Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Dviejų Lietuvų ideologema

Nida Vasiliauskaitė. Apie naujosios kartos tikėjimą: „Aš laisvas, ne homosovietikas!“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 2 d. 20:09

24     

    

Nida Vasiliauskaitė. Apie naujosios kartos tikėjimą: „Aš laisvas, ne homosovietikas!“

Pavyzdžiui, esu išsilavinęs naujos kartos pilietis – ne toks kaip mano tėvai homosovietikai: jie netikėjo laikraščiais, paseno, sustabarėjo netikėjime, tad ir dabar gūžiasi, inertiškai netiki, nesugeba pagaut gaivios šviežio oro bangos.

O aš žinau, mokykloje man sakė, kad blogi laikai, bloga valdžia ir blogi laikraščiai baigėsi, aš gyvybingas ir lankstus, aš tikiu!

Viskuo, kas vieša, oficialu ir todėl autoritetinga.

Aš laisvas, ne homosovietikas!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tiek>Stiklo valytuvas        2021-07-4 15:28

kur jaunimas? Konkrečiau - ne iškrypėlių ideologiją remiantis jaunimas ? Bet juk tai elementaru, tika aklas to nemato ,kad labai atidžiai, metodiškai šie jauni žmonės buvo ekonomiškai išspausti iš Lietuvos. Lietuvoj iš esmės sugebėjo likt tik “auksinis” jaunimas - kitiems anei darbo ,anei uždarbio gi “neliko”.O kas yra “auksinis “jaunimas ,kas jų tėvai ,tėvų įtakingi giminaičiai mato kiekvienas ,kas nori tą matyt. Jų visai kiti interesai ,mados . Jie ir dabar pirmieji šaukia ,kad greičiau nuimtų karantino apribojimus baliams , “eitynėms” , naktiniams restoranams , klubams . Be duonos ir uždarbio jie niekad nebuvo ir to nesupranta.Ir nesupras. Klausimas kitas : ką daryti su tokia publika? Tai didžiulė problema normaliems žmonėms ,nes šitie su laiku lips mūsų žmonėms ant galvų dar aršiau nei jų tėveliai.

Pasvarstymui       2021-07-4 15:25

P. Nida ėmėsi titaniško darbo išmatuoti žmogiškąją kvailybę. Okeano neišsemsi! smile
Bet ką-ne-ką nuveikti galėtume, kad ir kvailų šaipūniškų žodžių katalogą sudaryti. Pvz.:
- Pasižiūrėjus jaunimo į suaugusius žmones raidos požiūriu, jų tėvų darbų, pažiūrų ir siekių paneiginėjimą toks Tapinas pradėjo prieš ketverius metus savo (?) nukaltu vaizdiniu “bebrai”... Keisčiausia, jog dabartiniai seiminiai per nepilnus metus taip pat jau spėjo “bebriškus” sprandelius užsiauginti!
- “Plokščiažemių” antipodas būtų “Apskritažemiai”. Koks visų laikų ryškiaisias tokių ženklas? Be išlygų - Sovietų sąjungos šiaudinis herbas su Žemės rutuliu centre! Iš tiesų - kas galvelėse (globali valdžia), tas ir ant liežuvio…
Tęskite, mielieji, tęskite sąrašėlį, bus smagu!

> Stiklo valytuvas       2021-07-3 18:50

Pilna jaunų žmonių Šeimų marše buvo. Bet ne tokių nukvakusių piemenų, kaip ta merga, vibratorių laižanti, ar kaip elgebete ir bėelem rujonėse. Tai tokių tikrai mažai buvo

To Hm. 16:31       2021-07-3 18:05

SSSR sukūrė žydai. Šitokią globalistinę kosmopolitine genderistinę ES irgi sukūrė žydai. Tai ko stebitės.

Hm.       2021-07-3 16:31

Taiklu. Ir beje, dar labai neseniai paminėti kokį nors Europos sąjungos pranašumą į sovietų sąjungą atrodė šventvagystė. O dabar net patys eurotarnautojai kartais pašnibždomis apie tai pasikalba. Sutinki kartais kokį seniai nematytą pažįstamą, tapusį eurodvariškiu, tai žiūrėk, pokalbyje ir prasitaria.

