniais atsitraukimo judesiais nebetikima, į sąžinę nebeapeliuojama – jie jos neturi.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah.ą       2021-08-25 21:12

o kokie reikalavimai? Jei jau eit tai reik žinot ko eit, o jei nežinai tai nėra ko eit. Irgi mat. Jūs ateikit, o mes jau pasakysim ko jūs atėjot?

Al.       2021-08-25 16:56

Nida:,,protestas bus tų, kurie realiai ateis ir dėl to, dėl ko ateisim. Organizatorių teatsiranda daugybė, spontaniškai – kiekvienas galim jais būti, kiekvienas padarykime viską, kad būtume, užuot laukę, kol padarys „kažkas“ “

JAV sausio 6 d. demonstracija prie Kapitolijaus ir mūsų visos demonstracijos moko, kad jei demonstracijos organizatoriau nesugeba kontroliuoti savo akcijos, tai ją ima kontroliuoti jų priešai. O jei organizatoriais galės būt, kas nori, tai valdžiai su jos slaptąja policija,trolių ir provokatorių armija, tiesiog auksinė proga.

to < Nidai       2021-08-25 16:15

Šeimų sąjūdis organizuoja, o ne Šeimų maršas! Šeimų maršas buvo Vingio parke. Vėliau įsikūrė Šeimų Sąjūdis. Ir baik trolint.

Nidai       2021-08-25 13:47

Nesvaikite, Nida, nebus su jumis visos Lietuvos. Nebus ir pusės, net ketvirčio Lietuvos. Nes šis protestas jau ne “Šeimų maršo”. Čia tik akivaizdus ir staigus šeimų maršo su meile ir tautos palaikymu išpuoselėtų žirgų perėmimas kitiems tikslams. Susirinksite tie, kurie norite galutinai sukompromituoti tikrąjį Šeimų maršą ir jo idėją. Padarysite Piro puotą ir nueisite užmarštin. O mums teks laukti naujų kovotojų už Lietuvą.

Dzeikui       2021-08-25 13:11

Tad gal ir ketvirtosios industrijs revoliucijos kurejus su ju New Normal surys ju paciu revoliucija?

Dzeikui       2021-08-25 11:46

re-evoliucijos suryja savo vaikus.
Robespjeras giljotinuotas. Trockis nuzudytas, Leninas nunuodytas. Isitvirtina atoriai dikttokie kaip Stalinas.

to DDD       2021-08-25 9:48

Durneli, ne su kreiseriu “Aurora” drg.L.Trockis buvo iš Amerikos, iš Wall Street’o, atplukdytas su prievaizdais ir slaptaisiais patarėjais į Europą valdžiai paimti ir nubogintas iki Peterburgo, o su garlaiviu SS Kristianiafjord’u, ar supratai? Kada pats baigsi skaityti tą patobulintą TSK(b)P istoriją Kapsukės nulėpausiams?

DDD       2021-08-25 9:42

Prasidėjo kova, kas vadelios rugsėjo 10-ąją.
Nida stumia Maršą į šoną - Maršo gegužinis šūkis “Už šeimą” ir šiokie tokie liepos antimigrantiniai veiksmai sumaišomi su žemėmis. Krikščioniški ir nacionalistiniai šūkiai visai netinkami valdžios nuvertimui. Nida tampa Leninu - tikiuosi, jau rado kreiserio “Aurora” įgulos analogą: revoliucijai reikia suokalbininkų jėgos struktūrose.
E. Vaitkus su ekspertai.eu irgi nesnaudžia - “Pasipriešinimo Vakarų okupacijai Centras” jau paskelbė būsimosios Vyriausybės programą. Žinoma, su referendumais dėL NATO ir ES.
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/kreipimasis_i_lietuvos_piliecius_atkurkime_savarankiska_lietuva/?fbclid=IwAR3uax-0d-x8V9wTao3LyQHIQQ7siwIwc5XlNDUVSxWn3IwhM_dr2WqCPww

Vilnietis       2021-08-25 8:49

Į ŠEIMŲ MARŠĄ ŽMONĖS BŪTENT ĖJO KAD PASAKYTŲ “PARTNERYSTĖMS NE”!! IR NE TIK PARTNERYST4MS BET IR LGBT -NE! “PEDERASTAMS NE”
tAIP KAD NEREIKIA!

>3:55       2021-08-25 7:19

Pakanka jau ir rugpjūčio 10-os riaušių. Gal jau visuomenininkai išsiaiškino, kas buvo tie keli šimtai žmonių, nuėję nuo Mažvydo bibliotekos klibinti Seimo vartų?

