Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nida Vasiliauskaitė lapjaunimui: jei TAIP dergė „tamsi liaudis“, TAI AIŠKU: jūs ir jie – tų pačių pažiūrų. Tik kas yra tie, kuriuos anie TAIP plūdo?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 17 d. 7:38

23     

    

Nida Vasiliauskaitė lapjaunimui: jei TAIP dergė „tamsi  liaudis“, TAI AIŠKU: jūs ir jie – tų pačių pažiūrų. Tik kas yra tie, kuriuos anie TAIP plūdo?

Ankstesni autorės pasvarstymai ta pačia tema yra ČIA ir ČIA.

O ką lapjaunimas apie vakarykštį savo pasirodymą youtube komentaruose? TAI AIŠKU, kad nei ten jie, nei pasirodė, nei juos kas siundo, nei samdo, TAI AIŠKU – kokie kliedesiai, visiškai tamsuoliški, hahaha! Kodėl kliedesiai? TAI AIŠKU, hahaha!

Dabar aš pasakysiu, kas ir kodėl aišku, o kas ir kodėl – neaišku.

a) „aišku“, kad mūsų šalyje nėra PR agentūrų, „nuomonės formavimo“ ir elfų (kelios sekundės gūglinimo patikrinti šiai versijai);

b) „aišku“, kad jei ir yra, tai jos tikrai niekaip nagučių neprikišo. Nes neįdomu, nes miegoti visi elfai nuo šeštos sugulė, nes visai ne ši tema sukosi ir tebesisuka savaitėmis visiems influenceriams ir lapjaunimui ant liežuvių, o jei ir sukasi, tai ne neigiamai! Neutralūs jie!

c) „aišku“, nes skiriasi stilistiškai – visai nepanašu į tą pažvengimo režimą, kurį atvirai surengia lapjaunimas, kai išsiruošia atakai (kelios sekundės gūglinimo);

d) „aišku“, nes ten komentavo atistiktiniai paskiri žmonės, visai neorganizuotai. Tiesiog taip sutapo, kad viena kryptimi, vienu stiliumi, vienu tonu ir vienu žodynu – TUO, kuris sklinda ir iš vardinių influencerių burnų;

e) „aišku“, nes ten komentavo tikrai ne šviesuomenė (argi ji šitaip kalba? argi mes matėme ją taip kalbant anksčiau? argi ji ne geriau argumentuoja? – kelios sekundės gūglinimo), o „liaudis“ – ta, tamsi.

Pala, dabar sakote, kad „tamsi liaudis“ yra ne ta, kur „šeimų marše“ arba jam pritaria, o ta, kuri nepritaria?.. Nes pritaria Stambulo konvencijai ir vaivorykštėms perėjose ir puikiai supranta, jog „tradicinė šeima“ – socialinis konstruktas? Tai ŠIOS pažiūros, jūsų teigimu, apibrėžia „tamsią liaudį“ sutapdamos su jūsiškėmis – ir tai TODĖL jūs tos „liaudies“ aistringai nekenčiate ir laikote save nelygstamai kokybiškai skirtingais bei pranašesniais? (Ups, įtariu, kad pastarieji keli sakiniai lapjaunimui per sudėtingi: dabar jis nuoširdžiai net išprakaitavęs bando įsikirsti; bet nieko – visada po ranka intelektualusis gelbėjimosi ratas „Hahaha, what a cringe!“).

P.S. O argumentas apie kiekį ir atstovavimą yra linksmas, tiesiog linksmas. Taip, žinoma, 10 000, 20 000 ar 40 000 dar nebūtinai lygu „tautos balsas“, bet, tai akcentuodami, jūs sakote štai ką: likusi visuomenė, esą, „taip nemano“, o mano kitaip, priešingai, t.y. „kaip valdžia“.

Ok, tarkime, jūs teisūs, bet tada privalote sutikti, kad visa likusi didžioji visuomenė yra šviesi šviesi kaip jūs–  jokios homofobijos, jokio seksizmo (tie susirinkę dešimtys tūkstančių gi baisūs seksistai, smurtautojai ir homofobai), jokio poreikio edukacijai, Raskevičiaus aktyvizmui ir Stambulo konvencijai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tai net ne lapjaunimas       2021-05-19 14:00

Pagal braižą jie niekuo nesiskiria nuo Prigožino fermos žvėrinčiaus. Nes irgi nevengia rašinėti apie subinę, šūdą ir burną, kaip kažkada prigožinius apibūdino dabar Lukašenkos uždarytas @belamova.

