Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 20 d. 10:23

31     

    

Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

VGTU rektoriaus potvarkiu, nuo rudens studentai, dalyvaujantys kontaktiniame studijų procese, tikrinasi savanoriškai, t.y. gali ir nesitikrinti, ir GP neturėti. Tuo tarpu dėstytojai į kontaktinį procesą įleidžiami tik arba su GP, arba kas savaitė privalo testuotis ir pridavinėti testų rezultatus administracijai!

Dar kartą: studentai, kurių šimteriopai daugiau, užkrato neplatina ir įrodinėti nieko neprivalo, bet dėstytojai – platina ir privalo.

Dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-01-7 8:07
Pedagoge       2021-07-22 16:06

Gal taip norima išlaikyti studentus…

garvežistas       2021-07-22 14:16

traukinys nuvažiavo nuo bėgių... kas kaltas?...iešmininkas?... Kieno nurodymus vykdo rektorius, Nida? Paklausėt raštu ? Ar ne Dulkio su Šimonyte?

Kaimietė       2021-07-22 13:46

Man keista, kad nacionalinėje televizijoje- apie komercines net nėra ką kalbėti- nevyksta jokių diskusijų apie skiepus. Kalba skautininkė, balevičiai, dulkės. Ir tik viena nuomonė. Primena sovietmetį, kai buvo kalama į galvą,,viena partija, viena tiesa’‘.Filosofės Nidos atskleista situacija verčia sunerimti, ar reikia tikėti tuo,kas vyksta su vakcinomis.Norint, kad žmonės nebijotų skiepų, politikai turi nesikišti, o kalbėti, agituoti gali tik GYDYTOJAI SPECIALISTAI.

The Epoch Times       2021-07-21 19:19

George’o Soroso ir Billo Gateso remiamas konsorciumas prisijungė prie „Mologic“, COVID-19 bandymų bendrovės, išpirkimo.

Soroso ekonominės plėtros fondas, Soroso atvirosios visuomenės fondų padalinys, liepos 19 d. Pareiškime patvirtino, kad bendradarbiauja su Billo ir Melindos Gateso fondu. Soroso – Gateso bendradarbiavimas yra „Global Access Health“ iniciatyvos dalis, pagal kurią pranešime teigiama, kad į projektą bus investuota „mažiausiai“ 41,1 mln. USD.

„Grupė finansavo„ Mologic Ltd “, pasaulyje pirmaujančios novatoriaus, plėtojančios šoninio srauto ir greitosios diagnostikos technologijas, įsigijimą, įskaitant tyrimus, kurie gali padėti kovoti su tropinėmis ligomis, tokiomis kaip dengė, bilharzija ir upių aklumas, taip pat COVID- 19 “, - sakoma pranešime, pažymint, kad pirkinys yra bandymas„ išplėsti prieinamą pažangiausią medicinos technologiją pasitelkiant decentralizuotus tyrimus, plėtrą ir gamybą “besivystančiose šalyse.

Maždaug prieš du dešimtmečius Marko ir Paulo Daviso tėvo ir sūnaus komandos įkurta Mologic anksčiau dirbo su Gateso fondu, 2016 m. Įkūrusi pažangiąją greitąją diagnostiką. Paulas Davisas taip pat žinomas kurdamas „Clearblue“ nėštumo testą 1988 m. bendrovės teigimu, tai yra pirmasis šoninio srauto technologijos pritaikymas.

„„ Mologic “perėjimas į socialinę įmonę yra apgalvotas, logiškas ir natūralus žingsnis įmonei, orientuotai į prieinamą diagnostikos ir biotechnologijų pristatymą tose vietose, kurios liko nepakankamai susijusios su nenumaldomu pelno siekimu“, - sakoma Marko Daviso pranešime. „Su mūsų akcininkų, aukotojų ir partnerių palaikymu nuėjome ilgą kelią. Mes tikime, kad turime žmonių ir įgūdžių, reikalingų laukiantiems iššūkiams ir galimybėms. Tikimės, kad šis unikalus sandoris bus pavyzdys kitiems. “

Anksčiau „Soros“ atviros visuomenės finansavimo pastangos buvo nukreiptos į „bendruomeninių organizacijų gebėjimų stiprinimą siekiant paskatinti politinį dalyvavimą visus metus, o ne tik apie rinkimus“. Jie yra koordinuojami „su mūsų inkarais ir pagrindiniais dotacijų gavėjais, demokratijos aljanso partneriais ir kitais aukotojais bei lauko lyderiais, tokiais kaip planuota tėvystė, pažangus darbas ir kitais sąjungininkais“.