Europos ateitis 2       2021-07-3 14:13

Manome, kad susitarimas turėtų išlikti pagrindine priemone siekiant bendros pozicijos Sąjungoje. Pastaruoju metu pastebimi bandymai apeiti šią procedūrą ar net jos panaikinimo idėjos kelia grėsmę tam tikroms šalims būti pašalintoms iš sprendimo priėmimo procedūros ir pastumia Sąjunga tapti ypatingos formos oligarchija. Tai gali lemti faktinį nacionalinių konstitucinių organų, įskaitant vyriausybes ir parlamentus, neveiksnumą, t.y. jų funkcija bus tik priimtų sprendimų patvirtinimas.

Valstybėse narėse vis dar pastebimas didžiulis noras bendradarbiauti, o bendruomeniškumo ir draugystės dvasia persmelkia mūsų žemyno tautas ir visuomenes. Tai yra mūsų kapitalas. Reformuota Sąjunga naudosis šiuo kapitalu, o reformas atmetanti Sąjunga tik iššvaistys šį didelį kapitalą.

Štai kodėl kreipiamės šiandien į visas partijas ir grupes, kurioms artimas mūsų požiūris į Europos ateitį, pateikdami šį dokumentą kaip pagrindą bendram kultūriniam ir politiniam darbui, gerbiant dabartinių politinių grupių vaidmenį.

Kartu reformuokime Europos ateitį!

Jarosław Kaczyński – Teisė ir Teisingumas, Lenkija
Viktor Orban – Fidesz, Vengija
Valdemar Tomaševski – LLRA-KŠS, Lietuva
Matteo Salvini – Lega, Italija
Marine Le Pen – Nacionalinis Frontas, Prancūzija
Santiago Abascal – Vox, Ispanija
Giorgia Meloni – Fratelli d’Italia, Italija

Europos ateitis       2021-07-3 14:13

Prasidedančiojoje diskusijoje dėl Europos ateities neturi pritrūkti partijų, susijusių su Europos tautų laisve ir tradicijomis, atstovaujančių piliečius, prisirišusius prie Europos tradicijų, balsų.
Audringa Europos istorija, ypač praėjusio amžiaus, atnešė daug nelaimių. Tautos, ginančios nuo agresorių suverenitetą ir teritorinį vientisumą, patyrė žmogaus vaizduotės ribas peržengiančias aukas. Po Antrojo pasaulinio karo kai kurioms Europos šalims prieš atgaunant nepriklausomybę teko dešimtmečius kovoti su sovietinio totalitarizmo dominavimu.
Ši nepriklausomybė, ES ir NATO transatlantinis ryšys, taip pat taika tarp bendradarbiaujančių tautų yra daugeliui europiečių didelis pasiekimas, suteikiantis jiems nuolatinio saugumo jausmą ir sukuriantis optimalias sąlygas plėtrai. Integracijos procesas žymiai prisidėjo prie patvarių bendradarbiavimo ir taikos palaikymo struktūrų, tarpusavio supratimo ir gerų tarpvalstybinių santykių kūrimo. Šis darbas turi būti išsaugotas kaip epochinė vertybė.