DD plius DD       2021-05-19 8:02

Še tau kad nori:) Nida mus visus išdūrė. Suintrigavo lapjaunuoliais ir nepaaiškino, kad tai yra karikatūros personažas- viščiukas, kuris ditirambais lapėms tikisi kurią dieną pats patapti lapinu. Tiksliau paaaiškino, bet ne čia, o delfiuose. Kol Nidos iš delfių neišvarė, galit pasiskaityt:)

DD plius DD- s.m.       2021-05-18 7:01

Trys viename. Ir tas ir anas ir dar laptopas priedo. Be laptopo niekaip- beliks tik plūstis kaip š. eketėj.

s.m.       2021-05-18 0:19

kaip visad genialiai paprastas Nidos “trumpukas”.
Nežinau kaip kitiems, bet man Nidos įmantrioje aka ezopinėje kalboje jau kelintą kartą girdisi paprastut paprasčiausia mintis, - nėr geresnio būdo padėti į pavėsį tą lapjaunimą (plūduvius, anot keturgubo D), kaip jų primityvų “ginklų arsenalą” tiesiog atgręžti prieš juos pačius. Iškart dingsta ir jų argumentai ir tapinizuota užkulninė “išmintis”.
***
Visai nieko ir ne Nidos naujadaras “plūduviai”. Tik dar neaišku, ar kildinamas nuo bendraties “plūstis”, ar, nuo žinomo š*plūdo, plūduriuojančio eketėje…

DD plius DD- Rinkėja iš Kauno       2021-05-17 18:36

Na, štai- ačiū nors kažkas paaiškino. Aš žioplys ne viską pastebiu, nes čia dažnai visokie lunatikai reiškiasi. Tik jau labai neįsižeiskit, nes aš prieš lunatikus nesu priešišai nusiteikęs- aš ne prieš durnius, o prieš tuos, kurie durnių klijuoja.
Vasiliauskaitė juos gremėzdišku ‘lapjaunimo” vardu vadina. ‘plūduvius ” jau siųliau. Galima be’lapauzerių” dar kokius “lapuolius” sųlyt.

Ačiū       2021-05-17 17:49

,,Rinkėjai” už paaiškinimą.

štaziui       2021-05-17 17:43

stazele, niekas čia su tavimi nedebatuoja. Kreipiamasi į kitus lankytojus, o tu čia esi kaip testas užsikrėtimui virusu patikrinti. Geriau giliai alsuok ir tenkink šeimininkus. Trisdešimt norveginių pakeliui į tavo gležnas prakaituotas rankeles.

DD plius DD        2021-05-17 17:09

Pasiųlysiu tokį terminą kietuvišką lietuvišką- plūduviai.

DD pliu DD        2021-05-17 17:04

Na, visi tyli apie “lapjunuolius”  Kas čia per jaunuoliai niekas nepasako, vadinas, , teks pačiam aiškintis, arba susitaikyt su tuo, kad pasenau. Na- su tuo, kad pasenau nesitaikysiu- išgraužkit.
Bet dėl tų “lapjaunuolių” manau, kad Nidai kalbos jausmas pakišo koją- kiek suprantu, tai papračiausios nebrendylos.

Markas Soloninas       2021-05-17 14:45

Katynė - 2: Lenkijos prezidento Kačinskio lėktuvas su Lenkijos elitu buvo susprogdintas ore.
https://www.youtube.com/watch?v=G6efvKTdjXU

Lėktuvas buvo susprogdintas ore (10:12), į laivą buvo pristatytas nepatikrintas 1066 kg (19:47) svorio krovinys, veikiant „stabdančiai perkrovai“ nuo mirusiųjų kūnų, nuplėšti drabužiai ( 37:50), rūkas pasirodė greitai ir priešingai nei orų prognozė (41:24)

Pirmoji dalis yra čia: https: //www.youtube.com/watch? V = cAEAI ...

Flankerio tyrimas yra čia: https://plf101.livejournal.com/923.html

Macerevičiaus komisijos ataskaita: https: //www.poloniainstitute.net/reco ...

Šviesos miške (nuo 4:18 iki 4:25) https: //www.youtube.com/watch? V = S4ZpQ ...

Reakcijos laiko testas https: //humanbenchmark.com/tests/reac ...


01:00 šis lėktuvas niekur nenukrito

05:50 kur yra smūginis krateris, kurio energija prilygsta 55 kg TNT sprogimui?

06:50 val. Taisau mano klaidą - šis lėktuvas net „neatsimušė“ į žemę
10:12 lėktuvas buvo susprogdintas ore

11:50 kurie „lenkai sutiko su viskuo“?

