Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

Nida Vasiliauskaitė. Nėra šiuo metu nieko naudingesnio „Kremliui“ nei dabartinis Lietuvos politinis režimas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 18 d. 0:39

54     

    

Nida Vasiliauskaitė. Nėra šiuo metu nieko naudingesnio „Kremliui“ nei dabartinis Lietuvos politinis režimas

Veikėjas X susijęs su „Kremliumi“, o veikėjas Y gal susijęs, o Z gal „Kremliui“ patinka, o W gal „Kremlius“ patinka…

GAL. Šiek tiek.

O tikra yra štai kas: nėra šiuo metu nieko naudingesnio „Kremliui“ (jei jis apskritai teikiasi čia pažvelgti) nei dabartinis Lietuvos politinis režimas, kuris moka vieną kalbą – dezinformacijos ir propagandos, į akis tyčiojasi iš savų piliečių, turi vieną prioritetą – kuo greičiau pagaminti policinę valstybę, ir todėl savo veiksmais pelno augantį masinį teisėtą pasipiktinimą. Teisėtą.

Tam yra terminus technicus: „treason of the state“. „Kremliui“ daryti nereikia nieko – jūs patys darote. Ir, žinote, būna net blogesnių dalykų pasaulyje nei „Kremlius“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rezoliucija       2021-05-19 21:45

MITINGE
Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, protesto akcijos DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS 2021 dalyviai, susirinkę čia, Vingio parke 2021 metų gegužės 15 dieną:

Reikalaujame Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen:
* Nesvarstyti Seime Stambulo konvencijos ratifikavimo ir nedelsiant išbraukti šį klausimą iš Seimo darbotvarkės.
* Neteikti svarstymui Seime Partnerystės įstatymo projekto, prieštaraujančio Konstitucijos 38 straipsnio nuostatoms ir išbraukti jį iš Seimo darbotvarkės.
* Nesvarstyti ir išbraukti iš Seimo darbotvarkės baudžiamojo kodekso 259 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą bei Administracinių nusižengimų kodekso 71 straipsnio pakeitimo ir papildymo 483 (1) straipsniu įstatymo projektą, kuriais siekiama įteisinti narkotinių medžiagų vartojimą.
* Nedelsiant išbraukti iš Seimo darbotvarkės Tautinių mažumų įstatymo projektą, kuris diskriminuoja lietuvių kalbą, supriešina tautines bendrijas ir kelia nesantaiką Lietuvoje.


Reikalaujame Lietuvos Respublikos Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės:
* Nedelsiant, bet ne vėliau kaip iki birželio 1 d., atšaukti iš Vyriausybės Teisingumo ministrę Eveliną Dobrovolską kaip nekompetentingą, lygiai neatstovaujančią teisingumo visiems piliečiams bei savo abejotinais sprendimais teikiančią įstatymų pataisas, susijusias su Lietuvių kalbos niekinimu, tautinių bendrijų skaldymu ir supriešinimu.
* Nedelsiant, bet ne vėliau kaip iki birželio 1 d., atšaukti iš Vyriausybės Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, kuris savo prieštaringais, nepaliaujamai kaitaliojamais sprendimais kelia visuomenėje sumaištį, kurio iniciatyva priverstinai vykdomi vakcinavimo ir testavimo veiksmai.
* Nedelsiant, bet ne vėliau kaip iki birželio 1 d., atšaukti iš Vyriausybės Ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę - kaip nekompetentingą, inicijavusią diskriminacinį Galimybių pasą ir ministerijos tribūną naudojančią savo politinės partijos reklamavimui, išskirtinai proteguojančią stambųjį kapitalą ir žlugdančią smulkųjį, vidutinį ir šeimos verslą.
* Nedelsiant nutraukti prievartą prieš šeimas, prieš jų valią ir be laisvo apsisprendimo vykdant privalomą vaikų testavimą, atverti visas mokyklas kontaktiniam mokymui.


