Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Nida Vasiliauskaitė. Mad or bad?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 23 d. 0:41

33     

    

Nida Vasiliauskaitė. Mad or bad?

Kad ir kokie neaukšto intelekto būtų dabar sprendimus priimantys politikai, kad ir kaip stokotų konkrečių dalykinių kompetencijų ar bendrų gebėjimų analizuoti informaciją ir daryti adekvačiais išvadas, nei vienas jų – net su mediciniškai diagnozuota silpnaprotyste ar iš trečio karto negebėjęs išlaikyti advokato padėjėjos egzamino – nėra, negali būti TOKS kvailas, kad nesuprastų: JEI (a) skiepai nesaugo nuo viruso platinimo, galimybės užkrėsti ar užsikrėsti (nesaugo oficialiai, o negirdėjau, kad kuris iš šių veikėjų abejotų oficialia gamintojų versija ar turėtų savo atskirą) ir (b) skiepyti laisvai grūsis mugėse, universitetuose, koncertuose ir net, gavę pozityvų testą, neprivalės izoliuotis, TAI jie ir užkrėtinės, o užsikrėtimų daugės.

Dar kartą: NEGALI NESUPRASTI, nes tiek suprastų bet kuris, kiekvienas žmogus ir ežys, nebent yra seilių tekėjimo per lūpas nuo progresavusio Alzheimerio būklėje ir nebeskiria kėdės nuo megztinio, o moteriausybei ir jos ekspertams vis dėlto taip nėra.

Tad galima tik vienintelė išvada: jie tą daro specialiai, tyčia. To ir siekia.

Bet kodėl?? – negali patikėti mieliau „kvailumo“ hipotezės besilaikantys piliečiai.

Vienintelis galimas atsakymas: todėl, kad taip gaus galimybę toliau kelti paniką, gąsdinti mirtimis, kaltinti „antivakserius“ ir imtis prieš juos dar didesnių represijų.

Bet kodėl??

Vienintelis galimas atsakymas: taip tikisi likviduoti, inteligentėliams plojant, visus, kas turi proto, sąžinės ir drąsos, o inteligentėliams ir likusiems primesti nepajudinamą totalitarinį savo režimą, kontroliuojantį kiekvieną populiacijos gestą ir netgi mintį – atmokantį baudos ar privilegijų „taškais“.

Vieninteliai tikri silpnapročiai – ne biurokratai, ne žiniasklaidos pitbuliai ir ne riboto protelio moteriausybė su savo „duomenų mokslininkais“, o būtent šie diplomuoti premijuoti nuoširdukai, krūpčiojantys nuo žodžio „riaušės“ ar vaizdo „kartuvės“, kikenantys ir įsižeidžiantys, kai girdi „laisvė“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-09-25 0:25

Išplėsčiau klausimą - med, bed ar bled ? Manau, pastarasis vertinimas jungia pirmuosius. Nes ištvirkęs neišvengiamai yra nepilno proto. Ne tiek, kad būtų nepakaltinamas, bet pakankamai, kad nebūtų skiriamas į bent kiek atsakingas pareigas. Komunosatanistai, manau, tyčia atrenka dorovines padugnes dėl jų besąlygiško paklusnumo.

News Target       2021-09-24 19:08

Prancūzų gydytojas suimtas, išsitrauktas iš savo namų, nes išrašė ivermektino pacientams, sergantiems COVID
Už „nusikaltimą“, skiriant ivermektiną savo pacientams, prancūzų gydytojas, vardu Jean-Paul Théron, buvo suimtas savo namuose ir ištrauktas policijos pareigūnų, dirbančių medicinos policijos valstybės vardu. Filmuotoje medžiagoje - žiūrėkite žemiau - rodoma minia užmaskuotų jackbootų jėga ...

https://www.newstarget.com/2021-09-23-french-doctor-arrested-dragged-prescribing-ivermectin-covid.html

