Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: „elitas“ nekęsti mokosi iš nacio – įrodyta

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 22 d. 6:03

20     

    

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: „elitas“ nekęsti mokosi iš nacio – įrodyta

Jūsų dėmesiui siūlome naująjį Nidos Vasiliauskaitės „Lapių medžioklės“ epizodą, kuriame ji pateikia įrodymus, kad „elitas“ mokosi nekęsti iš nacio.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

To Šmidto       2021-08-24 21:46

labai nekenčia leftistai ir internacionalistai. Čia sutapimas, Nida?

Prastuomenę       2021-08-22 18:56

valdo ir engia dezinformacijos propagandos pagalba - dezi politrukai ir dezistų agitbrigados. Dirbtinio viruso pagalba nusprendę nudaigoti. Gal galit pasakyti, kokių užsienio šalių politiką vykdo LRT dezistai, plaunantys smegenis mūsų “babuškoms”?

Žemyna       2021-08-22 16:26

Verta atidžiai perskaityti tiems, kas dabar pats save elitu laiko

A. Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija
- alkas.lt/2019/06/03/a-sliogeris-ekrano-valdoma-parazitu-civilizacija/ 

Hm.       2021-08-22 15:54

Pasakyčiau dar paprasčiau: liberalai labai mėgsta prievartą. Ir čia tik iš pažiūros paradoksas. Lygiai taip pat liaudis labiausiai užguita ir demokratijos mažiausiai yra tose šalyse, kurių pavadinimuose yra žodžiai „liaudies demokratinė respublika“.

Al. Habilitui       2021-08-22 13:00

Manau, jų neįvertini. Rėkdami apie priešus išorėje, jie visada ieškojo būtent priešų viduje. Ir visus šituos tris dešimtmečius juos - tai yra mus - metodiškai valė iš visur, kiek pajėgė. Darbas nebaigtas, bet pasistūmėta ženkliai. Žinoma, kovoti su priešais - tiek išorės, tiek vidaus - yra normalu. Kiekvienas organizmas kovoja su užkratu. Tik klausimas, kas šiuo atveju organizmas, ir kas užkratas.

Papa Borgia       2021-08-22 12:45

Kapsukės arba VDU studentus lengva apšauti ir užhipnotizuoti, užburti, kad šie pradėtų nekęsti savo tėvų, protėvių, Tėvynės ir pradėtų sapalioti, kad jie jau pasaulio piliečiai, nesuvokdami, kad mes visi esame Žemės planetos piliečiais. Žemė žmonių planeta buvo ir bus, ir be Kapsukės studentų sapalionių. Problema čia ta, kad be savo gimtinės, be savo tėvų ir protėvių, be Tėvynės Lietuvos juo netapsi. Lengva apšauti, pasinaudojus čia mano paminėtu Konspiracijos ir agresijos menu, pavyzdžiui, paaiškinus, kad Tiesą lengvai galima išgauti, ką nors pavaišinus vengriška abrikosų degtine, tiksliau, „įpylus barako“ Budapešte, kaip 1945 metų pavasarį, arba rimtai paspaudus eksministerį Verygą.  Tiek nedaug tereikia Tiesai pasiekti. Įpylei barako ir jau žinai, kad Covid‘o revoliucija, Sanitarinis karas, tęsis 6 metus, kad vidutiniokai ir ubagėliai bus patvarkyti, kad išmanioji vakcina tinka visoms viruso atmainoms ir mutacijoms, kad nuo tos ypatingosios visi žinomi ir nežinomi virusai išsilaksto – nieko naujo. Viskas kaip senais gerais laikais. Mūsų paiki studentai tęsia Blogio imperijos ir jos sąjungininkių tradicijas ir išsigalvojimus.