Reikalaujame Lietuvos Respublikos Seimą:
* Nedelsiant iš pareigų atšaukti Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką Tomą Vytautą Raskevičių, kuris šias pareigas naudoja išimtinai vienos socialinės grupės pretenzijų protegavimui ir Žmogaus teisių komitetą pavertė genderizmo įrankiu.
* Iki birželio 1 d. atšaukti iš pareigų LRT generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę Budrienę, kuriai vadovaujant visuomeninis transliuotojas LRT virto genderizmo ir neomarksizmo propagandos, tradicinių ir prigimtinių tautos vertybių niekinimo ruporu.


Reikalaujame Seimo narių bei politinių partijų iki birželio 1 d. inicijuoti ir įregistruoti, o iki Seimo rudens sesijos pabaigos priimti šias Konstitucijos pataisas:
1. 38 str. pirmąją dalį išdėstyti taip:
„Prigimtinė šeima yra visuomenės, valstybės ir tautos išlikimo pagrindas.”
2. Trečiąją 38 straipsnio dalį pakeisti taip:
„Santuoka sudaroma tik tarp vyro ir moters, laisvu sutarimu. Vaikų motina yra moteris, tėvas yra vyras.“3. 39 straipsnį papildyti formuluote:„Valstybė gina vaikų teisę į tapatybę pagal prigimtinę lytį ir užtikrina švietimą pagal prigimtine tapatybe pagrįstas vertybes.“4. 58 straipsnį papildyti formuluote:„Pirmalaikiai Seimo rinkimai rengiami remiantis piliečių referendumo rezultatais.”

Jeigu šie raginimai ir reikalavimai nebus išgirsti, apsvarstyti ir priimti reikiami sprendimai, pasiliekame teisę imtis visų įmanomų taikių, konstitucinių ir įstatyminių, ilgalaikių priemonių Tautos valiai įgyvendinti.

Greg Caton (Brighteon)       2021-05-19 19:48

Greg Caton perspėjimas apie 2021 - 2024.
https://www.brighteon.com/dce835c6-2871-4414-bd50-4482dec87299

to Jūs Nida 2021-05-18 11:36       2021-05-19 18:11

Lezbė lezbei laižo ir dar 15-kai seilėvarva.

Iliustracija šitai temai       2021-05-19 16:52

Aktuali antraštė, ne iš Lietuvos: “Bandymai išnaikinti savarankišką mąstymą. JAV smerkia Baltarusijos valdžios institucijų spaudimą leidiniui TUT.BY”

Puikus tekstas       2021-05-19 15:42

Gerb. publicistė ir mąstytoja Nida trumpai, teisingai ir giliai parašė apie oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos (ONS) režimą.
Pagarba ir Maršo organizatoriams bei dalyviams…
Algirdas

stasys       2021-05-19 15:29

štai tas šeimos maršo politinis Seime potencialas .youtube.com/watch?v=Pi_QlnGIuHk . Jūs kaip norite bet šie begemotai net mano fantazijose neskraido .

to > 2021-05-19 8:06       2021-05-19 15:11

O pats iš kur, anonime?

O kas yra Juozaitis,       2021-05-19 15:08

pats ko čia mums nepaaiškini?

> Ką tik perskaičiusiam       2021-05-19 15:03

Tai ko neparėmei to Juozaičio prieš 31 metus, kai jis atsargiai bandė paaiškinti, kas yra tas tavo guru ir kuri iš dviejų blogybių blogesnė? Vis dar tebeloji. Neužkimai? Vis dar tebejauti grėsmę? Jeigu jau jis toks ,,niekas”, tai kam apie jį šnekėti?

Žinoma, Stasiuk, kad        2021-05-19 14:54
stasys       2021-05-19 14:38

DD ..pasiieskokite patikimesni informacijos šaltinį .smile)

DD plius DD       2021-05-19 14:26

Dar pabaigai pridursiu. Žvilgtelėjau į “laisvą laikraštį’ ir vos iš klumpių neišvirtau. “Liberalistinio lenktyniavimo” nugalėtojai su Tapinu, Makaraityte, Valatka ir būriu priešaky susilaukė sunkiasvorių sąjungininkų su Lekstučiu priešaky. Tie ir maršą ir organizatorius į šuns dienas deda. Jau visiškai pasimečiau- kas ten už, kas prieš Kremlių, maršą homofobus ir kaimiečius?... Makaraityt, a, Makaraityt- atsakytumėt ar ką..smile

