Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Intelektualų vaidmuo

Nida Vasiliauskaitė. Apie politikų „nežmoniškumo“ istorijas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 11 d. 12:53

14     

    

Nida Vasiliauskaitė. Apie politikų „nežmoniškumo“ istorijas

Jeigu politikas turi nemažą palaikymą visuomenėje, reikia pamėginti šitai sugriauti parūpinant tai visuomenei vieną už kitą širdį labiau plėšančias istorijas apie jo „nežmoniškumą“: tai jis homofobas, NES ženklelio neįsisega, tai klasistas be jokios empatijos, kuris dar ir vaikų nemyli, NES savo skėčio į šimtą mažų skėtukų nesuskubo padalinti šimtui mažų šlapių berniukų, tai priešiškas šeimai ir mano, kad vaikų turintys žmonės atsakinguose darbuose nepageidautini, NES, paklaustas apie padėjėjų pasitraukimo priežastis, pasakė, kad kai kurie tą padarė norėdami daugiau laiko skirti šeimyniniams reikalams ir kad į darbus žmonės priimami tam, kad tą darbą dirbtų, o ne kad darbo sąskaita darytų ką kita (pvz., savo vaikų piešinėlius apžiūrinėtų: svarbu gal ir įdomu, bet ne tam jie čia pakviesti)...

O ką, turėjo pasakyti? Jog panūdusį dėl šeimyninių aplinkybių (darome prielaidą, kad čia tikrai tikroji, o ne mandagi formali priežastis) pasitraukti padėjėją su ašaromis maldavo to nedaryti, žadėdamas jo tiesiogines pareigas sumažinti iki minimumo, atlyginimą palikti tą patį ir dar pridėti, plius pasamdyti valstybės lėšomis jo vaikams dvi aukles?

#PettyGames

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Prašalietis       2020-07-12 11:37

Prašalieti,    2020-07-12 10:48
Bičiuli, “apie buvimą protingu ar nusišnekėjimą”... Adekvačių žmonių normaliame pokalbyje"protingumais” niekas tarpusavyje nesilygina. Galimoje diskusijoje, jeigu pašnekovo manymu yra “kas ne taip” tai, konkrečiai nurodoma kas yra “ne taip” ir pasakoma “kaip yra taip”. Aišku, tai yra įmanoma, kai yra kalbama apie dalykus, kuriuos abu pašnekovai daugiau mažiau žino ir neturi tikslo vienas kitam pademonstruoti savo “patriotinio žinojimo”...

Prašalieti,       2020-07-12 10:48

negi būdamas protingu mėgsti tyčia nusišnekėti, kodėl? Negi manai, kad čia vieni naivuoliai, iliuzijų ištroškę besmegeniai, susirinkę, ką?

