Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Nida Vasiliauskaitė. Ne „už“ ir ne „prieš“ LGBT visa ši daina. Ant kortos – visai kas kita

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 23 d. 10:04

21     

    

Nida Vasiliauskaitė. Ne „už“ ir ne „prieš“ LGBT visa ši daina. Ant kortos – visai kas kita

Yra, matote, tokia problema – skilo mūsų šalis į tolerantiškus šviesius liberalus ir smurtingus tamsius homofobus, bet tik tiek. Tuoj pastaruosius išvaikysim, ir viskas, ką daro šviesūs liberalai, toliau žydės.

Ne, nežydės. Ne, problema – ne tokia. Skilo, bet na taip: pirmieji nė iš tolo nėra liberalai (ne šiaip nėra – jie idėjiniai antiliberalai, liberalizmo priešai) ir šviesos ten maždaug tiek, kiek rūsy, antrieji dažniausiai nėra homofobai, bet tyčia taip vaizduojami ir kurstomi tokiais būti, pakišant jų nepasitenkinimui nukanalizuoti šį atpirkimo ožį: niekas gi šviesiame pasauly nesmerks teisėtos valdžios, kuri nepasiduoda laukinės minios troškimui sudoroti dalį niekuo dėtų piliečių – tik todėl, kad jie myli ir miega kitaip! O visi, kam ši valdžia kelia nerimą – juk būtent tokie!

Šitą farvaterio liniją, šitą paveiksliuką visos oficialios ir neoficialios pajėgos tapo dabar išprakaitavusios, net plaukai nuo pastangų kruta, o padeda joms ir kontroliuojama opozicija anoje pusėje. Nuo patikėjimo priklauso viskas, absoliučiai viskas. Kito kozirio nėra.
O iš tiesų, po paveiksliuku, vyksta kas? Tas, kad didesnė – didėjanti – pusė piliečių nebevaikšto į rinkimus, likusiųjų dauguma balsuoja sukąstais dantimis „už mažesnį blogį“, kuris po rinkimų išvirsta į pakankamai didelį, tik mažuma – entuziastingai už jėgas, pastačiusias moteriausybę, o ir šių didelė dalis dabar graužia nagus. Nes 30 metų kaupiasi jausmas: kažkas supuvę ir vis labiau pūva danų karalystėje – kažkas, apie ką per sunku, per liūdna, per gėda galvoti.

Per pusmetį moteriausybė padarė bemaž neįmanoma – rusenančiose nusivylimo/nepasitenkinimo anglyse savo beprecedentiniais žygiais įpūtė liepsną, tad „reikia kažką daryti“ – konvertuoti tą liepsną, kol dar neprasiveržė tikra atvira ugnim, į kokį gėdingą nieką – į homofobiją! Skubiai – kitaip dar sutrukdys darbo stovyklos aptvarą aptvert! Išsigandusi LGBT padės! Patikėję ir pakurstyti atokiau esantys piliečiai – irgi.

O ne „už“ ir ne „prieš“ LGBT visa ši daina. Ant kortos – visai kas kita. REIKIA, kad nepatikėtų. Mirtinai reikia. Gyvybiškai reikia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-05-25 6:33

...bla bla bla bla bla bla .. tuščiazodziavimo pilnas tekstas . Jei čia emocija reikalingi atodūsiai ir tie virbalai mezgimo kuriuos politikai paslaugiai mums sukisa į atvira neabejingumo žaizda ..  Taip galima ir apsizodziuoti mol tie liberalų ne tokie ,matyt būna ir tikresniu ..na ka dabar padarysi turime tokius kokie yra svarbu ne raudoni ir ne komunistai ..Anie nepasiduoda perauklėjimui todėl beviltiški . Nemokate autorė džiaugtis šia diena ..jums vis reikia rytdienos .

Rašykime laiškus maršo organizatoriams       2021-05-24 17:01

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/karbauskis-prakalbo-apie-tris-referendumus.d?id=87271509#cxrecs_s
13 konservatorių, NS lyderis, valstiečiai, Karbauskio lūpomis, už pagarbą Suverenui ...
  Maršo rezoliucijoje ref. dėl partnerystės nors nėra, bet organizatorių vardu galima kelti šį siūlymą, nes tai nepralošiamas žaidimas, reikalingas tautos daugumai, dar turinčiai sveiką nuovoką....
Būtų protinga maršininkams( net tautos vardu…) pakviesti VISŲ seiminių ir pagr. neseiminių  partijų atstovus prie apskr. stalo ref. ir partner. klausimu iki birž. 15 d…(prieš tai gerai pasitarus tarpusavyje)..
Kas atsisakys dalyvauti- praloš žmonių akyse, o maršininkai kels savo lyderystę ir tautos gynėjų statusą stiprins…  TS valdančiųjų lagerį galima bus apkaltinti viskuo, jei lageris eis prieš referendumą..Jie visai susikompromituos eidami prieš Suvereno lemiamą žodį esminiais klausimais..
Centro partijos bandymas kviesti mitingą nėra konstruktyvus,nors gerų norų skatinamas, o blaškantis jėgas ir pasmerktas nesėkmei.
Algirdas