Naktį prieš išvykimą 19:30 val.  į lėktuvą buvo įkeltas nepatikrintas 1066 kg svorio krovinys

20:55 kodėl fiuzeliažo vamzdis tapo „paukščiu, išskleidusiu sparnus“?

21:27 Kodėl sparno oda aprišta juostelėmis?

22:50 kokia jėga pakėlė keleivio duris vertikaliai į žemę?

23:52 kas ir kaip nukapojo nelemto beržo viršų

25:20 kairįjį sparną sunaikino ne beržas, o sprogimas

30:41 įgula mirė (prarado sąmonę) prieš lėktuvui apvirstant į kairįjį krantą

35:10 tūkstančiai lėktuvų nuolaužų yra išsibarsčiusios šimtuose metrų

36:56 vieno iš aukų kūną smūgis smogė į tualeto pertvarą fiuzeliažo gale

41:24 aerodromą greitai uždengė rūkas,priešingai nei prognozavo sinoptikai

45:20 kokį sprendimą priėmė įgulos vadas

47:06 kodėl Rusijos dispečeriai dezinformavo orlaivio įgulą

53:00 paslaptingos šviesos miške

Klausimas mūsų vakarietiškai žiniasklaidai: Kodėl, būdami tokiais aršiais Putino Rusijos priešais, jūs slepiate šitas išvadas ?

Nida,       2021-05-17 14:25

tu vis geriau ir geriau rašai! Tas tavo kandus stilius toks nepakartojamai taiklus, kad net akyse nušvinta! (Atsiprašau už familiarumą.)

Rinkėja iš Kauno       2021-05-17 13:57

nesuprantantiems išverčiu į suprantamą žodyną - lapjaunimas, tai jaunimas, ištisai prilipęs prie laptopų (nešiojamų kompiuterių, planšečių ir išmaniųjų telefonų). Tai ta pati veislė, kuri lietuviškame sakinyje daro kelias gramatines ir stiliaus klaidas; yra išmokę mintinai kelias populiarias frazes angliškai, kurias kaišioja visur, kaip Pravieniškių kontingentas žodį “karoče”. Jie menkai apsiskaitę, “naujojo pasaulio” idėjomis tiki fanatiškai, nes tai “pažangu”. Argumentų kalbą menkai suvokia ir nepajėgūs jos atremti irgi argumentais. Tada įjungia patyčias ir kaltinimus ryšiais su Kremliumi. Nidos tekstas jiems tikrai per sudėtingas “įkirsti”. Nes analizuoti, lyginti, matyti įvykių kontekstą ir istorines paraleles,  kritiškai mąstyti šios kartos “kritinė masė” beveik nesugeba.

stasys       2021-05-17 13:15

Stasiuk ..tikrai taip .Vienok nėra kito būdo kaip suaktyvinti apatiška visuomene kaip tik tomis radikaliosios permainomis .Jei valstybėje kalba tik mažumos o didumą jos neprieštaraudama klauso susidaro klaidingas įspūdis jog egzistuoja kažkokios išimtys tai grupei visuomenės . Taip nėra ir G.Nauseda tik patvirtino ta požiūrį , galų gale Jis rinktas daugumos piliečių balsais ir turi pareigą kalbėti tais klausimais atvirai .Aš labai nenustebciau sužinojęs jog patenkintas trina delnus ir meras Šimašius .. ‘pagaliau pratrūko kraujuojanti opa’ .smile)

Stasiuk,       2021-05-17 12:29

būtent tos moteriškaitės ir yra iš tų Rytų, nežinojai? O mes iš Lietuvos ir už Europos tautų sąjungą, už Europos tautų ir jų šeimų pavasarį. Mažumos valdžia yra tironija arba geriau despotija ir caro žandarų arklių kanopos iš Rytų. Ne visi Rytai yra mums priešiški. Pavyzdžiui, Japonija mums draugiška - mūsų sąjungininkė, nežinai? Niekas jokių seksualinių mažumų pas mus nediskriminuoja, jei jos nenori būti viršesnėmis ir turėti privilegijų - viršenybę. Mažumos viršenybė ir privilegijos nėra demokratija. Mažumų hegemonija nėra laisvė.

