Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Nida Vasiliauskaitė: Po to štai kas: padaryti, kad neateitų

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 6 d. 10:30

39     

    

Nida Vasiliauskaitė: Po to štai kas: padaryti, kad neateitų

„O kas po to, jei pavyks? Juk vis tiek ateis tie patys arba tokie patys…“

Čia defetizmas.

Po to štai kas: padaryti, kad neateitų.

Kaip? Pakeisti rinkimų tvarką. Pirmiausia – kad niekas nepatektų pagal partinius sąrašus, bet tik tiesiogiai renkamas; grąžinti referendumo teisę, mažinti galios centralizaciją, stiprinti savivaldą.

Antra – uždrausti kaip nusikaltamas organizacijas dvi valdančias partijas, o jų aktyviems nariams – dalyvavimą bet kokioje politinėje veikloje ir valstybės tarnyboje; be senaties termino.

Trečia – kurti naują politinę partiją/as, kurios/ių lyderiai būtų tikri, o ne pastatyti/butaforiniai (nėra? na, jau – atsiras). Įrodę savo elgesiu, kad jais pasitikėti galima ir verta. Ir tegu su jais laisvuose rinkimuose konkuruoja butaforiniai esami – sėkmytės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Heiders       2021-09-8 22:47

Na tikrai pas ta merguzele protelis suveltas. !!! Uzdrausti valdanciasias partijas !!!!!  Jas zmones rinko !!!!  Referendumai visiskai nereikalingi! Taip Pats Landsbergis (senasis) sake. O jis dar nieko nera sumelaves. Naujos politines partijos bus komuniagos , kuriems sules nereikia , nes Putinas sviecia !!

švabo rojus       2021-09-7 21:57

Pasaulyje vyksta precendento neturintis eksperimentas. Naujo tipo genetinės vakcinos, realiuoju laiku bandomos su žmogiškos populiacijos banda. Vieni yra šio eksperimento stebėtojai (laisvoji mažuma), kiti yra tiesioginiai eksperimento dalyviai (noriu pabrėžti jog savanoriški dalyviai, kurie savo parašu patvirtina, kad jie asmeniškai labai nori dalyvauti šios vakcinos bandymuose. Rinkti iš jų laisvanoriško sutikimo parašus yra normalu, nes prievarta medicininiuose tyrimuose, yra uždrausta ir prilyginama nusikaltimams prieš žmoniškumą, neturintiems senaties termino).
  Kadangi sąmoningai pasirinkau būti stebėtojų pusėje, tiesiog šiuo trumpu tekstuku noriu pasidalinti keliais savo pastebėjimais.
  Vakar perskaičiau, kad mirė Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė R. J. Nadišauskienė. Šiaip daug žmonių dabar “staigiai“ miršta, gal ir neatkreipčiau dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau jog būtent šį profesorė aktyviai agitavo visus skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis ir netgi rekomendavo tai daryti nėščioms ir žindančioms motinoms. Pati vakcinavosi du kartus ir su nekantrumu laukė trečios dozės, bet nespėjo. Užteko dviejų kartų.
  Skaitydamas nekrologą, apie šią gerbiamą eksperimentinės vakcinos naudotoją ir agitatorę, tiesiog prisiminiau kitą eksperimentinės vakcinos entuziastą ir naudotoją. Kaišiadorių rajono savivaldybės Administracijos direktorių M. Nasevičių.  Apie kurį taip pat nekrologą skaičiau žiniasklaidoje šių metų kovo 22 dieną. Jis mirė staigiai savo darbo vietoje.
  Taip pat nebūčiau atkreipęs dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau viena istoriją. Šių metų sausio mėnesį, kai tik pradėjo šiomis vakcinomis skiepyti prioritetines grupes, gerbiamas direktorius tuojau pat pasiskiepyjo ir dėl to kilo nemažas šurmulys, nes jis nebuvo jokiose prioritetinėse grupėse.
  Ir štai po poros mėnesių, jis netikėtai ir labai lengvai miršta tiesiogiai savo darbo vietoje.
  Dabar tokių netikėtų mirčių vis daugėja ir daugėja, bet aišku tai visiškai nesusiję su eksperimentine vakcina. Tai tiesiog sutapimai.
O dabar apie pastebėtą teigiamą vakcinos poveikį žmonėms.
  Aš šiek tiek nusivyliau kai sužinojau jog mano draugai gyvenantys kaime suskubo skiepytis, bet kai su jais susitikau pokalbiui, betarpiškai apsidžiaugiau. Išgirdau tokį tekstą: “Eik Vladeli čia durnium reik būti, kad šitą brudą į save susleisti. 20 eurų ir tu “vakcinuotas“.“
  Tai yra, kaimo žmonės protingai suprato, kad reikia įjungti “durnių“ su įsigalinčiais vergvaldžiais ir vaidinti jog viską darai kaip jie sako. O realybėje daryti viską atvirkščiai. Tai normali kaimo žmonių sveikos nuovokos gyvenimiška pozicija