PAGALIAU       2021-08-25 7:07

Apsinuogina pseudofilosofė. Jos tikslas-kartuvės visiems, kas nenori mėtyti akmenų ir skelbti visokias nesamonęs.

>22:07       2021-08-25 3:55

Riaušės Kaune gali būti valdžigyviams ir jų kišeniniams komisarams „pakankamas pagrindas“ pabandyti „saugant visuomenės rimtį ir teisėtus lūkesčius“ „dalinai apriboti“ pilietines teises Vilniuje. „laikinai“, žinoma. O protestai kur nors Suvalkijos lygumuose jiems nebaisūs

>22:52       2021-08-24 23:08

Autorė taip ir rašo - jokių diskusijų, diskusijų laikas baigėsi. Laikas kartuvėms ir revoliuciniam terorui. Kars ir nepakankamai revoliucingus, vėliau ir per mažai korusius.

Lietuva-Rosija       2021-08-24 22:52

prie seimo mitingams nėra vietos - parlement eto ne miesto dlia diskusij

>19.22       2021-08-24 22:07

Riaušės Kaune gali sutrukdyti nuversti valdžią Vilniuje?

Marius       2021-08-24 22:07

Antivakseriai, antiglobalistai, antivalstybininkai su akmenimis ir kartuvėmis pirmyn į putino glėbį

Paskelbi       2021-08-24 21:36

kažką nusikaltėliais, tada pakari. Vsio zakonno.

:-)       2021-08-24 19:22

Kaune bus išprovokuoti (nors ir provokuoti nelabai reikės) neramumai dėl linksmukų „eitynių“, o Vilniuje ta proga paskelbs komendanto valandą (arba įves karo padėtį) ir pabandys viską nugesinti

Perspausti nesveika       2021-08-24 18:54

“Dabar dar yra – bet reikia visos Lietuvos, fiziškai”. Iš kur mergaitei tiek drąsos, tiek valios geležinės?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-24 18:24

- Lyginant su Anglija, Lietuvoje galėtų laimingai gyventi 25 milijonai(!!!) mūsų, bet 30 metų mes varomi iš savo gimtinės - Lietuvos. Dar prieš keliolika metų, Lietuva buvo linksniuojama, kaip sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje.
- 30 (80, 200) metų buvo žudoma Tauta, naikinama Lietuva, carinių budelių maskvėnų, bolševikinių komunistinių budelių maskvėnų, neišjungtų maskvėnų komunistinių kolaborantų - budelių.
- Kantrūs mes kaip mužikai, pakantūs budeliams.
- Lietuviai, bet gi tie seime bei moteriausybėje tūnantys budeliai tėra tik apsišaukėliai menkystos.
- Apsišaukėlius lauk iš seimo.
- Apsišaukėlių moteriausybę lauk iš tarnybos.
- Legitimus Seimas - be sąrašinių.
- Lietuvos r bei tv (Lrt) Tautai.
__________________________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-24 18:23

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
***
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 24

Vardas       2021-08-24 18:07

Speju reikia LRVyriausybes atsistatydinimo ir pirmalaikiu LRSeimo rinkimu.
Reikia nusikratyti LiberalBolsevikines Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu kolaborantu chuntos Lietuvai primesta vakarietiska Kinijos Social Credit System, kol dar neatsirado vakarietiska Hong Kong national security law versija Lietuvoje.
Laikas issiaiskinti ko nori lietuviai: Laisvos Lietuvos arba Honkongo likimo.

ah1       2021-08-24 18:02

visi į kovą su švablige.

Dzeikas       2021-08-24 17:23

Organizatoriams:
Padarykite iskamsas kaip galima labiau fiziskai panasias i Patriarxo ispera ir PM.
I Ispera panasia iskamsa pakabinkite zemyn galva ant kartuviu ir uzrasykite B. Mussolini.Ant iskamsos panasios i PM uzrasykite Clara Petacci ir pakabinkite ant to pacio skersinio greta.Ant skersinio ar kur salia irenginio parasykite ka nors tipo “valstybes isdavikai”.
Tik tada valdziukei prasides slapimo nelaikymas.O BK straipsnio uz smurto skatinima niekas nepripaisys, cia apie fasistus - gi parasyta kad ne Ispera su PM, o Benito Mussolini ir jo meiluze.