Prašalietis       2020-07-12 9:22

Prašalieti,  2020-07-12 7:00 “o su kuo pats čia ateini? Ateini drapalint dviejų milijonų nunykstančios tautos?”...
  Tamsta, ES donorių keliolika metų šelpiamo, kad per greitai galutinai nenusibaigtų, “nabašnyko” vardu Lietuvos “nepriklausoma valstybė” niekam nėra prasmės nei “galabyti”, nei “spardyti”. Smalsesniems žmonėms yra įdomu stebėti 30 metų vykstančius “vakarietiško civilizavimosi procesus” buvusių profesionalių komunistų ir KGB-istų “politinių” įgulų 30 metų tebevairuojamame šiandieniniame brazauskiniame-lansberginiame durnių laive. Nežinau apie kokią sovietų kariuomenę kalbi, kurioje “26 kariuomenės diedai galėjo spardyti nepaklusnų salagą”. Gal tau “sovietų kariuomenė” dar buvo Gorbačiovo eros pabaigoje ar Jelcino valdymo metu. Tuomet, gal tai ir buvo…. Brežnevo laikais sovietų armijoje įvykusio konflikto metu, kurį aš mačiau savo akimis, pasibaigusiu muštynėmis vienas prieš vieną,kur labiau pasisekė seržantui, kuris priešininkui stipriai iki stipraus priešininko susvyramo vieną kartą  pataikė į kaktą. Salagai puolus antrą kartą ir nepataikius, jam buvo stipriai pataikyta į poakį, po smūgio salaga nukrito ant žemės. Seržantas “laimėjo kovą” ir naujesnį, mažiau suteptą žieminį darbo kombenzoną, kas iš tiesų jam ir taip pagal nerašytą taisyklę priklausė. Konfliktas vyko tarp dembelio seržanto lietuvio ir salagos žemaičio žiemą dėl asmeniškai nepriskiriamo, žieminio darbo kombenzono. Po konflikto salaga nėjo į techikos aptarnavimo darbus, o nubėgo į sančiatį. Ten jis buvo sutvarstytas. Sančiastyje paklaustas kas atsitiko, pasakė, kad jį sumušė seržantas. Seržantas iš karto buvo iškviestas pas bataliono štabo viršininką. Seržantui paaiškinus, kaip ir dėl ko viskas įvyko, kad salaga pirma visų be eilės įbėgo į “sušilką“ir pagriebė jam patikusį kombenzoną. Seržantui padarius salagai pastabą, salaga pirmas su kumščiais puolė muštis. Salaga buvo už seržantą aukštesnis, todėl galvojo, kad jis yra “kietesnis”, todėl jis ir turi, “kaip savo chebroje graždankėje”, pirmenybę. Štabo viršininkas sutiko, kad morališkai seržantas yra teisus, bet pasakė, kad seržantas prie jokių aplinkybių neturi teisės prieš eilinį kelti rankos ir davė 5 paras gauptvachtos. Atsėdėjęs 5 paras, seržantas, kaip bausmę, štabo viršininko buvo paskirtas iš eilės dar 3 paras nepakeičiamai būti “dežurnu po batalionu”...

DD plius DD       2020-07-12 8:30

Į klausimą “kas baisaus nutiko Mažeikiuose”, atsakymo taip ir nepamačiau. Tas išmuša iš vėžių, nes galima prarasti vis dar pasitaikančius humanistinius trupinius.
Klausimas kybo, trupiniai ant stalo, atsakymo nėra. Yra tik prigadinto oro tyla.

Prašalieti,        2020-07-12 7:00

o su kuo pats čia ateini? Ateini drapalint dviejų milijonų nunykstančios tautos? Labai faina galabyt tokią smulkmę, lygiai taip, kaip sovietų kariuomenėje 26 diedams vieną nepaklusnų režimui salagą spardyt ratu sustojus, kad vėliau galėtų, kaip Vokietiją 1945 metais, be sąmonės ant koikės užmest, tiesa? Oi, kietas esi, Prašalieti. Turėdamas 100, 200 ar tris šimtus milijonų gyvybių už nugaros savo pusėje, gali “liuosiai” kibt į du milijonus ne visai kokių lietuvių ir tai vadint savo garbe. Toli eisi, vyruti, oi, toli eisi. Tiesiog nenugalimas…

Žinot,       2020-07-12 6:52

mažeikiškiai paklaiko dėl kitų gamyklų pačiame mieste supartalinimo(išvogimo) - liko be nieko. Bet drapalintojus toliau garbina ir didžiais patriotais vadina - kaltina Landsbergį dėl Dubnos aferų ir pan.

DD plius DD       2020-07-12 0:00

Tai kas ten su “Mažeikių nafta” atsitiko?
Žinot kas įdomiausia?
Įdomiausia tas, kad niekur negirdėt kas ten ne taip. Konkrečiai kas- nieks nesuformuluoja, nors pezalybės iki begalybės.

stasys       2020-07-11 18:53

Paburnojote ir užteks . Kiek gi galima ašaroti dėl kiekvieno NE-taip ? Štai valstiečiai nutarė nutraukti susitarimą su social.darbiečiais ir anuos per rinkimus palikti kaip stovi .. Juokingiausia kad aniems R.Karbauskis ir dar gi padėkojo už sėkminga bendradarbiavimą  bet vistiek paliko ant ledo ., mol Jus ten Kirkilai plaukti mokate štai pilvu ir šliaužkite iki sekančio Seimo .

DD plius DD        2020-07-11 18:13

Dar šviežesnį pridėsiu.
Ar pamena kas tokį populiarų jūsų terpėje “laikykitės ir tvirtybės jums, pone Stasy Jakeliūnai” Gal ir pamema, bet nenorom.

