Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pasaulis, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Nida Vasiliauskaitė rekomenduoja: tarptautinėse sveikatos apsaugos struktūrose dirbusi mokslininkė liudija, kaip mokslas ima tarnauti ideologijai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 14 d. 10:33

26     

    

Nida Vasiliauskaitė rekomenduoja: tarptautinėse sveikatos apsaugos struktūrose dirbusi mokslininkė liudija, kaip mokslas ima tarnauti ideologijai

Tarptautinėse sveikatos apsaugos struktūrose dirbę aukščiausio rango specialistai su mokslo laipsniais, t.y. tamsuoliai plokščiažemininkai, niekas, lyginant su išdidžiais komunikacijos bakalaurais ir užkalnių draugužėmis – apie tą „mokslą“, kuriuo pastarieji tiki.

Pabaigoje – apie PSO neseniai oficialiai pakeistus „pandemijos“ ir „imuniteto“ apibrėžimus: „pandemija“ dabar – bet kuri „pasaulyje plintanti“ liga (t.y., nors ir gripas ar rinitas), „imunitetas“ – „having vaccine“.

Educated vaccinated, žinoma, netiki, nes nedrįsta net pagalvoti, kad taip apskritai gali būti – kaip ateistas, išvydęs šmėklą: ne, ne, jos nėra, nes tokių dalykų nebūna! Deja,  šmėklai neįdomus jo netikėjimas, šmėkla tvyro, šypsosi ir tiesa nagus.

Just watch.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mokslas pirmiausia,       2021-08-15 8:48

kaip ir medikai, tarnauja ir dirba pasaulio galingųjų, vadinasi, ko naudai? Tarnauja Pasaulio kunigaikščiui nei tik pagal Niccolo Machiavelli, bet ir pagal visus kitus, kurie siekia pasaulio viešpatystės(lordystės) - pavergimo. Mūsų išdavikai, apgavikai ir išverstaskūriai nori pirmieji tam reikalui pasitarnauti - panaikinti mažas tautas. Įdomu, kaip jaučiasi tie, kurie rinkimuose balsavo už tokius deputatus? Kas balsavo už apsišaukėlius krikščionis demokratus Konservatorių partijoje ir už pseudo liberalus, kurie nieko bendro su liberalizmu neturi, kaip ir tie su Krikščionybe, su krikščioniška kultūra?

Kils kainos,kad       2021-08-15 7:32

žmonės neprotestuotų,skubiai,pasinaudojant virusu ,įvedama diktatūra.

stasys       2021-08-15 6:23

Niekuo neįpatingas video. Mokslas visada tarnavo politikai , kuri ir formuoja įvairias ideologijas .  Vienas akivaizdžiausiu to pavyzdžiu ‘klimato atšilimo susitarimai Paryžiuje’ kurie apjungia ne tik mokslą , pramone ,politiką bet ir kasdieninį mūsų gyvenimą realiu ritmu .  Nežinau ka ,tuo video, autorė norėjo mums parodyti ?
- O kam autorė tarnauja ?
- Demokratijai ?
- ar tai ne įdeologija ?
Žmonija be jos apsieidavo tūkstantmečiais ir tai jau įrodyta jog ji (demokratija) nėra efektyviausia valdymo forma visuomenei.

ah1>13:39       2021-08-14 22:07

rokfeler (is), pso gimdytojas.

Raimis       2021-08-14 21:43

JAV UZDRAUDE COVID-PASUS! Lietuvoje kas darosi? Atvyra diskriminacija is valdzios puses. Baisu kas yra daroma su zmonemis. Suskaldyta visuomene visiskai! JAV Skiepų pasai yra uždrausti šiose valstijose: Vaccine passports are banned in the following states: Alabama, Arizona, Arkansas, Colorado, Florida, Georgia, Idaho, Indiana, Iowa, Montana, North Dakota, South Carolina, South Dakota, Texas, Utah, Wyoming…

AAA       2021-08-14 20:47

Čia ir atsakymas, kas pirmiausiai už visą tai atsakingas (kas - organizatoriai) bei kodėl pasaulyje ir pas mus visa tai daroma tapačiai. Mūsų marionetės, tik - vykdytojos.

Būtų gerai, tikrai,       2021-08-14 20:26

jei pakartotum rusiškai.

