Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida, Tikėjimo persekiojimas

Nida Vasiliauskaitė. Laisvės propaganda

Tiesos.lt siūlo   2021 m. sausio 18 d. 18:12

15     

    

Nida Vasiliauskaitė. Laisvės propaganda

DELFI.lt

Kadaise SSSR medijas tvindė antiamerikietiška propaganda, o JAV – antisovietinė: Šaltasis karas, abiejų poreikis motyvuotas, suprantamas. SSSR seniai nebėra, JAV susirūpino kitais reikalais, bet antisovietinė propaganda benamė bedarbė neliko: rado naują tėvynę – nepriklausomą mūsų Lietuvą, kuri kuo ilgiau ir labiau nepriklausoma, tuo garsiau ir daugiau šaukia ir kovoja, kad tik sovietmetis neprisikeltų (išties, kur jam dar prisikelti, jeigu ne čia? – mąsto elfai).

Gerai, kad jau XXI amžius: dabar nebereikia nurodinėti Karlo Marxo politinės ekonomijos klaidų, pasakoti baisybių apie Stalino represijas ir Sibirą ar gąsdinti ūsuotais bolševikais, kurie „atims ir padalins“ – adekvačios istorinės informacijos režimo bjaurumui pagrįsti kažkodėl nepakanka, propaganda pakilo į naują lygį.

Pavyzdžiui, elfų kontora pagamina eilinį straipsnelį ponioms ir panelėms, kuriame porina, esą „prie sovietų“ moterys plaukus dažėsi rašalu (plaukų dažų nebuvo), kojines adydavo plauku (kojinių beveik nebuvo, siūlų visai nebuvo, o plaukų šiek tiek buvo), lūpdažio likučius gremžė degtuku (Partija, matyt, taip pamokė), drabužius siuvo iš parašiutų (audinių irgi visai nebuvo, laimei, visur mėtėsi nemokami parašiutai – jeigu ne jie, nuogos būtų vaikščiojusios), depiliavosi ugnimi, mušėsi dėl duonos kąsnio kasdien dešimtmečiais ir t.t., ir pan.

Kurių galų? – kyla teisėtas klausimas. Nejau budri akis Tėvynės Sargyboje remiasi prielaida, kad ana epocha jauniausiajai generacijai atrodo Pažadėta žeme (dar ims ir iškeliaus ten, nebent patikėtų, kad nebuvo plaukų dažų ir panašaus gėrio – tada apsigalvos, jog neverta)? Arba prielaida, kad, be intensyvių melų, prasimanytų nesąmonių ir nepagrįstų apibendrinimų atsitiktinės detalės pagrindu (suknelių iš parašiutų pasitaikydavo, bet tik karo ir ankstyvo pokario metais – visur, kur būta karo, kaip ir dilgėlių šilko bei kavos surogatų „prie vokiečių“; sovietmetis čia niekuo dėtas), adekvačiai pavaizduotam sovietmečiui nėra ką prikišti?

O gal prielaida, kad privalu kuo radikaliau socialiai atskirti visus, kurių istorijos žinios apsiriboja nuosavu trumpu biografiniu laiku, nuo likusiųjų, pastaruosius paskelbiant nepatikimais naratoriais, o pirmuosius – pavyzdingais naujaisiais piliečiais, kurių dorybė – neskaityti nieko, išskyrus panašią lektūrą, kikenti pagal įsakymą, o gyvenimo kokybę matuoti dešromis ir lūpdažiais?

Čia mano Feisbuko sieną aplanko Tėvynė Romo Sadausko-Kvietkevičiaus pavidalu ir paaiškina: elfai dirba „Todėl, kad sovietmečio nostalgija yra vienas iš svarbiausių Putino Rusijos propagandos naratyvų – visi tie plombyrai be E iš neva laimingos vaikystės. Gaila, kad mūsų atkirtis ne visada būna profesionalus“. Ne, mūsų atkirtis niekada nebūna profesionalus – mūsų atkirtis vertas tik paniekos, pasibjaurėjimo ir to paties „Putino“ padėkos rožių (patikėkite, matydami „atkirčius“ jie ten labai džiaugiasi – su tokiais priešais, kaip mūsų elfai, ir draugų jiems nereikia).