O man - klausimas,       2021-05-19 13:33

kodėl staiga pirmininkas į darbą eina be kablukų ir sijonų, kur jo(s) makiažas? Su “kostumėliu”, “vertinantis tradicines lifuenijos viartybes” - nu padorus tėvukas, ginantis “laisves”, bet pats jau nebenori savo veikui būti tėvu su kablukais ir plaukuotom kojom, aptemptom tinklinėm kojinėm. Vat kaip. Ir narkošos turbūt jau greitu metu nebevartos, nors vis dar legalizuos… Panašu, kad “laisvės” gynėjai slenka už padoraus kostumėlio, į priekį stumdami laisvės nebrendusias aukeles. O toks kažkoks bir.ancas - tai sakė uždirba, sumoka mokesčius - tai dėl to vaikus turi teisę įsivaikint. smileir išvis jam turi būt laisvė...

> 2021-05-19 8:06        2021-05-19 12:59

Dėk broniau, dėk tą Juknevičiene, jeigu jau „apie Kremlių kalbant”, julius tau viską paaiškins. Milaičiai nuo Bugenių, ne iš kelmo spirti!!!

DD plius DD       2021-05-19 12:20

Dar apie Kremlių kalbant. Štai skandinavijos šalyse sau naudingų politikų Kremlius nelabai randa, nes tai iš esmės skaidrios ir švarios šalys (nesakau, kad ten viskas idealu, bet pasaulis vieningai pripažįsta, kad korupcijos prasme jos yra švariausios). O štai pas mus toli gražu. Kad ir delfiuose galima šiandien pasiskaityti apie Vilniaus savivaldybės grožybę. Štai tokia situacija daugiausia ir sudaro Kremliui šiltnamio sąlygas. Kokios dar kovos, kai nupirkti ar pašantažuoti gan žymią dalį mūsiškių lengva. Ir visai nebūtinai iš dabartinės daugumos.

Būtent       2021-05-19 10:59

tokios eks-Komjaunimo aktyvistės ir skaldo tautą - tarnauja Putino Rusijai.

bronius       2021-05-19 8:06

Šiaip R. Juknevičienė dėl šeimų maršo gal visai ir teisingai pasakė: taip šalies susiskaldymas tikrai labai naudingas nedraugiškai Lietuvai valstybei. Tada klausimas jau jai pačiai, tai kodėl jūs visomis išgalėmis tą susiskaldymą dar labiau dididant (čia Juknevičienė asmeniškai prisideda)? Ypač tokiais klausimais, kurie visiškai nesusiję su šalies saugumu? Todėl Nida ir teisi.

> 2021-05-19 7:13       2021-05-19 7:42

o tu, juliau Milaiti, pateik instrukcija kaip teisingai žaisti su tom Kremliaus kortom, tu gi specas. Priviso čia visokių broniu, diedų ir kitokių “balandėlių”, neišmanančiu kai dešra su kremlin gold vodke naudoti.

DD plius DD       2021-05-19 7:13

Apskritai ta “Kremliaus” korta pas mus žaidžiama nevykusiai. Gal vienintelė Grybauskaitė, būdama gan tiesmuko būdo rėžė tiesiai- teroristinė valstybė. Bet jei pažiūrėtumėt ką apie režimą kalba patys rusai, kurie ne kalėjime, nenunuodyti ir ne Vakaruose (kalbu apie Maskvos, Peterburgo intelektualus), tai ir Juknevičienė pasirodys taikos balandėle.

DD plius DD- bronius       2021-05-19 6:55

Teisingai.Dabar matau, kad H.Vaičiūnas ten ne prie ko. O į paiešką suvedus “D,Mikalajūnas”, jau matom kas per paukštis. Dar nustebino, kad interrao lt. vadovybėje figuruoja garbaravičiai. Nežinau kaip dabar, bet savo metu jie buvo gal didžiausi konservatorių rėmėjai.Ar čia toks kaunietiškas apsukrumas- sugeba įtikti ir Kremliui ir aršiausiems Kremliaus priešams…

stasys       2021-05-19 6:07

Vargšė autorė matyt pakraupusi . Niekam neįdomi jos nuomonė jos pačios str.

