Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Intelektualų vaidmuo, Žiniasklaida

Nida Vasiliauskaitė. Jaunasis konservatorius Dovydas Skarolskis taip niekina rinkėjus, kad net neslepia savo paniekos

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 15 d. 23:33

15     

    

Nida Vasiliauskaitė. Jaunasis konservatorius Dovydas Skarolskis taip niekina rinkėjus, kad net neslepia savo paniekos

Mane užtaginusių „Lietuvos žinių“ Dovydo Skarolskio atsakymą (ČIA) man vertėtų paskelbti ant kiekvieno stulpo, kad visi būtinai pamatytų ir perskaitytų. Ir įsidėmėtų, nepamirštų. Kodėl?

Nagi todėl, kad ten jaunasis konservatorius, palaikomas ir nebe jaunų, kuo atviriausiai ima ir išdėlioja kortas ant stalo: politinės partijos negali atstovauti visuomenės (jis tyčia sako „liaudies“, idant tas sovietiškumu nudažytas terminas pajuoktų kaip „homosovietikus“ visus, kas rimtai priėmė atstovaujamosios demokratijos pažadą ir patikėjo esą politinės erdvės dalyviai) segmentų, niekad ir niekur, iš principo, apskritai, „valdžia“ negali racionaliai komunikuoti su piliečiais, ir nemeluoti negali, ir paaiškinti, ką daranti, negalinti ir neturinti, nes piliečiai yra iracionalūs mulkiai, o visi, kas taip nemano – irgi mulkiai.

Žinoma, tikisi, kad už jo šią agendą balsuos. Taip labai niekina rinkėją, savo taip pat, jog neabejoja galintis be nuostolių jį į akis išvadinti bemaž „daržove“: vis tiek nesupras. QED.

Apie tai mano straipsnis ir buvo.

Čia ne polemika – čia iliustracija smile

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nieko naujo       2018-11-19 21:28

Ten dar pilna tokių. Visokie bužinskai ir t.t Duok tokiems laisvę, tai viduramžišką diktatūrą kaip Saudo Arabijoje įvestų.

Jules       2018-11-17 10:27

Dovanokit, turėjo būti įsiteikti KGB, o ne įsteigti KGB.

Jules,        2018-11-17 10:22

na taip, taip, pone Džeikai. Tokių neverbuodavo - verbuodavo labiau mokslų pirmūnus. Apie tuos mokslo pirmūnus, kurie patys norėdavo įsteigti KGB būtų galima romaną parašyti. Kokių tik priemonių nesiimdavo, kad juos akyla KGB akis pastebėtų univerkėje, VISI, KPI ir panašiai anuomet. O kad taptu savu, dar jiems reikėdavo ir kokią tai kiaulystę, nusikaltimą, padaryti, kad pasikabintų iki mirties. Būtent tie mokslo pirmūnai, baigę univerkę okupacijos metais su raudonais diplomais ir pagyrimais ir sudrapalino Lietuvą.