DD plius DD savaip vasiliauskaitiška maniera       2020-07-11 18:00

Paprovokuosiu tingiai Juozaičio liudytojus (kurių šiame tinklapyje dauguma, kiek pamenu) , nieko daug neaiškindamas.
Atsakykit, jei rišliai sugebėsit, dėl ko jūsų kumyras plyta mosavo ant biblotekos laiptų..Nes viskas ką teko girdėti- :Mažeikių nafta, Mažeikių nafta”. Tik žinote, mielieji, neteko išgirsti kas ten tokio baisaus ir siaubingo nutiko.  Kur ten griuvėsiai ir paklaikę mažeikiškiai?

Šunys loja,karavanas eina...       2020-07-11 17:21

Ačiū,Nida!Puikiai valdoma ir mintis,ir plunksna.Burnotojų daugėja,kaip ir patarėjų.Bet…Nausėdą išrinko žmonės,kaip ir Loretą galimai išrinks rajono žmonės,pamatę,kad profesorius seimo pirminykas prastesnis visom prasmėm už tą pačią Loretą.Ir ką? Vėl etatiniai komentatoriai paklodėm savo įžvalgas rašinės,mokys tautiečius ir piktinsis.

Kis       2020-07-11 16:18

tik patvirtina ,kad tie “amzini” valdzios zmones,isvirsta i paprasciausius vagis ir bezdziones,o rotacijos nebuvima,leidzia kurtis klanams visuoses sferuos,kur vienas kita dengia?O apie nebaudziamuma sklinda legendos ir kaip zasies vanduo,jeigu mes vilkinsime ar pakatosime “tradicijas"bus amen Juze,juk kas darosi su tais issigimeliais,koktu ziureti,net Loreta eina i politika?O ka tu ten pamirsai?Galiu tik pakartuoti,jeigu mes juos rinks9ime sedesime vienoje vietoje,jie gyvens,o meska darysime,o apie anukus nekalbu,nes postu ir partiju Lietuvoje tikrai pritruks.Pasera daug blogybiu,laikas atejo kai reikia uz jas atsakyti?

Prašalietis       2020-07-11 14:31

“Jeigu politikas turi nemažą palaikymą visuomenėje”... Jei skaitantis knygas(matomai mėgsta skaityti lietuvių liaudies pasakas, brolius Grimus, Anderseną ir t.t., nes atėjo prezidentauti su “susiformavusia gerovės valstybės vizija”) ir bankelio valdytojui dešimtmečius “patarinėjęs ir pradrožęs pieštukus” Nausėda yra politikas, kuris savo metinį prezidentavimą pats apibrėžia kaip laikotarpį, kuriame jis daug ko išmoko ir būdamas mokiniu pats save kaip mokinį gerai įvertino, tai niekam nėra nuostabu, kad Nausėda, sužavėtas pasakiško Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo vaizdų su laiveliais, choru, nelabai gausios, bet patriotinės žioplių minios, atėjusios pažiūrėti į renginį ir populiarų “politiką” Nausėdą, nematė ir nejautė nei lietaus, nei pastatyto šventės iškilmingumo sustiprinimui po lietumi greta drebančio vaiko, ant kurio pylė dar ir vandenį nuo savo Ekselencijos skėčio. Pasakose visur geri riteriai ir karžygiai viską daro, kad jų širdies damoms būtų gera ir nieko netruktų...

DD plius DD       2020-07-11 13:20

Yra autorių, kai atsimerkęs apsidairai. Aš nevardinsiu, nes tas būtų negražu ir pretenzinga.
O štai nuo patarimo iš geros mano paties manymu širdies nesusilaikysiu- Nida, jūs paprašykit pretenzininkų surašyti pretenzijas į popieriaus lapuką, suvynioti tą lapuką į ritinėlį ir susikišti kur nebūna. Nei saulėtekių nei saulėlydžių. Iš bėdos galit ir į mane parodyti, aš tikrai nesupyksiu..
Na štai- pagaliau ir daviau patarimą ir išsidaviau

Rekomenduojame

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.