DD plius DD       2021-05-17 12:26

Ligi šiol žinau jaunimą, kuriam “į snukį spjauni, tai muštis lenda”, bet kiek suprantu, tai tikrai ne “lapjaunimas”. Kas čia per nežinoma egzotika? Gal čia lapauzeriai, kurie barzdeles pipetėmis puoselėja ir pincetais pešioja
Nida, jūs paaiškinkit kas tie “lapjaunuoliaiai Prašau.

stasys       2021-05-17 12:14

Ną netikiu , neįtikino manęs tamstos argumentai. Aš kaip tik manau priesingai , panelė Šimonyte dargi tyliai pasidziauge , viskas praėjo taikiai ir be smurto . Man aplamai atrodo kad tos Seimo ‘amazones’ gana taikaus būdo ..Aš dar labai gerai pamenu kaip Putino administracija reklamavo savo filmukais (šeima) tas jų konstitucinės pataisas Rusijoje nukreiptas prieš LGBT…vat ko nesinoretu jog mūsų šeimos ginejai tokiais pataptu .Viena ginti senas tradicinės šeimos vertybes kita semtis idėjas svetimas iš rytų . Prezidentas G.Nauseda ne D.Grybauskaite telefono ragelio metodikos jau kuris laikas pamirštos .

DD plius DD       2021-05-17 12:09

Kas tas “lapjaunimas”?

Ona       2021-05-17 11:58

Į jaunuosius užkalnienos produkcijos platintojus tenka žvelgti ramiai, nes jie kaip šuniukai, atsidūrę privačioje kailialupio veisykloje. Iš tiesų tai, o kur tas interneto patrulis, kuris už žiaunų paimtų tą kailialupį?

Ech, Stasy, Stasy!       2021-05-17 11:27

Keliai nebuvo blokuoti ir tas policininkų apetitas Bananų baliui pristabdytas, nes pabūgo prezidento, o ne tų neadekvačių moteriškaičių ten aukštybėse, todėl ir nesišvaistė renginio metu, ir žirgų kanopomis, kaip caro kazokai mūsų senelius, netrypė. Ar supratai dabar, p.Stasy? Jei ne prezidentas - mus būtų kanopomis sutrypę, nemanai?

Žodžio laisvė...       2021-05-17 10:35

Šeimų marše dalyvavo apie 50 000 Lietuvos dukrų ir sūnų.

Žodžio laisvė...       2021-05-17 10:32

Man nuo vaikystės Vingio parkas yra šventa vieta.Gyvenau netoliese.Ten būdama
ruošdavausi egzaminams,ten šventėse dainuodavau ar šokdavau.Vingio parke stumdydavau
vežimėlį su pirmuoju vaiku.Jau daug dešimtmečių esu toli nuo Vilniaus ir Vingio parko.Stebėjau Šeimų Maršą.Šaunuoliai,broliai ir sesės,kad atvažiavote ir išsakėte kas Jums rūpi ir skauda,priėmėte svarbius sprendimus.Jie savalaikiai ir aktualūs.
Tauta,esi Suverenas ir imk vadžias į savo rankas ir nieko nebijodama daryk visa tai,ko nepadarė ankstesnis Sąjūdis.Pirmyn į barikadas už Lietuvą - Tėvynę mūsų,už
geresnį ir teisingesnį gyvenimą lietuviams ir kitiems čia gyvenantiems.

DD plius DD       2021-05-17 9:59

Tas buhalteriškas kabinėjimasis prie mitinguotojų skaičiaus apskritai kvailas, nors tie išmintingieji kurmiai save pristato ar įsivaizduoja kaip atsilikėlių priešingybę. Čia ne rinkimai, kur užtenka pereiti kiemą, o mitingas į kurį kai kam teko ir iš Mažeikių keliauti. Taigi 10 ar 12 tūkstančių šiuo atžvilgiu yra tikrai daug, tik jie paprasčiauiai aktyvesni už daugumą. O šiaip, nereikia veltis į infantiliškus skaičiavimus. Buvo apklausos ir jos parodė 70 proc. suaugusios populiacijos. Bet gal, sakau, tie skaičiuokliai tokie protingi, kad jiems ir to maža, o mes tokie kvailiai, kad mums ne taip jau ir mažai atrodo….

stasys       2021-05-17 9:24

Nereikia autore čia taip atkakliai ta dūda pūsti , juk tos akcijos dalyviai taip realiai ir nesutiko jokio visuomenės pasipriešinimo ? Nebuvo keliai blokuoti o ir tie policininkai bananais nesisvaiste renginio metu ? tai iš kur tas pas tamsta tu moteriškų liemenėlių plėšimas ? Ar tai noras pabrėžti savo tiesą pasmerkiant nepritariančius jūsų požiūriui ? Manau Prezidentas jau atsakė į klausimą ,visus dominanti ir tai tikrai verta pasiekta pergalė
taip kaip tos mintys rado realu palaikymą realioje valdžios institucijoje. Jei neteisus esu pataisykite , bet 10000 homofobu tamstos išgalvotas skaičius kaip filosofes .

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.