Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Savivalės istorijos, Demokratija ir valdymas

Nida Vasiliauskaitė. Geriau mirti gyvam nei jau mirusiam

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 3 d. 9:40

45     

    

Nida Vasiliauskaitė. Geriau mirti gyvam nei jau mirusiam

O ką apie tuos, kurie jautriai (ne)linki mirties nuo covid „neatsakingiesiems“ (ir taip vaizduojasi padarę stiprų ėjimą)?

Nagi tūkstantįkart geriau mirti nuo bet kurio viruso šiaip, nei nuo apsidraudinėjimo, desperacijos, panikos ir psichologinio teroro; geriau nuo ligos, negu nuo „vaistų“; geriau mirti gyvam nei jau mirusiam; geriau laisvam nei aptvertam „galimybių“ ganykloje elektriniu piemeniu, galop – geriau atsišaudant nei pačiam padedant aptvėrusiems, belaukiant, kol „užmigdys“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Atrodo,       2021-08-6 13:39

kad čia Marytės Melnikaitės mintys , jos dvasia,arba ji prisikėlė.Labai komjaunuoliškai skamba.

T0mas J.       2021-08-4 21:53
Kurginianas       2021-08-4 21:28

Koronaviruso autoriai ir tikslas:

https://www.youtube.com/watch?v=ZYmcOcECYVM

štaziui       2021-08-4 20:55

iš šeimininko analinės angos išlindo stazelės makaulė ir atsiriaugėjo: - Geriau burna maloninsiu šeimininko prostatą, nei gyvensiu kaip normalus žmogus.

Igoris Šnurenko       2021-08-4 18:28
Health Ranger Report       2021-08-4 14:56

Per ateinančias 12 dienų keli šaltiniai mums pranešė, kad Joe Baidenas paskelbs visos šalies uždarymus, prisidengdamas „delta“ variantu ir skiepų priešininkų protestais.
Naujasis uždarymas bus suvokiamas kaip toks perteklinis ir totalitarinis, kad netrukus prasidės visos šalies protestai.
Iš tikrųjų visa tai ir yra plano dalis. Užblokavimas yra sukurtas taip, kad sukeltų neigiamą reakciją net tarp kairiųjų, kurie kartu su konservatoriais išeis į gatves protestuoti prieš medicininę tironiją.
Šios reakcijos metu korumpuotas Baideno režimas visam laikui sunaikins Teisių įstatymą, atims piliečių šaunamuosius ginklus ir priverstinai skiepys visoje šalyje.
https://www.brighteon.com/cba45892-be02-474a-beea-a26e767f2797

stasys       2021-08-4 13:08

Iš purienu lauko išlindo svajokliška Nidos galva ir suformulavo mintį .
- Geriau mirti kvailiu bet tikru nei bandyti pratesti agonija dar nemyrus !
O gal yra trečia išeitis , pasiskiepyti ir toliau būti laimingu ir gyvu ? Ta mergaitė tikrai nusišneka .

