Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Nida Vasiliauskaitė. Apie argumentą ‘pats kaltas, nes padarei ne viską’

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 25 d. 17:43

15     

    

Nida Vasiliauskaitė. Apie argumentą ‘pats kaltas, nes padarei ne viską’

Vakar turėjau būti LRT laidoje „Lietuva kalba“, bet atsisakiau – nesutinku testuotis.

Pažiūrėjau – nereikėję būtų ten eiti net ir be testų.

Jau vien laidos klausimėlis – taip, taip, tas pat ad nauseam pažįstamas jorkšyridės „Ar sutinkate, kad neskiepyti apmokėtų gydymą savo lėšomis?“ – daugiau nei pakankamas.

Pats faktas, kad drįstama, kaip niekur nieko – ne, čia ne „nuomonės“ ar „sutikimo“ klausimas, čia stumiamas politinis nusikaltimas. Nė vienas „sutinkantis“ nesutinka „nes taip jam atrodo“ – sutinka, nes minta trololo ir yra vyniojamas aplink pirštą.

Arba pats nori, pagal instrukciją, vynioti kitus.

Bet ok, jei kartais kas skaito mane ir nuoširdžiai tas argumentas daro įspūdį, bet laiko save mąstančiu, išsilavinusiu, ne tik vaccinated, tai prašom, pasistengsiu.

Bendra šito PR pagaminto trololo forma yra tokia: medicininės paslaugos nemokamai teiktinos tiktai tiems, kurie įrodys „padarę viską“, kad tų paslaugų neprireiktų. Tokia nuostata kol kas nesivadovauja jokia, jokios šalies sveikatos paslaugų sistema – niekur.

Todėl, kad jos įtvirtinimas numato: „Tegul susimoka“ visi, kas susirgo širdies, kraujagyslių ar kitomis ligomis dėl anstvorio, nes nesveikai maitinosi, mėgo saldumynus ir nesportavo; visi, kas sportavo+ ir gavo traumą; visi, kas susirgo, nes valgė per mažai; visi, kas susirgo nuo įtampos ir streso (galėjo pakeisti darbą, daugiau investuoti į psichologą...); visi, kas susižeidė avarijoje (reikėjo tądien važiuoti kitu keliu arba greičiau sureaguoti, arba pirma pažvelgti atgal, o ne į priekį), įskaitant mažus neatsargius vaikus (reikėjo mamytės klausyti, būti atidesniam bėgant per gatvę); visi, kas per sunkiai kėlė, per ilgai bėgo, piktnaudžiavo alkoholiu ar cigaretėmis, dažnai valgė McDonalde, naktį prietemoj skaitė, klausė garsios muzikos, reguliariai profilaktiškai nesitikrino nuo visų įmanomų ligų, keliavo po egzotiškus kraštus, važiavo viešu transportu, prieš tai neįsitikinęs, kad neįlipo niekas su gripu ar tuberkulioze, bučiavosi su latentinį herpesą turinčiu partneriu ar „neatsakingai“ lankėsi vietose, kur kas nors galėjo nešioti kokį užkratą. T.y. praktiškai – VISI. Įskaitant netgi sergančius paveldimomis genetinėmis ligomis – tada būtų galima apmokęstinti jų tėvus, kad „neatsakingai“, žinodami (arba privalėdami žinoti) riziką susilaukė vaikų.

Kai kalbama apie pinigus, visada būtų galima įrodyti, jog „kaltas pats“, nes „padarė ne viską“.

Tad ša, inteligente! How dare you (o tau juk patinka Greta, tau, ne man).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

taip tai taip ,ale...       2021-09-27 21:12

Vis tik - o kas sustabdys tikrą dvasinę epidemiją , kur kas mirtinesnę  Lietuvai nei Covid su visom jos mutacijom - amoralią LGBT politiką , amoralų siekį įteisint vienos lyties partnerystę. Gana mums tų amoralių “idėjų” , STOP GENDER PROPAGANDAI.

>nuostabu       2021-09-26 15:55

...nevarykit ant viduramžių:) Tais laikais būta daugiau sveiko proto nei dabar mūsų moteriausybėje ir parsidavėlių “inteligentų” tarpe.