Dzeikas       2018-11-16 21:12

Jules, bet D.Skarolskio gi KGB rezervistu niekaip nepavadinsi. Nes po stalu vaiksciojanciu net KGB neverbuodavo.Na technologiju tokiu nebudavo. Cia jau grynas lietuviskas produktas.Atzalynas , kaip pasakytu Kazys Binkis.
Bet kol KGB veike atvirai TOKIUS marozus jie laike ant trumpo pavadzio. Nesakau kad gniuzde, ne. Tokiems veikejams budavo komjaunimo komitetai, ten jiems leisdavo reikstis. Vieni ten buvo del privelegiju, nuduodavo veikla, perdaug nesireiksdami - paradoksas bet tokiems kelias toliau budavo atviras. T.y.Kai ateidavo laikas kilt karjeros laiptais KGB(visi rimtesni kadru perkelimai budavo su KGB zinia) duodavo “otmashke” - normalus, leiskite jam dirbt. O dalis alkunemis stumdesi ir dare karjera jau ten, Komjaunimo komitete. Tai budavo tokie bandomieji mini-poligonai. Stai tarp tokiu ten vyko nuozmios tarakonu lenktynes, ir pokilimines kovos kaip nepilnameciu vaiku internate - nuozmios. Tai va , dar vienas paradoksas, bet LAIMETOJUS tuose mini-poligonuose, komjaunimo komitetuose - KGB laikydavo prispaustus ir tolesnis karjerinis augimas jiems budvo blokuojamas.Ne, vilko bilietu jiems neduodavo. Atvirskciai, leisdavo jiems sukinetis iki zilos galvos komjaunimo komitetu aparatuose su II eiles(rajono nomenklaturos lygio) privelegijomis. Paskui, sulaukus brandaus amziaus kokiam rajono centro partkome III sekretoriumi, ukio dalies vedejais, instruktoriumi - ir tai VISKAS. Stebuklingu budu atrodo tokie burnon pirsto nekisk karjeristai jau 16-18 metu ismoke nesvariu kabinetiniu intrigu meno ir ilinde sakykim mokyklos komjaunimo komiteto sekretoriais (atrodo puikus startas gyvenime ar ne?) staiga sast - ir tarsi burtu lazdele mostelejus stagnuodavo. 20-30-40 metu, o jis vis rajono partijos aparate dirba ir AUKSCIAU nekyla, nors atrodo intrigu mena ivaldes puikiai, moraliniu skrupulu neturi. Nekildavo gi todel, kad KGB neleisdavo. Budavo tokia instrukcija bezpredielsciku,marozu a la skorulskiai laikyt toliau nuo galios centru.
Tai va, dabar tokiems marozams KGB filtro nera, ir laikytos uz betono uztvaros pamazgos kliustelejo laisven.

iasmine paztaba       2018-11-16 19:03

mias ne lietuvej- mias brangūslietuvosžmonės!

Jules       2018-11-16 16:31

Pone Dzeikai, be žodžiu, jūs čia esate teisus. NKVD-KGB ir jo rezervas tiesiog siaučia šiandieninėje Lietuvoje. Daro ką nori su prasčiokais ir vadina tai demokratija - Liberalioji demokratija, kuriai vadovauja drg. ir ponas Žirikas. Juokauju šiek tiek, žinoma, bet…

O tai ką?       2018-11-16 13:40

Ar jis priesaikos nepriėmęs?

Dzeikas       2018-11-16 11:04

Jules, niekseliu tam tikras procentas visad ir visur yra. Tai yra duotybe ir niekur nuo to nedingsime.
Problema ne niekseliuose, problema kad niekur kitur niekseliai negauna kelio taip lengvai kaip Lietuvoje.
Galime keikti NKVD ir okupacija iki pamelynavimo, taciau faktas tas, kad Kremlius niekseliams dejo filtrus. Filtro esme buvo mazdaug tokia:
Jeigu tu niekselis, ir tai PAGRINDINE tavo dedamoji, tavo egzistencijos esme ir modus operandi - tave paliks sistemoje parankiniu nesvariems darbeliams, parankiniu rezerve, bet kelio virsun - neduos. Jeigu tu niekselis, bet supratima apie dora turi ir nesi “marozas”(t.y. tokiu, kuris net nuovokos apie tokius dalykus neturi) ir naudoji nieksybes kai NERA kitu galimybiu ir MOKI pervesti streles ant kitu - tu tinkamas elitui. Va tokie buvo AMB , Jurse(Ceslovas), Genzelis.
Lietuva 1991m pirmiesiems nueme NKVD apynasri ir jie kaip pamisusios ziurkes bidone pjauna protingesnes, su atodaira ir perspektyvos ieskancias ziurkes. Nesant kitiems ribojimams pamishusios ziurkes ispjaus protingas ziurkes, o po to ateis galas ir sistemai.

Džeikuti,       2018-11-16 10:21

tai tu tas civilizuotas pasaulis be melo ir apgaulės, be konspiracijos ir agresijos runkelių atžvilgiu, ane?

Jules       2018-11-16 10:17

Tokių jaunų niekšelių devynios galybės, nors imk vežimu ar traukiniu ir vežk į Rygą parduoti kartu su Tarabilda. Elitas ir oligarchijos dvaro konspiratoriai mūsų žmonėmis nelaiko. Sąmokslai prieš Europos tautas, prieš šeimas, prieš padorius žmonės yra ne teorijos, o praktika - realybė, mūsų kasdienybė, taigi.

