Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Partijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Sveikatos apsaugos politika

Nida Vasiliauskaitė ir jos naujoji „Lapių medžioklė“ OpTV: Piliečiai? Biomasė! Kaip priešintis?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 19 d. 10:22

21     

    

Nida Vasiliauskaitė ir jos naujoji „Lapių medžioklė“ OpTV: Piliečiai? Biomasė! Kaip priešintis?

Jūsų dėmesiui siūlome naująjį tinklalaidės „Lapių medžioklė“ epizodą, kuriame filosofė, visuomenininkė ir publicistė dr. Nida Vasiliauskaitė atskleidžia, kad šalį valdantys cinikai žmogų telaiko biologiniu mechanizmu, turinčiu anksčiau nematytą prievolę – būti sveikam.

Kelios temos:
Giorgio Agambeno filosofija. Zoe, bios. Kur dingo bios? Homo sacer.
Kuo tai gresia mūsų visuomenei, ir kaip gintis?

Be to, N. Vasiliauskaitė kalba apie GP naudojančių prekybos centrų boikotą ir atskleidžia planą kurti naują partiją.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kolega       2021-09-19 20:17

Šiaip labai šaunus pranešimas, tik sakyčiau, ζωή = gyvybė, o βίος = gyvenimas. Lietuvių kalboje netrūksta nieko smile

stasys       2021-09-19 19:29

Nereikia ‘Petriuk’ labai pikti ant tos ‘acto garintoju partijos’ visos partijos Lietuvoje šeriamos pinigais o tu kurie gaudo pedofilus dvigubas antkainis . Įdomiausia tai jog to net nebandoma slėpti ir čia vedžiojant už nosies apkvailintus senjorus prie Prezidentūros .  Išdidžiai publikuojami video str. o komentaruose tokiu renginiu autoriai reiškiasi be elementarios sarmatos jausmo .

Aristotelis kalbėjo apie        2021-09-19 18:35

Tris gyvybės lygmenis: vegetatyvini, būdingą visiems, taip pat ir augalams, antrąjį lygmenį, tai yra jutimini, būdingą gyvūnams bei trečiąjį dvasinės gyvybės lygmenį būdingą  žmogui, nes jis turi gebėjimą mąstyti ir valingai mylėti. Žmogus yra dvasiškai gyvas, kai mąsto ir myli. Dvasinis lygmuo nesusiveda į religiją, nors religija irgi liečia dvasinį lygmenį.

Todėl ką nori gydo,       2021-09-19 13:53

o ką,pasižiūrėję menegelės žvilgsiu ,nutaria negydyti,nes neperspektyvus darbo rinkai.O jausmai,žmogiškumas,padorumas,atjauta…,-juk “ne šio pasaulio dimensija”?

Petriukas       2021-09-19 13:31

pastebėjimas dedikuojamas habilitui. Nesenai rašė apie Venckienę. Akivaizdus pavyzdys, kad melo pagrindu sukurta partija neturi ateities. Net Landsbergio ir jo aplinkos parama nesugebėjo “išgelbėti”, nei partijos, nei Deimantės.
Venckienė susirinko visus partijai suaukotus pinigus ir pasipūstė padus. Prieš išvažiuodama galėjo bent paskelbti pedofilų ir pederastų sąrašą. Grasinosi tai padaryti bene dešimt metų.
Manau, kad ir Vasilauskaitės sindromas neturi ateities.

ah.ą       2021-09-19 11:20

Jėga vienybėje - nuo pradinės klasės TSRS laikų pamenu kaip mokytoja atsinešusi šluotą į klasę rodė kaip lengva perlaužti vieną šakelę ir kaip neįmanoma perlaužti daug - šluotos…

Sako        2021-09-19 10:56

sakoma kad Gandis taip britus išvijo iš Indijos,Gandžio paakinti britų prekes ir paslaugas indai boikotavo, jų paprasčiausiai nepirko ir nevartojo.