Dabartinėje koronoaferoje,  jų tikslas ne vien apvogti kvailus gojus (jeigu būtų tik tai, aš būčiau tylėjęs). Jų tikslas visus kas papuls į jų valdžią, pasodinti ant vergo grandinės.
  Antsnukiai, šunų pasai, uždarymai, izoliacijos, priverstinis “gydymas“ tų, kurie bus pavojingi arba nereikalingi šiai naujo kaganato sistemai. Siaubingą ateitį jie yra mums numatę. Negalvokite, kad nuolankiai jiems pritardami arba neprotestuodami ir tyliai tūnodami savo sodybėlėse, jūs užsitarnausite privilegijuotą vietą jų kuriamame segregacijos, žudynių ir vergiško paklusnumo GEROVĖS VALSTYBĖJE. Kaip tai buvo senosios sovietijos darbo lageriuose (visi iki vieno senosios sovietijos gulagų pargindiniai vergvaldžiai buvo žydai) tavo gyvenimas kainuos mažiau nei kuvalda, kuria tu privalėsi skaldyti granito skaldą, pilamą priešais gerovės valstybės vergvaldžių namukus, uždarose saugomose teritorijose.
  O dabar dėl tų, vargšų valdžios distrofikų ir infantilų (abiejų lyčių ir belyčių), kurie naudodamiesi savo padėtimi, ne tik patys uoliai LAISVANORIŠKIAI vakcinuojasi, bet ir savo skystaprotiškais sprendimais siutina tuos ant ko laikosi visa valstybė (tikrai laisvus, sveikus ir savistovius žmones –  karius pagal prigimtį).  Jie manosi, jog čia jie bus tie, kas valdys naujo “apharteido“ sistemoje. Turiu jus nuvilti mielieji mano. Jūs esate eksperimentinės žiurkytės. Tokios baltos, raudonom akelėm, nepiktybiškos, nors ir atrodančios gan nepatraukliai.
90 proc. distrofikų, kurie tėra bereikalingas ofisinis planktonas, bus sunaikinti chaoso metu, o tie kurie reikalingi fiziniam darbui, bus sučipuoti kaip šunys ir dirbs už balandą ir skiepus. Manote svaičiojimai? Daugelis žmonių prieš didžiąsias pasaulines katastrofas manė lygiai taip pat.

tiek       2021-09-7 18:23

labai palaikau tokias mintis. Tik taip .

Baladė apie stasį       2021-09-7 15:18

Staska buvo geras vyras
Kietas, tvirtas abrazyvas.

Bet pasikeitė plokštelė
Ir stasiukas liko lelė.

Blaškosi visai be ūpo -
Netikri daiktai parūpo.

Imk staseli arklą, lyrą,
Ir atvirsk į tikrą vyrą.

Ark dirvonus ir kemsynus
Ir bedvasius samanynus.

Lai suskamba vėl nauja
Tautą kelianti žinia.

stasys       2021-09-7 14:56

Beje autorė irgi to ‘faršo’ mėgėja ..maidaniškiems kotletams .

stasys       2021-09-7 14:53

Stiklo valytuvui atėjo laikas pakeisti gumeles suteptas parafinu .Jokiu nauju minčiu tik senos surūdijusios-girgždančios .Jau neliko Lietuvoje partiju kurias galima būtų sumesti į jo mėsmalę busimam ‘faršui’ , o jam vistiek reikia ir reikia nauju ir jis vis kažkuo nepatenkintas.
- Gal dar kas turi kokį užsilikusį mėsgalį ? Tiks bet kieno ir bet kokios kūno dalies .. kad tik daugiau ir greičiau pilnėtu tas jo faršo bliudas kotletams .Vargiai ta demokratijos alkį pasotinti kotletais .. reikia naujų įdėju ir saviraiškos formų kurios telktu žmones ir partijas bet ne faršui ..