O tos trys ..valdžioje       2021-05-24 6:20

Baigia praskolinti Lietuvą.ta , kudlota galva, nei vieno žingsnio nepadarė ekonomikai gelbėti , tik demagogijas varo apie teises…

Akivaizdi tiesa       2021-05-24 5:52

Jie tapo įrankiais, naudojamais valstybių naikinimui per konstitucinių normų ir tradicijų ištrynimą.

ah1       2021-05-23 23:34

Nieko naujo “skaldyk ir valdyk” mechanizmas taikomas nuo Biblijos laikų, ir aprašytas Biblijoje apie Babelio sugriovimą ir žmonių suskaldymą sumaišant kalbas, tikslu kad žmonės nepasiektų norimo tikslo…
... o kai nežinai dėl ko, tai visada atsakymas - dėl pinigų. Pinigų civilizacijoje, globaliame palūkanų pasaulyje kitaip ir būti negali.

 

Gal kas padėtų išsiaiškinti       2021-05-23 22:32

Kadangi pažanga įpareigoja žmogų NEBEsiskaityti su gamtos jam skirtąja prigimtine lytimi, skatina netgi sukilti prieš ją, rinktis pageidaujamą; kadangi be to dar pažanga jam siūlo nuo natūralių pereiti prie socialinių lyčių, –
prašyčiau paaiškinti, kaip turėtų būti tokiu atveju, jei
a) individas A, gimęs su išoriniais vyro požymiais, jaučiasi esąs HoS vyru, o
b) individas B, gimęs su išoriniais moters požymiais, jaučiasi esantis HoS pakraipos socialine vyre,
tai ar du tokie (A. + B) tinka į HoS porą?

Gal taip aiškiau:
prigimtinis vyras, besijaučiantis HoS vyru + prigimtinė moteris, besijaučianti socialiniu vyru = HoS pora, ar ne?
Ar visgi HoS lyčių negalima derinti su socialinėms lytims, nes tame slypėtų nelygybė?

Ieškau atsakymo, nes ieškau sau tokios poros, kad pažangia pora taptume.
Be to, gal kas norėtų imtis individualios pažangių vakarietiškai pažangių piršlybų veiklos… Labai praverstų tokios žinios profesionaliai veiklai…
Manyčiau, šis klausimas kils ne vienam, norinčiam įsigilinti ir išnagrinėti iki panagių šį klsusimą.

Секретные Материалы       2021-05-23 20:57

Bilo Geitso bunkerio šturmas:
https://www.youtube.com/watch?v=HtIHfDSrFlI

hmm..        2021-05-23 19:07

atsiribojes nuo politiku Seimu marsas issauke tikra HETEROFOBIJA..
tik ne tiek gejams su lesbem, kiek “progressive” save laikantiems politikams…
ypac tiems, kurie taip garsiai plojo palaikydami gudu pilietines akcijas… diktatorius Lukosenka tada irgi sake, jog tai Kremliaus darbas…

Žinai, Kis,       2021-05-23 16:11

tie gyvi liudininkai gali būti tiesiog dundukai, ne daugiau. Ne Lietuva ir ne lietuviai pradėjo “Perestroikę”, o viršūnėlės Maskvoje ir pats jųjų vadas - Generalinis sekretorius. Dabar irgi prasideda Pasaulio “perestroikė” - einame į naują pasaulio tvarkos pertvarką ir tai nebe juokinga. Taip ne tik aš, Jules, manau, bet ir NATO generolai: “Nous allons vers une réorganisation de l’ordre du monde”, sako jie.

tmv       2021-05-23 16:10

Kam jums ta lgbt, kodėl normalios orentacijos žmonėms nereikia jokių būrelių ir vėliavų pagal seksualinę orientaciją? lgbt tik jumis pačiais manipuliuoja ir turi galimybę jus pačius skaldyti ir skatinti žmonių nepasitenkinimą jumis. Straipsnis geras, bet čia vien žodžiai, o kur lgbt darbai? Kodėl lgbt oficialiai tyli šia tema? Kodėl rengia visokiu klaunų paradus, juk juose nors kiek save gerbiantis gėjus nedalyvauja, kodėl spalvina suolelius , perėjas, kiša savo lovos reikalus per visur kur tik įmanoma, propaganda jau nori kišti vaikams per stambulo konvenciją, partnerystės įst. irgi nukreiptas prieš šeimas ir vaikus, bet jūs oficialiai tylite. Ir dar, nėra tokio žodžio homofobas ( žmonių bijotojas). Nepasiduokit manipuliacijoms, būkit ištikro laisvi žmonės.

