Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Nida Vasiliauskaitė. Ar peržengta riba?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 12 d. 21:24

19     

    

Nida Vasiliauskaitė. Ar peržengta riba?

Dalijamės „Neredaguota“ tinklalaidės pokalbiu su filosofe dr. Nida Vasiliauskaite apie valdžios ir visuomenės santykius ir tai, kas įvyko rugpjūčio 10-tąją.

Ar peržengta riba?

Pokalbis įvyko kitą dieną po mitingo ir vėliau vykusių riaušių.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šaunuolė Nida!       2021-08-14 10:44

Gerb. Nida per šitą vieną pokalbį visiškai sudirbo, net ne sudirbo, o tiesiog sumalė į miltus visą landsbergių šaiką su visais jų sorošosiniais liberastiniais armonautės ir čmil satelitais. Puiki įžvalga, nuovoka, taiklūs argumentai, kaip sakoma, nei pridėsi, nei atimsi. Nida yra viena šviesiausių žmonių šiuo metu Lietuvoje, ir landsbergynas tikriausiai bijo ir bijos jos vis labiau, tarsi vampyrai švęsto vandens. Nė vienas jų niekada ir nė už ką nesileis su ja į jokias viešas diskusijas, nes jie neturi jokių pagrįstų kontrargumentų, Nida juos tiesiog nurengtų ir visiems pademonstruotų, kokie valdžiažmogiai menkystos. Nida yra viena tų nedaugelio žmonių, kurie yra tikrasis Lietuvos elitas. Duok, Dieve, jai sveikatos!

Šitam       2021-08-13 14:57

Dunduk, be sąmokslų nėr istorijos. Visa istorija beveik vien sąmokslai, karai ir žudynės - fosforo bombačkos vaikučiams ant galvų ar į lovytę, kaip Vokietijoje, nežinai?

šitą       2021-08-13 14:50

atseit “filosofę”, o tiksliau sunkiai sergančią sąmokslų teorijų kūrėja ir panikioršą būtina išvaryt iš dėstytojos pareigų, ar kuris norėtumėt, kad tokia ligota panikiorša auklėtų jūsų vaikus ir paverstų zombiais panikuotojais ?? jai ligoniukui matosi, kad ant Lietuvos jau užgriuvo fašistinė diktatūra ir dar baisiau, kad kuo greičiau nuverst Lietuvos rinktą valdžią, kad dabar padėtis baisesnė negu 1991 metais ???,
taigi moterėlei pasiūlymas: nekiršink visuomenės, nes susidomės prokurorai, gulkis į palatą Vasaros gatvėje, gal šiek tiek daktarai panikuojančiai sergančiai galvelei ir padės, bet vargu ... liga suintensyvėjusi matyt negrįžtamai.

grumstas       2021-08-13 13:59

Kaip norėtusi , kad jūs .gerb. Nida būtumėte netiksli , klystumėte, kai kalbėjote apie mus laukiančią bauginančią nežinią -ateitį, kuri jau suplanuota ir pradėta įgyvendinti…

stasys       2021-08-13 11:05

Visi jie vienodi Jules, pakrapštyk truputi ir tas storas sluoksnis teigiamo įvaizdžio birą . Nei vienas ju negali atlaikyti paprastos kritikos ,visi kaip vienas klumpa tape lyderiais , visi jie greito rezultato ryteriai o jei ju žirgas klumpa šiukštu neprisipažins klidę . Tokie negali mylėti visos Lietuvos , jięms rupi tik ta dalis kuri juos pačius liečia ...Kaip spėti ateitį Lietuvai kai tiek nežinomųjų ?

Taip,       2021-08-13 9:43

nėra praktikų, žinančių praeitį ir, vadinasi, dabartį. O jei nežinai praeities - ateities jokiu būdu nenuspėsi. Ateitį visada kuria praeitis ir dabartis - tai visuotinai žinoma. Šito nežino, pavyzdžiui, Lietuvoje iš Bolševikų partijos į liberalijas mutavusi Komsomolkė. Na, Kapsukė, be jokios abejonės, pilanti pseudo istorijos naratyvus paikiems studentams iš padebesių.

amam       2021-08-13 8:50

Klausiausi lyg Dieviskos muzikos.Protingiausias zmogus sioje asaru pakalneje.

stasys       2021-08-13 8:37

Tiesa sakant apie ateiti aš nieko nežinau , Lietuvoje manau netruksta ateitį spėjančiu o va praktiku su realybės pojūčiu didelis trūkumas . Kur rasti tokius politikus kuriems iš tikro rūpi Lietuva klausimas super-sudėtingas .

Stasiuk,       2021-08-13 8:20

realybė šiurpins ateityje, gali neabejoti. Ji perspaus du pirmuosius pasaulinius karus. Na, o planuotojai, organizatoriai ir realizuotojai, atrodo, tie patys, ką manai? Pataisyk, jei klystu, gerai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-13 8:16

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti n_e_l_e_g_i_t_i_m_a_u_s seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje - brangioje Lietuvoje.
_________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-13 8:16