Life Site News       2021-08-4 12:44

https://www.lifesitenews.com/news/australia-germany-crack-down-on-anti-lockdown-events-as-protests-rise-in-france-us/
VOKIETIJA
Praėjusią savaitę Berlyno administracinis teismas uždraudė protestus prieš virusų apribojimus, užblokuodamas leidimą 13 įvykių, baiminantis dėl delta varianto, pranešė DW.
Nors prieš dvi savaites patvirtino LGBT paradą, su daugiau nei 35 000 dalyvių.
Bent 5 000 sekmadienį vis tik atvyko į miestą, nepaisydami draudimo. Juos pasitiko daugiau nei 2000 policininkų, kurie sulaikė beveik 600 žmonių, rašo „Newsweek“.
Policija naudojo pipirines dujas ir fizinį smurtą,puldama pagyvenusias moteris ir vaikus.
PRANCŪZIJA
Prancūzijoje trečią savaitę iš eilės vyksta milijoninės demonstracijos prieš COVID-19 apribojimus. Protestai vyko Paryžiuj, Nicoj, Lione, Marsely, Tulūzoj, Nante ir Strasbūre ir mažesniuose miestuose, pavyzdžiui, Vanne ir Pau.
Prie kai kurių protestų prisijungė sveikatos priežiūros darbuotojai ir ugniagesiai, kuriems taikomi privalomi vakcinos reikalavimai. Demonstrantai reikalavo laisvės ir prezidento Emmanuelio Macrono atsistatydinimo.
Valdžia vien tik Paryžiuj dislokavo virš 3000 pareigūnų taikiems mitingams.
——————————-
Demonstracijos taip pat tęsėsi visoje Italijoje - tūkstančiai žmonių savaitgalį žygiavo Milane, Romoje, Bolonijoje, Paduvoje, Genujoje, Neapolyje ir Florencijoje, pranešė „Telegraph“. Pranešama apie naujus protestus Kanadoje ir Izraelyje. Tiek Italija, tiek Izraelis priėmė „sveikatos paso“ schemas, panašias į Prancūzijos „Green Pass“.
Protestai pradėjo stiprėti ir JAV. Demonstrantai laikė ženklus su šūkiais: „Mano žmona nėra tavo laboratorinė žiurkė“ ir „Mano kūnas, mano pasirinkimas“.

taip-drąsa įkvepia       2021-08-4 12:18

bet pabūgau,kai išgirdau ,kad pas gydytoją su GP, o mama neskiepyta…

Gerbiama Nida,       2021-08-3 22:43

Jūs šiuo metu esate “kiečiausia” iš visų viešųjų asmenų, Jums nėra lygių, netrūksta Jums nei drąsos, nei intelekto, nei atsakomybės. Žaviuosi Jumis, kaip, manau, ir daugelis lietuvių, kurie apie Jus žino, skaito ir klauso Jūsų. Susikaupkite, taupykite jėgas artėjančiam itin svarbiam etapui - Jūs būsite kita mūsų Prezidentė, tautos įkvėpėja ir gelbėtoja.

>>Klausas Švabauskas       2021-08-3 19:42

ner ko stebetis. Aukso ordos oligarchai is Chazaru chanato - jungiamoji grandis tarp Kremliaus, JAV, UK Rotschildu ir Europiniu Rotschildu su ju “filantropais” ir klapciukais..

Klausas Švabauskas       2021-08-3 19:29

ir Maskva, kaip niekad, vieningi - galit neabejoti. Karūnos konspiracija ir agresija, kaip ant delno.

Hmm..        2021-08-3 19:16

Maskvos Alfa Bank bankininka Therry Malleret su Klaus Shwab reiktu nuominuot ... Hagos teismui.

Jules       2021-08-3 19:02

Nuolat meluodama CNN, kaip ir mūsiškiai dezi profesionalai su Kapsuke ir Co, blaškosi ir pradeda bijoti atsakomybės: “And if vaccinated people get infected anyway, they have as much virus in their bodies as unvaccinated people. That means they’re as likely to infect someone else as unvaccinated people who get infected. “The bottom line was that, in contrast to the other variants, vaccinated people, even if they didn’t get sick, got infected and shed virus at similar levels as unvaccinated people who got infected,” Dr. Walter Orenstein, who heads the Emory Vaccine Center and who viewed the documents”, - sakė CNN. Mūsiškė Kapsukė nieko nebijo - ją saugo, kaip ir dezi LRT, užjūrio A-bombačka nuo runkeliokų. Taigi štai ką dezistai CNN neseniai pranešė tamsiajai ir neišsilavinusiai prastuomenei - voilà! Na, tiems, kurie nebaigę Kapsukės ir nėra išsilaikę valstybinio Mokslinio Komunizmo arba šiuolaikiškai, Mokslinės Raudonosios Oligarchijos egzo. Niekur nepabėgs ateity daktariūkščiai nuo atsakomybės - teks ją prisiimti ir runkeliokams atsiskaityti, kaip Niurnberge, nors jis ir farsu tebuvo.

