Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nida Vasiliauskaitė. Ką galėtų reikšti tai, kad nebuvo pareikalauta nedelsiant atsisakyti „galimybių paso“ idėjos?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 17 d. 12:26

39     

    

Nida Vasiliauskaitė. Ką galėtų reikšti tai, kad nebuvo pareikalauta nedelsiant atsisakyti „galimybių paso“ idėjos?

Dramblys kambaryje: kodėl vakarykščių reikalavimų tarpe nebuvo reikalavimo nedelsiant atsisakyti „galimybių paso“ idėjos? JI – o ne Stambulo konvencija (šios sėkme dar iki maršo nebetikėjo net didieji entuziastai – ji JAU palaidota) – yra dabar didysis, labai realus ir degantis pavojus konstitucinėms teisėms ir laisvėms (taip, ir šeimai), ir pačiai santvarkai. Didesnis ir realesnis nei bet kas anksčiau.

Gal manyta, jog pakaks Dulkio, Dobrovolskos ir Armonaitės „galvų“? Ne, nepakaks, jie – niekas, placeholderiai, gražu, žinoma, juos palydėti į privatybę, bet vietoje jų žengs kiti pėstininkai ir darys tą patį.

Gal nuoširdžiai „nepagalvota“?

O gal pritariama? Gal manoma, kad „pasas“ – gerai? Bet feisbuko toje aplinkoje gausiai kalbėta priešingai.

Tai kodėl nuo vakar tyli – tiesiog tyli – mano pataginti kai kurie iš organizatorių?

Ar nebus dramblys įžengęs gražiai susitarus: nukanalizuokite augantį žmonių pasipiktinimą saugia, nepavojinga linkme? Tegul jie atrodys kaip viso labo „nekenčiantys gėjų“, ką jau mėnesį taip stengėsi padaryti visi propagandos ruporai?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

DD plius DD       2021-05-21 6:17

Pirma aš dėl to paso buvau nei labai už, nei labai prieš. Vertinau kaip šiokį tokį paskatinimą dvejojantiems. Žmonės, kurie išmano daugiau už mane, vieningai tvirtina, kad reikia bent 70proc paskiepytų. O tada dar buvo neaišku, ar norinčių ir sutinkančių atsiras pakankamai.
Bet šiandien griežtai prieš. Nėra tokio reikalo. Štai Vilniuje vos paskelbė, kad liko 200 laisvų dozių ir gali ateiti jau kas nori, o ne tie kas prioritetuose, sulėkė akimirksniu.
Taip kad šio sumanymo reikia nedelsiant atsisakyti. Pirmiausia kaip netekusio jokios prasmės. Kitokiu atveju jis tampa ne kuo kitu, kaip diskriminaciniu ausvaisu. Ir niekuo daugiau.
Maža to, dar ir turėtoją ne išrinktuoju, o kvailiu paverčiančiu. Su šiuo pasu į kitas šalis niekas neleis. Iš Radviliškio į Balbieriškį galėsim, bet į Paryžių jau nebe. Tam prireiks kitokio dokumento. ES sprendimą jau priėmė dėl vieningo skiepų sertifikato.

Health Ranger Report (Brighteon)       2021-05-19 16:36

Konektikuto vyriausybė slapta pasakoja sveikatos priežiūros darbuotojams, kad vakcinos yra mirtinos

Šiandien mes pateikiame jums sukrečiančią tikrą istoriją apie vakcinas „covid-19“, Konektikuto vyriausybę ir atvirą pripažinimą, kad vakcinose yra pavojingų, net mirtinų medžiagų (smaigalinių baltymų), kurios yra dokumentais patvirtintos ir žinomos kaip kenkiančios kraujagyslėms žmonėms.