Matosi,       2021-09-7 14:35

jog dvaro propagandistai jau apsisprendė, kad rugsėjo 10 dienos mitingo uždrausti neįmanoma, bet dar galima pabandyti jį paversti farsu. Jų nuomone, tam tereikia parinkti neutralią vietą (tinka Katedros aikštė), ir tegul mankština liežuvius visi - homoseksualai, lesbietės, valdžios ir papievių marginalai, žodžiu, kas tik nori, kad tik neliktų laiko tam, kam mitingas ir renkasi - pareikšti nepasitikėjimą valdančiąja dauguma ir jos vykdoma pra-žūtinga valstybei politika. Šito jokiu būdu negalima leisti. Jei susirinktų itin daug žmonių, galima būtų rengti keletą mitingų vienu metu įvairiose vietose, tokių nuodėmingų vietų sostinėje daug.

Stiklo valytuvas       2021-09-7 12:54

Galima gražiai literatūriškai ar netgi skambiai poetiškai apibudinti nenumaldomai artėjančią rugsėjo 10-tą (prie Seimo).
Galima,užbėgant įvykiams už akių, pradėti lieti gilias ir toleriagiškas politines įžvalgas (o vėliau ‘perlieti’ iš naujo).
Galima užsidėjus protingų ir turtingų ‘kurmių’ juodus akinius apsimesti kad niekas nevyksta, arba vykstanti ‘smulkmė’ tokia nereikšminga, kad neverta net antakio kilstelti.
.
O visgi.
Lietuvos, ir galimai ne tik, kairieji, prorusiški, rusiški ir žydiški, ir… ir… labai kelia vėliavas pritardami maršistų organizuojamam sujudimui. Net rusiškais tekstais(!) išsakomi palaikymai… Ar Lietuvos rusai per 31 metus vis dar nepramoko lietuviškai (aiškų, tai buržuazinių nacionalistų kalba…) Čia tiktų prisiminti, kaip Tautinio Atgimimo metu, tuometinis radio žurnalistas Benas Rupeika apie kalbos „politiką“ pasakė: „Jei lietuvišką lašinį valgai, tai lietuviškai ir kalbėk“. Benai, Benai, kur dabar tie lietuviški lašiniai?! Ir ta lietuviška kalba prie tų lašinių...
.
Radžvilas apie leftizmą ir visokias su tuom susijusias negandas sklandžiai dėstė (TIK) ant popieriaus. Praktikoje pasirodė visiškas šnipštas. Teoriškai arklys (kuinas), praktiškai neatsikelia. Sinica vis papunkčiui internautams liejo „sukramtytas“ įžvalgas, pastabas, išvadas… Propatria.lt vis labiau tampa religinio turinio gaišena. Prof. A. Jokubaitis retkarčiais sublizgantis saliamoniškomis mintimis, kaip regis, bevelija atsiriboti nuo realybės aktualijų. Apie BUVUSIUS, būtent BUVUSIUS, Atgimimo Sąjūdžio rėksnius (gal kranklius) senoliai jau užmiršo, o jaunuoliai dar net negirdėjo. Ir kam, juk dabar ‘ant bangos’ „kreivų veidrodžių pAŽANGA“. Komunistinė pasaulio ateitis vėl retro stiliūje, vėl avangardas, vėl… ‘kultūrinė kiniška revoliucija’ jei ne pasaulio, tai tikrai baltųų rasės mastu. Tam kelią pradėjo tiesti sveiko proto dešinieji (liberalai) ir nevisai sveiko proto „dEŠINIEJI konservatoriai“ (TS-LKD). Vėliau, estafetę į „juodają baltosios rasės skylę“, perėmė neomarksizmo (leftizmo ir mankurtizmo) apologetai*. Landsberginių gauja paniekinančiai ir atmestinai žiūri (nei žiūri, nei mato) į vis augančią sumaištį Lietuvoje ir ES…
.
Akademinė bendruomenė ir elitas (hmm) tyliai tūno šiknas suraukę... Kai ateis valanda „X“, o ji tikrai ateis, ir ateis jau vien dėl to, kad minią paliekate be dorų (nors pakenčiamai dorų) vadų, ir tas nesuvaldomas bet visgi valdomas(!!!) gaivalas pimiausiai sutryps jus pačius! Taip jums ir reikės, („Kam daug duota, iš to bus ir daug pareikalauta“, sako Evangelija). Iš gyvenimo ėmėte, o dabar atsiribodami bandote nusiplauti - nepavyks („Kaip nusidėsi, taip sumokėsi“).
.
Nusileiskite iš savų išminties bokštų ir sutartinai pasakykite:
Mankurtiškam neomarksizmui stop!
Švabui, Sorošui… stop!
ES peprotybei stop!
Medicininiams eksperimentams stop!
.
Jūs dešinieji, tikri, apsimetantys ar iš durnumo, už nenorėjimą, negebėjimą, už abejingumą, už visas tikras ir abejotinas niekšybes degsite pragare, ir tas pragaras bus čia žemėje po ta pačia saule vakar, šiandien, rytoj.