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
*
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_______________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 13

stasys       2021-08-13 8:01

Hmm.. ne-juokingas video , panelė primygtinai kvietė į mitingą pavadinusi jį skolintu maidanu , kvietė rankomis susikibti visus nežiūrint kokie politiniai įsitykinimai ar nesutarimai-nuotaikos. Pavadino jį svarbesniu sausio13 -ajai ..įdėjo tiek vilčiu ir žmonės atėjo patikėję . O ka girdžiu dabar ? Ji nesidomėjo tikraisiais organizatoriais mitingo , ji buvo abejinga informacijai kas ta renginį finansuoja - organizuoja ir kokie asmenys lips į sceną iaudrinti minia , ji nepadarė nieko kad tas mitingas nevirstų riaušėmis ir neuždėtu gedos lapo tam pačiam ta mitingą palaikiusiam ŠM . Juk riaušės yra logiškas tokio organizuoto mitingo pabaigos rezultatas žiūrint į ta informacija kuri šiandiena matoma .Be visa ko ji dar randa tikslo samprotauti jog tos riaušės naudingos valdžiai .Nukentėjo žmonės o už grotu pateko tik devini riaušininkai iš tu trisdešimt .Tokia klastinga valdžia būdama galėjo šimtus suimti apsupę ta riaušininku minia. Mūsų kaimynas taip būtų padaręs be ilgo mąstymo .Jus jau nepykite ant to kvailo stasio ...bet ši mergelė visiškai neatsakinga nei už savo pasakytus žodžius viešai ir savo elgesį . Kas nutiktų jei jos rankose atsidurtų milijonu sveikata ir gyvybės ? Gal ir tada , nusiritus, porintu kokia filosofine mintį kai tuo tarpu realybė šiurpintu .Tyliu .

Kvaileli,       2021-08-13 7:32

nežinai, kad yra kietesnių su bombačkomis už Landsbergį, kurių pats bijai ir pajudinti - bijai iškart sėsti cypėn.

Kada tauta       2021-08-13 7:00

nusikrapštys tą erkę V.Landsbergį nuo kupros?

Laukia pilietinis karas?       2021-08-13 1:16

Laukia Belfastas (pilietinis karas) ir po to ,geriausiu atveju,  priešlaikiniai rinkimai.
https://www.delfi.lt/video/laidos/delfi-diena/delfi-dienos-interviu-filosofas-jokubaitis-politikai-bijo-iseiti-ir-kalbeti-su-zmonemis.d?id=87936711
Pačioje nesusitupėjusios, primityvios žurnalistės vedamo pokalbio pabaigoje ( 18 minutė) prof.  A.J. tai pabrėžia aiškiai. Politinei sistemai imantis prievartos toliau ir gniaužiant politinę laisvę, ji sulauks Belfasto lygio pasipriešinimo (tragedijos…) . Jis pabrėžė, kad priešlaikiniai rinkimai bus po ilgalaikio Belfasto, bet tik palankiai pasibaigus pil. karui . Bet pradžioje sistema iššauks pilietinį karą, kurio pasekmės nenuspėjamos…
Landsbergio prožydrasis valdančiųjų lageris veda šalį  į pilietinį karą..... Įdomu, kas eis mirti už anūko vadeliojamo valdančiųjų lagerio, grįsto grupine nauda ir bauginimais , antivalstybinę politiką? Kas eis mirti už jo beprotišką antinacionalinę politiką, nukreiptą prieš piliečių laisvę, šeimą ir laisvę?  Jei TS ,LP,  LS gupuotės kursas nesikeis, prof. A Jokubaičio prognozės neišvengiamai išsipildys…. Profesorius perspėjo TS vadeliojamą lagerį labai aiškiai- laukia pilietinis karas su nenuspėjamomis pasekmėmis.
Pone G.Landsbergi, ar tamsta dar gebate suvokti,  į kokią beprotybę ir tragediją tamsta vedate Lietuvą? Prieš tautos daugumą tamsta tikrai nelaimėsite, nes tamsta ne karvedys, ne lyderis, o bailys ,bijantis kalbėtis net su piliečiais ir besislepiantis Seimo bunkeryje….Kas eis paskui bailį į mūšį prieš savo tautą, prieš piliečių laisvę?
Algirdas

 

 

Jules       2021-08-13 0:02

Mums Amerika per toli, o Dievas per aukštai. Taip apie mus mano vokiečiai ir prancūzai, kurie nėra kuo ten? Italai irgi pritaria tokiai minčiai.

Nida       2021-08-12 23:40

Be Jūsų būtų žymiai sunkiau suprasti šiandienos įvykių esmę ir tiktąjį paslėptą tikslą. Ačiū Jums už Išmintį ir Drąsą, kuriais su mumis atvirai dalinatės.

Pagarba Nidai       2021-08-12 22:50

Kalbintojas bandė be teismo nuteisti Paleckį plūgų teisme, bet Nida nepabijojo pasakyti tiesos.

Nežinia,kiek mūsų        2021-08-12 22:16

puikybe,godumu,tuščiagarbiškumu ir daugeliu kitų sielos ligų serganti valdžia pajėgi suvokti,kad įvesdama diktatūrą,ji pasmerkia save ir Lietuvą.Nes šalia, už sienos, vaikšto neabejotinai žiauresnis ir stipresnis žvėris “Kremliaus diktatūra”.O džiunglėse,kurias bando diegti mūsų valdantieji,pamiršę tarnauti tautai,kaip žinia,karaliauja stipriausi,ir tik laiko klausimas,kada būsim suvalgyti.Kliautis tik NATO,kad ji staigiai sureaguos ir kone per valandą mus apgins yra neatsakinga, dar labiau tikėtis ir galvoti,kad pirma galvas guldys amerikonas ar vokietis ,o ne lietuvis dar naiviau. Užtenka pirmos aukos ir nežinia į kurią pusę stos daugelis lietuvių,jeigu hipsteriai pirmieji nepabėgs į vakarus.Todėl tai,ką daro ši valdžia šiomis dienomis su galimybių pasais yra tikriausia provokacija,ir artėjant pratyboms pasienyje, yra nuosprendis šaliai. Juo labiau,kad kartojasi 2009 metų scenarijus su artėjančios tragedijos nuojauta.Kas tai bus,galima tik spėlioti.Tačiau neabejotinai bus.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.