Straipsnio tęsinį skaitykite DELFI.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Denis Prager (The Epoch Times) 2       2021-01-21 18:36

Štai kodėl taip sunku priversti bet kurį iš jų diskutuoti apie bet kurį iš mūsų. Per 35 metus radijuje aš niekada nesielgiau epagarbiai su savo svečiais. Aš buvau be galo mandagus kairiųjų ikonai Howardui Zinnui, Amerikai nekenčiančiam „JAV liaudies istorijos“ autoriui. Aš net pakviečiau UCLA politikos mokslų profesorių ir smuikininką, vieną iš septynių Santa Monikos simfoninio orkestro narių, kuris atsisakė groti, kai dirigavau orkestrui Josepho Haydno simfonijoje „Disney“ koncertų salėje - vien todėl, kad esu konservatorius. Nepaisant savo viešo laiško, kuriame jis apkaltino mane užimant „siaubingai dideles pareigas“, ir parašė: „Prašau paraginti savo draugus nedalyvauti šiame koncerte, kuris padeda normalizuoti fanatiką mūsų bendruomenėje“, vis dėlto pakviečiau jį į savo nacionalinę radijo laidą. Jis sutiko. Turėjau jį studijoje visą valandą ir su didele pagarba elgiausi su juo ir jo žmona (kuri jį lydėjo), nepaisant to, kad niekinau jo melagingus kaltinimus ir pasisakiau už kultūrinius draudimus. Kiekvienas amerikietis turėtų išgirsti tą laidą.
Deja dėl emocinės ir intelektualinės mūsų visuomenės sveikatos, jis, Zinnas ir keli kiti buvo išimtyss. Iš maždaug 100 kairiųjų autorių, profesorių ir apžvalgininkų, pakviestų pasirodyti mano laidoje, beveik nė vienas nesutiko dalyvauti. Jie teikia pirmenybę NPR, kur jų niekada nepaklaus ko nereikia.
Tačiau nėra priešingai: kiekvienas mano pažįstamas konservatyvus intelektualas sako „taip“ kiekvienam iš mūsų gautų (labai nedaugelio) kairiųjų pažiūrų kvietimų. Žinoma, mes beveik niekada nekviečiami. Mes nuolat kviečiame kairiuosius. Kairieji mūsų beveik niekada nekviečia. Jie tvirtina, kad tai yra todėl, kad mes nepasiekiame jų intelektinio lygio ir jie nenori gaišti savo laiko. Galima būtų manyti, kad galimybė viešai parodyti konservatorių lėkštumą per gerai, kad kairieji ją praleistų.
Kairieji su mimis nediskutuoja ir nesirodo mūsų laidose ir trukdo kalbėti, kai tik įmanoma, nes (teisingai) bijo konservatorių. Ibramas X. Kendi ar Ta-Nehisi Coatesas ar „Baltųjų trapumo“ autorius Robinas DiAngelo niekada nediskutuotų su Larriu Elderiu. Kodėl jie to nepadarys? Nes bus įrodyta, kad jie yra intelektualiai seklūs neapykantos platintojai. Giliai jie žino, kad Larry Elderis yra vienas iš daugelio konservatyvių juodaodžių intelektualų, su kuriais kairieji juodaodžiai (ir baltieji) atsisako diskutuoti.
Dabar jūs žinote, kodėl kairieji slopina žodžio laisvę: nes privalo. Jei yra žodžio laisvė, yra ir kita nuomonė. O jei yra kita nuomonė, kairės nebelieka.
https://www.theepochtimes.com/why-the-left-has-to-suppress-free-speech_3661634.html?utm_source=pushengage
Dennisas Prageris yra radijo pokalbių laidų vedėjas ir apžvalgininkas.

Denis Prager (The Epoch Times) 1       2021-01-21 18:35

Dennis Prager. Kodėl kairieji turi naikinti žodžio laisvę.
https://www.theepochtimes.com/why-the-left-has-to-suppress-free-speech_3661634.html?utm_source=pushengage