Visa tai pripažįstama atvirai, šiuose žemiau pateiktuose Konektikuto vyriausybės dokumentuose, kuriuose pripažįstama, kad šios vakcinos gali būti mirtinos. Šiame tyrime naudojami originalūs dokumentai kartu su išsamiais vaizdais.

https://www.brighteon.com/15564ea8-2041-4523-856a-00f0da68d8a1

rinkėja iš Kauno >>....2205       2021-05-18 16:09

jums problemos suteksto suvokimu? Kodėl jums atrodo, kad aš savo komentare kažką gąsdinu dėl užsikrėtimų turguje? Aš kaip tik sakau, kad kad valdžia smulkiuosius riboja speciialiai, ir jeigu nėra kitos išeities sulaukti kleintų mažuose taškuose, tas galimybių pasas jiems reikalingas kaip išlikimo galimybė.  Juk jeigu kavinė pvz be to paso negali veikti, o klientai be jo negali pavalgyti, tai ką daryti? Laukti pašalpų iš PIŠ?

>Ne kažkas 2021-05-17 18:07        2021-05-18 0:34

drauge delfiniste-panoramininke,
jau kelios dienos atsiliekate nuo realijų. Faučis (kas toks, susiraskite) jau ketvirtadienį viešai paskelbė, kad vakcinuotiems nėr jokio pavojaus užsikrėsti nuo nevakcinuotų. O protingi žmonės (antivakseriai, anot jūsų plūduvių šutvės), juo labiau nebijo užsikrėsti nei nuo vakc-avių, nei juolab nuo neva ore skersai kontinentus skraidančių milijardų raudonspyglių kovidų, kurie egzistuoja tik 3D-MAX kompiuteriniuose paveikslėliuose.
Fizkult-priviet.
Galite ramiai grįžt delfiop. Čia marazmas nelimpa.

Gerbiama Nida       2021-05-18 0:11

Tai jūs imkit ir suorganizuokit. Ar kokį mitingą prie vyriausybės, ar viešą kreipimasi, ar peticiją užregistruokit, parašus rinkit. Per 30 metų niekas nesugebėjo, taip pakelti tautą ir jei ne tie organizatoriai taip ir būtų likę straipsnelių lygyje viskas. O dabar dar ir priekaištai. Beje ar pati buvote mitinge. Kertu, kad ne ir ta jūsų nuotrauka…tokia nyki (a lia menas), bet nejauki.

123.       2021-05-17 23:51

daug ko nereikalauta.

Neskaldyk malkų Nida        2021-05-17 22:55

Vien dėl skaldymo.Tautos vardu galime reikalauti esminių nuostatų vykdymo.Skiepai “pasas” nėra ta tema, kurią mes, “Saliamonai” galime pasiūlyti neklysdami- patys tai ne kažką ir išmanome. Neklaidinkime tautos . Mūsų tikslas nėra vien tik prieštarauti dėl prieštaravimo. Kurdami solidžią valstybę, mes, patys, šaukliai, pirmų pirmiausia būkime solidūs.

> 22:05       2021-05-17 22:47

Tik nereikia mūsų gąsdinti! Turguje kaip tik daugiau laisvės ir mažiau baimės. Tai tik parduotuvėse klausia ,,kur jūsų kaukė?”, nes ir pačios bijo sankcijų. O turguje - pagauk vėją laukuose. O kokiai kvailai bobelkai, aiškinančiai, kaip ,,teisingai” nešioti kaukę, galima taip atsakyti, kad daugiau nesikabinės. O jei vis tiek negana, ne nuodėmė ir vidurinį pirštą parodyti, nors niekada to nedarau. Šiuo atveju man sveikata brangiau už įvaizdį. Taip, komentatorius 21:45 teisus: atranka jau vyksta. Bet žmonės patys renkasi, ar sveikai gyventi, ar tapti GMO ir per kažkiek laiko nusiraityti nuo autoimuninių ligų. Nepriversi žmogaus gyventi, jeigu jis pats to gyvenimo bijo ir suvakcinuotas tikisi tapti nemirtingu. O dėl ,,baisaus” ir ,,mirtino” viruso - tiesiog susiskaičiuokit, kiek nuo jo jau numirė jūsų pažįstamų. Ir kiek pasveiko kad ir tų pačių pensininkų. O pagrindinis klausimas, kurio beveik niekas neužduoda - kodėl toks vidurių paleidimas dėl tų ,,vakcinų”, bet visiškai nekalbama apie vaistus ir gydymo būdus? Atsakymas daugiau negu aiškus: nes PAGYDYTI NEREIKIA. Per daug senių priviso. Kai pensija bus nuo 72 metų, o gyvenimo vidurkis - 50-60 metų, ,,pandemiją” bus galima ir užbaigti.