The Epoch times       2021-05-19 0:12

JAV kosmoso pajėgų pulkininkas leitenantas Matthewas Lohmeieris, anksčiau vadovavęs 11-ajai kosmoso perspėjimo eskadrilei Buckley oro pajėgų bazėje Auroroje, Kolorado valstijoje, atleistas iš vadovavimo „dėl pasitikėjimo praradimo“.
Ginčas kilo po to, kai jis išleido knygą, įspėjančią apie marksizmo ir kritinės rasės teorijos plitimą kariuomenėje.

Jo knygos pavadinimas yra „Irresistible Revolution: Marxism’s Goal of Conquest & Unmaking of the American Military“,  ji pateko į „Amazon“ perkamiausiųjų knygų sąrašo viršų.
„Kritinė rasės teorija ir marksizmas prieštarauja amerikietiškoms vertybėms. Kritinė rasės teorija kuria požiūrį, puolantį Amerikos steigimo dokumentus “, - sakė jis.

Kritinės lenktynių teorija atsišakojo iš marksistinės „kritinės teorijos“, kuri pastaraisiais dešimtmečiais plinta Amerikos universitetuose.
Byronas Donaldsas (R-Fla.) sako, kad Lohmeier yra didvyris - ne tik dėl to, kad kasdien dėvi uniformą, gindamas mūsų šalį, bet gina ir mūsų laisves nuo kairiųjų minios“, - rašė Donaldsas. „CRT neturėtų būti vietos mūsų klasėse, ginkluotosiose pajėgose ir visoje šalyje.“
https://www.theepochtimes.com/relieved-space-force-officer-im-being-misportrayed_3820377.html?utm_source=pushengage

bronius => DD plius DD       2021-05-18 21:10

Paskutinis žinomas INTER RAO atstovas Briuselyje - Dangiras Mikalajūnas. Bet čia 2018 metų duomenys.
Beje, yra dar tokia DuckDuckGo paieškos sistema, kiek kitaip rezultatus atvaizduoja nei google.

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-05-18 20:12

687: Pranašavimo bandymas:
https://leonweinstein.blog/2021/05/07/687/

Diedas "mee"       2021-05-18 18:02

Apie skandinavišką žiniasklaidą girdėt neteko. Komercinės televizijos priklauso kėgėbėšnikui Mockui, putinfelfy per estų statytinį valdo maskoliai, Respublika ir Lietivos rytas visiška rublinė vata, pilna tiesiai kremliaus remiamų intrrnetinių portaliūkščių.
O ir aplamai, komercinė žiniasklaida moralės neturi.
Vienžo prostitutė.
Kas moka pinigus, tiems ir tarnauja.
Žiniasklaidai vienodai, ar rublis ar doleris.
Atsiduoda visiems ir visais būdais.

elfe        2021-05-18 17:29

A. Kubilius taip gudriai parase apie toleancija…
vos nekilo noras paklaust - o jei gautu intymu pasiulyma is gejaus?..
Kremliaus pasiulymai gal ir ne tokie intymus, bet tolerantiskas zmogus turetu juos nesupykdamas priiimt… smile

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-05-18 16:48

Naujas siūlymas keisti rinkimų tvarką
“Jei per referendumą Tauta pritars naujam konstituciniam Seimo rinkimų įstatymui, 141 parlamentarą rinktumėme tik vienmandatėse apygardose. Nauji rinkimai vyktų netrukus po referendumo, n_e_l_a_u_k_i_a_n_t šios Seimo kadencijos pabaigos.” Va čia https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/naujas_siulymas_keisti_rinkimu_tvarka/

Meee       2021-05-18 16:28

“Įtakojant valdžios veiksmus daroma labai daug, kišami dideli pinigai į žiniasklaidą.”
Turite omeny skandinavišką žiniasklaidą? Nes kitokios Lietuvoje nelabai yra.