Pradėkime nuo fakto, kad kairieji visada slopina kalbą. Nuo Vladimiro Lenino ir bolševikų revoliucijos Rusijoje 1917 m. nebuvo pavyzdžio, kai kairieji valdytų ir nesutraiškytų kitos nuomonės.
Tai yra vienas iš svarbių liberalų ir kairiųjų skirtumų: liberalizmas ir liberalai tiki žodžio laisve. (Dabartinė kairiųjų grėsmė laisvei Amerikoje, didžiausia grėsmė laisvei Amerikos istorijoje, yra įmanoma, nes liberalai mano, kad jiems labiau reikia bijoti konservatorių nei kairiųjų. Liberalai nesupranta, kad kairieji liberalus laiko savo naudingais idiotais.)
Kairieji kontroliuoja universitetus. Universitetuose leidžiama mažai arba visai nesutinkama.
Kairieji valdo beveik kiekvieną „naujienų“  žiniasklaidą – joje yra mažai arba visai nėra kitų nuomonių, ne „naujienų“ ir ne nuomonių skiltyse.
Kairieji valdo Holivudą - jame neleidžiama jokia kita nuomonė.
Štai kodėl mes turime „draudimų kultūrą“ - nutildyti ir atleisti visus, kurie viešai nesutinka su kairiaisiais, ir net „viešai“ nebereikia. Nacionalinė nekilnojamojo turto agentų asociacija ką tik paskelbė, kad jei išsakysite kitą nuomonę (ypač dėl rinkimų) privačiai, jums gali būti skiriama bauda ir neteksite narystės organizacijoje, o tai baigs jūsų maklerio karjerą.
Taigi, grįžtame prie pradinio klausimo: kodėl kairieji turi sutriuškinti visas kitas nuomones? Tai keista, nes dešinė neatsako tuo pačiu: konservatoriai nedraudžia kitos nuomonės ir diskusijų.

Atsakymas tas, nors kairieji to nepripažins, kad kairieji bijo kitos nuomonės. Ir jie tai daro dėl rimtų priežasčių. Leftizmas iš esmės yra milžiniška pūslė, pripildyta tik karšto oro. Todėl, kad ir kokia didelė ji būtų - Demokratų partija, „The New York Times“, Jeilio universitetas - jam susprogdinti užtenka smeigtuko .
Intelektualai kairumą gerbia. Bet kairumui yra mažai intelektualinės medžiagos. Tai doktrinos ir jausmų derinys. Įrodymas? Turintys intelektualinį gylį neslopina nesutarimų; jie tai sveikina.
Štai kodėl universitetai taip priešinasi konservatorių atėjimui pasisakyti . Vienas ikonservatorių pasisakymas gali sugriauti metinę kairiųjų indoktrinaciją. Aš tai žinau iš asmeninės patirties.  Peržiūrėkite visas konservatorių, kuriems leidžiama kalbėti universitetuose, kalbas - daugelis šių pokalbių vis dar vyksta „YouTube“ - ir pamatysite sales, pilnas studentų, trokštančių išgirsti ką nors, išskyrus kairuoliškus paistalus. Pažvelkite į jų veidus, susitelkusius į jiems negirdėtas idėjas, akivaizdžiai darančias įtaką. Universitetai yra visiškai teisūs bijodami mus kviestis. Mes ateiname su smeigtuku, kuris sprogdina jų 50 000 USD per metus pūslę.

Norint sužinoti       2021-01-19 20:48

kokiu būdu nuo sukeliamos mirties baimės
po “musulmonų terorizmo”
vėl bėgama į policinių struktūrų prieglobstį,
tik šįkart jau į galutinį pavergimą:

1) Užeiti į http://www.ekspertai.eu
2)  rasti pirmajame puslapyje
ir spausti mažą nuotraukytę knygos su perbrauktais baltais viršeliais
Dr. Karina Reiss
Dr. Sukharit Bhakdi
KORONA
Netikras pavojus
Faktai ir skaičiai
3) arba pirma padaryti tą patį per trispalvį banerį ant pilko fono:
Išleistos knygos lietuvių kalba
“Korona.Netikras pavojus?”
Skaityti knyga ČIA

Dzeikas       2021-01-19 18:13

Zodzio laisvei:
Esme ne tame, kad nebuvo to ar ano.Kad kelnes brezentines buvo ar suknios ne to fasono.
Esme tame, kad turejai visa ta ubagyna girti, kaip “darbo zmogaus islaisvinima is kapitalo nelaisves”, kad tas “islaisvintas darbo zmogus” buvo is esmes vergas, kuris net savo gyvybei nebuvo seimininkas - susems i kariuomene kokiems suomiams uzkariaut, tie sienaus kulkosvaidziais, o tu turi juos paverst tokiais paciais kaip tu vergais. Ten jau tokiu kaip tu 3 sluoksniais guli, nes suomiai skirtingai nuo lietuviu “ukio sugriaut” nepabugo. Gali branduoline bomba isbandyti ant tavo kailio: susprogdins, o tu pereisi per sprogimo epicentra. Reik paziuret per kiek laiko kojas pakratysi, kiek is taves galima isspaust gavus mirtina radiacijos doze.
Ir nei pabusti, nei pabegti is sio kosmaro negalejai.