Dzeikas       2021-09-24 17:49

Pries 2 savaites musu vokieciu kalbos destytoja, makedone frau PEtrova. noredama pasivazineti netrukdoma po europas na ir i namus Nishe (buv. Serbija) pasiskiepijo. Niekada iki tol Corona nesirgusi. Ir iskart atgule savaitei. Atejo kita destytoja.
As irgi niekada nesirgau, nors teko artimai bendraut su infekuotais(ranka spaudeme, kalbejomes budami 50-60 cm atstumu, 2020m vasaris). Svyravau, skiepitis -nesiskiepyti. Dabar nebesvyruoju. Nesiskiepysiu net jei teks is darbo isvarys. Ir Vokietijoje tokiudaugeja. Valdzia uzsimojo nuo spalio 1 d uzdaryti visas aptarnavimo istaigas neskiepitiems, bet kad uztilo pastaruoju metu nes galu sukelt masini bankrota.
Nes jeigu paaiskes kad Nida teisi tai Isperos ir Simes vyriausybe reikes teisti in corpore uz valstybine isdavyste.

Life Site News       2021-09-24 11:57

Praėjusį mėnesį Baideno administracijos gynybos sekretorius Lloydas Austinas nurodė visų karinių departamentų sekretoriams „nedelsiant pradėti visišką [COVID] visų kariuomenės narių skiepijimą“ ir „nustatyti ambicingus įgyvendinimo terminus“.

Nors Austinas tuo metu sakė, kad įgaliojimai yra „būtini siekiant apsaugoti pajėgas ir ginti Amerikos žmones“, Carlsonas (Fox) sako, kad jų tikrasis tikslas yra „atpažinti nuoširdžius krikščionis, laisvus mąstytojus, vyrus, turinčius aukštą testosterono kiekį ir visus, kurie nemyli Joe Baideno, ir nedelsiant juos išvyti “.

https://www.lifesitenews.com/news/us-army-slideshow-displays-tenets-of-satanism-in-covid-vax-pitch-tucker-reveals/

O gal       2021-09-24 9:07

Sinicai nepatinka konkurentė? Gūžynės ten didelės, kas bus pirmu.

Visiškai rimtai       2021-09-24 6:20

Manau, jog Ņida - didžiausias šio antivakserinio judėjimo spyglys, atbaidantis ne tik sinicas…

Kis       2021-09-23 23:14

Visas sis cirkas priklauso KGB rezidentuiVytuliui Landzbergiui,o atlikejai tik nevykeliai klounai.Kitu versiju negali buti,Kur tik neprisilies viskasvirsta sudais.Tai visai nejuokinga,Laukiu ne kadencijos pabaigos,o to setono ozio prasmirusio kanapu uzvertimo.

Lašinius perku turguje       2021-09-23 22:53

Kalbama, jog seniui Landsbergiui jau antra kupra auga, nes į viena jau nuodėmes nebetelpa.

klausimai       2021-09-23 22:18

jei jums įšvirkščia patogeninį spyglio baltymą, kuris sukelia COVID-19… tai ko stebitės kad tai sukėlė masinį susirgimą?

ir kodėl Lietuvos prezidentas Nausėda po susitikimo su „naujosios pasaulio tvarkos“ organizatoriumui Klausu Švabu paskelbė, kad reikės suvakcinuoti ne mažiau 90 proc. Lietuvos gyventojų?

Laimikis       2021-09-23 20:37

Klausykime medicinos mokslu daktariu ŠIMONYTĖS,  ARMONAITĖS,  DULKIO ir skiepikimės kurie norite,  bet prievartos negali buti.Paskiepiti serga irlabai sunkei .Ši rudenis sergamumas tarp paskiepitu bus didelie COVID   bet vadinsis Gripas nes jau ruosiama melo dirva .saugokite mielieji savo sveikata nes išrinktiesiam groja EU pinigai.Skaudu,  griaudu ,bet tai tiesa.