Kas tas Juozaitis yr?       2021-05-18 14:51

Negi nežinote? Priminsiu, kad didžiosios partijos įpareigojo dalį savo partiečių tyčia išeiti iš partijų ir varyti ant jų baisią, logika nepagrįstą kritiką. Kurti mažas partijas, kad suskaldytų ką ir neutralizuotų konkurentus - grėsmę prie lovio.

The Epoch Times       2021-05-18 13:52

Neseniai paskelbtame vaizdo įraše, darytame prieš 10 metų, matyti, kad „Black Lives Matter“ (BLM) įkūrėja Patrisse Cullors, kuri save apibūdino kaip „apmokytą marksistę“, yra komunistinio diktatoriaus, masinio žudiko, Mao Zedongo gerbėja.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/blm-founders-video-from-10-years-ago-reveals-her-love-of-maos-red-book_3815297.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-05-18&mktids=0210996d2a7d6bb8a701ecee934f9dd1&est=qxd6HxIf+pe5S8CbxD8gD+jRTfkdIl9ULM+8BLWjqcPuFJZckadhncWJI7Wq6A==

Al.       2021-05-18 13:38

Kodėl mūsų buvę kolaborantai ir jų palikuonys taip aršiai dalyvauja Vakarų stumiamame šliaužiančiame marksistiniame perversme ? Iš įpročio? Iš išskaičiavimo? Kodėl taip lengvai pakeitė šeimininką ? Bet gal nepakeitė?
Nepaisant išoriškai aršios priešpriešos tarp Demokratinių Vakarų ir Imperinės Rusijos, kai kuriose srityse matom stebėtinai sklandų jų bendradarbiavimą. Baidenas liepė Ukrainai netrukdyti Rusijai pasiimti Krymą. Vakarai finansuoja Kremlių, pirkdami iš jo naftą ir dujas. Čečėnija išvis unikalus atvejis. Iš Serbų dėl vykdyto etninio valymo Vakarai atėmė Kosovą, bet Rusijos žvėriškumų Ičkerijoj beveik nepastebėjo.
Bet yra dar vienas atsitikimas, kuris, man atrodo, aiškiausiai parodo šiuolaikinių Vakarų ir šiuolaikinės Rusijos bendradarbiavimo mastą – tai Smolenskas 2: 
https://www.youtube.com/watch?v=G6efvKTdjXU
Vakarai tokio masto operacijos sugebėjo nepastebėti. O jų tuometinį PM, kuris, panašu, buvo jos dalyvis, tuoj po jo kadencijos paskyrė aukštu, ir turbūt gerai apmokamu, ES pareigūnu.
Jei iš tikro su Kremlium taip glaudžiai bendradarbiauja Lenkijos ir ES ,,liberalai“, net tokio masto teroristinėse operacijose ? Kas tada vyksta Lietuvoj ? Iš visų pusių užspaustoj Kremliaus kontroliuojamų šalių. Šimtui metų užslaptinusioj visus komunistinės Rusijos agentus.

DD plius DD       2021-05-18 13:24

Pabndžiau kitaip. Tūlas H.Vaičiūnas užfigūravo…..

Ką tik perskaičiau       2021-05-18 13:18

pomaršinius Arvydo Juozaičio pafilosofavimus. Nežinau, ar mano galvoje gimė tokia mintis, ar kažkur nugirdau, bet ji tokia: greičiausias kelias sugriauti valstybę - prileisti prie jos valdymo filosofus gimnosofistus. Kokie jie visi, įskaitant ir Vytautą Radžvilą, eiklūs prie rašomųjų stalų ar kompiuterių, ir kokie menkystos realiame gyvenime. Jie mano, kad jų asmenybių žavesys ir guvūs protai nuves minias į Tiesą ir Šviesą. Bet tai narcizizmas. Niekas paskui juos neis, nes jų skraidymas padangėse nieko nedomina. O štai atsirado žmonių, kurie nepasimetė drumzlinuose politiniuose brūzgynuose, surado galingą idėją ir sutelkė tūkstančius. Dabar Juozaitis kaltina Orlauską aplaižius Prezidentui batus. Taip, visiškai pasitikėti Nausėda negalima, kaip tikriausiai ir Orlausku, bet esamomis aplinkybėmis jį paremti verta ir prasminga. O gal Juozaitis žino, kaip nedorą seimą pakeisti doru, kaip užbaigti landsbergizmo epochą? Pats prisipažįsta, kad nežino. Nežinai - tai ir patylėk, sapnuok, kad eini priekyje pensininkų su tau tinkančia vėliava, ten tau ir vieta. Bet kokia pradžia prasminga tuo, kad pabaiga niekada nežinoma. Tuo ir Didysis Šeimų Maršas svarbus ir prasmingas. Reikia galvoti, kaip įnešti į jį reikiamos moralės ir logikos, o ne tuščiai skalyti ant tų, kurie jau nuveikė kažką didelio, ko tu pats pamatyti nesugebėjai, nors ir laikai save dideliu filosofu.

