Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: ką reikia laimėti rugsėjo 10-ąją prie Seimo?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 29 d. 7:46

30     

    

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: ką reikia laimėti rugsėjo 10-ąją prie Seimo?

Naujoje „Lapių medžioklėje“ (OpTV) filosofė dr. Nida Vasiliauskaitė dalijasi savo įžvalgomis apie naujuosius mokslo metus ir konstitucinių vertybių išsižadėjusias mokymo įstaigas, ribojimų absurdus bei duomenų mokslininko „svajones“ ir, žinoma, rugsėjo 10-osios mitingo svarbą.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stabdyt        2021-08-30 20:28

stabdyt sekso propogandą  vaikams. Vaikų sekso naudotojams reikia mūsų vaikų ir štai kas daroma vaikams:
https://t.me/McafeeAfterlife/335

stabdyti       2021-08-30 19:40

stabdyti feikinę vakcinaciją.
Dr shawn brooks phd oxford
https://youtu.be/Rm_3zV9MSHo

Hm.       2021-08-29 19:40

Puikiai pasakyta.

>>>Siūlymas       2021-08-29 14:23

AČIU. Patiko. Matosi, kad lietuvaičiai pranoko savo seses visa galva.

Kis       2021-08-29 13:12

viesumoje pasirode Januska,tai irodymas,kad gauja persistenge,dedules smegenine tusteja ir pridaro daug nemalonumu Kremliui.Tai irodo,kad ju visu seimininkas tem-rytuose.Reikia bijotis Blinkeviciutes ir bebryno,netolimoje ateityje galimai bus sugundytas ir Skvernelis,dedules -ejimas koniom(zirgu)nekantraiai laukite rudens sesijos.

Diede,       2021-08-29 13:09

ką veikei, kai Gorbis neleido? Vatnikavai?

Siūlymas       2021-08-29 12:56

Pasiklausyti tiesiogiai vykusio disputo tarp Latvijos, Lietuvos ir Estijos atstovų : FB Adelina Sabaliauskaitė.

Diedas       2021-08-29 12:22

Tautiečiai, būkit protingi neikit į vatnykų schodkę.
Kas ją beorganizuotų, ar pati Šimonyčia, ar kremliaus chebra, rezultatas bus tas pats.
Bet koks priešinimasis skiepijimui bus sukompromituotas, iš schodkės chebros išsišaipyta. Aktyvisusi subaladoti, garsiausiai rėkę nuteisti.
Tegu tribūnoje kalbės ir dori žmonės, tegu išsakys protingų minčių, bet tupi vatnykų agitatoriai, su kompromituojančiomis kalbomis ir frazėmis viską sugadins.
Vieninelis teisingas sprendimas.
- protestuoti ant sofos.
Turiu omenyje ne tik schodkę, bet skiepus.
Sofa, šiais laikai geriausia nepaklusnumo forma, labiausiai apsauganti subinę nuo adatos su nenustatytu serumu dūrio.
Tai bus žymiai veiksmingiau, negu klykaut nesamones ir svaidytis akmenimis su tūpais vatnykais, kurių caras dar aktyviau ir pikčiau negu mūsų valdžia spaudžia visus badytis.
Atminkit, niekas jūsų subinės nuo dūrio neapsaugos, tik jūs patys.
Tautiečiai. Protestuokit tvirtai susilieję su sofka. Saugokit savo subines.

 

ah1       2021-08-29 12:20

LR Konstitucijos viršenybę ant Dulkio ir Šimonytės antikonstitucinių tvarkų ir reikalauti pripažinti Dulkį ir Šimonytę antikonstituciniu susivienijimu ir grėsme Lietuvos ir lietuvių saugumui dėl lietuvių badymo eksperimentiniais produktais ir prievartinė dalyvavimą medicininiam eksperimente,užsiimančiais eksperimentinio produkto reklama ir platinimu.
Gabrėlių su savo ciekanovska lauk ir reikalauti pripažinti grėsmėmis Lietuvos saugumui dėl migrantų antpūdžio,  o migrantų išlaikymo išlaidas kurias Bilotaitė ketina pirkti baveik už  800 tūkst. išieškoti iš Gabrėliaus milijoninio turto bei už sienos su Baltarusija statybas - reikalaut eksproprijuot Gabrėliaus turtus ir atlyginti Lietuvos valstybei padarytą žalą dėl Gabrieliaus veiksmų.