Čmilytė pareiškė,kad       2021-08-24 16:34

prie seimo mitingams nėra vietos.Kaip tos vietos buvo sausio 13,kai V.Landsbergis visus kvietė ateiti?Kur ta vieta dingo?

turim veikti ryštingai       2021-08-24 16:02

Susirinkę ušdeksim žvakutes, giedosim “marijamarija” ir skanduosim “gėdagėda”.
vot tada valdžia tai išsigas!

NIDAI V.       2021-08-24 15:19

LABAI LABAI ACIU!!!

LIETUVAI IR LIETUVIAMS!!!       2021-08-24 15:16

Kunigiškasis palaiminimas
   
Viešpats telaimina ir tesaugo tave.
Viešpats teparodo tau savo veidą ir tebūna tau maloningas.
Viešpats teatgręžia savo veidą į tave ir tesuteikia tau ramybę.

Amen.

Skaičių knyga 6,24-26

 

 

LIETUVAI IR LIETUVIAMS!!!       2021-08-24 15:16

Kunigiškasis palaiminimas
   
Viešpats telaimina ir tesaugo tave.
Viešpats teparodo tau savo veidą ir tebūna tau maloningas.
Viešpats teatgręžia savo veidą į tave ir tesuteikia tau ramybę.

Amen.

Skaičių knyga 6,24-26

 

 

LIETUVOS paaukojimas GAILESTINGUMO MOTINAI        2021-08-24 15:10

Švenčiausioji Mergele Marija, Tu dėl gailestingojo Dievo troškimo išgelbėti žmogų sutikai būti nuolankia Viešpaties tarnaite ir buvai prie savo Sūnaus, kai Jis už mus aukojo gyvybę kaip tobulo klusnumo auką savo Tėvui.
Įkvėpti Tavo pavyzdžio, o Malonėmis apdovanotoji, vienydamiesi su Tavo motinišku troškimu užtarti kiekvieną, kas šaukiasi Tavo pagalbos, Tavo Nekaltajai Širdžiai aukojame šių dienų Lietuvą.
Pavedame Tavo globai vaikus, melsdami, kad jie užaugtų tikinčiais ir dorais ateities Lietuvos kūrėjais.
Pavedame jaunimą, kad uoliai ieškotų tiesos ir nepristigtų ryžto tinkamai atsiliepti į savo pašaukimą.
Pavedame sutuoktinius, kad Lietuvos šeimos taptų tvirtos ir ištikimos meilės bendruomenėmis bei darnios visuomenės pagrindu.
Pavedame sąžiningai dirbančių žmonių triūsą, melsdami, kad darbas ne tik didintų gerovę, bet ir vestų į šventumą bei leistų būti ištikimais Gerosios Dievo naujienos nešėjais.
Pavedame kenčiančių, ligonių ir senelių kantrybę, kad ji mus skatintų gailestingumo darbams ir nesavanaudiškai pagalbai.
Pavedame mūsų žmonių troškimą kurti krikščioniškomis vertybėmis grindžiamą visuomenę, kad visa Lietuva gyventų laisvėje.
Marija, Tu iš kunigaikščių miesto Trakų nuo seno meilingai globoji Lietuvos žmones.
Padėk mums gyventi taip, kaip trokšta Nekaltoji Tavo Širdis, ir savo darbais teikti garbę Dievui, kuris gyvena ir viešpatauja per amžius.
AMEN+
+++

//////       2021-08-24 14:54

Aš prieš “galimybių pasus”, prieš stambulo konvenciją, prieš partnerystės įstatymą (nes partnerystės įstatymas po kelerių metų legalizuos genderiniams auginti atimtus vaikus), prieš nelegalus legaliai apgyvendinant ir prieš viską kas kenkia Lietuvai.

Afganistane prasideda        2021-08-24 14:46

globalizmo griūtis?Daug abejonių kelia Bideno ir jo patarėjų būrelio gebėjimai susiremti su Kinija.Todėl reikia ruoštis.Tik jei Sąjūdžio metais buvo daug vadų,visi juos žinojo,turėjo patinkančias asmenybes,kas dabar vadai?Vieną kitą matom,žinom,tačiau ir vadų reikia daug,drąsių,nesiskaldančių bent dabar,mokančių tartis,vienyti?Kas jie,paskui ką eiti?Idėjos aiškios,nors galėtų būti dar aiškesnės.Labai trūksta informacijos.

LIETUVA!!!        2021-08-24 14:35

Taip, taip,
tik dabar! laikas!!!

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.