Na žinoma,       2021-08-3 17:38

„Valstybinės vyriausybės ir tautos liks praeityje , vietoje jų turėtų susidaryti bendra biomasė” ir virš jos viena vienintelė vadovaujanti ir vairuojanti nacija - Dievo tauta. Žinoma, su Dievu nepasiginčysi, todėl teks nusileisti Švabausko nacijai ir priimti Dievo tvarką be išlygų.

Klauso Švabausko        2021-08-3 17:34

knygą galite iš intiko atsisiųsti. Kur problemos?

Nors pasiskiepinom,tačiau       2021-08-3 16:36

to paso neimsim iš principo.Žmogus turi likti orus pasirinkti.

News Target       2021-08-3 16:22

Jau penkis dešimtmečius Vakarų kairieji bando įtikinti visus, kad šiuolaikinis gyvenimas žudo planetą ir kad norėdami ją (ir save) išgelbėti, turime pasiduoti autoritarinei, tironijai.
Septintojo dešimtmečio pabaigoje amerikiečiams ir vakariečiams buvo pasakyta, kad „per didelis gyventojų skaičius“ sunaikins planetą, todėl reikia sumažinti šeimų dydį.
Aštuntajame dešimtmetyje trumpam buvome įspėti, kad iškastinio kuro deginimas sukelia „visuotinį atvėsimą“  ir kad mūsų laukia naujas ledynmetis.
Devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje tai pasikeitė į „visuotinį atšilimą“.
Nuo tada kairieji vėl pakeitė žodį ir dabar „klimato kaita“ yra mūsų planetos pavojus. Tačiau atsakymai tie patys: mažiau technologijų (bet tik mums, ne elitiniams globalistiniams vadovams); mažesnės šeimos, mažesnis vartojimas ir mūsų laisvių perdavimas tironams,  valdantiems geležiniu kumščiu.
„Kaip įrodymas“ mums pažodžiui pasakoma, kad viskas, kas vyksta žemėje, yra dėl žmogaus sukeltos klimato kaitos. Mums pasakojamos siaubo istorijos apie tai, kad liko tik keliolika metų, kad galėtume ką nors padaryti, arba bus padaryta negrįžtama žala. Mums sakoma, kad jūros lygis kyla; ledynai tirpsta, vandenynas kenčia.
Bet ar kas nors iš to yra tiesa? Ne, niekas. https://climatealarmism.news/2021-07-14-co2-global-warming-biggest-misdirection-scientific-history.html
Štai naujausias šios klimato kaitos apgaulės pavyzdys per „Climate Change Dispatch“:https://climatechangedispatch.com/record-coral-cover-of-great-barrier-reef-shames-climate-alarmists-media/
Pirmadienį buvo paskelbti Australijos jūrų mokslo instituto pateikti metiniai duomenys apie Didžiojo barjerinio rifo koralų dangą, rodantys, kad koralų kiekis rife yra rekordiškai didelis.
Nepaisant visų mūsų rifų mokslo ir valdymo institucijų pražūtingų istorijų, rekordinis.
Kaip ir visi kiti rifo duomenys, tai rodo, kad jis yra tvirtos sveikatos. Pavyzdžiui, per pastaruosius 100 metų koralų augimo tempas padidėjo, o ūkių pesticidų, pasiekusių rifą, neaptinkama net su jautria įranga.
Visa tai yra nuostabi žinia - planetai, gyvybei Žemėje ir mūsų, kaip rūšies (ir visų kitų rūšių,) ateičiai.
Bet kažkaip mūsų mokslo organizacijos įtikino pasaulį, kad rifas yra miršta. Kaip tai atsitiko?
Mes žinome kodėl, ar ne? Nes pranešti tokias nuostabias naujienas gresia anatema; į daugumą Vakarų žiniasklaidos priemonių jau seniai įsiskverbė kairieji klimato klastotojai, kurie mano, kad „daro gerą darbą, nepaisydami šių duomenų.  https://www.newstarget.com/2021-08-02-record-growth-of-coral-cover-on-great-barrier-reef.html

T0mas J. -> rupūs miltai       2021-08-3 16:10

Klauso Schwabo knygą “COVID 19: Didžioji perkrova“ galima kur nors nusipirkti? Ar pats bandei?

