Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Intelektualų vaidmuo, Žiniasklaida

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: „Tai buvo didžiausias protestas nuo Sąjūdžio laikų“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 15 d. 13:25

13     

    

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: „Tai buvo didžiausias protestas nuo Sąjūdžio laikų“

Jūsų dėmesiui siūlome naujausią filosofės dr. Nidos Vasiliauskaitės „Lapių medžioklės“ laidą, kurioje ji paaiškina tikrąsias gana isteriškos reakcijos į mitingą prie Seimo priežastis ir svarsto, kaip elgtis toliau.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

aaa       2021-08-17 8:53

Kažkas įsilaužė į “Tiesos”? Praėjus gal porai dienų po protesto tinklapis tapo visas išsikreipęs, vos ne vos pavyko įjungti ir išklausyti N. Vasiliauskaitės pokalbį

OPEN SOCIETY = Open Conspiracy?       2021-08-16 12:35

Niekam ne paslaptis kieno programa vykdo Laisves partija su i ja infilytuotais CEU aukletiniais. O taip pat URM viceministras A.Pranckevicius.

Nagi, paziurim, ka raso Open society Foundation puslapis apie Soros-M.Brown migracijos politika i Vakarus… Kadangi i ja isijunges ir Putino su Batkos kgb, kaip kad Lukosenka ir prasiplepejo savo 8 val press konferencijoj, o Putinas Davose.. galima daryt isvada, kad moderni priemone okupuojant salis be suvio. Arba pareketuojant valstybiu biudzetus milijardais, neva stabdymui pabegeliu is tu saliu, kur isikure KGB verslo priedangos korporacijos, tokios kaip GaspromNeft, LukOil,  ar RosAtom…  Sis gerai veikiantis planas sumanytas dar Andropovo laikais, kai Soros buvo pakviestas i Maskva Dubnoj kuriant Helsinki group, peremusia iniciatyva is Vilniuj V.Petkaus su Finkelsteinu ikurtos Helsinkio susitarimu stebejimo grupes.. O permetus i JAV kaip Helsinki Wach, Helsinkio Zmogaus teises buvo uzmirstos ir pakeitus pavadinima i Human Right Wach modifikuotos… Nuo 1989 pradetos kurti NVO Rytu Europoje, akivaizdziai ne be KGB pagalbos. Tik nuo 2000 tinklas perimesta i Vakaru Europa, o dar veliau astuonkojo tinklas apraizge ir likusi pasauli. 

“Svetinga ir integruota visuomenė: siekiame suteikti daugiau galimybių žmonėms ir grupėms, galinčioms pagreitinti migrantų ir pabėgėlių įtrauktį vietos lygiu, daugiausia dėmesio skiriant miestams. Tai apima miestų įtraukimą į nacionalinės, regioninės ir pasaulinės politikos formavimą; skatinti naujoviškus integracijos problemų sprendimus miesto lygiu; migrantų ir pabėgėlių kilmės asmenų įtraukimas į miesto administraciją; ir maitinančių svetingų judėjimų bendruomenėse ir universitetuose.
FUNKCINIS DARBAS

Dėl COVID-19 pandemijos darbo teisių judėjimas laimėjo kovoje už esmines darbuotojų teises. Šie laimėjimai yra sveikintini, tačiau daugelis jų yra laikini. Štai kodėl reikia nuveikti daugiau.


Šioje santraukoje išsamiai aprašytas precedento neturintis Atviros visuomenės fondų ir partnerių bendradarbiavimas, įvykęs visoje JAV 2020 m. COVID-19 pandemijos metu.

KOVAS 2021 m
IMIGRANTŲ TAUTA
Už ką JAV vis dar skolingi nedokumentuoti darbuotojai
Prie pastato stovinti žmonių grupė
Šiandien Jungtinėse Valstijose „būtini“ darbuotojai dažniau yra imigrantai, ir daugelis jų yra be dokumentų. Atsižvelgiant į tai, kad šie žmonės rizikavo išlaikyti visuomenę, jie nusipelno kur kas didesnės paramos.

2020 M. RUGSĖJO 24 D. | GREGORY MANIATIS
Skaitykite daugiau iš šios programos: Tarptautinė migracijos iniciatyva
Prenumeruokite naujienas apie atviros visuomenės darbą visame pasaulyje
Jūsų elektroninio pašto adresas
Įvesdami savo el. Pašto adresą ir spustelėdami „Pateikti“, sutinkate gauti „Open Society Foundations“ naujienas apie mūsų darbą. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip naudojame ir saugome jūsų asmeninius duomenis, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.