Kazys       2018-11-16 9:54

Miela Nida,kiekvieną vakarą iš LRT sklinda atvira panieka visuomenei.Ir kas baisu,visuomenė renkasi geriau žiūrėti rusiškus kanalus,nei klausytis propagandos ir melo.Įsivardinkim,kas valdo kanalus,laikraščius,portalus,bus dar aiškiau.Po to,kai žurnalistui buvo leista dalyvauti sudarant vyriausybę,po to,kai pergalė rinkimuose laistyta visuomeniniame TV,nereikia stebėtis.Mes ne vengrai,ne lenkai,mūsuose gėdinga tapo lietuviškai dainuoti,tautinius rūbus dėvėti ir t.t.Ar prisikelsime lietuviais būti,štai klausimas.

Vilnietis       2018-11-16 9:24

ne per daug garbės aptarinėti kažkokio degradavusio snarglėto piemens 3 centų minteles?
koncervai nesupranta kad tie jų procentai kurias jie džiaugiasi ir tikisi imti kitą seimą yra tik pripaišyta gaidžio iliuzija- niekas jūsų degeneratai nerinks. Atėjo eilė protautinėms ir tikrai konservatyvioms partijoms- jūsų tarp jų tikrai nėra.
Tikiuosi kad Dagys paliks tą pederastus remiančią imbecilų nusikalstąmą organizaciją.

geras pastebejimas       2018-11-16 9:13

bet lygiai taip pat aisku, kad sitas jaunasis konservatorius yra dar pakankamai neapsiplunksnaves ir tikrai nebando mokytis is kitu klaidu ar siaip patirties. uztenka prisiminti prof. Landsbergio posaki “sunauja”, net nesvaru, ar taip tikrai pasake, ar spauda kazkaip perfrazavo. sito jis nenusiplove visa likusi gyvenima. ir tas jam kainavo nemazai balsu is neapsisprendusiuju tuo metu.
su situo, jeigu tik jis kils kazkur auksciau (kuo as giliai abejoju,  nes nesimato jokio potencialo), bus lygiai tas pats. jam bus primenama tokie pasisakymai visada, internetas mintis issaugo:)o jo paties chunveibinu rinkimams neuzteks, nebent sarase palipeti pora laipteliu i virsu…:)
geros dienos

Dzeikas       2018-11-16 8:41

Nida Vasiliauskaite, yra pakankamai issilavinusi , kad nezinotu senos kaip pasaulis isminties ir kuriai vos atsiradus bandoma nuslept - TURINYS APSPRENDZIA FORMA. Jokiu budu ne atvirksciai, ka bandoma vaizduoti. Ir ne vien Lietuvoje , o visame pasaulyje.
Skirtumas tas, kad civilizuotame pasaulyje tam dedama pastangu, ir daznokai kertama per nagus nepaisantiems to.Nes kiekvienos valstybes stiprybe jos pilieciu sutelktume.
Na Lietuva , ka daugelis irgi suvokiame nera valstybe pagal fakta,sutelktumo jos vierchams nereikia, nes jie apacias parduos(1940m gescheftas nepavyko, banditai nieko net del akiu nesumokejo) jei kas.
Mes visi zinome, kad Lietuva tai ponai ir cholopai, taciau uzvadinta “respublika”. Dovydas Skorolskisgi ivardijo pagal fakta, o ne nominala. Na , jei kas prisimenate sovietija, ypac paskutinius jos gyvavimo 2 metus: degtukai kainavo 1 kapeika, taciau rinkoj jie kainavo 10 kapeiku. Tai Skarolskis ir ivardijo, kad isskyrus ponus visi like yra meslas, kuriu balsas i olimpa neina.
Ir jus visi ta puikiai zinote.Ir Nida Vasiliauskaite zino.
PS. “Ponai” po 1991m kipezo, dar nebuvo stiprus ir tokie skarulskiai taip kalbet galejo tik virtuvej.Dabar jau galima sakyt kaip yra. Juolab , kad jau laikas zvalgytis naujo kupciaus , kam dvara priduot.

Neoliberalizmo       2018-11-16 8:21

desperacija.Visa kova keliasi į fecebook.Ir delfi,LRt,Lrytas ir kitos smegenų plovinmo įmonės,tame tarpe ir partijos,kaip minėtoji, tuoj kalbėsisi su savimi.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.