>> 17:40       2021-08-14 19:32

Juliau Milaiti, tu komunizmo šmėkla, medžiok toliau tą savo langų majorą, kuriuo pats ir esi, bet ATSIKNISK nuo manęs. Aš tavęs nekalbinu ir su tavim nediskutuoju, man nereikia tavo kagėbistinės išminties, taigi susikišk ją uodegon ir leisk kalbėtis su žmonėmis. Įgrisai iki gyvo kaulo. Suvok pagaliau, tu asilo galva, kad aš su tavimi jokių pasaulinių revoliucijų nevykdau ir jokių programų tau nepaviešinsiu. Kliedėk toliau tuo savo trockiu ir jo pasaulinėmis revoliucijomis, kol neišveš mašinėlė su kryželiu, o nuo manęs ATSIKNISK. Ar verčiau rusiškai pakartoti, nes lietuviškai nesupranti?

to >> 13:59        2021-08-14 17:40

Ko psichuoji, Langų majore, kai “Internazi conspiracy and aggression” en marche? Nepatinka “mirovaja”? Turėjau omenyje pasaulinę revoliuciją. Kokia pačio programa, nagi paviešink?

to < habilitas 14:33       2021-08-14 17:37

Taip, informacijos internete pakankamai , kas nori tas randa. Bet, kas atsitiktų, jeigu Lrt pradėtų kasdien skleisti tiesą, o ne melą? Kiek žmonių bėgtų vakcinuotis?:)

> idee fixe 16:23       2021-08-14 16:48

Girdėjote žydo elfe chazaravimą.

idee fixe       2021-08-14 16:23

jeigu chazarų psichopatų depopuliatorių sektos tarnaičiai PSO banditai įvedė sąvoką, kad imunitetas, tai “having vaccine”, likusiai žmonijai belieka įvesti ta pačia logika paremtą savo sąvoką “seeing you alive - matom jus gyvus”.

Ačiū Nidai       2021-08-14 16:17

labai geras informatyvus interviu-dialogas apie totalų pasaulio užvaldymą. Panašu, kad vokiečių bankininkai 1923–1944 rėmę nacių režimą tebuvo tik nekalti vaikai užsiėmę nekaltais žaidimais…

>> 13:59       2021-08-14 16:01

Atsikinisk, kvaily. Tavo meilė Trockiui kvepia naftalinu ir visai nepaaiškina šios dienos aktualijų. Saldžių sapnų, drauge Juliau Milaiti. Ar tavo komitetas neatnaujino tavo žinių?

niekad nevaldys vienas       2021-08-14 15:49

nes nebus biznio
turi būti kariaujama - didelis biznis tada
VOT !!!

XXR       2021-08-14 15:48

Ir ką? Naujas kopūsto lapas JT kiškiams su paragrafo plyšiukais akyse. JT dar mažesnis autoritetas negu PSO, įgijusios korupcijos šleifą.

Taip ir turi būt!       2021-08-14 15:44

Žmogus - planeta arba super valstybė, kurios pavadinimas “Žemė”? Neregėto masto imperija. Ir gerai, kai vienas super imperatorius valdys visą pasaulį. Drg.L.Trockio svajonė išsipildė. Su kuo galime pasveikinti vieni kitus.

geras biznis tas virusas       2021-08-14 15:26

beveik kaip holokaustas
gabi tauta, kuri iš žmonių gyvybių (net savų tautiečių) ir sveikatos milijardus pelnosi

> habilitās        2021-08-14 14:33

“Retorinis klausimas: kam dar atrodo, kad tai tik sąmokslo teorijų kūrimas?!”

Žinokite, labai daug kam atrodo. Ir atrodys. Tokia jau žmogaus prigimtis: tiesos jis tiesiog neištveria. Apgaudinėja ir apgaudinės save gal net iki paskutinės valandos – vardan tariamo saugumo.
“Bet žmonės mėgsta šilumą labiau nei tiesą” ... - čia Mačernio eilėraščio eilutė.