Papa Borgia       2021-08-22 12:16

Patarčiau naujai ir atidžiau perskaityti Vašingtone 1947 metais išleistą fainą knygelę su raudonais viršeliais, kad dėdei Džo(Stalinui) patiktų (United States Governments Printing Office), pavadinimu „Nazi Conspiracy and Aggression. Supplement A“. Ją galite įsigyti Vilniaus antikvariate arba paprašyti, kad Jums leistų ją pačiupinėti – ten rasite ir atsakymus į dabarties problemas ir klausimus. Apie dabarties konspiraciją ir agresiją. Taip pat galite ir iš intiko parsisiųsti. Nelaukite, o paskubėkite, nes galite pavėluoti su pasaulio pažinimu. Ten detaliai aprašytas konspiracijos ir agresijos menas, kuris dabar pritaikomas mums, mažutėliams, neskaitlingoms tautoms ir silpnesniems žmonėms bei zubryloms, be jokios abejonės. Tiksliųjų mokslų žmonėms lengviau visa tai perprasti, to meno plonybės, nes jie geba diferencijuoti, integruoti, analizuoti ir sintezuoti – daryti logiškas išvadas, kritiškai mąstyti ir tikrinti mokslininkų teikiamas žinias. Apie Kovidistų revoliuciją taip pat.

Pamąstymui       2021-08-22 12:04

Liaudies išmintis nemirtinga: kas sako ant kito - ant savęs pasisako. Aišku, būna ir išimčių. Ypač jei mokytasi ne iš nacių. Tai gal šįkart būtent tokio pobūdžio išimtis?

esminis klausimas       2021-08-22 12:00

o kas parengia tokias programas studentams zombinti, o gi tie patys kas sėdi valdžioj 30 m.

Univerkės       2021-08-22 11:53

tapo dezistų (dezinformacijos propagandistų) kalvėmis, kurie vėliau mus balamutija - apgaudinėja ir budulina, zombina ir ką ten dar daro?

deja       2021-08-22 11:47

deja, bet tenka pritarti gerb. Nidai Vasiliauskaitei, kad šiandien universitetai tapę neįtikėtino masto smegenų plovimo mašina. Tuo teko įsitikinti, nes turiu pažįstamų, kurie jau po metų ar dviejų tokių universitetinių studijų yra taip stipriai užzombinti, tiesiog, kaip užhipnotizuoti, ir tai yra labai baisu, kad universitetas taip gali sužaloti žmogaus psichiką. Bet aišku nereikia pamiršti ir apie tėvų auklėjimo įtaką, juk yra tas posakis obuolys nuo obels netoli. Maniau, kad jie ten markso ir engelso manifestus studijuoja, o pasirodo šmito manifestus.

Papa Borgia       2021-08-22 11:40

Jei yra ir buvo naciai, vadinasi, yra ir internaciai, kurie nugalėjo nacius ir perėmė visas blogąsias jų savybes ir ketinimus, norus ir planus. Fizikams tai labai paprasta suvokti, nes jiems egzistuoja veiksmo ir atoveikio dėsnis, principas ir gamtos įstatymas. Jei buvo nacių konspiracija ir agresija, vadinasi, yra ir Karūnos konspiracija ir agresija mūsų atžvilgiu - pasaulio atžvilgiu, tad nieko naujo.

30+ minučių įrašas       2021-08-22 10:46

kas turi kantrybės paaukoti tiek laiko kažkokiems priurpalams išklausyti? Jei žmogus nesugeba savo teiginių pasakyti per keletą minučių, tai reiškia, kad neverta jo klausytis.

ne visai       2021-08-22 10:35

išsigelbėjimas ne Biblijoje. Tikėjime. O tai ne tas pats.

"Jie nekęs       2021-08-22 10:20

jūsų be priežasties”,parašyta Evangelijose.Taip Kristus sakė apaštalams.Visas žmogaus gyvenimas užkoduotas Biblijoje,ten ir išsigelbėjimas.

amam       2021-08-22 8:48

Per daug intelektualiai vertinami tie padugnes,ju credo yra visos zmogisku neigiamu savybiu sankaupa,t.y.prisitaikeliskumas,godumas,melas,nieksiskumas,,Pasakykit nors viena gera minti ar veiksma valstybes naudai per 30m..Ergo,arba zusim,arba ju neturi likti.Viskas paprasta.