Nuostabu       2021-09-26 2:30

Čia - tai bent… Tiesiog viduramžiškas renesansas.

Al.       2021-09-26 0:50

Arba paklauskim kas sumokės už pasiskiepijusių ligas ir mirtis? Valdžia iš savo kišenės? Ar iš mūsų visų kišenės? Ar tiesiog nieko nemokės, o visa tai nuslėps ir dar sykį viskuo apkaltins nesutinkančius skiepytis ir susižaloti ar numirti ?

ah1       2021-09-25 22:55

nėra skiepo nes nėra vakcinos, ir būti negali dėl greitos viruso mutacijos taip lygiai kaip nuo greitai mutuojančio gripo viruso - nuo greitai mutuojančio gripo viruso skiepai kitais metais neefektyvūs, o jei neefektyvūs škia skiepų nėra, nes jie neefektyvus ...Mutanto mutandis yra mutanto mutandis.

ah1       2021-09-25 22:36

Išjunkit velniadėžes - gyvatė slibinas Velnias, melo tėvas su savo angelais/ pasiuntiniais tik ir tyko kada įjungsit kad melais apraizgytų  ir prarytų :

Jn 8,44
44 Jūsų tėvas-velnias, ir jūs norite vykdyti savo tėvo troškimus. Jis nuo pat pradžios buvo žmogžudys ir nesilaikė tiesos, nes jame nėra tiesos. Kalbėdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas.

Apr 12,9
9 Taip buvo išmestas didysis slibinas, senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį. Jis buvo išmestas žemėn, ir kartu su juo buvo išmesti jo angelai.

1 Pt 5,8
8 Būkite blaivūs ir budrūs, nes jūsų priešas velnias slankioja aplinkui kaip riaumojantis liūtas, tykodamas kurį nors praryti.

 

Neteisingas LRT klausimas       2021-09-25 20:40

Reikėjo klausti: ar sutinkate, kad nepasiskiepiję ir nesusirgę turėtų apmokėti gydymą pasiskiepijųsiems ir susirgusiems? Va čia tai būtų Pišistano vertas klausimas. Blogai dirbate, elertėšninkai, ketvirtinės premijos negausite.

Hm.       2021-09-25 20:38

Nuostabu, p. Nida. Jeigu reitingų gaidžiai išdrįstų Jus įtraukti į apklausas „kas geriausiai atstovauja jūsų interesus“, pažymėčiau Jus. Ir spėju, ne aš vienas.

Kam įdomi ta LRT?       2021-09-25 20:34

Tik visiškiems dundukams. Nėra ko ten gaišti laiką.

Ekspertas       2021-09-25 20:17

Lygiai taip pat balsavimas turi būti vardinis idant balsavusieji galėtų susimesti ir padengti nuostolius kuriuos padarė jų išrinkti į valdžią debilai.

dar vienas portalinis klausimas       2021-09-25 20:00

“Ar prezidentas trukdo vyriausybei, ar padeda? Kaip manote?”. Paprastai užduodamas “ekspertams”. Arba patriaxui

Nida       2021-09-25 18:55

Na ir fainai išrokavai, kam priklauso nemokamas gydymas. Tik va aš,  netyčia pasigavus iš tolimų kraštų nežinia kurio iš to sąrašo drąsuolių  atgabentą virusą,  privalĖsiu pati apsimokėti GYDYMĄ . nes nesiryžau pakišti petį eksperimentiniam smygiui. Tegyvuoja tiesa, visus mokesčius mokėjau sąžiningai ir laiku

lapas       2021-09-25 18:54

žinoma, susirgę neskiepyti užima kitų vietas ligoninėse, tad tgegul užsimoka, jei tokie jau išmanūs, kaip ši produktyvioji pilosopė...

Vaistinėje       2021-09-25 18:37

viena susisielojusi mama pasakojo,kad jos dukra taip laikėsi sveiko gyvenimo būdo,jog jos kraujas tapo labai blogas,jai susvaigo galva ir ji iškrito iš trečio aukšto balkono.Dabar labai sunkiai gydoma.

72 lytys       2021-09-25 18:12

Ta aikštinga asaba užsimojo net patį A. Paleckį perspjauti.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.