Sorosas taip pat sulaukė smūgio Jungtinėse Valstijose už finansavimą kairiesiems prokurorams ir apygardų advokatams, įskaitant prieštaringai vertinamą Sent Luiso apygardos prokurorą Kim Gardnerį ir Los Andželo apygardos prokurorą George’ą Gasconą per jų rinkimus. Sorosas Gascono kampanijai paaukojo daugiau nei 2 milijonus dolerių.

Kiti kairiųjų prokurorai, kuriems jis skyrė finansavimą, įskaitant Čikagos apygardos prokurorą Kim Foxx, Filadelfijos apygardos prokurorą Larry Krasnerį ir Baltimore City valstijos advokatę Marilyn Mosby.

Gatesas anksčiau šį mėnesį paskelbė, kad jo žmona Melinda po dvejų metų atsistatydins iš savo fondo, jei negalės dirbti kartu skyrybų metu.
https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/bill-gates-and-george-soros-buy-out-covid-19-testing-company_3909833.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-07-21&mktids=6216e7cd37b5c65c3fbae1cfa6aa558e&est;=[EMAIL_SECURE_LINK]

tiek       2021-07-21 15:36

Nida, nežinojau kad pati esi visų galų meistrė. Kažkaip neįtikima.

šiaip viskas gerai       2021-07-21 15:20

darbuotojams - didesnė atsakomybė,
o jaunimo nuo dulkinimosi jokie virusai bei potvarkiai nesustabdys:)
protingas rektorius, o marksistinio išsilavinimo nida - nelabai

elfe        2021-07-21 13:29

Bezmenovu jau susidomejo ir Nyderlanda,i ir Indija, ir daugybe kitu saliu, nes tai, kas vyksta dabar , simtu procebtu sutampa su su tuo, ka kalbejo Bezmenov 1984.. Pabeges is KGB misijos Indijoj su hipiais i Kanada, jis teturejo metus laiko, kol Trudo tetusis jo neisdave Rusijos ambasadai…

ar rasite kas geriau atskleidzia kaip kgb propagandos sistema okupavo universitetus, svietimo sistema, kultura, kaip vykdo visuomenes subversijas net nebutinai per marksizma,,, 
smagu paklausyt.. jo kolegai V. Pozneriui toli iki tokiu izvalgu.. https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

ah1       2021-07-21 11:38

labai logiškas rektoriaus sprendimas kad dėstytojai neapkrėstų  studentų juos “prišamarliakinti”, ir jei dėstytojai numirs nuo “sušamarliakinimo” tai nereikės mokėti pensijų, o jei “šamarliakas” veikia kaip sterilizatorius tai visiška nesąmonė būtų “šamarliaku”  sterilizuoti studentus. Šaunuolis rektorius.

O gal       2021-07-21 11:35

“Corona macht frei”? “Trudom domoj”, kabėdavo Gulage ant vartų.

>Ir visgi 2021-07-21 6:23        2021-07-21 11:11

ką pusryčiams vartojai?...

bronius       2021-07-21 9:30

Prieš skaitant šį pasisakymą, reikia turėti omenyje, kad dr. Nida Vasiliauskaitė yra VGTU dėstytoja. Galbūt čia viskas apie Nidą?

Ir visgi       2021-07-21 6:23

pasitrumpinti gyvenimą reikia, kad oligarchams būtų geriau - vakcinuojames.

Ta(u)ta       2021-07-21 1:02

Įžvelgiu tokį skirtumą -dėstytojams moka, o studentai moka.

