Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Nida Vasiliauskaitė. Minimalus testas ‘educated vaccinated’ sąžiningumui nustatyti

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 24 d. 17:26

19     

    

Nida Vasiliauskaitė. Minimalus testas ‘educated vaccinated’ sąžiningumui nustatyti

Minimalus testas educated vaccinated sąžiningumui nustatyti (tikrai jis tiki ir susirgti bijo ar vyksta kažkas kita):

1) Ką manote apie Kinijos socialinio kredito sistemą?

2) Kuo ji skiriasi nuo GP? (Atsakymas „Tai čia juk tik dėl pandemijos“ netinka.)

Reakcija bus arba tyla, arba pliūpsnis agresijos ir epitetų stiliumi „O tu plokščiażemininkas, tau moka Rusija, tu kaip Paleckis, tu jau visai…“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Veronique de Rugy (National Review)       2021-08-26 0:01

Jums tai gali būti sena naujiena, bet man ne. Remiantis nauju Carnegie Mellon universiteto ir Pitsburgo universiteto mokslininkų tyrimu, tie amerikiečiai, kurie vis dar neskiepyti, gali būti ne visi „mažiau išsilavinę,„ išplauti “smegenų„ Trump “šalininkai, kurie nenori skiepytis“. Kaip ir visa kita, tai tikriausiai yra daug sudėtingiau. H/T Arnoldas Klingas:
Labiausiai abejojantys dėl skiepijimosi yra išsimokslinę:
bakalaurai - 11%
turintys aukštąjį išsilavinimą - 20,8%;
mokslų daktarai - 23,9%

The Most Vaccine-Hesitant Group of All: Ph.D.s?
https://www.nationalreview.com/corner/the-most-vaccine-hesitant-group-of-all-ph-d-s/?utm_source=recirc-desktop&utm_medium=blog-post&utm_campaign=river&utm_content=top-bar-latest&utm_term=fifth

>rupus miltai       2021-08-25 16:19

na tep,- skūpūs žinomos tautos milijardieriai sutaupė net ir tuos juokingus kelis milijonus,kuriuos būt reikėję išmokėti tiriamiesiems savanoriams. Pilna idiotų, sutikusių žaisti baltas peles už dyka, t.y. mainais į “tikėjimą mokslu”.

Tokie       2021-08-25 16:02

Tokie aršūs atsakymai parodo, kad uolūs kompartijos atstovai suvokia kas vyksta.

rupus miltai!       2021-08-25 14:21

kadangi vakcinos buvo sukurtos praleidziant bandymus su gyvunais, vaccinated=edukated ir tampa tom “naujai normaliom” juros kiaulytem, kurios vardan tikejimo mokslu aukojasi lgalaikio poveikio tyrimams..

Hmm..        2021-08-25 13:48

gal kas gidejot apie rengiama kontrmarsmitinga ta pacia rugsejo 10 diena pries Nauseda Daukanto aiksteje?.. Naldybes puslapyje nei vieno, nei antro. iverandu sav

>> 12:20       2021-08-25 13:05

Gera žinia ta, kad blogis pats save naikina. JAV išsigimė , todėl praranda pasaulio imperijos pozicijas. Kinija irgi ne saldainiukas, bet ir ji kur nors suklups. Rusija? Laikas parodys, kaip ten viskas klosis. Gal net išcentrinės jėgos suveiks. Mums dabar pats pavojingiausias islamo pasaulis, ypač kai mūsų s-galviai atvėrė visas sienas. O ta ,,plandemija” neišvengiamai žlugs, tik gaila, kad nemąstantiems daug žalos pridarys. Bet, kaip pasakyta, ,,palikime mirusiems laidoti savo mirusius”.

habilitās       2021-08-25 12:20

Būtent, GP ne dėl pandemijos, o pandemija dėl GP.
Kinijos komunistai nieko naujo neišrado, pasaulyje senai egzistuoja įvairios žmonių sekimo ir kontrolės sistemos su pačiais įvairiausiais apribojimais. Pradedant Japonijos „Buraku“, siekianti viduramžius ir baigiant „demokratiškiausios“ pasaulio valstybės JAV – „Wach list“, kuriame pagal buvusi ACLU (American Civil Liberties Union) direktorių Barry Steinhardt yra apie 1 mln. amerikiečių.
• David Antoon – Vietnamo karo veteranas 2005-07-29 parašė kritinį straipsnį apie karą Irake „The rality of War“ ir atsidūrė sąraše. Visi, kurie yra sąraše, skrisdami lėktuvu gauna bilietą, kuriame yra 4 S raidės SSSS, tai ženklas kontrolieriams, tokį asmenį tikrinti papildomai. Tokį bilietą gauna ne tik tas, kuris yra sąraše, bet ir visi jo šeimos nariai.
•  Josh Wolf – žurnalistas (freelance) FBI uždarytas į kalėjimą 8 mėn. už atsisakymą atskleisti filmuotos medžiagos autorių, kuris nufilmavo, kaip policija muša protestuotojus prieš karą Irake. Visi protestuotojai, visos grupės, kurios išeina į gatvę, yra sekamos ne tik FBI, bet ir policijos. Į grupes infiltruojami policijos agentai. Netgi, nekaltuose protestuose, dėl mirties bausmės ar abortų (Infiltrate Citezens‘ Groups).

