Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Kultūros, kalbos, istorijos politika

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: fašizmo gimimas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 31 d. 21:21

11     

    

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: fašizmo gimimas

Jūsų dėmesiui siūlome dar vieną dr. filosofės Nidos Vasiliauskaitės analitinės laidos „Lapių medžioklė“ (OpTV) epizodą, skirtą kitaminčių ūdijimo kampanijos, jos vadinamos „Pirk plytą“, analizei. Skelbiamas ir naujajai propagandos bei patyčių kampanijai išsirikiavusių ar išrikiuotų intelektuolų sąrašą (nebaigtinį).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ilgai dar murdysimės       2021-08-1 20:13

XXI amžius. Neregėtas mokslo proveržis. O viduramžiais taip skaniai atsiduoda.

Kaip skiepija influencerius       2021-08-1 14:25

Visi jie elgiasi taip, kaip paskiepyti didvyriai. Bet norint paskiepyti juos dar reikia pagauti. Tai nėra paprasta. Juos pagauna bičiuliai ir nusmaukia jiems kelnes taip žemai, kad pasirodo storas, nupenėtas užpakalis. Gydytojas, paprastai karo, patrina įžymybės apatinį skruostą degtinėje pamirkyta vata ir suvaro adatą į graudų pasturgalį. Paskiepytasis nužvelgia draugus priekaištingu žvilgsniu, triukšmingai nusiperdžia ir krenta žemėn be sąmonės. Jam duodama pauostyti našatyriaus. Atsigavęs dar mosikuoja rankomis, bet jo pasipriešinimas jau palaužtas, ir gauna dar vieną vakcinos dozę į petį - už laisvę, kuri nuo šiol jam jau nebereikalinga.

Hm.        2021-08-1 13:47

Labai šauni laida, p. Nida. Nebekalbant apie turinį, man labai patinka laidos forma: jokio žurnalistinio maivymosi, jokių stiliaus klišių, jokių nereikalingų erzinančių vinječių (ar kaip ten tai vadinasi), bet viskas iš karto apie reikalą. Maloni atgaiva po tų tradicinių laidų.
O kalbant apie tuos intelektualais prisistatančius žmones, rimtais veidais kartojančius propagandos burtažodžius, tai į galvą ateina žodis „intelektualetas“. Ne šiaip karalius nuogas, o kažkoks, rupūs miltai, karalių nudistų pliažas.

Puiku       2021-08-1 9:27

Labai gerai, kad Nida daro šias laidas. Ir daro tikrai “be pykčio”. Remiamasi ne ironija ar pakikenimais, kaip Janutienės laidose, kurių galutinė “žinutė” yra ištransliuoti, kad Lietuvoje yra visiškas chaosas, o argumentais. Ačiū už procesų analizę.

raganius -ne Krėvės       2021-08-1 9:07

Ne lapių medžioklė ,o raganų medžioklė ir deginimas ant laužų, kaip jau buvo istorijoje. Tokiuose straipsniuose apie baisius antivakserius ir jų daromus nusižengimus platinant pavojingą ligą , pakeiskite žodį antivakseris žodžiu “ragana” ir taps aišku , kur einame: į tuos viduramžius , kai jos buvo deginamos ant laužų.

Demokratijos grimasos       2021-08-1 8:41

Demokratija taip išsigimė, kad praktiškai susitapatino su diktatūra. Nekaltinkime piliečių - rinkėjų, padorią valdžią išsirinkti jau praktiškai nebeįmanoma. Dabar kiekvieno sveiko proto, padoraus žmogaus pareiga - būti opozicijoje. Į influencerius, viešųjų ryšių specialistus, politikus, tariamai įtakingus pusgalvius reikia žiūrėti kaip į ubagus, barškinančius aliumininiais dubenėliais prie prekybos tinklų atmatų konteinerių. Tai, kas jų prityrusioms nosims kvepia, mums, daugumai normalių žmonių, dvokia. Ir tai tęsis tol, kol
valstybėje vyraus prievarta iš vienos pusės, pasimetimas, suirutė iš kitos. Bet, kaip sakoma, pergyvenome komunizmą, pergyvensime ir šitai.

Abelis       2021-08-1 8:26

Taiklios įžvalgos.
Labai. Bravo Nida.
Esi šauni.

Ekspertas       2021-08-1 8:25

Kiek pakalbu su žmonėmis nesiskiepyti jokiais būdais pasiryžę yra apie 20 proc. O kur likę 30 proc. kodėl nesiskkepyja? Visi likę vaikai, kuriuos skiepija nebent visiški kvailiai, ir žmonės, kurių Lietuvoje net nėra.

O ko Jūs       2021-08-1 7:47

norite iš oligarchinės demokratijos, jei ne diktatūros? O kokie dar gali būti intelektualai iš Mokslinio Komunizmo aplinkos? Arba Mokslinės Oligarchijos, arba Mokslinio Covid’o, kaip dabar.

puiki laida       2021-08-1 0:59

Ar kas galėjo pagalvot, kad kai ne kurie"intelektualai” šitaip pradės nusišnekėti, iki tokio marazmo, kad susibadę aceit yra didžiausi proto bokštai, o nesusibadę apgailėtini durniai. Na čia tai tikrai “tikrų intelektualų” požymis. Kai kurie iš išvardintų ryškūs kolaborantai, todėl nestebina.

ah1       2021-08-1 0:09

naujoji pasaulio tvarka medicinofašistinė tvarka - priverstinis badymas pagaliais ir adatomis arba mirtis badu.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.