kgb       2021-08-29 11:32

Tvarto mesijus:

Vytautas Landsbergis
7 val.  ·
APIE VISKĄ PAGALVOTA
Senelis Šorosas nenaudėlis—
todėl kad antikomunistas.
Maršistai
šitokių klaidų nedaro.
Jie meldžiasi į Če
Gevarą, kurs
kiekvieną liaudies priešą durs
štiku
ir kars iš Dievo teisingumo baimės
dėl proletarijato laimės.

Jules       2021-08-29 11:24

Inteligentai ir intelektualai turi galimybę pasitaisyti ir visi ateiti į mitingą Rugsėjo 10 dieną, o kariuomenė ir policija pereiti į Lietuvių tautos pusę, o ne ginti Pasaulio kunigaikščio interesus Mūs Lietuvoje. Pasaulio kunigaikščio sąvoką reikia suprasti ne tiesmukiškai, ne paraidžiui, o plačiau ir giliau. Reikia pasakyti tvirtą “Ne” segregacijai, diskriminacijai, dezi propagandai ir amžiaus trumpinimui - tyčiniam sveikatos gadinimui.

Dana        2021-08-29 10:47

Na va, ir pripažino ministras visišką savo nekompetenciją ir charakterio silpnumą. Toks bandymas antrą kart įlipti į tą pačią upę rodo, kad GL vedama URM yra gilioje duobėje. Nors dar prieš penkias dienas Kubilius trimitavo apie „diplomatijos pergalę”.... .

Ar bus       2021-08-29 10:46

Šiluvos atlaidai?

Gediminas Gremskis       2021-08-29 10:45

Konservatorių tikras moralės veidas. Tiems, kurie balsavo už konservatorius, reikėjo mąstyti prieš atiduodant savo balsą, dabar vėlu. Tikiuosi prisimenate skandalus susijusius su Albinu Januška, galbūt jaunimas kuris balsavo už konservatorius neprisimena? Tai siūlau per google paiešką paieškoti istorijas, apie Janušką, dar nepamirškime, kad konservatorių pirmininkas G.Landsbergis užsienio reikalų viceministru priėmė M.Adomėną, kuris pagarsėjo su ,,MG Baltic’’ istorijose. Toks yra konservatorių moralinis veidas. Nesuprantu, kaip mokslo žmonės, inteligentai tiki tais konservatoriais ir palaiko juos, ar jie nesupranta kas iš tiesų yra konservatoriai? Ko tyli Lietuvos inteligentija dėl konservatorių politikos, retorikos ir patyčių? Ar jiems tai norma?

VYTAUTAS > NU, VISIŠKAS DUGNAS…        2021-08-29 10:43

Dirbati Rusijai šaika kviečia patikrintus kadrus. Apgailetinas anukelis ir jo šaika

Raimis       2021-08-29 10:39

Kaip ten anksciau URM’as vadindavosi - zydruju Albinu klubas smile

> NU, VISIŠKAS DUGNAS…       2021-08-29 10:36

A.Januška - Dujotekanos atstovas. Tie realiai valdo Lietuvą - matyt tikrai konservatoriams blogai, jei kviečia “šeimininką”...

NU, VISIŠKAS DUGNAS…       2021-08-29 10:34

Perskaičiau užvakar straipsnį ir nepatikėjau - „Pilkojo kardinolo“ grįžimas? G.Landsbergis patarėju svarsto skirti A.Janušką”. Senelis mato , kad anūkas grybauja, tai pasiuntė į talką rinktinį kagėbistą.

komunistų vaikučiai tęsia tėvelių darbus       2021-08-29 10:31

Prie ruso irgi tokias pačias užduotis mokytojams nuleisdavo partija – aiškinti partijos priimtus nutarimus

Svarbiausia       2021-08-29 10:06

Dalyvauti maldoje nuo 1-9 rugsėjo, o po to atvykti į Vilnių ir dalyvauti rugsėjo 10 d. mitinge.