Kitam komentatoriui       2021-05-23 15:21

Bet Zabarausko juk seneliai - žymus komunistai smile

taip       2021-05-23 14:39

butent, taip. puikus straipsnis

Ši neoliberali       2021-05-23 14:23

vadinamoji laisvė pavirto į vergiją,kad negali patikėti.Žmonės staiga nemoka kalbėti,valgyti,elgtis,galvoti,dirbti…Kai tikroji laisvė yra žinoti savo ribas.Apie jas ir reiktų labai dažnai ir aiškiai kalbėti,diskutuoti.

Lietuva žydi ir žydės       2021-05-23 13:10

- komunistai pirmieji sužydėjo (Marksas, Leninas ir t.t.)
- konservatoriai antri sužydėjo (Landsbergis, Grybauskaitė, Kubilius)
- liberalai - ateistai žydi (Čmilytę, Šimašius, Armonaitė)

Hm.        2021-05-23 12:02

Gerai pasakyta, p. Nida. Tęskite mintį kituose straipsniuose.

Diagnostika       2021-05-23 11:47

Ačiū,Nidai.Ji kaip puikus diagnostikas,prieš operacijq nusako diagnozę ir operacijos pasekmes.

tiek       2021-05-23 11:44

panelė pati prieš kelias dienas prisistatė iškrypėlių lgbt ar kaip ten būrelio nare. Toliau komentuot nėra ką.

sASDASDASD       2021-05-23 11:28

Šiaip jau man ši panelė buvo tokia komunistuojanti moterytė. Dabar jau ne pirmą kartą matau, kad verta įsiklausyti, ką ji sako.

aga       2021-05-23 10:37

Siaip jau ir LBGT nera homoseksualizmas. Klasika, kad desnieji gejai yra nekenciami LGBT organizacijose. Net Lietuvoje tokis ultrakomunistas gejus Zabarauskas paskutiniais zodziais buvo Roka Zilinska iskeikes buvo. O dabar tas pats Zabarasukas reikalauja uz PAZIURAS atleidineti is darbu - BK 169 ir BK 170 pazeidimai.

Kis       2021-05-23 10:37

visa si LGBT problema ispusta iki tokio lygio,kad zmones tikrai gali nueiti i nusikaltimus,juk tokiu yra,o jeigu neatsiras,tai pasamdys(kazka nudauzti,padegti)nes si nusikalteliu gauja su vaduku turi patirti.Jaunimas nemena,juk 30 metu,o Landzbergis megino Brazauska versti savanoriu pagalba,paklauskite gyvuju liudininku,kuriems buvo siulyta,o kai kas ir dalyvavo.Gal norima pakartoti pries mirti?Kas gali paneigti,juk tai nuo seno dirbanti schema.Kur tai matyta,kad mokesciu moketoju islaikoma valstybine istaiga elgiasi su valstybe,kaip kazkoks suteneris su prostitute ir nieko?Zalimasnemirtingas,Mizaras pakeis Zalima?Tai visi cirko elementai kuriami vieno nupususio ozio.Manote,kad sitaip ilgai tesis?As nemanau,karta sprogs tauta,bus baisiau negu pas Lukasenka,nes lietuvis lietuvi vargiai dubasins bananu,o kas pamegins,pajus tai ko nelinkeciau niekam,o juk to siekiama,tik kazkodel tylima.Amerikonas armijos neives,o Putinas pilnai gali apginti,tas neturi jokiu morales supratimo,kaip ir musu jaunoji karta,kad Cmilyte.Teisingai liaudis pastebejo,kad obuolys nuo obels nenukrenta toli.O kai pasiraso po petecijomis ,kaip Ibelhauptaite ir suteikiama lietuvybe dar vienam iskrypeliui.O Daliai siulyciau pavaziuoti iki tevu kapu,nes geda ziureti ,kai vienintele dukra,nesugeba pavaziuoti 47 km nuo Vilniaus nuo 2012 metu.Geda!!!

vaizdelis nupaišytas       2021-05-23 10:09

tobulai

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.