T0mas J. -> rupūs miltai       2021-08-3 16:10

Klauso Schwabo knygą“ COVID 19: Didžioji perkrova“ galima kur nors nusipirkti? Ar pats bandei?

prasalieciui        2021-08-3 15:56

tai putinas su sorosu ir shwabu visiems prasalieciams stato globalia “geroves valstybe”. visiems “lygios galimybes” migruot is stsilikusiu saliu i tas, kurios geriau tvarkosi.
Lavrovas gi jau susitare su Talibanu…

to ah1       2021-08-3 15:36

jei parasei pres tai komentara.
tada jei nori palaikint, turi iseit i pradzia ir vel sugrizti.

rupūs miltai!       2021-08-3 15:34

Kur mūsų politologai, tiririantieji žurnalistai? nuodytojas, žudikas, diktatorius, tironas, pasodinęs Navalna…  Ir staiga, nelauktai Davosas! Kodėl nieks nekomentuoja Putino kalbos? O juk jis paaiskino ir apie migracija, ir kas laukia Vakarų, jei jie nesikreips į Putiną pagalbos… primindamas prieškarinę situaciją...

O kas komentavo Klauso Schwabo knygos , kuri jau gavo metų knygos , o tiksliau – metų skandalo titulą - “ COVID -19 : Didžioji perkrova“. Ją 2020 – ųjų metų vasarą parašė Klausas Schwabas su ultrakairiųjų pažiūrų žurnalistu   Therry Malleret .

Knygoje mums aiškina – dabar nebebus nei nuosavybės , nei grynųjų pinigų , nei demokratijos , todėl , kad mes kryptingai tikslingai ir sėkmingai „sulaužėme “ pasaulį iki tokio lygio , kad jokio kelio atgal jau nebėra .
Ko gero pats įdomiausias klausimas būtų – kodėl knygos pavadinime figūruoja virusas? Kanados ministras pirmininkas J.Trudeau atsako : „virusas pasirodė pačiu laiku , ši pandemija suteikė mums šansą Didžiąjam ekonomikos perkrovimui.“
Taip pat ir pats K.Schwabas atviru tekstu pareiškė : “ pandemija parodė , kaip greitai mes galime įgyvendinti visus numatytus pasaulio pokyčius.“
Ir dar – jis ragina visų šalių vadovybę : NEATLAISVINTI SUVARŽYMŲ IR NEATŠAUKTI KARANTINO , KOKS BEBŪTŲ STIPRUS MASIŲ PASIPRIEŠINIMAS . Pažodžiui- „Desinchronizacija tarp dviejų grupių ( tų kurie priima sprendimus ir visuomenės) yra didžiulė , grupių interesai labai skiriasi ir išspręsti šią problemą bus nelengva . Jie ( visuomenė) dėl suvaržymų sukelto streso gali priešintis ir maištauti bei tapti nepaklusniais .Tačiau nepaklusniųjų pasipriešinimą reikia malšinti visais įmanomais būdais , o būdų mes turime labai daug,tokių kaip bendras visoms šalims dokumentas , kad nesi užsikrėtęs Covid-19 , pagal kurį asmenį bus galima įleisti arba neįleisti į kitą šalį ,lėktuvą ar futbolą .Ir dar daug kitų priemonių .“
(Kaip matome , dabar mes kaip tik ir esame šiame etape .)
Pabaigai dar keletas K.Schwabo minčių :
“ Jeigu globalizacija ir demokratija ir toliau plėsis , tai nacionalinėms šalims vietos pasaulyje nebeliks . „
„Valstybinės vyriausybės ir tautos liks praeityje , vietoje jų turėtų susidaryti bendra biomasė.“ (!)“

ah1       2021-08-3 15:23

ko neleidžia laikinti?