Life Site News       2021-07-21 0:56

Prancūzijos Pastero instituto tyrimai rodo, kad Invermectinas gerai gydo Kovid-19.

https://www.lifesitenews.com/news/french-pasteur-institute-study-shows-how-well-ivermectin-can-treat-covid-19-infection

Life Site News       2021-07-21 0:52

WASHINGTON, DC, 2021 m. Liepos 19 d. („LifeSiteNews“) - Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Psaki ketvirtadienį pripažino, kad Baideno administracija Feisbukui nurodė kokius įrašus ji nori pašalinti.
https://www.lifesitenews.com/news/biden-admin-admits-it-tells-facebook-what-to-censor-theyre-killing-people

ir visgi        2021-07-20 20:10

skiepytis reikia!

Iš čia kylama į žvaigždes       2021-07-20 18:08

Na, žiūrėsim, ką VU Rimvydėlis sugalvos.

štaziui       2021-07-20 16:54

stazele, vėl tą pačią klaidą padarei? Išleidai iš savo visų angų šeimininkų pasididžiavimus, atsilaisvino visos trys angos, tai ir plerpi čia analiniu, oralinių bei vaginaliniu būdu savo kliedesius. Greitai susigrąžini savo šeimininkus sau vidų ir tenkink juos. Nebaigei jiems atidirbti už fondinius grašius. O mūsų čia nejuokink. Be tavęs užtenka, kas juokina.

trumpai       2021-07-20 14:49

Informacijos apie testus perdavimas ne medikui yra istatymo pazeidimas.

hmm..        2021-07-20 13:48

o cia dar paskaitykim kaip Alfonsas Daniunas su Nerija Putinaite bande prie Gedimino univero prisijungt dar ir senaji Vilniaus universiteta, pries tai prie jo prijungus Pedagogini universiteta. Ar tai vyko kai Svietimo ministerijai vadovavo liberalsajudietis? 
o nuotraukoje ar ne paksista Grazuli su Rolandu Paulausku matom?..

sorry, man tai ne tik samokslu kvepia, o netgi ta didziaja apgaule, kad mes neva atsiskyre nuo Rusijos.. apie ka Putinaite greiciausiai puikiai zino… antraip nebutu taip agresyviai kovojusi pries Vycio simboli Lukiskiu aikstej.

https://alkas.lt/2011/10/13/seime-pristatyti-siulymai-del-lietuvos-universitetu-sujungimo/

Keistai.       2021-07-20 13:42

Jauni, kurie perserga nieko nejausdami. Taigi į paskaitas eis sirgdami. Tuo tarpu, kai susirgs dėstytojas, gavęs iš studentų bent keletą kontaktinių dozių - sirgs rimtai. Kaip rodo žmonių patirtis, o ne propagandinė mašina, susergama sunkiai, kai gaunama stipri užkrato dozė būtent ilgo kontakto metu būnant uždarose ir neventiliuojamose patalpose, kontaktuojant su daug žmonių. Kiek tie skiepai padeda - žinių nėra. Kaip bus su semestro kursais? Labai daug “antivakserinių” klausimų kyla, stebint visą kovidinį valdžios kadrilį. Kam reikia tiek skiepų vidurvasarį - kai to užkrato nėra? Kodėl reikia smurtaut prieš “nesiskiepijančią” visuomenę, kuri aiškiai supranta - kad vasarą skiepytis - visiška nesąmonė. Nes rudenį vis tiek reikės skiepytis - kaip nuo buv. gripo. Pasiskiepijus vasarą - žiemos sezonui reikės dviejų. Kai tuo tarpu pasiskiepijus rudenį - užteks vieno skiepo iki pavasario. Tai kas čia plokščiažemiai? Ar logiškus sprendimus priimanti visuomenė, ar pagal “direktyvas” užpirkinėjanti ir į klozetą pilanti tuos skiepus valdžia? Jau sunku atskirti - kur “direktyvininkų”, kur - eilinių “vakcinų užpirkėjų” - “lobizmas”. Aišku tik tai, kad už vakcinas, pilamas į klozetą - mokės ta pati visuomenė. Visai nesvarbu - koks ten makronijus ką sumąstė. Mums Lietuvoje tikrai vasarą jokių vakcinų nereikia. Jų aiškiai kažkam rūpi pirkti. Bet kam tada valstybė? Jei bet kas gali daryti joje bet ką. O paskui - nei studentams, nei dėstytojams, nei pensininkams, nei kultūrininkams, nei smulkiems nėra pinigų. Nes reikia mokėti skolas. Visuomenė privalo netylėti. Nes pati srėbs antrą, dar neišsrėbusi pirmosios kubilinės, skolos. Beje, kubilinės skolos grąžinimui - būtent pasiskolinta. Čia jau ne tik šeimų maršas, čia jau ir tik tokams turėtų bent kiek atitokt smegenai - nes regis nuo šitokio masto skolų nelabai šveičiasi net ir frankų kriukių “amerikoniško biznio” arkliškai iššiepti dantys.