Abelis       2021-08-22 8:28

Puikiai Nida. SAveikinu. Trumpai, aiškiai, koncentruotai išdėstytos šiuolaikinio lietuviškojo konservatyzmo ideologinės šaknys siekiančios Trečiojo Reicho ideologiją. Kalbantis su TS-LKD nariais, jų klausant galima iišgirsti ir radijakalesnių pareiškimų. Esmė ta, kad kiekviena valdžia, kuri neranda sutarimo su tauta yra priversta remtis diktatūra.  Konservatoriai tą ir darp: Respublikos Konstitucą iš esmės traktuodami tik kaip bažnyčios fasadą savo veiksmais kuria naujas diktatūrines pamaldas, kuriomis žavisi vis didesni visuomenės sluoksniai. Bet dar blogiau tai, kad tokia tendencija ir TS LKD Lietuvoje praktiškai neturi oponentų. Lietuviškieji socsemai visai išsigimė, o valstiečiai su darbiečiais net nelaikytini politinėmis partijomis, o tik gaujomis valdžiai užgrobti, nes jokios ideologijos neturi. Tokia situacija Lietuvoje kelia šiurpą.

o naciai mokėsi iš komunistų       2021-08-22 7:40

komunistai 10 kart baisesni už nacius - net apie 100 kart daugiau lietuvių nužudė nei naciai.
lietuviai tą puikiai žinojo - karo metu, artėjant frontui, masiško bėgo slėptis nuo komunistų į nacistinę Vokietiją. Ir neapsigavo.

habilitās       2021-08-22 7:32

Yra skirtumas tarp K. Šmidto filosofijos apie valstybę ir politiką bei tos, kuria vadovaujasi save vadinantys konservatoriais. Tas skirtumas svarbus.
Pagal K. Šmidtą priešai buvo ieškomi viduje, nes tai buvo pagrindinė sąlyga atsirasti suverenui ir imtis iniciatyvos. Tuo priešu trečiajame reiche tapo žydai, čigonai ir komunistai.
Pagal, taip vadinamus konservatorius, priešas yra išorėje, jo net ieškoti nereikia, bet jis turi sąjungininkų ir jie yra viduje, todėl priešų paieška tampa ypatingos svarbos užduotimi ir, atitinkamai, imtis suvereno vaidmens be jokių įgaliojimų.
Atsižvelgiant į tai, kad lozungus „rusai puola“ jaunimui nėra labai patrauklus, lengviau yra skirstyti į vakserius ir antivakserius.

stasys       2021-08-22 7:25

Alvydas Jokubaitis man neprimena nacional-idėju gerbėju ir platintoju. Bijau autorė taip ir nerado rimtu argumentu kurie profesoriu padarytų atpirkimo ožių. Prielaidos sumaišytos su antipatija tam ar anam žmogui -politikui, visuomenės veikėjui negali būti rimtai vertinamos ir tapti faktais gridžiant tik emocijomis . Labai tikėtina jog profesorius ir pats galėtu autore pavadinti ‘lap-jaunimu’ ir labai nesuklystu , juk autorė pati ka tik panaudojo priešo kurimo įvaizdi nesivargindamą paaiškinti ka bendro turi visa konservatorių partija su nacional idėjomis . Visos imperijos kuriamos priešo įvaizdžiui padedant kaip įrankių ir tai problema ne to ‘šmito’o pačios visuomenės kurioje tie įrankiai veikia. Šiandiena vokietijoje tie ‘šmito’įrankiai bejėgiai ka nors telkti , priešingai gali tik sukelti neigiama reakcija visuomenėje . Pagal mane autorės paaiškinimai labai paviršutiniški, plauti ,iškraipyti . Negalima kaltinti kažkieno įdėju jei jos randa paklausa visuomenėje , tam reikalingos palankios prielaidos kad tos idėjos toje visuomenėje taptu matomos ir pastebimos. Autorės išvedžiojimai banalūs . Gal taip siekiama viešos diskusijos su profesoriumi ? vienok neaišku kodėl A.Jokubaitis turėtu teisintis ..

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.