>> 8:02       2021-08-29 10:06

Nereikia bijoti to riomerinio lapjaunimėlio. Diskutuoti jie nesugeba, tik keiktis ir blevyzgoti. Kai kurie pažįsta tik didžiąsias raides, vadinasi, mokykloje mokyti pagal smarkiai adaptuotą programą. Taigi ateitis jiems nepriklauso. Juos pasamdė rugpjūčio 13 suvaidinti ,,riaušes” - tą daryti jie išmokyti, nors irgi tik kokiems 3 balams iš 10. Na, gavo jie tų grašių, na, nuėjo į kokią naktinę landynę, gal iš Morganos kokią dozikę nusipirko ir… piš. Nebeturi. Laukia rugsėjo. Jie juk vienadieniai, ir pasielgta su jais bus kaip su vienadieniais. Kai Debilotaitei pačiai pradės svilti uodega, jie bus apkaltinti savavaliavimu ir riaušių kurstymu. Jie juk nesusiprato paprašyti raštelių, už ką ir kiek gavo. Jie gyvena pagal tą rusišką taisyklę: ,,sila jiestj, uma ne nado”. Apie rytojų jie negalvoja. Šiandien jaučiasi ant bangos, o paskui gal koks ,,kensingtono aveniu”. Bet ir tada jie jausis teisūs ir laimingi savo teisume. Daugiau jiems neduota.

to Kada       2021-08-29 9:21

Pats visuomenę seniai sukiršinai, tarnaudamas niekieno nerinktai Pasaulio Vyriausybei, pavyzdžiui, PSO.

Jules       2021-08-29 9:12

Lietuvos inteligentai apgailėtini, išskyrus vieną kitą. Sanitarinio karo metu parodė savo tikrąjį veidą. Išimtimis, tokiomis kaip ponia Nida, kitos ir kiti, remtis negalime, nes tokių mažuma, o diduma palaiko segregaciją, išnaudojimą, dezinformaciją, pseudo mokslą, pseudo istoriją, Tiesos kriminalizaciją, mobingą, diskriminaciją ir taip toliau. Šloviną Mokslinį Covid’ą, Mokslinę Oligarchiją, patyčias, paprastų žmonių žeminimą ir nuolatinį tyčiojimąsi per TV, radiją ir intike.

Dronas       2021-08-29 8:47

>Ko bijo

Valdžios. Šiudadūšiai menkystos ir parsidaveliaai. Retas kuris tiki šita “labai baisia” korone, bet jie bijo valdžios, tikisi trupinių ir kad patys bus iškelti akščiau kitų mirtingūjų.

to Kada       2021-08-29 8:42

Kai tu padvesi. Padeti?

trumpai       2021-08-29 8:41

Australijoje koncentracijos stovyklos neskiepytiems jau irenginejamos, Kinijoje jau ten zmones patalpinti. Kumele visus BLOGIAUSIUS pavyzdzius is pasaulio surinkineja.

Riomerio jaunimo        2021-08-29 8:02

propagandos mašina jau čia?

Ko bijo       2021-08-29 8:02

paskiepyti?

Kada       2021-08-29 8:01

šita susivėlusio protelio visuomenės kiršintoja užsiims prokurorai ???, GANA vieną kartą nesveikai bobelei kiršint visuomenę, nusibodo matyt jos nesveiką fizionomiją, kodėl spausdinat bobelės feikus ???.

Vytas       2021-08-29 7:54

NUSTOK KIRŠINTI ŽMONES, RIMTI PILIEČIAI Į TAVO NESVEIKUS SAPALIOJIMUS NEKREIPIA DĖMESIO.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.