rinkėja iš Kauno       2021-05-17 22:05

aš manau, kad galimybių pasui neprieštarauta todėl, kad daugeliu atveju būtent jis gali padėti susigrąžinti pirkėjus ir klientus smulkiajam verslui (kavinėms, užeigoms, turizmo sodybų ir pan. savininkams, amatininkams, prekiaujantiems mugėse. JUk matėme, kad mitinge Vingio parke kalbėjo Turgaviečių prekiautojų asociacijos vadovas Butkevičius, kuris skundėsi mažųjų žlugdymu per karantiną. O pagal Klauso Švabo viziją smulkiojo verslo ir viduriniosios klasės turi nelikti.

pjaunamo veršio filosofija       2021-05-17 21:45

“DOZĖS Į PETĮ NENORIU, BET PRIVALAU DĖL DARBO…”

Kiekvienas puikiai žinote, kad nieko jūs neprivalote, kad dar nei vienas iš bado nenumirė, tačiau tiesiog nenorite nieko keisti.  Juk buvo taip linksma iki šiol gyventi, norisi taip ir toliau.. Ar ne? Kam kažką keisti ir priešintis?
O dar įjungtas televizorius visą dieną žviegia lyg tūkstantis skerdžiamų kiaulių - koks nuostabus laisvas gyvenimas jus užplūs, kai tik susistumsite kelis kubikus bilo bandito skystimėlio į organizmą. Kaip gera tikėti tuo, kuo norisi tikėti… Na ką mielieji, tada pirmyn. Atranka prasidėjo.

Darbo atsisakyti gali kiekvienas, gali spjauti sistemai į akis, nesileisti žeminamas, tačiau tada tektų gal būt susiveržti diržus, gal persėsti į pigesnį automobilį, gal persikelti gyventi iš kotedžo į kaimo gryčią... Krūptelėjot? Per žiauriai kalbu? Neimkit į galvą, greitai jums apie tai vis tiek bus vėlu galvoti.
Pripažinkit, juk ne laisvės jums reikia, o pripildyto prekybos centro vežimėlio. Pataikiau?
Tada - gero apetito. Pasimelskit savo dievui kovydui prieš valgį....

Deivis        2021-05-17 21:34

Aš manau, kad nereik sureikšmint to paso. Aš asmeniškai jo neturėsiu. Ir “pandemija” netikiu.

dalyvis -> 18:32       2021-05-17 21:13

“Taigi ,maršas” žlugo, nes neužkabino esmės, o tik nuslydo paviršiumi”
-

Na ne. Vien tik jo įvykimas yra laimėjimas. Su nemažu skaičiumi dalyvavusių - dvigubas laimėjimas.
Vakkarykščiai ir šiandieniniai meinstrymo vasalų kliedesiai “žInIaSkLaIdOjE” - tritaškis…

ah1       2021-05-17 20:48

nukanalizacija

Diedas "apie olandijas"       2021-05-17 20:22

Tu ten buvai???
Ar jūtūbėj rusiškai kito išminčiaus irgi nebuvusio Olandijoj pasiklausei?

elfe > Diedui       2021-05-17 19:22

argi is musu ziniasklaidos galima gauti ziniu?..

