Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija

Nida Vasiliauskaitė. Neapsigaukime – nuo Naujininkų Užupis ir Žvėrynas ranka pasiekiami

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 20 d. 23:59

16     

    

Nida Vasiliauskaitė. Neapsigaukime – nuo Naujininkų Užupis ir Žvėrynas ranka pasiekiami

Migrantai apgyvendinami Naujininkuose.

Kodėl ne Užupy ar Žvėryne?

Todėl, kad apie migrantus progresyvūs apgyvendinimo entuziastai mano tiksliai tą patį, ką apie Naujininkų gyventojus, įsivaizduojamus kaip working class-pensininkai-homosovietikai-rusakalbiai-asocialai, t.y. „skurdžiai tamsuoliai“.

Tik čia entuziastus eilinį kartą apgavo savos gamybos propaganda: Naujininkai – ne atokus miegamasis rajonas, nuo Naujininkų Užupis ir Žvėrynas ranka pasiekiami.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>> >> 9:25 2021-09-21 17:15        2021-09-23 13:47

...sakai, komunistine “internacionalo” šiukšle, kad “O gyventi, deja deja, kažkaip reikia”. Sukraustyk pas save į butą šituos “pabėgėlius”, kultūriškai “prasiturtink” ir nebereikės čia komentarų čia rašyti. “Pabėgėliai” greit utilizuos jų “gelbėtoją” ir užgrobs namus.

žaliajam naujininkui 19:31       2021-09-21 20:21

gyventi kažkaip reikia, sakai?... Jo, gyvent reikia taip, kad tamsaus gymio neonaujininkai skraidančiais kilimais su reaktyviniais varikliais į savo tėvynes lėktų neatsigręždami. Kažkaip taip.

>> 9:25 2021-09-21 17:15       2021-09-21 19:31

Na, pavarei čia tamsta… Radžvilo retorika, labai švelniai sakant. Joks sveiko proto žmogus negali džiaugtis nelegalais; o vis dėlto jie jau čia, Lietuvoj, tai ką su jais daryt? Siūlai į dujų kamerą, ar kaip? Spjaudytis prakeikimais ne išeitis, o išeities taigi jokios nesiūlai? Pyktis blogas patarėjas. Su juo toli nevažiuosi. O gyventi, deja deja, kažkaip reikia.

> 9:25       2021-09-21 17:15

„Ir prieš nelegalų apgyvendinimą nieko nesakau,...“
Taip gali kalbėti tik tautos ir rasės priešas. Tai komunistinio internacionalisto vapionė, o tauta tokius išsidirbinėjimus praleidą kai nereikšmingą ar net normaliai gerą poziciją.
Tai tautos duobkasiai…
Nėra didesnio niekšo kaip savas išgama.

Įdomus faktai       2021-09-21 15:39


Ha-ha-ha-ha-haa Vistiek visi žino kas tkrasis Maximos šeimininkas ir GALUTINIS NAUDOS GAVĖJAS - 1990 - banditizmo, reketo, mafijos laikais “vyrai” studenčiokai, tik - BAC! ir iš nieko, tuščioje veitoje sukuria milijardų vertą tinklą prekybos centrų Maximą A-HA-HAAA-HA… BUAHAA-HA-HAAA-A… Kiek reikia naglumo ir naivumo turėti manant, kad žmonės patikės šia pasaka? Nuo pirmos sekundės dar tik būsimi statybininkai ir gydytojai žino kaip organizuoti milžiniško prekybos centro veiklą, nors tuo metu tik kelio kioskai Lietuvoje veikė o jie patys net arti neturėjo nei prekybos, nei vadybos nei ekonominio išslavinimo. Vėlgi jie puikiai žino kaip statyti atominę elektrinę nes uždarius Visaginą, dalyvauja visokiose kosorciumuose (net pavadinimas buo išverstas iš Rusijšo “Zmej gorynič= Trigalvis slibinas) naujos elektrinės statymui. Tik vėliau Lenjkija atskleidė realybę - kad tas konsorciumas įsteigtas būtent tam buvo, kad atominės NEBŪTŲ LIETUVOJE. Kas ir įvyko, nes atominė buvo suplanuota Astarve pastatyti. Ha-ha-ha… Karbauskis beje buvo “patariamojo referendumo” iniciatorius kurio metu nubalsavome, kad atominės nestayti… Ir žinoma vyšnia ant torto - buvusio Maskvos mero Lužkovo žmona Baturina Latvijos spaudai ima ir papasakoja, kad tikrieji Maximos savininkai -tai Lužkovas ir ji! Ha-ha-ha-ha… Ši žinia labai labai Lietuvoje buvo nutylėta, nepastebėta ir užglaistyta. Bet… mes ne vaikai. Matome ir suvokiame kokia tikroji funkcija yra Lietuvos “akcininkų” Maximoje.