Kodėl NS vedliai praktiškai padeda ONS režimui?       2021-09-23 19:39

Pasitikiu gerbiamų  R.Grinevičiaus, A. Rusteikos ,Orlausko ir Ko iš LŠS tarybos padorumu, demokratiškumu ir LŠS Pareiškimo teiginiais NS keistenybių klausimu, o ne NS vedliais.
Jei LŠS kvietė NS vedlius pokalbiui dėl bendradarbiavimo, o NS vadovai į tai numojo ranka ir vietoje derybų su ŠS pasirinko užsieniečiams (rugsėjo mitingo svečiams) aiškinti, kodėl nesikalbama ir nepasitikima ŠS, tai teigiu, kad NS viršūnės ,matomai, aptarnauja VSD ir anūko šutvės interesus.
Prof.V. R. ir jam neprieštaraujančio, nors išprususio ir vertybiško,  V. Sinicos nuosekli demokratų galimo bendro fronto skaldytojiška ir antisąjūdietiška veikla yra baisi šalies politinės tautos likučių nelaimė. Taip NS šulai veikė per EP ir prezidento rinkimus, taip elgėsi per Seimo rinkimus, Gavo nuo rinkėjų siaubingą antausį juose, bet tai smegenų į vietą nesugrąžino.. . Jie, lyg pagal VSD vadovėlį ,skaldė, spjaudė į šviesuomenės prašymus burtis ir ieškojo galimų sąjungininkų nuodėmių, nors nuodėmingų paties NS gretose -nors vežimu vežk….Profesoriaus vadeliojama partija netenka žmonių, sektantizuojasi,kaip ir pranašavo iki Seimo rinkimų visuomenininkai, ir vėl tonomis skelbia teisingus pareiškimus, politinėje realybėje talkindama režimui… Kas gali būti siurealistiškiau ir kraupiau tą tartiufišką irt pragarišką NS vedlių  šokį, kurį  stebi visi Sąjūdžio veteranai ir adekvatūs bONS oponentai iš įvairių organizacijų?
Visi turime viešai klausti prof. V.R. :  ,,Ar tamsta užvaldytas įtarumo ir ideologinės skaistybės manijų , ar ,tiesiog vulgariai, samoningai ir NEMOKAMAI aptarnaujate ONS ir tarnybų interesus, veidmainiškai skaldydamas gležnas šalies demokratų,ONS oponentų pajėgas?...’‘
NS gretose dar liko garbių žmonių, tai kodėl jie nepareikalauja vedlių atsakomybės už veiklą, akivaizdžiai naudingą ONS režimui… Kokie demonai valdo puikų publicistą ir gerą analitiką bei solidų dėstytoją V.R. ,kad jis varo į visišką dugną partiją ir niekina visas kitų demokratų pastangas vienyti ONS oponentus?
Manau, kad visi adekvatūs visuomenininkai supranta,kad būtent prof. V. R. ,,strategija’’ ir jo indoktrinuota NS vadovybė yra pagrindinis šalies demokratų vienybės priešininkė...Taigi, ONS režimo, kurį žodžiais demaskuoja eilę metų garbus profesorius V.R., Trojos arklys Lietuvos demokratų stovykloje…
Dabar visi ONS režimo tarnai mėgaujasi demokratų nesutarimais, inicijuoja juos ir juos išpučia.
LŠS programa turi puikų demokratinių reformų planą, ir užuot jį ir įgyvendinimo būdus svarsčius su kitais ONS oponentais prie apvalaus stalo, tenka nagrinėti galimos demokratų darnos priešininkų - režimo talkininkų motyvus ir pasekmes.
Algirdas

Paskaitykit       2021-09-23 18:05

Šios dienos(2021-09-23d) “Vakaro žiniose” yra straipsnis “Jau yra pakankamas bandos imunitetas”  iš tarptautinio skiepų kritikų kongreso; pateikta daug įdomių duomenų, žinoma, mūsų parsidavėliška žiniasklaida net nekriuktelės.