Vilnius tapo Astravo priemiesciu, kuriam dalinamos jodo tabletes, o kas ir kiek rase apie nesaugia Astrav atomine?.. ka girdedavom is didziojo ziniasklaidos eksperto, priklausancio Soros ALF ikurtam think-tan’ui - Zurnalistikos centras… isvien su makaraitytem, cerniauskais,  miliutem, pugacauskais, jekilaiciais… vien pliurpalynes, nukreipiant demesi nuo rimtu dalyku.

todel ne tiek vakcinos paso reikejo pareikalaut, bet kad butu atstatydintas Dainius Radzeviciue, dvidesimt metu uzsedes Zurnalistu sajungos kede…

pareikalaut istirt ne ES fondu, grantu korupcine itaka musu sprendimu priemejams… ziniasklaidai, teisesugai, svietimui, ministerijoms…

pareikalaut, kad butu pakeistas Komunikacijos fakulteto dekanas Lauzikas, besidomintis vien kulinarija, jos istorija, kuris nesugeba paruost geru tirianciuju zurnalistu…

ziniasklaida, kaip ketvirtoji valdzia, nulemianti rinkimu kompanijas, turi prisiimt ir atsakomybe uz savo visiska aplaiduma, neinformuojant visuomenes svarbiausiais klausimais…

Tie, kurie       2021-05-17 18:57

tvirtina, kad maršas žlugo, yra arba kvailiai, arba anarchistai. Ko jie laukė? Kad žmonės suvažiuotų su šakėmis ir berdankomis? Reikėjo pasitikrinti, kiek Lietuvoje esama normalių žmonių, ir tai pavyko. Normalių ir aktyvių labai daug, nepalyginamai daugiau, nei juokingų apsimetėlių bei prisitaikėlių. O antras Maršas, apsvarstantis pirmojo rezultatus, turi būti. Nesvarbu, bus leidimas, ar ne. Savo konstitucinėms teisėms ginti jokie leidimai nereikalingi.

Ar tikrai?       2021-05-17 18:40

Pasus turi visi,kam įstatymas leidžia.Kas nori,laisva valia turi žemaičio pasą,Užupio respublikos pasą ir pan.Galimybių poreikis skirtingas,kaip,beje,ir skiepų:sprendžia kiekvienas,nes TURI tokią galimybę.Labai gerbiu ir visada skaitau,bet šiandien Nidos nesupratau.

Nida       2021-05-17 18:32

negi Jūs rimtai galvojate, kad bent vienas, net pats mažiausias reikalavimas bus įvykdytas???
O jei ne – tai koks skirtumas kas buvo pareikalauta, o kas ne?
Laikas pripažinti: ,maršo’ akcijos rengėjai parodė, kad jie absoliučiai nebuvo pasirengę. Nei organizaciškai, nei akcijos turinio nei politine prasme; Taigi ,maršas” žlugo, nes neužkabino esmės, o tik nuslydo paviršiumi

>> 18:07       2021-05-17 18:18

Tik nereikia mūsų gąsdinti! smile

Ne kažkas       2021-05-17 18:07

“O gal pritariama? Gal manoma, kad „pasas“ – gerai?”

Taip, pasas gerai. Nepalyginamai geriau nei vakarykščiam marše totalus “dėjimas” ant korono ir jo kasdienių aukų. Keista, kad net filosofai kartais tokiose paprastose situacijose pasiklysta.

Apie olandijas       2021-05-17 17:48

... čia jūs apie kelinto amžiaus olandijas? Šiandien ten aidi muedzinų bliovimas penkis kartus per dieną, islamiškas teroras, apie kurį apsimyžusi iš politinio korektiškumo vietinė “žiniasklaida” tyli ir kasdien augančios bei didėjančios šariato zonos, kuriose jokių olandijų teisė negalioja, o policija bijo įkelti koją.

Matosi,       2021-05-17 17:26

kad valdantieji šoke ir daro vien kvailystes, eina va banc. Šimonytė įsisegė LGBT ženklelį, Armonaitė suorganizavo vienadienį vaivorykštinį suolelį šalia Arkikatedros. Simonko svaičioja apie jam specialią visaleidžianžią programą, sisteminės medijos paskelbė kovą pačiam Prezidentui, sugriežtino cenzūrą, Vilniaus savivaldybė staiga pamatė daugiatūkstantiniame Šeimų Marše netvarką, kurios nematė netgi akyla policija ant žirgų, dviračių, motociklų, automobiliuose bei pėsčia. Nėra ko tikėtis, kad pirmojo Maršo bent vienas reikalavimas. siūlymas bus išgirstas. Jie laukia antrojo Maršo, dar gausesnio, tiesa, ne laukia, bet visokiais būdais stengsis jį užgniaužti. Vėl pratrydo ekspertai, viską žinantys apie pandemiją, bet nieko nenutuokiantys medicinoje. Maršas pasiekė viską, ko siekė, o JIE tebeskendi savo leidžiamose baimės ir melo dujose. Neužmirškime šito.

