Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Nida Vasiliauskaitė. JEI

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 24 d. 20:17

26     

    

Nida Vasiliauskaitė. JEI

Rinkimų išvakarėse G.Nausėda neatrodė ženkliai kito tipo ir turinio kandidatas nei I.Šimonytė – tik nerašė kraupios grafomanijos, nebuvo pasižymėjęs jorkšyrišku humoru ir socialinių tinklų chamizmu, o dar nebuvo taip primygtinai brukamas. Ir to pakako – visiškai pakako.

Šiandien skirtumas jo naudai keliariopai išaugęs (ne tiek dėl to, ką darė pats, kiek dėl to, ką darė užingridai), o vakarykščiai nutikimai liudija, jog socialinės taikos atkurti nepavyks anoji pusė į jokį kompromisą neis, o jis visų Prezidentu nebus. Taigi, jis nebeturi, ko prarasti – gali tik laimėti.

JEI.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> 2021-06-25 19:26       2021-06-26 21:31

Gal gazopromas pensiją padidino?

Al.       2021-06-26 20:33

Nausėda geras tik todėl, kad bando atrodyti normalus. Kenkėjų ir vagių fone. Bet darbų (kuriems jį įgalioja Konstitucija) nelabai… Konstitucinis teismas, Saugumas, Vyriausybės ministrai, LRT, VRK- kur čia Prezidento indėlis ?

Ona Vida -Hm       2021-06-26 0:33

Taisyklingai (ne teisingai)...

ah1       2021-06-25 20:12

Juos pažinsite iš vaisių moko mokytojas /rabis Jašua Biblijoje.Tai va, Globaliu mastu stebint “vaisius” gražus ir aukštas triūsia globaliam projektui “viena juosta vienas kelias” -  srautai kreipiami vena juosta - vienu keliu - RF - batkiniai srautai nukreipti per UstLugą, Lietuvos gautos babkės už batkos tranzitus persikelia kgbisto “Putino glėbin” aukšto ir gražaus dėka.
O kas nesutinka tai lai nurodo savo versiją kodėl aukštas ir gražus     “šaudo sau į koją”.

kremliaus urkoms       2021-06-25 20:10

užteks čia kudakuoti apie dujas ir “batkas”. Beje, tarakono niekas niekada Gudijoje taip nevadino. Čia kremliaus propagandonų pavadinimas. Geriau eikite malkų žiemai ruošti. O tai bezdate čia, dujas tik be reikalo garinate.

Prisilojo Anūkas ….       2021-06-25 19:26

Nutraukė Batka kroviniu eksportą per “Klaipėdos nafta”, tai nebera iš ko kompensuoti dujų geldos nuostolių , todėl brangsta elektra bei dujos lietuvaičiams brangsta 50 proc.

Cha cha cha…       2021-06-25 19:25

Prigavo litovcus Batka vežant pinigus opozicijai su diplomatiniu paštu, tai kai finansavimas sustojo, šiandien mitingus perkėlė į Lietuvos puse!

čiombė.       2021-06-25 17:49

Ar ne per daug dėmesio ponui Niekui?

fSDFR       2021-06-25 14:27

Nieko nežinau, iš ko ponia Nida gyvena (kaip užsidirba pragyvenimui), bet kapoja ji stipriai dabartinius valdžiažmogius (kalbu ir apie kitus jos parašytus straipsnelius. Ką gi, drąsių žmonių šiandienos Lietuvoje ne tiek jau daug. Reikia įsidėmėti šią ponią ir skaityti, ji šneka ir rašo.

Aš irgi       2021-06-25 13:58

antrame ture už nieką nebalsavau. Nemaniau, kad Nausėda bus daug geresnis už Šimonytę. Dabar balsuočiau. Ypač jei tikrai žinočiau, kad dabar jis elgiasi pagal sąžinę, o ne todėl, kad ts-liberastai tiesiog perlenkė lazdą ir įvarė į kampą. Ką gi, pamatysime toliau, kaip jam seksis išsipainioti iš tarptautinių mafijinių finansinių voratinklių ir atlaikyti vietinių ciucikų skalijimą.

Povilas       2021-06-25 13:41

Berods prezidentas tampa Prezidentu.
Anuose rinkimuose jis mano balso negavo.
Jei kels kandidatūrą dar sykį, manau, balsą gaus.

Gražu žiūrėti ir klausyti.       2021-06-25 12:54

kaip nusipirkta žiniasklaida ūdija Jo Ekscelenciją dėl tariamo “šliejimosi prie Orbano”, Netgi Čmilytė įkišo savo nilsoną(nosį): girdi. Lietuva, stodama į ES, įsipareigojo besąlygiškai priimti ES vertybes. Ar dar prisimena kas tą referendumą, kurį man primena lipdukas, neiškeistas nei į alų, nei į skalbimo miltelius? Abejojau iki paskutinės akimirkos, ir nubalsavau “taip” tik galvodamas, kad gal aš atsilikęs, gal jaunimui bus geriau. Geriau nebuvo ir nėra. Jeigu seimo pirmininkė galvoja, kad už alaus butelį galima nupirkti tautą ir ją linksminti iš užpakalio, tai jau pasiektas visiškas dugnas.

Prezidentas       2021-06-25 9:46

atvirai parėmė Vengriją. Gal jis jau tikrai Prezidentas?