Tačiau, per pastaruosius dešimt metų Europą ištikusių ištisa rimtų krizių virtinė parodė, kad Europos bendradarbiavimas šlubuoja, visų pirma todėl, kad tautos jaučia, jog joms pamažu yra atimama teisė vykdyti teisėtą ir suverenią valdžią.
Europos Sąjungai būtina nuodugni reforma, nes šiandien, užuot saugojusi Europą ir jos paveldą, užuot suteikusi laisvą Europos tautų plėtrą, ji pati tampa problemų, nerimo ir neaiškumo šaltiniu.
ES vis labiau tampa įrankiu radikalių jėgų, norinčių atlikti kultūrinę ir religinę pertvarką ir galų gale sukurti betautę Europą, siekiančių sukurti Europos supervalstybę, sunaikinti arba anuliuoti Europos tradicijas, transformuoti pagrindines socialines institucijas ir morales principus, rankose.
Politinių struktūrų ir įstatymų išnaudojimas siekiant sukurti Europos supervalstybę ir naujas socialinės struktūros formas yra praeityje žinomos pavojingos ir invazinės socialinės inžinerijos, kuri turi iššaukti pagrįstą pasipriešinimą, išraiška. Moralistinis hyperaktyvumas, kurį pastaraisiais metais stebime ES institucijose, sukėlė pavojingą tendenciją įvesti ideologinę monopoliją.
Esame įsitikinę, kad Europos tautų bendradarbiavimas turėtų būti grindžiamas tradicijomis, pagarba Europos valstybių kultūrai ir istorijai, pagarba Europos krikščionių paveldui ir bendroms vertybėms, vienijančioms mūsų tautas, o ne jų naikinimui. Mes dar kartą pažymime savo įsitikinimą, kad šeima yra pagrindinis mūsų tautų elementas. Tuo metu, kai Europai gresia rimta demografinė krizė dėl mažo gimstamumo ir senstančios visuomenės, vietoje masinės imigracijos reikėtų kurti šeimai palankią politiką.
Esame įsitikinę, kad Europos tautos išliks jos valdovais. Šios tautos įsteigė Europos Sąjungą norėdamos įgyvendinti tai, ką Sąjunga gali padaryti veiksmingiau nei atskiros valstybės narės. Tačiau Sąjungos kompetencijos ribas nustato suteikimo principas – visos kompetencijos, kurios nėra suteiktos Sąjungai, priklauso valstybėms narėms, laikantis subsidiarumo principo.
Pastaraisiais dešimtmečiais Europos Sąjungos institucijoms nuosekliai interpretuojant Sutartis, šios ribos gerokai pasislinko valstybių narių nenaudai. Tai neatitinka pagrindinių Sąjungos vertybių ir dėl to sumažėja Europos tautų ir jų piliečių pasitikėjimas šiomis institucijomis. Norint sustabdyti ir pakeisti šią tendenciją, be dabartinio suteikimo principo, būtina sukurti nepažeidžiamą Europos Sąjungos valstybių narių kompetencijų rinkinį ir tinkamą jų apsaugos mechanizmą, dalyvaujant nacionaliniams konstituciniams teismams ar lygiavertėms įstaigoms. Visi bandymai paversti Europos institucijas įstaigomis, turinčiomis viršenybę prieš nacionalines konstitucines institucijas, sukelia chaosą, pakerta sutarčių prasmę, kvestionuoja pagrindinį valstybių narių konstitucijų vaidmenį, o iš to kilę ginčai dėl kompetencijos iš tikrųjų sprendžiami primetant politiškai stipresnių subjektų valią silpnesniems subjektams. Tai, savo ruožtu, sunaikina Europos bendruomenės, kaip laisvų tautų bendruomenės, funkcionavimo pagrindą.
https://www.pozicija.org/septynios-partijos-kviecia-reformuoti-europa/

Tomas J.       2021-07-3 13:59

Noriu perspeti zmones, neapsigaukit, kurie mano, kad “Respublika” laikrastis yra “kitoks”. Respublika yra toks pat laikrastis kaip ir visi kiti globalistu laikrasciai. 1)jie laiko zmones tamsoje, nesuteikia zmonems ziniu apie tai kas vyksta pasaulyje, skelbia tik globalistu zinias. 2) Kaip ir visa kita globalistine ziniasklaida Respublika ignoruoja mikrobiologu, virusologu, mokslininku, profesoriu, gydytoju ir t.t. straipsnius apie skiepu salutini ilagailaiki poveiki. Rasau cia, nes Respublika, taip kaip ir delfis trina komentarus.

Viltinga žinia       2021-07-3 13:51
aga       2021-07-3 8:27

Na “homo sovietikus” yra idioma surenkanti tai, kas blogiausia sovietmeciu buvo - ypac mulkiu virsininku pasiputima. Tai ne tik SSSR budinga buvo, bet mes nelabai ir ka daugiau ir bematem. Tik komunistiniai dabartiniai snargliai tai absoliutizuoti eme.

Kis       2021-07-3 8:23

valytuve,kam aiskini tas “tiesas”,kai Nida ivardijo musu jaunima(juk homo sovietiku ly ir netuributi)tiksliai;“jie laisvi,ne homosovietikai”!

Prašalietis       2021-07-3 7:00

Atitinkamais istoriniais periodais kuo tik nebūna ir “nekrikštija” vieni kitų, sutinkamai su šeimininko pasikeitimu,“tikėjimus ir laisvės būsenas” keičiantys vietiniai “intelektualiniai” čiabuviai. Prie Rusijos caro jie buvo burliokais ir iš visų jėgų stengėsi išmokti bent vieną kitą žodį ar frazę pasakyti lenkiškai ir “prasimušti” į šlėktų luomą(tų laikų aukštuomenės atstovas buvo neįsivaizduojamas be laisvo kalbėjimo prancūziškai), tarybiniais laikais jie pasidarė aktyvūs, komjaunuoliškas dainas dainuojantys “homosovietikai”. Po eilinės 1991 “laisvės ir nepriklausomybės” šių “intelektualinių -tautinių” čiabuvių šiandieninis “progresas”  yra neįsivaizduojamas be jų buvimo amerikoniško, JAV jau seniai išnykusio, proamerikoniško “homo indėno” vietoje…. Šiandiena pavyzdžių yra, nors “vežimu vežk”...