kas čia neaiškaus?       2021-09-23 17:48

arba pasiduodi skiepų MADai arba BADas be šuns paso

HMMMM       2021-09-23 17:03

Klausimas Nidai:
1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, pabrėždama nepriklausomos Lietuvos valstybės ir jos konstitucinės tvarkos tęstinumą, priėmė įstatymą Dėl 1938 m. gegužės 12 dienos Lietuvos Konstitucijos galiojimo atstatymo.Ir vos ne tą pačią minutę Lansbergis su Sabučiu sustabdė 1938 m. gegužės 12 dienos Lietuvos Konstitucijos galiojimą Į S T A T Y M U “DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS LAIKINOJO PAGRINDINIO ĮSTATYMO"Vilnius, 1990 m. kovo 11 d.Nr. I-14
Tačiau 1990 m. kovo 11 d. Lansbergis nebuvo prezidentas rinktas tautos pagal 1938 m. gegužės 12 dienos Lietuvos Konstituciją ir jos galiojančius straipsnius, po priimto įstatymo “Dėl 1938 m. gegužės 12 dienos Lietuvos Konstitucijos galiojimo atstatymo”  :
https://www.herder-institut.de/fileadmin/user_upload/quellen/Litauen_zw_Weltkriegen/002_1_020_3.Verfassung.pdf
A.M. Brazauskas seimo pirmininkas laikinai ėjo prezidento pareigas 1992 lapkričio 25 - 1993 vasario 25, prezidento 1993 vasario 25 - 1998 vasario 25.
1992 m. spalio 25 d. referendumu Lietuvos gyventojai priėmė naują, ir dabar galiojančią, Lietuvos Respublikos Konstituciją.
Lietuvos Respublikos Konstitucija įsigaliojo 1992 m. lapkričio 2 d.
Skelbta: Lietuvos Aidas, 1992, Nr. 220 (1992-11-10);
Valstybės Žinios, 1992, Nr. 33-1014 (1992-11-30)
Klausimas : Kuri konstitucija šiai dienai teisėta ir galiojanti turėtų būti 1938 m. gegužės 12 dienos ar 1992 m. spalio 25 d. ?

Iš ko pažinti inteligentą       2021-09-23 14:58

Iš drebančių kinkų.

ah1       2021-09-23 14:26

“Imunizacijos Ekspertas: „Neskiepyti Žmonės Nėra Pavojingi; Skiepyti Žmonės Yra Pavojingi Kitiems.“”
Pr Perronne : Les personnes vaccinées doivent être mises en quarantaine et isolées de la société
https://rumble.com/vmomaf-pr-perronne-les-personnes-vaccines-doivent-tre-mises-en-quarantaine-et-isol.html
Subado, prišvirkščia užkrato ir paleidžia kitų apkrėsti gautu užkratu.Paskui kaip vištos kudakuoja ” pandemija, pandemija” - patys ir kuria tą pandemiją: subado, prišvirkščia užkrato ir paleidžia kitų apkrėsti gautu užkratu, vietoj to kad karantinuotų prišvirkštus.

Skirtumas       2021-09-23 12:41

Nida nesislepia po slapyvardžiu,o jos kritikai tokie “drąsūs ir teisūs”,kad net neprisistato,tik žviegia lyg ne vakciną,o peilio dūrį būtų gavę.Įtariu,vyrai pagal lytį?

ah1       2021-09-23 11:07

visi subadyti užkrečiami

Fantastika       2021-09-23 10:56

Visame pasaulyje - beveik tie patys scenarijai, bet revoliucija alsuojantys filosofai vis dar “nepagauna kampo”. Tuo, matyt, ir reikėtų aiškinti išskirtinę “meilę” saviems.

Pasirodo,        2021-09-23 10:25

Silpnaprotystė neaplenkia ir mokslo daktarų ir jų reikėtų tik pagailėti.Bet šitos baisios,neadekvačios,įniršusios būtybės nesinorėtų sutikti tamsioje ga tvėje.Mane,antivakserį,laisvą,spjaunantį į GP, krečia šiurpas, girdint ,kiek daug neapykantos telpa toje moteriškėje.

kazys        2021-09-23 8:34

pažįstu bent keletą savo aplinkos žmonių kurie yra pilnai pasiskiepije ir dabar serga ,kaip patys sako- kažkuo, na yra temperatūros , kosulys, galvos skauda , bet jie neina ir nesitestuoja nes ,o kam? juk PASISKIEPIJE. Ai čia toks kažkoks RUDENINIS virusas, sako jie man. Nei verkti nei juoktis.

Taip, ponia gydytoja,       2021-09-23 8:30

kuo daugiau skiepijasi - tuo labiau virusas plinta. Jūs visiškai teisi. Bemoksliai(untermenšai - die Untermenschen) tą irgi pastebi. Mirtingumas po masinio skiepijimosi šovė į viršų, be jokios abejonės, nors švabistai mano kitaip.

silpnaprotės       2021-09-23 8:22

pliurpalai ir visuomenės kiršinimas, vargšė ligota ir nesigydo, tuoj laukais bėgios rašliavotoja