Žodžio laisvė...       2021-01-19 17:33

Autore,tu net neįsivaizduoji kukurūzų duonos skonio,o aš ją valgiau.Ir tos pačios
reikėdavo atstovėti kelias valandas.Ir tik vieną bakaną į rankas.Tai buvo iki to,kai
dar nebuvo atplukdomi grūdai laivais į Klaipėdą iš Amerikos ar Kanados.Vaikinai sau plačias kelnias siuvosi brezento,siųlus ardėmės iš mezgimo fabrikų trikotažo skiau-
čių,plaukų dažai -chna ir nieko kito.Lūpdažiai - iš Lenkijos prekeivių.Jie važiavo Lietuvon daugybė.Ko jie dabar nevažiuoja Lietuvon?Todėl,kad jau nėra juodojo deficito,kuris dabartiniam jaunimui net nesuprantamas.Kava buvo avižinė,o tikrą kavą gėrė tie,kas gaudavo siuntinius iš Amerikos.Nesinori prisiminti to sovietinio “rojaus”,nes praėjo mūsų jaunystės dienos prakeiktame deficite.Siuvimo mašinas pirkosi karo veteranai ar komunistinė nomenklatūra jų spec.parduotuvėse.Aš siuvausi sau sukneles adata rankomis ,nes parduotuvėse buvo modeliai senėms iš murzinos spal-
vos audinių masinio fabrikų siuvimo.Todėl mokėjom siūti,megzti,nes gyvenimas išmokė suktis.Dabar panos moka tik telefonus maigyti,nemoka adatos laikyti rankose.Ir t.t. ir panašiai.

T0mas J.       2021-01-19 16:36

Sadauskas Kvietkevičius taip įsisiūbavo pastaruoju metu, kad jau tampa konservatoriškuoju Žirinovskiu. Jei nesustos, mes dar apie jį išgirsim.. smile)

Mažumą kitaip - 7       2021-01-19 15:32

A. Recidyvai “Pasaulį senąjį sugriausim ir ant savivalės griuvėsių rašysime savus vardus” nuolat kartojasi.
B. Vienas iš naujų to pavyzdžių - STT’okų parengtas skiepų kontrolės planas. Skaitai pranešimą apie “Total-Control” planus ir dyvijiesi: trumpos atminties nežiniukai nėra girdėję apie “lenininus” šūkius, pvz.: “socializmas - tai atskaitomybė”.
C. Matyt, šviečiamasis darbas yra reikalingas. Pasaulį pažinsi tik palygindamas. Daugeliui žinomas pavyzdys palyginimams - sovietmetis.
D. Menkas gebėjimas sukurti paveikius tekstus (sovietiškai - chaltūra) nėra pagrindas to nedaryti. Kaip kokio mediko atsainus darbas nėra pretekstas atsisakyti sveikatos apsaugos.

Ar ne per daug       2021-01-19 14:55

garbės tiems nusususiems ,,elfams”? Prieš metus ar daugiau jie patys pasigyrė, kad gauna finansavimą ,,iš užsienio”. Šiandien patys matom, į ką pavirtęs tas ,,užsienis”. Tad jeigu jie patriotai - tai kurios šalies? Atsakyti, aišku, sunku. Tiksliau būtų paklausti, kokios viršnacionalinės korporacijos juos finansuoja. Aišku, nepasisakys. Nors… Kartą vienas kvailys iš jų tarpo, rodos, per radiją pasigyrė, kad jie turi savo hakerių, gali įsilaužti į bet kieno paskyrą ir ten ,,padaryti tvarką”. Štai prieš tai būtinai reikia kovoti, jei dar ne per vėlu. O dėl jų pezalų... Mažiau kreipti dėmesio. Ignoruoti. Apeiti kaip š... krūvą. Papezės ir nudus, kai nebus iš ko maitintis.