kartaisatrodymui       2021-09-7 11:43

pone Minore, tamsta jautiesi nesvarbiu ir valdžios ignoruojamu?
turite 2 variantus:
arba toliau verkšlenti
arba valdžios metodą atsukti prieš juos pačius-
ignoruokite režimo parėdymus, boikotuokite nurodymus.
supraskite, bet koks režimas gajus tik tol, kol jo bijoma.
.
“-Nebijokite!”
(Jonas Paulius II-sis”.
tereikia išgirsti ir suvokti kas buvo kažkada Šv. Tėvo pasakyta.

Linai,       2021-09-7 11:41

nepraleidai progos pasirodyti, kad esi visiškas kvailys , okupantų laižytojas, o dabar esamų padugnių liokajus, bet jau galėtum sprasti, kad tokiems šiukšlėms greitai nebus kam mėtyti ėdalą. Loji kartu su mėšlo gabalu stasiu, kuris tik iš tokių šlykštynių ėda, nes proto nėra. Čia jo niekas žmogumi nelaiko ir nekreipia dėmesio, matyt jo šeimininkai ir tau paėsti davė.

Kartais atrodo,kad       2021-09-7 11:18

mes ,lietuviai, Lietuvoje jau kaip ir nereikalingi.Viskas daroma tik dėl LGBT mažumos ir migrantų.

Lapių sąvartynas        2021-09-7 9:28

Kai tik senis Ožys iškeliaus pas Abraomą , mažapimpis ožiukas bus greit nukanalizuotas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-7 6:07

Kai bemaž 30 metų apsišaukėliai seimagyviai budeliai siautėja Lietuvoje svetimšalių naudai,
v_i_s_i policininkai kviečiami dirbti išvien Lietuvos naudai, o ne Ingridai Šimonytei (Agnei Bilotaitei, Renatui Požėlai ir panašiems diktatoriams). Policininkai, nepaisantys šio kvietimo, bus apkaltinti Tautos varymu iš Lietuvos.
_____________________________
Lietuva - Tvirtovė

Al.       2021-09-7 0:12

Sumuojant - padaryti, kad žmonės nustotų buvę blogi. Ir viskas. Na o blogiečių organizacijas tiesiog sunaikinti. Atskiriems, vis dar pasitaikantiems, tiesiog išspardyti subinę. Viskas, kas genialu, paprasta.

habilitai,       2021-09-6 21:57

Bendrais punktais primink.

habilitās       2021-09-6 18:58

„Trečia – kurti naują politinę partiją.
✒✒✒

Pritariu. Bet kaip, ir kas tai padarys?!
Nes tarp lietuvių nėra to suprantančių. Per pastaruosius dešimt metų rašiau, daug kartų, apie tai, ko reikia, kad partija būtų politinė, o ne tik draugų būrelis, bet niekas neišgirdo!