Šiluvos Deklaracija       2021-09-19 9:40

yra pagrindinis ir lemiamas dokumentas,padėsiantis išlikti Lietuvai.Tai padaryta labai laiku.Kažkada Vokietijos intelegintija po karo rovėsi plaukus,kodėl jie nereagavo, tik atėjus Hitkeriui į valdžią.

amam       2021-09-19 9:33

..o stai ir stasys su savo eiliniu kliedesiu..Kur jau ten Nidai su juo galynetis.Lapsardoke,ar esi kada kokia knyga rankoj laikes kazi.

tik tiek       2021-09-19 9:13

Patentuotas išdurnėjimas.

habilitás       2021-09-19 8:53

Asmeninių problemų sprendimas, kuriant partijas, neturi perspektyvos. Akivaizdus to pavyzdys – N. Venckienė. Partijas reikėjo kurti prieš 25 metus, kai tam buvo tinkamas metas arba jungtis prie jau sukurtų ir siekti lyderystės, žinoma, jei buvo rimtų ketinimų susieti savo likimą su politine karjera.

Kai subirėjo sąjudis ir prisikūrė tiek partijų ir partijėlių, kad net pavadinimų pritrūko, šalyje susidarė politinė konkurencija, kuria buvo galima išnaudoti ir dėti pastangas, leidžiančias kurti valstybę. Deja, to neįvyko, susikūrė draugų būreliai su lyderiukais, kurie, laikui bėgant, pasitraukė nuo aktyvios politinės arenos. Liko komunistų partija ir nuo jos atskilę bei dalies kagėbistų remiami, taip vadinami, konservatoriai. 

Senoji pedofilų ir pederastų gvardija nueiną į antrą planą, užleisdama vietą savo vaikams ir anūkams, sistema atsinaujina ir atsijaunina, jai nepasipriešinsi naujomis partijomis. Jei ką ir galima padaryti, tai selbti karą iškrypėliškai ir išsigimėliškai sistemai, negailestingą karą, tik kas tai padarys?! 

Reveransai, kurie buvo demonstruojami rugsėjo 10 d. Katedros aikštėje su nusilenkimais „bisui“, kelia tik juoką.

Prašalietis       2021-09-19 8:33

Nereikia galvoti, kad tie kurie sugalvojo covid atveju žodį “pandemija” ir sudarė pasaulyje šią situaciją nežino ar nesupranta gyvenimo prasmių su ” zoje ir bio”, negirdėjo Antikos Graikijos ir t.t. filosofų išminties. Bent kiek išsilavinusiam ir gyvenimo patirtį turinčiam žmogeliui yra jau seniai aišku, kad šiandieninė “pandemija, kova su planetos atšilimu, demokratijos maidaniniai skleidimai” ir t.t. tėra siekimas pasaulį valdančių politinių-finansinių grupuočių ir toliau valdyti pasaulį, toliau garantuotai išlikti pasaulinės mitimo ir poreikių tenkinimo grandinės viršūnėje, užsitikrinti, kad jiems, jų palikuonims ir jų dominavimą užtikrinančiam “auksiniam milijardui” šiai jų padėčiai gamtos resursų pakaktų kol egzistuos žemėje žmonių rūšis… Šiandieninė situacija žmogaus istorijoje jau buvo… “Dėdulė” Hitleris jau bandė įgyvendinti šiandieninę praktiką. Tinkami asimiliuoti pasaulio žmonės turėjo dirbti Arijų rasei ir užtikrinti jos buvimą pasaulio mitimo ir poreikių tenkinimo grandinėje, visi kiti turėjoi būti išnaikinti… Pagal tų laikų “tautinių patriotų” dievinamo “dėdulės"Hitlerio aplinkos sukurtą rasių teoriją , aršūs “anti komunistiniai ir anti žydiniai” lietuviai buvo tinkami palikti gyvais ir vokiškai “asimiliuoti” tik 20 procentų individų... Pagal šiandieninių pasaulį kol kas valdančių “dėdžių” atliekamų darbų sąlygojamas tendencijas, matomai, prie ateities “vaišių stalo”, lietuvių yra numatyta tikrai ne didesnis, o gal net ir žymiai mažesnis procentas, nei buvo “dėdulės” Hitlerio laikais…

