Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Nida Vasiliauskaitė. Koks motyvas švaistyti lėšas ir bauginti?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 12 d. 5:59

12     

    

Nida Vasiliauskaitė. Koks motyvas švaistyti lėšas ir bauginti?

Kažin ką išties galvoja sumaniusieji Vilniaus miesto ir apylinkių gyventojus aprūpinti jodo tabletėmis, padėsiančiomis, „jei susprogs Astravas“?

Kad Baltarusija tyčia ruošiasi susprogdinti, idant nušluotų Vilnių?
Kad kažkodėl sugebėta pastatyti taip supernesaugiai, jog per kelis mėnesius ir susprogs?

Jei taip, tai čia pavyzdinė sąmokslo teorija iš sumaniųjų-sąmoningųjų pusės (ir negirdėjau juokiantis ar piktinantis).
Jei ne – tai kas?

Koks motyvas švaistyti lėšas ir bauginti?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

štaziui       2020-11-16 21:04

stasele… Vienžo, supratai.

Nieko blogo tos tabletės       2020-11-15 0:02

Ne laikas bus ieškoti jodo, kai bus įvykęs koks nuotėkis. Šveicarai nuo antrojo pasaulinio karo yra pasiruošę karui. Maisto ir vandens, vaistų ir ginklų. Privatūs namai turi slėptuves ir atsargas 2savaitėms. Kalnuose iškasti tuneliai, kur saugomas maistas, ginklai . Paklotos lovos. Budėjimas vyksta dešimtmečius. Atsargos atnaujinamos. Puikiai prisimenu, kai sprogo Černobilio elektrinė, jodo tablečių neturėjome. Geriau būti pasirengus, sveikintinos visos apsisaugojimo priemonės.

DD gal ir juokingai tačiau be juokų DD       2020-11-13 16:21

Pamačiau tokį, mano galva labai iškalbingą komentarą, visai kita proga (mūsiškius muzikantus vokiečiai apdovanojo)
Maždaug- “muzikantams pinigų neatsirado, o diskusijoms dėl Cvirkos paminklo mano miesto Vilniaus savivaldybė kem tūkstančių be vargo rado. Fui. Pliažams ir diskukavimams yra, o muzikantams ne.

Prašalietis       2020-11-13 8:52

Kaip rodo istorija, lansberginio durnių laivo neišsivaikščiojusių keleivių “patriotinio konsolidavimo, vakarietiško civilizavimosi ir t.t.” būsenai palaikyti reikalinga nuolatinis baimės jausmo palaikymas. Ką sėkmingai pasikeisdami ir daro 30 metų KGB -istinių sąjūdinių Gorbačiovui ir perestroijkai remti susivienijusių su kolaboravusių su KGB tremtinių ir politinių kalinių “patriotiniais” veikėjais ir profesionalių “tautinių” komunistų “politinės” durnių laivą vairuojančios įgulos. Nuo pat “nepriklausomybės ir laisvės” paskelbimo “patriotinės politinės” valdančiosios įgulos vietinius čiabuvius baugina “ateinančia per Švediją, iš Kaliningrado, per Baltarusiją, per Lenkų Suvalkų koridorių ir t.t.” Lietuvos “susigrąžinti” į buvusią sąjungą Rusija. Dabar, čiabuvių baimės paįvairinimui, nuo baimės nukvailėjusius neišsivaikščiojusius čiabuvius vadovaujančios įgulos veikėjai ir juos aptarnaujantis personalas baugina Astravo atominės elektrinės “būsimu, neišvengiamu sprogimu”... Na o visokie kitokie “tautiniai, patriotiniai intelektualai ir Tautos gelbėtojai”, kaip jau įprasta, prieš kiekvienus rinkimus ir kažkiek laiko po jų dar visiems neišsivaikščiojusiems “nesusipratėliams” papasakoja apie “leftistines” ir visokias kitokias ateinančias iš vakarų, rytų, šiaurės, pietų, Mėnulio ir t.t. taip pat”-istines” tautos, Lietuvos pseudo valstybės, lietuviškumo ir kitokias žemiškas ir nežemiškas pasaulines pseudovalstybinių darinių “pabaigas”, kurios yra neišvengiamos visiems šių darinių čiabuviams jų “keliuose į savo gerovės valstybes”....