stasys       2021-07-20 13:33

Čia tik menki autore nepatogumai , vat jei verstų kulversciu verstis darbe visą dieną tai jau būtų problema .Pabandykite nuotolinio mokymo paprašyti , gal sutiks studentai Jūsų o gal ir ne . Juk suprantate kad studentas irgi gali rinktis tęsti studijas su ‘vaksteriu-destytoju’ ar ne ir čia jau VGTU rektorius niekuo padėti negalės .

hmm..        2021-07-20 13:28

akivaizdu, cia apie rektoriaus Aalfonso Daniuno durnuma…
isvis kalusima reiktu kelt - kaip gali tokios siaurios srities, kaip mechanika, specialistas vadovaut UNIVERSITETUI?.. Jau vien sis zodis reikalauja universalaus issilavinimo.

Be to Tomske gimes Daniunas iki siol glaudziai bendradarbiauja su Maskvos Lomonosovo universitetu?..https://alkas.lt/2013/02/01/svetaines-zemelapis-lietuviskai-in-english-pradzia-apie-vgtu-studijos-mokslas-stojantiesiems-kontaktai-trumpai-rodykle-fakultetai-rodykle-tarptautine/

Išvada       2021-07-20 12:04

Jei protingieji tylės, tai kvailiai pavers juos dvokiančiu plastilinu.

Jie žada genetiškai       2021-07-20 11:52

modifikuoti žmogų,kad tiktų gyventi Marse.Yra tokių fantazijų fabrikėlis.Ir visos jos pasmerktos,tačiau kiek kančių tai kainuos.

> Žinoma        2021-07-20 11:49

Ir dar: Reikia arba kuo greičiau atsikratyti mąstančių ir suprantančių (per visokias autoimununes ligas ir pan.), arba paversti juos lengvai kontroliuojamais ir manipuliuojamais. O studentai - ką gi. Jie ir taip lengvai manipuliuojami, nes dar jauni ir neturi netgi tokios gyvenimiškosios patirties kaip jų profesoriai.

Natural News       2021-07-20 11:32

Skiepuose yra grafeno, o įmonė, pavadinta „INBRAIN Neuroelectronics“, įrodo, kad grafeno pagrindu sukurta „neuromoduliacijos“ technologija, naudojant dirbtiniu intelektu pagrįstą neuroelektroniką, yra labai įmanoma.

Jie ką tik gavo finansavimą sukurti dirbtiniu intelektu pagrįstus grafeno biograndines smegenų elgesiui skaityti ir valdyti.

Šiandienos istorijoje mes dokumentuojame grafeno technologiją, biocirkus ir nanotechnologijas, kurie naudojami žmogaus smegenims valdyti per neuromoduliaciją. Tai yra proto kontrolė intymiausiu lygiu.
https://www.naturalnews.com/2021-07-19-graphene-based-neuromodulation-technology-is-real-inbrain-neuroelectronics.html

Kad turėti GP,       2021-07-20 11:02

reikia turėti išmanų telefoną.Pažįstam jau kelis žmones,kurie iš principo neturi išmanaus.Tai turės prievarta jį pirkti?

pagal planą       2021-07-20 10:50

Arbeit macht frei! Kur čia buvo užrašyta?

Žinoma.        2021-07-20 10:37

Viskas logiška. Studentai juk suneša pinigus. Kaipgi juos skriausi. O dėstytojai - liaudis išsilavinusi, gali būti velnių priėdę, dar, apsaugok Viešpatie, turėti nepriklausomą mąstymą ir (o siaube!) slapta nepritarti dabartinių CK valdančiųjų linijai. Užtat juos reikia profilaktiškai engti. Kad žinotų ir nedrįstų.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.