habilitās       2021-08-14 14:19

Kuo toliau, tuo vaizdas darosi niūresnis. Kai pamačiau konferencijos vaizdo įrašą, kur B. Geitsas į sceną įridena karutį su statine, ant kurios perspėjamieji ženklai apie bakteriologinį ginklą ir pareiškia, kad branduolinių ginklų daugiau nebereikės, nes bus naudojami štai tokie ir saugotis reikės nuo jų, pamaniau, kad juokauja (tai buvo, berods, 2016 m.), dar darosi aišku, kad apie būsimą „pandemiją“,  jis jau žinojo.
Taip pat, svarbus faktas, kurio niekas neviešina, tai, kad B. Geitsas yra PSO narys, ne darbuotojas, o narys-valstybė, t. y. vienas fizinis asmuo atstovauja ir balsuoja kaip valstybė. Kaip ten vienas vaizdo konferencijos narys pajuokavo, tarp PSO narių-valstybių atsirado – Bilgeitstanas.
Toliau. Niekas mums nesako, kad PSO atstovybė Šveicarijoje, o respondentės manymu ir kitos valstybėse, turi absoliutų imunitetą nuo bet kokio persekiojimo, kad ir ką jie bepadarytų, įskaitant ir Bilgeitstaną. Dabar aišku, iš kur Stambulo konvencijoje atsirado toks pat imunitetas, kuris bus taikomas GREVIO zonderkomandos nariams, kai ją ratifikuos visos pasirašiusios šalys, ir kas stovi už tos konvencijos tokį atkaklų stūmimą.
Ir dar. PGR testai yra nelegalūs, kaip teigia konferencijos dalyviai, jų naudojimas yra neteisėtas, t. y. vyriausybės užsiima kriminaline veikla. Dabar aišku, kodėl pas mus nebuvo reagentų atsargų pereitų metų pradžioje, kai A. Veryga išvyko gastrolių į JAV, dar nebuvo komandos, kad PGR bus naudojami sergamumo „statistikai“ kurti, nes nepatvirtiną vakciną, pagal konvenciją, galima naudoti tik esant karantinui, o karantinas įvedamas tik esant pandemijai, o pastaroji skelbiama tik esant tam tikram susirgimų skaičiui 100 000 gyventojų. Tas susirgimų skaičius, kuris skelbiamas kasdien, nėra atsitiktinis, nes kaip teigia mūsų VVKT:
„Baigus vertinimą, EVA (Europos vaistų agentūra) gali siūlyti sąlyginę registraciją (kaip patvirtinimą) vaistams [sąlyginį rinkodaros leidimą], kurie būtų skirti tenkinti medicinos poreikius, ypač tais atvejais, kai visuomenės sveikatai kyla grėsmės, kurias pripažįsta PSO arba ES…“
Taigi, esame statistikos ir makabriško medicininio eksperimento įkaitais, už kurį ES iki 2024 metų vien tik Pfaizeriui perves apie 27 milijardus eurų.
Retorinis klausimas: kam dar atrodo, kad tai tik sąmokslo teorijų kūrimas?!

Pasižiūrėjau, paklausiau...       2021-08-14 14:19

na, tai detalės. Iš esmės kaip ir nieko naujo. Velnias veikia per žmones. O pinigai –  efektingiausias jo įrankis. (Čia apie Bilą G.ir pan.) Pinigai. Baimė. Galios troškimo narkotikas. Kas dar? Neapykanta artimui. Visa velnio įrankių puokštė.
Tai vyksta visur, visoje planetoje, visuose lygmenyse. Tai vyksta kasdien.
Netyčia vakar autobusų stotelėj įsikalbėjau su viena senute. Ji pasakojo, kaip verkusi ir meldusis už pasaulį. Ir kad Kristus su mumis, ir kad Jis nugalės.
Toks paprastutis balselis iš laudies.
Vox populi – vox Dei.

to PSO, JTO       2021-08-14 13:59

Kiek turi iš Mokslinio Komunizmo arba pačio tėvai ir seneliai turėjo, kad nepajėgus savo galva susižinoti? O iš Mokslinio Covid’o kiek turi? Išsilaikei egzą?

PSO, JTO       2021-08-14 13:39

tapo nusikalstamomis organizacijomis, tai aišku. Bet juk Geitsas nenusipirko šių organizacijų pats vienas, kad ir koks jis multimilijardierius. Jis irgi pridengia kažkieno, dar galingesnio, užpakalį. Kas tai?

Ačiū       2021-08-14 13:25

Labai svarbi informacija. O kas stovi už Bilo Geitso?

Jules       2021-08-14 12:01

O ką mes sakėme apie Pasaulio kunigaikštį, apie Pasaulio Vyriausybę, pamiršote, ane? Kiek Jums kartų sakiau, kad Jungtines Tautas įkūrė Stalino šnipas. Vardą ir pavardę ne kartą čia buvau įkėlęs, pamiršote irgi?

kimba prie Dievo išrinktos tautos       2021-08-14 11:54

negražu taip.
Lietuvoje mūsų moterys: šimonytė, bilotaitė, armonaitė, čmilytė, dobrovolska, grybauskaitė to neleistų - nes paliestų jų tėvus ar mamas.


Rekomenduojame

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Laisvūnas Šopauskas. Ar Nidos Vasiliauskaitės individai apgins savo laisves ir teises? (II)

Iš propagandos frontų. Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“

Gintautas Terleckas. Barbarai

Alvydas Mozeris. Apie A. Dulkio paskelbtas žiurkių lenktynes: kuo didesnis sergamumo rodiklis, tuo didesnis šansas merui gauti premiją...

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.