Tvakstas       2020-11-12 18:44

Tikslas labai paprastas - lietuvių tautos genocidas III pasauliniame virusologiniame kare, sunaikinti 7 mld. žmonių, tai tų lietuvių 3 mln. tik lašelis ant karo keptuvės.

Dzeikas       2020-11-12 18:36

Na koks motyvas?
O koks motyvas vagims ir klounams draugauti? Labai paprastas. Ateina klounas i turgaus aikste, ima klykti, juokinti zmogus ir pats juoktis is savo maivymosi. Po to pustuzini kamuoliuku meto neleisdamas jiems ant zemes nukrist, virve tarp karnyzu nutiesta vaiksto.
Turginiai tik ziuri, tik spokso galvas uzkele, o vagisiai sast sast, ir peiliukais pinigines nuo dirzu turginiams nupjausto. Jeigu vagys protingi, tai piniginiu masiskai nenupjaudineja, o tik tiek, kiek tam kartui reikia. Vakare susitinka klounai su vagimis. Tie draugiskai papleksnoja artistams per pecius ir stato vaises - operacija kaip sviestu tepta praslydo, nupjauste tuzina storu kapsu, tiek ,kad klounams liko dosniam honorarui is vagiu.
O Nida klausia kodel cia Lietuvos valdziunai tokius spektaklius jums rengia. A pinigine vietoje, geriau pasiziurekite.
Pas mumi nukentejes visada kaltas. Ne vagis. Cia - Lietuva.

Kis       2020-11-12 18:28

Nidute,zmogus gyvendamas skurde ir baimeje- pats geriausias vergas.Kurioje salyje zmogus gyvendamas gerai rinktu savo zemintojus ir nusikaltelius,eitu ir viska nusluotu tu kas pries?O kas eis?mes net nesugebame ismastyti,kad ne Tapinas su Hariu mums gerove pakels,sie dundukai apie gerove neturi bewndro supratimo,nes viska gavo “ant lekstutes"Tad jiems betruksta “laisves ir svaiginancio"gyvenimo.Jie ji jau turi,o mes dar palauksime ne viena desimtmeti.Turime Patriarcha,neturime vedlio .kuris drasiai ir nedviprasmiskai,neprasytu,o pareikalautu ataskaitos ir atsakomybes uz visus neatliktus darbu ivertinimo-deja tokio dar nera.Galetu buti Radzvilas,bet ji turi isnesti ant ranku zmones.

Arvydas       2020-11-12 17:05

Atsakymai - Nidos klausime.
Švaistyti lėšas ir bauginti.

DD plius DD       2020-11-12 16:05

Jei ne – tai kas?
Vasiliauskaitė sugeba paklausti sunkiai atsakomą klausimą- “kuris kvailys mūsų ratelyje yra didžiausias”
Atsakysiu įžūliai, išdidžiai ir teisingai- aš.

habilitās       2020-11-12 9:49

Nėra tokio viešą interesą tenkinti turinčio viešojo pirkimo, iš kurio nebūtų pasipelnoma, svarbu surasti dingstį pirkti. Nuo pat Viešųjų pirkimų įstatymo priėmimo 1996 m., niekam neįdomu, kad šis įstatymas reglamentuoja tik kaip pirkti, o teisės akto ką pirkti, t. y. ar yra pagrindas ką nors pirkti, - nėra. Svarbu „pramušti“ finansavimą, su kuo pasidalinti – visada atsiras.