Stiklo valytuvas       2021-07-3 1:02

Šis Nidos rašymas dėl rašymo. Rašymas dėl „varnelės“...
Rašymas, tai yra ‘čiuožimas’ net neliečiant paviršiaus…
O kur esminis dabartinio jaunimo vertybių ‘kabinimas’...
.
Įtampa tarp katų vyrauja nuo seniausių laikų. Ar dabartinis jaunimas šiame eiliniame, o gal neeiliniame kartų kaitos ir vertybių tęstinume išlieka ‘standartiniuose rėmuose’, ar visgi ryškėja tam tikras ‘lūžis’ (sprūdis).
Keletas pavyzdėlių.
1. Praeitų metų BLM mergiočių akcija prie JAV ambasados Vilniūje. Jau greit metai, o kokios nors, bent kokios analizės kas, kaip, kodėl, kas jų mamytės (gal ir tėveliai) nepastebėjau. Apie rimtą psichologinę, sociologinę, politinę ar filosofinę analizę net nekalbu. Matyt nepolitkorektiška, neatitinka laikmečio dvasios.
2. Pasaulio lietuvių jaunimas skelbia skambius ir nepagrįstai kaltinančius pareiškimus dėl LGBT+ Lietuvoje. Rimtesnės analizės matomai irgi nebus.
Ir dar iš kitos pusės.
A. Kovo 11-tą Nacionalinis susivienijimas prie LR prezidentūros… Jaunimas buvo kažkur kitur, bet tik ne su tais „seniais“.
B. Šių metų gegužę vykęs Šeimų sąjūdžio renginys Vingio parke šiaip ar taip sprendė Lietuvos ateitį. Kur jaunimas? Jug tai jų ateitis?! Sakysite, jaunimo buvo. Taip buvo, vienetai, statistiškai nesudarantys procentinės imties.
C. Dar mitingas prie Seimo…
D. Dar triejų dienų mitingai prie…
E. Dar renginys skitras Lietuvos laisvės kovai… Ir vėl jaunimo nėra! Kažkieno pastaba dėl skautų, jaunalietuvių „seniams“ strigo gerklėje. Propatria tarsi aktyvi, bet jų internetinis portalas tikrai skirtas ne jaunimui. Ten talpinama tokio lygio informacija… (brandiems ir pilnai ‘susitupėjusiems’), kad kartą užklydęs žalias jaunimėlis niekaip nesusigundys dar kart apsilankyti. O ir pati portalo struktūra primena gūdžią interneto senovę.
.
Ar pastebėjote esminį dalyką?
Dvi kartos, ir absoliučiai skirtingos vertybės, interesai…
Visokiausio plauko analitikai stropiai tyli. Gal tai tyla prieš audrą.
.
Dabar apie karus.
Kas išmokė (!) žmones kariauti?!! Čia klausimas „namų darbams“.
Karai politiniai, teritoriniai, ekonominiai, prekybiniai, finansiniai, kultūriniai, religiniai, hibridiniai…
Ar kada buvo tikras karštas* karas tarp kartų?! Ar bus?! Gal Kinijos kultūrinė revoliucija yra to įžanga…
Ar toks karas realus?
Gal po 10-15 metų gyvensime kaip po karo, be karo.
.
Iš kur toks ryškus atotrūkis tarp kartų?
TSRS laikais melioracija žmogų atplėšė nuo gimtinės, nuo tėvų ir protėvių šaknų... Apytiksliai tuo pačiu metu JAV (kiek man žinoma) irgi vyko žmonių atplėšimas nuo savų šaknų, tik po kitokiu pavadinimu.
Ar tokia mankurtizacija turi bendrą vardiklį?
.
Jau 15-20 metų mokslo žmonės kalba apie tamsiąją materiją ir tamsiąją energiją. (Matyt visom prasmėm tamsi…)
Ar Žemė skriedama apie Saulę kartu su visa Paukščių Tako galaktika gali ‘panirti’ į TĄ tamsą, ir kaip tai gali paveikti (jau paveikia?) žmonių mąstymą? Visą gyvąją ir negyvąją gamtą?
.
>> Filosofai yra tikri vunderkindai ankstesnių filosofų citavimuose!
>> Filosofai patalogiškai vengia mąstymuose gerai pakedenti įvairių mokslo sričių pasiekimus filosofiniame kontekste!
.
Tai buvo kuklus mano akibrokštas visai filosofų ‘gildijai’.

ah1       2021-07-2 23:26

tik viduriai būna laisvi.

to Dzeikas       2021-07-2 22:50

Arba Sovietijos sąjungininkas.