Diedas elfei       2021-05-17 16:54

Garantuoju, kad tamsta nebuvai Olandijoje,o nuomonę susidarei iš žiniasklaidos.
Tai va.
Tamstą apgavo.
Olandija tvarkingiausia ir daugiausia pasiekusi šalis visoje EU.
Pavyzdys kaip valdžia turi rūpintis žmonėmis.
Bet olandai turi “neigiamą” bruožą.
Jaučiai per daug laisvi, nepripažysta koronagripo, kovoja prieš teisių suvaržymus.
Todėl žiniasklaida juos maišo su mėšlu.
O neturintys kritinio mąstymo tą mėšlą suvirškina

elfe > Beje       2021-05-17 16:03

jei ir slypi dideli pinigai, tai tik is musu. ogi neva nuo smurtaujanciu vyru beganciu migranciu islaikymui ... kurios galimai ir atnes isties dideli bizni prostitucijos verslu uzsiimanciai mafijai.

stai sitas Soros laikrastis skirtas grynai narkobiznio iteisinimui galimai net per Jungtines tautas.
kurioms vadovauja Soros draugas…
anglams bandoma primest atsakomybe uz OPIUMO KARA ir prekyba vergais, bet paziurekim kas siandien narko karui ir prekybai migrantais vadovauja.. nieko naujo po saule.
https://idpc.net/resources

dalyvis       2021-05-17 15:38

Nenutuokiu dėl organizatorių, bet “paprastas žmogus” manau nežino, nesuvokia kiek tas “pasas” tęsis.
Žiniasklaida čiulbėjo - pasikarantinuojam iki Kalėdų, iki sausio pabaigos, po to iki Velykų, kažkiek pasiskiepijam ir netrukus daugumos imunitetas - laisvė.

Dabar - “Lietuva planuoja pirkti 5,58 mln. „Pfizer“ vakcinų 2022-2023 metais (63) Ignas Jačauskas, BNS 2021 m. gegužės 17 d. 15:45”

elfe > Diedui       2021-05-17 15:36

gal noretumet is Lietuvos padaryt Olandija, dekriminalizavusia prostitucija, narkotikus?..

pasidomekit, kas siumafijiniu bizniu stogas, kas lobistai, kurie ir organizuoja tuos nesubrendusio jaunimo protestus…

stai turkai atskleide narko prekybos shema: is Afganistano pinigai per Turkija narkotikai vezami i Olandija, parduodami, gaunami pinigai keliauja ginklu prekybai i Isis, hamas ir kt..

o musu zaviosios armonaites su morganom nerias is kailio, kad praplestu sia rnka?..

Daina       2021-05-17 15:35

Ačiū autorei. Labai teisingai pastebėta! Šis reikalavimas būtų svarbisusias. Gal tikrai susitarta, ko galima reikalauti, o ko nerekomenduojama. Paskelbti reikalavimai nerealūs ir tikrai nebus vykdomi. O štai pasas mums skaudžiai atsilieps…

Marsas       2021-05-17 15:26

„O dabar išrūšiuosime: paskiepyti čia, nepaskiepyti čia, paskiepyti čia, nepaskiepyti čia, – sako E. Vaitkus. – Ir žodžio laisvės jums nereikia. Juk 30 metų tylėjote. Televizorius išspjaus, ką jums reikia žinoti ir kas jums svarbu: rusai puola kiekvieną dieną, Amerika gelbsti kiekvieną dieną. Briuselis padeda, mes neturtingi. (...) Moralė ir padorumas – ne šio pasaulio dimensija.“

https://www.lrt.lt/naujienos/lrt-tyrimai/5/1410733/lrt-tyrimas-uz-seimu-marso-rengeju-ir-remeju-antinato-mitingu-sleifas-pronacistines-organizacijos-ir-rysiai-su-vsd-ataskaitose-minimais-asmenimis