stasys       2020-11-12 9:13

Autorei , įprasta galvoti jog nelaimė nesibeldžia iš anksto į duris mus lankant. Tai ta pati problema su kuria susiduria valstybė kovodama su epidemija. Valstybė įtikinėja visuomene apie pavoju , kiekviena diena rodo statistikos lenteles apie augančius užsikrėtusiu ir mirčiu skaičius , o dalis visuomenės ir toliau tiki savo sąmokslo teorijomis . Realia situacija galima vertinti tik turint pilna informacija , ar autorė žinojo jog ši mėnesį paleidus Astravo AE bandimams teko greitai nutraukti sprogus dviems tranformatoriams ? , na taip tai ne kritiniai mazgai AE , bet vistik ? Lietuvos spaudoje ne daug apie tai rašo , gal todėl kad tie žmonės naktimis ramiau miegotu ? Juk realiai visi supranta ko yra vertos , kaip priemone, tos jodo tabletės . Kur ta ryba kuria perlipus jau galima bus sakyti jog jau pagrįsta jaudintis AUTORE ?

paprastas motyvas       2020-11-12 9:12

išgasdintas, sunervuotas pilietis nekreips dėmesio į valdžios aferas, vagystes, grobimus ir t.t.
ir greičiau nuo nervų nusibaigs - bus Lietuva be lietuvių.


Rekomenduojame

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Vytautas Radžvilas. Klausimai maršo išvakarėse

„Neredaguota“ pokalbis su Adu Jakubausku apie istoriją ir politiką

Kunigas Arnoldas Valkauskas: pilietinių iniciatyvų reikia, kad valdžia neužmigtų

Gerovės valstybė? Antanas Buračas palygino

Filmuota medžiaga atskleidžia: demonstracijoje Stokholme prieš karantino suvaržymus dalyvavo mažiausiai tūkstantis žmonių

Br. Paulius Vaineikis: „Kaip senais gerais Sąjūdžio prabudimo laikais…“

Laikas pradėti kalbėti ir apie politiką (2). Vytautas Radžvilas: ar išnyks politika?

Kun. Robertas Skrinskas. Ar dar švęsime kitais metais Motinos dieną?

Audrius Globys: maldos skydas „Santuokos sakramentas – regimasis meilės ženklas“

Tik faktai. Skelbiami išankstiniai duomenys apie 2020 m. mirusių Lietuvos gyventojų mirties priežastis

Algimantas Rusteika. Taip gyventi neverta

Vyskupo Jono Kaunecko kreipimasis į Tautą: laiminu Didįjį Šeimos gynimo maršą

Liudvikas Jakimavičius. Šiukšlių amžius

Skiepų pasas – kelias į totalitarizmą? Dovilo Petkaus pokalbis su Linu Kontrimu

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: 50 metų globalizacijos – kas iš tiesų pasiekta ir kokia kaina?

Nida Vasiliauskaitė. Sužinojau, kas yra dugnų dugnas ir kodėl

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos skiepijimas

Kastytis Braziulis. Gilaus susirūpinimo užtvanka pralaužta. Pagaliau

Lietuvos vyskupai: junkimės į bendrą maldą už šeimas, kad jos taptų tikromis Evangelijos mokyklomis ir mažomis namų Bažnyčiomis

Geroji Naujiena: Jei mylime darbu ir tiesa, esame iš tiesos

Nida Vasiliauskaitė. Ad Hitlerum

Algimantas Rusteika. Maršas tęsia žygį per Lietuvą. Telšiai

Aurelijus Veryga opiausiais nūdienos klausimais

Albinas Plėšnys. Akvinietis homoseksualių veiksmų nepateisino. Atsakymas P. Aleksandravičiui

Andrius Švarplys. Šiuolaikinės demokratijos disproporcijos Lietuvoje pagal viešos nuomonės apklausas, arba Kur gali nuvesti tokia politika?

Nida Vasiliauskaitė. Ir jokio kognityvinio disonanso

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.