Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 12 d. 15:34

17     

    

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

Jeigu tokia istorija su dviem Seimo nariais (pozicijos ir opozicijos) ir STT būtų nutikusi vakar Baltarusijoj arba, horribile dictu, pačioj Rusijoj, kaip nuoširdžiai baisėtųsi TS-LKD, kaip piktintųsi akivaizdžiu nevaržomu tirono siautėjimu padorios ir laisvos medijos, kaip vienareikšmiškai smerktų teisininkai ir TSPMI produkcija, kaip klyktų lapjaunimas, kokius rėmelius FB užsidėtų garbūs intelektualai…

Ir visai niekam nerūpėtų, kuris ten iš jų už „tradicines šeimas“ ar „netradicines“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Kis 2021-06-12 17:57       2021-06-13 13:14

tai nepagydomo ligonio arba kgb maskovijos agent - mėšliuko pliurpalas

StasySG       2021-06-13 7:46

Tikrai įdomu, kad Lietuvoje vis dar atsiranda intelektualų, kurie nevengia sąvokos MEDIJOS.

hdtgy       2021-06-12 22:46

Paskutinis sakinys marksistinė nesąmonė.

Julius Milaitis       2021-06-12 20:52

Įsimylėjo Nidą.

Puidokas       2021-06-12 20:37

pridengė konservatorių Pavilionį, kad runkeliai nieko nesuprastų, kas vyksta iš tikro, kaip visada. Elitas suorganizavo šou prastuomenei, kad pamirštų Pavilionį - suplėšė kelnes.

Bravo STT       2021-06-12 20:23

gales Puidokas kreiptis i Strasburo teisma…
visgi pats tai nepaneige, kad pakisom bande lobuot istatymo stabdyma,  del losimo biznio, kur plaunami mafijos pinigai ir loteriju biznio mokesciu pakelima.

> Nesutinku       2021-06-12 20:15

GAMTOS nustatyta šeimos sudėtis = PRIGIMTINĖ šeima.
Kai sakome ,,tradicinė”, už to gali slypėti senovės valdovo paskelbtas įsakymas, ar senovės ,,influencerio” įvesta mada gyventi tokio pavyzdžio grupėmis.
Jei tai būtų tik ORGANIZACINIS geresnio apsirūpinimo ir savo amžiaus nugyvenimo klausimas, tiktų ir sąvoka ,,tradicinė”. Tačiau tai veikiau GAMTOS REGULIUOJAMAS gyvūnų rūšių sveikatos išsaugojimo ir nenutrūkstamo dauginimosi (t.y., RŪŠIES IŠLIKIMO)  klausimas.
Katinai, kiti padarai gali kad ir kelis kartus per metus keisti savo ,,partnerius”.
Gulbės to negali (apie jų ištikimybę legendos sukurtos).
Žmogus - juolab. Jis - pats pažeidžiamiausias gyvybės grandinėje. Jam keisti partnerius labai pavojinga, - tai baigiasi ne tik venerinėmis, bet, kaip išaiškėjo, ir kitomis sunkiomis ligomis, kartais net po dešimtmečio ar vėliau pasireiškiančiomis, ir ankstyva mirtimi užsibaigiančiomis.
Dar vienas sueities partnerių kaitaliojimo pavojus - neišvengiama kraujomaiša, ir iš to kylantys patys įvairiausi palikuonių išsigimimai, invalidumas, ar kiti, pvz., psichikos sveikatos defektai, prasta rega ir kt. (Ne veltui anksčiau taip atsakingai buvo renkamos poros santuokai - tėvai, piršliai aiškindavosi, kokiomis ligomis giminėje sirgta, ieškota sveikų, fiziškai tvirtų, ištvermingų kandidatų santuokai).
Skaudūs ar ir tragiški netvarkingo, palaido sekso padariniai -  reikalavimo gyventi pastoviomis poromis, ikisantuokinės skaistybės ir santuokinės ištikimybės įsakymo priežastis.
Todėl GAMTOS NUSTATYTA(PRIGIMTINĖ) šeima bent jau mums, baltiesiems, yra tokia: tėvas + motina + iš jų santykių gimę vaikai. Ir skaistybės bei ištikimybės pareiga. Tavo net ir vienkartinio žingsnio į šalį AUKA, kentėsianti dėl to visą savo gyvenimą, gali tapti kažkur tau net nežinant gimęs (lygiai, kaip ir jos po vieno ,,nuotykio” pagimdytas) ,,netyčiukas”...

to NEPAMIRŠTA       2021-06-12 19:33

O kas tokie nestojo į Komjaunimą ir nelaikė Mokslinio Komunizmo valstybinio egzo, ką? Ar buvo tokių ir kiek? Galėtum čia mums paskaičiuoti, gerai?