space       2021-09-6 18:51

vos tik p. Nida publikuoja eilinį naują tekstą,
kontoros cucikai užbliauna:
“gialbiekyt, viel rūūūūsaj puoooola-a-aaaa!”
matyt labai iš aukštai tie rusai puola,
kad niekaip dar vis nenukrenta ant dugno smile

Pirmoje eileje       2021-09-6 17:25

Iškrypėlų ir idiotų pajėgos!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-6 17:17

Nida, v_i_s_o_s partinės gaujos, kurios valdė Lietuvą 30 metų, darė nusikaltimus žmogiškumui. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. V_i_s_o_s partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos, nedelsiant, d_a_b_a_r.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-6 17:16

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
*
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
______________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugsėjo 6

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-6 17:16

Kaip toji valdžia yra nelegitimi, neteisėta
https://laisvaslaikrastis.lt/kaip-toji-valdzia-yra-nelegitimi-neteiseta/
***
Konstitucijos parazitai ir išdavikai – vyt lauk
https://laisvaslaikrastis.lt/35228-2/

Landsbergių       2021-09-6 17:06

diktatūra ir krikdemų žlugimas.

Super       2021-09-6 17:00

Patiko,į dešimtuką!

Linas       2021-09-6 16:58

Maniau, kad Nida yra protingesnė.....arba yra labai protinga, bet dirba kitai valstybei. Jos siūlymai yra pavojingi valstybei. Taip mes visi esame nepatenkinti valdžia ir ją kritikuojame ir kritikuosime, bet valstybės mes neatsisakysime. Nida atsikvošėkite, jūs griaunate valstybę. Jūs tiesiog “legitimizuojate” kremliaus remiamų veikėjų reikalavimus Lietuvos valstybei. Ant protesto bangos jūs užsitarnaujate žmonių pagarbą ir ja naudojatės neatsakingai. Jūs žaidžiate su ugnimi.

stasys       2021-09-6 15:39

Pliurpalai gulint ant šiėno popiečio miegučio . Su tokiomis mintimis aplamai negalima žmogaus prileisti prie politikos . Kuo gi Nida Vasiliauskaitė skiriasi nuo Lukašenkos ?..visus uždrausti įtartinai atrodančius o va tuos kitus ,ne marionetes leisti rinkimuose dalivauti pagal atskira vienmandatį sąrašą. Taip dėmokratija virsta režimu siekdama save nuo kitu apsaugoti . Geri politikai Nida blogi turi visi vienodas teises ir demokratinėje visuomenėje jie visi vienodai svarbūs ..

DDD       2021-09-6 15:33

Primena Lenino nurodymus iš palapinės prie Razlivo prieš Revoliuciją.

Artimiausias       2021-09-6 14:49

islandijos variantas.Verta būtų jį prisiminti.

"pakeisti rinkimų tvarką"       2021-09-6 14:46

Taip tai taip, bet to maža - reikia pakeisti padvėsusią “tititiuciją” Nauju Pagrindiniu Įstatymu, t.y. sukurti bazę valstybės visuomeninei-politinei-socialinei sanklodai.
Atskirų įstatymėlių kaitaliojimas beviltiškai susikomprovitavusiaioje struktūroje, būtų eilinis “monkey business”.
Lopas nepridengs plikos subinės kai neturi kelnių.
didžiausia dabartinės santvarkos yda, ne tame kad valdžion ateina niekšai, bėda tame, kad visuomenei nepalikta jokių realių instrumentų įgalinančių daryti valdiai poveikį bei išsireikalauti atsakomybės už piktnaudžiavimus ar padarytus nusikaltimus, nėra jokių mechanizmų, kurie leistų užkardyti valdžion patenkančių tipų išpindėjimus.
Taigi vien dabartinės svolačių klikos išvaikymas tik impulsas pertvarkoms, t.y. galimybės sukūrimas.
Kitas dalykas kuris yra fundamentaliai svarbus -informacinio lauko perėmimas.
Tam tikslui privalu išvaikyti muilo liūčių ir pirstpumpirdaičių apsėstą elertė bei atkurti/įkurti realiai visuomeninį Lietuvos Televiziją ir Radiją, parengti ir priimti visuomenės Antidebilizavimo įstatymą ir užmauti namordnikus idiotų siautėjimui komerciniuose kanaluose, apmokestinti 75proc. PVMu kičinio pobūdžio, popsines “laidų” transliavimo produkciją, vienu žodžiu raukti visokių valynkininkų bei užkalninių kiaulės kulnų šūdą.
Ir dar daug ką reikia padaryti, bet nekeičiant santvarkos iš klepto-kriminalinės į humanistinę, nieko nebus.
Norint kurti normalią valstybę reikia turėti jos brėžinius, Planą.
Reikia išmąstyti ir sukurti mechanizmus, kurie užkardytų buvusiųjų galimybes revanšams, užkardyti gerų idėjų bei idealų išsigimimo galimybes.
Antraip vėl gausis tik apgailėtina parodija.