Kai „The New York Times“  vykdantysis direktorius Bill Keler atskleidė, jog Baltieji rūmai seka Belgijos telekomo finansinius sandorius, buvo paleista šmeižto kampanija, privertė išeiti iš darbo. To paties laikraščio reporterio Nicholas Kristof teigimu: „po 9/11 piliečių teisės pastoviai spaudžiamos“.
Atsargos generolas James Cullen (retired chief judge of U.S. army) apie tuos pačius įvykius: „svarbiausi yra priversti žmones bijoti, valstybę paversti uždara visuomene (cloused society). Tai nauja diktatūros forma“.  Kritika pervardijama į šnipinėjimą, kritikas tampa šnipu. Už „treason“ – 10 metų kalėjimo, pagal 1917-06-15 „Espionage act“.
Richard A. Clarke knygoje„Finding the sleeper cells“  (2005m.) teigiama, kad „9/11 – pagrindinis uždavinys baimė ir saugumo jausmo praradimas, kas leido skelbti karą „terorizmui“ ir legalų totalinį sekimą, t. y. manipuliuoti tikru ir netikru pavojumi ir baimėmis. Panašūs atvejai 2004 m. Madride, 2005 m. Londone.“
Jei degeneratai leido sau sprogdinti dangoraižius su keleiviniais lėktuvais tam, kad galėtų 2001 m. priimti „The patriot act“,  pagal kurį galima be orderio ir be priežasties:
- Klausytis telefoninių pokalbių;
- Naudoti elektronines sekimo priemones (e_paštas, internetas);
- Tikrinti medicininius įrašus;
- Tikrinti atsiskaitymus su banko kortele;
- Tikrinti kokias knygas imi bibliotekoje.
Ką jiems reiškia paleisti virusą ant pasaulio ir kontroliuoti visą žmoniją. Betgi „educated&vaccinated;“ to nesupras, o jei ir supras, bus tik pilnos kelnės baimės.

ah.ą       2021-08-25 12:20

skaitykit internete str. “Blogos žinios iš Izraelio visiems „vakcinuotiems“”
Serga ir miršta net po trečios dozės “neskiepo” , bo oficialiai vakcinos nėra - jei nėra vakcinos nėra tai nėra ir skiepavimo.
o kas dėl klausimo str. tai šiai dienai - skiriasi, GP - tai pirmiausia farma verslo ir farma verslo pelo garantas, svarbiausia pelnas - bado eksperimentinių produktu, nuo karonbaubio neapsaugančiu, garantuotam pelnui gauti - bo vakcinos/nevakcinos apmokamos “valdiškai”, tik iš kieno pinigų?

Skiepytieji       2021-08-25 10:54

patys to nesuprasdami kelia kur kas didesnį pavojų žmonių populiacijai negu neskiepytieji. Visuotinė kova su virusais verčia juos mutuoti, kad išliktų. Štai iš kur visokios deltos ir visos kitos, dar būsimos atmainos. Nauja atmaina visada bus agresyvesnė už buvusiąją, nes virusas vis tiek pasaulyje turi išlikti. Ar pastebėjote, kad dabar jau nekalbama apie besimptomius susirgimus? Pridėkite du prie dviejų...

Gal kas       2021-08-25 8:10

bažnyčią informuotų,kad su tuo Galimybių pasu žmonės apgaudinėjami.Tie,kurie skiepyti jau turi Skiepų sertifikatą,tokią mažą kortelę su pažymėtais skiepais.Ji atstoja Galimybių pasą ir tai parašyta įstatyme.Kam žeminti žmones,suvaryti kaimuose į eiles dėl Galimybių paso,kai tą kortelę jie jau turi.Gal bažnyčia informuotų žmones kaime per pamokslą,užstotų tuos “mažutėlius”?Jei partijos įžūliai su patyčia tyli.

Džeromas       2021-08-25 7:49

Taiklus palyginimas.
Šimonytei su Landsbergiu+Co nepatiks.

Labai dėkoju       2021-08-25 6:14

už komentarą “... faktinis pagrindimas…”. Tik man neviltį kelia, kad ir Bažnyčia aktyviai prisideda prie to “įkalinimo GP grandinėmis”, tarsi nežinotų, kad tai yra globalistų masonų-satanistų “naujosios pasaulio tvarkos” įvedimo programos dalis.

VaidasVDS       2021-08-24 22:56

Ai,
dar norėjau paklausti.
Ar feisbukinius komentarus dėl manęs uždarėte, ar čia šiaip sau jie dingo, ar dar kokios kitos priežastys? Tiesiog nemačiau, kad kas nors tai kur nors būtų paaiškinęs, nes mane labiausiai domina legalios priemonės bendrauti ir perteikti savo mintis, idėjas ar surastą tiesą...