BALSAS
Perskaitykite naujausią mūsų darbuotojų, stipendijų gavėjų ir partnerių informaciją apie tai, kaip mes dirbame visame pasaulyje, kad sukurtume gyvybingas ir įtraukias demokratijas, kurių vyriausybės yra atskaitingos ir atviros visiems žmonėms.”

Reiktu gerai isnagrinet si ju puslapi,tarsi atvira, bet kruopsciai nutyliny ju lyderiu tikraja kilme, kurios nera ir wikipedijoj.. : https://www.opensocietyfoundations.org/who-we-are/leadership

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-16 5:46

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
(tai - jau kelintas iš eilės ir daugiau nebebus)
***
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti n_e_l_e_g_i_t_i_m_a_u_s seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje - brangioje Lietuvoje.
________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-16 5:46

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
***
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
***
Nemaištauti - pavojinga Tautos gyvybei. Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_____________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 16

Valentinas Katasonovas (Dien TV)       2021-08-15 23:37

Laikas, kai pildosi pranašystės. Pasauliui primetama socialinė tvarka.

https://www.youtube.com/watch?v=C7Z0g_9kr8A

Jei apie žmonių       2021-08-15 22:18

rūšiavimą,tai tikras krikščionis nerūšiuoja žmonių.Išsigelbėjimas čia.Tik ką pas konservatorius veikia Krikščionys demokratai ir ar jie tikrai tokie?

Tikra teisybė       2021-08-15 22:10

Svarbiausia - su žanom d,ark pirmose pozicijose.

stasys       2021-08-15 20:43

Ta panelė ‘balagurija’ ta pati per ta patį . Trūksta autorei įvairesniu argumentu savo pozicijai apginti .Jau visiems senai žinoma jog draudimas patekti į Seimą  taikomas tik jo svečiams ir darbuotojams be GP . Prie ko čia Seimo nariai ? Jus nesutinkate su vyriausybės politika ir keliate savus reikalavimus kuriu daliai pats pritarčiau , bet mitingas ekspromtu dar su tokia potekste tikrai nieko gero nežadėjo ir apie tai daug kas kalbėjo ir perspėjo . Įšėjo kaip išėjo ,todėl virkauti jog didžioji žiniasklaida tas riaušes verčia aktualijomis visiškai logiškas veiksmas . Taip elgtusi ir alternatyvi spauda valdžios atveju . Ir dar , jei žmogus vengia žiūrėti tiesiai ir slepia akis , tai jau blogas įprotis kylantis neaišku dėl ko .

Vykstantys įvykiai        2021-08-15 20:13

Afganistane turi vieną žinią kad ir Sorošui bei kitiems,pasiryžusiems išvalyti pasaulį nuo tautybių.Suprantama,kad Talibanas yra baisus ,žiaurus,nepriimtinas ir t.t…Tačiau visi įvykiai rodo, jog visą laiką kontroliuoti bet kokią šalį yra neįmanoma ir nacionalinė  esmė vistiek visada atgyja,nes toks Dievo planas pasaulyje.Ir vienintelis būdas spręsti nacionalines problemas yra derybos,o ne prievarta,kuri taikoma ir Lietuvoje,bandant nuslopinti krikščionišką nacionalinę savimonę.Tai yra neįmanoma ir valdžia jau pralaimėjusi.Tik kalbėjimasis,derybos su Šeimų Maršu ar opozicija yra prasmingas kelias be aukų.Kitaip pilietinis pasipriešinimas niekada nenuslops.Tautą labiau žeidžia savų priespauda,nei svetimų.

Zinote ka -       2021-08-15 17:49

Baikit zmones terorizuoti valdziuke.Man viskas aisku nuo svarbiausiu valstybiu vadu susitikimo JK,pilnu futbolo stadionu ir Obamos gimtadienio nuotraukyciu-nieks nenesioja kaukiu,nieks nesilaiko atstumu-net senutele JK karaliene…

to Gal       2021-08-15 17:19

Būtent kada ir kur? Prašom datą pateikti.

Gal       2021-08-15 17:05

Gal ir buvo didžiausia protesto akcija, kurioje Nida dalyvavo. Bet tikrai akcijų buvo ir didesnių.

patabėlė       2021-08-15 15:01

Bėganti eilutė sunkiai , net labai įžiūrima ,  “neina” perskaityti. Pakeiskite šrifto spalvą.


Rekomenduojame

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Laisvūnas Šopauskas. Ar Nidos Vasiliauskaitės individai apgins savo laisves ir teises? (II)

Iš propagandos frontų. Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“

Gintautas Terleckas. Barbarai

Alvydas Mozeris. Apie A. Dulkio paskelbtas žiurkių lenktynes: kuo didesnis sergamumo rodiklis, tuo didesnis šansas merui gauti premiją...

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.