Stiklo valytuvas       2021-09-6 14:41

Džiaugiuos blaiviai mąstančiais komentatoriais (ne vien naujų stabių garbintojais.

bronius       2021-09-6 14:20

Na antras punktas kelia pagrįstų klausimų. Šiuo metu valdančiosios partijos yra trys, siūlo uždrausti tik dvi. O kurios tada nedraus? Blinkevičiūtė ir Co, regis, dabar valdančiai koalicijai nepriklauso, bet jie mažai skiriasi nuo valdančiųjų. Ir kas jas draus ir kokiu teisiniu pagrindu?
Toliau siūlymas aktyviems tų partijų nariams uždrausti “dalyvavimą bet kokioje politinėje veikloje ir valstybės tarnyboje”. Kas atskirs, kurie aktyvūs, kurie ne, ir pagal kokius kriterijus? O jei vis dar bus pakankamas kiekis piliečių, kurie teisėtai išrinks (ar bent norės balsuoti) bent kelis tuos “aktyvius”? Tada toliau eina natūralūs klausimai dėl rinkimų teisės apribojimo, tam tikriems asmenims.
Kitaip tariant, čia daug radikalesni pasiūlymai lyginant su tuo, ką daro dabartiniai valdantieji.
Nejučia tenka prisiminti ir kiek perfrazuoti seną posakį: viens raudons kaip šėtons, kitas vaivorykštinis kaip ...

Ar tai provokacija ar kvailumas?       2021-09-6 14:12

Tai kas tai yra - provokacija ar kvailumas (hmm visgi rašo filosofoijos mokslų daktarė)?
Pataloginis potraukis anarchijai ar Rusijos ambasados užsakomasis veikimas?

Nesvarbu kas tai bebūtų, bet Nidos siūlomo scenarijaus baigtis būtų anarchija po kurios Tauta pati nuolankiai paprašytų geležinės Putino rankos.

P.s. Daugiamandačių panaikinimas yra labai svarbus šiame plane

> 12:05       2021-09-6 12:18

O tai „laisvė“ liks laisva?

Nu, ble... T laikai atėjo       2021-09-6 12:16

Rytų kairė kaunasi su Vakarų kaire.
Nieko nebesuprantu…

amam       2021-09-6 12:05

Ypac patiko koncervus ir socdemus paskelbt uz istatymo ribu..Skamba kaip rojaus muzika.TEIVYKSTA toks stebuklas.Nida,Jus angelas siame klaikale,dekui.

jokių       2021-09-6 11:55

lgbt sąrašų, tik tiesiogiai

Uždraudė?       2021-09-6 11:21

Svarbiausia dalyvauti, o jie, tegu dreba, nes tai nefizinė jėga, bet dvasios stiprybė, t.y. tai, ko jie neturi. Tik vienybėje stiprybė pasireiškia. Juk visos Lietuvos jie negalės fiziškai aprėpti, sukontroliuoti daugumos, didelės daugumos nepaklusnumo. Štai į tokį protestą mes keliaujame. Tik tai juos galutinai išves iš proto. Kaži ar ką padės ir Bergolijo.

Žodžio laisvė...       2021-09-6 11:19

Pritariu ir sutinku Nidai.

Kad teismas jau       2021-09-6 10:59

uždraudė rugsėjo 10 dienos mitingą.Eisim pasivaikščioti aplink seimą.Negalima?

Rugsėjo 10 dieną       2021-09-6 10:56

pilietinė visuomenė pralaimėti negali. Tiesiog neturi teisės.

Rekomenduojame

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.