Kis       2021-08-3 15:20

kai varliukstis Dulkis atrandantis drasos ir pagiezos(imama is Imamao,atsiprasau,is partiarcho,o gal net prezidenti,kuriam duokle atiduoda KGB vaikai ir vaikaiciai)prasneko,taip ir nori tvoti spragilu per makaule,o kai uz mano pinigus piarinasi “pasivaiksciodamas ir “smaiksciai “atsakynedams i uzduodamus klausimus,norisi spirti ne i uzpakali,bet is priekio,kad amziams paliktu dar didesniu eunuchu.

ah1       2021-08-3 15:20

net neabejoju kad virusas platinamas per mediją naudojant lingvistinį programavimą: iš visų kampų skambant mirė nuo viruso, susirgo virusu,užkrėtė virusu, visur virusas, bijok… ir pradedama bijoti, baimė “vIrusas” nubėga priešais atsistoja ir laukia ir pagauna bijančius, vienu žodžiu suveikia atvirkštinis placebas net neabejoju.
Tad nustokit tikėt tuo virusu. Ar pamenate rabio/mokytojo Kristaus mokymą- tebūnie taip kaip tikite - tai va kaip tikėsit taip ir bus, tikėsit kad viruso nėra - ir viruso nebus, pagal Kristaus mokymą Biblijoje.
O tikslas - straipsnyje.Absoliuti priklausomybė nuo šeimininkų. Demokratijos pabaiga - žiauriausia vergija, pagal platoną.

Padėka Ayn Rand       2021-08-3 14:21

už dalykinį ir argumentuotą komentarą.

Komunalas       2021-08-3 14:01

Kuo toliau, tuo labiau netikiu nekaltu viruso prasidėjimu.

Ačiū, Nida       2021-08-3 13:24

Daug žmonių prarado savivertę, nebesugeba mąstyti ir analizuoti savarankiškai. Priima žiniasklaidos kišamą vienintelę “tiesą” kaip Evangeliją. Tapo bailūs, prisitaikėliai, veidmainiai. Nebeturi tikrų vertybių, nebegerbia patys savęs, kaip gali gerbti kitą žmogų.

T0mas J.       2021-08-3 13:11

Nemanau kad skiepytis nuo kovido yra saugu.
Pernelyg jau didelis spaudimas.

Pagarba       2021-08-3 12:49

Jums, Nida.Labai stipriai ir tiksliai.

habilitās       2021-08-3 12:49

„padedant aptvėrusiems, belaukiant, kol „užmigdys“.”
Nei pridėsi, nei atmsii! Aptvaras, juk bendras,– galais susijungiangtis?!

Ayn Rand 2 -> Geriau 2021-08-3 10:29       2021-08-3 12:36

Skiepai net sveikiems žmonėms tam tikra prasme sugadina imuninę sistemą, nes ją nutaiko ir susiaurina tik S baltymui. Nėra aišku, kaip ir kada tokia mRNA paveikta imuninė sistema atsikurs, todėl dukart paskiepytiems visvien teks natūraliai imunitetą gaut tam, kad būtų aišku. Kitaip - nesibaigiantis badymąsis N-tuoju pastiprintoju kas sezoną, jei ne dažniau.

Ayn Rand -> Geriau 2021-08-3 10:29       2021-08-3 12:27

Skiepytis reikia tik rizikos grupėse esantiems žmonėms (šis virusas nėra pavojingas sveikiems žmonėms, priešingai nei poliomielito ar kt tipų virusai, kai visuotinė vakcinacija yra patartina ir visuotinai pripažinta). Tada skiepo naudą galima numanyti (nors tai dar neatsakytas klausimas). Jei nesate jokioje - tikrai daug geriau įgyti imunitetą natūraliai. Toks imunitetas bus platus ir kiek įmanoma visaapimantis, ir ne tik per antikūnius, atpažįstantis visą SARS viruso struktūrą ir iš esmės ateities mutacijas. Esami skiepai to neatlieka, jie tesukuria pagrindą atpažint vieną viruso dalį (S baltymą), kuris jau dabar kinta (mutuoja). Apie šių eksperimentinių skiepų šautinių efektų rizikas net nekalbu - tai, ką rašau, galiotų šio viruso atveju ir tada, jei skiepai būtų ištirti ir pagrįstai saugūs.

elfe        2021-08-3 12:27

ogi reiktu paklausyt kaip Covid 19 PREZIDENTAS Klaus Shwab pristate “pasulio gelbetoja” Vladimira Putina, bei Putino kalba:
https://en.wikipedia.org/wiki/International_Crisis_Group

Kremliaus įtakos agentėli Prašalieti       2021-08-3 11:34

Taip, rusiškai tariasi “Gūlag”, o lietuviškai – Gulagas.
Ketasprandi, kodėl nuolat dergi lietuvių tautą, o nesirūpini savaja?
Juk tiek bėdų turite.