Prašalietis       2021-01-19 12:46

Tik visiški ir profesionalūs idiotai gali padsakoti neišsivaikščiojusiems beviltiškiems idiotams apie “galimą sovietmečio, pokario bunkerinės valstybės, smetonijos ir t.t. “prisikėlimą ar atėjimą”. Juokingiausia yra tai, kad apie sovietinio gyvenimo “baisumus” pasakoja ne tais laikais daugumą sudariusių neprasigėrusių ir nevogusių, dešimtmečius dirbusių gamyklose, žemės ūkyje ir t.t. žmonių atstovai, bet tokie “vargdieniai” kaip V.Lansbergis su savo Co ar Grybauskaitė ir t.t. bei juos aptarnaujantis su KGB-istais susibičiuliavusių ir 75 metams užsislapstinusių politinių kalinių ir tremtinių, tarybiniais laikais išsimokinusių ir dirbusių tarybinės visuomenės “švietėjais”, “nepriklausomoje” Lietuvoje naujai suformuotų jaunųjų pseudo patriotinių sovietinio gyvenimo “žinovų” kontingentas. ” Tėvynė Romo Sadausko-Kvietkevičiaus pavidalu” ir po šiai dienai negali ir nenori “patriotiškai patikėti”, kad net ir riboto supratimo eiliniai žmonės sugeba palyginti kiek ir kaip jis dirbo sovietijoje, ką jis galėjo už savo atlyginimą nusipirkti ir ką nusipirkdavo, kokie jo buvo rūpesčiai tais laikais, ir visa tai palyginti su 30 metų “vakarietiškai pasivysčiusia” Lietuva. Tai yra lengva padaryti be didelių mokslų ir be šiandieninių “patriotinių sovietijos gyvenimo žinovų” pagalbos, nes ir bukiausiam “patriotui” pasidaro viskas aiškiau nei aišku, kai palygini kas, kada, kur ir už kiek “patenka į pilvą”....

ne visai sutinku       2021-01-19 12:13

be savo gyvenimo budo ,savo salies interesu bei tvarkos gynimo - be sito negyvena anei jokia salis -  sis elementas (manau - tai ir yra vadinamoji propaganda) VISADA buvo ir demokratijos ar “demokratijos” bastionu vadinamoj USA , tai buvo ir TSRS,“to” kiek tik nori yra ir siulaikinej musu “strateginej"laikoma (ji tikrai musu tokiais nelaiko ,tarp kitko) Lenkijoj, yra ir zirinovskinej Rusijoj,ir Baltarusijoj ir ....O “pribaltikoj” - ji akivaizdziai silpniausia (todel labiausiai juodinama,keikiamas is peties musu tikrai kvailiu propagandistu aukstinamas paprasciausias PATRIOTISKUMAS ) .Vnz…ISVADA:prie musu ,lietuvisko gyvenimo budo TEIGIMO,patriotiskumo populiarinimo ,etc…nebegalima ne is tolo prileist tokiu kvailiu ,kuriuos ,pvz.JAU ivardino gerb.Nida.Na ,zinoma , butina ir kuo skubiau taisyti visiems akis badancius tuos “vis dar pasitaikancius…”,vyt lauk akivaizdzius politikos melagius, zut but uztikrinti padoru zmogaus pragyvenimo MINIMUMA (O NE MELAGIENA ATSIDUODANTI VIDURKI),etc.Ir uztikrinti IS ESMES KOKYBISKA MUSU GYVENIMO PRANASUMO PROPAGANDA(kas tiesiog aki reze lyginant “Amerikos balso” su “TASS” lygio propaganda (tarp kitko - “prie Stalino” tas lygis buvo labai panasus,veliau prasidejo ,kaip ir dabartinej Lietuvoj,akivaizd=iai politiskai korumpuotas a-la “jochaidiskiu bachuriukas” propagandistu parinkimas .Ir - kokybe garantuota ,spjaudytojams ant mano Tevynes visi vartai…welkam ,skias)