Kam tai naudinga       2021-09-23 8:20

    Gerą klausimą iškėliau ir supratau,kad pataikiau , pirmiausia valdžiai, karantinas suteikia daug laisvių ir leidžia nevykdyti konstitucinių  pareigų, byra daug daug pinigų už kuriuos galima nusipirkti net sąžinę;
    kai kuriems verslininkams - lengvai susidoroti su nepatinkamais darbuotojais , gaunant dotacijas iš valdžios
    šiaip įvairiems kontorų klerkams : pasiteisinimas   negaliu- karantinas.
    Pasipinigavimas reikalaujant testų: viršūnė ,Galimybių pasas už testą 70eu ir testas galioja tik 48val.
    Užtat ir paleido valdžia Galimybių pasą turintiems žmonėms,kuris be jokių tarpinių testų galioja 60dienų .Skleiskit virusą valgydami , baliavodami krūvom kavinėse, restoranuose nesilaikydami atstumų net uždarose patalpose ir be kaukių parduotuvėse .

Jules       2021-09-23 8:18

Prieš važiuodami pas 80-mečius į kaimą sanitarai su paštininkais galėtų pirma jiems išverstą K.Švabo knygą dykai atvežti ir padovanoti, kad perskaitytų ir suprastų, ko tie sanitarai su paštininkais, vežančiais pensijas, pas juos atvažiavo. Kita vertus, tie nelaimingi senukai niekur kojos nebuvo kėlę iš Lietuvos ar savo kaimo, į jokias anglijas, maljorkas ar kinijas nevažinėję, o, pasirodo, kalčiausi ir turi būti prievarta vakcinuoti, nes tokio amžiaus žmonės ne visi begali apsiginti. Taigi patarimas pirma jiems nuvežti į Lietuvių kalbą išversta Švabo knygą, kad pasiskaitytų, ko iš jų nori neosovietinis Lietuvos elitas.

Ayn Rand       2021-09-23 8:08

Autorė šįkart pametė iš akių vieną esminį dalyką - mūsiškiai vykdytojai nieko nesprendžia; vienintelis klausimas yra ar jie vykdys nurodymą pradėti realią prievartą ar ne.

amam       2021-09-23 7:57

Taip,xaosas jiems naudingas,tai ir gamina ji.Mums lieka referendumo kelias.Mitingai,streikai sios gaujos nenuvers..Maziau niautis tarpusavy.NS nuvyle,simptomas,kad pergale dar l.toli.Svarbu nepasiduoti tiems issigimeliams.

Kodėl skiepytis reikia savanoriškai?       2021-09-23 7:32

patikėsiu viskuo ir iškart, tik padarykit privalomą skiepyjimą visiems.

Pradėjus       2021-09-23 7:09

kilti kainoms ir atsiradus galybei naujų mokesčių ,globalistinių barzdelių akyse randasi sutrikimas.

to Kaip nesaugo        2021-09-23 6:50

Kaip 30% paskiepytu mirusiu nuo COVID yra zymiai maziau? Pas tavo demagogus statistikos galai nesueina.

Medikė       2021-09-23 6:12

Nesaugo, nes šiuo metu COVID-19 daugiausia užsikrešia ir serga pasiskiepijusieji, ir nei kiek nelengviau.Be to atlikti tyrimai rodo, jog virusą žymiai daugiau platina pasiskiepiję.Mirtingumas šiais metais žymiai didesnis nei praeitais, nors kaip teigia 70% pasiskiepiję.

Kaip nesaugo       2021-09-23 5:35

100 proc nesaugo, bet saugo 90 proc, ar tai mažai, Kam meluoti ir skleisti tokias nesąmones. Ir nors virusas mutuoja, vis tiek paskiepyti serga žymiai lengviau ir trumpiau. Kam neigti akivaizdžius faktus. O man tai atrodo, kad pati Nida yra neadekvati ir nedaro to tyčia, kaip kaltina kitus. JI PAPRASČIAUSIAI SERGA IR NE COVIDU.

Hm.       2021-09-23 2:31

Labai taiklu. Apskritai, kaip jau buvo minėta, liberalai labai mėgsta prievartą. Kaip ir visos radikalios ideologijos. Lygiai taip pat demokratijos mažiausia tose šalyse, kurių pavadinimuose yra žodžiai „demokratinė respublika“.
Protestai turi tęstis. Tik paskelbkite, kur ir kada ateiti ir į kokią sąskaitą organizatoriams paramą pervesti.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.