trolių fabrikas       2021-05-18 13:11

užgulė klaviatūras. Pirmyn drauhai!

stasys       2021-05-18 13:01

DD. ..jūs bent požymius apibūdinkite kuriu pasak toks žmogus egzistuoja realiai ? Ne už kalnų Joninės tai gal sakau čia taip norite pasitreniruoti ..

maskuotė       2021-05-18 12:25

Kuo geriau pridengsi laisvoje Lietuvoje griežtai įslaptintą kegebistinę šikinę, jei ne patriotiniu riksmu “rusai puola”?

DD plius DD       2021-05-18 11:47

Kremlius…
Egzistencinė grėsmė mums dar didesnė, nei ta, kuri kyla iš “leftistinio” marazmo. Visokiausių “izmų” Europa ar Amerika yra suvirškinus kalnus. Manau, kad galiausiai suvirškins ir dabartinius, o jau tada valatkos ir gritėnai visai kitaip užgiedos.. O Kremlius,jei matys, kad reikia paremti Paleckį, parems Paleckį, jei matys, kad reikia paremti (jau nuo arenos dingusį) M.Murzą- parems nedvejodamas. Šiandien tam sąlyginiam “Kremliui” į ideologijas nusispjaut. Jis parems bet ką, kas tik gali destabilizuoti sąlyginius “vakarus” ir išlaikyti savo įtaką. Jei manot, kad G.Šrioderis yra unikalus Kremliui parsidavęs politinio bulvaro bernas, manykit iš naujo. Turim ir pas save to gero. Bet štai ką pamačiau. Gerai žinau, kad kažkuris iš mūsiškių energetikos valstybinių šulų gavo riebias pareigas “interrao” Briuselio atstovybėje. Ir visagalis guglas bejėgis. Gerai žinau, kad toks yra, bet nerodo. Ką norit, bet ne tą atstovą Briuselyje.
Pabandysiu kitaip ir jei ką rasiu, tai pasakysiu.

DD plius DD       2021-05-18 11:41

Kremlius…
Egzistencinė grėsmė mums dar didesnė, nei ta, kuri kyla iš “leftistinio” marazmo. Visokiausių “izmų” Europa ar Amerika yra suvirškinus kalnus. Manau, kad galiausiai suvirškins ir dabartinius, o jau tada valatkos ir gritėnai visai kitaip užgiedos.. O Kremlius,jei matys, kad reikia paremti Paleckį, parems Paleckį, jei matys, kad reikia paremti (jau nuo arenos dingusį) M.Murzą- parems nedvejodamas. Šiandien tam sąlyginiam “Kremliui” į ideologijas nusispjaut. Jis parems bet ką, kas tik gali destabilizuoti sąlyginius “vakarus” ir išlaikyti savo įtaką. Jei manot, kad G.Šrioderis yra unikalus Kremliui parsidavęs politinio bulvaro bernas, manykit iš naujo. Turim ir pas save to gero. Bet štai ką pamačiau. Gerai žinau, kad kažkuris iš mūsiškių energetikos valstybinių šulų gavo riebias pareigas “interrao” Briuselio atstovybėje. Ir visagalis guglas bejėgis. Gerai žinau, kad toks yra, bet nerodo. Bet ne tą atstovą Briuselyje.
Pabandysiu kitaip ir jei ką rasiu, tai pasakysiu.