Dzeikas       2021-01-19 11:35

Pasiziurekite pirmasias mazdaug 30 sekundziu sio epizodo
https://youtu.be/R8XpF8J6xxU?t=50
1992m Lietuvoje pasirodziusio “Terminatorius 2” rezisierius neturejo jokiu pasleptu minciu, gryna komercija , bet alegorija to kas vyksta pasaulyje pastaruosius 30-40 metu nepaprastai taikli.
Schwarzeneggerio personazas laimi pries aktoriaus R. Patricko ikunyta personaza, kol dvikova vyksta pagal klaskinius desnius ir mums zinomas salygas. IR TADA ... dar karta paziurekite nuo sitos vietos:
https://youtu.be/R8XpF8J6xxU?t=69
Patricko terminatorius transformuojasi. Pirma sukeicia kaip moneta aversa su reversu, po to gaves atrodo triuskinanti smugi kumsciu i ATRODO galva transformuoja ja i rankas , ir pagaves smugiavusia Schwarzeneggerio ranka perima iniciatyva ir laimi dvikova.
Ar nematote paraleliu? Mes eikvojame jegas keikdami Sovietija kaip blogio isikunijima (neneigiu, ji ir buvo blogio isikunijimas, kaip taikliai pazymejo R.Reyganas), o blogis tuo metu TRANSFORMUOJASI ir pancioja musu rankas uzimtas kova su smeklomis ir braudamasis visai ne pro tas duris kur mes jo laukiame?
PS. Statau paskutiniame sakinyj klaustuka, nes tai ne teiginys o spejimas.

dar       2021-01-19 11:20

Teko skaityti,kad sovietų laikais kariniai komisarai nemažai lietuvių jaunuolių prievarta išvežė tarnauti sovietinėje kariuomenėje Afganistane,kur jų neretai laukdavo suluošinimas ar net mirtis. Sovietų kariniai komisarai ir milicininkai naktimis iš namų išveždavo lietuvių vyrus valyti radioaktyvių sprogusios Černobylio atominės elektrinės griuvėsių. Ne vienas grįžusių iš ten vėliau susirgo sunkiomis ligomis,ar net mirė...

Preila       2021-01-19 10:01

Labai kietai rašo Nida apie tą apmokamų “kovotojų” žiurkėnų rabinovičių, saldžiūnų ir sadauskų kontorą ir jų šeimininkus, sunku ką bepridurti:
Pirmoje klasėje (dar „tais“ laikais) mokytoja paprašė pakelti rankas visus, kurie eina į bažnyčią. Pakėlė du ar trys (ne aš, nes ne, nevaikščiojau). „Taip, vaikai, dabar mes iš jų garsiai pasijuokime! Hahaha!“ – pasakė ji ir pradėjo, vaikučiai įkandin, o mane apėmė pasišlykštėjimo ir svetimos gėdos jausmas, ir noras bėgti iš ten neatsigręžiant. Ne į bažnyčią – bet kur. Tiksliai šitai dabar daro elfų kontorėlės visai šaliai. Ir gerai, mano Romas Sadauskas-Kvietkevičius (tiksliau, jo lankstinukas): veikia, pasiteisina, patriotai atsiranda. Ne, neveikia.
Tie gėdinti, protinti, užjuokinėti „praeities atgyvenos“ (autentiškas sovietinės propagandos terminas), kartu su likusiais, sugriovė SSSR pirmai progai pasitaikius – ir šie nušluos elfų „teisybę“, kai tik galės. Ne iš „prijautimo“ sovietams – iš padorumo. Pasakykite man, ponai elfų šeimininkai, kodėl neturėtų – kuo jūs geresni už šmėklas, su kuriomis kovojate, pagal savo pačių kriterijus? Plaukų dažais ar lūpdažiu?

stasys       2021-01-19 7:59

Autore, o kas yra ta propaganda ? ar ne pletkai skirti patenkinti žemiausius žmogaus pigdziugiskus lūkesčius ? pridekite svarbos elementą ir valstybinį interesą .. dar raudona visnia (tema) kaip akcentą. ualia!! ka mes gavome ?
Mane stebina ne tai kad Jūs tai temai radote laiko o jog emete ir sustojote jų pasiklausyti.

ah1       2021-01-19 0:29

vienu žodžiu idiotizavimas per idiotizavimo priemones


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Dienos aktualija: tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Nacionalinis susivienijimas ragina Vyriausybę grąžinti „Miško brolių“ draugijai jos būstinę

Maldos akcija už šeimą: Nelaisvė prasideda dvasine okupacija. Kaip įgyti imunitetą ideologijai? Kard. Sigitą Tamkevičių kalbina Audrius Globys

Verta prisiminti. Česlovas Iškauskas. Pokario kovos: Lietuvos katalikų laiškas Popiežiui

Rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Kvietimas: Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16-osios iš Tautos atminties!

Raimondas Navickas. Kodėl jie to nedaro, kodėl laukia Stambulo konvencijos? arba Demagogijos anatomija

Andrius Švarplys. Spręskite patys, arba Kaip užbaigsite „Jeigu akademikų samprotavimai neatitinka šiuolaikinės politinės tikrovės, tuo blogiau…“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.