VaidasVDS       2021-08-24 22:45

Visą šią aferą labai tikėtinai kontroliuoja buvęs Kunigaikštis (vis dar kažkodėl laisvas, o štai jo bendražygiai - Šėtonas, Liuciferis, Belzebubas ir dar daug kitų jau nelaisvi). Tie, kurie jo klauso, daro kai kuriuos lyg ir neblogus darbus pasaulio ateičiai. Bet daro juos tokiu būdu, kad jie atrodytų visiškai nepriimtinais normaliau mąstantiems, gana dvasingiems, bet dvasiškai neišprususiems žmonėms.
Tik vienintelis dalykas akivaizdžiai išduoda juos. Jie negali remtis Dievu. Bet taip jie elgiasi dėl vieno tikslo - būtent Kunigaikščio tikslo - kad tikra tiesa būtų kuo ilgiau supainiota ir kad Kunigaikštis bei jo šaika (įdomus žodis) kuo ilgiau išliktų.
Kaip ten bebūtų tikros tiesos (o taip pat ir Dievo) niekas negali įveikti. Gali, kaip šio tinklalapio administratoriai, jos nesuprasti ir būti naudingais Kunigaikščiui, bet taip jau yra - kiekvienas žmogus visada turi galimybę atpažinti ir tikrą tiesą, ir tikrą tikėjimą-religiją. Ir visa tai visada daro tik asmeniškai.
Kol kas liūdna žiūrėti tiek į Kunigaikščio tarnus, tiek ir į jam bandančius pasipriešinti. Tiek vieni, tiek kiti yra gana smarkiai akli ir kol kas dirba tik Kunigaikščiui, kuris nėra praradęs savo talentingo proto gabumų - kvailius jam lengva apkvailinti, bet prieš tikrą tiesą jis tikrai yra bejėgis. Ir tik susipažinę su tikra tiesa galės jam pasipriešinti ateityje.
Administratoriai, patekau į jūsų tinklalapį visiškai legaliai, nenaudodamas jokių gudrybių. Bet jums nereikėtų dirbti Kunigaikščiui. Vis dar tikiu, kad jūs esate garbingi ir dori žmonės, bent du iš jūsų...

Šiandien visuose       2021-08-24 20:25

TV žinių  reportažuose kalbančių valdžios galvų veiduose ciniškos sadistiškos šypsenėlės.Kaip ir eis kalbėtis,tik reikia galimybių paso,staiga Požėlai prie seimo vietos neliko,kavinių atstovai tarsi į vieną vietą valdžiai įlindę,kaip ir leis ar neleis mitingą,nors čia konstitucinė teisė, ir kitos patyčios.Tauta to nepamirš.Juoksis tas,kas juoksis paskutinis.

Koks patikimas faktinis pagrindimas,       2021-08-24 20:24

kad Lietuvoje ir kitur, kur kitaip, nei, pvz., Vengrijoje ar Lenkijoje tauta pasipriešino globalistų prievartai, nuosekliai stengiamasi diegti totalinės kontrolės ir valdymo sistemą? – Kryptingas žemės gyventojų atkirtimas tiek nuo jų istorinių šaknų, tiek nuo Dangaus – (pasi)tikėjimo Atpirkimo įvykiu, nuolatine Mylinčiojo kūriniją globa. Socialinio kredito sistema veikia tik ir tik jei žmogus nuasmeninamas, paverčiamas bešakniu ir bedieviu klajokliu, bastūnu, vėjo ridenama kerpe.
Žakas Attali (Jacques Attali) ir Klausas Švabas (Klaus Schwab) atvirai deklaruoja, kad individų nutautinimas, nuistorinimas, nudievinimas yra būtina Naujosios Pasaulio Tvarkos sąlyga.
Taigi gyvename ne tik prisitaikėlių ir bailių,
bet ir laivės karių laikais (pastariesiems tai yra gyvenimo dovana).
Nesileiskime įkalinami GP grandinėmis, net jei jos būtų auksinės.

News Target       2021-08-24 20:10

Nesiskiepiję nuo kovido atsisako pasiskiepijusių donorų kraujo, saugodamiesi ,,spyglinių baltymų”:
https://www.newstarget.com/2021-08-23-unvaccinated-refuse-blood-transfusions-from-vaccinated-donors.html

News Target       2021-08-24 20:09

Tas pats Bideno režimas, kuris net nesivargina gelbėti Afganistane amerikiečių, tvirtina, kad visi turi skiepytis, nes vyriausybė rūpinasi gyvybių išsaugojimu:
https://www.newstarget.com/2021-08-23-biden-regime-wont-save-americans-wants-everyone-vaccinated.html

joo       2021-08-24 19:22

90% tu “educated” apie Kinijos sistema ne zalio supratimo neturi. Is likusiu 10%- 8% ji tinka.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.