Jūs Nida       2021-05-18 11:36

Pati protingiausia šauniausia,su graziausiu vardu.Dauguma protingų
tą supranta, bet kai tą perskaita,palieka labai malonu.

stasys       2021-05-18 10:32

Jei tie visi mąstantys imtų tikrai mąstyti , jie ta valdžia jau senai būtų sudoroje argumentais o ne taip kaip autorė bandanti nusiplauti mestą šešėlį .., taip nelogiška elgtis netgi filosofei . Kuo didesnis žmogus ar judėjimas tuo didesnis ir jo metamas šešėlis ..

Visais laikais       2021-05-18 10:22

visų nedemokratinių šalių tariamas elitas, o iš tikrųjų visų valstybių iždo vagys, kartojo mantrą: tai, ką mes darome jums blogo, darome jūsų labui. Iš čia kyla užsienio priešų ieškojimu paremtas susidorojimas su nepatenkintais savaisiais. Tai dabar ir vyksta Lietuvoje, Rusijoje, Baltarusijoje, visoje Europoje ir pasaulyje. Tokioje situacijoje puikai jaučiasi ir visokie iškrypėliai. Bet tai laikinas reiškinys, ateis laikas, kai vėl viskas stos į savo vietas, bet kainą už tai žmonija sumokės milžinišką.

Kas tokie       2021-05-18 10:06

įslaptino kagebistus? Gal Putino stabdytojai Lietuvoje, o tiksliau?

PRITARIU       2021-05-18 9:48

tai tikra tiesa. Jų amžina klišė gąsdinant kremliumi jau visiems mąstantiems aiški. Kas tik kas - kremlius. Tokiu būdų patys prisidengai savo kgbistinę veiklą.

Diede,       2021-05-18 9:42

užmiršai pavardinti rimtuosius Kremliaus sąjungininkus ir kur buvo supleškintas Pirmasis Lietuvos Respublikos prezidentas, kodėl? Kodėl pats taip nieko nežinai, apie Kremliaus sąjungininkus, apie Sovietijos kreditorius, industrializatorius ir elektrifikatorius, a? A, Diede, ką nori pats čia apšauti?

Petras       2021-05-18 8:59

Laukdami Sekminių, Šventosios Dvasios atsiuntimo, prašykime: “Ateik, iš Tėvo ir Sūnaus einančioji Šventoji Dvasia, Šventoji Dievo Pagarbos, Išminties ir Žinojimo Dvasia, ir parodyk tikrąją dalykų vertę, padėk, kad visi, ir valdantieji, ir visa tauta, suprastų, jog, atmetę Dievą Kūrėją ir neklausydami Jo įsakymų, darydami pasibaisėtinas nuodėmes, nieko gero nepasieksime. Juk Pats Viešpats Jėzus yra pasakęs: “Aš esu vynmedis, o jūs šakelės…; nuo manęs atsiskyrę, jūs negalite nieko nuveikti” (Jn 15, 5)

Lygiai       2021-05-18 8:37

tą patį manau. Kuo daugiau bus nepatenkintų žmonių, kad su jais nediskutuojama dėl jiems nepriimtinų įstatymų, tuo labiau akumuliuosis nepasitenkinimas. Prieštaraujantys priimamiems įstatymams, ne todėl, kad kieno nors teisės pažeidžiamos, o todėl, kad jie nuleisti, neįleidžiami į viešas diskusijas. Tai rodo vien pogrindinių portalų kūrimosi tempas. Tokios visuomenės dalis gali pradėti jungtis į iš išorės inicijuojamus naujų judėjimų darinius vien dėl to, kad ten bus leista deklaruoti ir laisvai išsakyti jiems priimtinas pažiūras.

stasys       2021-05-18 8:17

Ir iš kur pas mus vis atsiranda tu Kremliaus naudos žinovų ? Gal jie kartais kokių Skype konsultuojasi ? Visi mini ‘drakona’ visi jo saugosi ir bijo o kaip atrodo ir nežino ,.surask juoda kate tamsiame kambaryje užsidarius . Aš ir ši karta nepritariu autorei ...vietoj to kad pasinaudoti savo turimomis žiniomis ir protu ji tikslingai į tą kambarį įmeta fosforu išteptą pele ant virvutės . Gėda pelėda panele Nida . Tiesos neuztusuosi savo gerbeju aikciojimais.