stasys       2021-09-19 6:25

Iš esmės viskas teisingai suvardinta , jei neminėti to fakto jog autorė sutapatino savo akademinį darbą su politika ir jos auditorija . Na bet kas gi gali ja pasmerkti neatsispyrus norui pravesti savo paskaita tokiai dideliai ‘beausiu’ auditorijai ? dargi ‘pasaldinus savo paskaitą’ naujos partijos lūkesčiais. Ne ne nieko blogo ir tame nėra , juk paskelbti lengtines-varžytuvęs norinčiu tokia partija tapti šioks toks stimulas -pliusas galintis sujūdinti ta ‘opozicinį liūną’ kuris šiandiena tyli ir lūkuriuoja , laukia savo progos . Neminėsiu į kokias žinomas pavardes apeliuojų, bet Lietuvoje iš tikro truksta politinės įvairovės besireiškiančios dienotvarkėje . Įvykiai parodė jog ir stasys klydo ..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-19 5:44

- Lyginant su Anglija, Lietuvoje galėtų laimingai gyventi 25 milijonai(!!!) mūsų, bet 30 metų mes varomi iš savo gimtinės - Lietuvos. Dar prieš keliolika metų, Lietuva buvo linksniuojama, kaip sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje.
- 30 (80, 200) metų buvo žudoma Tauta, naikinama Lietuva, carinių budelių maskvėnų, bolševikinių komunistinių budelių maskvėnų, neišjungtų maskvėnų komunistinių kolaborantų - budelių.
- Kantrūs mes kaip mužikai, pakantūs budeliams.
- Lietuviai, bet gi tie seime bei moteriausybėje tūnantys budeliai tėra tik apsišaukėliai menkystos.
- Apsišaukėlius lauk iš seimo.
- Apsišaukėlių moteriausybę lauk iš tarnybos.
- Legitimus Seimas - be sąrašinių.
- Lietuvos r bei tv (Lrt) Tautai
_____________________________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-19 5:43

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
*
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugsėjo 19

Nauja partija       2021-09-19 1:23

Kiek joje bus nacionalizmo, ar vien tik neointernacionalizmas?

ah1       2021-09-18 23:29

apie Geico investicijas į antivirusines tabletes kurias gamins ... dirbtinis intelektas
“Juokėtės iš Michalkovo? Galite ir toliau juoktis. Naujos Geitso investicijos į antivirusines tabletes”
“Смеялись над Михалковым? Гейтс вложился в новые прот...”
https://youtu.be/ewcUTQMBIRk

ah.ą        2021-09-18 22:56

prieš vėją nepapūsi.Anūkiniai su žydų kompanijos GP spaudžia dalyvauti medicininiame eksperimente;...apie militaristinių spalvų karstus teiraukitės pas prezidentą Lansbergį.

ah1       2021-09-18 22:48

farmai ir medicinai pastatytomis ant komercijos pamatų sveiki žmonės nereikalingi. Po prievartinio sumarmaliavimo prasidės ligonių civilizacija - privalėsim sirgti ir ne tik marmaliuotis marmalais dėl pelno, bet ir gerti Geico antivirusines tabletes dėl Geico pelno:
“Juokėtės iš Michalkovo? Galite ir toliau juoktis. Naujos Geitso investicijos į antivirusines tabletes”
https://www.youtube.com/watch?v=CFi_m0cu6dY&feature=emb_rel_pause

 

Aleksas       2021-09-18 22:43

Jei yra galimybė ir mokate skaityti ir kalbėti rusiškai siūlau pažiūrėti:Крамола. “Три эксперимента над крысами,которые показывают дикость человечества”.Bet būtinai dažiūrėkite iki Vsielienaja-25.Pamatysit tai ko tikrai nesitikėjote.Visai kaip žmonijos santykiai ir tai kas vyksta su žmonija dabar.Net siaubas ,kai žiūri pirmą kartą.

skiepytis reikia,nes liga - mirtina       2021-09-18 22:21

gerbiamoji, su piliečiais LGBT , paremta policininkų durtuvais , tikrai elgiasi kaip su kažkokia biomase ,o ne su žmonėmis. Gender propaganda ,vienalyčių “šeimų” kūrimo įstatymas stumiamas buldozeriu pažeidžiant visas imanomas kitaip mastačios absoliučios piliečių daugumos žmogaus teises.


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.