Kis       2021-09-21 13:53

vos neapsimyzau,kai babajus skunde,kad jis gyvena tragiskuose salyguose,4 dienas negalejo issivalyti dantu ir tiek pat neplauti siknos.Cia ne pas mus,pas mus jie sitaip negyvens,tai amerikoje sisveiksmas vyko.

puiku       2021-09-21 12:14

TM, VRM, AT, KT, STT, vyriausybė, seimas turės naujų darbuotojų.
čmilytė, šimonytė, armonaitė, bilotaitė privalės darbe vilkėti parandžas, burkas, čadras
(nes kitaip darbuotojai joms nupjaus galvas arba akmenimis užmėtys)
Tam pritars progresyvus jaunimas

abdula ibn burdiuk       2021-09-21 12:03

o kodėl ne turniškėse?
norim į turniškes!

Dzeikui       2021-09-21 11:15

Kurdų kalbos ( Sorani ir Kurmandži) priklauso indoeuropiečių kalbų šeimos iranėnų grupei,tad nemažai žodžių panašūs į kitų indoeuropietiškų kalbų žodžius.Brader- brolis ( palyg. vok. Bruder,skandinavų broder,bror),tarik-tamsus( anglų dark),duktė-dot ( švedų dotter),mirti-mirin,žemė-zemin,vardas -nav (danų navn).

ah.ą       2021-09-21 10:26

tuščia vieta ilgai nebūna- išvykusius lietuvius keičia ir keis kiti.

>Naujininkai , Užupis, Žvėrynas        2021-09-21 9:25

Toks savo sostinės demonstratyvus niekinimas rodo individo labai žemą savivertę ir šiaip nemenkas psichologines problemas. Tūlas galėtų ir pamąstyti kiek prieš taip “apsišviesdamas”.
O dėl Naujininkų ką gi – gyvenu Naujininkų širdy, daugiau į Rasų pusę, jokių pretenzijų šiai labai žaliai, ramiai ir mielai vietai neturiu. Ir prieš nelegalų apgyvendinimą nieko nesakau, BET su sąlyga: tepaskirsto tolygiai po Vilnių juos, o ypač siūlau Turniškes. Ten gi šitiek erdvės, o ir laisvų statinių turbūt rastųsi. Štai tada būtų socialinis teisingumas ir proporcingumas. (Žinoma, to niekad nebus.)

Negi?       2021-09-21 8:47

Kažkur lyg tai skaičiau, kad 2022-aisiais vietos gyventojų ir pabėgėlių skaičius Naujininkuose susilygins. Negi tai realu?

Hm.       2021-09-21 8:32

Taikliai. Nors, tiesą sakant, po Naujininkus vaikščiodamas lietuvių kalbą tikrai nedažnai išgirsi.

Kol Lietuvoje       2021-09-21 8:23

vyraus žiauri konkurencinė džiunglių dvasia,tol birs nesuprantami sprendimai kaip iš gausybės rago,nes viską motyvuoja pinigais.Nebent žmonės išsiilgs bičiulystės,krikščioniškos dvasios,savo Dievo,už tai kovos,tada kažkas keisis.Kitaip kovos beprasmės ,tuščios,alinančios.

Dzeikas       2021-09-21 8:03

Na reiketu gal apie pavelda ir tradiciju perimamu pamastyti.
sakykite , draugai-ponai, o tai “Krasnucha” jau isbraukta is to sarasiuko?
O jei rimtai, tai tragedija cia tik viename - tupi cholopai suklijave Lietuvos taip tycia valstybe paprasciausiai nemoka organizuoti efektyviu, ne korupciniu valstybes institutu. Tik tokie igalus efektyviai isfiltruoti pabegeliu srauta ir tinkamus, gabius ir kurybingus zmones (tokiu ten 5-10%) pasilikti sau, likusius - ten kur jau ne kkarta rasiau.
Mokinuos vokieciu kalbos su tokiu kurdu, tai zmogus ir savo amato meistras, ir ne pirstu darytas, bet kokia tema pasneka tarsi univera baiges butu ir taktiskas elgesyj. Tad nera taip, kaip daugelis cia klijuoja apie tuos arabu pabegelius esa visiskas zbrodas. Tik protingi zmones is bet kokios situacijos naudos sau pasidaro. Lietuvoje naudos sau pasidaro tik jos vierchai. Pabegelius prieme, nes Vokietija primine is kieno babkiu gerbuvis Lietuvoje. Na o jus “mieli Lietuvos zmones” darysite arabu banditams minjeta. Tokia cholopu dalia.

Naujininkai , Užupis, Žvėrynas       2021-09-21 7:35

tai ta pati skylė ,Vilnius vadinasi.


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.