Diedas       2021-05-18 8:03

Kaip atpažinti vatnyką.
Kiekvienas vatnykas per dieną kokius dešimt kartų išmekena “rūūūūūsai puola”
“Puolė” ir šeimų marše.

Diedas       2021-05-18 8:01

Nebijokim tiesos.
Kas organizavo maršą (apmokėjo) nežinom
Didžiausią rūpesčių dalį prisiimė vyriausybė.
(policija, eismo tvarkymas, greitosios, autobusai, parkingai ir t.t.)
Maršo fasadas buvo visiška kremlinė vata.
Jeigu “organizatoriai”  kitai veidai, marše dalyvių būtų trigubai daugiau.
Po maršo, nepakviesti dalyvauti vatnykai susiriejo su dalyvavusiais, ir apkaltino tuos tarnyste Lanzbergiui ir vakarams.

 

Diedas       2021-05-18 7:55

Autorė pati užsiima dezinformacija.
“Kremliui pačiam nieko daryti nereikia…”
Melas ir kremliaus dangstymas.
Įtakojant valdžios veiksmus daroma labai daug, kišami dideli pinigai į žiniasklaidą.
Tik deja deja, neliko drąsių žurnalistų drįstančių apie tai kalbėt.
Nes visi žino, neklusnių, demaskuojančių kremliaus įtaką, įvardyjusių Tėvynės išdavikus, laukia Eigirdo likimas.

Bravo, Nida,       2021-05-18 7:45

Kietai ir aiškiai

Gaila,kad nuo pat       2021-05-18 6:47

pradžių :ietivos mokyklose tikyba ir etika priešpastatytos viena kitai.O reikėtų privalomos etikos pamokų visiems ,o tikyba pasirinktinai,kaip dabar.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-05-18 6:39

Kai dabar Lietuvos biudžetas yra perteklinis bemaž 2 milijardais, tai NS ketina dar labiau padidinti dabartinio režimo mokesčius, kad papildyti biudžetą dar 2 milijardais kremlinų (ir kitų) svetimšalių naudai. Katastrofa ir tokiu laikmečiu teks rūpintis saugumu, kad apsiginti nuo plėšikų.
*********************
Pridedamos NS programinės plėšikiškos svajonės.
___
31.1. Lietuvoje daugiau kaip penktadalis žmonių gyvena žemiau skurdo ribos. Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo p_a_d_i_d_i_n_t_i valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų d_i_d_e_s_n_ė_s. Tai galima pasiekti, įvedus civilizuotą progresinį pajamų mokestį ir racionaliai pertvarkius mokesčių struktūrą.
__________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 gegužės 18

Jules       2021-05-18 4:55

Ir tikrai šiuo metu nėra nieko naudingesnio „Kremliui“ nei dabartinis Lietuvos politinis-oligarchinis režimas, super liberalūs konservatoriai, vedami nepartinės veikėjos ir pseudo liberalių laisvūnių, kurios moka tik vieną kalbą – dezinformacijos propagandos (melo propagandos) ir ko ten dar? A, tarnavimo Blogio imperijos sąjungininkėms. Kieno interesus jos ten dabar atstovauja, ar ne tų pačių įslaptintųjų su Saule kagebistų ir Blogio imperijos sąjungininkių, kaip sakiau, vadinasi, ir pačio “Kremliaus”, tiesa? Kremliui tikrai nieko daryt nebereikia, kai konservatoriai patys, išvertę kailį ir išdavę mus, pavojingai mūsų egzistencijai, pastūmė prastuomenę Maskvos link. Mažumų valdžia yra ne kas kita, kaip diktatūra - Blogio imperijos sąjungininkų tironija, paklūstanti pasaulinei vyriausybei. Šiuo metu kol kas PSO pavidale, o vėliau bus rimčiau - virsime despotija. Virsime policine valstybe ir kalėjimu. Tschüß!

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.