Diedas       2021-05-17 15:16

Man irgi panašiai atrodo.
Šeimų maršas buvo skirtas nukreipti nepatenkintųjų dėmesį nuo nuo potvarkių pažeidžiančių žmogaus teises.
Olandijoje, Vokietijoje kas savaitę vyksta protestai, kur kovojama prieš žmogaus teisių pažeidinėjimą.
Ir ten protestuojama piktai. Vyriausybė policijos eismo reguliavimui nesiunčia, autobusų neskiria, greitukių į budėjima prie mitinguotojų nepastato.
Labai panašu, kad šitą šeimų maršą su marginalų pagalba organizavo Šimonytė.

O gal       2021-05-17 15:03

Nida, nereikėtų taip jaudintis. Tikriausiai tas pasas veiks, kaip ta COVID programėlė:) Kas ten kas savaitę registruosis. Nebent hipsteriai. O barai ir taip apeis. Jaučiu bus didelis eilinis šnipštas. Pokyčiai po pokyčių...

Nors gali būti ir blogai.

Gerbiamoji Nida,       2021-05-17 14:51

siūlyme, arba reikalavime, Šimonytei iki birželio 1 dienos atšaukti Armonaitę iš ministrių pabrėžiama, kad ji yra diskriminacinio galimybių paso iniciatorė. Argi to kol kas nepakanka?

Beje,       2021-05-17 14:46

netikiu, kad Stambulo konvencija “JAU palaidota”. Kuo, Nida, remiasi toks Jūsų keistokas optimizmas? St. konvenciją čmilytė vėl teiks rudenį (ar vėliau). Negali neteikti, nes už to juk slypi PINIGAI. Greičiausiai ir įsipareigojimai tam tikri rimti… žodžiu, anksti laidoti, oi anksti. Priešas laikinai atsitraukė, bet tik tam kartui, kad persigrupuotų ir iš naujo susitelktų, tai klasika.
Nebent… visuomenė jau išties RIMTAI imtų spardytis ir priešintis.
Matysim.

Aš už tradicinę šeimą !!!        2021-05-17 13:51

Kai akcentuodavau garo nuleidimą, kokių tik vertinimų nebuvo…
Dabar jau ir „proto bokštai“ pradeda nerimauti…
Belieka laukti sekančio etapo.

Nidai       2021-05-17 13:17

Gali buti ir tokia tiesa.,sunku pasakyt…gerbiu jus

Žodžio laisvė...       2021-05-17 13:14

Ne viską iš karto.Kas kam rūpi,tas ant liežuvio tupi.Neimk to popiergalio,tai tiek tos bėdos.Šiandien svarbiau šeima,vaikai,lietuvių kalba,prievartinis vakcinavimas,
LRT į Tautos rankas,rinkimai į seimą be sąrašinių.Visa kita vėliau.Lengva reikalauti.Tai imkis, Vasiliauskaite ,už darbų kuopti arklides.Tai jūs ten “profesoriai"privalėjote stoti ginti Lietuvoje teisingumo ir demokratijos,žmogaus
teisių.Nemojuokit reikalavimais kitiems.

aga       2021-05-17 13:04

As irgi galvojau, kodel nelabai sureiksminta buvo nuomones laisve ir prigimtiniu teisiu pazedinejimai? Beje, tas pasas net istatyminio pagrindo neturi, nors riboja konstitucines teises. Zalimas istrauks, jei kas.

Norėtum...       2021-05-17 12:49

Atseit pakvieti žmones vienokiam tikslui, o kai ateina pakiši kitą, “svarbesnį”. Geranoriška dviveidystė?

tiesa sakant       2021-05-17 12:41

as ta pati irgi pagalvojau. ir kol kas atsakymo nera

Kis       2021-05-17 12:33

galva spintoje,kunas -gejai mesti i priesakines fronto linijas,tai mazo zmogeliuko didelis zaidimas.Laikas pasakyti;uztenka ,pazaidei pakankamai,o dabar tvartelin.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.