Prašalietis       2021-08-3 11:23

Palyginus šiandienius “galimybių pasų ir kitokių išsikovotų laisvių” mastus, pradeda atrodyti, kad Stalino okupacijos laikais buvę žmonių persekiojimo mastai ir gūlagai buvo tik vaikučių žaidimas. Tais laikais pagal oficialius duomenis buvo ištremta 300000 žmonių, likusieji dainuodami komjaunuoliškas dainas miestuose ir kaimuose statė brandų socializmą. Šiandiena daugiau kaip 1 milijonas pabėgo svetur “nuo gero gyvenimo”, likusieji lansberginio durnių laivo keleiviai valdžioje pastatytų “patriotinių įgulų” stato Nausėdinę “gerovės valstybę” ir yra kaip gyvuliai reguliuojami kaip jiems “civilizuotai ir vakarietiškai” gyventi, kur galima jiems vaikščioti kur ne….

čia gerai, Nida,       2021-08-3 11:23

labai panašiai yra pasisakęs (tada karas vyko) Clive Staple Lewis, kuris bent man yra didžiulis autoritetas. Gaila, pamiršau tikslią citatą. Bet prasmė būtent tokia.

Kažkas pranašavo,       2021-08-3 11:20

kad per keletą metų Lietuvoje liks tik kokie 80000 gyventojų. Matyt, tiek liks nepaskiepytų ir netapusių GMO. Kiti bus prievarta paskiepyti arba patys pasiskiepys iš naivumo ar bailumo. Taip ir vyksta natūralioji atranka.

Stipru       2021-08-3 11:15

Ačiū, p. Nida.

Tai ką,       2021-08-3 10:40

Andriukaitis žada jau nesivakcinuojančius migdyt? Nenorinčius laisva valia pasitrumpinti gyvenimą, kad Raudonajai Oligarchijai būtų geriau gyvent - daugiau milijardų sukauptų kitų sąskaita? Negi tokia socialdimokratų misija? Prašom patikslinti.

Kolegos pagarba Jums, Nida,       2021-08-3 10:35

už dvasios aristokrato žodžius ir drąsą.
Dievas tesaugo ir tepadeda likti ištikimai tiesai
proto ir dvasios sutemų laikais.
Neturime teisės pralaimėti,
nes mums duota patirti ir pažinti,
kas yra laisvės dovana
ir kelias ją liudyti žodžiu ir gyvenimu iki galo.

Visa ši krizė dėl       2021-08-3 10:33

sunaikintos sveikatos apsaugos.Dėl miestų medikų diktatūros,kuri tęsiaisi jau daug metų ir įbaugino net vyriausybes,-sumažinta iki minimumo ligoninių,lovų,tai ištiko desperacija.Gaila,kad ir NS toliau siekia dar daugiau uždarinėti ligoninių,kai reikia gaivinti,modernizuoti esamas ne į slaugos namus,o į rimtas ligonines,programuojant ,kad Lietuva augs,sudarant tam visas sąlygas.Jei programuojamas Lietuvos nykimas,tai ko tikimasi?Todėl ir migrantai čia,nes gamtoje tuščios vietos nebūna.

Geriau        2021-08-3 10:29

prasirgti paskieoytam.Nes vistiek beveik visi prasirgs.

Žinoma,       2021-08-3 9:49

geriau, p. Nida, tik ar tie “valdžiažmogiai” leis? Štai Dulkys jau gąsdina užimtomis lovomis ligoninėse, tarsi jos ten turėtų stovėti tuščios. Gal jis numato, kad jas užims tie dabar gausiai besiskiepiantys…

Rekomenduojame

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.