>Jei        2021-06-25 9:17

Mano nuomone, Jūs teisus. Sunku pasitikėti ir patikėti Nausėda. Ir aš balsavau už jo kandidatūrą pro sukąstus dantis, vien tik kad kaip nors nutolinus Šimonytės grėsmę.  Tiesiog dabarties šėtoniškame fone Nausėda vis tik labiausiai panašus į žmogų. O kaip Lietuvos vadovas… na, su dideliu skepsiu žiūriu, bet kad alternatyvos paprasčiausiai NĖRA.

nuomonė       2021-06-25 8:45

Didžioji žiniasklaida,matyt, norėtų ir toliau aptarinėti   Pirmosios ponios suknelę ar šukuoseną,o ne kalbėti apie esminius dalykus -didžiulę socialinę atskirtį ( palyginkime paramą stambiems ūkininkams ir humanitarų mokslininkų algas), kartais net agresyvią  nepagarbą ir panieką garbaus ar net brandaus amžiaus žmonėms, beviltišką  sunkių ligonių,neturinčių pinigų nusipirkti inovatyvių vaistų,kurie išgelbėtų sveikata ar gyvybę,padėtį, manau,cinišką elgesį “verslininkų”, už valstybės paramą perkančių šimtus tūkstančių kainuojančius automobilius,o ne išmokančius orias algas darbuotojams.Taip pat turtingųjų norą drakoniškų mokesčių pagalba pigiai supirkti paveldėtą turtą ir neišgalinčių susimokėti paveldėjimo ar turto mokesčių...

tiek       2021-06-25 8:33

šį kart “habilitās     2021-06-25 8:05” komentaras , nepaisant Nidos šmaikštumo - labai vietoj . Prezidentas tikrai yra visų , tik yra prieš iškrypėliams atvirai kuriamas privilegijas.Tokia jo pozicija veikia tik pozityviai , neleidžia išbalansuoti visuomenės .

habilitās       2021-06-25 8:05

„jis visų Prezidentu nebus”
✒✒✒
Jis yra visų, visų Lietuvos Respublikos piliečių prezidentas, nes vadovaujasi Lietuvos Respublikos konstitucija. Konstitucijoje nėra jokių išlygų jokiai piliečių grupei, kurios diskriminuotų ką nors ir nesuteiktų tokių pat sąlygų ir galimybių kaip ir visiems likusiems Lietuvos Respublikos piliečiams.
Neskleiskite LGBTQ+ demagogijos. Tai, kad Prezidentas nepritaria buldozeriu stumiamiems Seime išskirtiniams ir ypatingas teises suteikiantiems reikalavimas atskiroms grupėms, nereiškia, kad jis
ko nors neatstovauja.
Kaip atstovauja ir ar visi patenkinti, tuo atstovavimu, tai jau kitas klausimas. Nesuprantu, kam čia talpinti straipsnius, kurie pučia į iškrypėlių didelę?  Gal maža R. Valatkos, kuris Prezidentą išvadino homofobu, atstovaujančiu tik dalį tautos?!

Aga       2021-06-25 7:58

Jo, kai tik Nausėda įgavo stuburą, visai kitas vaizdelis pasirodė. Žmonems patinka ryžtingi lyderiai.

Hm.       2021-06-25 6:27

Ir beje: kol Nausėda kliovėsi pijarininkais, tol nieko nepavykdavo, o visi tie klausinėjantys berniukai, šuniukai grikiai ir šventos bobutės iš Pabaisko tapdavo tik pajuokos objektais. Bet vos tik jis parodė sveiką protą, drąsą ir ryžtą, iš karto susilaukė pagarbos ir palaikymo. Ir jokių pijarinių fokusų nebereikia.

Ką tai įrodo? Seniai žinomą tiesą: pijaras yra šūdas, o tikri dalykai yra viskas. Sveikas protas, drąsa ir ryžtas.

Hm.       2021-06-25 6:11

Kaip visada, šaunus ir taiklus straipsnis.

Nedidelė smulkmena: teisinga rašyba turi būti „keleriopai“. Greitai pataisykit ir pamirštam.

Paulius       2021-06-25 5:58

ar taip sunku atsiversti ir paskaityti LR Konstituciją? Tiesiog stebėtina. NEGALI Prezidentas paleisti seimo išskyrus su vyriausybės programa ir siūlymu susijusius atvejus. LRK 58 str. nejau taip patinka kliedėti?

Kis       2021-06-24 22:57

jei paleis sita Landzbergine gauja ir paskirs naujus rinkimus.Atsibodo sis dedules besitesiantis tautos suprisinimas.

Pagal slaptuosius protoklus       2021-06-24 21:44

Lietuvos Respublikos prezidente turėjo tapti Šimonytė. Tačiau ji buvo tokia atgrasi piliečiams, kad jie balsavo prieš ją. Žodžiu, nutiko ta pati istorija, kaip su Paksu - festivalis nepavyko. Bet surengti kitą šiandien jau sudėtinga. G. Nausėda suprato padėtį - pasikliauti gali tik paprastais žmonėmis, kurie nesinaudoja pražūtingais svetimais pinigais, mąsto paprastai ir logiškai. Tai dar nereiškia, kad jis išliks. Bet jeigu eis į kompromisą su paslaptingu “elitu”, piliečiai jį paliks ir vis tiek jis bus nušalintas. Jeigu bus principingas, drąsus ir eis su Tauta, antroji kadencija jam garantuota. Viskas pakabinta ant to :jei”, kaip pastebėjo ponia Nida…

Jei       2021-06-24 21:42

Patikslinu - dinastijos ministro aplinka

Jei       2021-06-24 21:40

Patikėsiu juo tuomet, kai vetuos nors vieną įstatymą,kurį buldozeriais bruka valdantieji. Ir dar, kai atleis savo pagrindinį patarėją, šeimyniniais saitais susietą su dinastijos ministru. Kol kas tik kalbos, nors, be abejo, ačiū Prezidentui už tautos valios palaikymą, bet laukiam ir darbų.

Niekad neturėjom       2021-06-24 20:20

Prezidento,kuris būtų  visų.Tai normalu.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.