NEPAMIRŠTA        2021-06-12 19:31

Tegul Landsbergis papasakoja kaip kovojo už “nepriklausomybę” 1947 m. įstodamas į komjaunimą kai dalis tautos važiavo prie Laptevų jūros? Tegul Grybauskaitė papasakoja Asanavičiūtės mamai, kurios dukra traiškė rusų tankai 1991m. o Grybauskaitė slėpėsi už tankų ir kovojo už nepriklausomybę?

Kisa,       2021-06-12 19:03

tik jau nepergyvenk. Konservatoriai dirba kolchoznikų, kolchozų milijonierių, naudai. Įdomu, kiek jie jiems už tokį darbą moka? Gal Jūs žinote?

to Kažkiek teisi Maldeikienė       2021-06-12 18:48

Jėgos teisė yra pirminė čia, o už Žirmūnų gražuolės stovi A-bombačka, todėl gali pliurpt ką tik nori. Lenino raštų specialistai neįveikiami čia ir ten, ir už balos.

nesutinku       2021-06-12 18:42

miela Nida , jokių tradicinių/netradicinių ...aplamai neegzistuoja . Yra šeima ,ir taip nuo seno mūsų Lietuvoje.Todėl su tuo reiktų skaitytis , nepiršti naujadarų “tradicnių /netradicinių” šeimų.

abc.       2021-06-12 18:35

kokia būtų reakcija jei Nausėda būtų gavęs antausį nuo rinkėjo prancūzų pavyzdžiu ?

Kažkiek teisi Maldeikienė,       2021-06-12 18:27

teisus ir Šeimų maršas.Tai kodėl neleisti diskusijos apie korupciją,šeimą,vertybes?O dabar nori būti teisus tas,kas garsiau klykia ar stipresnę jėgą naudoja.

Kisa       2021-06-12 18:12

įsigeidė policinės valstybės. Nori mums duot į snukį už vengimą nešiot Pasaulio kunigaikščio mums priskirtas kaukes, ane? Nori trenkt tiems, kurie nenori laisva valia pasitrumpinti sau gyvenimą ir dar šou surengti? Vien tik Landsbergis galvoje, kai ten yra kur kas kietesnių ir stipresnių vyriokų ir mergičkų toje partijoje, kurių pati labai bijai ir neklibini, nes gerai žinai, kad iškart gausi atgalios - atsidursi teisme ir pačios durys bus greit “bojevykų” išlaužtos, išspirtos.

Kis       2021-06-12 17:57

nustokite kosmarine,lyg Landzbergis atskrido is Marso.Jo gyvenimo prasme-kenktiLietuvai,ta jis labai profesionaliai ,kaip ir ptiklauso rezidentui KGB Lietuvoje.Ka nupirko,kam sumaise Raseles ir Burandino asilai protelius,kam zemeliu arciau sostines nukelesu gojaliais,kas pakabintas uz kiausu del praeities su okupantais?(Norspagal sveiko prota tokiu valdzioje mazuma.Bebramas nebuvo ko slepti,tad komunizmo smekla jiesusigyveno,o sis setonas tik paskutiniais metais,kai slepti neliko ko,pradejo veikla atvirai proies Lietuva.Jis vykdo paskutinius izadus duotus pries mirti zmonai,tai jo paskutiniai darbai,o ten jau kaip setonas duos?Paziurekite i Pranckieti,tas tapo antru Tuckumi,kur tik dedule fotikoje,butinai privalomas ir Pranckiecio snukutis,taip isako vadas,o kiek tokiu Zalimu Lietuvoje.Pykstu ant Skvernelio uz silpnuma,reikejo tuospadarus isryskinti prozektoriu sviesoje,gal sukliude liga,o ir 30 metusukurtas KGB avangardas dirba profesionaliai.Kartais man truksta Brazausko.

Corona Conspiracy and Aggression       2021-06-12 15:53

Konservatoriai per Gudiją tempia mus katastrofon.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.