Dzeikas       2021-07-2 22:46

Nidai Vasiliauskaitei reiktu atsargiau su sarkazmu, nes ne vien akademine aplinka ja skaito.Ziurek kokia paprasta , naivi siela tiesiogiai jos zo ir supras.
Senokai nebuvau ant Lietuvos, ir jeigu Nida ironizuoja i tautines valdziukes pastangas rurint tautai prota - tai jos sarkazmas pernelyg subtilus.
O nori ji tepasakyti, kad homosovieticusai tera vienas is porusiu to legiono, kuri zmogu ir jo idejas stato auksciau Dvasios. Visiskai nesvarbu kokia ta zmogaus ideja: Sovietija, Reichas ar dar kaip. O po to dar bando Dvasia priverst tarnauti tai idejai.

Geroji naujiena.       2021-07-2 22:43

Nenusigąskime,vien tikėkime.

Viešumoje       2021-07-2 22:15

visada yra daugiau dezinformacijos nei tiesos. Dezinformacijos propagandos pagalba valdomas paikas jaunimėlis - mamyčiukai arba kitaip neosovietikai. Ne veltui pasigėręs Čerčilis sakė, kad karo metu meluojama labiausiai, o dabar gi vyksta Sanitarinis karas - mažinama žmonija. Komsorgus, politrukus, zampolitus dabar pakeitė pseudo ekspertai.

Jie yra       2021-07-2 21:58

neokomsomolcai ,nes tiki valdiška propaganda.

Jie yra       2021-07-2 21:57

naujieji komsomolcai ,nes tiki valdžios propaganda.

Jie yra       2021-07-2 21:56

neokomsomolcai
,  nes tiki oficialia valdžios propaganda.

Jaunimas yra jaunimas       2021-07-2 21:09

Pamenu, regis 1970 metais klausiausi semiotikos, naujos kalbininkystės krypties, entuziasto Tomo Venclovos paskaitos. Jis be kita ko irgi sakė, kad reikia būti atviriems naujovėms, idėjoms, nes gali atsitikti taip, kad nugyvensi tuščiai, ir pabaigoje suprasi, kad nešiojai savyje galingą Gyvenimo užtaisą, bet taip ir neiššovei. Aš tada dar dvidešimtmetis, prisiekiau: man taip neatsitiks, aš nuveiksiu ką nors didelio. Ir tikrai nuveikiau, gyvenau dvejus metus gūdžioje taigoje tarp nusikaltėlių, 1986 metais perėjau Černobylio pragarą, turėjau pasitraukti iš gerai apmokamo darbo, kad netapčiau išgama. Tikriausiai visiems aišku, kad su mano norais ir svajonėmis niekas nesicackino. Esu tikras, kad panašus likimas, o gal dar ir blogesnis, laukia ir absoliučios daugumos dabartinio jaunimo, gimusio laisvais. Aš nugyvenau nemažai metų, esu nepriklausomas nuo nieko,neprašau ir negaunu jokių pašalpų, neturiu jokių privilegijų. Dar daugiau, man viso to nė nereikia. Bet nežuvau autoįvykyje, neprigėriau Palangoje, nepasikoriau apviltas beširdės “pupytės”, mane aplenkė koronavirusas ir daugybė kitų progų prieš laiką užbaigti žemiškąją kelionę. Ar dabartinis jaunimas už mane laimingesnis? Ar jo gyvenimas prasmingesnis? Bet tegul į šiuos klausimus atsakys patys dabartiniai jaunuoliai, jei tik sulauks mano metų. Žmonės ir daiktai privalo turėti savo atskiras erdves. Kitaip įsiviešpatautų Mirtis, kaip rašė Edgaras Alanas Po, įkūnijęs popieriuje savo košmarus, kilusius iš supratimo, kad visada yra atvejų, kai blaivus gyvenimas tiesiog neįmanomas…

vargšeliai       2021-07-2 21:01

juodai užzombinti

Jie nelaisvi       2021-07-2 20:38

nesovietikai, jei taip mano.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.